Bošnjaci moraju popuštati drugima

Politička dešavanja i aktuelnosti u Bosni i Hercegovini.

Moderators: Krokodil Behko, Duminjo

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 56047
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1964 times
Been thanked: 5796 times
Status: Offline

Re: UPOSLENICA FILOZOFSKOG U TUZLI SE SLIKALA SA KOKARDOM I ZASTAVOM RS-A: REAGOVALI I STUDENTI!

Post by Duminjo » 02 Mar 2021, 23:28

Fuddo wrote: 02 Mar 2021, 23:11
insomnia wrote: 02 Mar 2021, 22:28 Bome eno Pedza odbrusi onom ustasici. Ovi sute ko picke
Ma sta se desava :D.
Nakon što je predsjednik Hrvatske Zoran Milanović govoreći o borbi protiv koronavirusa kazao da je BiH najuspješnija jer se u našoj državi niko ne vakciniše, ne govori o tome i nema bolesnih niti umrlih, reagovala je Naša stranka: "Najbolji odgovor koji Zoranu Milanoviću možemo dati jeste da ga proglasimo nepoželjnom osobom i da bar djelimično vratimo dostojanstvo našim građanima tako što ćemo pokazati da ne dopuštamo da ih svaki politički šoven ponižava kad mu se prohtije, a Milanović je to učinio već nekoliko puta", poručili su iz Naše stranke.

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42914
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14142 times
Been thanked: 12722 times
Status: Online

Re: UPOSLENICA FILOZOFSKOG U TUZLI SE SLIKALA SA KOKARDOM I ZASTAVOM RS-A: REAGOVALI I STUDENTI!

Post by Masamune » 02 Mar 2021, 23:29

MunDzi wrote: 02 Mar 2021, 20:26 A u cemu je problem aplaudiranja himni na utakmici.

Kad igraju timovi iz dvije razlicete drzave, uvijek nakon himne bude aplauz sa tribina.
To je neka norma svugdje u svijetu.
Gdje je tacno problem?
Sportsko dešavanje. Koliko se sjećam nastupale su mlade reprezentacije U20. Niko na terenu od te djece nije ni bio živ za vrijeme rata i sad treba zviždati, praviti sranja, jebat četnicima mater ovo ono... aplauz i idemo sa utakmicom zbog čega je narod i došao i tu je kraj priče.

I na toj utakmici nisu samo bili Tuzlaci. Bilo je svijeta i iz drugih dijelova BiH, kao i Sarajeva. Znam po zastavama i ostalom jer sam i sam bio na toj utakmici. Zviždalo je možda ukupno 5-10 ljudi.

Ali džaba pričati neke stvari. Tuzla nikad kapiju neće zaboraviti i dobro zna čije je maslo, ali djeca tad za to nisu bila kriva.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
Fuddo
Maliciozni seronja i forumas godine
Maliciozni seronja i forumas godine
Posts: 84505
Joined: 03 Dec 2018, 21:17
Has thanked: 11062 times
Been thanked: 16623 times
Status: Offline

Re: UPOSLENICA FILOZOFSKOG U TUZLI SE SLIKALA SA KOKARDOM I ZASTAVOM RS-A: REAGOVALI I STUDENTI!

Post by Fuddo » 02 Mar 2021, 23:39

Auf
Dozvolite da se obratimo

User avatar
Anestzijaaa
Forumaš mjeseca
Forumaš mjeseca
Posts: 4266
Joined: 23 Dec 2020, 22:51
Location: Nebesa
Has thanked: 2548 times
Been thanked: 1915 times
Status: Offline

Re: UPOSLENICA FILOZOFSKOG U TUZLI SE SLIKALA SA KOKARDOM I ZASTAVOM RS-A: REAGOVALI I STUDENTI!

Post by Anestzijaaa » 02 Mar 2021, 23:54

Otpustena je.
Zbogom hrabri lavovi,vase sjenke i sad cuvaju nas grad.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11845
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2932 times
Been thanked: 2600 times
Status: Offline

Re: UPOSLENICA FILOZOFSKOG U TUZLI SE SLIKALA SA KOKARDOM I ZASTAVOM RS-A: REAGOVALI I STUDENTI!

Post by Naseef Mushroom » 03 Mar 2021, 06:21

Duminjo wrote: 02 Mar 2021, 23:00
Naseef Mushroom wrote: 02 Mar 2021, 22:24
Niti sam Tuzlak niti Sarajlija pa da zauzimam strane, znači prilično sam neutralan.
Ovo se ne može porediti sa Tuzlom. Ovo je bio koncert Lepe Brene koja je bila jedna od zvijezda Jugoslavije, koja je u to vrijeme već rjeđe davala koncerte kada se poredi sa prijeratnim.
Znači gdje je god tada Brena davala koncerte u ex-Yu, čitava regija i dijaspora bi došla gledati, sumnjam da bi iz regije i dijaspore dolazili da gledaju mlade reprezentacije u Tuzli.
Isto kao kada je Era Ojdanić šetao Baščaršijom, to je bilo za emisiju sa Memom koji su se kao zbližili na farmi, bez kamera se to ne bi desilo.

Znači organizator Breninog koncerta, Erin razgovor sa Memom na Baščaršiji, odgovorni za Vučićevu posjetu, to su pojedinci koji gledaju interes. I ovo glasanje za Njihovu Stranku, jedno je biti naivan vjerovati šta Čika Pedja laže jer sanjaju građansku multi-kulti BiH a drugo je aplaudirati direktno himni agresora.
Uostalom oni se stalno hvale da su Tuzla i Rijeka jedini ostali normalni u bivšoj SFRJ pa što se onda ljute kada ih nenormalni tretiraju drugačije od ostalih gradova?

Upires prst u citavu tuzlu zbog jednog aplauza NEKOLICINE ljudi koja je dosla da gleda svoju reprezentaciju pa usput dala aplauz i gostima. Nije ni meni taj aplauz za pohvalu al je mnogo bezobrazno citavu tuzlu gledati kroz taj aplauz NEKOLICINE.
I Zasto je taj apluz bitniji od one utakmice na Marakani? Zasto se taj aplauz toliko kritikuje a ne kritikuju se nasi igraci ni nasa uprava ni niko sa one utakmice zasto nisu prekinuli istu? Zasto su dopustili da se nastavi ono orgijanje po tribinama i ono ponizavanje? Ako vec treba uraditi nesto konkretno, onda je valjda tada bila prilika uraditi nesto i mnogo bi vise odjeknulo nego ovaj aplauz. Za taj aplauz znaju samo oni koji ne vole crvenu tuzlu da ih imaju za sta prozivati i niko vise. A da se prekinula utakmica na marakani, pola evrope bi znalo za to i znali bi razlog zbog cega je prekinuta.. E to ti nije bitno, nije bitno udariti im direktan pecat pred pola evrope, a bitna ti je naivna nekolicina u tuzli, samo zato sto je to bilo u tuzli :valja

Znaci, kad hiljade sarajevske omladine satima pisa od srece na Fahretinom koncertu i ekstra plate karte samo za nju, organizator je kriv. Kad ljudi idu na utakmicu da gledaju svoju reprezentaciju i plate ulaznice svom nogometnom savezu, usput iz kurtoazije daju aplauz gostujucoj himni, jer se to svuda u svijetu radi, onda je problem tuzlanski mentalitet.. cetnici, majku jbali :cool
Ne radi se samo o utakmici i da je samo to ne bih ni pomenuo. To je mentalitet gdje se ljudi ponose kako su jedini sa gradom Rijekom ostali normalni, Jugoslavija u malom, ponos kako je na Popisu bio veliki broj Bosanaca.
Ja znam dosta Tuzlaka koji su ponosni Bošnjaci, vjernici, BH patriote, kojima se gadi Jugoslavija ali su oprezni u onakvom toksičnom okruženju.
Ja znam lično za slučaj gdje je jedan Bošnjak imao incident u entitetu rs, gdje su ga dva Srbina napala na nacionalnoj osnovi. Čovjek pod stresom, ljiut, vrati se u svoju Tuzlu i drugom Tuzlaku, isto Bošnjaku, ispriča šta je bilo i onako još ljut opsuje im majku četničku a ovaj njemu "Ponovi to još jednom i letit ćeš odavde, nije ti ovo Sarajevo" :roll

A još jednom za Brenu. Te godine nije više tako često davala koncerte i pošto je bila Yu zvijezda naravno je da je najava koncerta za sve Jugonostalgičare u BiH, regiji i dijaspori bio spektakl i došao je veliki broj gledati pa je teško procijeniti koliko je bilo tu Sarajlija dok sa druge strane ne vjerujem da bi iz drugih gradova i regije došao veliki broj da gleda mladu reprezentaciju BiH-Srbija.
Još jednom, niti sam Tuzlak niti Sarajlija pa da branim ili imam antipatije ptema određenom gradu, samo koristim logiku da se ta dva događaja ne mogu uporediti.
I mogla je se i utakmica bojkotovati od strane Tuzlaka, ja znam dosta Sarajlija koji su i Bregovićev koncert bojkotovali ali je došlo dosta naroda iz Crne Gore koji su punili dvoranu.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11845
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2932 times
Been thanked: 2600 times
Status: Offline

Re: UPOSLENICA FILOZOFSKOG U TUZLI SE SLIKALA SA KOKARDOM I ZASTAVOM RS-A: REAGOVALI I STUDENTI!

Post by Naseef Mushroom » 03 Mar 2021, 06:23

harlekin wrote: 02 Mar 2021, 23:03
Duminjo wrote: 02 Mar 2021, 23:00


Upires prst u citavu tuzlu zbog jednog aplauza NEKOLICINE ljudi koja je dosla da gleda svoju reprezentaciju pa usput dala aplauz i gostima. Nije ni meni taj aplauz za pohvalu al je mnogo bezobrazno citavu tuzlu gledati kroz taj aplauz NEKOLICINE.
I Zasto je taj apluz bitniji od one utakmice na Marakani? Zasto se taj aplauz toliko kritikuje a ne kritikuju se nasi igraci ni nasa uprava ni niko sa one utakmice zasto nisu prekinuli istu? Zasto su dopustili da se nastavi ono orgijanje po tribinama i ono ponizavanje? Ako vec treba uraditi nesto konkretno, onda je valjda tada bila prilika uraditi nesto i mnogo bi vise odjeknulo nego ovaj aplauz. Za taj aplauz znaju samo oni koji ne vole crvenu tuzlu da ih imaju za sta prozivati i niko vise. A da se prekinula utakmica na marakani, pola evrope bi znalo za to i znali bi razlog zbog cega je prekinuta.. E to ti nije bitno, nije bitno udariti im direktan pecat pred pola evrope, a bitna ti je naivna nekolicina u tuzli, samo zato sto je to bilo u tuzli :valja

Znaci, kad hiljade sarajevske omladine satima pisa od srece na Fahretinom koncertu i ekstra plate karte samo za nju, organizator je kriv. Kad ljudi idu na utakmicu da gledaju svoju reprezentaciju i plate ulaznice svom nogometnom savezu, usput iz kurtoazije daju aplauz gostujucoj himni, jer se to svuda u svijetu radi, onda je problem tuzlanski mentalitet.. cetnici, majku jbali :cool
Los rezultat SDA =los grad
Logika sda bagre :kafa
De i ti ispričaj neku žalosnu priču iz rata ili da imaš roditelje da imaš izgovor za svoj nekulturan rječnik.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Hurija
Pandora
Pandora
Posts: 19647
Joined: 05 May 2018, 21:21
Has thanked: 874 times
Been thanked: 1047 times
Status: Offline

Re: UPOSLENICA FILOZOFSKOG U TUZLI SE SLIKALA SA KOKARDOM I ZASTAVOM RS-A: REAGOVALI I STUDENTI!

Post by Hurija » 03 Mar 2021, 06:26

Čitam gornje i za estradne umjetnike ,većina ih je je gledala samo interes i zaradu kao i danas ,realno Brena je jedna fina Srbska hanuma .
Ostalo je cutanje.

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42914
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14142 times
Been thanked: 12722 times
Status: Online

Re: UPOSLENICA FILOZOFSKOG U TUZLI SE SLIKALA SA KOKARDOM I ZASTAVOM RS-A: REAGOVALI I STUDENTI!

Post by Masamune » 03 Mar 2021, 07:50

Ceca kad bi otišla u Sarajevo (ne Istočno) i održala koncert dvorana bi bila puna kao šibica bez obzira na sve, a ovamo se pljuje na tihi aplauz prilikom sportskog dešavanja na kojem učestvuju djeca koja nisu ni vidjela rat. Isto kao što je punila dvorane širom BiH - i tamo gdje su Bošnjaci većina. Licemjerje.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
Hurija
Pandora
Pandora
Posts: 19647
Joined: 05 May 2018, 21:21
Has thanked: 874 times
Been thanked: 1047 times
Status: Offline

Re: UPOSLENICA FILOZOFSKOG U TUZLI SE SLIKALA SA KOKARDOM I ZASTAVOM RS-A: REAGOVALI I STUDENTI!

Post by Hurija » 03 Mar 2021, 07:55

:D

Punila bi dvorane i Hanka u Srbiji a puni ih i Merlin kao kod nas i Joksimović , ne vjerujem da se ta publika razlikuje nešto od navijača , među kojima su svi huligani apsolutno isti, raspravljali smo o tome zar ne.
Ostalo je cutanje.

User avatar
Mala_Mu
atomica
atomica
Posts: 63332
Joined: 09 Feb 2014, 13:14
Location: Dolina Mumijevih
Mood:
Has thanked: 551 times
Been thanked: 1386 times
Status: Offline

Re: UPOSLENICA FILOZOFSKOG U TUZLI SE SLIKALA SA KOKARDOM I ZASTAVOM RS-A: REAGOVALI I STUDENTI!

Post by Mala_Mu » 03 Mar 2021, 07:55

Tuzla :srcee

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42914
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14142 times
Been thanked: 12722 times
Status: Online

Re: UPOSLENICA FILOZOFSKOG U TUZLI SE SLIKALA SA KOKARDOM I ZASTAVOM RS-A: REAGOVALI I STUDENTI!

Post by Masamune » 03 Mar 2021, 07:56

Hurija wrote: 03 Mar 2021, 07:55 :D

Punila bi dvorane i Hanka u Srbiji a puni ih i Merlin kao kod nas i Joksimović , ne vjerujem da se ta publika razlikuje nešto od navijača , među kojima su svi huligani apsolutno isti, raspravljali smo o tome zar ne.
Cecu i Hanku ne možeš ni pod razno porediti, jer se zna ko je i šta je Ceca bila devedesetih.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
Hurija
Pandora
Pandora
Posts: 19647
Joined: 05 May 2018, 21:21
Has thanked: 874 times
Been thanked: 1047 times
Status: Offline

Re: UPOSLENICA FILOZOFSKOG U TUZLI SE SLIKALA SA KOKARDOM I ZASTAVOM RS-A: REAGOVALI I STUDENTI!

Post by Hurija » 03 Mar 2021, 08:00

MarlboroGold wrote: 03 Mar 2021, 07:56
Hurija wrote: 03 Mar 2021, 07:55 :D

Punila bi dvorane i Hanka u Srbiji a puni ih i Merlin kao kod nas i Joksimović , ne vjerujem da se ta publika razlikuje nešto od navijača , među kojima su svi huligani apsolutno isti, raspravljali smo o tome zar ne.
Cecu i Hanku ne možeš ni pod razno porediti, jer se zna ko je i šta je Ceca bila devedesetih.
Jeli to što je bila Hanuma od Arkana , barem desetak estradnjaka imalo je žešće istupe od nje , iskreno nešto je nikad nisam pratila jer me ne zanima taj stil muzike , ali se istesala , fino izgleda i ima stajling .


:ok
Ostalo je cutanje.

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42914
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14142 times
Been thanked: 12722 times
Status: Online

Re: UPOSLENICA FILOZOFSKOG U TUZLI SE SLIKALA SA KOKARDOM I ZASTAVOM RS-A: REAGOVALI I STUDENTI!

Post by Masamune » 03 Mar 2021, 08:04

Naravno i samo je to dovoljno da nju diskvalificira kao prijatelja BiH. Eskapade i ostalo pored toga nisu ni potrebne.

Jbt Cecu i Hanku porediti i onda još uvoditi i Merlina u tu priču... :lup
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
Hurija
Pandora
Pandora
Posts: 19647
Joined: 05 May 2018, 21:21
Has thanked: 874 times
Been thanked: 1047 times
Status: Offline

Re: UPOSLENICA FILOZOFSKOG U TUZLI SE SLIKALA SA KOKARDOM I ZASTAVOM RS-A: REAGOVALI I STUDENTI!

Post by Hurija » 03 Mar 2021, 08:08

MarlboroGold wrote: 03 Mar 2021, 08:04 Naravno i samo je to dovoljno da nju diskvalificira kao prijatelja BiH. Eskapade i ostalo pored toga nisu ni potrebne.

Jbt Cecu i Hanku porediti i onda još uvoditi i Merlina u tu priču... :lup
Merlin se prodao za interes i šaku para MG , vojnik sreće , klinac sa oproštenjem .Sigurno je pjevao u Beogradu Himnu SDA "Da te nije Alija" . :D

Šta fali recimo Bajagi pa su ga naši dočekali na "nož" . :D
Ostalo je cutanje.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11845
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2932 times
Been thanked: 2600 times
Status: Offline

Re: UPOSLENICA FILOZOFSKOG U TUZLI SE SLIKALA SA KOKARDOM I ZASTAVOM RS-A: REAGOVALI I STUDENTI!

Post by Naseef Mushroom » 03 Mar 2021, 08:09

MarlboroGold wrote: 03 Mar 2021, 07:50 Ceca kad bi otišla u Sarajevo (ne Istočno) i održala koncert dvorana bi bila puna kao šibica bez obzira na sve, a ovamo se pljuje na tihi aplauz prilikom sportskog dešavanja na kojem učestvuju djeca koja nisu ni vidjela rat. Isto kao što je punila dvorane širom BiH - i tamo gdje su Bošnjaci većina. Licemjerje.
Istina ali sa razlikom da bi Ceci na koncert došli Bosnjaci, Srbi i ostali iz svih krajeva BiH, regije i dijaspore jer svaka sredina ima takvih u malim količinama pa ne bi znao ko je ko na koncertu međutim to je u Tuzli već lifestyle.
I da, kad ne znaš kako da skines ljagu sa nečega najbolje pali "A i oni rade isto, a i oni rade gore" :D.

"Alija Budnjo optuženi ste za kriminal jer ne može niko imati 20km a imati danas toliko"
"Ali Radončić je imao manje a danas ima više"
"Dobro onda ništa ako je to tako"
Logika kao u dječjem vrtiću :D.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42914
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14142 times
Been thanked: 12722 times
Status: Online

Re: UPOSLENICA FILOZOFSKOG U TUZLI SE SLIKALA SA KOKARDOM I ZASTAVOM RS-A: REAGOVALI I STUDENTI!

Post by Masamune » 03 Mar 2021, 08:14

Krivo ti to rezonujes. To nije "a oni rade isto".

Aplauz u tom kontekstu sportskog desavanja uopste nije ljaga, dok se za Cecu zna ko je i sta je i vecina Sarajlija bi otisli na njen koncert (od onih koji slusaju tu muziku).

Tuzla je ponosna na taj cin, jer je pokazala da moze i treba mnogo bolje. Kao sto rasizmu nije mjesto u sportu nije ni nacionalizmu.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
Hurija
Pandora
Pandora
Posts: 19647
Joined: 05 May 2018, 21:21
Has thanked: 874 times
Been thanked: 1047 times
Status: Offline

Re: UPOSLENICA FILOZOFSKOG U TUZLI SE SLIKALA SA KOKARDOM I ZASTAVOM RS-A: REAGOVALI I STUDENTI!

Post by Hurija » 03 Mar 2021, 08:17

MarlboroGold wrote: 03 Mar 2021, 08:14 Krivo ti to rezonujes. To nije "a oni rade isto".

Aplauz u tom kontekstu sportskog desavanja uopste nije ljaga, dok se za Cecu zna ko je i sta je i vecina Sarajlija bi otisli na njen koncert (od onih koji slusaju tu muziku).

Tuzla je ponosna na taj cin, jer je pokazala da moze i treba mnogo bolje. Kao sto rasizmu nije mjesto u sportu nije ni nacionalizmu.
Lubav prema domovini je poželjna stvar u sportu pa i veličanje nacije MG , fali nam isto , mislim na Bosnu i Hercegovinu . :D
Ostalo je cutanje.

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42914
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14142 times
Been thanked: 12722 times
Status: Online

Re: UPOSLENICA FILOZOFSKOG U TUZLI SE SLIKALA SA KOKARDOM I ZASTAVOM RS-A: REAGOVALI I STUDENTI!

Post by Masamune » 03 Mar 2021, 08:19

Hurija wrote: 03 Mar 2021, 08:17
MarlboroGold wrote: 03 Mar 2021, 08:14 Krivo ti to rezonujes. To nije "a oni rade isto".

Aplauz u tom kontekstu sportskog desavanja uopste nije ljaga, dok se za Cecu zna ko je i sta je i vecina Sarajlija bi otisli na njen koncert (od onih koji slusaju tu muziku).

Tuzla je ponosna na taj cin, jer je pokazala da moze i treba mnogo bolje. Kao sto rasizmu nije mjesto u sportu nije ni nacionalizmu.
Lubav prema domovini je poželjna stvar u sportu pa i veličanje nacije MG , fali nam isto , mislim na Bosnu i Hercegovinu . :D
Naravno. Da je nema tribine bi bile prazne, a i tad su bile pune.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11845
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2932 times
Been thanked: 2600 times
Status: Offline

Re: UPOSLENICA FILOZOFSKOG U TUZLI SE SLIKALA SA KOKARDOM I ZASTAVOM RS-A: REAGOVALI I STUDENTI!

Post by Naseef Mushroom » 03 Mar 2021, 08:20

MarlboroGold wrote: 03 Mar 2021, 08:04 Naravno i samo je to dovoljno da nju diskvalificira kao prijatelja BiH. Eskapade i ostalo pored toga nisu ni potrebne.

Jbt Cecu i Hanku porediti i onda još uvoditi i Merlina u tu priču... :lup
Pa jest za nas neuporedivo ali gledaj sa srpske strane. Merlin se slikao u uniformi Armije RBiH, imaju slike sa Ćelama i ostalima, jedan od njih ubio srpskog svata, nazvao Srbe bolesnicima i rekao da je jedini razlog posjeta Srbima biti jer se bolesnici obilaze pjevao da te nije Alija.
Kod Hanke decenijama Kurir i Informer objavljivali članke kako je u logorima gnječila srpskim vojnicima testise.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Hurija
Pandora
Pandora
Posts: 19647
Joined: 05 May 2018, 21:21
Has thanked: 874 times
Been thanked: 1047 times
Status: Offline

Re: UPOSLENICA FILOZOFSKOG U TUZLI SE SLIKALA SA KOKARDOM I ZASTAVOM RS-A: REAGOVALI I STUDENTI!

Post by Hurija » 03 Mar 2021, 08:23

Sjetimo se i Hankinih izjava i istupa sa početka rata i navodnog djelovanja u ratu.



Ostalo je cutanje.

Post Reply

Return to “Politika u BiH”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 30 guests