HDZ i hrvatsko nacionalno pitanje u BiH

Politička dešavanja i aktuelnosti u Bosni i Hercegovini.

Moderators: Krokodil Behko, Duminjo

User avatar
lejlamo
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12993
Joined: 23 Feb 2018, 18:17
Location: kamen i drača
Mood:
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Stotine Širokobriježana slaveći pobjedu Hrvatske vrijeđali Bosnu i Hercegovinu

Post by lejlamo » 08 Jul 2018, 20:52

zaboli rvacku za ercegovce.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120146
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6890 times
Been thanked: 7763 times
Status: Online

Re: Stotine Širokobriježana slaveći pobjedu Hrvatske vrijeđali Bosnu i Hercegovinu

Post by Krokodil Behko » 08 Jul 2018, 20:52

A kako ćeš im objasniti?
online

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Stotine Širokobriježana slaveći pobjedu Hrvatske vrijeđali Bosnu i Hercegovinu

Post by Socrates » 08 Jul 2018, 20:55

BTW, kad smo vec kod hrvatstine, sigurno imam gospodskije hrvatske korijene od ogromne vecine Hrvatina. Ovo je bagra jedna nevidjena.

Dakle, ponavljam. I pitam.

Da li ijedan HDZ-ovac danas misli dobro zemlji mog rodjenja? Predsjednica Whatever je HDZ-ovka. Ona raskalaseno proslavlja sa fudbalerima, nogometasima, whatever. Niko ne reaguje, na bilo koji nacin. E pa ni oni onda ne misle dobro zemlji mog rodjenja. Glupost ovce u stadu je nemjerljiva.

Ko ih, dakle, jebe, sve zajedno. :kafa

Otpor, Stoko!!
. . . . . . . . .

User avatar
lejlamo
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12993
Joined: 23 Feb 2018, 18:17
Location: kamen i drača
Mood:
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Stotine Širokobriježana slaveći pobjedu Hrvatske vrijeđali Bosnu i Hercegovinu

Post by lejlamo » 08 Jul 2018, 20:56

ma ovakve vijesti ne treba objavljivati, totalni ignore. dalebu.

User avatar
greeneyes
Hadžija
Hadžija
Posts: 90760
Joined: 19 Jan 2013, 21:17
Location: Ispod šljive na sred njive.
Has thanked: 6125 times
Been thanked: 6701 times
Status: Offline

Re: Stotine Širokobriježana slaveći pobjedu Hrvatske vrijeđali Bosnu i Hercegovinu

Post by greeneyes » 08 Jul 2018, 20:57

Ono kad se iz peta trudis pokazati da si veci Hrvat i od samih Hrvata(stanovnika Hrvatske :oo). I pokazes da si pravi debil. :oo


:oo
IMG_20180708_205237.jpg
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Samo sabura

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80130
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7021 times
Been thanked: 11332 times
Status: Offline

Re: Stotine Širokobriježana slaveći pobjedu Hrvatske vrijeđali Bosnu i Hercegovinu

Post by spacebound » 08 Jul 2018, 20:58

lejlamo wrote: 08 Jul 2018, 20:52 zaboli rvacku za ercegovce.
Eno ih s kolindom u svlacionici pjevaju o herceg bosni, toliko ih zaboli :oo

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120146
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6890 times
Been thanked: 7763 times
Status: Online

Re: Stotine Širokobriježana slaveći pobjedu Hrvatske vrijeđali Bosnu i Hercegovinu

Post by Krokodil Behko » 08 Jul 2018, 21:02

Socrates wrote: 08 Jul 2018, 20:55 BTW, kad smo vec kod hrvatstine, sigurno imam gospodskije hrvatske korijene od ogromne vecine Hrvatina. Ovo je bagra jedna nevidjena.

Dakle, ponavljam. I pitam.

Da li ijedan HDZ-ovac danas misli dobro zemlji mog rodjenja? Predsjednica Whatever je HDZ-ovka. Ona raskalaseno proslavlja sa fudbalerima, nogometasima, whatever. Niko ne reaguje, na bilo koji nacin. E pa ni oni onda ne misle dobro zemlji mog rodjenja. Glupost ovce u stadu je nemjerljiva.

Ko ih, dakle, jebe, sve zajedno. :kafa

Otpor, Stoko!!

Pa ne mora značiti. Čitam komentare na Indexu i jedan lik kaže:
Vidi Medvedeva prava je baraba po izgledu.

A drugi utrčava i kaže:
Šta misliš za onu našu debelu kravu u kockastom? :plavi
online

User avatar
lejlamo
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12993
Joined: 23 Feb 2018, 18:17
Location: kamen i drača
Mood:
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Stotine Širokobriježana slaveći pobjedu Hrvatske vrijeđali Bosnu i Hercegovinu

Post by lejlamo » 08 Jul 2018, 21:04

spacebound wrote: 08 Jul 2018, 20:58
lejlamo wrote: 08 Jul 2018, 20:52 zaboli rvacku za ercegovce.
Eno ih s kolindom u svlacionici pjevaju o herceg bosni, toliko ih zaboli :oo
ma nema pojma kolinda jel došla il pošla i ko šta pjeva, ona samo vidi gologuzane oko sebe...

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Stotine Širokobriježana slaveći pobjedu Hrvatske vrijeđali Bosnu i Hercegovinu

Post by Socrates » 08 Jul 2018, 21:04

Eto, mozda sam ja budala sto od rodjenog Zenicana Dejana Lovrena ocekujem da reaguje na ovo I da napise na svom jebenom twitter accountu; "Ne valja vam to, braco Sirokobrijezani, da moj fudbalski uspjeh koristite da vrijedjate zemlju mog i vaseg rodjenja."

Al' slabo to nesto, jeb'o ih onaj ko ih napravi 'vakvim ljudima.

Otpor, Stoko!!!
. . . . . . . . .

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80130
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7021 times
Been thanked: 11332 times
Status: Offline

Re: Stotine Širokobriježana slaveći pobjedu Hrvatske vrijeđali Bosnu i Hercegovinu

Post by spacebound » 08 Jul 2018, 21:06

Ima ona i te kako pojma, predsjednica jedne drzava pjeva o teritoriji druge.I kazu navijaj za susjede :bua Ko je zaboravio evo podsjetnika.

User avatar
greeneyes
Hadžija
Hadžija
Posts: 90760
Joined: 19 Jan 2013, 21:17
Location: Ispod šljive na sred njive.
Has thanked: 6125 times
Been thanked: 6701 times
Status: Offline

Re: Stotine Širokobriježana slaveći pobjedu Hrvatske vrijeđali Bosnu i Hercegovinu

Post by greeneyes » 08 Jul 2018, 21:10

Socrates wrote: 08 Jul 2018, 21:04 Eto, mozda sam ja budala sto od rodjenog Zenicana Dejana Lovrena ocekujem da reaguje na ovo I da napise na svom jebenom twitter accountu; "Ne valja vam to, braco Sirokobrijezani, da moj fudbalski uspjeh koristite da vrijedjate zemlju mog i vaseg rodjenja."

Al' slabo to nesto, jeb'o ih onaj ko ih napravi 'vakvim ljudima.

Otpor, Stoko!!!
Ma mo' s samo ocekivati nesto like Krstajic
Samo sabura

User avatar
Lavlje_srce
Alienka
Alienka
Posts: 16283
Joined: 04 May 2012, 11:30
Has thanked: 3372 times
Been thanked: 2659 times
Status: Offline

Re: Stotine Širokobriježana slaveći pobjedu Hrvatske vrijeđali Bosnu i Hercegovinu

Post by Lavlje_srce » 08 Jul 2018, 21:14

Rum wrote: 08 Jul 2018, 20:29Tako su se ulicama Širokog Brijega orile pjesme poput "je*** te Bosno, je*** te ja, Hrvatska moja domovina" i "pu** ku*** ko te je**, možemo mi i bez tebe Federacijo
Nije ovo nista prema neprocesuiranom ubistvu Vedrana Puljica. Naspram toga, ove orgije primitivizma su djecija igra.

Btw, mozemo i mi bez vas. :cool Potrebni ste BiH kao guja u njedrima. :) Ko vam brani da idete u Hrvatsku (osim normalnih Hrvata u Hrvatskoj koji se sprdaju s vama pa se mi moramo patiti dok je svijeta i vijeka)? Inace, bicete ispraceni sa cvijecem i pozelicemo vam sretan put od sveg srca. :cvijece

User avatar
Lavlje_srce
Alienka
Alienka
Posts: 16283
Joined: 04 May 2012, 11:30
Has thanked: 3372 times
Been thanked: 2659 times
Status: Offline

Re: Stotine Širokobriježana slaveći pobjedu Hrvatske vrijeđali Bosnu i Hercegovinu

Post by Lavlje_srce » 08 Jul 2018, 21:41

Socrates wrote: 08 Jul 2018, 20:55 BTW, kad smo vec kod hrvatstine, sigurno imam gospodskije hrvatske korijene od ogromne vecine Hrvatina. Ovo je bagra jedna nevidjena.

Dakle, ponavljam. I pitam.

Da li ijedan HDZ-ovac danas misli dobro zemlji mog rodjenja? Predsjednica Whatever je HDZ-ovka. Ona raskalaseno proslavlja sa fudbalerima, nogometasima, whatever. Niko ne reaguje, na bilo koji nacin. E pa ni oni onda ne misle dobro zemlji mog rodjenja. Glupost ovce u stadu je nemjerljiva.

Ko ih, dakle, jebe, sve zajedno. :kafa

Otpor, Stoko!!
Sto se tice boldanog ne moras to ni isticati, to se vidi. Ni po cemu nisam znala da si Hrvat a to vec dosta govori. :ok

Cuj: 'U boj, u boj, za narod svoj'. I 'Spremni - za Dom'. :oo :oo :oo Tipicno bezglavo topovsko meso. Da nismo sigurni da je 2018, mogla bi 'ladno biti 1939. :oo

Da nije beznadezno, bilo bi vrlo smijesno. :oo
Socrates wrote: 08 Jul 2018, 21:04 Eto, mozda sam ja budala sto od rodjenog Zenicana Dejana Lovrena ocekujem da reaguje na ovo I da napise na svom jebenom twitter accountu; "Ne valja vam to, braco Sirokobrijezani, da moj fudbalski uspjeh koristite da vrijedjate zemlju mog i vaseg rodjenja."

Al' slabo to nesto, jeb'o ih onaj ko ih napravi 'vakvim ljudima.

Otpor, Stoko!!!
Niko nije lud da se izlaze ovakvima pa da ga mrak pojede. To se moze samo sa tajne i sigurne lokacije. ;)

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: Stotine Širokobriježana slaveći pobjedu Hrvatske vrijeđali Bosnu i Hercegovinu

Post by Zagorka » 08 Jul 2018, 23:26

spacebound wrote: 08 Jul 2018, 20:58
lejlamo wrote: 08 Jul 2018, 20:52 zaboli rvacku za ercegovce.
Eno ih s kolindom u svlacionici pjevaju o herceg bosni, toliko ih zaboli :oo

Ne mozes na osnovu toga donijeti zakljucak. Ja ti kazem kao neko ko godinama suradjuje sa hrvatskom i pored poslovnih partnera imam i prijatelje tamo, i vjeruj mi da rodjeni zagrepcani najblaze receno ne gledaju blagonaklono na ljude iz npr Gruda, a sta se u afektu kaze, nije ni za prenijeti. Isto ti je u sarajvu odnos spram doseljenicima. Domicilni se uvijek osjecaju ugrozeno i zakinuto.
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Stotine Širokobriježana slaveći pobjedu Hrvatske vrijeđali Bosnu i Hercegovinu

Post by storm » 09 Jul 2018, 07:05

Krokodil Behko wrote: 08 Jul 2018, 20:49 I tako to.
Sad ovo čuju Bošnjaci koji su navijali za HR, pa se predomisle, pa kad HR izgubi, a ovi proslave, e ona se oni Hrvati iz Hrvatske pitaju, koji im je đavo i kako su im Englezi, ili neki Turci preči od susjeda. :poludio
Niko štete ne nanese ovoj HR, kao razdragana ekipa Hercegovaca.
Upravo to....
Da prosirim ciljnu grupu...hdz, uzp i vecina hercegovaca....faktori koji su uspjeli djelomicno zgaditi svima okolo sve sto se tice hrvatske, pa i reprezentaciju....
Unisten je kult repke, to sto su sad ulice pune onih koji se svake cetiri godine sjete da postoji nogomet, nista ne znaci...
Najjadnije je, sto ova grupa ljudi vise mrzi BIH no sto vole hr...sto zele biti veci hrvati od samih hrvata...slicno kao i srbi iz pc...a duboko u sebi znaju, da su bosanci, pa ih lupaju frustracije :oo
Ali pisao sam nedavno...meni nikakvih par komada budala nece zgaditi ni maknuti me od slo, hr i bih...kad pricamo o navijackim sklonostima.
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Nice try
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 29635
Joined: 09 Dec 2016, 08:03
Been thanked: 15 times
Status: Offline

Re: Stotine Širokobriježana slaveći pobjedu Hrvatske vrijeđali Bosnu i Hercegovinu

Post by Nice try » 09 Jul 2018, 08:15

Žalosno je samo što se sport i uspjesi na tom polju koriste za iživljavanja i psovke.
To svakako u nekima čuči,ali je ružno kad izbije zbog npr. fudbalske pobjede.Mnogo je ljepše bilo dostojanstveno proslaviti,ali eto.
Kod nas je bilo i dostojanstvenog slavlja,ali i nekoliko ekstrema koji su divljali po gradu. Inače,oni svakako divljaju i kad malo više popiju,a ne još kad i kao nađu neki povod za to.
Jučer,cijeli dan na svim vijestima o ovakvim ružnim proslavama,od predsjednice i nadalje,ne znam...moglo je biti malo dostojanstvenije.
"Nećemo ništa razumeti od hoda sveta ako budemo zamišljali da ljudi uvek postupaju pravedno..."

Balada o Bohoreti

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: Stotine Širokobriježana slaveći pobjedu Hrvatske vrijeđali Bosnu i Hercegovinu

Post by Hannibal » 09 Jul 2018, 08:22

znate sta kaze ustasa u fast foodu

za dom spremi hahahaha
🐽

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102580
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2951 times
Been thanked: 3054 times
Status: Offline

Re: Stotine Širokobriježana slaveći pobjedu Hrvatske vrijeđali Bosnu i Hercegovinu

Post by Chloe » 09 Jul 2018, 08:32

Krokodil Behko wrote: 08 Jul 2018, 20:49 I tako to.
Sad ovo čuju Bošnjaci koji su navijali za HR, pa se predomisle, pa kad HR izgubi, a ovi proslave, e ona se oni Hrvati iz Hrvatske pitaju, koji im je đavo i kako su im Englezi, ili neki Turci preči od susjeda. :poludio
Niko štete ne nanese ovoj HR, kao razdragana ekipa Hercegovaca.
Vjerovatno ovo slijedi... :misli
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120146
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6890 times
Been thanked: 7763 times
Status: Online

Re: Stotine Širokobriježana slaveći pobjedu Hrvatske vrijeđali Bosnu i Hercegovinu

Post by Krokodil Behko » 09 Jul 2018, 09:13

Chloe wrote: 09 Jul 2018, 08:32
Krokodil Behko wrote: 08 Jul 2018, 20:49 I tako to.
Sad ovo čuju Bošnjaci koji su navijali za HR, pa se predomisle, pa kad HR izgubi, a ovi proslave, e ona se oni Hrvati iz Hrvatske pitaju, koji im je đavo i kako su im Englezi, ili neki Turci preči od susjeda. :poludio
Niko štete ne nanese ovoj HR, kao razdragana ekipa Hercegovaca.
Vjerovatno ovo slijedi... :misli

Ma ipak ne vjerujem. Mislim da su navijači HR repke ionako oguglali, na ove Hercegovce, pa su postali i tradicija. Gledam u Bingu, možeš kupiti navijačku rekvizitu, od samo tri reprezentacije: BiH, Brazil i HR.
Ne bi to Bingo uradio, da nije shvatio kako postoje fanovi Modrića i Rakitića i tamo gdje ima malo Hrvata.
online

User avatar
lejlamo
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12993
Joined: 23 Feb 2018, 18:17
Location: kamen i drača
Mood:
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Stotine Širokobriježana slaveći pobjedu Hrvatske vrijeđali Bosnu i Hercegovinu

Post by lejlamo » 09 Jul 2018, 09:23

a nema od srbije?
pa i srbi su naši, ko i hrvati..
kod mene ima samo kupiti rvacko..
Last edited by lejlamo on 09 Jul 2018, 09:24, edited 1 time in total.

Post Reply

Return to “Politika u BiH”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 25 guests