Milorad Dodik - SNSD

Politička dešavanja i aktuelnosti u Bosni i Hercegovini.

Moderators: Krokodil Behko, Duminjo

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Milorad Dodik - SNSD

Post by Mutevelija » 16 Oct 2018, 10:05

Ma ja to se on osvećuje poturicama, kao što su i oni prodali vjeru za večeru, niko gore Bošnjake ne mrzi od Kusturice. Neku simboliku želi da pošalje. Kao sto je na zlockovom potpisu pisalo, oprosteno je svakome samo nije izdajici.
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120361
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6954 times
Been thanked: 7873 times
Status: Offline

Re: Milorad Dodik - SNSD

Post by Krokodil Behko » 16 Oct 2018, 10:31

On ne može doći u SA, jer će ga neko umlatiti, bez obzira na posljedice.
Eh sad, ako će oni Kusturici plaćati veliku platu, a da ne radi ništa, samo da bi nešto naprdačili, umobolni su svi redom. Čak i fino, cijeli svijet i dalje nastavljaju sablažnjavati sa svojim seljačkim idiotizmima, pa tako da zahvaljujući njima, nećemo imati problema sa MZ oko SDA i Komšića, jer oni su mnogo manji problem.
Sve u korist svoje štete, skupa sa HDZ-om.
online

User avatar
Mala_Mu
atomica
atomica
Posts: 63332
Joined: 09 Feb 2014, 13:14
Location: Dolina Mumijevih
Mood:
Has thanked: 551 times
Been thanked: 1385 times
Status: Offline

Re: Milorad Dodik - SNSD

Post by Mala_Mu » 16 Oct 2018, 16:30

Gostovao u Cirilici. Tamo moze ha ja :rol


User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Milorad Dodik - SNSD

Post by Socrates » 16 Oct 2018, 16:32

Ja ne znam sta tom Emiru bi.

Nevjerovatna enigma. Razmišljao sam da radim doktorat o njemu. :hm
. . . . . . . . .

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Milorad Dodik - SNSD

Post by Socrates » 16 Oct 2018, 16:51

Mislim, čak i ako se, ako imas korijene kao on, osjećaš kao Srbin i pravoslavac, zašto bi se osjećao kao Srbin ultranacionalista?

Zašto se ne bi osjećao kao Milan Mladenovic?

Zašto si izabrao da se osjećaš k'o Dodik? :ćitire

Nevjerovatna personalna politicka dramatika :ccc

. . . . . . . . .

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Milorad Dodik - SNSD

Post by Socrates » 16 Oct 2018, 17:07

Emire, co'jece, ako čitaš ovo, javi mi se na pp. :ćitire

Da radimo doktorat na tvojoj dramatici. :pivo

Da te vratim gdje Čovjek stands between Life and Death. :thank

Jebo Dodika :kita
. . . . . . . . .

Merlin246
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 15942
Joined: 28 Aug 2018, 13:21
Been thanked: 3 times
Status: Offline

Re: Milorad Dodik - SNSD

Post by Merlin246 » 20 Oct 2018, 15:31

Image

:888

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37851
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2934 times
Been thanked: 2274 times
Status: Online

Re: Milorad Dodik - SNSD

Post by Pasaga » 21 Oct 2018, 14:42

... sto li otvorise rampe,nisam bio sigur da nas ovoliko volu ..... :p

https://www.bhdijaspora.net/sukalo-uzbu ... ivaju-sta/
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
Mala_Mu
atomica
atomica
Posts: 63332
Joined: 09 Feb 2014, 13:14
Location: Dolina Mumijevih
Mood:
Has thanked: 551 times
Been thanked: 1385 times
Status: Offline

Re: Milorad Dodik - SNSD

Post by Mala_Mu » 12 Nov 2018, 15:52

Dodikova poruka Bošnjacima: Nemojte praviti istu grešku kao Srbija u Jugoslaviji

Image

Predsjednik SNSD-a Milorad Dodik istakao je nakon zajedničkog sastanka s predsjednikom HDZ-a BiH Draganom Čovićem da oni imaju zajedničku politiku i da mu nije bitno ko će, s druge strane, biti njihov partner u vlasti.

"Nema napretka bez ravnopravne predstave. Ko ovdje želi pristati da bude majoriziran. Ja ne pristajem da budu majorizirani Bošnjaci, isto kao što ne pristajem da budu majorizirani Hrvati, a naročito ne pristajem da budu majorizirani Srbi. To je sve u namjeri da Bosna bude bolje. Mora se odustati od priče skrivanja iza stranaca. Najveća politička odgovornost u današnjoj BiH je na bošnjačkoj političkoj eliti. Ta politika mora voditi računa da u BiH moraju biti zadovoljni i ostala dva konstitutivna naroda. Nemojte da prave grešku kakvu je napravila Srbija u bivšoj Jugoslaviji", kazao je Dodik.

Napomenuo je, odgovarajući na novinarsko pitanje, kako ne želi da utječe na to ko su igrači koji će biti s druge strane.

"Nemam nikakvu vrstu odluke te vrste. Mi hoćemo sa SDA. Ja dolazim da se nešto uradi, ali isto tako mi nećemo čekati da se nešto uradi. Bošnjačka politička elita misli da će neko za njih poredati stvari. Oni moraju voditi računa da moraju biti zadovoljeni etnički principi. Oni treba da budu zainteresovani za ovu zemlju, a ne za njihovo odlučivanje u ime nas. Potpuno uvažavanje konstitutivnosti naroda. Mi ćemo napraviti adekvatne mjere. Niko ne treba da računa da smo mi spremni da propustimo to pitanje", istakao je Dodik.

Naveo je da ne ide u Predsjedništvo da bi bilo kojem Bošnjaku napravio nešto loše.

"Ja nemam problema s bošnjačkim narodom, ja imam problema s bošnjačkom političkom elitom. Ja nisam sretan ni zadovoljan da je u Predsjednitšvo izabran gospodin Šefik Džaferović, ali ja ga ne biram. Mene bira srpski narod. A kad je riječ o nekom kasnijem izboru, naša politika će biti autentična, jasna i odgovorna, bez obzira na to ko stoji na drugoj strani", rekao je Dodik.

Dodao je da će imati svoju politiku, a ne tuđu.

"Nama je svejedno da li će s druge strane biti Ronaldo ili neko drugi. Mi nećemo prosuđivati ko je važniji, a ko nije važniji. Bosna i Hercegovina je zemlja tri konstitutivna naroda i dva entiteta. Organi se popunjavaju iz nacionalnih i narodnih reprezentacija, bez obzira na to da li se SDA nalazi sa druge strane ili ne, jer naša politika neće biti politika podaništva. Ko će biti s druge strane, ja ne znam. Nisam upućen u detalje njihovih odnosa. Ne znam ni brojeve", zaključio je Milorad Dodik.

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Milorad Dodik - SNSD

Post by Mutevelija » 12 Nov 2018, 15:57

:trlja
To Dodo sad namjerno hoćemo :valja
Ali ovako je nesto navodno i KAradžic molio ALiju.
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37851
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2934 times
Been thanked: 2274 times
Status: Online

Re: Milorad Dodik - SNSD

Post by Pasaga » 12 Nov 2018, 16:56

Mutevelija wrote: 12 Nov 2018, 15:57 :trlja
To Dodo sad namjerno hoćemo :valja
Ali ovako je nesto navodno i KAradžic molio ALiju.
... ne izuvaj se prije potoka....
da vidimo....kakve su to zelje,apetiti .....
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120361
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6954 times
Been thanked: 7873 times
Status: Offline

Re Milorad Dodik - SNSD

Post by Krokodil Behko » 12 Nov 2018, 18:21

Dodikova poruka Bošnjacima: Nemojte praviti istu grešku kao Srbija u Jugoslaviji

Milion puta rečeno, BiH i Jugoslavija nisu isti pojam. BiH je država, a YU to nikad nije bila, bar u punom pravnom smislu. Priča za naivne novinarčiće.
online

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120361
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6954 times
Been thanked: 7873 times
Status: Offline

Re: Milorad Dodik - SNSD

Post by Krokodil Behko » 21 Nov 2018, 15:15

Dodik u bosanskom dresu. Prvo što je uradio, založio se za jačanje institucije Predsjedništva BiH :hihi


PRVI NEUSPJEH PREDSJEDAVAJUĆEG PREDSJEDNIŠTVA BiH: Evo šta je Dodik zatražio, a Komšić i Džaferović kategorički ODBILI na prvoj sjednici!?


Image

Prvi zahtjev predsjedavajućeg Predsjedništva BiH Milorada Dodika, upućen njegovim kolegama Šefiku Džaferoviću i Željku Komšiću, bio je da povećaju budžete svojih kabineta, saznaje Istinito

Dodik je svojim kolegama u Predsjedništvu predložio da svakom od tri kabineta osiguraju po milion KM za humanitarne aktivnosti. No, i Komšić i Džaferović su, tvrde izvori, bili kategorični i rekli da to ne dolazi u obzir.

Prethodni članovi Predsjedništva BiH imali su po 100.000 KM na raspolaganju , i ta sredstva su uglavnom dijelili kao pomoć vjerskim zajednicama, raznim udruženjima građana i entitetskim sportskim i kulturnim institucijama i organizacijama. Poslanici SNSD-a u PS BiH su gromoglasno prethodnih godina tražili ukidanje ove stavke.

Ipak, Dodik koji je navikao da na godišnjem nivou raspolaže budžetom od oko 10 miliona KM, nikako nije zadovoljan sa 100.000, pa je uprkos proklamovanom stavu da nema povećanja budžeta institucija BiH, od Džaferovića i Komšića zatražio podršku za povećanje budžeta Predsjedništva BiH za blizu tri miliona KM.

– Svi imaju više od nas, a Predsjedništvo BiH je najznačajnija institucija u BiH. I mi ovo trebamo povećati u budžetu za 2019.godinu, riječi su kojim je Dodik svoj zahtjev obrazložio Komšiću i Džaferoviću.

Sudeći po njihovoj reakciji : ”Ne dolazi u obzir”, izgleda da će se Dodik ipak morati naučiti skromnosti, ali i tome da više ne može sam da odlučuje o svemu.

Paradoksalno ili ne, ali prvi Dodikov radni dan protekao je u znaku pokušaja finansijskog jačanja jedne institucije BiH na uštrb Republike Srpske, jer su entiteti ti koji obezbjeđuju budžet zajedničkih institucija i koji bi izdvojili željene milione.

Bakir Izetbegović, Dragan Čović i Mladen Ivanić su, u svojstvu članova Predsjedništva Bosne i Hercegovine, iz sredstava za interventno korištenje tekuće budžetske rezerve u 2018. godini podijelili ukupno 207.960 KM.

(SB / Istinito)
online

User avatar
Mala_Mu
atomica
atomica
Posts: 63332
Joined: 09 Feb 2014, 13:14
Location: Dolina Mumijevih
Mood:
Has thanked: 551 times
Been thanked: 1385 times
Status: Offline

Dodik ipak iznio zastavu RS-a u svečani salon Predsjedništva BiH, primio ambasadora Srbije

Post by Mala_Mu » 23 Nov 2018, 14:11

Image

Predsjedavajući Predsjedništva BiH Milorad Dodik ispunio je predizborno obećanje i izjednačio zastavu države BiH sa zastavom Republike Srpske u zgradi kolektivnog šefa države u Sarajevu.


Dodik je danas primio akreditivno pismo novoimenovanog ambasadora Republike Srbije u Bosni i Hercegovini Aleksandra Đorđevića. Riječ je o prvom sastanku Dodika sa stranim ambasadorom u zgradi Predsjedništva BiH.

Predsjedavajući Predsjedništva BiH primio je Đorđevića pod zastavama Bosne i Hercegovine, Republike Srpske i Republike Srbije.

Image

Riječ je o presedanu s obzirom na to da je bivši član Predsjedništva BiH iz reda srpskog naroda Mladen Ivanić primao akreditivna pisma isključivo pod zastavom države BiH, dok je zastavu manjeg bh. entiteta držao u svom kabinetu.

Prije Ivanića dužnost člana Predsjedništva BiH s teritorije RS-a obnašao je Nebojša Radmanović, visoki funkcioner Dodikovog SNSD-a. I on je, kao i Ivanić, akreditivna pisma primao samo pod zastavom Bosne i Hercegovine.

Image

Istim principom vodio se i bivši član Predsjedništva BiH iz reda hrvatskog naroda Dragan Čović koji je u svom kabinetu imao zastavu hrvatskog naroda, dok je akreditivna pisma stranih ambasadora primao pod zastavom BiH.
Image

Zakon o zastavi Bosne i Hercegovine jasno je precizirao da se zastavom Bosne i Hercegovine predstavlja Bosna i Hercegovina te da se zastava ističe kao simbol države Bosne i Hercegovine.

Ovim zakonom određeno je i da se zastava BiH koristi prilikom svih zvaničnih međunarodnih posjeta te eksplicitno da "druge zastave iz BiH neće se isticati zajedno sa zastavom BiH".

klix.ba

User avatar
Mala_Mu
atomica
atomica
Posts: 63332
Joined: 09 Feb 2014, 13:14
Location: Dolina Mumijevih
Mood:
Has thanked: 551 times
Been thanked: 1385 times
Status: Offline

Re: Dodik ipak iznio zastavu RS-a u svečani salon Predsjedništva BiH, primio ambasadora Srbije

Post by Mala_Mu » 23 Nov 2018, 15:43

:ccc
Dodik: OSA me tretira kao najveći problem, zastava RS-a će biti gdje budem sjedio
Predsjedavajući Predsjedništva BiH Milorad Dodik na konferenciji za medije u Administrativnom centru Vlade RS-a u Istočnom Sarajevu je ponovio ranije iznesene stavove o visokom predstavniku u BiH, poštivanju originalnog Dejtonskog sporazuma te zaštiti interesa Republike Srpske.
"Želim da se primjeni Ustav BiH, aneks IV Dejtonskog sporazuma koji je jasno utvrdio nadležnosti organa na zajedničkom nivou. Zajednički nivo će biti termin koji ću tražiti od svojih kolega da se upotrebljava. Želim da radimo u skladu s onim što je napisano, a ne ono što su nečije želje", kazao je Dodik.

On je naglasio da njegova politika na mjestu člana Predsjedništva BiH neće biti tuk na utuk, već politika čistog računa.

"To znači da se uvažava da je BiH sastavljena od dva entiteta i tri naroda. RS je dala teritoriju i određene nadležnosti za BiH i zato je bilo moguće potpisati Dejtonski sporazum. Visoki predstavnici su vršili pravno i političko naselje nad predstavnicima Srba namećući rješenja i lažno iznoseći činjenice na međunarodnom planu. Sve što su radili radili su mimo Aneksa IV koji je u Dejtonskom mirovnom sporazumu. Moć međunarodnog faktora je bila tada pristuna i nije je bilo moguće zaustaviti", kazao je predsjedavajući Predsjedništva BiH.

Dodik je kazao da je RS, ko je god predstavljao, izdržala nalet međunarodnog faktora.

"Bošnjaci su naviknuti da im međunarodna zajednica odrađuje poslove, a ta praksa će prestati. Dogovor će biti moguć samo između nas. Pratiću, bilo gdje da se pojavi predstavnik međunarodne zajednice da nameće nešto, i tražit od Predsjedništva BiH da se ogradimo od takvih osoba. Ja sam za potpuno uspostavljanje suverentiteta BiH u skladu s Dejtonskim sporazumom u cijelini", izjavio je on.

Predsjedavajući Predsjedništva BiH smatra da je intervencionizam međunarodne zajednice doveo BiH u poziciju da je dobro tržište samo za zemlje u okruženju "s patuljastom privredom koja ne može da bude konkurent."

"To je upereno protiv svakog čovjeka, i Srbina i Hrvata i Bošnjaka i svakog drugog čovjeka. To je monopol međunarodnog intervencionizam i pozivam sve da se odupremo tome. Ako Bošnjaci i Hrvati hoće da održe dejtonsku BiH, onda moraju štiti domaću proizvodnju."

Dodik smatra da je jedini izvršni organ na nivou BiH zapravo Predsjedništvo BiH.

"Politička odluka Bošnjaka da pokušaju napraviti Vijeće ministara kao Vladu jeste prošao u nekom dijelu, ali Vijeće ministara nije vlada već pomoćni organ Predsjedništva BiH. Predsjedništvo BiH utvrđuje politike koju provode drugi organi."

Tokom svog izlaganja u Istočnom Sarajevu dotakao se i Obavještajno-sigurnosne agencije, za koju je kazao da nema njegovu podršku.

"OSA nema nikakvu podršku niti moju niti RS-a. OSA je pratila funkcionere RS-a i činila zlo RS-u jer je uputila lažne informacije o paravojnim i parapolicijskim organima u RS. Preko toga neću preći. Predsjedništvo BiH utvrđuje platformu za djelovanje OSA-e, a toga nema posljednje tri godine. Na osnovu čega su djelovali i vršili represivne radnje prema funkcionerima RS-a? Mislim da mene kao člana Predsjedništva BiH ta OSA tretira kao svoj najveći problem. Neću dozvoliti da otuđena birokratska struktura može biti jača od legitimnog izabranih predstavnika Bošnjaka, Srba i Hrvata", zaključio je Dodik.

Dalje je istakao da će pozvati kolege u Predsjedništvu BiH da se uvede red u službama BiH gdje je, kako je kazao, uposleno više od 23 hiljade ljudi.

"Početkom 2000. bilo ih je 3.500 hiljade. 23 hiljade primaju plate iz budžeta BiH je ozbiljan balans svakom Srbinu, Bošnjaku, Hrvatu, RS, FBiH i BiH. To nam ne treba. To se mora, kako je predviđeno, pokušati dovesti u okvire Reformske agende i vjerujem da će moje kolege prihvatiti neka rješenja koja ću ponuditi."

Dodik je kazao da će od ponedjeljka obaviti konsultacije sa Šefikom Džaferovićem i Željkom Komšićem kako bi došli do dnevnog reda prve sjednice Predsjedništva BiH.

"Ne znam kada će to biti, ali nema razloga da u narednih 10 dana imamo i prvu sjednicu. Predložit ću izmjene Poslovnika o radu Predsjedništva, koji je do sada bio jači od Ustava BiH. Niko ne može reći da je Poslovnik sveta indijska krava koju niko ne smije dodirnuti. Ne želim prijetiti niti držati lekcije, ali moraju znati šta ja želim kao legitimni predstavnik RS-a, želim da se RS uvažava, da ću odustati od bilo kakvih spekulacija i da neću raditi na štetu bilo kojeg građanina ili naroda u BiH."

Član Predsjedništva BiH iz reda srpskog naroda je pocrtao da zastava entiteta RS mora biti svugdje gdje on sjedi.

"Dosadašnja praksa je nekorektna prema srpskom narodu. Zastava BiH je nametnuta odlukom visokog predstavnika. Tako ispade da srpski član Predsjedništva BiH djeluje pod zastavom BiH i FBiH, a njegove zastave nema. To neću. Ne sporim da se istakne zastava BiH, ali i da tu bude i zastava RS-a koja je legitimna i legalna. Ja neću da budem ikebana koja će dosadašnje nakaradne prakse primjenjivati. BiH ima šansu ako je zemlja zajedničkih čistih računa svih", zaključio je on.

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Dodik ipak iznio zastavu RS-a u svečani salon Predsjedništva BiH, primio ambasadora Srbije

Post by Mutevelija » 23 Nov 2018, 15:47

Bošnjaci su beskicmenjaci, eto vam 100 postotna multietnička BiH
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Podrinjac
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12409
Joined: 07 Jul 2014, 15:53
Location: raždeGo
Been thanked: 4 times
Status: Offline

Re: Dodik ipak iznio zastavu RS-a u svečani salon Predsjedništva BiH, primio ambasadora Srbije

Post by Podrinjac » 23 Nov 2018, 16:27

Niko mu ništa ne može. Koliko god ga drugi kritikovali, čovjek iz godine u godinu sve jači.

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Dodik ipak iznio zastavu RS-a u svečani salon Predsjedništva BiH, primio ambasadora Srbije

Post by Mutevelija » 23 Nov 2018, 16:32

Nisu Bosnjaka vodje radikalne to je problem
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Podrinjac
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12409
Joined: 07 Jul 2014, 15:53
Location: raždeGo
Been thanked: 4 times
Status: Offline

Re: Dodik ipak iznio zastavu RS-a u svečani salon Predsjedništva BiH, primio ambasadora Srbije

Post by Podrinjac » 23 Nov 2018, 16:36

Nisu kada su im preći novci i dzamije od države.

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Dodik ipak iznio zastavu RS-a u svečani salon Predsjedništva BiH, primio ambasadora Srbije

Post by Mutevelija » 23 Nov 2018, 16:40

Džamijom se vrsi teritorijalno oslobadjanje nasih prostora kao sto Erdogan rece


Image

Ali to nije dovoljno treba izbiti multikuluralni duh koji skodi Bosnjacima, treba ga izbiti iz Bosnjaka i tzv samoproglašenih Bosanaca.
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

Post Reply

Return to “Politika u BiH”

Who is online

Users browsing this forum: bosnjakinja and 12 guests