Milorad Dodik - SNSD

Politička dešavanja i aktuelnosti u Bosni i Hercegovini.

Moderators: Krokodil Behko, Duminjo

User avatar
amidza idriz
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1851
Joined: 20 Mar 2019, 00:53
Location: komuna
Has thanked: 429 times
Been thanked: 279 times
Status: Offline

Re: Milorad Dodik - SNSD

Post by amidza idriz » 11 Jul 2021, 00:31

Ima podataka da su tabuti prazni, da u njima nema posmrtnih ostataka, nego se samo stavi ime", rekao je Dodik.
Od srca mu želim da mu svu blizu i dalju familiju sahrane na takav način, sa par koščica
#Jaki ljudi ne spustaju druge dole, oni ih podizu.#

User avatar
amidza idriz
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1851
Joined: 20 Mar 2019, 00:53
Location: komuna
Has thanked: 429 times
Been thanked: 279 times
Status: Offline

Re: Milorad Dodik - SNSD

Post by amidza idriz » 11 Jul 2021, 00:34

Svakom Bošnjačku ko sa takvim za sto sjede želim sve najgore
Ako ćemo ratovati može i to ali ovako niske i primitivne uvrede može da izrekne samo koga kurva rodi i zaslužuje samo po nosu
#Jaki ljudi ne spustaju druge dole, oni ih podizu.#

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11794
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2914 times
Been thanked: 2584 times
Status: Offline

Re: Milorad Dodik - SNSD

Post by Naseef Mushroom » 11 Jul 2021, 00:35

amidza idriz wrote: 11 Jul 2021, 00:31
Ima podataka da su tabuti prazni, da u njima nema posmrtnih ostataka, nego se samo stavi ime", rekao je Dodik.
Od srca mu želim da mu svu blizu i dalju familiju sahrane na takav način, sa par koščica
Poserem se na svakog stranca koji brblja da osuđuje genocid i da suosjeća sa familijama koji imaju mogućnost da ovog krmka smire a ništa ne poduzimaju.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37621
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2850 times
Been thanked: 2191 times
Status: Offline

Re: Milorad Dodik - SNSD

Post by Pasaga » 11 Jul 2021, 07:51

Naseef Mushroom wrote: 11 Jul 2021, 00:35
amidza idriz wrote: 11 Jul 2021, 00:31

Od srca mu želim da mu svu blizu i dalju familiju sahrane na takav način, sa par koščica
Poserem se na svakog stranca koji brblja da osuđuje genocid i da suosjeća sa familijama koji imaju mogućnost da ovog krmka smire a ništa ne poduzimaju.
to je njihovo remek djelo
sta si ocekivao
prvi tvorac toga,bio je ponosan,pred kamerama,u eteru javno
dabogdo mu zemlja kosti zbacila
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120037
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6820 times
Been thanked: 7702 times
Status: Offline

Re: Milorad Dodik - SNSD

Post by Krokodil Behko » 12 Jul 2021, 17:54

Dodik je prevazišao sebe samog, Dražu Mihajlovića, Ljotića, Nedića i Hitlera skupa.

Pročitajte ove njegove prekjučerašnje izjave. Nije mu dobro i spreman je na sve



Prema njegovim riječima, mržnja prema Srbima ugrađena je u "germanski kod koji se protezao kroz prošli vijek i visoke predstavnike koje ovdje stalno guraju".

"Imate pogovaranje da je Inzkov otac bio SS oficir. Јa nosim nasljeđe i vaspitan sam u partizanskoj porodice, moj i jedan i drugi djed bili su partizani. Јa sam vaspitan na tim vrijednostima kao što je vjerovatno Inzko vaspitan na vrijednostima svog oca. I šta mi sada treba da ćutimo o tome i da kažemo da su oni nama dobrodošli. Vidite da nisu".

Govoreći o radu Komisije za Srebrenicu koja je formirana u službi negiranja genocida rekao je da ona treba biti podržana od svih normalnih ljudi, "prije svega nas Srba".

"Jer satanizacija treba da posluži da se opere njihova nečasna historija koja je bila uvijek u službi okupatora i onih koji su dolazili, konvertita koji su se prebacivali iz vjere u vjeru", rekao je Dodik, te dodao da je predak Denisa Zvizdića, Juro Zvizdić, "kome su Turci napastvovali ženu", da bi zaštitio porodicu, "odlučio da promijeni vjeru i prihvatio islam".

"Od Srebrenice se pokušava napraviti osnivački mit za naciju koja je posljednjih decenija tri puta mijenjala svoj identitet. Prije 30, 40 godina bili su Srbi muhamedanske vjere, zatim muslimani sa malim "m", a od 1993. Bošnjaci". rekao je Dodik, te dodao da su za razliku od Bošnjaka, Srbi slobodarski narod, koji je bio uporan u svojim nastojanjima da očuva slobodu i brani Evropu "još od vremena Turaka".

Istakao je da su Srbi stali pred velesilu, stradali i bili potučeni ali "taj zov slobode" nije nestao nikada, ni poslije u balkanskim i svjetskim ratovima, ni za vrijeme NATO bombardovanja.

"Srbi su ljudi koji se razlikuju od Bošnjaka i drugih naroda, jer mi ne kalkulišemo sa svojom slobodom svjesni da ćemo istrpiti ogromne gubitke, ali svoju slobodu ne damo."

Također, zapitao se zašto Inzku smetaju murali ratnog zločinca Ratka Mladića.

"Čovjek koji ima svoju kuću, ima pravo da slika šta hoće, neće mu Inzko i to određivati i govoriti i ulaziti u spavaću sobu, kao što su Turci radili svojevremeno. To govori o njihovom kontinuitetu, prije svega, insistiranja na stereotipu da samo jedni ne valjaju, a drugi su navodno žrtve".

Govoreći o genocidu u Srebrenici otišao je korak dalje. "Ima podataka da su tabuti prazni, da u njima nema posmrtnih ostataka, nego se samo stavi ime", rekao je Dodik, dodajući da je eto njemu ipak žao porodica žrtava.

Dodik je svjesno izabrao 10. juli da iznese šovinističke i nacionalističke stavove, uz veliku dozu cinizma, s namjerom da izazivajući reakciju bošnjačke javnosti, u nedostatku bilo kakvih konkretnih rezultata, još jednom sebe predstavi jedinim zaštitnikom srpskog naroda, a opoziciju ne samo izdajničkom, već i antisrpskom.

U tom smislu nazivajući Bošnjake konvertitima on isti pojam u nastavku intervju upotrebljava opisujući političko usmjerenje opozicionih stranaka i lidera. Baš kao što su Bošnjaci, u njegovoj viziji, "izdali" vjeru, a čini se i srpstvo, opozicija je na istom putu nacionalne stranputice.

"Ne postoji mogućnost da ljudi koji su svoje konvertitstvo pokazali i ranije, kao što su predsjednik SDS-a Mirko Šarović, predsjednik PDP-a Branislav Borenović, gradonačelnik Banje Luke Draško Stanivuković, pa i potpredsjednik PDP-a Јelena Trivić, i ne postoji mogućnost da se sa njima kreira odgovorna nacionalna politika", rekao je Dodik.
online

User avatar
Taare
greatest
greatest
Posts: 32341
Joined: 19 Nov 2019, 13:51
Has thanked: 6107 times
Been thanked: 4410 times
Status: Offline

Re: Milorad Dodik - SNSD

Post by Taare » 12 Jul 2021, 18:03

Što, čovjek je ponovio ono što govori 60-70% srba :cudi
Svi mi se morete obratit

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11794
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2914 times
Been thanked: 2584 times
Status: Offline

Re: Milorad Dodik - SNSD

Post by Naseef Mushroom » 12 Jul 2021, 18:04

"Imate pogovaranje da je Inzkov otac bio SS oficir. Јa nosim nasljeđe i vaspitan sam u partizanskoj porodice, moj i jedan i drugi djed bili su partizani. Јa sam vaspitan na tim vrijednostima kao što je vjerovatno Inzko vaspitan na vrijednostima svog oca. I šta mi sada treba da ćutimo o tome i da kažemo da su oni nama dobrodošli. Vidite da nisu".
Mogao je reći i da ima informacije da je njegova mati bila prostitutka, austrijska fukara će i dalje šutiti i otići onako kako će biti i upamćen, fukara.

Ovo je odgovor Inzka jučer vezano za zakon o negiranju genocida koji je on trebao proglasiti važećim
Predstavnici naroda trebaju donijeti zakon koji kažnjava negiranje genocida
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Fuddo
Maliciozni seronja i forumas godine
Maliciozni seronja i forumas godine
Posts: 83404
Joined: 03 Dec 2018, 21:17
Has thanked: 10841 times
Been thanked: 15926 times
Status: Offline

Re: Milorad Dodik - SNSD

Post by Fuddo » 12 Jul 2021, 20:01

Ovaj je nadmasio svog mentora karadzica po ludilu, cisto nepatvoreno hodajuce zlo.
Nece se on jos dugo moci trpiti, neko ce sranje napravit.
Dozvolite da se obratimo

User avatar
amidza idriz
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1851
Joined: 20 Mar 2019, 00:53
Location: komuna
Has thanked: 429 times
Been thanked: 279 times
Status: Offline

Re: Milorad Dodik - SNSD

Post by amidza idriz » 12 Jul 2021, 20:02

Krokodil Behko wrote: 12 Jul 2021, 17:54 Dodik je prevazišao sebe samog, Dražu Mihajlovića, Ljotića, Nedića i Hitlera skupa.

Pročitajte ove njegove prekjučerašnje izjave. Nije mu dobro i spreman je na sve



Prema njegovim riječima, mržnja prema Srbima ugrađena je u "germanski kod koji se protezao kroz prošli vijek i visoke predstavnike koje ovdje stalno guraju".

"Imate pogovaranje da je Inzkov otac bio SS oficir. Јa nosim nasljeđe i vaspitan sam u partizanskoj porodice, moj i jedan i drugi djed bili su partizani. Јa sam vaspitan na tim vrijednostima kao što je vjerovatno Inzko vaspitan na vrijednostima svog oca. I šta mi sada treba da ćutimo o tome i da kažemo da su oni nama dobrodošli. Vidite da nisu".

.........
To je ta bezlicna masa koja nama nesto soli pamet i govori sta trebamo da radimo, to je ta bezlicna masa koja je gledala sta se desava '90tih godina i samo palamudila...
Sada krmak iz laktasa da ga izvadi i popisa ih oni bi samo to otresli i rekli ''ja seljaka''. Od takvih ne mozemo i ne trebamo nista da ocekujemo pa makar to bila utopija zvana EU.

Krme treba istjerati na cistac. Svaki dan ga provocirati oko svega dok ne uradi pogresan korak. On ovako samo verbalno vrijedja, ponizava i provocira a to njegovom genocidnom puku koji glasa za takve odgovara.
#Jaki ljudi ne spustaju druge dole, oni ih podizu.#

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2419 times
Status: Offline

Re: Milorad Dodik - SNSD

Post by Melek » 13 Jul 2021, 13:13

Badžo ima rješenje za BiH

Image

Bivši predsjednik VSTV-a smatra da je rezultat nezavisnosti BiH frustracija naroda
Milan Tegeltija, savjetnik predsjedavajućeg Predsjedništva Bosne i Hercegovine Milorada Dodika, ima "rješenje" za budućnost naše države koje je podijelio na društvenoj mreži Twitter. Čini se kako je bivši predsjednik Visokog i sudskog vijeća BiH postao stručnjak za sve, budući da ima ovakvu ideju:

- BiH bi najbolju perspektivu imala u državnoj zajednici konfederaciji sa Srbijom. Historijska greška Alije Izetbegovića, zbog koje su stradali životi, a BiH ostala zarobljena u vremenu. Šta su Bošnjaci dobili sa nezavisnošću BiH? Nikakvu korist, dobrobit i progres naroda, nego frustraciju, smatra Tegeltija.

(Oslobodjenje)
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120037
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6820 times
Been thanked: 7702 times
Status: Offline

Re: Milorad Dodik - SNSD

Post by Krokodil Behko » 13 Jul 2021, 13:37

Tu nam konfederaciju, niko nije ni nudio. Tekst sporazuma je uopšten, ustav nikad inje ni predložen, itd. itd
online

User avatar
Taare
greatest
greatest
Posts: 32341
Joined: 19 Nov 2019, 13:51
Has thanked: 6107 times
Been thanked: 4410 times
Status: Offline

Re: Milorad Dodik - SNSD

Post by Taare » 13 Jul 2021, 13:39

Krokodil Behko wrote: 13 Jul 2021, 13:37 Tu nam konfederaciju, niko nije ni nudio. Tekst sporazuma je uopšten, ustav nikad inje ni predložen, itd. itd
To se podrazumijevalo ostankom u krnjoj jugi.
Svi mi se morete obratit

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 80532
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 9820 times
Been thanked: 6642 times
Status: Online

Re: Milorad Dodik - SNSD

Post by Julia-Klara » 15 Jul 2021, 14:27

ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 80532
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 9820 times
Been thanked: 6642 times
Status: Online

Re: Milorad Dodik - SNSD

Post by Julia-Klara » 15 Jul 2021, 15:21

Hodajuci oksimoron :valja
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 55457
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1842 times
Been thanked: 5526 times
Status: Offline

Re: Milorad Dodik - SNSD

Post by Duminjo » 16 Jul 2021, 15:25


User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2419 times
Status: Offline

Re: Milorad Dodik - SNSD

Post by Melek » 18 Jul 2021, 10:23

Baja dobio batina od djikana u Rosuljama :hm

https://www.oslobodjenje.ba/vijesti/bih ... kac-674310
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9718 times
Status: Offline

Re: Milorad Dodik - SNSD

Post by insomnia » 18 Jul 2021, 10:26

Znaci mogo bi uskoro i kakav atentacic
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2419 times
Status: Offline

Re: Milorad Dodik - SNSD

Post by Melek » 18 Jul 2021, 10:55

Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

User avatar
arzuhal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10040
Joined: 08 Nov 2019, 07:21
Location: čajdžinica "Kod nefsu-l-levvame", u budžaku politički nekorektnih
Been thanked: 4 times
Status: Offline

Re: Milorad Dodik - SNSD

Post by arzuhal » 18 Jul 2021, 11:05

uzmi Lysobact

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2419 times
Status: Offline

Re: Milorad Dodik - SNSD

Post by Melek » 18 Jul 2021, 13:35

Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

Post Reply

Return to “Politika u BiH”

Who is online

Users browsing this forum: baton, bosnjakinja and 3 guests