SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Politička dešavanja i aktuelnosti u Bosni i Hercegovini.

Moderators: Krokodil Behko, Duminjo

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by KOMESAR » 14 Jun 2017, 19:58

Generalna direktorica obmanjuje javnost da je u martu slala dopis SIEMENS-u ,a to je ustvari uradila jučer.. KCUS mjesecima nije plaćao svoje obaveze prema Siemensu, kao, ustalom, prema većini dobavljača. Što dokazuje i slučaj Sarajevo gasa, kojem KCUS duguje milion maraka.

Samo, u prilog joj ide činjenica da je direktorica Sarajevo Gasa rođena sestra Eneide Kapetanović, vlasnice Apoteke Dina, koja ima posebno mjesto u privatnom i poslovnom životu Sebije Izetbegović.
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by KOMESAR » 14 Jun 2017, 20:00

Yokeru,
bolje bi bilo da je sama otišla,nego da je narod smjenjuje kao Elenu.
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120157
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6890 times
Been thanked: 7768 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by Krokodil Behko » 14 Jun 2017, 20:20

Trebala bi nam anketa, koliko forumaša makar pregleda ovolike tekstove o Sebiji. kladim se na 5%.
online

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 80782
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 9955 times
Been thanked: 6802 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by Julia-Klara » 14 Jun 2017, 21:08

Ja ne citam sv,e ali me je ovo sto se desava posljednjih dana licno pogodilo.
Pa j.... joj sve, radi nje bih i ja tako ostala bez lijekova i lijecenja, radi njenog jebenog ega.
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Yoker
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 404
Joined: 05 Jun 2016, 20:28
Location: Sarajevo
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by Yoker » 14 Jun 2017, 22:50

Julia-Klara wrote: 14 Jun 2017, 17:38 Ah! Samo zato sto ideja dolazi od "ljevicara: a protiv je "zene,majke,kraljice,Bakirovice" - nije potrebno da se smijeni???
Medicina je nesto drugo, humana grana nauke, ne ekonomija, ne automatizam kojim se stede pare.

Nadam se da niko od tvojih (Yokeru) nece zavrsiti na onkologiji/radiologiji, onda bih te pitala.

Jos jednom za doticnu "GOSPOJU" i sve koji je podrzavaju (i muza joj, stranku...) FUUUUUUUUUJJJJJJJJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sebija je generalna direktorica KCUS - a. Opće je poznato da je UKCS bio u dubokoj dubiozi, da se ne ponavljamo, prije njezinog dolaska na čelo menandžmenta kompanije koja je od općeg interesa za sve građane jedne nam i jedine.
Ako se razumiješ u ekonomiju, usporedi stanje recimo za vrijeme dr. Mesihovića i stanje sad. Sve će ti biti jasno.
Prošla su vremena kad su dr. mr. sjedili na dvije stolice, što bi se reklo; "ko hebe društveni sektor, bitan je privatni", prošla su vremena kad se i šakom i kapom kralo u KCUS - u. Indikativno je to što SIPA ne obavlja svoj posao, dokaza za lopovluk u KCUS - u ima na pretek. Sad bi da SDP i njezini sateliti to sve da sakriju pod tepih. Ako težimo pravnoj državi, red je da se u KCUS - u uvede red, red i disciplina. Ruku na srce Seka je na dobrom putu, međutim neprijateljima i negatorima jedne nam i jedine to očigledno ne štima, sjeti se samih početaka bunta, dr. Đokanovića i sličnih.
Evo ti ilustracije za primjer;
Nema dalje!
Image

http://vijesti.ba/clanak/342458/dr-doka ... -muslimana
"Kakve su ti misli, takav ti je život"

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 80782
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 9955 times
Been thanked: 6802 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by Julia-Klara » 14 Jun 2017, 23:02

Na ustrb pacijenata? Pricas o "razumjevanju ekonomije" i ustedama NA USTRB PACIJENATA?

Zasto li i pokusavam :rol
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by KOMESAR » 15 Jun 2017, 08:42

Da zaključimo!

Pacijenti su doslovno istjerani sa klinike i upućeni da se sami liječe, odnosno da pronađu aparat za zračenje u nekom drugom kliničkom centru. Nakon što su mediji objavili da su pacijenti istjerani sa klinike i da su im data otpusna pisma, pacijenti su isto tako na silu vraćeni na kliniku kako bi prekinuli proteste. Također, pacijenti su posebno istaknuli jako loše stanje u kojem se nalazi Klinika za onkologiju, teške higijenske uslove te da su bili prisiljeni sami kupovati i hranu i lijekove .
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by KOMESAR » 15 Jun 2017, 08:44

Julia-Klara wrote: 14 Jun 2017, 23:02 Na ustrb pacijenata? Pricas o "razumjevanju ekonomije" i ustedama NA USTRB PACIJENATA?

Zasto li i pokusavam :rol
Nema rasprave s onim koji su se natakli na sisu.
Njima nafaku daje SDA.
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by KOMESAR » 15 Jun 2017, 08:52

Dopredsjedavajuća Zastupničkog doma Parlamenta Federacije Bosne i Hercegovine Vesna Švancer, članica Saveza za bolju budućnost (SBB) BiH, novinarima je obrazložila razlog njene suzdržanosti prilikom glasanja tog Doma o inicijativi kojom je trebalo tražiti smjenu direktorice Univerzitetskog kliničkog centra Sarajevo Sebije Izetbegović.

“Ne treba bježati od toga da se to predloži, ali smatrala sam da sam trebala biti suzdržana jer sam trebala sagledati i drugu stranu, točnije izvještaj i iz Kliničkog centra” – njene su riječi.

Vesna Švancer je među troje članova Saveza za bolju budućnost BiH koji su bili suzdržani prilikom glasanja o ovoj inicijativi. Ostali zastupnici iz njene stranke bili su za.

Jedan od također suzdržanih članova SBB-a, zastupnik Faruk Ćupina, obrazložio je slično kao i koleica Švancer razloge za njegov način glasanja.

p.s.
Vrana vrani oči ne vadi!
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by KOMESAR » 15 Jun 2017, 14:06

Pred kraj vladavine Ali Izet-bega Šamčanina, njegovu Stranku i mjesto u Predsjedništvu, nakratko, bio zauzeo Sulejmen, isto iz Šamca, ali bez plemićke titule. U narodu su ga zvali Gospodar Prstenova, jer je, mučenik, rahmet mu blagoj duši, prije rata jedno vrijeme radio i kao matičar. No, njegova vladavina nije dugo trajala, ubrzo se razbolio i umro, 2014. godine.

Te godine, na izborima, koji nisu bili ništa drugo nego popis stanovništva, pobijedio je sin Ali-Bega, Bakir, i brutalno se obračunavši sa Sulejmenovim ljudima, zasjeo je na prijestolje. Te godine mogu se smatrati najgorima u poslijeratnom razdoblju: zavladalo je vrijeme neznanja, javašluka i bašibozuka, koje je izazivala vlast, stalno izluđujući i zavađajući narod. Posla nije bilo, iako se naveliko obećavalo da će se početi raditi, a u državnoj službi je zavladala neka čudna željezna disciplina, koju su provodili uglavnom neškolovani jaramazi, postavljeni od Stranke da utjeruju strah narodu.

U tim godinama, ahmačkim i kabadahijskim ponašanjem izdvojila se snaha Ali-bega Šamčanina, Sebija, koju je narod tokom njezina strelovita uspona prozvao – Sultanija. Preuzela je hastahanu, a na visokoj školi za hećime pošla zavesti strahovladu. Govorkalo se i o njezinim političkim ambicijama: nakon isteka muževljevih mandata, htjela je i u kandidaturu za Troglavu ažbahu, ali je njezin muž za to bio sačuvao posljednji adut. Poslušnog i svim bojama premazanog dvorskog spletkaroša Zla-Gumlu efendiju, kojeg su zbog svoje ljubavi prema ovozemaljskom blagu u narodu prozvali Aurel.

Izgledalo je, tako, da će zulum vječno trajati: u koševskoj hastahani nije bilo osnovnih sredstava, bolesnici su rane previjali selojtejpom, a pričalo se da pacijenti haman otvorenih glava bivaju otpušteni iz bolnice. Makine za najveće haste nisu radile zbog neodržavanja, pa su ljudi, kao od kuge, naglo počeli umirati. Sve dok 16. ramazana, 1438. oko 150 hasti nije izašlo na demonstracije. Sve stranke, osim vladajuće, zatražile su njezinu smjenu, a Sultanija je pokušala svaliti svu krivicu na prethodnu upravu. Navodno je kazala da nama treba zdrava nacija, a ne da mi ovdje leže bolesni ihtijari. "Zdravstvo nije za bolesne, zdravstvo je za zdrave.”

Te je godine Sarajevom i Bosnom vladala teška suša. Trešanja i čereza jedva da je bilo kupiti, a i kad je bilo, koštale su pravo malo bogatstvo. Bostan se pojavio rano, i bio je sladak. Od Jurjeva nije bilo čestite kiše, i bilo je sparno.

Otišla su dvojica mlađih kolega u kratkom vremenu, neka im je rahmet veliki, pa me je to odvuklo od knjiških poslova koje sam imao raditi. Ako je nešto određeno, onda propadaju svi planovi.

ako su po božjoj volji i ljudskoj gluposti jaramazi i silnici vladali poštenim narodom. No, ako ste slučajno pomislili da je tome zulumu došao kraj, prevarili ste se. Još će dugo, kako se gleda, trajati ova bezumna, silna i dvolična vlast, a meni, Mula-Mustafi, robu božijem preostaje samo da boga molim da se to jednom prekine i da se narod dosjeti da je prevaren planom da blago i dobrobit na ovom svijetu treba uživati nekolicina porodica, i da nije ni prirodno ni božije da se ljudi dijele prema tome kako se ko zove i kako mu je neko ime nadjenuo. Ali, čini mi se, još će dugo Miljacke proteći dok se toga ne sjete.

U Sarajevu, ramazana 1438.
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by KOMESAR » 15 Jun 2017, 16:10

Ismet Suljević nedavno je smijenjen s pozicije šefa Klinike za anesteziju i reanimaciju. Razlog - više puta je pismeno obavijestio rukovodstvo Kliničkog da nema osnovnog materijala za rad.

"Da vam pravo kažem, radim 35 godina, od toga 33 godine na Kliničkom centru. Za ove 33 godine nisam imao problema niti sa pacijentima, niti sa njihovim porodicama. Mogu dokumentovati masu zahvalnica i pohvala. Moji pacijenti su moji prijatelji, kao i njihova rodbina i zaista nisam imao s te strane problema. Ono što meni kao profesionalcu stvara probleme proteklih godina jeste da smo imali nestašice koje su krenule početkom ili sredinom 2012. i 2013. i koje su kulminirale u zadnjih godinu i po' dana. Vjerujte kao šef klinike sam bio u prilici da u dva navrata idem u Hitnu pomoć i tražim ampule da bi taj dan mogli operirati. Jedan sam od rijetkih šefova koji je više puta upozoravao nadležne, uključujući i gospođu Sebiju Izetbegović o takvom stanju prijeteći obustavom rada i pismeno i usmeno. Jednostavo takav se kontinuitet nastavlja u Kliničkom centru što je kulminiralo protestom pacijenata. To je nezabilježeno u 120 godina postojanja KCUS-a".

"Nezakonito sam smijenjen, nije mi dato pravo na odbranu. Ja sam tražio da se poštuju pravilnici i konvencija o ljudskim pravima, Sebija Izetbegović je to sve zanemarila i nije mi dozvolila da kao čovjek kažem svoj stav na optužbe koje su neistina. U svojoj karijeri nisam imao nikakvih mrlja koje bi predstavljale nešto ružno. U tom smislu situacija u KCUS-u je nezavidna, alarmantna i vlada jedan strah".

"Ovdje se strah osjeća. Ljudi se žale, pojedine radnice dolaze s plačem na posao. Neki problemi koji su evidentni, koji traju godinu i po' dana intenzivno i koji pokazuju loše manire menadžmenta koji rukovodi KCUS-om. Tek jučer je reagovano na Parlamentu i u tom smislu je čudno da do sada neko nije pokazao interes za stanje na KCUS-u".

"Mi smo ustanova od javnog značaja, ukoliko imamo probleme koje danas imamo ne možemo normalno raditi. Moji ljudi su bili pod stresom, jer su morali ići u salu ne znajući imaju li ono što im treba za rad".

"Sama izjava da je ušteđeno 80 miliona govori sama o sebi. Kako je to moguće? Znači li to da su sredstva koje Zavod za zdravstvo izdvaja na godišnjem nivou davana u nešto drugo? Odbijao sam da potpišem određene akte koji su zahtijevali da potpišem aparaturu koja je nabavljena za KCUS, a ja je očima nisam vidio. Moj potpis tu bi značio da sam ja primio te aparate".

"Mi smo imali bolju snabdijevenost lijekovima u ratu nego sada. Ovaj narod to nije zaslužio".
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by KOMESAR » 15 Jun 2017, 16:16

Divna je slika koju su obezbijedili Sebija Izetbegović i stranački aparatčik Samir Bešlija. Pacijenti koji se bore sa karcinomom protestuju jer ih je KCUS doveo u bezizlaznu situaciju da se ne mogu liječiti. Drugim riječima, oni su ostavljeni da umru a neliječenje pacijenata je posljednji stadij u bahatom vladanju Sebije Izetbegović, ovladavanje životom i smrću gdje je smrt dosta jeftinija i isplativija. Uštede koje je donijela Sebija Izetbegović su zaista efikasne. Nema čovjeka – nema potrošnje.
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
SPINERKA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18479
Joined: 20 Aug 2015, 18:13
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by SPINERKA » 15 Jun 2017, 19:10

:hm

Koliko sam pratila po medijima , u drugim gradovima BIH je ovakva situacija godinama , i nitko se nije bunio.

:djed Dirnulo se u Sareajevo -panika.

Ne moze se ne ubacuvati u sistem a ocekivati da isti zacepi svaki rupu.

Odakle novac za opremu , dr ,lijekova za 80% :lud bolesnog stanovnistva BOSNE.

Ako je u nje muz preko 20 godina 'sultan' bice da nesto dobro radi , za ocekuvati je i da je 'pravu hanumu 'nasao, koja ima sta reci i uraditi .

:kafa
Image

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by KOMESAR » 16 Jun 2017, 10:17

SPINERKA wrote: 15 Jun 2017, 19:10 :hm

Koliko sam pratila po medijima , u drugim gradovima BIH je ovakva situacija godinama , i nitko se nije bunio.

:djed Dirnulo se u Sareajevo -panika.

Ne moze se ne ubacuvati u sistem a ocekivati da isti zacepi svaki rupu.

Odakle novac za opremu , dr ,lijekova za 80% :lud bolesnog stanovnistva BOSNE.

Ako je u nje muz preko 20 godina 'sultan' bice da nesto dobro radi , za ocekuvati je i da je 'pravu hanumu 'nasao, koja ima sta reci i uraditi .

:kafa
NJemu je hanumu našao KOS.
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by KOMESAR » 16 Jun 2017, 10:19

Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by KOMESAR » 16 Jun 2017, 10:35

Jedini aparat za unutrašnje zračenje bolesnika na Klinici za onkologiju Univerzitetsko-kliničkog centra Sarajevo (UKCS) od jučer (četvrtak) nije u funkciji, tako da u ovom trenutku ne radi nijedan od aparata koji su jedina nada za preživljavanje bolesnicima oboljelim od malignih bolesti.
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by KOMESAR » 16 Jun 2017, 19:11

Danas je silom provaljeno u Dekanat i kabinet koji je koristila dekanesa Almira Hadžović-Džuvo

Naredba direktorice KCUS-a Sebije Izetbegović bila je jasna. Medicinski fakultet danas mora biti pod njihovom kontrolom. Jedan od članova NNV-a Eldan Kapur telefonski je obavijestio Izetbegović „da su preuzeli Dekanat“.
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by KOMESAR » 16 Jun 2017, 19:40

"Ne znam da li je rahmetli Alija ikada i pomislio kako će se Bošnjaci osjećati “u svojoj vjeri, na svojoj zemlji” (čitaj: Sarajevo i okolica), kad mu njegova mentalno bolesna snaha Sebija bude slala Bošnjake oboljele od raka na liječenje u “srpsku” Banjaluku?! Baš iz onog Sarajeva, za koje je toliko krvi tih istih Bošnjaka palo, a u kojem se više ne mogu ni liječiti.

Da ne pominjem očajne aktivnosti boraca zadnjih dana baš u tom Sarajevu. Ipak, u svemu tome ima nešto dobro. Odlasci na liječenje u “srpsku” Banja Luku, stjecanje prijatnog iskustva s njihovim doktorima i ljudima, u šta na osnovu vlastitog iskustva nimalo ne sumnjam, može značajno pomoći onima koji još uvijek nisu progledali da konačno progledaju. I shvate da Srbi nisu Dodik, ni Bošnjaci Bakir, niti Hrvati Čović.

Svi smo mi, ustvari samo ljudi, koji žele da žive u zdravlju, miru i malo blagodati. Oni što žive od nacionalističkih priča, kažu da sam naivna. Ali to je sve što mogu, jer im moj glas nikada nije osigurao fotelju, a bome nisu ni oni meni."

Pacijentica iz Zenice
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
SPINERKA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18479
Joined: 20 Aug 2015, 18:13
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by SPINERKA » 16 Jun 2017, 19:54

KOMESAR wrote: 16 Jun 2017, 19:11 Danas je silom provaljeno u Dekanat i kabinet koji je koristila dekanesa Almira Hadžović-Džuvo

Naredba direktorice KCUS-a Sebije Izetbegović bila je jasna. Medicinski fakultet danas mora biti pod njihovom kontrolom. Jedan od članova NNV-a Eldan Kapur telefonski je obavijestio Izetbegović „da su preuzeli Dekanat“.
Zasto silom. ? netko progutao kljuc - srece se okrece. :hihi
Image

User avatar
SPINERKA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18479
Joined: 20 Aug 2015, 18:13
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by SPINERKA » 19 Jun 2017, 14:57

:hm --komesar

Opet ne reaguje - skoro 3 dan-- da nije zaglavio kod -nedoBOG- -imejojsezatrlo. :rol
Image

Post Reply

Return to “Politika u BiH”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 20 guests