SDA

Politička dešavanja i aktuelnosti u Bosni i Hercegovini.

Moderators: Krokodil Behko, Duminjo

User avatar
fruit
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1988
Joined: 25 Oct 2010, 20:05
Has thanked: 21 times
Been thanked: 107 times
Status: Offline

Re: SDA

Post by fruit » 28 Jan 2022, 11:54

Naseef Mushroom wrote: 28 Jan 2022, 11:52 Ma Sebiju sam naveo samo kao ekstreman primjer jer je jedan drugi forumaš dao današnjoj opoziciji pravo ime kada ih je nazvao SDA 2015.

Da li bi Narod i Pravda dobili manje glasova kada bi se u stranku danas učlanio Asim Sarajlić? Naravno da ne i kada pitaš jednog glasača zasto glasa za za Asima on će odgovoriti "Samo da nije SDA, ove godine će ih NiP političari pomesti" :lud
Ali ima ona Sebijina mudrost;
"Jedan ode ,
dva se rode."
Lahko je ženu dovest do ludila,hajdi ti nju dovedi do pameti

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42834
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14105 times
Been thanked: 12693 times
Status: Online

Re: SDA

Post by Masamune » 28 Jan 2022, 11:58

Naseef Mushroom wrote: 28 Jan 2022, 11:52 Ma Sebiju sam naveo samo kao ekstreman primjer jer je jedan drugi forumaš dao današnjoj opoziciji pravo ime kada ih je nazvao SDA 2015.

Da li bi Narod i Pravda dobili manje glasova kada bi se u stranku danas učlanio Asim Sarajlić? Naravno da ne i kada pitaš jednog glasača zasto glasa za za Asima on će odgovoriti "Samo da nije SDA, ove godine će ih NiP političari pomesti" :lud
Ipak malo potcjenjuješ inteligenciju ljudi. Kad bi se Asim priključio NiP-u samo bi mogli izgubiti broj glasača. Asim je jedinica mjere za korupciju i aferu u bošnjačkom korpusu i to je već poprilično jasno duži vremenski period. Nemaju ni o Sebiji toliko loše mišljenje koliko o njemu.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

The 51st State
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8476
Joined: 24 Feb 2021, 13:14
Has thanked: 849 times
Been thanked: 1008 times
Status: Offline

Re: SDA

Post by The 51st State » 28 Jan 2022, 12:02

Korupcija ocigledno nije toliki problem za opoziciju i prilicno su se diskreditvoali se sa svojom galamom oko toga jer im ne smeta vlada povezana sa koruptivnim strukturama u tk. Tako da se isto moze reci da i tkz. Politicka alternativa potcjenjuje inteligenciju ljudi.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11838
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2929 times
Been thanked: 2599 times
Status: Offline

Re: SDA

Post by Naseef Mushroom » 28 Jan 2022, 12:10

MarlboroGold wrote: 28 Jan 2022, 11:58
Naseef Mushroom wrote: 28 Jan 2022, 11:52 Ma Sebiju sam naveo samo kao ekstreman primjer jer je jedan drugi forumaš dao današnjoj opoziciji pravo ime kada ih je nazvao SDA 2015.

Da li bi Narod i Pravda dobili manje glasova kada bi se u stranku danas učlanio Asim Sarajlić? Naravno da ne i kada pitaš jednog glasača zasto glasa za za Asima on će odgovoriti "Samo da nije SDA, ove godine će ih NiP političari pomesti" :lud
Ipak malo potcjenjuješ inteligenciju ljudi. Kad bi se Asim priključio NiP-u samo bi mogli izgubiti broj glasača. Asim je jedinica mjere za korupciju i aferu u bošnjačkom korpusu i to je već poprilično jasno duži vremenski period. Nemaju ni o Sebiji toliko loše mišljenje koliko o njemu.
A šta misliš zašto je se ušutilo sa pričom da je Bakir poslao emisare Vučiču od kojih je jedan bio Zvizdić baš kada je presao u NiP?
Zašto je sestra od rahmetli Memića prestala da proziva Čamparu baš kada je prešao u istu stranku!
Nađi komentare na onim tamo forumu prije 5 godina sta su pisali protiv Konakovića, Zvizdića i
Čampare i baš ti isti danas hvale Dinu "kako guzi SDA bagru".
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42834
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14105 times
Been thanked: 12693 times
Status: Online

Re: SDA

Post by Masamune » 28 Jan 2022, 12:15

Ne možeš njih porediti sa Asimom ba ali nikako... lik je alfa i omega SDA kriminala. Na samom vrhu.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9719 times
Status: Offline

Re: SDA

Post by insomnia » 28 Jan 2022, 14:37

Proljetni se miris siri…
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
fruit
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1988
Joined: 25 Oct 2010, 20:05
Has thanked: 21 times
Been thanked: 107 times
Status: Offline

Re: SDA

Post by fruit » 28 Jan 2022, 15:51

MarlboroGold wrote: 28 Jan 2022, 12:15 Ne možeš njih porediti sa Asimom ba ali nikako... lik je alfa i omega SDA kriminala. Na samom vrhu.
Svaka stranka ima svog Asima.
Evo ovaj policajac batinaš,kaže da mu obaraju konkurse zato što neće da prima njihovu bagru.
Sad ćeš reći i Čamoara je otpao od SDA,a vidjećeš ga kako u NIPU nosi neku od listi,a kampanju vodi iz vile u Neumu,
Lahko je ženu dovest do ludila,hajdi ti nju dovedi do pameti

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 55975
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1957 times
Been thanked: 5774 times
Status: Online

Re: SDA

Post by Duminjo » 02 Feb 2022, 22:01

"Špekulisalo se dosta toga, ali su se opozicione stranke poput NIP-a, SBB-a i NES-a u FBiH uvjerile da mi čvrsto držimo poziciju u pregovorima. Hrvati su došli u delegaciji od njih deset, pa su se smjenjivali za stolom. Davali su podršku Čoviću da ne bude usamljen. Žele da zadrže mehanizam blokade u FBiH i ostvare maksimalističke zahtjeve o Predsjedništvu BiH, a da ništa ne žrtvuju. Vjerovatno očekuju da ćemo im iz straha za državu isporučiti ono što traže. Stranci su ih ispočetka ohrabrivali svojim stavom, ali su sada nakon predomišljanja Palmera i Eichhorst uvidjeli da to neće ići kako su zamislili. Mi smo za to da hrvatski narod nema pravo na 100-postotni veto”, naglašava Izetbegović.


klix

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11838
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2929 times
Been thanked: 2599 times
Status: Offline

Re: SDA

Post by Naseef Mushroom » 03 Feb 2022, 10:29

Ali zanimljivo je kako "Bakir, Dodik i Čović rade zajedno, skupa uništavaju Bosnu i Hercegovinu ili glume u dogovoru u predizbornoj" se može čuti uglavnom kod FGRovaca i kada cirkusant Nebojša "NA POSO!" Vukanović nakon skupa u Banjaluci gdje priča o zlim Turcima navrati kod Senada Hadžifejzovića i pričom kako su u dogovoru tako napali patriotu koji glumi bošnjačkog Ramba a običan travuđar iz Dubioze sa tri prsta ga pravi budalom.
I onda dođu ove ljudske gromade i pominju samo dvojicu, gdje je treći? Meni se može svasta govoriti i nasmijati me u nedostatku argumenata ali jesu li i ova gospoda, ove legende SDA botovi, sendvičari i sateliti?
ČLANOVI POSLJEDNJEG PREDSJEDNIŠTVA SFRJ U AKCIJI
Bogićević, Mesić i Tupurkovski spremaju inicijativu za spas BiH: Dodik je razbijač Bosne, baš kao i Dragan Čović...

Image

Trojica članova posljednjeg Predsjedništva SFRJ: Stjepan Mesić iz Hrvatske, Bogić Bogićević iz Bosne i Hercegovine i Vasil Tupurkovski iz Sjeverne Makedonije, ovih dana dovršavaju dokument nazvan Apel za spas Bosne i Hercegovine, koji planiraju uputiti ključnim instancama unutar i izvan BiH na kojima se odlučuje o toj zemlji, ali će ga namijeniti i "svima kojih se to tiče", kao i cijeloj javnosti.

Kako je objavio tjednik Nacional, Mesić, Bogićević i Tupurkovski u svom Apelu zagovaraju posve suprotno rješenje za BiH od etničkih koncepata Republike Srpske i HDZ-a BiH, koje podržavaju vlasti iz Beograda i Zagreba.

Za razliku od takvih politika, koje u nacionalno podijeljenoj zemlji nastoje dodatno osnažiti etnički na račun građanskog načina odlučivanja, inicijatori i autori Apela za spas BiH uvjereni su da je "jedino rješenje za Bosnu i Hercegovinu građanska država".

Posebno je zanimljivo da u ovome ima Mesić, koji je deset godina bio hrvatski predsjednik, a sada je na suprotnoj strani od Banskih dvora i Pantovčaka.

- Propali su i ovi posljednji pregovori u Neumu i shvatili smo da se nešto mora učiniti. Sadašnja 'daytonska BiH' je nefunkcionalna i zato radimo na prijedlogu kako izići iz sadašnje situacije - objasnio je Stjepan Mesić na početku razgovora za Jutarnji list.

Kako izgleda vaš zajednički prijedlog?

- Zasad smo još u fazi usuglašavanja i ne bi bilo dobro da iziđem u javnost s tekstom.

Koliko znam, predlažete građansko uređenje BiH, a to je suprotno od politike Vlade Andreja Plenkovića i predsjednika Zoran Milanovića.

- Neću komentirati politiku hrvatskih tijela jer to je njihova stvar. Imam pravo na vlastito mišljenje o rješavanju problema u BiH i zbog toga ćemo Bogićević, Tupurkovski i ja izići s Apelom za spas BiH.

Vaša stajališta o BiH stubokom se razlikuju od Milanovićevih. Zamjera li vam to predsjednik?

- On je rekao da se nas dvojica nalazimo i razgovaramo. U nekim pitanjima se slažemo, a u nekim ja pokušavam nagovoriti njega ili on mene, ali nas dvojica smo i dalje prijatelji.

Vi ne mislite da postoji tendencija majoriziranja tamošnjih Hrvata koja se najbolje vidi na primjeru Željka Komšića, koji je glasovima Bošnjaka izabran u Predsjedništvo BiH?

- To je jedno od pitanja koja pokušavamo razriješiti u dokumentu. Hrvatska politika vodila se principom 'što više putovnica se podijeli u BiH, to će biti sigurnija pozicija Hrvata', a to je bilo pogrešno. Želim reći da su i neke izvanjske politike imale utjecaj na sadašnje stanje u kojem je Bosna i Hercegovina.
Što se tiče Željka Komšića, prema mojem mišljenju, njegov izbor predstavlja korak prema građanskoj državi, jer za njega su uz Bošnjake i Hrvate glasali Srbi i pripadnici manjina.
Oni su glasali za Komšića jer on podržava BiH, bio je pripadnik Armije BiH. Jednostavno, Komšiću se ne može prigovoriti da je bilo gdje bio protiv Bosne i Hercegovine.
Osim toga, u Predsjedništvo BiH ne bira se predstavnik Hrvata, Srba i Bošnjaka. Bira se po jedan član iz hrvatskog korpusa, kao i iz bošnjačkog, odnosno, srpskog, međutim, oni svaki za sebe ne predstavljaju nikoga, nego predstavljaju državu Bosnu i Hercegovinu.
Na žalost, ta činjenica izgubila se u sadašnjim političkim svađama i ispada da oni predstavljaju Bošnjake, Srbe i Hrvate. Ali to jednostavno nije točno.

Kako objašnjavate da se u bošnjačkim krugovima tvrdi da su Plenković i HDZ kudikamo dobronamjerniji prema BiH nego predsjednik Milanović?

- Ne znam. Znate što, dobio sam poruku od Plenkovićeva oca u kojoj je napisao da se susrećem s Milanovićem i zašto ne komuniciram i s njegovim sinom.
Ali mene Plenković nikad nije pozvao na razgovor ili da se sastanemo.

Što mislite o stajalištu nekih ovdašnjih dužnosnika prema kojima je Milorad Dodik saveznik pa čak i prijatelj Republike Hrvatske?

- Ne znam čiji prijatelj je Dodik, ali znam da je on razbijač Bosne, baš kao i Dragan Čović.

Sličnu inicijativu imala Biskupska konferencija BiH

Iako je Stipe Mesić zasad diskretan u vezi sa sadržajem "Apela za spas BiH", čini se kako on, Tupurkovski i Bogićević namjeravaju predložiti raspuštanje daytonske BiH, uz objašnjenje da su sadašnji entiteti uspostavljeni oružjem i zločinima, te mirnu reintegraciju zemlje pod međunarodnim protektoratom.

Prije nekoliko godina slična ideja izišla je iz Biskupske konferencije BiH, kada su se katolički biskupi založili za ukidanje homogenih kantona/županija, ali nisu dobili podršku, dapače, iz HDZ BiH su im poručili "da ne razumiju probleme Hrvata u BiH", piše Jutarnji list.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42834
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14105 times
Been thanked: 12693 times
Status: Online

Re: SDA

Post by Masamune » 03 Feb 2022, 10:37

Uništavaju u kriminalu. Pobrkao si lončiće.

Kad ti koje nazivaš FGR prozivaju Bakira to je uglavnom zbog kriminala povezan sa ljudima iz te stranke (kao i stranke druge dvojice), a ne da ruši državu poput one dvojice. Po ovom drugom pitanju jedina zamjerka je povremena naivnost kod njegovih poteza.

Zato ti Taare i govori da si sendvičar jer ovo gore slijepo braniš.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11838
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2929 times
Been thanked: 2599 times
Status: Offline

Re: SDA

Post by Naseef Mushroom » 03 Feb 2022, 10:53

MarlboroGold wrote: 03 Feb 2022, 10:37 Uništavaju u kriminalu. Pobrkao si lončiće.

Kad ti koje nazivaš FGR prozivaju Bakira to je uglavnom zbog kriminala povezan sa ljudima iz te stranke (kao i stranke druge dvojice), a ne da ruši državu poput one dvojice. Po ovom drugom pitanju jedina zamjerka je povremena naivnost kod njegovih poteza.

Zato ti Taare i govori da si sendvičar jer ovo gore slijepo braniš.
Pisao je da su isti kao četnici. Onaj Srbin koji me pljačka ja njega neću zvati četnikom već samo onog ko je pucao na mene. Znači kada za nekog Bošnjaka napišem da je isti ili gori od cetnika onda je jasno u koju kategoriju ga svrstavam.

Ja nikoga ne branim ko je osuđen. Jesi li ikada čuo da branim Asima Sarajlića ili Mirsada Kukića od kada je pod sankcijama? Ne.
Tako isto, sve dok nekoga osude što ću prihvatiti i poštovati ja imam pravo nekoga braniti "Nevin dok se ne dokaže krivica", tako se odnosim i prema svim bošnjackim političarima iz bilo koje druge stranke samo što se to naravno namjerno ignoriše.

Pogotovo ako su izvori gdje se neko pljuje isti oni izvori " Mi imamo informacija da će Bakira Izetbegovića ucjeniti u Neumu" :D.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42834
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14105 times
Been thanked: 12693 times
Status: Online

Re: SDA

Post by Masamune » 03 Feb 2022, 10:56

Jarane isto kao da sudstvo i sve ostalo nije njihovo. BiH zadnjih 30 godina nije pravna drzava. Da to vice Fudo ili neko drugi koji ne zivi ovdje vec bar 2 decenije pa i nekako... neozbiljan si.

A to sto nije pravna drzava je i maslo SDA.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11838
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2929 times
Been thanked: 2599 times
Status: Offline

Re: SDA

Post by Naseef Mushroom » 03 Feb 2022, 11:06

MarlboroGold wrote: 03 Feb 2022, 10:56 Jarane isto kao da sudstvo i sve ostalo nije njihovo. BiH zadnjih 30 godina nije pravna drzava. Da to vice Fudo ili neko drugi koji ne zivi ovdje vec bar 2 decenije pa i nekako... neozbiljan si.

A to sto nije pravna drzava je i maslo SDA.
Malo je dvolično kada osude jednog Hamdiju Lipovaču aplaudirati a kod drugih slučajeva prozivati tužilastvo, te osobe zvuče onda kao Trump "Ako pobjedim izbori su fer, ako izgubim izbori su namješteni".

Eto neka si sve u pravu, neću o našim govoriti već o velikoj prijateljskoj Americi, zašto nije niko kod Bosnjaka veći od Kukića na listi?
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42834
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14105 times
Been thanked: 12693 times
Status: Online

Re: SDA

Post by Masamune » 03 Feb 2022, 11:09

Ajd bježi ba :oo

Smiješna priča.

Biće i ostali... polako. Kompenzacija.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
Taare
greatest
greatest
Posts: 32341
Joined: 19 Nov 2019, 13:51
Has thanked: 6107 times
Been thanked: 4410 times
Status: Offline

Re: SDA

Post by Taare » 03 Feb 2022, 11:26

MarlboroGold wrote: 03 Feb 2022, 10:37 Uništavaju u kriminalu. Pobrkao si lončiće.

Kad ti koje nazivaš FGR prozivaju Bakira to je uglavnom zbog kriminala povezan sa ljudima iz te stranke (kao i stranke druge dvojice), a ne da ruši državu poput one dvojice. Po ovom drugom pitanju jedina zamjerka je povremena naivnost kod njegovih poteza.

Zato ti Taare i govori da si sendvičar jer ovo gore slijepo braniš.
Osim što je sendvičar, isto tako mislim da je munafik.
Kad su u pitanju neprijatelji te kriminalne hobotnice poznate kao sda, danima će se kačiti na priče o njima makar iznosio laži ili do besvijesti puhao neke trivijalne stvari.
Al kad je u pitanju sda i njegov bog bakir, nema mjesta za kritiku il lošu riječ taman kad državu i narod vode u propast.
Svi mi se morete obratit

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11838
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2929 times
Been thanked: 2599 times
Status: Offline

Re: SDA

Post by Naseef Mushroom » 03 Feb 2022, 13:42

Taare wrote: 03 Feb 2022, 11:26
MarlboroGold wrote: 03 Feb 2022, 10:37 Uništavaju u kriminalu. Pobrkao si lončiće.

Kad ti koje nazivaš FGR prozivaju Bakira to je uglavnom zbog kriminala povezan sa ljudima iz te stranke (kao i stranke druge dvojice), a ne da ruši državu poput one dvojice. Po ovom drugom pitanju jedina zamjerka je povremena naivnost kod njegovih poteza.

Zato ti Taare i govori da si sendvičar jer ovo gore slijepo braniš.
Osim što je sendvičar, isto tako mislim da je munafik.
Kad su u pitanju neprijatelji te kriminalne hobotnice poznate kao sda, danima će se kačiti na priče o njima makar iznosio laži ili do besvijesti puhao neke trivijalne stvari.
Al kad je u pitanju sda i njegov bog bakir, nema mjesta za kritiku il lošu riječ taman kad državu i narod vode u propast.
Što apsolutno nije tačno i još sam ti postavio post gdje sam kritikovao i Bakira i Sebiju koje naravno ignorišeš ali nije ti prvi put da muljaš kod svake teme.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11838
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2929 times
Been thanked: 2599 times
Status: Offline

Re: SDA

Post by Naseef Mushroom » 03 Feb 2022, 14:12

MarlboroGold wrote: 03 Feb 2022, 11:09 Ajd bježi ba :oo

Smiješna priča.

Biće i ostali... polako. Kompenzacija.
Pa što svi oni koje je popularno pljuvati nisu na vrhu piramide umjesto Kukića?
Ovdje ne govorimo o našem sudstvu u koje sumnjaš već o nedodirljivoj Americi.

Eto Dodik završi ponovo na listi koji je ubjedljivo #1 kod srpskih političara u Bosni i Hercegovini, zašto bi kod bošnjackih političara bila iznimka i ne bi išli isto po redu?
Ako su Amerikanci kod srpskih i uopšte BH političara dokazali sa Dodikom da idu od vrha onda bar za sada kod Bošnjaka nema nikoga iznad Kukića (ili osoba poput Zukića od prije).

Neke je antipatija prema SDA dovela do toga da ponižavaju naše najveće prijatelje Amerikance i dovode njihove sankcije u pitanje da igraju neku sumnjivu igru ili štite neke lopove.

Izvini ali ja više vjerujem prijateljima Amerikancima nego jednom novinaru kod kojeg je najmirniji čovjek na svijetu, Valentin Inzko, izgubio živce i povisio ton i rekao mu da je nenormalno opsjednut određenim osobama.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42834
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14105 times
Been thanked: 12693 times
Status: Online

Re: SDA

Post by Masamune » 03 Feb 2022, 14:13

:rol
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11838
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2929 times
Been thanked: 2599 times
Status: Offline

Re: SDA

Post by Naseef Mushroom » 03 Feb 2022, 14:19

MarlboroGold wrote: 03 Feb 2022, 14:13:rol
OK ne moraš.

Meni je najveća satisfakcija kada mi se svašta nagovori (ne mislim na tebe) jer im se može i onda dođe ovakva gromada i začepi im usta, neka probaju ovu legendu svakakvim nazivima zvati

Image
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11838
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2929 times
Been thanked: 2599 times
Status: Offline

Re: SDA

Post by Naseef Mushroom » 03 Feb 2022, 14:25

Da ne bude zabune, sa legendom i gromadom sam mislio na našeg generala mada to važi i za Sebiju :oo
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

Post Reply

Return to “Politika u BiH”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 26 guests