Presuda šefovima zloglasne Herceg Bosne

Politička dešavanja i aktuelnosti u Bosni i Hercegovini.

Moderators: Krokodil Behko, Duminjo

User avatar
Taare
greatest
greatest
Posts: 32341
Joined: 19 Nov 2019, 13:51
Has thanked: 6107 times
Been thanked: 4410 times
Status: Offline

Re: Karamatić: Možemo oživjeti Herceg-Bosnu i politički zaustaviti život u BiH

Post by Taare » 14 Feb 2022, 18:03

Naseef Mushroom wrote: 14 Feb 2022, 15:08 Prvo si pisao da lažem
Naravno da lažeš. Čitav forumski opus gosn nasifa nije ništa drugo do jedna velika laž.
Podmećeš drugima ono što nikad nisu kazali.
To je već viđeno. Prvi stupanj pouke koju prime sda jurišnici.
Naseef Mushroom wrote: 14 Feb 2022, 15:08 Što bi da ponovim bilo zagovaranje hrvatske izborne jedinice ili trećeg entiteta.
Ali samo u tvojim fantazijama koje si formirao koristeći svoj blago rečeno skromni intelekt.
Naravno da postoje rješenja koja ne bi dovela do toga, nego bi bila u skladu sa presudama koje se redovno spominju, samo što si ti posljednja osoba s kojom bih vodio ozbiljnu diskusiju.
O tome sam pisao u prethodnim postovima.

Nego, mogao si postaviti svoju sliku kako bi postovi koje pišeš konačno dobili lik.
Svi mi se morete obratit

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11845
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2932 times
Been thanked: 2600 times
Status: Offline

Re: Karamatić: Možemo oživjeti Herceg-Bosnu i politički zaustaviti život u BiH

Post by Naseef Mushroom » 15 Feb 2022, 10:19

Taare wrote: 14 Feb 2022, 18:03
Naseef Mushroom wrote: 14 Feb 2022, 15:08 Prvo si pisao da lažem
Naravno da lažeš. Čitav forumski opus gosn nasifa nije ništa drugo do jedna velika laž.
Podmećeš drugima ono što nikad nisu kazali.
To je već viđeno. Prvi stupanj pouke koju prime sda jurišnici.
Naseef Mushroom wrote: 14 Feb 2022, 15:08 Što bi da ponovim bilo zagovaranje hrvatske izborne jedinice ili trećeg entiteta.
Ali samo u tvojim fantazijama koje si formirao koristeći svoj blago rečeno skromni intelekt.
Naravno da postoje rješenja koja ne bi dovela do toga, nego bi bila u skladu sa presudama koje se redovno spominju, samo što si ti posljednja osoba s kojom bih vodio ozbiljnu diskusiju.
O tome sam pisao u prethodnim postovima.

Nego, mogao si postaviti svoju sliku kako bi postovi koje pišeš konačno dobili lik.
Ko kaže da moraš sa mnom diskutovati? Nisi nikome drugom nijednom dao objašnjenje kako bi kada bi dobili predsjednistvo to izgledalo na terenu na dan izbora, zato što znaš da bi to napravilo Bošnjake u djelovima Hercegovine građane drugog reda. Ti bi žrtvovao bošnjački narod radi nekog većeg cilja.
Evo još jedan primjer gdje izmišljam i lažem
Taare wrote: 02 Dec 2021, 15:10 Amerikanci su bili na forumu, prepisali moje stavove i iste nude kao svoj neki prijedlog.
To je u najkraćim crtama ono što zagovara američka diplomatija.
Daj predsjedništvo, uzmi federaciju.
Samo okorjeli sda brabonjak koji stranački kriminalni interes vidi ispred interesa države, sigurno neće podržati američki prijedlog.
Bakir naravno nije za ovaj prijedlog. Bakir je za neki model koji ne bi promijenio sadašnju situaciju.
ko god razumije politički jezik, a ja sam ubijeđen da na forum dolaze inteligentni, načitani ljudi, takav u ovim bakirovim izjavama prepoznaje veleizdaju.
Izvolite pa pročitajte.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/izetbeg ... /211202082
Naravno nisi namjerno naveo kako će se birati u predsjedništvo jer znaš da zagovaraš fašizam i još se ograđujes time da kome god ta ideja postane sumnjiva on će biti proglašen okorjelim SDA brabonjkom. Stara Klix-forum taktika :D.

Lahko je tebi pisati takve bljuvotine dok ti u Njemačkoj sjediš kao i ja u Tešnju dok Bošnjaci u Hercegovini sa zgražavanjem to čitaju jer će njihov glas postati manje vrijedan nego moj u Tešnju (a i moj će postari bezvrijedan jer planiram glasati za Komšića).

Ti želiš zlo bošnjačkom narodu u Hercegovini Jozo jer takve se ideje samo još na Poskoku hvale.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Taare
greatest
greatest
Posts: 32341
Joined: 19 Nov 2019, 13:51
Has thanked: 6107 times
Been thanked: 4410 times
Status: Offline

Re: Karamatić: Možemo oživjeti Herceg-Bosnu i politički zaustaviti život u BiH

Post by Taare » 15 Feb 2022, 12:12

Opet lažeš.
Al ok, evo ti ponuda. Dajem 100k maraka na tvojih 10k da ću iznijeti prijedlog koji bi podržala eu i cijeli demokratski svijet.

Ps.
A slika?
Svi mi se morete obratit

User avatar
Taare
greatest
greatest
Posts: 32341
Joined: 19 Nov 2019, 13:51
Has thanked: 6107 times
Been thanked: 4410 times
Status: Offline

Re: Karamatić: Možemo oživjeti Herceg-Bosnu i politički zaustaviti život u BiH

Post by Taare » 15 Feb 2022, 12:14

Naseef Mushroom wrote: 15 Feb 2022, 10:19 okorjelim SDA brabonjkom
Nema, niko ih ne opisuje tako lijepo kao što opišu sami sebe :love
Svi mi se morete obratit

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11845
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2932 times
Been thanked: 2600 times
Status: Offline

Re: Karamatić: Možemo oživjeti Herceg-Bosnu i politički zaustaviti život u BiH

Post by Naseef Mushroom » 15 Feb 2022, 13:04

Taare wrote: 15 Feb 2022, 12:12 Opet lažeš.
Al ok, evo ti ponuda. Dajem 100k maraka na tvojih 10k da ću iznijeti prijedlog koji bi podržala eu i cijeli demokratski svijet.

Ps.
A slika?
Eu je kurva gdje mnogi podržavaju "legitimno predstavljanje". Na više mojih postova nisi htio odgovoriti jer si predobar za mene, jer si za mene Einstein i što ti ne pada na pamet sa mnom o toj temi razgovarati i sad si se eto predomislio i hinjski si upakovao priču " koji bi podržala EU i cijeli demokratski svijet".
Zaboli me za to, iznesi svojim riječima ili bar kopiraj sa neke stranice kako bi to izgledalo šta zagovaraš gdje bi imali izbore a glas svakoga u entitetu Federacija isto vrijedio, gdje ne bi bilo jedno od ove 4 fašističke tačke
a) Razdvajaju vas i ne koristiš isti ulaz (kao nekada Afroamerikanci u rasističkoj Americi) jer ti ulaziš gdje se samo glasa za bošnjacke članove a Jozo gdje su hrvatski
b) Nemaš uopšte mogućnost glasati za bošnjacke političare jer u tom kantonu ili opštini imas izbor samo Hrvate
c) Glasaš za koga želiš dok se ne ustanovi da je Bošnjak u većinski bošnjačkim kantonima dobio najviše glasova. Onda tvoj glas postaje nevažeći jer si glasao za pogrešnu nacionalnost u pogrešnom kantonu
d) Uskraćuje ti se mogućnost da uopšte glasaš jer će se članovi predsjedništva se birati medu političarima.

Eto može i to, iznesi i taj prijedlog koji si naveo sto podržava EU i ostatak demokratskog svijeta a da nije diskriminacija


I pusti dječije fazone, ko bi nekome anonimnom dao i marku radi prepirke?

Evo može prava opklada. Ako izneseš a da nije fašisticki i vezano za ove 4 citirane onda ću ti se iskreno izviniti i neću 7 dana pisati na ovom forumu a ako ne onda ću te na ovakvim temama uvijek zvati Jozo sa Poskoka koji kroz lažnu patriotsku želi Bosnjacima treći entitet nametnuti. Može li?
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Odraz
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5461
Joined: 03 Mar 2020, 14:52
Has thanked: 256 times
Been thanked: 254 times
Status: Offline

Re: Karamatić: Možemo oživjeti Herceg-Bosnu i politički zaustaviti život u BiH

Post by Odraz » 15 Feb 2022, 13:26

I sta kuka Covke - ako bude gradjanska, to ce biti islamska drzava. Ja ... i ?
A kakva je Hrvatska sada ? :kafa

User avatar
Taare
greatest
greatest
Posts: 32341
Joined: 19 Nov 2019, 13:51
Has thanked: 6107 times
Been thanked: 4410 times
Status: Offline

Re: Karamatić: Možemo oživjeti Herceg-Bosnu i politički zaustaviti život u BiH

Post by Taare » 15 Feb 2022, 15:34

Naseef Mushroom wrote: 15 Feb 2022, 13:04 Na više mojih postova nisi htio odgovoriti jer si predobar za mene, jer si za mene Einstein i što ti ne pada na pamet sa mnom o toj temi razgovarati
Vidiš kako znaš kad hoćeš.
Neku sitnicu ipak moram napisati kako bi post prošao kao ontopik. Ne mogu samo napisat da si lažov. Barem ne svaki post. Svaki treći je ok :zubi
Nego, trk u centralu po 10k pa da vidiš kako može.
Svi mi se morete obratit

User avatar
Taare
greatest
greatest
Posts: 32341
Joined: 19 Nov 2019, 13:51
Has thanked: 6107 times
Been thanked: 4410 times
Status: Offline

Re: Karamatić: Možemo oživjeti Herceg-Bosnu i politički zaustaviti život u BiH

Post by Taare » 15 Feb 2022, 15:37

Hej, ono će nešto, a ne smije sliku metnut. Šta je, nije zar da bi se ukazao neki zahirović il neka druga sda vucibatina :D.
što se tiče para, maksuz ću doći, pa onda zajedno odemo kod forumaša kojeg ti izabereš i predamo mu lovu. Pobjednik nosi sve.
Et, ako to nije pošteno, onda ništa nije pošteno.
Svi mi se morete obratit

User avatar
Taare
greatest
greatest
Posts: 32341
Joined: 19 Nov 2019, 13:51
Has thanked: 6107 times
Been thanked: 4410 times
Status: Offline

Re: Karamatić: Možemo oživjeti Herceg-Bosnu i politički zaustaviti život u BiH

Post by Taare » 15 Feb 2022, 15:39

Najgore je što sda jurišnik nema kapacitet da shvati da ustvari postoje tri načina kojim bi omogućio ono što se traži bez da bi bilo ko iz eu mogao naći neku zamjerku.
Svi mi se morete obratit

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11845
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2932 times
Been thanked: 2600 times
Status: Offline

Re: Karamatić: Možemo oživjeti Herceg-Bosnu i politički zaustaviti život u BiH

Post by Naseef Mushroom » 15 Feb 2022, 19:11

Znači ništa Jozo, drago mi je bar da će ostatak foruma (koga interesuje) pročitati kakav si muljator i kako imaš Poskokov zadatak da pod kapom ekstremnog bošnjačkog patriotizma ostatak naivnog dobronamjernog foruma navikneš da je treći entitet nešto pozitivno jer je to za opšte dobro.

Ostatak ne moraš čitati ako nećeš jer to je više da drugi pročitaju ko si i šta si Jozo.
Prije par dana je novi forumaš pisao o Srbima i rampama što je samoubistvo za svakog novog forumaša i osudili su ga drugi forumaši.
Ti si naštancao par patriotskih postova i time si se osigurao da možeš provlačiti priču o trećem entitetu i niko ti neće ništa reći jer je to veličanstveni Taare pa gdje će on to pisati, pogotovo još ako ne daš nikakvo objašnjenje već samo napišeš da će to svako shvatiti ko je pametan i nije bot mnogi će to prihvatiti nez pitanja
Taare wrote: 11 Feb 2022, 11:02 Nisam. Ono što je amerika nudila jeste izborni zakon koji bi odgovarao bošnjačkom korpusu.
citat: "pregovarati o predsjedništvu, a dom naroda ostaviti za druga vremena"
Naravno da to ne godi krimosima poput vas iz sda, kao ni vašim partnerima iz hdz i snsd.
Čak im ne bi dao ni predsjedništvo za zamjenu već bi im dao sad a dom naroda ostavio nekada za kasnije :D.
Zato ti i jesu postovi ekstremni gdje čak i najveće patriote ih smatraju nerealnim da tvoje proturanje trećeg ne bi bilo sumnjivo. Ovamo sve "UZPovci, vlašendre, djikani" da ne bi bilo providno sa trećim/hrvatskom izbornom jedinicom
Predlažeš da Bošnjaci u miru, pregovorima odreknu se prava da im glas svugdje u entitetu isto vrijedi i onda ih poslije pališ da su šonje jer svoja prava moraju vratiti puškom
Taare wrote: 11 Feb 2022, 08:28 Za izmjene dms i povratak ljiljana moraš uzet pušku.
Većina bošnja je za svaku moguću opciju, samo ne za pušku.
Amer će to sredit :o
To je ono čemu se najviše nadaju :lud
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11845
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2932 times
Been thanked: 2600 times
Status: Offline

Re: Karamatić: Možemo oživjeti Herceg-Bosnu i politički zaustaviti život u BiH

Post by Naseef Mushroom » 15 Feb 2022, 19:11

Pazi, forumaš koji ti je antipatičan ti nudi izvinjenje i da radi tebe neće 7 dana pisati samo da postaviš nešto što nije i neka me Maja banuje ako prekršim i ne izvinem se
a) Razdvajaju vas i ne koristiš isti ulaz (kao nekada Afroamerikanci u rasističkoj Americi) jer ti ulaziš gdje se samo glasa za bošnjacke članove a Jozo gdje su hrvatski
b) Nemaš uopšte mogućnost glasati za bošnjacke političare jer u tom kantonu ili opštini imas izbor samo Hrvate
c) Glasaš za koga želiš dok se ne ustanovi da je Bošnjak u većinski bošnjačkim kantonima dobio najviše glasova. Onda tvoj glas postaje nevažeći jer si glasao za pogrešnu nacionalnost u pogrešnom kantonu
d) Uskraćuje ti se mogućnost da uopšte glasaš jer će se članovi predsjedništva se birati medu političarima.


a ti skrećes na temu novac i slike.
Bit će treći Jozo ali treći mandat Komšića. Dobit ćete šipak umjesto predsjednistva gdje si najmanje 50 puta pisao da ga treba dati legitimnim.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Taare
greatest
greatest
Posts: 32341
Joined: 19 Nov 2019, 13:51
Has thanked: 6107 times
Been thanked: 4410 times
Status: Offline

Re: Karamatić: Možemo oživjeti Herceg-Bosnu i politički zaustaviti život u BiH

Post by Taare » 15 Feb 2022, 20:21

Naseef Mushroom wrote: 15 Feb 2022, 19:11 izvinem
Da se izvineš nebu pod oblake, nepismena flopino?
Što se tiče uvoda prethodnog posta(toliko sam pročitao od te tvoje mentalne dijereje), samo ću kazati da je to stil klasičnog sda frlje koji misli da zna, a nema pojma o životu. I onda laže, i laže, i laže. :bua
Svi mi se morete obratit

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11845
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2932 times
Been thanked: 2600 times
Status: Offline

Re: Karamatić: Možemo oživjeti Herceg-Bosnu i politički zaustaviti život u BiH

Post by Naseef Mushroom » 16 Feb 2022, 12:12

Ako ćete nastaviti lajkovati i podržavati priču da je dobra stvar da je npr. Maja građanka drugog reda spram HAVANE samo jer živi na drugom mjestu od njega, da je Marlboru pola familije manje vrijedno od ostale polovine ovisno o mjestu stanovanja, ili ako se Matan vrati da će mu adresa biti presudna koliko mu glas vrijedi
zato jer vam je zamazao oči sa par postova "vlašendre, ustaše, četnici" pa mu priča o legitimnom može lakše proći pa vas ismijava da ste šonje jer se bojite uzeti oružje da vratite oteto (a sam
vas tjera da dobrovoljno bez metka predate) onda bujrum, nisam ja ovdje ničija dadilja, neka svako sam donese zaključak.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
ironman
sirius
sirius
Posts: 27248
Joined: 25 Jan 2021, 19:36
Has thanked: 14261 times
Been thanked: 14596 times
Status: Offline

Re: Karamatić: Možemo oživjeti Herceg-Bosnu i politički zaustaviti život u BiH

Post by ironman » 16 Feb 2022, 12:14

Istina u dvije rijeci.
Zeljko Komsic.
Dok se boje ne rastope.
Ili dusmani ne puknu :D.
dream of spring..
...at dawn look to the east.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11845
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2932 times
Been thanked: 2600 times
Status: Offline

Re: Karamatić: Možemo oživjeti Herceg-Bosnu i politički zaustaviti život u BiH

Post by Naseef Mushroom » 16 Feb 2022, 12:24

Taare wrote: 15 Feb 2022, 20:21
Naseef Mushroom wrote: 15 Feb 2022, 19:11 izvinem
Da se izvineš nebu pod oblake, nepismena flopino?
Što se tiče uvoda prethodnog posta(toliko sam pročitao od te tvoje mentalne dijereje), samo ću kazati da je to stil klasičnog sda frlje koji misli da zna, a nema pojma o životu. I onda laže, i laže, i laže. :bua
Napisao sam da je to za druge a tvoj je izbor hoćeš li čitati.
Neću ti ionako više replicirati jer da hoću da me neki Jozo ubjeđuje kako je pozitivno za nas Bošnjake izbor "legitimnog" registrovao bih se na Poskok, tamo takav bar ne krije da je Jozo.

Ovaj rad
Image

CVITANOVIĆ: Promjenom izbornog zakona FBIH bi postala ljepše mjesto za život
A srećom Jozo da na forumu tako pišeš jer u svakom društvu bi sa ovakvim načinom diskutovanja
Taare wrote: 02 Dec 2021, 15:10 Amerikanci su bili na forumu, prepisali moje stavove i iste nude kao svoj neki prijedlog.
Taare wrote: 15 Feb 2022, 15:37 što se tiče para, maksuz ću doći, pa onda zajedno odemo kod forumaša kojeg ti izabereš i predamo mu lovu. Pobjednik nosi sve.
postao predmet ismijavanja da bi nakon dvije rečenice zaplakao i pobjegao.

Za kraj
Taare wrote: 16 Jun 2021, 01:36 Ja bi da se sa hrvatima ide na kompromis.
Izborni zakon urediti tako da hrvati biraju svog čovjeka u ovo tročlano predsjedništvo.
Halal im bilo.
Kompromisi folovi golovi, ide Jozo i treći put

Image
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Taare
greatest
greatest
Posts: 32341
Joined: 19 Nov 2019, 13:51
Has thanked: 6107 times
Been thanked: 4410 times
Status: Offline

Re: Karamatić: Možemo oživjeti Herceg-Bosnu i politički zaustaviti život u BiH

Post by Taare » 16 Feb 2022, 14:34

Cvajtara si i to par ekselans :zubi
Svi mi se morete obratit

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119807
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5694 times
Been thanked: 12251 times
Contact:
Status: Online

Re: Karamatić: Možemo oživjeti Herceg-Bosnu i politički zaustaviti život u BiH

Post by Maja » 16 Feb 2022, 19:25

Tare imas upozorenje

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37923
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2957 times
Been thanked: 2300 times
Status: Offline

Re: Karamatić: Možemo oživjeti Herceg-Bosnu i politički zaustaviti život u BiH

Post by Pasaga » 16 Feb 2022, 19:45

dzaba svi pokusaji...
onaj Grlicak se usutio,sad je na sceni fina Zeljana...
samo pominjanje prezimena,fatam se dva colta


https://avaz.ba/vijesti/bih/718049/mehm ... na-balkanu
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119807
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5694 times
Been thanked: 12251 times
Contact:
Status: Online

Hrvatska republikanska stranka crta nove karte, ovako zamišljaju teritorijalni preustroj FBiH

Post by Maja » 24 Sep 2022, 11:25

Image

Hrvatska republikanska stranka (HRS) je u svojoj predizbornoj kampanji iznijela prijedlog administrativno-teritorijalnog preustroja Federacije Bosne i Hercegovine.

Na svojoj zvaničnoj Facebook stranici HRS je objavio kartu, kako su naveli, administrativno-teritorijalnog preustroja Bosne i Hercegovine, ali se na karti vidi da se radi o preustroju samo Federacije BiH.

Prema ovom prijedlogu Federacija BiH bi se sastojala od dva kantona i Distrikta Federacije BiH. Jedan kanton bi nosio naziv "Županija Posavsko-Herceg-Bosanska" i u njegov sastav bi ušli Kanton 10. Zapadnohercegovački kanton, Posavski kanton, dijelovi Hercegovačko-neretvanskog kantona, Srednobosanskog kantona i Zeničko-dobojskog kantona.

Drugi kanton prema planu HRS-a je "Bosansko-Podrinjski-Krajiški" i sastojao bi se od Unsko-sanskog kantona, Sarajevskog, Bosansko-podrinjskog, Tuzlanskog kantona, Zeničko-dobojskog kantona bez Žepča i Usore te dijelova Srednjobosanskog kantona.

Posebna jedinica bi bili "Distrikti Federacije Bosne i Hercegovine", a prema karti to bi bili Mostar, Prozor i Travnik.

U objavi nisu navedeni načini kako bi se došlo do preustroja ili detaljniji podaci o funkcionisanju bilo kojeg od ovih kantona ili distrikta. Također, jasno je da ovakav prijedlog ne bi dobio podršku nijedne probosanske stranke.

Hrvatska republikanska stranka nije jedina koja se bavi prijedlozima teritorijalnog preustroja Bosne i Hercegovine. Lider HDZ-a Dragan Čović je rekao da će HNS pokrenuti korake za teritorijalni preustroj BiH ukoliko ne dođe do izmjena Izbornog zakona BiH po njegovoj želji.

Treba podsjetiti da HRS od juna prošle godine nije član Hrvatskog narodnog sabora, nevladine organizacije koja okuplja dio stranaka sa hrvatskim predznakom u Bosni i Hercegovini, a na čijem je čelu Dragan Čović.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120480
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6992 times
Been thanked: 7930 times
Status: Online

Re: Hrvatska republikanska stranka crta nove karte, ovako zamišljaju teritorijalni preustroj FBiH

Post by Krokodil Behko » 24 Sep 2022, 16:13

hahahaha

Gluplju kartu, odavno nisam vidio.

To sve što je u centralnoj Bosni, izdominirani su i ništa od žute boje, može i mora biti samo plava, uključno Žepče i Kiseljak, gdje su Bošnjaci već na 50%. Posebna bi priča bila, Travnik sa ispod 20% Hrvata distrikt, a Stolac sa možda i 40% Bošnjaka ide Hrvatima. :D.
online

Post Reply

Return to “Politika u BiH”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 29 guests