Bošnjaci moraju popuštati drugima

Politička dešavanja i aktuelnosti u Bosni i Hercegovini.

Moderators: Krokodil Behko, Duminjo

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2420 times
Status: Offline

Re: UPOSLENICA FILOZOFSKOG U TUZLI SE SLIKALA SA KOKARDOM I ZASTAVOM RS-A: REAGOVALI I STUDENTI!

Post by Melek » 03 Mar 2021, 16:16

Na stranu tuzlanski heroji i patriote a na stranu tuzlanska peta kolona. Mi o njoj u principu ovdje govorimo. Činjenica je da je baš peta kolona ostavila i još uvijek ostavlja najvećeg traga upravo u Tuzli, od svih regija. Ovdje ne ubrajam kladuške majmune.
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9718 times
Status: Offline

Re: UPOSLENICA FILOZOFSKOG U TUZLI SE SLIKALA SA KOKARDOM I ZASTAVOM RS-A: REAGOVALI I STUDENTI!

Post by insomnia » 03 Mar 2021, 16:46

Melek wrote: 03 Mar 2021, 14:30
MarlboroGold wrote: 03 Mar 2021, 14:27 Naravno da prica gluposti. Nije prvi put.
Zar nije bila kokarda? Zar se ne skandira “nož, žica” u akšam? Zar nije granata dojavom pobila sve ono? I gdje? Misliš da su to gluposti? Zašto si npr ti prosrpski tuzlak? Mnogi tvoji postovi baš to svjedoče.
Onaj “noz, zica” je ‘rvat.
Mario Glavas. Narkic i psihopata. DJ Atma.
Mama sudinica
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
ElTriconi
Đulaga
Đulaga
Posts: 36846
Joined: 24 Mar 2019, 14:13
Mood:
Has thanked: 23159 times
Been thanked: 4507 times
Status: Offline

Re: UPOSLENICA FILOZOFSKOG U TUZLI SE SLIKALA SA KOKARDOM I ZASTAVOM RS-A: REAGOVALI I STUDENTI!

Post by ElTriconi » 03 Mar 2021, 16:52

Mala_Mu wrote: 03 Mar 2021, 07:55Tuzla :srcee
Volim i ja tuzlu zbog te tuzla i tuj moja ljubav prestaje 🤔

Stae rec? :jutarnja
Sehara mi puna blaga
Al ne haje moja draga 🤗😊

User avatar
Fuddo
Maliciozni seronja i forumas godine
Maliciozni seronja i forumas godine
Posts: 83788
Joined: 03 Dec 2018, 21:17
Has thanked: 10910 times
Been thanked: 16211 times
Status: Offline

Re: UPOSLENICA FILOZOFSKOG U TUZLI SE SLIKALA SA KOKARDOM I ZASTAVOM RS-A: REAGOVALI I STUDENTI!

Post by Fuddo » 03 Mar 2021, 17:33

tuzlak1212 wrote: 03 Mar 2021, 16:04 Ja znam da Srbija ima listu navodnih ratnih zlocinaca iz Tuzle, dokaz za to je hapsenje Ilije Jurisica za ratne zlocine nad Srbima, dosta moje familije je na tom spisku i ljudi ne smiju preko Drine ni za zivu glavu. Ostali gradovi su mi tanki po pitanju srpskog prezira, toliko o tome koliko Tuzlaci vole srbe i obrnutno, koliko srbi vole Tuzlake.

Al ne, dzaba nekom matorom napacenom jadniku koji sam sebe mrzi objasnit kako stvari stoje u realnosti, kad se odmakne od tastatura i forumanja. To sto mi imamo srca djeci aplaudirat je nase bogatstvo, ko tu glupost naziva izdajom vjerovatno je sam ogoljeni izdajnik pa sad sudi svima da se on lakse osjeca.
Pita Melek ko vas je meco na te spiskove i slao za srbiju?
Dozvolite da se obratimo

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37679
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2874 times
Been thanked: 2206 times
Status: Online

Re: UPOSLENICA FILOZOFSKOG U TUZLI SE SLIKALA SA KOKARDOM I ZASTAVOM RS-A: REAGOVALI I STUDENTI!

Post by Pasaga » 03 Mar 2021, 17:37

Melek wrote: 03 Mar 2021, 16:16 Na stranu tuzlanski heroji i patriote a na stranu tuzlanska peta kolona. Mi o njoj u principu ovdje govorimo. Činjenica je da je baš peta kolona ostavila i još uvijek ostavlja najvećeg traga upravo u Tuzli, od svih regija. Ovdje ne ubrajam kladuške majmune.
sta je sa najcrvenijim gradom na Neretvi .... :grana
mozda i u BH
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9718 times
Status: Offline

Re: UPOSLENICA FILOZOFSKOG U TUZLI SE SLIKALA SA KOKARDOM I ZASTAVOM RS-A: REAGOVALI I STUDENTI!

Post by insomnia » 03 Mar 2021, 17:47

Fuddo wrote: 03 Mar 2021, 17:33
tuzlak1212 wrote: 03 Mar 2021, 16:04 Ja znam da Srbija ima listu navodnih ratnih zlocinaca iz Tuzle, dokaz za to je hapsenje Ilije Jurisica za ratne zlocine nad Srbima, dosta moje familije je na tom spisku i ljudi ne smiju preko Drine ni za zivu glavu. Ostali gradovi su mi tanki po pitanju srpskog prezira, toliko o tome koliko Tuzlaci vole srbe i obrnutno, koliko srbi vole Tuzlake.

Al ne, dzaba nekom matorom napacenom jadniku koji sam sebe mrzi objasnit kako stvari stoje u realnosti, kad se odmakne od tastatura i forumanja. To sto mi imamo srca djeci aplaudirat je nase bogatstvo, ko tu glupost naziva izdajom vjerovatno je sam ogoljeni izdajnik pa sad sudi svima da se on lakse osjeca.
Pita Melek ko vas je meco na te spiskove i slao za srbiju?
Valja se opravdati kad odes stricu na slavu u Belinu sto si cetir godine cuco kod Alije u podrumu
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
Mirelam
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12356
Joined: 13 Jul 2015, 20:47
Has thanked: 35 times
Been thanked: 337 times
Status: Offline

Re: UPOSLENICA FILOZOFSKOG U TUZLI SE SLIKALA SA KOKARDOM I ZASTAVOM RS-A: REAGOVALI I STUDENTI!

Post by Mirelam » 03 Mar 2021, 19:22

Pasaga wrote: 03 Mar 2021, 17:37
Melek wrote: 03 Mar 2021, 16:16 Na stranu tuzlanski heroji i patriote a na stranu tuzlanska peta kolona. Mi o njoj u principu ovdje govorimo. Činjenica je da je baš peta kolona ostavila i još uvijek ostavlja najvećeg traga upravo u Tuzli, od svih regija. Ovdje ne ubrajam kladuške majmune.
sta je sa najcrvenijim gradom na Neretvi .... :grana
mozda i u BH
Pa i dalje je crven, samo su dodali i bijele kockice.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120160
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6890 times
Been thanked: 7768 times
Status: Online

Re: UPOSLENICA FILOZOFSKOG U TUZLI SE SLIKALA SA KOKARDOM I ZASTAVOM RS-A: REAGOVALI I STUDENTI!

Post by Krokodil Behko » 03 Mar 2021, 19:35

tuzlak1212 wrote: 03 Mar 2021, 16:04 Al ne, dzaba nekom matorom napacenom jadniku koji sam sebe mrzi objasnit kako stvari stoje u realnosti, kad se odmakne od tastatura i forumanja. To sto mi imamo srca djeci aplaudirat je nase bogatstvo, ko tu glupost naziva izdajom vjerovatno je sam ogoljeni izdajnik pa sad sudi svima da se on lakse osjeca.

Taj ti je napaćeni matori jadnik, sa deset metaka u papovki, branio Teočak, kako bi se ti danas mogo registrirati na forumu, koji se zove "bosanski", pa pisati neznalačke nebuloze.

Jesil ikad u životu, pročito neku historijsku literaturu, makar od deset stranica?
Naravno da nisi, naravno.
Jel može biti jasno, da je potrebno znanje, da bi se o ovakvoj tzemi zauzeo neki ozbiljan stav?
Na osnovu čega, bilo šta tvrdiš i pljuješ po ljudima, a božije davanje, kad ja nekom kažem da je budala, dođete pa skičite ko prasad pred božić.

I za kraj, titoizam i četnici, meni je to isto.
Vi prosto niste u stanju, da se misaono izdignete iznad totalitarnog načina razmišljanja.
Nemate ideje, nemate inteligenciju, nemate ništa. Imate samo frustraciju i stid, da ste to što jeste i da niste narod "Velike majke Cece", pa vam krivo.

I još jednom da ponovim, ako ste vi ta kozmopolitska ljevica, ja ću rado biti nacista :ok
online

User avatar
MunDzi
Svadjalica
Svadjalica
Posts: 19015
Joined: 26 Jan 2020, 16:50
Has thanked: 715 times
Been thanked: 1390 times
Status: Offline

Re: UPOSLENICA FILOZOFSKOG U TUZLI SE SLIKALA SA KOKARDOM I ZASTAVOM RS-A: REAGOVALI I STUDENTI!

Post by MunDzi » 03 Mar 2021, 19:39

:grana

User avatar
greeneyes
Hadžija
Hadžija
Posts: 90760
Joined: 19 Jan 2013, 21:17
Location: Ispod šljive na sred njive.
Has thanked: 6125 times
Been thanked: 6701 times
Status: Offline

Re: UPOSLENICA FILOZOFSKOG U TUZLI SE SLIKALA SA KOKARDOM I ZASTAVOM RS-A: REAGOVALI I STUDENTI!

Post by greeneyes » 03 Mar 2021, 19:41

Zenica :srcee
Samo sabura

User avatar
greeneyes
Hadžija
Hadžija
Posts: 90760
Joined: 19 Jan 2013, 21:17
Location: Ispod šljive na sred njive.
Has thanked: 6125 times
Been thanked: 6701 times
Status: Offline

Re: UPOSLENICA FILOZOFSKOG U TUZLI SE SLIKALA SA KOKARDOM I ZASTAVOM RS-A: REAGOVALI I STUDENTI!

Post by greeneyes » 03 Mar 2021, 19:43

Treba paziti na svoja ledja, djeco draga
Samo sabura

User avatar
TAFKAP
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10000
Joined: 19 Sep 2019, 21:42
Has thanked: 1541 times
Been thanked: 2647 times
Status: Offline

Re: UPOSLENICA FILOZOFSKOG U TUZLI SE SLIKALA SA KOKARDOM I ZASTAVOM RS-A: REAGOVALI I STUDENTI!

Post by TAFKAP » 03 Mar 2021, 20:10

O jebla vas kob'letina s kokardom da vas jebla... Šta dižete kobletinu u nebo i pridajete joj važnost time što diskutujute o njoj. Nosi je u p... materinu.

User avatar
tuzlak1212
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3792
Joined: 16 Nov 2019, 04:04
Has thanked: 213 times
Been thanked: 224 times
Status: Offline

Re: UPOSLENICA FILOZOFSKOG U TUZLI SE SLIKALA SA KOKARDOM I ZASTAVOM RS-A: REAGOVALI I STUDENTI!

Post by tuzlak1212 » 03 Mar 2021, 20:11

Krokodil Behko wrote: 03 Mar 2021, 19:35
tuzlak1212 wrote: 03 Mar 2021, 16:04 Al ne, dzaba nekom matorom napacenom jadniku koji sam sebe mrzi objasnit kako stvari stoje u realnosti, kad se odmakne od tastatura i forumanja. To sto mi imamo srca djeci aplaudirat je nase bogatstvo, ko tu glupost naziva izdajom vjerovatno je sam ogoljeni izdajnik pa sad sudi svima da se on lakse osjeca.

Taj ti je napaćeni matori jadnik, sa deset metaka u papovki, branio Teočak, kako bi se ti danas mogo registrirati na forumu, koji se zove "bosanski", pa pisati neznalačke nebuloze.

Jesil ikad u životu, pročito neku historijsku literaturu, makar od deset stranica?
Naravno da nisi, naravno.
Jel može biti jasno, da je potrebno znanje, da bi se o ovakvoj tzemi zauzeo neki ozbiljan stav?
Na osnovu čega, bilo šta tvrdiš i pljuješ po ljudima, a božije davanje, kad ja nekom kažem da je budala, dođete pa skičite ko prasad pred božić.

I za kraj, titoizam i četnici, meni je to isto.
Vi prosto niste u stanju, da se misaono izdignete iznad totalitarnog načina razmišljanja.
Nemate ideje, nemate inteligenciju, nemate ništa. Imate samo frustraciju i stid, da ste to što jeste i da niste narod "Velike majke Cece", pa vam krivo.

I još jednom da ponovim, ako ste vi ta kozmopolitska ljevica, ja ću rado biti nacista :ok
Nisam covjece pricao o tebi nego o Meleku

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2420 times
Status: Offline

Re: UPOSLENICA FILOZOFSKOG U TUZLI SE SLIKALA SA KOKARDOM I ZASTAVOM RS-A: REAGOVALI I STUDENTI!

Post by Melek » 03 Mar 2021, 20:36

tuzlak1212 wrote: 03 Mar 2021, 20:11
Krokodil Behko wrote: 03 Mar 2021, 19:35


Taj ti je napaćeni matori jadnik, sa deset metaka u papovki, branio Teočak, kako bi se ti danas mogo registrirati na forumu, koji se zove "bosanski", pa pisati neznalačke nebuloze.

Jesil ikad u životu, pročito neku historijsku literaturu, makar od deset stranica?
Naravno da nisi, naravno.
Jel može biti jasno, da je potrebno znanje, da bi se o ovakvoj tzemi zauzeo neki ozbiljan stav?
Na osnovu čega, bilo šta tvrdiš i pljuješ po ljudima, a božije davanje, kad ja nekom kažem da je budala, dođete pa skičite ko prasad pred božić.

I za kraj, titoizam i četnici, meni je to isto.
Vi prosto niste u stanju, da se misaono izdignete iznad totalitarnog načina razmišljanja.
Nemate ideje, nemate inteligenciju, nemate ništa. Imate samo frustraciju i stid, da ste to što jeste i da niste narod "Velike majke Cece", pa vam krivo.

I još jednom da ponovim, ako ste vi ta kozmopolitska ljevica, ja ću rado biti nacista :ok
Nisam covjece pricao o tebi nego o Meleku
Znači, vrijedjao si direktno mene a ne jednu cijelu generaciju. Šta ćemo sad?
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

User avatar
Fuddo
Maliciozni seronja i forumas godine
Maliciozni seronja i forumas godine
Posts: 83788
Joined: 03 Dec 2018, 21:17
Has thanked: 10910 times
Been thanked: 16211 times
Status: Offline

Re: UPOSLENICA FILOZOFSKOG U TUZLI SE SLIKALA SA KOKARDOM I ZASTAVOM RS-A: REAGOVALI I STUDENTI!

Post by Fuddo » 03 Mar 2021, 20:39

Time out
oPsajd
Dozvolite da se obratimo

User avatar
Hurija
Pandora
Pandora
Posts: 19647
Joined: 05 May 2018, 21:21
Has thanked: 874 times
Been thanked: 1047 times
Status: Offline

Re: UPOSLENICA FILOZOFSKOG U TUZLI SE SLIKALA SA KOKARDOM I ZASTAVOM RS-A: REAGOVALI I STUDENTI!

Post by Hurija » 03 Mar 2021, 20:40

Fuddo wrote: 03 Mar 2021, 20:39 Time out
oPsajd
Vidi Umproforca , đesi "plavac" . :bravo
Ostalo je cutanje.

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42163
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 13787 times
Been thanked: 12338 times
Status: Online

Re: UPOSLENICA FILOZOFSKOG U TUZLI SE SLIKALA SA KOKARDOM I ZASTAVOM RS-A: REAGOVALI I STUDENTI!

Post by Masamune » 03 Mar 2021, 20:41

I titoizam u Tuzli izumire sve više i to sa starijim generacijama. Tako i treba biti. Oni su nosioci tih vrijednosti iz nekih starih vremena, ali sve teže to uspijevaju prenositi današnjoj omladini. Činjenica je da su mnogi zapeli u tom vremenu i da nikako ne mogu da se pomire sa realnošću. Ono što je ostalo i što i dalje treba gajiti je ideja mogućeg suživota, a koja još uvijek živi u Tuzli. I neka je. Sve ostalo treba poslati na smetljište historije. Sav represivni aparat, komunističko jednoumlje i slično. Sve ono što je društvo ubijalo u pojam i što ga je pretvorilo u zombije dolaskom drugih vremena, a ostaviti ono što je dobro.
Last edited by Masamune on 03 Mar 2021, 20:43, edited 2 times in total.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
Fuddo
Maliciozni seronja i forumas godine
Maliciozni seronja i forumas godine
Posts: 83788
Joined: 03 Dec 2018, 21:17
Has thanked: 10910 times
Been thanked: 16211 times
Status: Offline

Re: UPOSLENICA FILOZOFSKOG U TUZLI SE SLIKALA SA KOKARDOM I ZASTAVOM RS-A: REAGOVALI I STUDENTI!

Post by Fuddo » 03 Mar 2021, 20:42

Nema ovo vise smisla
Opusak je isprovociro ozbiljne ljude
Pasce krv zbog dronfulje
Dozvolite da se obratimo

User avatar
Hurija
Pandora
Pandora
Posts: 19647
Joined: 05 May 2018, 21:21
Has thanked: 874 times
Been thanked: 1047 times
Status: Offline

Re: UPOSLENICA FILOZOFSKOG U TUZLI SE SLIKALA SA KOKARDOM I ZASTAVOM RS-A: REAGOVALI I STUDENTI!

Post by Hurija » 03 Mar 2021, 20:45

MarlboroGold wrote: 03 Mar 2021, 20:41 I titoizam u Tuzli izumire sve više i to sa starijim generacijama. Tako i treba biti. Oni su nosioci tih vrijednosti iz nekih starih vremena, ali sve teže to uspijevaju prenositi današnjoj omladini. Činjenica je da su mnogi zapeli u tom vremenu i da nikako ne mogu da se pomire sa realnošću. Ono što je ostalo i što i dalje treba gajiti je ideja mogućeg suživota, a koja još uvijek živi u Tuzli. I neka je. Sve ostalo treba poslati na smetljište historije. Sav represivni aparat, komunističko jednoumlje i slično. Sve ono što je društvo ubijalo u pojam i što ga je pretvorilo u zombije dolaskom drugih vremena, a ostaviti ono što je dobro.
Da nisi promjenio "dres "MG .


:hm
Ostalo je cutanje.

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42163
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 13787 times
Been thanked: 12338 times
Status: Online

Re: UPOSLENICA FILOZOFSKOG U TUZLI SE SLIKALA SA KOKARDOM I ZASTAVOM RS-A: REAGOVALI I STUDENTI!

Post by Masamune » 03 Mar 2021, 20:47

Kakav dres? Ja sam umjerena ljevica. Treba gledati objektivno.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

Post Reply

Return to “Politika u BiH”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 20 guests