RS - all about

Politička dešavanja i aktuelnosti u Bosni i Hercegovini.

Moderators: Krokodil Behko, Duminjo

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11838
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2929 times
Been thanked: 2599 times
Status: Online

Re: RS - all about

Post by Naseef Mushroom » 22 Feb 2021, 13:16

Totem wrote: 22 Feb 2021, 11:54
Naseef Mushroom wrote: 22 Feb 2021, 00:34
Pa poznato je da su Osmanlije bile na ovim prostorima i da su i dosta djece pravili. Da su Korejanci bili imali bi danas Srbe sto liče na Azijate. Mislim nije to ništa izmišljeno niti uvreda. Od srpskih desničara preko islamske zajednice pa do norveških i američkih historičara i analitičara se to govori, zna se da su Osmanlije bile na ovim prostorima


Dakle cenzura vazi samo za vlaske zene, ko sto su gore naveli...lepo. Aferim

Opet ista prica...

cenzura
Ja ne znam koji je tvoj problem? Ja ti fino napisa razlog zašto neki Srbi imaju turske gene a ti kukaš, pa zna se period kada su dolazili, to nije niti moje mišljenje, niti izmišljotina niti mitomanija nego je historijski dokazano. Da su dolazili umjesto njih Mongoli neki Srbi bi imali kose oči.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42829
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14103 times
Been thanked: 12690 times
Status: Online

Re: RS - all about

Post by Masamune » 22 Feb 2021, 13:17

Imaju ih kao i bar pola Balkana.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
Totem
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2035
Joined: 16 Feb 2021, 12:51
Has thanked: 4 times
Been thanked: 5 times
Status: Offline

Re: RS - all about

Post by Totem » 22 Feb 2021, 13:20

Mesto da bulaznitr, cestitajte izbor gradonacalnika.
Jedna lasta....men'scini prolijece

User avatar
Totem
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2035
Joined: 16 Feb 2021, 12:51
Has thanked: 4 times
Been thanked: 5 times
Status: Offline

Re: RS - all about

Post by Totem » 22 Feb 2021, 13:22

arzuhal wrote: 22 Feb 2021, 12:53 Image

"Kao u ratu kad ih je napustilo rukovodstvo ‘95 i sad u miru."







Ovaj im



Image

"Umjesto da napravimo atmosferu u kojoj će to biti svjetska tema, o kojoj će govoriti i pisati svjetski mediji, biti pune naslovnice, mi smo šutke izdali Srebrenicu, još jednom."





Sva bijeda i nemoć politike u Bošnjaka: potrošiš Srebrenicu, a plan ti je da iz Sarajeva drečiš i kukaš gluhoj i kurcobolnoj međunarodnoj zajednici, kao Kalimero :jupi




Ovaj lici na Dangica Jezdu
Jedna lasta....men'scini prolijece

User avatar
arzuhal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10040
Joined: 08 Nov 2019, 07:21
Location: čajdžinica "Kod nefsu-l-levvame", u budžaku politički nekorektnih
Been thanked: 4 times
Status: Offline

Re: RS - all about

Post by arzuhal » 22 Feb 2021, 13:22

Totem wrote: 22 Feb 2021, 13:20 Mesto da bulaznitr, cestitajte izbor gradonacalnika.
Što bi rekao onaj tvoj heroj:"Možete ostati i opstati ili nestati!"
uzmi Lysobact

User avatar
Totem
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2035
Joined: 16 Feb 2021, 12:51
Has thanked: 4 times
Been thanked: 5 times
Status: Offline

Re: RS - all about

Post by Totem » 22 Feb 2021, 13:24

Tema je stanje u RS. Srebrenica je u RS. Dakle, izbor gradonacalnika...
Jedna lasta....men'scini prolijece

User avatar
Totem
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2035
Joined: 16 Feb 2021, 12:51
Has thanked: 4 times
Been thanked: 5 times
Status: Offline

Re: RS - all about

Post by Totem » 22 Feb 2021, 13:25

Jel pobedio skolovaniji kanfidat, ili ne?
Jedna lasta....men'scini prolijece

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11838
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2929 times
Been thanked: 2599 times
Status: Online

Re: RS - all about

Post by Naseef Mushroom » 22 Feb 2021, 13:27

MarlboroGold wrote: 22 Feb 2021, 13:17 Imaju ih kao i bar pola Balkana.
Netačno, oni koji se ponose da nisu prodali veru za večeru su trpili između ostalog i silovanje pa su mnoge Srpkinje zatrudnile od Turaka.
Sa druge strane Bošnjaci koji su dobrovoljno prešli na islam tu nije bilo potrebe za nasiljem i silovanjima
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 55967
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1957 times
Been thanked: 5773 times
Status: Offline

Re: RS - all about

Post by Duminjo » 22 Feb 2021, 13:28

Totem wrote: 22 Feb 2021, 11:54
Naseef Mushroom wrote: 22 Feb 2021, 00:34
Pa poznato je da su Osmanlije bile na ovim prostorima i da su i dosta djece pravili. Da su Korejanci bili imali bi danas Srbe sto liče na Azijate. Mislim nije to ništa izmišljeno niti uvreda. Od srpskih desničara preko islamske zajednice pa do norveških i američkih historičara i analitičara se to govori, zna se da su Osmanlije bile na ovim prostorima


Dakle cenzura vazi samo za vlaske zene, ko sto su gore naveli...lepo. Aferim

Opet ista prica...

cenzura
Cenzurisem ti uvrede da te ne moram banovati i ti na tu cenzuru udariš edit :ok

24h

User avatar
arzuhal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10040
Joined: 08 Nov 2019, 07:21
Location: čajdžinica "Kod nefsu-l-levvame", u budžaku politički nekorektnih
Been thanked: 4 times
Status: Offline

Re: RS - all about

Post by arzuhal » 22 Feb 2021, 13:29

Totem wrote: 22 Feb 2021, 13:25 Jel pobedio skolovaniji kanfidat, ili ne?
Pobedio je kandidat koji negira presude međunarodnih sudova.
uzmi Lysobact

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11838
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2929 times
Been thanked: 2599 times
Status: Online

Re: RS - all about

Post by Naseef Mushroom » 22 Feb 2021, 13:38

Totem wrote: 22 Feb 2021, 13:20 Mesto da bulaznitr, cestitajte izbor gradonacalnika.
Evo je opet, stara srpska tradicionalna igra. Umjesto da prihvatite poraz, u ovom slučaju vezano za Osmanlije, vi skrećete pažnju na nove pobede kao npr. izbor novog gradonačelnika a i ta pobeda se kao i ostale sastoje od laži jer nećete nikad pomenuti da nije izašao dovoljan broj Bošnjaka da se priznaju izbori nego ćete uvećati cifru glasača da izgleda sve legitimno.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 55967
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1957 times
Been thanked: 5773 times
Status: Offline

Re: RS - all about

Post by Duminjo » 22 Feb 2021, 13:45

Naseef Mushroom wrote: 22 Feb 2021, 13:38
Totem wrote: 22 Feb 2021, 13:20 Mesto da bulaznitr, cestitajte izbor gradonacalnika.
Evo je opet, stara srpska tradicionalna igra. Umjesto da prihvatite poraz, u ovom slučaju vezano za Osmanlije, vi skrećete pažnju na nove pobede kao npr. izbor novog gradonačelnika a i ta pobeda se kao i ostale sastoje od laži jer nećete nikad pomenuti da nije izašao dovoljan broj Bošnjaka da se priznaju izbori nego ćete uvećati cifru glasača da izgleda sve legitimno.
Pa zasto bi taj period vladanja osmanskog carstva bio bitniji od danasnjeg?
Ja te osmanlije ne bih ni spominjo.
Predstavnici bošnjačkog naroda se predali, izgleda mnogo bitnija tema od osmanlija

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42829
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14103 times
Been thanked: 12690 times
Status: Online

Re: RS - all about

Post by Masamune » 22 Feb 2021, 13:46

Naseef Mushroom wrote: 22 Feb 2021, 13:27
MarlboroGold wrote: 22 Feb 2021, 13:17 Imaju ih kao i bar pola Balkana.
Netačno, oni koji se ponose da nisu prodali veru za večeru su trpili između ostalog i silovanje pa su mnoge Srpkinje zatrudnile od Turaka.
Sa druge strane Bošnjaci koji su dobrovoljno prešli na islam tu nije bilo potrebe za nasiljem i silovanjima
Isto kao da se geni prenose isključivo silovanjem...

ne mogu da vjerujem šta pišem, ali et kad već treba crtati
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11838
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2929 times
Been thanked: 2599 times
Status: Online

Re: RS - all about

Post by Naseef Mushroom » 22 Feb 2021, 13:58

MarlboroGold wrote: 22 Feb 2021, 13:46
Naseef Mushroom wrote: 22 Feb 2021, 13:27
Netačno, oni koji se ponose da nisu prodali veru za večeru su trpili između ostalog i silovanje pa su mnoge Srpkinje zatrudnile od Turaka.
Sa druge strane Bošnjaci koji su dobrovoljno prešli na islam tu nije bilo potrebe za nasiljem i silovanjima
Isto kao da se geni prenose isključivo silovanjem...

ne mogu da vjerujem šta pišem, ali et kad već treba crtati
Silovanje sam samo pomenuo u kontekstu kada Srbi npr. nisu htjeli da popuste Osmanlijama pa je vladalo onda nasilje koje je između ostalog se sastojalo i od silovanja.
Bošnjaci koji su bili pro-osmanski njihove porodice nisu trpjele nikakva nasilja a oni Bošnjaci (ili bolje reći Bošnjakinje jer su kod Osmanlija uglavnom bili muskarci koji su došli na ove prostore) su imali dobrovoljan sex i udale se i vratile sa ratnicima nazad u Tursku.

Oni Bošnjaci koji su bili anti-osmanski ili su ubijeni ili su kasnije prodali naciju za večeru i pridružili se Srbima i Hrvatima tako da današnji Bošnjaci imaju najmanje turske krvi u sebi.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11838
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2929 times
Been thanked: 2599 times
Status: Online

Re: RS - all about

Post by Naseef Mushroom » 22 Feb 2021, 14:04

Duminjo wrote: 22 Feb 2021, 13:45
Naseef Mushroom wrote: 22 Feb 2021, 13:38
Evo je opet, stara srpska tradicionalna igra. Umjesto da prihvatite poraz, u ovom slučaju vezano za Osmanlije, vi skrećete pažnju na nove pobede kao npr. izbor novog gradonačelnika a i ta pobeda se kao i ostale sastoje od laži jer nećete nikad pomenuti da nije izašao dovoljan broj Bošnjaka da se priznaju izbori nego ćete uvećati cifru glasača da izgleda sve legitimno.
Pa zasto bi taj period vladanja osmanskog carstva bio bitniji od danasnjeg?
Ja te osmanlije ne bih ni spominjo.
Predstavnici bošnjačkog naroda se predali, izgleda mnogo bitnija tema od osmanlija
Pa i ja sam ih pomenuo jer je Totem naglo skrenuo sa teme jer mu se nije sviđao odgovor i objašnjenje zašto meki Srbi imaju turske gene.

Što se tiče izbora gradonačelnika smatram potez bošnjačkih političara ispravnim. Da li bi ti igrao utakmicu gdje znaš da je pobjeda protivnika naštimana i da će sudija navijati za protivnika?
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 55967
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1957 times
Been thanked: 5773 times
Status: Offline

Re: RS - all about

Post by Duminjo » 22 Feb 2021, 14:10

Naseef Mushroom wrote: 22 Feb 2021, 14:04
Duminjo wrote: 22 Feb 2021, 13:45

Pa zasto bi taj period vladanja osmanskog carstva bio bitniji od danasnjeg?
Ja te osmanlije ne bih ni spominjo.
Predstavnici bošnjačkog naroda se predali, izgleda mnogo bitnija tema od osmanlija
Pa i ja sam ih pomenuo jer je Totem naglo skrenuo sa teme jer mu se nije sviđao odgovor i objašnjenje zašto meki Srbi imaju turske gene.

Što se tiče izbora gradonačelnika smatram potez bošnjačkih političara ispravnim. Da li bi ti igrao utakmicu gdje znaš da je pobjeda protivnika naštimana i da će sudija navijati za protivnika?
I mogli bi zavrsiti pricu o osmanlijama..

Pa nije bas ispravno ni samo dici ruke od svega i povuci se nazad fino u Sarajevo pa se boriti za Srebrenicu preko fb objava.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11838
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2929 times
Been thanked: 2599 times
Status: Online

Re: RS - all about

Post by Naseef Mushroom » 22 Feb 2021, 14:27

Duminjo wrote: 22 Feb 2021, 14:10
Naseef Mushroom wrote: 22 Feb 2021, 14:04
Pa i ja sam ih pomenuo jer je Totem naglo skrenuo sa teme jer mu se nije sviđao odgovor i objašnjenje zašto meki Srbi imaju turske gene.

Što se tiče izbora gradonačelnika smatram potez bošnjačkih političara ispravnim. Da li bi ti igrao utakmicu gdje znaš da je pobjeda protivnika naštimana i da će sudija navijati za protivnika?
I mogli bi zavrsiti pricu o osmanlijama..

Pa nije bas ispravno ni samo dici ruke od svega i povuci se nazad fino u Sarajevo pa se boriti za Srebrenicu preko fb objava.
Pa znamo svi da je glavni razlog čitavog ovog bojkota to što je CIK prljavo odigrao.
Mnoge stvari vezane za Srebrenicu i ostatak genocidne tvorevine imaju veze sa kukavičkom ili nesposobnom sarajevskom/bošnjačkom politikom ali ovdje to nije slučaj sa ovakvim potezom.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 55967
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1957 times
Been thanked: 5773 times
Status: Offline

Re: RS - all about

Post by Duminjo » 22 Feb 2021, 14:37

Naseef Mushroom wrote: 22 Feb 2021, 14:27
Duminjo wrote: 22 Feb 2021, 14:10

I mogli bi zavrsiti pricu o osmanlijama..

Pa nije bas ispravno ni samo dici ruke od svega i povuci se nazad fino u Sarajevo pa se boriti za Srebrenicu preko fb objava.
Pa znamo svi da je glavni razlog čitavog ovog bojkota to što je CIK prljavo odigrao.
Mnoge stvari vezane za Srebrenicu i ostatak genocidne tvorevine imaju veze sa kukavičkom ili nesposobnom sarajevskom/bošnjačkom politikom ali ovdje to nije slučaj sa ovakvim potezom.
Povlacenje i predaja su uvijek kukavicluk.
Ne postoje samo dvije opcije. Ili izaci pod ovim uslovima na izbore ili se predati pa trk nazad u Sarajevo.
To su valjda pametni ljudi, politicari. Posao im je da iznalaze i izmisljaju rješenja a ne da se predaju..

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11838
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2929 times
Been thanked: 2599 times
Status: Online

Re: RS - all about

Post by Naseef Mushroom » 22 Feb 2021, 14:47

Duminjo wrote: 22 Feb 2021, 14:37
Naseef Mushroom wrote: 22 Feb 2021, 14:27
Pa znamo svi da je glavni razlog čitavog ovog bojkota to što je CIK prljavo odigrao.
Mnoge stvari vezane za Srebrenicu i ostatak genocidne tvorevine imaju veze sa kukavičkom ili nesposobnom sarajevskom/bošnjačkom politikom ali ovdje to nije slučaj sa ovakvim potezom.
Povlacenje i predaja su uvijek kukavicluk.
Ne postoje samo dvije opcije. Ili izaci pod ovim uslovima na izbore ili se predati pa trk nazad u Sarajevo.
To su valjda pametni ljudi, politicari. Posao im je da iznalaze i izmisljaju rješenja a ne da se predaju..
To si u pravu za njihov posao gdje im je zadatak da nađu rješenje i najviše im se može zamjeriti što su dozvolili da se CIK ovako nepravedno ponaša ali sam čin bojkota i predaje nike nikakvu ulogu igrao jer time nisu poklonili pobjedu Grujičiću jer mu je nepravedni CIK već to unaprijed poklonio.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 55967
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1957 times
Been thanked: 5773 times
Status: Offline

Re: RS - all about

Post by Duminjo » 22 Feb 2021, 14:50

Naseef Mushroom wrote: 22 Feb 2021, 14:47
Duminjo wrote: 22 Feb 2021, 14:37

Povlacenje i predaja su uvijek kukavicluk.
Ne postoje samo dvije opcije. Ili izaci pod ovim uslovima na izbore ili se predati pa trk nazad u Sarajevo.
To su valjda pametni ljudi, politicari. Posao im je da iznalaze i izmisljaju rješenja a ne da se predaju..
To si u pravu za njihov posao gdje im je zadatak da nađu rješenje i najviše im se može zamjeriti što su dozvolili da se CIK ovako nepravedno ponaša ali sam čin bojkota i predaje nike nikakvu ulogu igrao jer time nisu poklonili pobjedu Grujičiću jer mu je nepravedni CIK već to unaprijed poklonio.
Ako je bojkotom postignuto isto sto bi bilo i bez bojkota, ne možemo onda pricati kako je bojkot dobar potez.

To je sve

Post Reply

Return to “Politika u BiH”

Who is online

Users browsing this forum: Naseef Mushroom and 26 guests