Hoce li biti rata u Bosni, vaše iskreno misljenje

Politička dešavanja i aktuelnosti u Bosni i Hercegovini.

Moderators: Krokodil Behko, Duminjo

User avatar
bosnjakinja
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5859
Joined: 20 Jan 2021, 08:28
Has thanked: 169 times
Been thanked: 290 times
Status: Online

Re: Hoce li biti rata u Bosni, vaše iskreno misljenje

Post by bosnjakinja » 06 May 2021, 09:24

Gomez wrote: 06 May 2021, 09:06
edo_79 wrote: 06 May 2021, 08:38

Wo bist du denn? :cudi :hihi :hihi
In Maoča :klanja
in the Maldives :kafa

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120417
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6975 times
Been thanked: 7908 times
Status: Offline

Re: BORUT PAHOR: "U Evropi se sve više priča o mirnom razlazu u BiH"

Post by Krokodil Behko » 06 May 2021, 09:50

Naseef Mushroom wrote: 06 May 2021, 00:55
Ipak mislim da stranka sačinjena od Mirnesa, Reufa, Suljagića, Tokića, Bećirevića, Hadžikadića koji bi jedni drugima bili ravnoteža ako je neko previše eksplozivan ili sa druge strane previše miran, sa Harisom Silajdžićem i Mustafom Cerićem kao počasnim članovima koji bi povremeno služili kao filter prijedloga navedenih čuda činili.

Katastrofa spoj.
Ne bi ni oni sami to htjeli.
Reuf i Bećirević, možda nešto i vrijede, Hadžikadić sigurno, ali ovi ostali su samo trolovi.

Doduše, Hadžikadić i Reuf, svakako će biti u istom projektu, Bio je jučer još jedan sastanak, poslije kojeg je potvrđeno, da rade na objedinjavanju ljevice, naravno, isključno FGR (NS/SDP).
Osnovna postavka, ljevičari vole svoju zemlju i trude se da joj pomognu. Ovo je najbolja stvar, koja se dešava na ljevici, još od rata, Razdvajanje BH ljevice od djece i unuka KOS-ovaca koji (kako to Kljujić sinoć reče) uvezuju redove i uništavaju BiH nastojanjima da proture priču o tome, kako će mir i suživot u ovoj zemlji zavladati, na neki neopisiv način, čim oni budu vlast.

Možda je Bakir do sada, uradio sve pogrešno, možda je kriminalac, islamista, isilovac, gej, mason itd, ali je zveckanje oružjem prava stvar. Nek znaju da ćemo ih pobiti, ako bilo šta pokušaju i da nas boli q za suživot s takvima. Amin.
online

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11838
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2929 times
Been thanked: 2599 times
Status: Offline

Re: BORUT PAHOR: "U Evropi se sve više priča o mirnom razlazu u BiH"

Post by Naseef Mushroom » 06 May 2021, 16:30

Krokodil Behko wrote: 06 May 2021, 09:50
Naseef Mushroom wrote: 06 May 2021, 00:55
Ipak mislim da stranka sačinjena od Mirnesa, Reufa, Suljagića, Tokića, Bećirevića, Hadžikadića koji bi jedni drugima bili ravnoteža ako je neko previše eksplozivan ili sa druge strane previše miran, sa Harisom Silajdžićem i Mustafom Cerićem kao počasnim članovima koji bi povremeno služili kao filter prijedloga navedenih čuda činili.

Katastrofa spoj.
Ne bi ni oni sami to htjeli.
Reuf i Bećirević, možda nešto i vrijede, Hadžikadić sigurno, ali ovi ostali su samo trolovi.

Doduše, Hadžikadić i Reuf, svakako će biti u istom projektu, Bio je jučer još jedan sastanak, poslije kojeg je potvrđeno, da rade na objedinjavanju ljevice, naravno, isključno FGR (NS/SDP).
Osnovna postavka, ljevičari vole svoju zemlju i trude se da joj pomognu. Ovo je najbolja stvar, koja se dešava na ljevici, još od rata, Razdvajanje BH ljevice od djece i unuka KOS-ovaca koji (kako to Kljujić sinoć reče) uvezuju redove i uništavaju BiH nastojanjima da proture priču o tome, kako će mir i suživot u ovoj zemlji zavladati, na neki neopisiv način, čim oni budu vlast.

Možda je Bakir do sada, uradio sve pogrešno, možda je kriminalac, islamista, isilovac, gej, mason itd, ali je zveckanje oružjem prava stvar. Nek znaju da ćemo ih pobiti, ako bilo šta pokušaju i da nas boli q za suživot s takvima. Amin.
Sve stoji osim prvog djela komentara :oo
Mirnes je žito :chloe
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11838
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2929 times
Been thanked: 2599 times
Status: Offline

Re: Hoce li biti rata u Bosni, vaše iskreno misljenje

Post by Naseef Mushroom » 06 May 2021, 16:40

MarlboroGold wrote: 06 May 2021, 07:09 Mirnes... ahahaha

Oplakah
Sigurno nisi toliko plakao kao što plače ovaj djikan nakon što ga je Mirnes uništio



Počnje od 1:00 ali je za mene najbolji dio 6:43

Bio je i njihov prvi okršaj na FTV ali ne mogu naći video.
Svi traže nekoga u Bošnjaka ko bi mogao parirati liku poput Šešelja a kada se postavi neko takav onda je previše lud i temperamentan.
Onda ćemo nastaviti biti dobre komšije :cudi
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42833
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14105 times
Been thanked: 12693 times
Status: Offline

Re: Hoce li biti rata u Bosni, vaše iskreno misljenje

Post by Masamune » 06 May 2021, 16:52

Paldume bolan sve sam ja to gledao. Znam Mirnesa i privatno. Znam mu obje kcerke. Covjek je ljiga samo takva. Grijesis u procjeni lika na osnovu samo jedne ili par emisija. Kad se prvi put pojavio na politickoj sceni ljudima je obecavao kule i gradove u Tuzli. Na kraju je radio sve suprotno od toga i zato mu je stranka i propala.

Tebi je bolan svako dobar ko pljuje po onima koje ne mozes ocima gledati. Isto i za vecinu drugih FZR.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42833
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14105 times
Been thanked: 12693 times
Status: Offline

Re: Hoce li biti rata u Bosni, vaše iskreno misljenje

Post by Masamune » 06 May 2021, 16:54

Mirnes se sad zadovoljava samo kao privjesak SDA i to je sve. Redovno uskace u pomoc sa tuzbama i demagogijom kad je SDA na tapeti.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11838
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2929 times
Been thanked: 2599 times
Status: Offline

Re: BORUT PAHOR: "U Evropi se sve više priča o mirnom razlazu u BiH"

Post by Naseef Mushroom » 06 May 2021, 17:47

animals wrote: 05 May 2021, 12:20
Naseef Mushroom wrote: 05 May 2021, 12:15 Imaju u Mirnesu Ajanoviću. Sad će mnogi pomisliti ili napisati "Gdje njega iskopa i nađe".
Zbog toga je i sataniziran kao karikatura od strane medija i FGRovaca. Naravno da ga moram otkopati odnekle jer čovjeka nigdje nema, bojkotovan od strane medija.
Pazi, u demokratskom društvu on ima zabranu nastupati na TV za vrijeme predizborne.
U preidzbornim emisijama gdje na državnu televiziju mogu doći nezavisni kandidati koji su prijemjesec išli u politiku i glasnogovornici svog sela da predstavljaju stranku Mirnes Ajanović ima zabranu, to sve govori.
Harizmatičan, školovan, pametan, glasan, galami ali ta galama ima pravac i poentu, psihološki je jači od svakog sagovornika, ko misli da trolam neka pogleda njegov duel sa Bojanom Bajićem koji je tog srpskog desničara samo sa pogledom napravio manjim nego što jeste

Cekaj za tebe su FGR isto kao i Srbi i Hrvati..
neprijatelji Bosne i Bosnjaka..
pa to je isto put razaranju BIH..
znaci ni ti joj ne das sanse..
Onakva Bosna i Hercegovina kakvu ja i mnogi Bošnjaci sanjaju je zaustavljena pred Banja Lukom.
Ipak, mi Bošnjaci smo ipak ostvarili važnu pobjedu a to je Bosna i Hercegovina u svojim granicama ali takva kakva jest u momentu je daytonska, tako da je nevažno hoće li gradonačelnik biti Bogić Bogićević ili Fatmir Alispahić, neka nikakvog razaranja ali nažalost pod luđačkom košuljom ni napretka.
Baš iz tog razloga je suvišno imati stranke poput Njihove stranke dok je ovakvo uređenje. Jedini način kako bi te stranke imale smisla jeste kada bi djelovale na području čitave Bosne i Hercegovine. Djelovati samo na području gdje i bošnjačke stranke djeluju a govoriti kako su za građansku BiH a protiv nacionalizma znači da su to samo antibošnjačke stranke.

FGR za razliku od 99% Srba i Hrvata nisu uopšte protiv BiH ali imaju svoju verziju Bosne i Hercegovine koji je propao na Popisu 2013 i koji će i naredne izbore izgibito kada se pogleda aktuelna situacija sa ujedinjenim strankama i koalicijama političara.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11838
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2929 times
Been thanked: 2599 times
Status: Offline

Re: Hoce li biti rata u Bosni, vaše iskreno misljenje

Post by Naseef Mushroom » 06 May 2021, 18:28

MarlboroGold wrote: 06 May 2021, 16:52 Paldume bolan sve sam ja to gledao. Znam Mirnesa i privatno. Znam mu obje kcerke. Covjek je ljiga samo takva. Grijesis u procjeni lika na osnovu samo jedne ili par emisija. Kad se prvi put pojavio na politickoj sceni ljudima je obecavao kule i gradove u Tuzli. Na kraju je radio sve suprotno od toga i zato mu je stranka i propala.

Tebi je bolan svako dobar ko pljuje po onima koje ne mozes ocima gledati. Isto i za vecinu drugih FZR.
Tvoje pravo da misliš da je ljigavac i to ti ne želim uzeti ali se zapitaj zašto svi ostali ljigavci imaju pravo nastupati i dalje u predizbornoj a on ne?
Baš radi ovakvih stvari





Čak je i Mirnes dobio presudu protiv državne televizije radi takvog tretiranja a od tada je nepoželjan gost.
Stranka mu je propala jer možeš biti Tito, Merkel ili Alija, ako nisi zastupljen u medijima niko neće za tebe glasati. Koliko imaš političara koji obećavaju kule i gradove a i dalje opstaju jer su dovoljno zastupljeni u medijima da mogu i dalje obećavati?
Ovo sa Mirnesom je tipična satanizacija.

A zašto mi ne bi bio dobar onaj koji pljuje lika koji je nakon genocida nad Bošnjacima izjavio da je alarmantno što Bošnjaka ima više od Srba u BiH? Zašto ti smeta Mirnesovo pljuvanje a ne druga strana koja je dala povod za pljuvanje?
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37887
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2945 times
Been thanked: 2287 times
Status: Offline

Re: Hoce li biti rata u Bosni, vaše iskreno misljenje

Post by Pasaga » 06 May 2021, 18:48

Nazife...
nesmijes to pitat..
djes bolan to
cuj zabranili mu medijsku zastupljenost
nisam znao,a cudio sam se sto ga nema

nego,trebamo se jos i izvinjavati,nije ni to rjedak slucaj od suzivotasa
to sam na svoje usi slusao,u rodjenoj carsiji....puuujjjj ...
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11838
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2929 times
Been thanked: 2599 times
Status: Offline

Re: Hoce li biti rata u Bosni, vaše iskreno misljenje

Post by Naseef Mushroom » 06 May 2021, 19:04

Pasaga wrote: 06 May 2021, 18:48 Nazife...
nesmijes to pitat..
djes bolan to
cuj zabranili mu medijsku zastupljenost
nisam znao,a cudio sam se sto ga nema

nego,trebamo se jos i izvinjavati,nije ni to rjedak slucaj od suzivotasa
to sam na svoje usi slusao,u rodjenoj carsiji....puuujjjj ...
Pogledaj onaj gornji video sa Bajićem i Mirnesom (od 6:43).
Kada ga je Mirnes satjerao u ćošak citajući njegovu izjavu kako je alarmantno što je Bošnjaka više od Srba u BiH i onda Mirnes mu još kaže da nakon genocida je smijemo ni pomisliti više brojati krvna zrnca taj srpski nacionalista uzvraća patetikom da bi se izvukao iz situacije "Ti meni nećeš ogaditi Bosnu i Hercegovinu" i onda nastavlja "Tako i Milorad Dodik mi želi ogaditi BiH. Za mene nema razlike između tvoje i Dodikove politike".
Znači za njega je isto jedan negator genocida i neko ko kaže da nakon genocida nad Bošnjacima ne s!ijemo brojati krvna zrnca.
Taj Bajić ako neki ne znaju je osnivač i bivši predsjednik Njihove Stranke.
Dobro je rekao onaj Elvis za Igora Stojanovića " Kod Dodika bar znaš na čemu si"
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
bagra
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12016
Joined: 12 Jun 2013, 20:00
Has thanked: 492 times
Been thanked: 1077 times
Status: Offline

Re: Hoce li biti rata u Bosni, vaše iskreno misljenje

Post by bagra » 06 May 2021, 19:07

MarlboroGold wrote: 06 May 2021, 16:52 Paldume bolan sve sam ja to gledao. Znam Mirnesa i privatno. Znam mu obje kcerke. Covjek je ljiga samo takva. Grijesis u procjeni lika na osnovu samo jedne ili par emisija. Kad se prvi put pojavio na politickoj sceni ljudima je obecavao kule i gradove u Tuzli. Na kraju je radio sve suprotno od toga i zato mu je stranka i propala.
tako nekako

joj kad se sjetim onih njegovih
pocetaka kad se ko Tito medj
penzionere naglavacke baco :grana


edit:
naso sam

Image
#spasioc

BOSS.ba - glasajte protiv vlasti :heidi2
tako jednostavno tako orginalno

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11838
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2929 times
Been thanked: 2599 times
Status: Offline

Re: Hoce li biti rata u Bosni, vaše iskreno misljenje

Post by Naseef Mushroom » 06 May 2021, 19:16

bagra wrote: 06 May 2021, 19:07
MarlboroGold wrote: 06 May 2021, 16:52 Paldume bolan sve sam ja to gledao. Znam Mirnesa i privatno. Znam mu obje kcerke. Covjek je ljiga samo takva. Grijesis u procjeni lika na osnovu samo jedne ili par emisija. Kad se prvi put pojavio na politickoj sceni ljudima je obecavao kule i gradove u Tuzli. Na kraju je radio sve suprotno od toga i zato mu je stranka i propala.
tako nekako

joj kad se sjetim onih njegovih
pocetaka kad se ko Tito medj
penzionere naglavacke baco :grana


edit:
naso sam

Image
#spasioc

BOSS.ba - glasajte protiv vlasti :heidi2
tako jednostavno tako orginalno
Ja i?
Ni prvi ni zadnji što u mandatu nije ispunio šta je obečavao.
Nisu ni Bakir, Komšić, Nikšič, Kojović, Radončič, Dodik, Borenović, Lagumdžija, Ivanić, Zvizdić, Bećirevič, Čović, Konaković, Džaferović, Krišto, Čampara i 200 ostalih i svi suti prisutni više ili manje samo Mirnesa nema i to se još predstavlja kao da je bio na vlasti kao Tito i sve uprsko pa ga zato zasluženo nema.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42833
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14105 times
Been thanked: 12693 times
Status: Offline

Re: Hoce li biti rata u Bosni, vaše iskreno misljenje

Post by Masamune » 06 May 2021, 19:59

bagra wrote: 06 May 2021, 19:07
MarlboroGold wrote: 06 May 2021, 16:52 Paldume bolan sve sam ja to gledao. Znam Mirnesa i privatno. Znam mu obje kcerke. Covjek je ljiga samo takva. Grijesis u procjeni lika na osnovu samo jedne ili par emisija. Kad se prvi put pojavio na politickoj sceni ljudima je obecavao kule i gradove u Tuzli. Na kraju je radio sve suprotno od toga i zato mu je stranka i propala.
tako nekako

joj kad se sjetim onih njegovih
pocetaka kad se ko Tito medj
penzionere naglavacke baco :grana


edit:
naso sam

Image
#spasioc

BOSS.ba - glasajte protiv vlasti :heidi2
tako jednostavno tako orginalno
Upravo to. Svoje glasače nije da je iznevjerio, nego se po njima i popišao i posrao. Prepotentna seljačina i ljigavac. Ali Nazif to ne zna ili ga boli briga, a što je porazno. Džaba pričati. Njemu bi i Ismet Horo i Kike Budalike bili odlični političari samo da pljuju po FGR.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9719 times
Status: Offline

Re: Hoce li biti rata u Bosni, vaše iskreno misljenje

Post by insomnia » 06 May 2021, 20:21

A dje brcanski debilko “mirnese sredi ih, mirnese j... im mater”
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 53903
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1921 times
Been thanked: 15228 times
Status: Offline

Re: Hoce li biti rata u Bosni, vaše iskreno misljenje

Post by HAVANA » 06 May 2021, 20:34

Izradio. Reko mu je da ih sredi il ce i njemu mater jebavat. I nista. Ne jeba mu mater.
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
ironman
sirius
sirius
Posts: 27124
Joined: 25 Jan 2021, 19:36
Has thanked: 14195 times
Been thanked: 14533 times
Status: Online

Re: Hoce li biti rata u Bosni, vaše iskreno misljenje

Post by ironman » 06 May 2021, 20:36

HAVANA wrote: 06 May 2021, 20:34 Izradio. Reko mu je da ih sredi il ce i njemu mater jebavat. I nista. Ne jeba mu mater.
Havana, audi 2012 karavan,120 konja koliko je realno do registracije ..da je presao do 250k.
Ako ti nije problem,ako jeste izvini.
dream of spring..
...at dawn look to the east.

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37887
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2945 times
Been thanked: 2287 times
Status: Offline

Re: Hoce li biti rata u Bosni, vaše iskreno misljenje

Post by Pasaga » 06 May 2021, 20:38

ironman wrote: 06 May 2021, 20:36
HAVANA wrote: 06 May 2021, 20:34 Izradio. Reko mu je da ih sredi il ce i njemu mater jebavat. I nista. Ne jeba mu mater.
Havana, audi 2012 karavan,120 konja koliko je realno do registracije ..da je presao do 250k.
Ako ti nije problem,ako jeste izvini.
kakav je to audi,benzinac...?
1,8 ...
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 53903
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1921 times
Been thanked: 15228 times
Status: Offline

Re: Hoce li biti rata u Bosni, vaše iskreno misljenje

Post by HAVANA » 06 May 2021, 20:40

ironman wrote: 06 May 2021, 20:36
HAVANA wrote: 06 May 2021, 20:34 Izradio. Reko mu je da ih sredi il ce i njemu mater jebavat. I nista. Ne jeba mu mater.
Havana, audi 2012 karavan,120 konja koliko je realno do registracije ..da je presao do 250k.
Ako ti nije problem,ako jeste izvini.
Redizajn? 18000 max 19000 do registracije sa tim kilometrima. Zavisi i od opreme, xenon, navi ili obicni...
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 53903
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1921 times
Been thanked: 15228 times
Status: Offline

Re: Hoce li biti rata u Bosni, vaše iskreno misljenje

Post by HAVANA » 06 May 2021, 20:41

Pasaga wrote: 06 May 2021, 20:38
ironman wrote: 06 May 2021, 20:36

Havana, audi 2012 karavan,120 konja koliko je realno do registracije ..da je presao do 250k.
Ako ti nije problem,ako jeste izvini.
kakav je to audi,benzinac...?
1,8 ...
Ima i onaj 2.0 tdi sa 88kw...
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37887
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2945 times
Been thanked: 2287 times
Status: Offline

Re: Hoce li biti rata u Bosni, vaše iskreno misljenje

Post by Pasaga » 06 May 2021, 20:43

HAVANA wrote: 06 May 2021, 20:41
Pasaga wrote: 06 May 2021, 20:38

kakav je to audi,benzinac...?
1,8 ...
Ima i onaj 2.0 tdi sa 88kw...
malo je to
nije u proporciji sa kilazom
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

Post Reply

Return to “Politika u BiH”

Who is online

Users browsing this forum: bosnjakinja and 26 guests