Zašto je važno biti Bosanac?

Politička dešavanja i aktuelnosti u Bosni i Hercegovini.

Moderators: Krokodil Behko, Duminjo

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 54060
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1927 times
Been thanked: 15295 times
Status: Online

Re: Kako sam uspio sina da upišem kao 'Bosanca' u matičnu knjigu rođenih

Post by HAVANA » 06 May 2022, 19:30

Kako ba ne znas rasima. Debeli onaj sto je pedju gurno. A izjasnjava se ko srbin :haha Samo daj para i vlasti, MoRe sve. Sistem nam je to omogucio, da moze svak svakog jebavat.
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9719 times
Status: Offline

Re: Kako sam uspio sina da upišem kao 'Bosanca' u matičnu knjigu rođenih

Post by insomnia » 06 May 2022, 19:35

Pa tamam ko i Pele
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
Šabović Adis
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11281
Joined: 06 May 2021, 19:30
Has thanked: 1936 times
Been thanked: 2121 times
Status: Offline

Re: Kako sam uspio sina da upišem kao 'Bosanca' u matičnu knjigu rođenih

Post by Šabović Adis » 06 May 2022, 19:40

Oh.
Ne mereeee 👉👌

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11850
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2935 times
Been thanked: 2603 times
Status: Offline

Re: Kako sam uspio sina da upišem kao 'Bosanca' u matičnu knjigu rođenih

Post by Naseef Mushroom » 06 May 2022, 21:22

Šabović Adis wrote: 06 May 2022, 16:59
Naseef Mushroom wrote: 06 May 2022, 16:39
Pa samo si potvrdio šta pišem
"Ja Bosanac imam prijatelja Srbina iz Zenice, mi smo pravo raja multi-kulti i nismo nacionalisti a ti Nazife koji kažeš da si Bošnjak a ne Bosanac možeš sa Dodikom pod ruku".
Naravno da sam potvrdio. Kolko još puta hoš da ti potvrdim da moš s Dodikom pod ruku? Hoćeš i s Čovićem da te uporedim? Ni on nije Bosanac, za razliku od Komšića koji to jeste. Eto, konkretno, ti koji si Bošnjak ali ne i Bosanac moš najprije s onim Mevlidom, teroristom. On ti je najbliži, jeboton a ti njega. :valja
Pa Komšić da je onakav Bosanac kako ti predstavljaš ne bi se mogao kandidovsti za člana predsjedništva.
Hvala još jednom na potvrdi, Željko iako je Hrvat on je ta tebe Bosančina (i za mene je) ali kod nekog Nazifa već ne može, tu se ne razlikuje od Dodika.

Kada Vojin Mijatović kaže da je i Srbin neće nikada čuti komentare da je bliži nekom četniku ali se Bošnjo uvijek časti da je bliže Mevlidu.
Tipična FGR ubleha koja bi me možda i pogodila da se te fraze nisu ofucale s godinama od jedne nemoćne grupe.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11850
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2935 times
Been thanked: 2603 times
Status: Offline

Re: Kako sam uspio sina da upišem kao 'Bosanca' u matičnu knjigu rođenih

Post by Naseef Mushroom » 06 May 2022, 21:47

HAVANA wrote: 06 May 2022, 17:40
Naseef Mushroom wrote: 06 May 2022, 16:50
Ti o nepravednom sistemu a ja ti postavio primjer sa Fortom. Zašto Kojović isto nije mogao tako? Je li to Forto sad više ugrožen što se nije izjasnio jednim od 3 konst. naroda od Kojovića što je se izjasnio jednim od 3 konst. naroda?

Koliko Kojović meni bio antipatičan tu moram biti fer i pohvaliti ga za razumno razmišljanje i tako treba svaki Srbin u Bosni razmišljati, "Srbin sam ali moja je država Bosna i Hercegovina a ne Srbija. Srbin sam ali nisam nacionalista kao Dodik".

Najveća ironija je da vi svi drvlje i kamenje da su drugi nacionalisti a vi se ovdje fašistički ponašate preka svim Srbima.
Nisi uopšte uzeo u obzir da je se Kojović izjasnio Srbinom jer on to želi pošto on to jest ali da je Srbin koji voli Bosnu i smatra je domovinom. Smatraš da je se izjasnio Srbinom zato što je to morao zbog nepravednog sistema i onda po vašoj logici ispada da je svaki Srbin kao Dodik, nacionalista i da smatra Srbiju maticom a oni pošteni Srbi nisu uopšte Srbi jer to jesu već što su se morali tako izjasniti radi nepravednog sistema.
Znaci nije vise cetnik? Dozvolicete mu boravak i zivot u jednoj jedinoj sekularnoj i nedjeljivoj?Nece ga onaj srbin rasim samarat? Ko i komsicu koji vam vise ne smeta ? Mozda se i treba izjasnjavat po tim vasim matricama pa se uvlacit i rovarit po septickoj od jake i vjecite trojke grobara bih... :hm
Pa kako onda paše jedan Predrag koji je se izjasio Srbinom a ne Bosancem (a mogao je, naveo sam primjer sa Fortom) u sekularnoj a Nazif Bošnjak sa izjašnjavanjem to negira?

Kako je Rasim negativac što je se izjasnio Srbinom radi fotelje a u isto vrijeme Kojović koji je po vašem se izjasnio isto Srbinom samo da bi dobio tu istu fotelju ugrožena duša?

Sami ubijate logiku svake vaše izjave sa svakim novim postom
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9719 times
Status: Offline

Re: Kako sam uspio sina da upišem kao 'Bosanca' u matičnu knjigu rođenih

Post by insomnia » 06 May 2022, 21:55

U biti Rase je njemu samo pomagao da ustane kad je od droga i genocida upo u behut
Image
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9719 times
Status: Offline

Re: Kako sam uspio sina da upišem kao 'Bosanca' u matičnu knjigu rođenih

Post by insomnia » 06 May 2022, 22:07

Al kako ga otrese 😂😂😂
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11850
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2935 times
Been thanked: 2603 times
Status: Offline

Re: Kako sam uspio sina da upišem kao 'Bosanca' u matičnu knjigu rođenih

Post by Naseef Mushroom » 06 May 2022, 22:08

insomnia wrote: 06 May 2022, 21:55 U biti Rase je njemu samo pomagao da ustane kad je od droga i genocida upo u behut
Image
Vidiš da je se i Sabina smirila i vratila se poslu u smislu "Sada je sve u redu, zahvaljujem Rasimu" :oo
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Šabović Adis
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11281
Joined: 06 May 2021, 19:30
Has thanked: 1936 times
Been thanked: 2121 times
Status: Offline

Re: Kako sam uspio sina da upišem kao 'Bosanca' u matičnu knjigu rođenih

Post by Šabović Adis » 06 May 2022, 22:18

Naseef Mushroom wrote: 06 May 2022, 21:22
Šabović Adis wrote: 06 May 2022, 16:59

Naravno da sam potvrdio. Kolko još puta hoš da ti potvrdim da moš s Dodikom pod ruku? Hoćeš i s Čovićem da te uporedim? Ni on nije Bosanac, za razliku od Komšića koji to jeste. Eto, konkretno, ti koji si Bošnjak ali ne i Bosanac moš najprije s onim Mevlidom, teroristom. On ti je najbliži, jeboton a ti njega. :valja
Pa Komšić da je onakav Bosanac kako ti predstavljaš ne bi se mogao kandidovsti za člana predsjedništva.
Hvala još jednom na potvrdi, Željko iako je Hrvat on je ta tebe Bosančina (i za mene je) ali kod nekog Nazifa već ne može, tu se ne razlikuje od Dodika.

Kada Vojin Mijatović kaže da je i Srbin neće nikada čuti komentare da je bliži nekom četniku ali se Bošnjo uvijek časti da je bliže Mevlidu.
Tipična FGR ubleha koja bi me možda i pogodila da se te fraze nisu ofucale s godinama od jedne nemoćne grupe.
Ne, dijamantu moj nebrušeni, da Komšić nije Bosanac on se ne bi mogao kandidovati ni na koju poziciju u BiH. Baš kao ni Mevlid Jašarević. Ima Bošnjaka i po Srbiji, znaš, državljana Srbije, pa su oni stoga Srbijanci...što ih isključuje iz političke scene BiH.
Jesi ti Tešnjak? Negdje sam pokupio da jesi, izvini (fakat, ne zezeam te sad!) ako griješim. Pa ako jesi Tešnjak, po kojoj to logici može da nisi Bosanac? Abrakadabra logika možda? Hajd objasni kako ja koji sam Sarajlija mogu da ne budam ujedno i Bosanac? Jel može Beograđanin da nije Srbijanac? Jel može laktaški međed da ne bude ujedno i bosanski međed? Jel Laktaši nisu u Bosni? To što međed ne zna šta priča (a zapravo zna vrlo dobro!) ne znači da to tako uistinu i jeste. Ti tu neku dihotomiju podvaljuješ? Haj pričaj!
Jel ti fakat ne kontaš etničku pripadnost? Ili se samo praviš? Možda želiš da ukineš etnicitete pa ih prosto negiraš i nadaš se uspjehu via luda sreća? Samo nacionalitete priznaješ? I forsiraš? Ne znaš šta je etnik? Jel znaš šta je žitelj? E pa isti andrak. Žitelj Sarajeva ne može da ne bude žitelj Bosne i Hercegovine...jedino da se Sarajevo obrete u nekoj drugoj državi. Je li to možda ono na šta ciljaš? :oo
Ne mereeee 👉👌

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 54060
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1927 times
Been thanked: 15295 times
Status: Online

Re: Kako sam uspio sina da upišem kao 'Bosanca' u matičnu knjigu rođenih

Post by HAVANA » 06 May 2022, 22:38

Naseef Mushroom wrote: 06 May 2022, 22:08
insomnia wrote: 06 May 2022, 21:55 U biti Rase je njemu samo pomagao da ustane kad je od droga i genocida upo u behut
Image
Vidiš da je se i Sabina smirila i vratila se poslu u smislu "Sada je sve u redu, zahvaljujem Rasimu" :oo
Isprintaj ga sebi na majicu. Savrsen je.
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 54060
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1927 times
Been thanked: 15295 times
Status: Online

Re: Kako sam uspio sina da upišem kao 'Bosanca' u matičnu knjigu rođenih

Post by HAVANA » 06 May 2022, 22:40

Za vake seljacine je babuka pencilin bio. Skico bi ko krmak mali.
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9719 times
Status: Offline

Re: Kako sam uspio sina da upišem kao 'Bosanca' u matičnu knjigu rođenih

Post by insomnia » 06 May 2022, 22:41

Jel i on bijo Bosanac?
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9719 times
Status: Offline

Re: Kako sam uspio sina da upišem kao 'Bosanca' u matičnu knjigu rođenih

Post by insomnia » 06 May 2022, 22:42

Realno bije Rasim ko sveti Ilija 😂😂
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 54060
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1927 times
Been thanked: 15295 times
Status: Online

Re: Kako sam uspio sina da upišem kao 'Bosanca' u matičnu knjigu rođenih

Post by HAVANA » 06 May 2022, 22:51

Ja sta ce bit. O glupostima pricamo. Nebitan i celo i ova masna seljacina.
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9719 times
Status: Offline

Re: Kako sam uspio sina da upišem kao 'Bosanca' u matičnu knjigu rođenih

Post by insomnia » 06 May 2022, 22:54

Pa ti si ga potego 😂
Bajagi pencilin. Zavalio bi te “babuka” ne bi trepno. Iato ko i Rasim
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 54060
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1927 times
Been thanked: 15295 times
Status: Online

Re: Kako sam uspio sina da upišem kao 'Bosanca' u matičnu knjigu rođenih

Post by HAVANA » 06 May 2022, 22:58

Mogo je rasim miletica opalit il zoku, kemu... Pa da imam sta komentarisat. A ovo dje nadje frajera sto nista teze od knjige i pernice nije digo u zivotu, nije interesantno.
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 54060
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1927 times
Been thanked: 15295 times
Status: Online

Re: Kako sam uspio sina da upišem kao 'Bosanca' u matičnu knjigu rođenih

Post by HAVANA » 06 May 2022, 22:59

Pravi srbin. Na nejac.
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11850
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2935 times
Been thanked: 2603 times
Status: Offline

Re: Kako sam uspio sina da upišem kao 'Bosanca' u matičnu knjigu rođenih

Post by Naseef Mushroom » 07 May 2022, 09:43

Šabović Adis wrote: 06 May 2022, 22:18
Naseef Mushroom wrote: 06 May 2022, 21:22
Pa Komšić da je onakav Bosanac kako ti predstavljaš ne bi se mogao kandidovsti za člana predsjedništva.
Hvala još jednom na potvrdi, Željko iako je Hrvat on je ta tebe Bosančina (i za mene je) ali kod nekog Nazifa već ne može, tu se ne razlikuje od Dodika.

Kada Vojin Mijatović kaže da je i Srbin neće nikada čuti komentare da je bliži nekom četniku ali se Bošnjo uvijek časti da je bliže Mevlidu.
Tipična FGR ubleha koja bi me možda i pogodila da se te fraze nisu ofucale s godinama od jedne nemoćne grupe.
Ne, dijamantu moj nebrušeni, da Komšić nije Bosanac on se ne bi mogao kandidovati ni na koju poziciju u BiH. Baš kao ni Mevlid Jašarević. Ima Bošnjaka i po Srbiji, znaš, državljana Srbije, pa su oni stoga Srbijanci...što ih isključuje iz političke scene BiH.
Jesi ti Tešnjak? Negdje sam pokupio da jesi, izvini (fakat, ne zezeam te sad!) ako griješim. Pa ako jesi Tešnjak, po kojoj to logici može da nisi Bosanac? Abrakadabra logika možda? Hajd objasni kako ja koji sam Sarajlija mogu da ne budam ujedno i Bosanac? Jel može Beograđanin da nije Srbijanac? Jel može laktaški međed da ne bude ujedno i bosanski međed? Jel Laktaši nisu u Bosni? To što međed ne zna šta priča (a zapravo zna vrlo dobro!) ne znači da to tako uistinu i jeste. Ti tu neku dihotomiju podvaljuješ? Haj pričaj!
Jel ti fakat ne kontaš etničku pripadnost? Ili se samo praviš? Možda želiš da ukineš etnicitete pa ih prosto negiraš i nadaš se uspjehu via luda sreća? Samo nacionalitete priznaješ? I forsiraš? Ne znaš šta je etnik? Jel znaš šta je žitelj? E pa isti andrak. Žitelj Sarajeva ne može da ne bude žitelj Bosne i Hercegovine...jedino da se Sarajevo obrete u nekoj drugoj državi. Je li to možda ono na šta ciljaš? :oo
Nisu se kandidovali Komšićevi roditelji pa mu je i dalje otac Hrvat a majka Srpkinja, kao što je i Kojović rekao da je iz srpske porodice.

Ovo ostalo šta si napisao, možda si htio ukazati na nelogičnosti kod mojih postova ali sve šta si napisao je nešto sa čim se slažem 99% :oo

Ja nigdje i nikada nisam negirao da sam Bosanac. Iz Tešnja sam (ustvari sam iz Doboja, tu sam od 1992. ali da ne budemo sada picajzle). Tešanj je u BiH kao i Doboj i to me čini Bosancem.
Znači ja sam musliman, Tešnjak, Bošnjak, Bosanac, Balkanac, Europljanin i tu nema dileme kako se osjećam i izjašnjavam jer to su činjenice i ne mogu se mijenjati, ali Bosanac nije nacionalnost jer Bosance i Hercegovce čine Bošnjaci, Srbi, Hrvati, Romi, Jevreji itd.

Sve si to fino napisao i obrazložio ali kako očekuješ da to neko shvati ozbiljno kada mnogi što tako pišu sami ne shvataju to ozbiljno jer Sejfudin će ti lajkati post i onda će minutu kasnije Sejfudin postaviti ovo na Facebook

Image

I ode sva logika :D.

I slijepac bi primjetio da samo kod Bošnjaka se pišu duži ozbiljni postovi puni obrazloženja zašto smo svi Bosanci dok kod žene, jarana, komšije koji su Srbi i Hrvati okrećete na šegu "Neka se svako izjasni kako hoće" a kada tu okrećete na šegu onda pravite šegu od svojih ozbiljnih komentara i uništavate svaki kredibilitet.

Da ste tako kritični prema druga dva naroda, da ne govorite da je žena Hrvatica i jaran Srbin već da je žena isto Bosanka a jaran Bosanac imali bi više BH državljana koji bi tu priču podržavali ali ovako ispada samo suživotaška ubleha "da se druga dva naroda ne naljute", ubleha koju su je takvu napravili baš Bosanci poput Sejfudina.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11850
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2935 times
Been thanked: 2603 times
Status: Offline

Re: Kako sam uspio sina da upišem kao 'Bosanca' u matičnu knjigu rođenih

Post by Naseef Mushroom » 07 May 2022, 09:56

HAVANA wrote: 06 May 2022, 22:38
Naseef Mushroom wrote: 06 May 2022, 22:08
Vidiš da je se i Sabina smirila i vratila se poslu u smislu "Sada je sve u redu, zahvaljujem Rasimu" :oo
Isprintaj ga sebi na majicu. Savrsen je.
Pa možete ga i vi pseudo-moralisti isprintati na majicu.

Kao što mnogi glume moraliste kod pokojnog Ivice Osima jer mu je nepravda oko lifta u zgradi nanijela duševnu bol, tako su i ti što to kritikuju mu nanijeli isto duševnu bol jer su osobu koja nije htio svirati za Alijino Sarajevo prihvatili (možda čak i vise od njega) kao legendu koja je izjavila da ne može više trenirati u Beogradu jer se vrši agresija na njegovo Sarajevo.

Tako i ovdje, Rasim je Kojoviću nanijeo fizičku i duševnu bol ali ništa manje mu ne nanose psihičku bol oni kada on izjavi da je Srbin ali da je njegova Bosna i Hercegovina a ne Srbija i da se ne slaže sa Dodikom a zauzvrat dobije komentare da je se izjasnio samo zato Srbinom jer je morao zbog nepravednog uređenja.
Ispada da nema poštenih Srba, ili su nacionalisti ili su oni koji su se morali izjasniti kao Srbi zbog takvog uređenja takvi komentari vrijeđaju Kojovića isto kao i Rasim pa vi izvolite nastaviti sa takvim komentarima.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Šabović Adis
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11281
Joined: 06 May 2021, 19:30
Has thanked: 1936 times
Been thanked: 2121 times
Status: Offline

Re: Kako sam uspio sina da upišem kao 'Bosanca' u matičnu knjigu rođenih

Post by Šabović Adis » 07 May 2022, 10:21

Naseef Mushroom wrote: 07 May 2022, 09:43
Šabović Adis wrote: 06 May 2022, 22:18

Ne, dijamantu moj nebrušeni, da Komšić nije Bosanac on se ne bi mogao kandidovati ni na koju poziciju u BiH. Baš kao ni Mevlid Jašarević. Ima Bošnjaka i po Srbiji, znaš, državljana Srbije, pa su oni stoga Srbijanci...što ih isključuje iz političke scene BiH.
Jesi ti Tešnjak? Negdje sam pokupio da jesi, izvini (fakat, ne zezeam te sad!) ako griješim. Pa ako jesi Tešnjak, po kojoj to logici može da nisi Bosanac? Abrakadabra logika možda? Hajd objasni kako ja koji sam Sarajlija mogu da ne budam ujedno i Bosanac? Jel može Beograđanin da nije Srbijanac? Jel može laktaški međed da ne bude ujedno i bosanski međed? Jel Laktaši nisu u Bosni? To što međed ne zna šta priča (a zapravo zna vrlo dobro!) ne znači da to tako uistinu i jeste. Ti tu neku dihotomiju podvaljuješ? Haj pričaj!
Jel ti fakat ne kontaš etničku pripadnost? Ili se samo praviš? Možda želiš da ukineš etnicitete pa ih prosto negiraš i nadaš se uspjehu via luda sreća? Samo nacionalitete priznaješ? I forsiraš? Ne znaš šta je etnik? Jel znaš šta je žitelj? E pa isti andrak. Žitelj Sarajeva ne može da ne bude žitelj Bosne i Hercegovine...jedino da se Sarajevo obrete u nekoj drugoj državi. Je li to možda ono na šta ciljaš? :oo
Nisu se kandidovali Komšićevi roditelji pa mu je i dalje otac Hrvat a majka Srpkinja, kao što je i Kojović rekao da je iz srpske porodice.

Ovo ostalo šta si napisao, možda si htio ukazati na nelogičnosti kod mojih postova ali sve šta si napisao je nešto sa čim se slažem 99% :oo

Ja nigdje i nikada nisam negirao da sam Bosanac. Iz Tešnja sam (ustvari sam iz Doboja, tu sam od 1992. ali da ne budemo sada picajzle). Tešanj je u BiH kao i Doboj i to me čini Bosancem.
Znači ja sam musliman, Tešnjak, Bošnjak, Bosanac, Balkanac, Europljanin i tu nema dileme kako se osjećam i izjašnjavam jer to su činjenice i ne mogu se mijenjati, ali Bosanac nije nacionalnost jer Bosance i Hercegovce čine Bošnjaci, Srbi, Hrvati, Romi, Jevreji itd.

Sve si to fino napisao i obrazložio ali kako očekuješ da to neko shvati ozbiljno kada mnogi što tako pišu sami ne shvataju to ozbiljno jer Sejfudin će ti lajkati post i onda će minutu kasnije Sejfudin postaviti ovo na Facebook

Image

I ode sva logika :D.

I slijepac bi primjetio da samo kod Bošnjaka se pišu duži ozbiljni postovi puni obrazloženja zašto smo svi Bosanci dok kod žene, jarana, komšije koji su Srbi i Hrvati okrećete na šegu "Neka se svako izjasni kako hoće" a kada tu okrećete na šegu onda pravite šegu od svojih ozbiljnih komentara i uništavate svaki kredibilitet.

Da ste tako kritični prema druga dva naroda, da ne govorite da je žena Hrvatica i jaran Srbin već da je žena isto Bosanka a jaran Bosanac imali bi više BH državljana koji bi tu priču podržavali ali ovako ispada samo suživotaška ubleha "da se druga dva naroda ne naljute", ubleha koju su je takvu napravili baš Bosanci poput Sejfudina.
Šta hoćeš da kažeš, je ne treba tebe da kritikujem zato što - Sejfudin? :valja

I ovo da ti kažem: Sejfudin je Musliman pod uslovom da je Jugosloven. Drugih Muslimana, do jugoslovenskih, nema. Znam ja, meni moš vjerovat na riječ. :zubi
Ne mereeee 👉👌

Post Reply

Return to “Politika u BiH”

Who is online

Users browsing this forum: Duminjo and 91 guests