Srbi u Sarajevu

Politička dešavanja i aktuelnosti u Bosni i Hercegovini.

Moderators: Krokodil Behko, Duminjo

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37680
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2874 times
Been thanked: 2206 times
Status: Offline

Re: 'Ako se 200.000 Srba vrati u Sarajevo biću njihov lider

Post by Pasaga » 24 Jan 2015, 19:53

fruit wrote:
Salahuddin wrote:
drugrankovic wrote:pariz nema veze? onaj koji je preuzeo odgovornost je sa dao intervju gdje je ratovo za dzhihad u bosni...

dakle? lažeš

dostaviću ti dokaze o mundzosima...

cjeli svjet to zna a ti se toga ne stidish jer su oni klali srbe, a ko jebe srbe...

jes mundzos je dosao u bosnu i slao pomoc bin laden jer je hteo zjednicku drzavu sa srbinom? :D
Sta ces dostavljati dokaze? Bilo ih je. Vjerovatno nekako bas koliko i Rusa sa vase strane. U Visegradu im spomenik podigli. Mo's misliti. U Visegradu. Toliko je taj Visegrad bio zajeban za Srbe, pa je to valjalo osloboditi. Znajuci sta se u Visegradu dogodilo, podizanje spomenika ruskim dobrovljcima je dno dna.
Pa kroz višegrad je trebao ići južni tok...
to se sad zove TUZNI TOK....
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
mrki62
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 7492
Joined: 26 Mar 2010, 07:23
Status: Offline

Re: 'Ako se 200.000 Srba vrati u Sarajevo biću njihov lider

Post by mrki62 » 24 Jan 2015, 20:19

Zagorka wrote: Gledaj rečenica.Kažeš da ne znaš šta ja mislim,potom ukazuješ da znaš ko su moji istomišljenici :D. ..............inače 'vako,kakav si..........nader ti metlu malo si se prosuo :tjesi

Glede teme:Iz drzave je odlazio(i odlazi)ko mora.........moj tata,njegove obje sestre recimo.......da ne idem dalje.........znaci otisli nekada davno.........moj svekar,njegov badžo,moj tetak..........njemačka,Libija,Afganistan čak..........vazda bilo i vazda će biti.......da nisu slučajno vagoni ljudi iz Londona stizali u hadžiće da beru kruške u nadnicu?............

...osim onih koji su morali,danas odlaze oni koji ovu zemlju ne dozivljavaju kao svoju........to je druga kategoria ljudi..........a imamo tu ljude takođe svh vjera(i vazda će ih biti),koji nisu nikud makli cijeli rat,niti im pada na pamet da sada kuda idu..........to su dvije različite skupine ljudi,a pristup prema objema grupama je jednak.........to bi trebalo moći shvatiti,dosta je prosto...........ako neko ne može,pa,to je onda njegov problem što ne dobacuje dotle........ :kafa
.....
Kako neću znati ko su tvoji istomišljenici po pitanju nepodnošenja kad neko ne misli kao vi?
Čitaš li ti još koga osim mene?

I ne piši o državi iz koje se je odlazilo iz ovog il onog razloga pa onda tvoj svekar, pa badžo, tetak i ostali jer ovdje je govora o Sarajevu a ja sam samo opisao kako se i šta desilo u Sarajevu po mom viđenju.
E sad, ako ti ili bilo ko imate drugačije mišljenje ili viđenje, to lijepo napišete al bez da etiketirate bilo kojeg forumaša.
To uradite i onda ste sposobni za diskusiju.
Najzaslužniji za slobodu naše zemlje su danas bez posla, gladni i žedni!
https://www.youtube.com/watch?v=vG8cSBpqHSM :pusi

User avatar
radeta62
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2212
Joined: 27 Jun 2011, 15:06
Status: Offline

Re: 'Ako se 200.000 Srba vrati u Sarajevo biću njihov lider

Post by radeta62 » 25 Jan 2015, 10:52

drugrankovic wrote:mi ubijali svoje :lupa

reče to onaj čiji je sultan - predsjednik alija dilovo oko srebrenice, smjesto markale...
To sa Alijom i Klintonom sta su se dogovorili oko Srebrenice izmislili srbi, cetnicka propaganda.... :D.

User avatar
fruit
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1985
Joined: 25 Oct 2010, 20:05
Has thanked: 20 times
Been thanked: 105 times
Status: Offline

Re: 'Ako se 200.000 Srba vrati u Sarajevo biću njihov lider

Post by fruit » 25 Jan 2015, 11:07

radeta62 wrote:
drugrankovic wrote:mi ubijali svoje :lupa

reče to onaj čiji je sultan - predsjednik alija dilovo oko srebrenice, smjesto markale...
To sa Alijom i Klintonom sta su se dogovorili oko Srebrenice izmislili srbi, cetnicka propaganda.... :D.
Slazem se ... A onda je Nato roknuo zgradu RTRS-a u Beogradu I lazi Su prestale...
ubijeno je 12 novinara Kao I u Parizu.
Lahko je ženu dovest do ludila,hajdi ti nju dovedi do pameti

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: 'Ako se 200.000 Srba vrati u Sarajevo biću njihov lider

Post by drugrankovic » 25 Jan 2015, 11:16

fruit wrote:
radeta62 wrote:
drugrankovic wrote:mi ubijali svoje :lupa

reče to onaj čiji je sultan - predsjednik alija dilovo oko srebrenice, smjesto markale...
To sa Alijom i Klintonom sta su se dogovorili oko Srebrenice izmislili srbi, cetnicka propaganda.... :D.
Slazem se ... A onda je Nato roknuo zgradu RTRS-a u Beogradu I lazi Su prestale...
ubijeno je 12 novinara Kao I u Parizu.
samo ti opravdavaj to, upamti zavrsices ko isil...
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
fruit
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1985
Joined: 25 Oct 2010, 20:05
Has thanked: 20 times
Been thanked: 105 times
Status: Offline

Re: 'Ako se 200.000 Srba vrati u Sarajevo biću njihov lider

Post by fruit » 25 Jan 2015, 11:25

Ja cu zavrsiti onako kako je Allah odredio..a ja nisam lud da osudim ono što je Amerika uradila.Lično smatram da su ispravno postupili granatirajuci polozaje u Srbiji kao što ispravno rade danas granatirajuci polozaje Isla.Za mene nema nikakve razlike izmedju srpskog terorizma i genocida i ovog koji sprovodi Isl..ili bilo gdje u svijetu.
Lahko je ženu dovest do ludila,hajdi ti nju dovedi do pameti

User avatar
radeta62
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2212
Joined: 27 Jun 2011, 15:06
Status: Offline

Re: 'Ako se 200.000 Srba vrati u Sarajevo biću njihov lider

Post by radeta62 » 25 Jan 2015, 12:04

fruit wrote:Ja cu zavrsiti onako kako je Allah odredio..a ja nisam lud da osudim ono što je Amerika uradila.Lično smatram da su ispravno postupili granatirajuci polozaje u Srbiji kao što ispravno rade danas granatirajuci polozaje Isla.Za mene nema nikakve razlike izmedju srpskog terorizma i genocida i ovog koji sprovodi Isl..ili bilo gdje u svijetu.
Pod hitno kod doktora opasan si za okolinu. :tjesi

User avatar
fruit
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1985
Joined: 25 Oct 2010, 20:05
Has thanked: 20 times
Been thanked: 105 times
Status: Offline

Re: 'Ako se 200.000 Srba vrati u Sarajevo biću njihov lider

Post by fruit » 25 Jan 2015, 12:18

radeta62 wrote:
fruit wrote:Ja cu zavrsiti onako kako je Allah odredio..a ja nisam lud da osudim ono što je Amerika uradila.Lično smatram da su ispravno postupili granatirajuci polozaje u Srbiji kao što ispravno rade danas granatirajuci polozaje Isla.Za mene nema nikakve razlike izmedju srpskog terorizma i genocida i ovog koji sprovodi Isl..ili bilo gdje u svijetu.
Pod hitno kod doktora opasan si za okolinu. :tjesi
Vjerovatno za okolinu u kojoj ti zivis.,ali tamo inoko nema dovoljno doktora i adekvatnih ustanova.pa bii vam ja bio samo teret.
Lahko je ženu dovest do ludila,hajdi ti nju dovedi do pameti

User avatar
mrki62
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 7492
Joined: 26 Mar 2010, 07:23
Status: Offline

Re: 'Ako se 200.000 Srba vrati u Sarajevo biću njihov lider

Post by mrki62 » 25 Jan 2015, 12:34

JCR wrote:PS boli me k.... što nećete sa nama dabogda nikad ne htjeli i otišli odavde. Svima bi lakše bilo i nama i vama
Tako misle svi desničari; Bošnjaci i Srbi i Hrvati.

Niko ne želi biti ovo ;







Image
Najzaslužniji za slobodu naše zemlje su danas bez posla, gladni i žedni!
https://www.youtube.com/watch?v=vG8cSBpqHSM :pusi

User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: 'Ako se 200.000 Srba vrati u Sarajevo biću njihov lider

Post by laganini » 25 Jan 2015, 12:41

...samo cu ponovit yuga nije rijesila nacionalno pitanje i zavrsila je kako je nacionalistickom eksploziju..nesto slicno nazalost vidim i na primjeru biha...nazalost... :place
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

User avatar
radeta62
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2212
Joined: 27 Jun 2011, 15:06
Status: Offline

Re: 'Ako se 200.000 Srba vrati u Sarajevo biću njihov lider

Post by radeta62 » 25 Jan 2015, 12:41

fruit wrote:
radeta62 wrote:
fruit wrote:Ja cu zavrsiti onako kako je Allah odredio..a ja nisam lud da osudim ono što je Amerika uradila.Lično smatram da su ispravno postupili granatirajuci polozaje u Srbiji kao što ispravno rade danas granatirajuci polozaje Isla.Za mene nema nikakve razlike izmedju srpskog terorizma i genocida i ovog koji sprovodi Isl..ili bilo gdje u svijetu.
Pod hitno kod doktora opasan si za okolinu. :tjesi
Vjerovatno za okolinu u kojoj ti zivis.,ali tamo inoko nema dovoljno doktora i adekvatnih ustanova.pa bii vam ja bio samo teret.
Prizivas Alaha a mrzis i radujes se tudjoj nesreci ni Alah te nece takvog. :dole

User avatar
mrki62
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 7492
Joined: 26 Mar 2010, 07:23
Status: Offline

Re: 'Ako se 200.000 Srba vrati u Sarajevo biću njihov lider

Post by mrki62 » 25 Jan 2015, 12:44

laganini wrote:...samo cu ponovit yuga nije rijesila nacionalno pitanje i zavrsila je kako je nacionalistickom eksploziju..nesto slicno nazalost vidim i na primjeru biha...nazalost... :place
Yuga jeste to riješila, po nacio si bio Yugos a po narodnosti Srbin,Hrvat,Musliman,Slovenac,Makedonac,............
Nacionalnost se veže na državu a ne na vjeru kao što se to sada radi.
Najzaslužniji za slobodu naše zemlje su danas bez posla, gladni i žedni!
https://www.youtube.com/watch?v=vG8cSBpqHSM :pusi

User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: 'Ako se 200.000 Srba vrati u Sarajevo biću njihov lider

Post by laganini » 25 Jan 2015, 12:49

..ti si naivcina vidilo se kako se rijesilo klalo se na sve strane i to susjed susjeda i nije to bio rezultat visoke politike vec razni frustracija.....i bas najvise zlocina di je bilo mjesovito stanovnistvo...eto kako se rijesilo....
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

User avatar
mrki62
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 7492
Joined: 26 Mar 2010, 07:23
Status: Offline

Re: 'Ako se 200.000 Srba vrati u Sarajevo biću njihov lider

Post by mrki62 » 25 Jan 2015, 12:54

laganini wrote:..ti si naivcina vidilo se kako se rijesilo klalo se na sve strane i to susjed susjeda i nije to bio rezultat visoke politike vec razni frustracija.....i bas najvise zlocina di je bilo mjesovito stanovnistvo...eto kako se rijesilo....
Nisi još odrastao i to uprkos godinama. Pa zašto to isto klanje nije bilo recimo u Orašju - Posavina?
Hrvati su imali apsolutnu vlast al onaj Hrvat koji je bio glavni, nije htio izvršiti Tuđmanovu komandu i zato je sve u Posavini palo a samo Orašje je ostalo u Herceg Bosni kao neko slijepo crijevo i svo vrijeme nije bilo klanja, jer se nije provodila politika ni SDA ni HDZ niti bilo kojih nacionalista.
Tako je bilo i u Tuzli a bogami tamo gdje je bio recimo tvoj HDZ, tamo je bilo klanja,kao i tamo gdje su vladale druge nacio stranke.
Naivan si po tom pitanju.
Najzaslužniji za slobodu naše zemlje su danas bez posla, gladni i žedni!
https://www.youtube.com/watch?v=vG8cSBpqHSM :pusi

User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: 'Ako se 200.000 Srba vrati u Sarajevo biću njihov lider

Post by laganini » 25 Jan 2015, 12:58

..je direktno je slobo javio jovi u nekoj pripizdini da kolje muju... :cudi
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

User avatar
mrki62
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 7492
Joined: 26 Mar 2010, 07:23
Status: Offline

Re: 'Ako se 200.000 Srba vrati u Sarajevo biću njihov lider

Post by mrki62 » 25 Jan 2015, 13:00

laganini wrote:..je direktno je slobo javio jovi u nekoj pripizdini da kolje muju... :cudi
Ne, nego neki Šušak javio nekom Bobanu i desilo se ,............. recimo u Ljubuškom.
Hoćeš imena i prezimena?
Jel dovoljno da ti napomenem da je bio jedan musliman od najbogatijih mještana Ljubuškog a platio je glavom jer nije Hrvat.
Hoćeš još šta?
Najzaslužniji za slobodu naše zemlje su danas bez posla, gladni i žedni!
https://www.youtube.com/watch?v=vG8cSBpqHSM :pusi

User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: 'Ako se 200.000 Srba vrati u Sarajevo biću njihov lider

Post by laganini » 25 Jan 2015, 13:05

..znam osmic jedan od popularni ljudi u ljubuskom a ubio ga je kriminalac i ubojstvo nema nikakve veze s ubojstvom...nema hrvata koji nije s gnusanjem to popratio.. :ok
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

User avatar
mrki62
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 7492
Joined: 26 Mar 2010, 07:23
Status: Offline

Re: 'Ako se 200.000 Srba vrati u Sarajevo biću njihov lider

Post by mrki62 » 25 Jan 2015, 13:11

laganini wrote:..znam osmic jedan od popularni ljudi u ljubuskom a ubio ga je kriminalac i ubojstvo nema nikakve veze s ubojstvom...nema hrvata koji nije s gnusanjem to popratio.. :ok
Čekaj malo, jel ubjen u vrijeme Smiljka Šagolja kao promotora mržnje ili kasnije.
Ja nisam iz BiH al to još ne znači da baš ništa ne znam.
Najzaslužniji za slobodu naše zemlje su danas bez posla, gladni i žedni!
https://www.youtube.com/watch?v=vG8cSBpqHSM :pusi

User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: 'Ako se 200.000 Srba vrati u Sarajevo biću njihov lider

Post by laganini » 25 Jan 2015, 13:13

..spominjanje neki imena u kontekst tog zlocina moze bit samo zlocestoca...
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

User avatar
fruit
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1985
Joined: 25 Oct 2010, 20:05
Has thanked: 20 times
Been thanked: 105 times
Status: Offline

Re: 'Ako se 200.000 Srba vrati u Sarajevo biću njihov lider

Post by fruit » 25 Jan 2015, 13:16

radeta62 wrote:
fruit wrote:
radeta62 wrote:
fruit wrote:Ja cu zavrsiti onako kako je Allah odredio..a ja nisam lud da osudim ono što je Amerika uradila.Lično smatram da su ispravno postupili granatirajuci polozaje u Srbiji kao što ispravno rade danas granatirajuci polozaje Isla.Za mene nema nikakve razlike izmedju srpskog terorizma i genocida i ovog koji sprovodi Isl..ili bilo gdje u svijetu.
Pod hitno kod doktora opasan si za okolinu. :tjesi
Vjerovatno za okolinu u kojoj ti zivis.,ali tamo inoko nema dovoljno doktora i adekvatnih ustanova.pa bii vam ja bio samo teret.
Prizivas Alaha a mrzis i radujes se tudjoj nesreci ni Alah te nece takvog. :dole
Nisi ti nepismen koliko se trudiš da izgledaš..ja nisam nigdje "prizivao" Allaha.. nego sam izrekao ono što je osnova da bi neko bio vjernik u islamu,,.
Vjerujem da sve što se dogadja biva bozijom voljom i odredjenjem,,..ko to ne prihvati nemoze sebe smatrati vjernikom.Što se tiče radovanja kada vas je nato granatirao moram biti iskren da sam se radovao i smatram da je trebao mnogo ranije i mnogo više jer ste zasluzili podjednako kao danas Isl.Kao što isl danas ubija taoce tako ste vi vezali pripadnike mirovnih snaga za stubove kao kerove.A onda vas je Nato demokratizirao i to je to.
Lahko je ženu dovest do ludila,hajdi ti nju dovedi do pameti

Post Reply

Return to “Politika u BiH”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 22 guests