SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Politička dešavanja i aktuelnosti u Bosni i Hercegovini.

Moderators: Krokodil Behko, Duminjo

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102613
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2976 times
Been thanked: 3084 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by Chloe » 29 Jun 2017, 13:31

KOMESAR wrote: 29 Jun 2017, 13:28
Chloe wrote: 29 Jun 2017, 13:23 Dolazi li ona u Bihać danas sa Bakirom? :zubi
Ako zaobiđe Zenicu!
Znači da dolazi ... :zubi
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by KOMESAR » 29 Jun 2017, 13:39

Chloe wrote: 29 Jun 2017, 13:31
KOMESAR wrote: 29 Jun 2017, 13:28
Chloe wrote: 29 Jun 2017, 13:23 Dolazi li ona u Bihać danas sa Bakirom? :zubi
Ako zaobiđe Zenicu!
Znači da dolazi ... :zubi
Kad može Maja priđi i ti. Jest da malo lopovske ruke tuknu!
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by KOMESAR » 02 Jul 2017, 14:30

I pored zdravstvenog osiguranja usluge u Sebijinom begovatu se naplaćuju prema njenom propisu.
Ako ste ,nedaj bože, slomili ruku ili nogu zadovoljstvo postavljanja gipsa od strane begovicinih poslušnika koštaće vas 80 KM iako je cijena vreće od 50 kg gipsa na stovarištima 40 KM.
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
SPINERKA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18479
Joined: 20 Aug 2015, 18:13
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by SPINERKA » 02 Jul 2017, 14:35

:baba
Sto manje hodati -cuvati kukove -operacija 3000KM.
Image

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by KOMESAR » 02 Jul 2017, 15:05

Nedavnio sam išao prijatelju ,u posjetu,gore kod nje.Odsjekli mu, za rođene pare, nogu ispod koljena. Svaki drugi dan mu dobrovoljno previju ranu,ako rodbina donese zavoje i ono što ide uz to, ako ne moraju ga privatnim autom voziti u lokalnu ambulantu da mu to previju.
Ima li to igdje na zemaljskoj kugli?

p.s.
Dabogda im se sjeme zatrlo!
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
SPINERKA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18479
Joined: 20 Aug 2015, 18:13
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by SPINERKA » 02 Jul 2017, 15:17

:(

Izgleda da je zblja tako.
Jucer mi prijateljica prica--narucena za snimi kuk -dosla nakon 3 mjeseca cekanja , e, rekli joj , ne radi aparat.
Ona pitala -kada proradi hocu li tada biti prva -neces opet ces cekati 3 mjesec :lupa
No , ko ima da plati (mito) sve moze da dobije.

:oklagija
Image

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by KOMESAR » 07 Jul 2017, 19:01

Za razliku od Sarajeva, koje bi, kao glavni grad, trebalo biti lider, doktori i stomatolozi u drugim gradovima FBiH ne žele držati pognute glave i kalkulirati

Ukoliko se ne potpiše kolektivni ugovor o radu svi doktori medicine i stomatolozi, koji su članovi Federalnog saveza samostalnog strukovnog sindikata, sami će dati otkaze u svih devet kantona FBiH, osim Sarajevskog.
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by KOMESAR » 13 Jul 2017, 16:38

Požuri!
Dok ti postaneš rektorica neće više biti studenata.
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
SPINERKA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18479
Joined: 20 Aug 2015, 18:13
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by SPINERKA » 14 Jul 2017, 02:37

Sta se desava - mirno oko nje. ? Ostaje gdje je ili ?
Image

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by KOMESAR » 14 Jul 2017, 10:55

SPINERKA wrote: 14 Jul 2017, 02:37 Sta se desava - mirno oko nje. ? Ostaje gdje je ili ?
Još nije uprla prst,u trilemi je.
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by KOMESAR » 02 Aug 2017, 18:42

Više ljekara sa Klinike za ortopediju i traumatologiju Kliničkog centra Univerziteta u Sarajevu odbili su prihvatiti poziciju šefa ovog odjela, ukoliko menadžment smijeni profesora Ismeta Gavrankapetanovića sa te pozicije. Oni su obrazložili da se protive nametnutim odlukama koje se tiču ustroja i rada Klinike. Najmanje trojici ortopeda sa Klinike za ortopediju i traumatologiju menadžerica KCUS-a dr. Sebija Izetbegović ponudila je da na poziciji šefa ove klinike zamijene dr. Gavrankapetanovića, ali su oni to odbili. Ljekari koji su se usprotivili smjeni dr. Gavrankapetanovića su: prim. dr. Mirza Biščević, doc. dr. Đemil Omerović, mr.sci.dr. Senad Maksić, mr.sci.dr. Semin Bećirbegović, prim. dr. Amir Ahmetović, prim. mr. sci. dr. Husein Čamo, dr. Fahrudin Helać, dr. Hasan Tanović, dr. Mehmed Jamakosmanović, dr. Elvir Baždar, dr. Ehlimana Hadžić-Agović, dr. Edin Kulenović, prim. dr. Dario Ivanišević, doc. dr. Fuad Džanković, dr. sci Hadžan Konjo.
- Mi potpisani specijalisti Klinike za ortopediju i traumatologiju dajemo podršku šefu Klinike prof. dr. Ismetu Gavrankapetanoviću i oštro se protivimo nametnutim odlukama koje se tiču ustroja i rada naše Klinike - navodi se u pismu upućenom upravi KCUS-a.
Dr. Ismet Gavrankapetanović završio je Medicinski fakultet u Sarajevu 1986. Doktorsku tezu odbranio je 1998. godine. Član je brojnih domaćih i međunarodnih ljekarskih asocijacija, među njima i Američke akademije ortopedskih hirurga, član je Kraljevskog koledža hirurga iz Londona, Britanske ortopedske asocijacije, Evropskog udruženja sportske traumatologije, hirurgija koljena i artroskopija, član je Britanskog udruženja hirurga lakta i ramena..
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by KOMESAR » 03 Aug 2017, 20:56

Smjenom dr. Ismeta Gavrankapetanovića sa čela sarajevske ortopedije ugrožen je jedan od najvećih evropskih projekata koji treba rezultirati lijekom koji pomaže pacijentima s problemima zarastanja kosti i onima kojima je potrebno nadomjestiti dio kosti koji nedostaje, upozorio je prof. dr. Slobodan Vukičević, koordinator ovog projekta.
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by KOMESAR » 03 Aug 2017, 21:02

Da hoće vala i taj zemljotres!
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
Bla
i dva polipa
i dva polipa
Posts: 75774
Joined: 30 Aug 2013, 14:21
Location: Rodna grudva
Mood:
Has thanked: 1 time
Been thanked: 34 times
Contact:
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by Bla » 03 Aug 2017, 21:06

počela je znači Seka i Evropom drmati :oo
ćućešćećemoćeteće samsijesmostesu
:back: :underage: :no_mobile_phones: :do_not_litter: :stew: :pizza: :smoking: :ok:

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by KOMESAR » 03 Aug 2017, 21:37

Ismet Gavrankapetanović, bivši šef Klinike za ortopediju i traumatologiju Kliničkog centra Univerziteta u Sarajevu, izjavio je da mu je potpuno nevažno je li smijenjen ili mu je istekao mandat kako su danas u saopćenju poručili iz KCUS-a.


On se zapitao šta zapravo znači biti šef Klinike ocijenivši da to nije stvar prestiža već velike odgovornosti i, kako je kazao, najgore borbe.



''Ne bih ja to ni znao već su mi javili. Suština je da je to meni potpuno nevažno, ja ni ne želim da budem šef pod ovakvim okolnostima. Hirurgija je nešto što morate imati, najopasnije stvari radite, za život i smrt, morate imate ljude koji vas razumiju i podržavaju. U ovakvim okolnostima ne želim nipošto da budem šef i ne razumijem šta znači biti šef - šef Klinike je onaj koji isključivo i jedino odgovara za komplikacije i sve što je problematično zajedno operiše sa svojim hirurzima''.



''Ja nisam nikakvo pravno lice, u pravnom smislu ja sam ništa. To je ustvari onaj koji je prvi, koji ulazi u najgore borbe. Šef je onaj ko je odgovoran za svoj rad i rad svih drugih. Ni ne želim da to budem pod ovakvim okolnostima, ne daj mi Bože. Ne želim biti šef u ovakvim okolnostima jer radimo sa ljudskim životima i moramo imati one koji razumiju težinu našeg posla. Ako takvi koji upravljaju ne razumiju hirurge, onda ne želim biti šef'',



Gavrankapetanović je kazao da je problem u odnosu i načinu na koji je saznao za promjenu.



''Nemam pojma, ali ovo je važno reći: ima ljudski način, pozovete nekoga, logično je da vas pozovu i da vam kažu - vi ste bili ovdje 19 godina šef ove kuće i mi hoćemo sada da više ne budete šef i meni je to normalno. Ali je ljudski ako radite 30 godina u KCUS-u, da vam kažu. Nisam se ja rodio kao šef, ja sam se na Bistriku rodio. Postoji ljudski način, a ne da se mučimo. Grehota je i životinju mučiti''.
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102613
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2976 times
Been thanked: 3084 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by Chloe » 03 Aug 2017, 21:58

Valahi jes` SEbija ... :sram :hihi
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

User avatar
Bla
i dva polipa
i dva polipa
Posts: 75774
Joined: 30 Aug 2013, 14:21
Location: Rodna grudva
Mood:
Has thanked: 1 time
Been thanked: 34 times
Contact:
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by Bla » 03 Aug 2017, 22:02

ako tako nastavi nećemo mi ni ulaziti u Evropu.
Evropa će ući u nas :oo
ćućešćećemoćeteće samsijesmostesu
:back: :underage: :no_mobile_phones: :do_not_litter: :stew: :pizza: :smoking: :ok:

posmatrac
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5944
Joined: 29 Nov 2016, 18:11
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by posmatrac » 04 Aug 2017, 19:19

KOMESAR wrote: 03 Aug 2017, 21:37 Ismet Gavrankapetanović, bivši šef Klinike za ortopediju i traumatologiju Kliničkog centra Univerziteta u Sarajevu, izjavio je da mu je potpuno nevažno je li smijenjen ili mu je istekao mandat kako su danas u saopćenju poručili iz KCUS-a.


On se zapitao šta zapravo znači biti šef Klinike ocijenivši da to nije stvar prestiža već velike odgovornosti i, kako je kazao, najgore borbe.



''Ne bih ja to ni znao već su mi javili. Suština je da je to meni potpuno nevažno, ja ni ne želim da budem šef pod ovakvim okolnostima. Hirurgija je nešto što morate imati, najopasnije stvari radite, za život i smrt, morate imate ljude koji vas razumiju i podržavaju. U ovakvim okolnostima ne želim nipošto da budem šef i ne razumijem šta znači biti šef - šef Klinike je onaj koji isključivo i jedino odgovara za komplikacije i sve što je problematično zajedno operiše sa svojim hirurzima''.



''Ja nisam nikakvo pravno lice, u pravnom smislu ja sam ništa. To je ustvari onaj koji je prvi, koji ulazi u najgore borbe. Šef je onaj ko je odgovoran za svoj rad i rad svih drugih. Ni ne želim da to budem pod ovakvim okolnostima, ne daj mi Bože. Ne želim biti šef u ovakvim okolnostima jer radimo sa ljudskim životima i moramo imati one koji razumiju težinu našeg posla. Ako takvi koji upravljaju ne razumiju hirurge, onda ne želim biti šef'',



Gavrankapetanović je kazao da je problem u odnosu i načinu na koji je saznao za promjenu.



''Nemam pojma, ali ovo je važno reći: ima ljudski način, pozovete nekoga, logično je da vas pozovu i da vam kažu - vi ste bili ovdje 19 godina šef ove kuće i mi hoćemo sada da više ne budete šef i meni je to normalno. Ali je ljudski ako radite 30 godina u KCUS-u, da vam kažu. Nisam se ja rodio kao šef, ja sam se na Bistriku rodio. Postoji ljudski način, a ne da se mučimo. Grehota je i životinju mučiti''.
ZAto ce Sebija kao vrhunski medicinski radnik saradjivati sa blisko istocno talibanskim medicinskim projektima, Gavrankapetanic je i onako bio ublehar i laik :hihi

http://ba.n1info.com/a177906/Vijesti/Vi ... ivati.html

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37926
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2958 times
Been thanked: 2300 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by Pasaga » 04 Aug 2017, 20:09

Gavrankapetanovic je grjesan ....
pored svoje zene,napravio djete apotekarki...
...eeee zato ga ova sad ebe ... :hihi
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

posmatrac
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5944
Joined: 29 Nov 2016, 18:11
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by posmatrac » 04 Aug 2017, 23:53

A moze biti, valjda joj krivo sto Gavrankapetanovic nije debil ko muz joj .

Ali ko zna, mozda Kakir nekad zatrudni, pa se Sebka smiri :D.

Post Reply

Return to “Politika u BiH”

Who is online

Users browsing this forum: Matan and 5 guests