SDA

Politička dešavanja i aktuelnosti u Bosni i Hercegovini.

Moderators: Krokodil Behko, Duminjo

User avatar
gaga
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1291
Joined: 07 Jan 2018, 22:02
Status: Offline

Re: SDA

Post by gaga » 08 Feb 2018, 20:09

Kod nas se kaze......"za dobrim konjem se prasina dize" :hihi
Pametni uce i od budala, budale ni od pametnih

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: SDA

Post by KOMESAR » 10 Feb 2018, 10:14

Elmedin Konaković napustio zlo zvano SDA

Znači li to njeno urušavanje?

"Biće sigurno negativno po SDA izlazak ovih ljudi. To su ljudi sa kredibilitetom, sa dobrim izborinim rezultatom. To je teška odluka. Tamo su moju prijatelji, tamo je većina poštenih ljudi".

Je li A-SDA opcija?

"Sa tim ljudima smo imali kontakte i razgovarali. Ta platforma je dosta prihvatljiva. Ona je nama resetovanje na te fabričke postavke. Trebamo se vratiti na ono što je osnova ideja i sankcionisati ono što se u međuvremenu pojavilo, ti lični interesi. Dobar dio njih nam je došao iz minhenskih brigada. Nemaju osjećaj šta je bilo braniti državu".
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: SDA

Post by KOMESAR » 12 Feb 2018, 07:07

Dekan, veliki majstor masonske lože…No, ni to nije sve što bi trebalo da znate o Izetu Rađi. Riječ je o čovjeku koji je rođen 1957. godine u Sarajevu. Završio je Srednju vojnu školu JNA u Zadru. Dio njegove biografije je nedostupan, a za to su se, tvrde upućeni, pobrinuli srbijanski obavještajci. Upućeni tvrde da je, uz ostalo, obučavao tzv „Niške specijalce“ bivše JNA. Od 1991. godine asistent je na Fakultetu za fizičku kulturu u Nišu, gdje ostaje do 1997. godine. Dakle, dok traje agresija na BiH, Rađo je u Nišu, gdje radi bez ikakvih problema. Naprotiv, uspijeva i napredovati. Tako 1992. godine magistrira u Novom Sadu.

Rađo se nakon završetka rata obreo u BiH i „ničim izazvan“ 1997. godine dobija posao na Fakultetu sporta i tjelesnog odgoja u Sarajevu, gdje je ubrzo „dobacio“ do dekana i počeo uspostavljati svoju mrežu „talentiranih studenata“. Završava čak i u Olimpijskom komitetu BiH. Masonske i obavještajne veze očito su mu se isplatile.

Rađo sve vrijeme održava vrlo prisne kontakte sa Srbijom, naročito sa masonskom ložom u Novom Sadu koja nosi ime „Mitropolit Statimirović“. Ova loža dobila je ime po srpskom mitropolitu Stefanu Statimiroviću uz čiju je veliku pomoć organizovan tzv. Prvi srpski ustanak od 1804. do 1813. godine. Upravo je Rađo, preko svojih srbijanskih veza, zaslužan da su Velika loža u BiH i Loža Mitropolit Stratimorović uspostavile prisnu saradnju, a 2016. godine organizovale i zajednički masonski obred.

Ipak, rad na fakultetu i masonerija su dvostruka maska za Rađin angažman u korist srbijanske obavještajne službe.

Kada se sve ovo zna o Rađi, onda vrlo uvjerljivo zvuči tvrdnja našeg sagovornika da je upravo on, zahvaljujući uticaju kojeg ima na Konakovića (tvrdi da se u Rađinoj ladici već nalazi Konakovićev magistarski rad) uticao na povlačenje aktuelnog premijera iz SDA.

Razlog za ovaj Rađin pritisak kojem se Konaković nije mogao oduprijeti leži u pokušaju da se po svaku cijenu oslabi bošnjački politički faktor, što je svakako i javno proklamovani cilj srbijanske politike. To će najlakše uraditi upravo unutrašnjim udarom na SDA, koja se treba što više usitniti s ciljem da se raspu glasovi na izborima i omogući pobjeda srbijanskom favoritu među Bošnjacima i njima poželjnom partneru – Fahrudinu Radončiću.
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120468
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6990 times
Been thanked: 7929 times
Status: Offline

Re: SDA

Post by Krokodil Behko » 12 Feb 2018, 10:42

Ja baa.
A gdje je sjedište tih loža?
Ja sam čuo da je na Arktiku, u onoj Hitlerovoj bazi, a predsjednik lože je Nikola Tesla, koji je još živ i u zarobljeništvu iluminata, koje finansira, naravno, George Sorosh.
online

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: SDA

Post by KOMESAR » 12 Feb 2018, 17:01

Hičo je kralj!
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: SDA

Post by KOMESAR » 13 Feb 2018, 18:48

Krokodil Behko wrote: 12 Feb 2018, 10:42 Ja baa.
A gdje je sjedište tih loža?
Ja sam čuo da je na Arktiku, u onoj Hitlerovoj bazi, a predsjednik lože je Nikola Tesla, koji je još živ i u zarobljeništvu iluminata, koje finansira, naravno, George Sorosh.
Elmedin Konakovic

Na kraju ove price najvise mi smeta sto ljudi sa kojim sam proveo godine u politici ovako misle o meni. Ne mislim na ove lazi da sam mason 🙂
Ne mislim na sve sve ove izmisljotine plasirane kroz portale koji su do juce dobijali naloge da o meni lijepo pisu, oni pisu kako im se kaze.
Mislim na ove njihove ponude koje sam imao, da budem nosilac lista, da kao relativno mlad politicar iskoristim priliku, ostanem u stranci i budem jedan od njenih lidera. Da budem karijerista.
Jos mi je gore sto misle da ce ovaj medijski pritisak promijeniti moj stav, misle da sam tome podlozan.
Analiziram svoje postupke i razmisljam sta sam to lose uradio pa oni mogu misliti da ce ponudama i pritiscima promijeniti stav mojih prijatelja i mene?
Ova ce prica izvuci na cistac ako Bog da sve ove koji su uvezani u hobotnicu zbog koje stanje u drustvu nije ni izbliza onako kako bi trebalo biti.
Izvuci ce tu nepravdu na cistac.
Vidjecete kako zastave vezu oni koji se lazno svadjaju u javnosti, vezu zastave radi interesa koji su jaci cak i od njihove mrznje koju jedni prema drugim osjecaju.
Taj nam je njihov interes neprijatelj.
S merakom cu zrtvovati ne samo poziciju premijera za ovaj proces, zrtvovacu i politicku karijeru, a i mnogo vise od toga ako zatreba.
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120468
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6990 times
Been thanked: 7929 times
Status: Offline

Re: SDA

Post by Krokodil Behko » 13 Feb 2018, 19:13

KOMESAR wrote: 13 Feb 2018, 18:48
Krokodil Behko wrote: 12 Feb 2018, 10:42 Ja baa.
A gdje je sjedište tih loža?
Ja sam čuo da je na Arktiku, u onoj Hitlerovoj bazi, a predsjednik lože je Nikola Tesla, koji je još živ i u zarobljeništvu iluminata, koje finansira, naravno, George Sorosh.
Elmedin Konakovic

Na kraju ove price najvise mi smeta sto ljudi sa kojim sam proveo godine u politici ovako misle o meni. Ne mislim na ove lazi da sam mason 🙂
Ne mislim na sve sve ove izmisljotine plasirane kroz portale koji su do juce dobijali naloge da o meni lijepo pisu, oni pisu kako im se kaze.
Mislim na ove njihove ponude koje sam imao, da budem nosilac lista, da kao relativno mlad politicar iskoristim priliku, ostanem u stranci i budem jedan od njenih lidera. Da budem karijerista.
Jos mi je gore sto misle da ce ovaj medijski pritisak promijeniti moj stav, misle da sam tome podlozan.
Analiziram svoje postupke i razmisljam sta sam to lose uradio pa oni mogu misliti da ce ponudama i pritiscima promijeniti stav mojih prijatelja i mene?
Ova ce prica izvuci na cistac ako Bog da sve ove koji su uvezani u hobotnicu zbog koje stanje u drustvu nije ni izbliza onako kako bi trebalo biti.
Izvuci ce tu nepravdu na cistac.
Vidjecete kako zastave vezu oni koji se lazno svadjaju u javnosti, vezu zastave radi interesa koji su jaci cak i od njihove mrznje koju jedni prema drugim osjecaju.
Taj nam je njihov interes neprijatelj.
S merakom cu zrtvovati ne samo poziciju premijera za ovaj proces, zrtvovacu i politicku karijeru, a i mnogo vise od toga ako zatreba.

Jel to onaj vodoinstalater u pokušaju?
Šta sad, trebamo nekog prebjega iz SDA (zbog boga pitaj čega) prihvatiti i odmah sve što kaže, prihvatiti kao sveto pismo, gluho i ćoravo bilo, ovo je izlazak iz Islama :D
online

User avatar
gaga
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1291
Joined: 07 Jan 2018, 22:02
Status: Offline

Re: SDA

Post by gaga » 13 Feb 2018, 19:20

Nesto razmisljam o Europi i strankama koje tamo djeluju.U skoro svakoj od clanica ima stranka sa prefiksom "krscanska",kao krscansko demokratska stranka,Kao kad bi u BiH Bosnjaci osnovali Islamsku-demokratsku stranku.Krscanski fundamentalizam je najveca opasnost za demokratiju i drustvo!
Pametni uce i od budala, budale ni od pametnih

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: SDA

Post by KOMESAR » 13 Feb 2018, 19:46

Krokodil Behko wrote: 13 Feb 2018, 19:13
KOMESAR wrote: 13 Feb 2018, 18:48
Krokodil Behko wrote: 12 Feb 2018, 10:42 Ja baa.
A gdje je sjedište tih loža?
Ja sam čuo da je na Arktiku, u onoj Hitlerovoj bazi, a predsjednik lože je Nikola Tesla, koji je još živ i u zarobljeništvu iluminata, koje finansira, naravno, George Sorosh.
Elmedin Konakovic

Na kraju ove price najvise mi smeta sto ljudi sa kojim sam proveo godine u politici ovako misle o meni. Ne mislim na ove lazi da sam mason 🙂
Ne mislim na sve sve ove izmisljotine plasirane kroz portale koji su do juce dobijali naloge da o meni lijepo pisu, oni pisu kako im se kaze.
Mislim na ove njihove ponude koje sam imao, da budem nosilac lista, da kao relativno mlad politicar iskoristim priliku, ostanem u stranci i budem jedan od njenih lidera. Da budem karijerista.
Jos mi je gore sto misle da ce ovaj medijski pritisak promijeniti moj stav, misle da sam tome podlozan.
Analiziram svoje postupke i razmisljam sta sam to lose uradio pa oni mogu misliti da ce ponudama i pritiscima promijeniti stav mojih prijatelja i mene?
Ova ce prica izvuci na cistac ako Bog da sve ove koji su uvezani u hobotnicu zbog koje stanje u drustvu nije ni izbliza onako kako bi trebalo biti.
Izvuci ce tu nepravdu na cistac.
Vidjecete kako zastave vezu oni koji se lazno svadjaju u javnosti, vezu zastave radi interesa koji su jaci cak i od njihove mrznje koju jedni prema drugim osjecaju.
Taj nam je njihov interes neprijatelj.
S merakom cu zrtvovati ne samo poziciju premijera za ovaj proces, zrtvovacu i politicku karijeru, a i mnogo vise od toga ako zatreba.

Jel to onaj vodoinstalater u pokušaju?
Šta sad, trebamo nekog prebjega iz SDA (zbog boga pitaj čega) prihvatiti i odmah sve što kaže, prihvatiti kao sveto pismo, gluho i ćoravo bilo, ovo je izlazak iz Islama :D
Bojim se da u zemlji ne ostane samo SDA klika i njihov rod,da nastave tradiciju bošnjaka:jezik,vjeru,kulturu,...
Priznaćeš,slaba je to japija?
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37923
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2957 times
Been thanked: 2300 times
Status: Offline

Re: SDA

Post by Pasaga » 13 Feb 2018, 19:52

KOMESARU ...
Trebat ce neko ostat sa njima da ih poduci tome ....
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: SDA

Post by KOMESAR » 13 Feb 2018, 19:54

Pasaga wrote: 13 Feb 2018, 19:52 KOMESARU ...
Trebat ce neko ostat sa njima da ih poduci tome ....
Eno im Inzka,nek se hebu s njim!
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37923
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2957 times
Been thanked: 2300 times
Status: Offline

Re: SDA

Post by Pasaga » 13 Feb 2018, 20:06

KOMESAR wrote: 13 Feb 2018, 19:54
Pasaga wrote: 13 Feb 2018, 19:52 KOMESARU ...
Trebat ce neko ostat sa njima da ih poduci tome ....
Eno im Inzka,nek se hebu s njim!
..pa mogu rec da mi djeluje vise kao domace celjade nego puno drugih ....
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37923
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2957 times
Been thanked: 2300 times
Status: Offline

Re: SDA

Post by Pasaga » 13 Feb 2018, 20:06

KOMESAR wrote: 13 Feb 2018, 19:54
Pasaga wrote: 13 Feb 2018, 19:52 KOMESARU ...
Trebat ce neko ostat sa njima da ih poduci tome ....
Eno im Inzka,nek se hebu s njim!
..pa mogu rec da mi djeluje vise kao domace celjade nego puno drugih ....
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
gaga
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1291
Joined: 07 Jan 2018, 22:02
Status: Offline

Re: SDA

Post by gaga » 13 Feb 2018, 20:20

KOMESARU,mora da ti je SDA nesto dobro pomogla,dok je tako blatis!!
Pametni uce i od budala, budale ni od pametnih

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: SDA

Post by KOMESAR » 13 Feb 2018, 20:27

gaga wrote: 13 Feb 2018, 20:20 KOMESARU,mora da ti je SDA nesto dobro pomogla,dok je tako blatis!!
SDA mi je ogadila sve u šta pogledam.
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
gaga
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1291
Joined: 07 Jan 2018, 22:02
Status: Offline

Re: SDA

Post by gaga » 13 Feb 2018, 20:38

KOMESAR wrote: 13 Feb 2018, 20:27
gaga wrote: 13 Feb 2018, 20:20 KOMESARU,mora da ti je SDA nesto dobro pomogla,dok je tako blatis!!
SDA mi je ogadila sve u šta pogledam.
Mora da nisi onda Bosnjak ili imas pogresnu percepciju o toj stranci.
Pametni uce i od budala, budale ni od pametnih

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: SDA

Post by KOMESAR » 13 Feb 2018, 20:46

gaga wrote: 13 Feb 2018, 20:38
KOMESAR wrote: 13 Feb 2018, 20:27
gaga wrote: 13 Feb 2018, 20:20 KOMESARU,mora da ti je SDA nesto dobro pomogla,dok je tako blatis!!
SDA mi je ogadila sve u šta pogledam.
Mora da nisi onda Bosnjak ili imas pogresnu percepciju o toj stranci.
Prosvjetli me!
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: SDA

Post by KOMESAR » 17 Feb 2018, 23:13

SDA dala pa oduzela nagradu Orhanu Pamuku:

Nisu znali da nije omiljen kod Erdogana


Nagrade Grada Sarajeva već odavno nemaju nikakvo dostojanstvo, niti vrijednost i to ne zato što ih dodjeljuje grad čije je ime poznato u cijelom svijetu, već zbog toga što u ime tog grada nagrade dodjeljuju neznalice i politički poslušnici koji se sa nagradama koje nose ime Sarajeva "gađaju" kao na pijaci. Dijeljenje i oduzimanje titula i nagrada koje daje i uzima Grad Sarajevo postao je političko-medijski cirkus u kojem sada prednjače SDA-ovci, iako su taj isti posao nekada, partijski posliušno, radili "građanski orijentisani" SDP-ovci. Posljednji skandal sa nobelovcem Orhanom Pamukom napravili su SDA-ovci. Šta se dogodilo?

Da je nobelovac Orhan Pamuk književnik svjetskog glasa, turski europljanin i europski turčin, dobio nagradu Počasni građanin Sarajeva to bi, svakako, značilo samo Sarajevu jer bi, radi Pamuka, Sarajevo došlo u interesovanje svjetskih medija - radi Pamuka. Ali ne zna Orhan Pamuk da je takav razvoj događaja spriječio izvjesni "Velija Katica".

Ko je Velija Katica teško je odgonetnuti osim što se zna da se, kao Bošnjak, pisao kao "Ostali" da bi putem te prevare postao vijećnik Gradskog vijeća Sarajeva i, kao takav, uz to i SDA-ovac, odlučivao da li je Pamuk dostojan ili nedostojan nagrade o kojoj odlučuje "Velija Katica" i njegov gradski gazda - Abdulah Skaka.

Velija Katica izjavio je "da je Komisija većinom glasova povukla ovaj prijedlog, jer nisu našli dovoljno elemenata koji dokazuju da je Pamuk nešto konkretno uradio i doprinio razvoju Grada Sarajeva."

Katica i Skaka očito nisu shvatili, niti razumiju bit nagrađivanja, da Pamuku, nobelovcu i knjževniku svjetskog glasa, ne treba nagrada Grada Sarajeva već obrnuto, Sarajevu treba da se veže uz ime Pamuka kako bi se grad, danas poznat po korupciji, ratu, stradanju i začelju EU, barem na jedan dan bio prepoznat kao mjesto uz čije se ime vezuju svjetska imena književnosti i sporta.

Šta je "Velija Katica" doprinjeo razvoju Grada Sarajeva pa, uz pobjednika nad antifašizmom Abdulaha Skaku, određuju ko će, a ko neće, dobiti nagradu Sarajeva, nije poznato osim što se zna da da je današnje Sarajevo u svijetu priznato taman onoliko koliko su u njemu zajedno poznati Katica i Skaka.

Naravno da predlaganje Pamuka za nagradu, potomn nasilno povlačenje prijedloga nakon što je isti jednoglasno izglasan, nije ništa drugo nego pokazatelj da današnju SDA plaća i za kragnu AK partija iz Turske i da Pamuk, koji u Turskoj nije omiljen posjetilac, ne može dobiti nagradu ne zbog toga jer su Katica i "antifašista" Skaka pročitali Pamukove knjige,. pa ih "stručno" ocijenili, već upravo zbog toga što im je, neko, vjerovatno, mobitelom javio ko je uopšte Pamuk i zašto ne može dobiti nagradu Sarajeva.

Radi se o tome da je današnja SDA finansijski, a ne ideološki, poturčena pa ona, do podne, sačekuje papu Franju oko Vatikanske bazilike da bi se prikazali "europljanima", a onda, od podne radi AK partije daju, pa oduzimaju nagradu nobelovcu Orhanu Pamuku pokazujući na taj način da su veći Turci od Ataturka.

Za kraj treba kazati da političko nagrađivanje kroz Grad Sarajevo nikako nije recept SDA, već da su to isto nagrađivanje i političko igranje sa Sarajevom davno otpočeli SDP-ovci od kojih su školu izučili godinama ih gledajući, mlađahni SDA-ovci kojima je i samima smiješno da oni bilo kome mogu dodijeliti ikakvu nagradu, a kamo li Grada Sarajeva.

SDP je, svakako, "doktorirao" u igrama i prevarama oko nagrada Grada Sarajeva i njihove greške su, kako to inače biva, grani Sarajeva već zaboravili, ne zato jer ih nije bilo puno, već zbog toga jer se ovdje sve zaboravlja.

Upravo zbog toga zaboravit će se i smijurija oko (ne)nagrađivanja Orhana Pamuka kojem je neki "Velija Katica" ocijenio stručni rad i nobelovsku težinu pa kada je već tako, onda Pamuk zaista i ne treba da primi nagradu Sarajevu koju u njegovo ime švercuju Katica i Skaka.
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: SDA

Post by KOMESAR » 17 Feb 2018, 23:19

Govori dobro ili šuti:

Fudajl ibn Ijjad:

„Doživjeli smo ljude koji ne razlikuju dobro od zla, vjernika od nevjernika, povjerljivog od prevaranta, niti neznalicu od učenog, niti naređuju dobro niti odvraćaju od zla.“
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120468
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6990 times
Been thanked: 7929 times
Status: Offline

Re: SDA

Post by Krokodil Behko » 17 Feb 2018, 23:26

Ako već toliko mrziš SDA, zašto ne okačiš bacanje bombe na diskoteku Mirse Kuke?
Ja mislio ti već plačeš od sreće, zbog unutarbošnjačkih previranja.
online

Post Reply

Return to “Politika u BiH”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 33 guests