SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Politička dešavanja i aktuelnosti u Bosni i Hercegovini.

Moderators: Krokodil Behko, Duminjo

User avatar
shark-attack
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6164
Joined: 25 Mar 2019, 09:04
Has thanked: 17 times
Been thanked: 402 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by shark-attack » 25 Jun 2021, 02:35

Image
Studij je polagala na engleskom jeziku, a u indeksu i piše gdje – kod prof. dr. Asima Kurjaka na Ultrasound in Clinical Medicine.
KIAORA

User avatar
shark-attack
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6164
Joined: 25 Mar 2019, 09:04
Has thanked: 17 times
Been thanked: 402 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by shark-attack » 25 Jun 2021, 02:42

a sad da ga opet malo "skrenem"...

spavash li mirno nazife gljivo..

nisi ti u ratu bio...ni pripadnik ARBiH!
KIAORA

User avatar
shark-attack
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6164
Joined: 25 Mar 2019, 09:04
Has thanked: 17 times
Been thanked: 402 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by shark-attack » 25 Jun 2021, 02:51

Mirelam wrote: 24 Jun 2021, 22:08
Fuddo wrote: 24 Jun 2021, 21:23

Meni nije jasno kako vam sve ovo ne dosadi, svaki dan ista polemika.
Ja kad procitam naslov ove teme
Utrne mi pola mozga
Ništa nisi skon'to. Dr. radi terapiju. :123
partybrejkeru

sve shto o meni napishu je samo refleksija kakvi su oni..

i shto vishe pishu...

a pushtash..pa "navucesh" (jel').. pa okrenesh....pa malo sa strane..pa nikad ne znaju...odakle..pa bi se neki k'o povukli da ne ispadne kako brane svoje guzice...nije njih briga za seku..sutra ce promijeniti dresove...

box1 ..tik

box2..tik

box3 ..tik..etc

shkolski primjer kako se ponashaju "....."



ako ne budem forumash mjeseca, pa admin...zalim se asimu u centrali (hosh glasat za mene?)
KIAORA

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11831
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2924 times
Been thanked: 2597 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by Naseef Mushroom » 25 Jun 2021, 11:31

shark-attack wrote: 25 Jun 2021, 02:42 a sad da ga opet malo "skrenem"...

spavash li mirno nazife gljivo..

nisi ti u ratu bio...ni pripadnik ARBiH!
I onda kažu "Veoma je ružno kako si mi uzvratio"
Ti si itekako bio ranjen i to dobro u glavu pa sa PTSPom za siromašne škrabaš po temama i pišes ljudima svašta.
Srećom pa sve više forumasa gubi interes na ovoj temi pa će se za par dana svesti na to gdje ćeš sam pisati na ovoj temi kilometarske postove i zabavljati same sebe.

Umjesto diplome dobili ste samo šipak od Sebije i najgore šta se može sad uraditi je da nakon takve šamarčine vam se još predaje pažnje i ulazi u diskusije i da vam se tako da šansa da bar u forumskim diskusijama izađete kao pobjednici.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 81109
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 10152 times
Been thanked: 6993 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by Julia-Klara » 25 Jun 2021, 11:40

Sebija Seka Aleksic :valja
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 53783
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1918 times
Been thanked: 15173 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by HAVANA » 25 Jun 2021, 13:46

Naseef Mushroom wrote: 25 Jun 2021, 11:31
shark-attack wrote: 25 Jun 2021, 02:42 a sad da ga opet malo "skrenem"...

spavash li mirno nazife gljivo..

nisi ti u ratu bio...ni pripadnik ARBiH!
Umjesto diplome dobili ste samo šipak od Sebije i najgore šta se može sad uraditi je da nakon takve šamarčine vam se još predaje pažnje i ulazi u diskusije i da vam se tako da šansa da bar u forumskim diskusijama izađete kao pobjednici.
:cudi To ti je sda otprilike.
Image
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 53783
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1918 times
Been thanked: 15173 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by HAVANA » 25 Jun 2021, 13:47

Sjooo dede mi jesam turcin pravi.
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
shark-attack
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6164
Joined: 25 Mar 2019, 09:04
Has thanked: 17 times
Been thanked: 402 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by shark-attack » 25 Jun 2021, 13:49

Naseef Mushroom wrote: 25 Jun 2021, 11:31
shark-attack wrote: 25 Jun 2021, 02:42 a sad da ga opet malo "skrenem"...

spavash li mirno nazife gljivo..

nisi ti u ratu bio...ni pripadnik ARBiH!
I onda kažu "Veoma je ružno kako si mi uzvratio"
Ti si itekako bio ranjen i to dobro u glavu pa sa PTSPom za siromašne škrabaš po temama i pišes ljudima svašta.
Srećom pa sve više forumasa gubi interes na ovoj temi pa će se za par dana svesti na to gdje ćeš sam pisati na ovoj temi kilometarske postove i zabavljati same sebe.

Umjesto diplome dobili ste samo šipak od Sebije i najgore šta se može sad uraditi je da nakon takve šamarčine vam se još predaje pažnje i ulazi u diskusije i da vam se tako da šansa da bar u forumskim diskusijama izađete kao pobjednici.





tako je nazife..
ostajemo samo ti i ja..
dva dezertera...
dva placenika...
ista nam je sudbina..
KIAORA

User avatar
shark-attack
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6164
Joined: 25 Mar 2019, 09:04
Has thanked: 17 times
Been thanked: 402 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by shark-attack » 25 Jun 2021, 14:00

samo nemoj i ti 'vako zbog seke


izdrzi nazife...proci ce i ovo
KIAORA

User avatar
shark-attack
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6164
Joined: 25 Mar 2019, 09:04
Has thanked: 17 times
Been thanked: 402 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by shark-attack » 25 Jun 2021, 14:11

KIAORA

User avatar
shark-attack
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6164
Joined: 25 Mar 2019, 09:04
Has thanked: 17 times
Been thanked: 402 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by shark-attack » 26 Jun 2021, 03:41

Ljekar Ismet Gavrankapetanović, komentarišući slučaj Nadin Smajlović, za N1 je kazao da je liječnje i pravo na život ljekarima svetinja.!



Odbiti lijecenje bolesnog djeteta je dno dna!

Odbijanje lijecenja je i zakonom kaznjivo!
KIAORA

User avatar
shark-attack
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6164
Joined: 25 Mar 2019, 09:04
Has thanked: 17 times
Been thanked: 402 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by shark-attack » 26 Jun 2021, 12:23

Dr. Tanović: Ratni dezerteri, dr.Seka, vode zdravstvo! Za KCUS pare, a Općoj pacijenti?

KIAORA

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 55906
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1944 times
Been thanked: 5746 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by Duminjo » 26 Jun 2021, 14:28

shark-attack wrote: 24 Jun 2021, 15:42
Naseef Mushroom wrote: 24 Jun 2021, 15:38
Bogami se pika i moja jer sam bio borac ARBiH kao i gospodin ili ti to selektivno biraš borce?
Kako sad da je odjednom tema da se pika šta ko misli o državi? Zar nije tema Sebija i diplome ili nečije mišljenje o družavi čini Sebiju više ili manje krivom vezano za diplome?
opa malo smo nervozni..

ti borac ARBiH?

ne budali kraljevicu marko..ti se samo za svoju guzicu iz fotelje borish..rata nisi vidio..
Naseef Mushroom wrote: 24 Jun 2021, 17:37
shark-attack wrote: 24 Jun 2021, 15:42

opa malo smo nervozni..

ti borac ARBiH?

ne budali kraljevicu marko..ti se samo za svoju guzicu iz fotelje borish..rata nisi vidio..

Pa da, hiljade boraca oko tebe koji su poslije rata nastavili sa svojim životom ali tebi su borci samo oni koji iza rata sastavljaju kraj sa krajem iz jednostavnog razloga što tebe zaboli i za tog borca kojeg si naveo i svakog drugog jer njihovo siromaštvo koristiš za neka forumska prepucavanja. Da nije tako onda bi priznao da je bilo boraca i koji imaju za ljekove ili da im ne trebaju.
Dobar fazon, pominješ samo borce čije ti misljenje paše da dokažeš sta borci misle o državi :D.

A gdje si ti ratovao izdao si rečenicom "Mišljenje borca se pika a ne moje". Pravi licemjer, napadaš Sebiju, ženu, što nije bila tu u ratu pa došla na gotovo a ti mudonja dezerter, jos ti dezerter glumis da ti je stalo do borca.

Ali dosta o prošlosti, hajmo o sadašnjosti. Činjenica da visiš samo na ovoj temi, da izgleda imaš pojma o medicini i da prečesto postavljaš videa od ona dva doktora očigledno je da si guzni haver sa ta dva klovna pa tvoje kmečanje što ste od Sebije dobili šipak umjesto diplome dobija sasvm novu dimenziju. :D. jer je i kod tebe na ličnom nivou pa je tvoje kmečanje sada još slađe

Sharče, prozvo si ga prvi i odgovorio ti je.. Ona pozivanja na upoznavanje isto da se prekinu. Nema smisla. I raspravu sa ove teme, ne prenosite vise na druge teme.

Za obojicu, ko sljedeci svede raspravu na licni nivo, odmorice.

User avatar
shark-attack
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6164
Joined: 25 Mar 2019, 09:04
Has thanked: 17 times
Been thanked: 402 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by shark-attack » 26 Jun 2021, 14:33

Duminjo wrote: 26 Jun 2021, 14:28
shark-attack wrote: 24 Jun 2021, 15:42

opa malo smo nervozni..

ti borac ARBiH?

ne budali kraljevicu marko..ti se samo za svoju guzicu iz fotelje borish..rata nisi vidio..
Naseef Mushroom wrote: 24 Jun 2021, 17:37
Pa da, hiljade boraca oko tebe koji su poslije rata nastavili sa svojim životom ali tebi su borci samo oni koji iza rata sastavljaju kraj sa krajem iz jednostavnog razloga što tebe zaboli i za tog borca kojeg si naveo i svakog drugog jer njihovo siromaštvo koristiš za neka forumska prepucavanja. Da nije tako onda bi priznao da je bilo boraca i koji imaju za ljekove ili da im ne trebaju.
Dobar fazon, pominješ samo borce čije ti misljenje paše da dokažeš sta borci misle o državi :D.

A gdje si ti ratovao izdao si rečenicom "Mišljenje borca se pika a ne moje". Pravi licemjer, napadaš Sebiju, ženu, što nije bila tu u ratu pa došla na gotovo a ti mudonja dezerter, jos ti dezerter glumis da ti je stalo do borca.

Ali dosta o prošlosti, hajmo o sadašnjosti. Činjenica da visiš samo na ovoj temi, da izgleda imaš pojma o medicini i da prečesto postavljaš videa od ona dva doktora očigledno je da si guzni haver sa ta dva klovna pa tvoje kmečanje što ste od Sebije dobili šipak umjesto diplome dobija sasvm novu dimenziju. :D. jer je i kod tebe na ličnom nivou pa je tvoje kmečanje sada još slađe

Sharče, prozvo si ga prvi i odgovorio ti je.. Ona pozivanja na upoznavanje isto da se prekinu. Nema smisla. I raspravu sa ove teme, ne prenosite vise na druge teme.

Za obojicu, ko sljedeci svede raspravu na licni nivo, odmorice.
nisam .. i da sam dezerter/i da odj...sve
vrati se..par stranica
sve shto je napisao..stoji

pustio sam ga jedno vrijeme..niko nije reagovao..nisam se ljutio
namjerno sam mu vratio istom mjerom..da ga malo "izvucem"

prenio je na drugu temu

sada ga pozivam na pp da ne maltretiramo ostale forumashe..

a to za odmor ..slobodno...postupi po naredjenju
KIAORA

User avatar
shark-attack
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6164
Joined: 25 Mar 2019, 09:04
Has thanked: 17 times
Been thanked: 402 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by shark-attack » 26 Jun 2021, 15:20

Sve ljekari specijalisti..objashnjavaju...javno istupaju...

ne znam kome i kako vishe nije jasno...

KIAORA

User avatar
shark-attack
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6164
Joined: 25 Mar 2019, 09:04
Has thanked: 17 times
Been thanked: 402 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by shark-attack » 26 Jun 2021, 15:31

dumi, provjeri malo bolje "neshto" (ako mozesh)
KIAORA

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 55906
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1944 times
Been thanked: 5746 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by Duminjo » 26 Jun 2021, 16:00

shark-attack wrote: 26 Jun 2021, 15:31 dumi, provjeri malo bolje "neshto" (ako mozesh)
Gledo sam sat vremena. Video rahmetli zene predsjednika, svadje sa 51, prozivanja da su njih dvojica jedna osoba. Njihovo pozivanje FGR.. Ponuda kolegi da ide neuropsihijatru, redovno slanje botova u centralu. Svega po malo..

1:1.. Pokacili ste se oko toga ko vise voli Bosnu :cudi
Jedan na ovaj način, drugi na onaj. Neka ste, jbo ljude koji se nekad ne pokace. Nit su lnsani nit muškarci. Samo da to ne ide po cijelom Forumu i neka suprotna mišljenja ostanu na jednoj temi, eventualno dvije 🙈 bez ovih licnih podbadanja. Svi smo mi, skoro svi, mnogo osjetljivi na taj period agresije i nosimo skoro svi neki prekidač koji se sad pa sad moze upaliti ako se dodirne živa rana.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11831
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2924 times
Been thanked: 2597 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by Naseef Mushroom » 26 Jun 2021, 17:02

Duminjo wrote: 26 Jun 2021, 16:00
shark-attack wrote: 26 Jun 2021, 15:31 dumi, provjeri malo bolje "neshto" (ako mozesh)
Gledo sam sat vremena. Video rahmetli zene predsjednika, svadje sa 51, prozivanja da su njih dvojica jedna osoba. Njihovo pozivanje FGR.. Ponuda kolegi da ide neuropsihijatru, redovno slanje botova u centralu. Svega po malo..

1:1.. Pokacili ste se oko toga ko vise voli Bosnu :cudi
Jedan na ovaj način, drugi na onaj. Neka ste, jbo ljude koji se nekad ne pokace. Nit su lnsani nit muškarci. Samo da to ne ide po cijelom Forumu i neka suprotna mišljenja ostanu na jednoj temi, eventualno dvije 🙈 bez ovih licnih podbadanja. Svi smo mi, skoro svi, mnogo osjetljivi na tperiod agresije i nosimo skoro svi neki prekidač koji se sad pa sad moze upaliti ako se dodirne živa rana.
Pa i neka ostane na tome :)
Bar ja neću dalje. Bilo je forumaša koji su mi svašta pisali a i ja njima pa dana normalno komuniciramo i lajkamo postove i ja nemam problem lajkovati postove i Ajkula i Delfina ako su korektni i imati normalan razgovor sa njima.
Naravno da boli kada se nekome dirne u događaje iz rata ali neka i druga strana razmisli kako se drugi osjećaju kada ih zoveš dezerterima. Poštuj druge i njihova osjećanja ako želiš da neko poštuje tebe i tvoje osjećaje.

Onaj post što sam Ajkulu pomenuo "ničim izazvan" na drugoj temi sam se samo nadovezao na komentar kada je krenula off-topic diskusija kako se pišu svakakve stvari na forumu i da bi drugačije reakcije dobio kada bi npr. nekom rekao mrš. na ulici i na forumu.
A ono nije bila prijetnja niti poziv na obračun sa mojim prijateljem nego samo vezano za tu diskusiju kako bi volio vidjeti kada bi neko "dezerteru" rekao mom prijatelju u lice kada je već krenula diskusija kakve stvari ljudi pišu na forumu što ne bi u pravom životu.

Uglavnom dosta od mene i hajde da se volumo, pogotovo kada je ovakvo lijepo vrijeme, naše košarkasice su se kvalificirale, separatisti dobili samarčinu u Briselu a i imamo gay pride mjesec :cool
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
shark-attack
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6164
Joined: 25 Mar 2019, 09:04
Has thanked: 17 times
Been thanked: 402 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by shark-attack » 29 Jun 2021, 02:12

Duminjo wrote: 26 Jun 2021, 16:00
shark-attack wrote: 26 Jun 2021, 15:31 dumi, provjeri malo bolje "neshto" (ako mozesh)
Gledo sam sat vremena. Video rahmetli zene predsjednika, svadje sa 51, prozivanja da su njih dvojica jedna osoba. Njihovo pozivanje FGR.. Ponuda kolegi da ide neuropsihijatru, redovno slanje botova u centralu. Svega po malo..

1:1.. Pokacili ste se oko toga ko vise voli Bosnu :cudi
Jedan na ovaj način, drugi na onaj. Neka ste, jbo ljude koji se nekad ne pokace. Nit su lnsani nit muškarci. Samo da to ne ide po cijelom Forumu i neka suprotna mišljenja ostanu na jednoj temi, eventualno dvije 🙈 bez ovih licnih podbadanja. Svi smo mi, skoro svi, mnogo osjetljivi na taj period agresije i nosimo skoro svi neki prekidač koji se sad pa sad moze upaliti ako se dodirne živa rana.
gled'o jesi..skonto nisi, ili je ovo razlog:

by Duminjo » 29 May 2021, 19:42

Umjesto da uputi izvinjenje gospodji Izetbegovic, Senad ide dalje sa optuzbama bez ikakvih dokaza.
Ovo je sve na silu i sa puno bezobrazluka.. Izgubice on ovo a time ce podici rejting sultaniji i sulatnu. Jbo ga onaj ko ga gura skupa sa egom svojim


od 50-te stranice nacina komunikacije,,prozivanja da je neko narkoman, psihicki bolesnik...spominjanje "intimnih" dijelova,ma nema shta se nije spominjalo...postavljanja disetracije...(haj'd pobijte ako mozete)..
moj prvi post na 67..moze se vidjeti..i poziva na struku, mishljenje istih...
onda polako se krece po istom/oprobanom principu...diskreditacija/omalovazavanje... et ja sam k'o neshto bitan..znam shta je u konacnici cilj
i josh lijepo napishem da cu odgovarati istom mjerom jer pojedini samo taj jezik/nacin komunikacije (pre)poznaju.."prolazi"... taj osjecaj pripadnosti..pa hajmo zajedno...(vidi se nema greshke)
nece da moze..jok
shto se nazifa tice, jel' dezerter ili istinski borac, odakle pishe/koliko ip adresa koristi...iz centrale ii ne.. znash koliko me interesuje...ni sekunde...samo sam njega i ostale "vodio" do kraja.. da malo izadju iz "sholjke"...
i to sam lijepo napisao objasnio...da stanu, ne idu dalje..znam shta je na kraju balade
sa osmijehom na licu citam..zabavaljaju me pojedini u nastojanju da se prikazu u drugom svjetlu..i shto se vishe trude..jel
..samo su sebe opisivali

bitan je stav i poruka...njegov i slicnih..prepoznace se...


Senka Kurt: Nije majka Sebiju karala što se školovala, već što se vadila!


Nek' vam Bog da ono shto mislim (NE DAJ BOZE DA SE DESI..AL' TO JE REALNOST ZA SVE NAS INSANE):
pa,da vas/vashe najdraze lijeci seka i njeni doktori..ned'o Bog da vas lijeci Dizdarevici/Gavrankapetonavici/Tanovic/VRanic...

p.s. sve ovo za seku i laziranje, znalo se i ranije..pomogli, poslije shutili SAMO zbog Alije (a.r.)...
To zamjeram prof. Zehri..
kad ljudska bijeda uhvati furseta docepa se vlasti... sve zaboravi i gazi..narocito te koji su joj najvishe pomogli..

Ja joj halalit necu shto je odbila da lijeci dijete, a vi kako hocete
a sad necu ni ovo laziranje ..jok

a vi nastavite..
KIAORA

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 53783
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1918 times
Been thanked: 15173 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by HAVANA » 30 Jun 2021, 10:57

Eno sad.Malo sto nas vakcinisu sad i ovo :grana :grana :grana
https://www.klix.ba/vijesti/bih/iz-beog ... /210630038
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

Post Reply

Return to “Politika u BiH”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests