SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Politička dešavanja i aktuelnosti u Bosni i Hercegovini.

Moderators: Krokodil Behko, Duminjo

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by KOMESAR » 05 Feb 2017, 22:18

Intervju sa, bivšim predsjednikom ljekarske komore KS,jednim od najstarijih i najutjecajnijih ljekara Sarajeva, dr. Fahrudinom Kulenovićem.

Prošlog mjeseca je rukovodstvo Komore smijenjeno na zahtjev rukovodstva Kliničkog centra Univerziteta u Sarajevu (KCUS). Primopredaja još nije izvršena, tako da dr. Kulenović još sjedi u prostorijama Ljekarske komore na mjestu predsjednika, kao i njegovi dosadašnji saradnici, koji također odluke s vanredne sjednice Skupštine smatraju nelegalnim, te su cijeli slučaj predali nadležnom sudu.


- Agresija prof. Sebije Izetbegović na mene i Ljekarsku komoru KS počela je kada smo mi 16. maja prošle godine na sjednici Upravnog odbora donijeli zaključak da tretman i organizacija pacijenata, posebno urgentnih, u Kantonu Sarajevo nisu zadovoljavajući, a naročito nakon što je dr. Izetbegović, kada je došla na čelo KCUS-a, odredila da petkom i ponedjeljkom ne radi Urgentna klinika na KCUS-u.
Kazao sam da je za mene kao čovjeka koji se 50 godina bavi organizacijom zdravstva u Sarajevu to nebulozna odluka. Uskoro se i pokazalo da je to veoma loše po pacijente. Upozorili smo tada na moguće tragične ishode, koji su se poslije toga i desili. Jedan radnik je 20. maja pao sa sedmog sprata, proveo je nekoliko sati u kolima Hitne pomoći, jer su ga vozili od jedne do druge klinike i umro je u kolima. Drugi pacijent pao je u narkomansku krizu, odvezen je s KCUS-a u Opću bolnicu. Tamo nisu imali odgovarajući tretman za njega, jer to ima ustanova tercijarnog nivoa, pa je upućen u KCUS. I njega su ponovo vozali od bolnice do bolnice i on je umro.

Kada sam na to upozorio, počeli su napadi na mene u vidu pisama od dr. Izetbegović. Čak mi je, bez ikakvog uporišta, tražila i finansijski izvještaj Komore. Napisao sam joj da ona ne može to tražiti, kao i da se s Komorom kontaktira putem delegata u Skupštini, da Komora ima Upravni i Nadzorni odbor, te da ja ne mogu svakome ko mi zatraži davati finansijski izvještaj. Ona je počela tada da tvrdi da mi zloupotrebljavamo novac Komore.

Vrhunac svega desio se 29. septembra, kada me izvijestila da našu članarinu od maja do septembra zadržava na posebnom računu i da će, ako ne ispunim ultimativno neke njene uvjete, novac staviti za potrebe apoteke, iako zna da je to novac Komore. Uslijedila su i druga pisma prijetećeg sadržaja. Došlo mi je čak i pismo iz advokatske kancelarije Amile Eterović gdje se kaže da se samo putem te kancelarije obraćam gospođi dr. Izetbegović i da imam tri dana roka da odgovorim, inače će podnijeti krivičnu prijavu protiv mene.

Dr. Izetbegović sam pitao zašto pored plejade pravnika organizira advokatsku kancelariju te odakle joj novac za to? Nikada me više iz te advokatske kancelarije nisu kontaktirali. Potom je uslijedio zahtjev za vanrednom sjednicom Skupštine Komore, čemu sam udovoljio iako nisam morao. Tada već počinje mobing i manipuliranje članovima u Komori. Saznao sam da su pred sjednicu Skupštine bile generalne probe te da se vježbalo šta će ko govoriti, kako će ko glasati. A sve instrukcije dala je dr. Izetbegović.

Strašna greška

Skupština je sazvana jer je tražena Vaša smjena?

- Da. Ali, moram da kažem da je u momentu njenog sazivanja samo pet članova s KCUS-a bilo platilo članarinu od 51 njihovog delegata, iako jedan član našeg Statuta kaže da prestanak članstva nastaje zbog neplaćanja članarine tri mjeseca. No, nisam to potencirao jer ti ljudi nisu bili krivi što je dr. Izetbegović svojom odlukom zadržala njihov novac. Nažalost, advokat Komore je ranije napravio strašnu grešku omogućavajući da KCUS ima 51 delegata. Zato sada planiramo uraditi preregistraciju svih članova i napraviti jedan pravilan izbor bez ičije premoći. Ta sjednica Skupštine trajala je pet sati, svi su bili kao programirani, tražili moju smjenu. Na kraju nisu imali kvorum, te je sastanak završen.

Zato je 26. januara sazvana vanredna izborna sjednica Skupštine Komore?

- Iako su u to vrijeme znali da sam na odmoru, dobio sam poziv za vanrednu izbornu sjednicu Skupštine, na koju ne bih otišao ni da sam tu bio, jer je ona nezakonito sazvana, a što sam i rekao na prethodnoj sjednici, uz pojašnjenje da ne možemo imati vanrednu sjednicu Skupštine koju ne prepoznaje Statut Komore. Mogli smo samo pokrenuti inicijativu za izmjenu Statuta, unijeti termin vanredna izborna sjednica Skupštine, napraviti pravilnik o radu te skupštine i onda je tek sazvati. Međutim, ta skupština je održana, jer je pravi cilj dr. Izetbegović da zavlada cijelim zdravstvom, a samo smo Komora i ja još ostali kao prepreka, jer ne povlađujemo njenim promašajima u organizaciji zdravstva.

Ne pada mi na pamet da priznam njihove odluke. U sudu sam registriran kao predsjednik, reimenovan na drugi mandat koji traje do 19. marta 2018. godine. Do tada sam ja predsjednik, bez obzira na sva dešavanja.
Sebija je sada samo došla, sazvala i naredila koga da izaberu za novog predsjednika Komore, jer to njoj odgovara.
Ja 53 godine radim bez prekida, i sad laju na mene! Kutarisat ću se ja ovoga svega, ali neću sageti glavu pred tom provincijalkom, agresivkom... Bolje je umrijeti!
Njoj odgovara da dođe neko ko će klimati glavom i neće kao ja govoriti da su njene odluke protiv zdravlja građana Sarajeva, počevši od prve koju je donijela kada je došla na KCUS da se ukine intenzivna njega, da se zatvori Urgentna klinika ponedjeljkom i petkom, da se Endokrinološka klinika rasformira i proglasi odjeljenjem nuklearne medicine.
A kada je 90-ih godina na KCUS-u osnovana Intenzivna jedinica, prvi put u historiji smo imali odjel svjetskog nivoa.

Šta to ukidanje klinika znači za pacijente?

- Pacijenti sigurno trpe zbog ovakvih njenih hirovitih odluka, a, bogami, trpimo i mi braneći pacijente. Evo vidite, neki dan je dr. Izetbegović predstavila izvještaj o svom radu, ako se može to tako nazvati. Rekla je da te klinike nose sa sobom velike troškove. Pa, zdravstvo nosi velike troškove, ali za to se dobije novac. Za KCUS se godišnje izdvaja blizu 200 miliona KM. To je ogromna suma, i novac u zdravstvu nije tu da se štedi, nego da se spašavaju ljudski životi. Ali, ne čudim se više ničemu.
Braneći moje stavove i stručnost, otići ću iz Komore, ali nikada neću sageti glavu pred onima koji u organizaciji zdravstva ništa ne znaju, odnosno čine sve da oslabe zdravstvenu zaštitu. Odgovorno tvrdim da nakon svih ovih odluka koje je dr. Izetbegović donijela KCUS nikad nije bio u većoj krizi.

Građani govore da sestre nemaju rukavica, da nema osnovnih lijekova. Ima tu čak i sumnji u organizirani kriminal, jer govore da ljudi kupuju lijekove i to samo u jednoj apoteci.

Nikad se nije štedjelo na zdravlju pacijenata. Ne može se štedjeti na novcu koji je dobiven za zaštitu zdravlja. Zaprepašten sam da nema gaza, lijekova, da su stale operacije... Svaka treća rečenica ovog menadžmenta je prošli menadžment. Krive njih, a niko od nas nije vidio primopredaju, kada su bile smjene. Nisu nas nikada obavijestili o zatečenom stanju. Sada mogu pričati šta hoće, jer ovdje se sve svodi na priče, a dokumente kojima će se sve potkrijepiti niko nije vidio.

Hoćete da kažete da je 63 miliona KM ušteda o kojima govori dr. Izetbegović „ušteđeno“ od izdvojenog novca za liječenje?

- Ne znam šta bih vam rekao, jer ono što je dr. Izetbegović iznosila na konferenciji za novinare bilo je nebulozno. Već 50 godina pišem izvještaje, a ono što je ona prezentirala ne može se tako nazvati. Mi tamo nismo čuli koliko je bolesnika ležalo, koliko je operirano, koliko izliječeno, koliko je umrlo. Čuli smo samo nebulozne priče o kvadratnim metrima površine bolnice, o 63 miliona uštede. A to je priznanje krivičnog djela, jer to je novac za zdravstvenu zaštitu Sarajlija, nije to novac za štednju.

Drugo, ta suma je nemoguća. Ni to nije istina. Recimo i da je istina, da je uštedjela 63 miliona, finansijer bi joj trebao dogodine dati 63 miliona manje, jer je pokazala da može bez tog novca. To je totalno neznanje. Žalosno je bilo gledati ljude pored nje na konferenciji koji su sjedili kao mulci i klimali glavom na njen nastup. Pa to je jedan prizor primitivne, provincijske supkulture. Nikada ovoga nije bilo do njene pojave, ni svađe u Komori, ni problema na KCUS-u, ni tima koji kevće u horu oko direktora. Sramotno se ponašaju za jednu ozbiljnu bolnicu. A dr. Izetbegović je pokazala da nije neko ko može voditi bolnicu.

Izbor dr. Izetbegović od samog početka bio je sporan mnogima. Evo, i Vi kažete da nije dorasla toj poziciji. Zašto?

- Prema mom mišljenju, ona ima dvije reference za direktora: prezime Izetbegović i političku moć SDA. Uvijek sam govorio da politika ne smije ući u zdravstvo. Sad je kroz Sebiju Izetbegović ušla i desilo se veliko zlo. Čini mi se da ona polako potapa i Bakira i SDA. Nadam se da u SDA ima toliko pametnih ljudi koji će to vidjeti.
Osim toga, njenim izborom povrijeđen sam i kao čovjek koji je više od 50 godina u zdravstvu, da mene proganja profesorica koja je studirala 11 godina. Teško od neznalice postane neko dobar. To neznanje neko gura, ali ono se danas vidi na ovom organiziranju i reorganiziranju zdravstva. Očito su za neke ljudski životi postali igra!

Možete li se osvrnuti na odlazak vrsnih ljekara s KCUS-a? Imaju li oni zamjenu?

- Mislim da nemaju. Kad izgubite ljekara, specijalistu, nastaje ogromna rupa koju je vrlo teško popuniti.

Mislite li da štrajk ljekara može nešto promijeniti?

- Ne bih o tome govorio, nisam mjerodavan. Ali, ljekari moraju stati u odbranu svoje časti. Moj posao je struka i etika. Ja sam čuvar Statuta Komore, Statut je naš ustav i zato tvrdim da je naš statut povrijeđen, da je skupština nelegalna, nezakonita i odluke donesene na tom skupu ne mogu provesti barem dok sam ja živ i zdrav i na slobodi, ako me “spengaju”, onda mogu provesti šta hoće.

Smatrate li da inspekcija treba ući u zdravstvene ustanove?

- Apsolutno! Meni je prije nekoliko godina došao čovjek iz Čapljine, jer se pisalo da se u Komori krade. U izvještaju je naveo da je sve uredu, a i pored toga, kevću da ne radimo dobro. Šta mi sve uradimo s nepunih 200.000 KM, a nama stižu inspekcije od menadžmenta koji gubi 100 miliona!? Mi imamo pokriće za svaku marku, nisam siguran za njih. Dakle, ja sam za inspekciju.
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2420 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by Melek » 05 Feb 2017, 22:28

Ti nasi "ljekari" su jedna gomila korumpiranih supcina koji se uhljebljuju na nesreci svojih pacijenata, a Sepka ih malo prodrmala i eto ti tragedije...
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by Socrates » 05 Feb 2017, 22:31

Pa i grobari se uhljebljuju na tuđoj nesreći. :ćitire
. . . . . . . . .

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2420 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by Melek » 05 Feb 2017, 22:32

Kako mislis, zar i njima rodbina ispece vola da bi se upokojenik spustio dole?
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by KOMESAR » 05 Feb 2017, 22:33

Socrates wrote:Pa i grobari se uhljebljuju na tuđoj nesreći. :ćitire
Smrt nije nesreća nego preseljenje na bolji svijet?
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2420 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by Melek » 05 Feb 2017, 22:34

Znam samo da je od svih tih profesija tamo dole, upravo ljekarima najveci merak primiti ispod stola :cudi
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by Socrates » 05 Feb 2017, 22:39

KOMESAR wrote:
Socrates wrote:Pa i grobari se uhljebljuju na tuđoj nesreći. :ćitire
Smrt nije nesreća nego preseljenje na bolji svijet?
Nesreća je za rodbinu i prijatelje. Zato sam ja već platio svoju sahranu pa kad umrem da ne stvaram dodatne neprilike. :ćitire
. . . . . . . . .

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by KOMESAR » 05 Feb 2017, 22:42

Hoće li SDA uvesti nezavisni finansijski tim, koji bi provjerio navode o 63 miliona ušteđena za samo godinu dana.

Taj recept bi spasio brojne firme, a i države.
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

posmatrac
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5944
Joined: 29 Nov 2016, 18:11
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by posmatrac » 05 Feb 2017, 22:55

KOMESAR wrote:Hoće li SDA uvesti nezavisni finansijski tim, koji bi provjerio navode o 63 miliona ušteđena za samo godinu dana.

Taj recept bi spasio brojne firme, a i države.
Hoce izvesti samo nezavisne od pravosudja ove zemlje, pa je fol Seki krivo sto neki doktori primaju pare ispod stola, a to sto je ona na funkciju diktatorke Kcusa dosla zahvaljujuci 30godisnjem primanju u krevetu, nikome nista :p

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by Socrates » 05 Feb 2017, 23:02

Gdje rade postovane supruge postovanih ostalih clanova Predsjednistva? :ćitire
. . . . . . . . .

posmatrac
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5944
Joined: 29 Nov 2016, 18:11
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by posmatrac » 06 Feb 2017, 13:15

To je za ovu temu od krucijalne vaznosti, bas kao da si pitao gdje radi zena Kim Jong Una.

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by KOMESAR » 06 Feb 2017, 23:00

Socrates wrote:Gdje rade postovane supruge postovanih ostalih clanova Predsjednistva? :ćitire
Dragan Čović(predsjednik HDZBiH i član Predsjedništva BiH) - kćerka Danijela Čović-Primorac (Centralna banka - glavna jedinica Mostar), zet Davorin Primorac (direktor Agencije za pružanje usluga u zračnoj plovidbi BHANSA), brat Davorina Primorca, Ivica Primorac (rukovodilac sektora finansija BHANSA), kćerka Sanja Čović-Krezić (rukovoditelj sektora za organizacijsko- pravne i opće poslove Zavod za zapošljavanje HNK), zet Marijo Krezić (Elektroprivreda HZHB).
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by KOMESAR » 06 Feb 2017, 23:01

KOMESAR wrote:
Socrates wrote:Gdje rade postovane supruge postovanih ostalih clanova Predsjednistva? :ćitire
Dragan Čović(predsjednik HDZBiH i član Predsjedništva BiH) - kćerka Danijela Čović-Primorac (Centralna banka - glavna jedinica Mostar), zet Davorin Primorac (direktor Agencije za pružanje usluga u zračnoj plovidbi BHANSA), brat Davorina Primorca, Ivica Primorac (rukovodilac sektora finansija BHANSA), kćerka Sanja Čović-Krezić (rukovoditelj sektora za organizacijsko- pravne i opće poslove Zavod za zapošljavanje HNK), zet Marijo Krezić (Elektroprivreda HZHB).
Milorad Dodik, predsjednik RS-a (SNSD) - djeca Gorica i Igor Dodik vlasnici i suvlasnici tri firme „Green Line“ zdravstvena ustanova „Global Liberty“ d.o.o. Laktaši za trgovinu na veliko drvetom, građevinskim materijalom, sanitarnom opremom, te za uvoz i izvoz “Fruit eco”.
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by KOMESAR » 06 Feb 2017, 23:02

A supruge su bezbeli domaćice?
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by KOMESAR » 07 Feb 2017, 08:23

Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

posmatrac
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5944
Joined: 29 Nov 2016, 18:11
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by posmatrac » 07 Feb 2017, 16:52

A sto se i ja ogrijesi o Kakira , pa ako su druga dva clana predsjednistva kriminalci i ako su uhljebili svoje zene, onda i i on ima alibi da bude kriminalac :zubi

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by KOMESAR » 10 Feb 2017, 19:04

ZBOG SEBIJE IZETBEGOVIĆ

Odlazak uglednih stručnjaka iz Kliničkog centra Univerziteta u Sarajevu je nastavljen, a ovu ustanovu napustila je i profesorica doktorica medicinskih nauka, subspecijalista endokrinologije i dijabetologije Zelija Velija.
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37666
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2865 times
Been thanked: 2204 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by Pasaga » 10 Feb 2017, 19:06

KOMESAR wrote:ZBOG SEBIJE IZETBEGOVIĆ

Odlazak uglednih stručnjaka iz Kliničkog centra Univerziteta u Sarajevu je nastavljen, a ovu ustanovu napustila je i profesorica doktorica medicinskih nauka, subspecijalista endokrinologije i dijabetologije Zelija Velija.
Imal ba ko da prekine taj cirkus i anarhiju?
To je izmaklo kontroli.
U pitanju je drzavni interes. :ljut :ljut
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by KOMESAR » 10 Feb 2017, 19:22

Pasaga wrote:
KOMESAR wrote:ZBOG SEBIJE IZETBEGOVIĆ

Odlazak uglednih stručnjaka iz Kliničkog centra Univerziteta u Sarajevu je nastavljen, a ovu ustanovu napustila je i profesorica doktorica medicinskih nauka, subspecijalista endokrinologije i dijabetologije Zelija Velija.
Imal ba ko da prekine taj cirkus i anarhiju?
To je izmaklo kontroli.
U pitanju je drzavni interes. :ljut :ljut
Kaže mi jaran, koji gore radi, da je odnekud došlo desetak arapa,da nas liječe.
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37666
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2865 times
Been thanked: 2204 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by Pasaga » 10 Feb 2017, 19:24

Koga ce lijecit,hocel biti selekcije?
Sta sa zenama?
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

Post Reply

Return to “Politika u BiH”

Who is online

Users browsing this forum: Veca and 19 guests