Mostar - grad slučaj

Politička dešavanja i aktuelnosti u Bosni i Hercegovini.

Moderators: Krokodil Behko, Duminjo

Kakav Mostar želite?

Jedinstven
18
72%
Sa više općina ali ne na nacionalnoj osnovi
2
8%
Podijeljen na bošnjački i hrvatski
5
20%
 
Total votes: 25

User avatar
arzuhal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10040
Joined: 08 Nov 2019, 07:21
Location: čajdžinica "Kod nefsu-l-levvame", u budžaku politički nekorektnih
Been thanked: 4 times
Status: Offline

Re: Mostar - grad slučaj

Post by arzuhal » 17 Feb 2021, 12:09

Naseef Mushroom wrote: 17 Feb 2021, 11:21
arzuhal wrote: 17 Feb 2021, 07:35 "Baralija je izdala Mostar, onaj patriotski dio koji je odvođen u logore i koji je patio. Naša stranka zna kakav je HDZ i šta radi i dobro su znali šta će se desiti kada Zlatku Guzinu ne daju glas. Ovo je bila izdaja Mostara", rekao je Izetbegović.

Tako je, bravo Bakire!

Sada pokaži izdajničkoj, mostarskoj Našoj stranci kako se radi i kako nema šanse da SDA koalira i sarađuje s onima koji su patriote odvodili u logore i patile Bošnjake!

:chloe
Ja ne znam kako neki ljudi još nisu shvatili kako funkcioniše ovo uređenje pa ovako pišu.
Mi imamo ovu nakaradnu Daytonsku BiH. Ne volim ni ja kako je uređena ali je trenutno tako i da bi država funkcionisala i vlast bila uspostavljena moraju tri najjače stranke (po jedna iz tri konstitutivna naroda) sarađivati.
Ne samo to već su političari primorani sarađivati sa nacionalistima i onima koji si bili prisutni u ratu. To znači ako imaš principe ili ti želudac ne može svariti da sjediš sa srpskim ili hrvatskim nacionalistima ti nisi za trenutne političke scene, ukoliko si i dalje političar a imaš neke principe i to odbijaš onda si jedan uhljeb i iznevjerio si svoje glasače.

Znači SDA saraduje sa HDZom i SNSDom jer mora da bi funkcionisala vlast. Sutra da Srbi izaberu stranku srpskih gay hipija onda SDA neće više sarađivati sa SNSDom već sa tom strankom.
Sutra da Hadžikadićeva stranka dobije više glasova od SDA Hadžikadić će sjediti sa Dodikom i Čovićem.

SDA je svugdje ponudila koaliciju sa svim pro-bosanskim strankama da imaju dovoljno ruku i stranaka da vode pro-BiH politiku i svaki put su te stranke odbile "SDA treba samo alibi za svoje lopovluke. Žele nas iskoristiti kao žrtveno jagnje. Žele da im se pridružimo pa da nas pojedu. Mi ne želimo sa nacionalistima. Bla bla bla"
i onda ostave prazninu i stave SDA u situaciju da ili odbiju saradnju sa HDZ/SNSD i država stoji u mjestu ili moraju sa onima koji su dobili najviše glasova od drugih naroda sarađivati pa onda moraju slušati od tih istih što bježe od odgovornosti i što su indirektno dali Srbima i Hrvatima više glasova kako SDA sarađuje sa nacionalistima i zločincima.

Pa upravo to o čemu govoriš. Zašto onda Bakir optužuje Irmu za izdaju? I da je Naša vagina podržala Koaliciju i Guzin pobijedio, opet bi morali sarađivati s HDZ-om BiH. Pa u čemu je to, odjednom, izdaja? SDA je netom iza rata imala većinu, jedne prilike, pa je opet, džentlmenski, dala da Hrvat bude gradonačelnik Mostara, kako Safa reče.Jel to bila izdaja bošnjačkog naroda od strane SDA, u vremenu bližem logorima i sa svježijim ranama nego što smo danas.

Nema potrebe objašnjavati koncept dejtonskog ustava, konstitutivnosti i zastupljenosti tri sveta naroda i našeg diskriminatornog izbornog zakona, to je jasno. Ali nije Dejton i izborni zakon utočište od licemjerja i (bilo čije, a ovdje bošnjačke) mitomanije. A ja na to reagujem, mene ničija nacionalistička mitomanija ne zanima, osim kao meta.
uzmi Lysobact

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11845
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2932 times
Been thanked: 2600 times
Status: Offline

Re: Mostar - grad slučaj

Post by Naseef Mushroom » 17 Feb 2021, 12:12

Totem wrote: 17 Feb 2021, 11:27
Pasaga wrote: 16 Feb 2021, 17:52
ovo sto napiah,u vezi nje
odgovorno tvrdim.
bio je ovdje na portalu,nisam sparao.

Da je rekla nema nista Bosnjacko ne verujem. Zeleo bi videti
Ozbiljno pitanje. Po ekavici i onom komentaru gdje izgleda da nisi iz Bosne i Hercegovine pretpostavljam da si iz Srbije.
Ukoliko ne trolaš, kako to da toliko braniš Njihovu Stranku i članove i ako te baš interesuje BH politika što baš ta stranka i što baš Mostar?
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Totem
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2035
Joined: 16 Feb 2021, 12:51
Has thanked: 4 times
Been thanked: 5 times
Status: Offline

Re: Mostar - grad slučaj

Post by Totem » 17 Feb 2021, 12:14

Naseef Mushroom wrote: 17 Feb 2021, 12:12
Totem wrote: 17 Feb 2021, 11:27


Da je rekla nema nista Bosnjacko ne verujem. Zeleo bi videti
Ozbiljno pitanje. Po ekavici i onom komentaru gdje izgleda da nisi iz Bosne i Hercegovine pretpostavljam da si iz Srbije.
Ukoliko ne trolaš, kako to da toliko braniš Njihovu Stranku i članove i ako te baš interesuje BH politika što baš ta stranka i što baš Mostar?



Sta trolam? Odakle sam to je moja stvar. I ne pise nigde da ako nisam iz Mostara, ne smem pisati o njemu. Ko sto ti pises o Srbiji, Hrvatskoj, Turskoj, Rusiji...
Jedna lasta....men'scini prolijece

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11845
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2932 times
Been thanked: 2600 times
Status: Offline

Re: Mostar - grad slučaj

Post by Naseef Mushroom » 17 Feb 2021, 12:24

arzuhal wrote: 17 Feb 2021, 12:09
Naseef Mushroom wrote: 17 Feb 2021, 11:21
Ja ne znam kako neki ljudi još nisu shvatili kako funkcioniše ovo uređenje pa ovako pišu.
Mi imamo ovu nakaradnu Daytonsku BiH. Ne volim ni ja kako je uređena ali je trenutno tako i da bi država funkcionisala i vlast bila uspostavljena moraju tri najjače stranke (po jedna iz tri konstitutivna naroda) sarađivati.
Ne samo to već su političari primorani sarađivati sa nacionalistima i onima koji si bili prisutni u ratu. To znači ako imaš principe ili ti želudac ne može svariti da sjediš sa srpskim ili hrvatskim nacionalistima ti nisi za trenutne političke scene, ukoliko si i dalje političar a imaš neke principe i to odbijaš onda si jedan uhljeb i iznevjerio si svoje glasače.

Znači SDA saraduje sa HDZom i SNSDom jer mora da bi funkcionisala vlast. Sutra da Srbi izaberu stranku srpskih gay hipija onda SDA neće više sarađivati sa SNSDom već sa tom strankom.
Sutra da Hadžikadićeva stranka dobije više glasova od SDA Hadžikadić će sjediti sa Dodikom i Čovićem.

SDA je svugdje ponudila koaliciju sa svim pro-bosanskim strankama da imaju dovoljno ruku i stranaka da vode pro-BiH politiku i svaki put su te stranke odbile "SDA treba samo alibi za svoje lopovluke. Žele nas iskoristiti kao žrtveno jagnje. Žele da im se pridružimo pa da nas pojedu. Mi ne želimo sa nacionalistima. Bla bla bla"
i onda ostave prazninu i stave SDA u situaciju da ili odbiju saradnju sa HDZ/SNSD i država stoji u mjestu ili moraju sa onima koji su dobili najviše glasova od drugih naroda sarađivati pa onda moraju slušati od tih istih što bježe od odgovornosti i što su indirektno dali Srbima i Hrvatima više glasova kako SDA sarađuje sa nacionalistima i zločincima.

Pa upravo to o čemu govoriš. Zašto onda Bakir optužuje Irmu za izdaju? I da je Naša vagina podržala Koaliciju i Guzin pobijedio, opet bi morali sarađivati s HDZ-om BiH. Pa u čemu je to, odjednom, izdaja? SDA je netom iza rata imala većinu, jedne prilike, pa je opet, džentlmenski, dala da Hrvat bude gradonačelnik Mostara, kako Safa reče.Jel to bila izdaja bošnjačkog naroda od strane SDA, u vremenu bližem logorima i sa svježijim ranama nego što smo danas.

Nema potrebe objašnjavati koncept dejtonskog ustava, konstitutivnosti i zastupljenosti tri sveta naroda i našeg diskriminatornog izbornog zakona, to je jasno. Ali nije Dejton i izborni zakon utočište od licemjerja i (bilo čije, a ovdje bošnjačke) mitomanije. A ja na to reagujem, mene ničija nacionalistička mitomanija ne zanima, osim kao meta.
Pa Njihova Vagina je sa svojom suzdrzanošću osigurala pobjedu Kordića, znači birali su svjesno da HDZ pobjedi jer bi inače glasanjem za Guzina osigurali pobjedu jedne pro-BH stranke ma kakva god bila.
Drugo je sad što je i SDA osigurala par funkcija u gradu pa su primorani saradivati sa HDZom da bi grad funkcionisao. To se mora i neizbježno je, jedino da odsele svi Hrvati iz Mostara pa da se izbjegne taj scenarijo ili da i SDA fura neki inat pa da grad ne funkcioniše.

Niko ne krivi Njihovu Stranku u situacijama gdje je saradnja neizbježna, bila to Irma kao gradonačelnica ili da su sa SDA u koaliciji ali u ovom slučaju su se iz te stranke svjesno odlučili za HDZ umjesto BiH stranaka.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11845
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2932 times
Been thanked: 2600 times
Status: Offline

Re: Mostar - grad slučaj

Post by Naseef Mushroom » 17 Feb 2021, 12:29

Totem wrote: 17 Feb 2021, 12:14
Naseef Mushroom wrote: 17 Feb 2021, 12:12
Ozbiljno pitanje. Po ekavici i onom komentaru gdje izgleda da nisi iz Bosne i Hercegovine pretpostavljam da si iz Srbije.
Ukoliko ne trolaš, kako to da toliko braniš Njihovu Stranku i članove i ako te baš interesuje BH politika što baš ta stranka i što baš Mostar?



Sta trolam? Odakle sam to je moja stvar. I ne pise nigde da ako nisam iz Mostara, ne smem pisati o njemu. Ko sto ti pises o Srbiji, Hrvatskoj, Turskoj, Rusiji...
Nisi me shvatio, nisam te ni optužio da trolaš. Smiješ ti pisati o BiH koliko želiš ali je čudno da si toliko zapeo braneći jednu minornu stranku iu komšikske države koja ne interesuje ni stanovnike mnogih mjesta u BiH.
Mogu i ja pisati o Srbiji ali ne bi zapeo toliko braniti stranku Nova Srbija
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Totem
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2035
Joined: 16 Feb 2021, 12:51
Has thanked: 4 times
Been thanked: 5 times
Status: Offline

Re: Mostar - grad slučaj

Post by Totem » 17 Feb 2021, 12:32

Ma ne branim ih. Nemam ni zasto. Nego me isprovocirali napadi od strane SDA i satelita. Da mora NS da glasa za njihovog kandidata.
Nasa Stranka je stranka levog centra, anacionalna, gradjanske proviniencije. I ta stranka, ko i njeni glasaci uopste ne podnose SDA. Kao ni HDZ.
Jedna lasta....men'scini prolijece

User avatar
arzuhal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10040
Joined: 08 Nov 2019, 07:21
Location: čajdžinica "Kod nefsu-l-levvame", u budžaku politički nekorektnih
Been thanked: 4 times
Status: Offline

Re: Mostar - grad slučaj

Post by arzuhal » 17 Feb 2021, 12:43

Naseef Mushroom wrote: 17 Feb 2021, 12:24
arzuhal wrote: 17 Feb 2021, 12:09

Pa upravo to o čemu govoriš. Zašto onda Bakir optužuje Irmu za izdaju? I da je Naša vagina podržala Koaliciju i Guzin pobijedio, opet bi morali sarađivati s HDZ-om BiH. Pa u čemu je to, odjednom, izdaja? SDA je netom iza rata imala većinu, jedne prilike, pa je opet, džentlmenski, dala da Hrvat bude gradonačelnik Mostara, kako Safa reče.Jel to bila izdaja bošnjačkog naroda od strane SDA, u vremenu bližem logorima i sa svježijim ranama nego što smo danas.

Nema potrebe objašnjavati koncept dejtonskog ustava, konstitutivnosti i zastupljenosti tri sveta naroda i našeg diskriminatornog izbornog zakona, to je jasno. Ali nije Dejton i izborni zakon utočište od licemjerja i (bilo čije, a ovdje bošnjačke) mitomanije. A ja na to reagujem, mene ničija nacionalistička mitomanija ne zanima, osim kao meta.
Pa Njihova Vagina je sa svojom suzdrzanošću osigurala pobjedu Kordića, znači birali su svjesno da HDZ pobjedi jer bi inače glasanjem za Guzina osigurali pobjedu jedne pro-BH stranke ma kakva god bila.
Drugo je sad što je i SDA osigurala par funkcija u gradu pa su primorani saradivati sa HDZom da bi grad funkcionisao. To se mora i neizbježno je, jedino da odsele svi Hrvati iz Mostara pa da se izbjegne taj scenarijo ili da i SDA fura neki inat pa da grad ne funkcioniše.

Niko ne krivi Njihovu Stranku u situacijama gdje je saradnja neizbježna, bila to Irma kao gradonačelnica ili da su sa SDA u koaliciji ali u ovom slučaju su se iz te stranke svjesno odlučili za HDZ umjesto BiH stranaka.
Pa tamam, Naša stranka je počela raditi sranja kakva SDA radi otkako je BiH postala nezavisna, kao stranka koja praktično ne silazi s vlasti. I zato je treba stalno uglavu lemat. I svaku drugu stranku koja pokaže sdaističke licemjerne sklonosti.
uzmi Lysobact

User avatar
prog321
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3682
Joined: 16 Jan 2020, 13:20
Mood:
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Mostar - grad slučaj

Post by prog321 » 17 Feb 2021, 12:46

Totem wrote: 17 Feb 2021, 12:32 Ma ne branim ih. Nemam ni zasto. Nego me isprovocirali napadi od strane SDA i satelita. Da mora NS da glasa za njihovog kandidata.
Nasa Stranka je stranka levog centra, anacionalna, gradjanske proviniencije. I ta stranka, ko i njeni glasaci uopste ne podnose SDA. Kao ni HDZ.
Ko sto si i ti anacionalan. :D.
Samo... :) .
It's a morbid observation, but if every one on earth just stopped breathing for an hour, the greenhouse effect would no longer be a problem.

User avatar
Totem
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2035
Joined: 16 Feb 2021, 12:51
Has thanked: 4 times
Been thanked: 5 times
Status: Offline

Re: Mostar - grad slučaj

Post by Totem » 17 Feb 2021, 12:51

prog321 wrote: 17 Feb 2021, 12:46
Totem wrote: 17 Feb 2021, 12:32 Ma ne branim ih. Nemam ni zasto. Nego me isprovocirali napadi od strane SDA i satelita. Da mora NS da glasa za njihovog kandidata.
Nasa Stranka je stranka levog centra, anacionalna, gradjanske proviniencije. I ta stranka, ko i njeni glasaci uopste ne podnose SDA. Kao ni HDZ.
Ko sto si i ti anacionalan. :D.
Samo... :) .



Greska momak. I ne trolaj
Jedna lasta....men'scini prolijece

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 56079
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1968 times
Been thanked: 5805 times
Status: Online

Re: Mostar - grad slučaj

Post by Duminjo » 17 Feb 2021, 12:53

Totem wrote: 17 Feb 2021, 12:32 Ma ne branim ih. Nemam ni zasto. Nego me isprovocirali napadi od strane SDA i satelita. Da mora NS da glasa za njihovog kandidata.
Nasa Stranka je stranka levog centra, anacionalna, gradjanske proviniencije. I ta stranka, ko i njeni glasaci uopste ne podnose SDA. Kao ni HDZ.
Da nisu, od samog početka, tražili od SDA da glasa za Irmu i
da se nisu zaletili i objerucke prihvatili prijedlog o rotirajucem gradonačelniku, mogli bi pricati kako nasa stranka ne zeli nista sa nacionalisticki opredjeljenim strankama.
Pokazali su isto sto i SDA, HDZ. Htjeli su samo stolicu ko i oni. Išlo se na "daj šta daš" i kad su vidjeli da ni to ne pije vode i da su izgubili, onda ko fol distanca i neutralni.

Ko ovu njihovu pricu o neutralnosti popuši i ne zasluzuje bolju opciju

User avatar
Totem
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2035
Joined: 16 Feb 2021, 12:51
Has thanked: 4 times
Been thanked: 5 times
Status: Offline

Re: Mostar - grad slučaj

Post by Totem » 17 Feb 2021, 12:53

arzuhal wrote: 17 Feb 2021, 12:43
Naseef Mushroom wrote: 17 Feb 2021, 12:24
Pa Njihova Vagina je sa svojom suzdrzanošću osigurala pobjedu Kordića, znači birali su svjesno da HDZ pobjedi jer bi inače glasanjem za Guzina osigurali pobjedu jedne pro-BH stranke ma kakva god bila.
Drugo je sad što je i SDA osigurala par funkcija u gradu pa su primorani saradivati sa HDZom da bi grad funkcionisao. To se mora i neizbježno je, jedino da odsele svi Hrvati iz Mostara pa da se izbjegne taj scenarijo ili da i SDA fura neki inat pa da grad ne funkcioniše.

Niko ne krivi Njihovu Stranku u situacijama gdje je saradnja neizbježna, bila to Irma kao gradonačelnica ili da su sa SDA u koaliciji ali u ovom slučaju su se iz te stranke svjesno odlučili za HDZ umjesto BiH stranaka.
Pa tamam, Naša stranka je počela raditi sranja kakva SDA radi otkako je BiH postala nezavisna, kao stranka koja praktično ne silazi s vlasti. I zato je treba stalno uglavu lemat. I svaku drugu stranku koja pokaže sdaističke licemjerne sklonosti.


A slazem se da ima muljaze i od NS. Sakupljaju od sva tri naroda nezadovoljnike, i to obicno u korist vrha stranke. Ali u ovom slucaju mi izgledaju najmanje krivi. HDZ i SDA se ponasaju ko da im je dedovina sve sto su kontrolirali.
Jedna lasta....men'scini prolijece

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11845
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2932 times
Been thanked: 2600 times
Status: Offline

Re: Mostar - grad slučaj

Post by Naseef Mushroom » 17 Feb 2021, 14:01

Totem wrote: 17 Feb 2021, 12:32 Ma ne branim ih. Nemam ni zasto. Nego me isprovocirali napadi od strane SDA i satelita. Da mora NS da glasa za njihovog kandidata.
Nasa Stranka je stranka levog centra, anacionalna, gradjanske proviniencije. I ta stranka, ko i njeni glasaci uopste ne podnose SDA. Kao ni HDZ.
A zašto bi tebe Srbijanca uopšte privukla tema o stranci koja ne zanima ni ljude u Tešnju, Zvorniku i Doboju?
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Totem
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2035
Joined: 16 Feb 2021, 12:51
Has thanked: 4 times
Been thanked: 5 times
Status: Offline

Re: Mostar - grad slučaj

Post by Totem » 17 Feb 2021, 14:04

Naseef Mushroom wrote: 17 Feb 2021, 14:01
Totem wrote: 17 Feb 2021, 12:32 Ma ne branim ih. Nemam ni zasto. Nego me isprovocirali napadi od strane SDA i satelita. Da mora NS da glasa za njihovog kandidata.
Nasa Stranka je stranka levog centra, anacionalna, gradjanske proviniencije. I ta stranka, ko i njeni glasaci uopste ne podnose SDA. Kao ni HDZ.
A zašto bi tebe Srbijanca uopšte privukla tema o stranci koja ne zanima ni ljude u Tešnju, Zvorniku i Doboju?


Eto, zanima me. Imam sirok spektar interesovanja.
Jedna lasta....men'scini prolijece

User avatar
bosnjakinja
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5884
Joined: 20 Jan 2021, 08:28
Has thanked: 172 times
Been thanked: 294 times
Status: Online

Re: Mostar - grad slučaj

Post by bosnjakinja » 17 Feb 2021, 14:07

Totem wrote: 17 Feb 2021, 14:04
Naseef Mushroom wrote: 17 Feb 2021, 14:01
A zašto bi tebe Srbijanca uopšte privukla tema o stranci koja ne zanima ni ljude u Tešnju, Zvorniku i Doboju?


Eto, zanima me. Imam sirok spektar interesovanja.
Jesil svjestan da su oni na nivou onog cedomira? :zubi

User avatar
Totem
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2035
Joined: 16 Feb 2021, 12:51
Has thanked: 4 times
Been thanked: 5 times
Status: Offline

Re: Mostar - grad slučaj

Post by Totem » 17 Feb 2021, 14:08

bosnjakinja wrote: 17 Feb 2021, 14:07
Totem wrote: 17 Feb 2021, 14:04



Eto, zanima me. Imam sirok spektar interesovanja.
Jesil svjestan da su oni na nivou onog cedomira? :zubi



Kog Cedomira?
Jedna lasta....men'scini prolijece

User avatar
Totem
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2035
Joined: 16 Feb 2021, 12:51
Has thanked: 4 times
Been thanked: 5 times
Status: Offline

Re: Mostar - grad slučaj

Post by Totem » 17 Feb 2021, 14:09

Ima ih vise...
Jedna lasta....men'scini prolijece

User avatar
bosnjakinja
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5884
Joined: 20 Jan 2021, 08:28
Has thanked: 172 times
Been thanked: 294 times
Status: Online

Re: Mostar - grad slučaj

Post by bosnjakinja » 17 Feb 2021, 14:09

Totem wrote: 17 Feb 2021, 14:08
bosnjakinja wrote: 17 Feb 2021, 14:07

Jesil svjestan da su oni na nivou onog cedomira? :zubi



Kog Cedomira?
Jovanovica

User avatar
Totem
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2035
Joined: 16 Feb 2021, 12:51
Has thanked: 4 times
Been thanked: 5 times
Status: Offline

Re: Mostar - grad slučaj

Post by Totem » 17 Feb 2021, 14:11

Ja mislio drugog Cedu😉.
Da, ima neke povezanosti u odnosu na drustveni status i odgoj clanstva i simpatizera.
Jedna lasta....men'scini prolijece

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11845
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2932 times
Been thanked: 2600 times
Status: Offline

Re: Mostar - grad slučaj

Post by Naseef Mushroom » 17 Feb 2021, 14:20

Duminjo wrote: 17 Feb 2021, 12:53
Totem wrote: 17 Feb 2021, 12:32 Ma ne branim ih. Nemam ni zasto. Nego me isprovocirali napadi od strane SDA i satelita. Da mora NS da glasa za njihovog kandidata.
Nasa Stranka je stranka levog centra, anacionalna, gradjanske proviniencije. I ta stranka, ko i njeni glasaci uopste ne podnose SDA. Kao ni HDZ.
Da nisu, od samog početka, tražili od SDA da glasa za Irmu i
da se nisu zaletili i objerucke prihvatili prijedlog o rotirajucem gradonačelniku, mogli bi pricati kako nasa stranka ne zeli nista sa nacionalisticki opredjeljenim strankama.
Pokazali su isto sto i SDA, HDZ. Htjeli su samo stolicu ko i oni. Išlo se na "daj šta daš" i kad su vidjeli da ni to ne pije vode i da su izgubili, onda ko fol distanca i neutralni.

Ko ovu njihovu pricu o neutralnosti popuši i ne zasluzuje bolju opciju
Ovo je više od same stolice.
Sve je bilo lijepo isplanirano, izbori u Mostaru, imaju svog kandidata, kod izbora SDA protiv HDZ će biti suzdržani, ne interesuje ih ko će time profitirati jer nijednoj stranci nisu dali svoj glas i to nije njihov problem, očuvali građanski obraz, ostali dosljedni, svi sretni, siguran solidan broj glasova iduće izbore, niko ih ne krivi nizašta.

Ali su se dobro zahebali što su sa Boškom kao ubačeni elemenat izabrali previše ekstremnog igrača koja nije mogla da šuti pred izbore i dala do znanja da je desničar i time razotkrila sve planove, zasto su ostali suzdržani
Ta fatalna greška ih je sve koštala i ukopala je stranku. Za sva vremena.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

orbit
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 446
Joined: 30 Jul 2018, 08:28
Location: Ze - Do kanton
Status: Offline

Re: Mostar - grad slučaj

Post by orbit » 17 Feb 2021, 14:40

Govor tijela sve govori:Polozaj ruku u obliku slova U


Image


Pametnom je i isaret dovoljan.

Post Reply

Return to “Politika u BiH”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 43 guests