BOŠNJAČKI NACIONALIZAM

Politička dešavanja i aktuelnosti u Bosni i Hercegovini.

Moderators: Krokodil Behko, Duminjo

User avatar
Sheval
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 17562
Joined: 02 Mar 2012, 21:53
Has thanked: 344 times
Been thanked: 882 times
Status: Offline

Re: Skijašica Sedina Muhibić doživjela incident u sarajevskom tramvaju zbog jakne sa šahovnicom

Post by Sheval » 16 Jan 2019, 00:38

Sta ima veze?
Pobili se, pa sta.
Najmirniji grad u BiH.

User avatar
Sheval
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 17562
Joined: 02 Mar 2012, 21:53
Has thanked: 344 times
Been thanked: 882 times
Status: Offline

Re: Skijašica Sedina Muhibić doživjela incident u sarajevskom tramvaju zbog jakne sa šahovnicom

Post by Sheval » 16 Jan 2019, 00:42

Svako o svom poslu, nema glume, vrlo jasno se zna ta imaginarna granica.
Nema suplje o multi kulti, o bratstvu i jedinstvu, davno svrseno vrijeme.
Mi smo tu itekako svjesni situacije i nema potrebe za glumom.

User avatar
Mister No
The Good, the Bad and the Ugly
The Good, the Bad and the Ugly
Posts: 31591
Joined: 28 Sep 2010, 18:17
Has thanked: 7128 times
Been thanked: 3862 times
Status: Offline

Re: Skijašica Sedina Muhibić doživjela incident u sarajevskom tramvaju zbog jakne sa šahovnicom

Post by Mister No » 16 Jan 2019, 00:51

Sheval wrote: 16 Jan 2019, 00:38 Sta ima veze?
Pobili se, pa sta.
Najmirniji grad u BiH.
Nisu se pobili nego su Hrvati pobili Bosnjake, a jedan dio potrpali u logore ukljzcujuci i Bosnjake pripadnike HVO-a
Oni koji su uspjeli da sacuvaju zivu glavu uspjrli su i da odbrane istocbi dio Mostara.
High Hopes...

User avatar
Sheval
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 17562
Joined: 02 Mar 2012, 21:53
Has thanked: 344 times
Been thanked: 882 times
Status: Offline

Re: Skijašica Sedina Muhibić doživjela incident u sarajevskom tramvaju zbog jakne sa šahovnicom

Post by Sheval » 16 Jan 2019, 00:52

Mister No wrote: 16 Jan 2019, 00:51
Sheval wrote: 16 Jan 2019, 00:38 Sta ima veze?
Pobili se, pa sta.
Najmirniji grad u BiH.
Nisu se pobili nego su Hrvati pobili Bosnjake, a jedan dio potrpali u logore ukljzcujuci i Bosnjake pripadnike HVO-a
Oni koji su uspjeli da sacuvaju zivu glavu uspjrli su i da odbrane istocbi dio Mostara.
Pricaj mi malo o tome.

User avatar
Mister No
The Good, the Bad and the Ugly
The Good, the Bad and the Ugly
Posts: 31591
Joined: 28 Sep 2010, 18:17
Has thanked: 7128 times
Been thanked: 3862 times
Status: Offline

Re: Skijašica Sedina Muhibić doživjela incident u sarajevskom tramvaju zbog jakne sa šahovnicom

Post by Mister No » 16 Jan 2019, 00:57

Sheval wrote: 16 Jan 2019, 00:52
Mister No wrote: 16 Jan 2019, 00:51

Nisu se pobili nego su Hrvati pobili Bosnjake, a jedan dio potrpali u logore ukljzcujuci i Bosnjake pripadnike HVO-a
Oni koji su uspjeli da sacuvaju zivu glavu uspjrli su i da odbrane istocbi dio Mostara.
Pricaj mi malo o tome.
Ocito da treba cim kazes pobili se.
High Hopes...

User avatar
Sheval
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 17562
Joined: 02 Mar 2012, 21:53
Has thanked: 344 times
Been thanked: 882 times
Status: Offline

Re: Skijašica Sedina Muhibić doživjela incident u sarajevskom tramvaju zbog jakne sa šahovnicom

Post by Sheval » 16 Jan 2019, 01:00

Na pogresnoj si adresi momak.
S ove strane je sin RVI ABiH.

User avatar
Mister No
The Good, the Bad and the Ugly
The Good, the Bad and the Ugly
Posts: 31591
Joined: 28 Sep 2010, 18:17
Has thanked: 7128 times
Been thanked: 3862 times
Status: Offline

Re: Skijašica Sedina Muhibić doživjela incident u sarajevskom tramvaju zbog jakne sa šahovnicom

Post by Mister No » 16 Jan 2019, 01:33

Sheval wrote: 16 Jan 2019, 01:00 Na pogresnoj si adresi momak.
S ove strane je sin RVI ABiH.
Momak, komentarisem sta pises a ne na kojoj strani ti je otac bio.
U Tz regiji HVO je jako pozitivnu ulogu imao u odbran,i a posebno pocetkom 92-e.

Neka podozrenska Bosnjacka mjesta komotno bi mogla podici spomenik jos za zivota odredjenim Hrvatima.

No ova skijasica da zna skijat vec bi nesto i osvojila do sad.
High Hopes...

User avatar
Sheval
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 17562
Joined: 02 Mar 2012, 21:53
Has thanked: 344 times
Been thanked: 882 times
Status: Offline

Re: Skijašica Sedina Muhibić doživjela incident u sarajevskom tramvaju zbog jakne sa šahovnicom

Post by Sheval » 16 Jan 2019, 01:52

Mister No wrote: 16 Jan 2019, 01:33
Sheval wrote: 16 Jan 2019, 01:00 Na pogresnoj si adresi momak.
S ove strane je sin RVI ABiH.
Momak, komentarisem sta pises a ne na kojoj strani ti je otac bio.
U Tz regiji HVO je jako pozitivnu ulogu imao u odbran,i a posebno pocetkom 92-e.

Neka podozrenska Bosnjacka mjesta komotno bi mogla podici spomenik jos za zivota odredjenim Hrvatima.

No ova skijasica da zna skijat vec bi nesto i osvojila do sad.
Moj ti je savjet da ne pises o onome o čemu nisi upucen.
Moj otac kao i svi njegovi suborci nisu dana bili u Hvo-u.
Teritorijalna obrana, patriotska liga, mostarska ceta, Armija BiH. Kakav hvo?

User avatar
Mister No
The Good, the Bad and the Ugly
The Good, the Bad and the Ugly
Posts: 31591
Joined: 28 Sep 2010, 18:17
Has thanked: 7128 times
Been thanked: 3862 times
Status: Offline

Re: Skijašica Sedina Muhibić doživjela incident u sarajevskom tramvaju zbog jakne sa šahovnicom

Post by Mister No » 16 Jan 2019, 02:08

Sheval wrote: 16 Jan 2019, 01:52
Mister No wrote: 16 Jan 2019, 01:33

Momak, komentarisem sta pises a ne na kojoj strani ti je otac bio.
U Tz regiji HVO je jako pozitivnu ulogu imao u odbran,i a posebno pocetkom 92-e.

Neka podozrenska Bosnjacka mjesta komotno bi mogla podici spomenik jos za zivota odredjenim Hrvatima.

No ova skijasica da zna skijat vec bi nesto i osvojila do sad.
Moj ti je savjet da ne pises o onome o čemu nisi upucen.
Moj otac kao i svi njegovi suborci nisu dana bili u Hvo-u.
Teritorijalna obrana, patriotska liga, mostarska ceta, Armija BiH. Kakav hvo?
Upucen puuuunooo vise nego sto mislis, nego nisi ti.
Za razliku od Hercegovine u Tz regiji je HVO cijelo vrijeme bio uz ABiH i to od 92 do 95.

Game over!
High Hopes...

User avatar
Sheval
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 17562
Joined: 02 Mar 2012, 21:53
Has thanked: 344 times
Been thanked: 882 times
Status: Offline

Re: Skijašica Sedina Muhibić doživjela incident u sarajevskom tramvaju zbog jakne sa šahovnicom

Post by Sheval » 16 Jan 2019, 02:10

Kao da ja to ne znam.
Ali fulao si za Mostar zestoko i ne mozes se izvaditi.
Ajmo skijati:)

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Skijašica Sedina Muhibić doživjela incident u sarajevskom tramvaju zbog jakne sa šahovnicom

Post by Socrates » 16 Jan 2019, 05:51

zloćko tokmak wrote: 15 Jan 2019, 14:09 još jedan primjer primitivazma sarajevske ćaršije... :kafa
Slažem se da je primitivizam, i treba ga najoštrije osuditi. Eto, tu se slažemo. :cool

Samo, što ti ne osuđujes primitivizam sa namjerom da učiniš stvari boljima. Tebi primitivizam ovakve vrste, a treba napomenuti da je u pitanju obicni incident koji su sprijecili ostali putnici, odgovara jer ti omogućuje da legitimizujes svoje poglede na svijet, svoje političke stavove i sve ostalo što ide uz to. :kafa

Drugim riječima, što više primjera nađeš da ima i losih tvojih susjeda Bošnjaka tebi je bolje. To ti omogućuje da nekako opravdas zašto zadnje riječi osuđenog ratnog zločinca stavljaš u potpis, da nikad nijednom rjecju ne osudis Heliodrome, Dretelje, rušenje Starog Mosta, UZP, zlocinacku ulogu drzavnog vrha Hrvatske u ratu u Bosni, i tako dalje i tako bliže. Za sav ovaj ratnozlocinacki primitivizam postoje desetine hiljada dokaza podnijetih na jednom međunarodnom sudu, ali ti ne odgovara da taj primitivizam vidis. Pa ga i ne vidiš. :biba

Al' zato kad neki pojedinac manijak u Sarajevu budalese, to vidiš više nego dobro. :hm

Nekako mi se nameće zaključak da tebi primitivizmi nikakve vrste uopste ne smetaju. I da je ova tvoja reakcija najobicnija suplja prica. Providna samolegitimizacija. :tuga

Ti u primitivizmu nalazis svoje prirodno sklonište. :cudi
. . . . . . . . .

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80122
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7019 times
Been thanked: 11323 times
Status: Online

Re: Skijašica Sedina Muhibić doživjela incident u sarajevskom tramvaju zbog jakne sa šahovnicom

Post by spacebound » 16 Jan 2019, 06:10

Sto se osvrcete na glediste lika koji pati nad mucki samoubiVenim Praljkom :oo :cudi

A kretena nikad nece nestati.Dobro je proslo.Normalan svijet zastirio curu.Sve u redu.

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Skijašica Sedina Muhibić doživjela incident u sarajevskom tramvaju zbog jakne sa šahovnicom

Post by storm » 16 Jan 2019, 06:23

A realno gledano (ja sam tu uvijek malo navijački oprezan)... Treba imati i malo takta.
Ako imalo upratis situaciju, tenzije, medijske i ostale napetosti... Izbjegnes takve situacije.
Ja imam svo pravo sa majicom dinama prošetati Splitom, rijekom, osijekom, ali mogu očekivati reakcije. I to uglavnom gore od ovih.
Jasno je, da je ovo sve gadljivo, ali je situacija, kakva jest, a i da nije, opet je tu onaj navijački moment. Ja imam svih mogućih salova, dresova, trenerki od repke hr i dinama, pa mi je priglupo već tu mi ih nositi.
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Skijašica Sedina Muhibić doživjela incident u sarajevskom tramvaju zbog jakne sa šahovnicom

Post by Socrates » 16 Jan 2019, 06:24

Space, meni su fenomeni ovakve vrste više nego interesantni.

Politički mu predstavnik neki dan ide na proslavu gdje je odlikovan covjek koji je nemilosrdno palio voljenu mu Hrvatsku, a on se nije sjetio da osudi taj primitivizam Dr. Covica.

Pijanac u sarajevskom tramvaju, međutim, je za eksplicitnu osudu od strane vrlog nam forumasa.

To ni konzilijum strucnjaka ne mere objasnit'. :cudi
. . . . . . . . .

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80122
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7019 times
Been thanked: 11323 times
Status: Online

Re: Skijašica Sedina Muhibić doživjela incident u sarajevskom tramvaju zbog jakne sa šahovnicom

Post by spacebound » 16 Jan 2019, 06:48

Socrates wrote: 16 Jan 2019, 06:24 Space, meni su fenomeni ovakve vrste više nego interesantni.

Politički mu predstavnik neki dan ide na proslavu gdje je odlikovan covjek koji je nemilosrdno palio voljenu mu Hrvatsku, a on se nije sjetio da osudi taj primitivizam Dr. Covica.

Pijanac u sarajevskom tramvaju, međutim, je za eksplicitnu osudu od strane vrlog nam forumasa.

To ni konzilijum strucnjaka ne mere objasnit'. :cudi
Ja sam se toliko nagledala i naslusala tih nebuloza, nekad se palila k'o hepo kockica, srecom stvorih imunitet - vremenom.Sad mi u najgorem slucaju bude smijesno, a vecinom sam hladnokrvna.
Ne mozes ti ljudima otvarat oci ako ne zele da vide, neka ih.Ima svega dokumentovanog, presudjenog, knjiga, video materijala, ko zeli znat ce, ko ne zeli uvijek ce imat nesto s druge strane da te time gadja u svakoj diskusiji i nema veze koliko to minorno bilo, napuhat ce se vec :oo

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80122
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7019 times
Been thanked: 11323 times
Status: Online

Re: Skijašica Sedina Muhibić doživjela incident u sarajevskom tramvaju zbog jakne sa šahovnicom

Post by spacebound » 16 Jan 2019, 06:49

Sutio je i kad su iznijeti dokazi da je Covic iskoristavao logorase kao robove, i sta da mu covjek kaze :cudi

User avatar
Podrinjac
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12409
Joined: 07 Jul 2014, 15:53
Location: raždeGo
Been thanked: 4 times
Status: Offline

Re: Skijašica Sedina Muhibić doživjela incident u sarajevskom tramvaju zbog jakne sa šahovnicom

Post by Podrinjac » 16 Jan 2019, 07:11

Mala laže. Ovakva priča sa njene strane je usmjerena samo da se pljuje po Sarajevu i da istovremeno dobije na medijskoj pažnji. Ne bi me čudilo i da je HDZ financira.

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Skijašica Sedina Muhibić doživjela incident u sarajevskom tramvaju zbog jakne sa šahovnicom

Post by Socrates » 16 Jan 2019, 07:27

U principu, incidente ovakve vrste treba iskoristiti da se razgovara o problemima koji stoje iza takvih incidenata.

Međutim, uvjerio sam se više puta da u regionu ima masa ljudi koji se vode parolom "Što je gore, to je bolje".

Oni ovakve stvari koriste za najniže ciljeve. Neće oni razgovarati, ne daj Boze, nego preko ovakvih stvari legitimiziraju svoje nazadne poglede na svijet.
. . . . . . . . .

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Skijašica Sedina Muhibić doživjela incident u sarajevskom tramvaju zbog jakne sa šahovnicom

Post by storm » 16 Jan 2019, 07:41

Uglavnom.. Gluposti i pretjerivanja.
Sad je sve još samo spirala uzroka i posljedica...
Ovakve situacije koriste jedino političarima za dodatno pranje mozgova (dobro, to je upitno u toj kategoriji) i trolovima socijalnih mreža i foruma.
Ekstremista (nasilnik) i poglupih osoba (Sedina) će uvijek biti...
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Skijašica Sedina Muhibić doživjela incident u sarajevskom tramvaju zbog jakne sa šahovnicom

Post by storm » 16 Jan 2019, 07:42

Socrates wrote: 16 Jan 2019, 07:27 U principu, incidente ovakve vrste treba iskoristiti da se razgovara o problemima koji stoje iza takvih incidenata.

Međutim, uvjerio sam se više puta da u regionu ima masa ljudi koji se vode parolom "Što je gore, to je bolje".

Oni ovakve stvari koriste za najniže ciljeve. Neće oni razgovarati, ne daj Boze, nego preko ovakvih stvari legitimiziraju svoje nazadne poglede na svijet.
Aaaaa pa lakše je biti budala, mrzitelj i tražiti greške kod drugih, umjesto zagledati se u sebe..
Habibti, ya nour el - ain... :srce

Post Reply

Return to “Politika u BiH”

Who is online

Users browsing this forum: HAVANA and 12 guests