SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Politička dešavanja i aktuelnosti u Bosni i Hercegovini.

Moderators: Krokodil Behko, Duminjo

Zing-Zong
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 106
Joined: 06 Jul 2021, 02:50
Been thanked: 22 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by Zing-Zong » 29 Sep 2021, 02:07

Sebiju su prozvali...ružno...bmk ,al' volio bi da je Sebija u pravu,da svi oni koji kontaju da je biti doktor -ica zajebancija ,pojedu govno,i da onda osjete bijes Sekine štikle...

User avatar
Šabović Adis
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11281
Joined: 06 May 2021, 19:30
Has thanked: 1936 times
Been thanked: 2121 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by Šabović Adis » 29 Sep 2021, 02:12

Moš mislit kace štikla razbjesni...
Ne mereeee 👉👌

Zing-Zong
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 106
Joined: 06 Jul 2021, 02:50
Been thanked: 22 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by Zing-Zong » 29 Sep 2021, 02:54

Štikla bi mogla utući glupane koji su položili fizičko za 2-3 dana...

User avatar
Šabović Adis
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11281
Joined: 06 May 2021, 19:30
Has thanked: 1936 times
Been thanked: 2121 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by Šabović Adis » 29 Sep 2021, 03:12

Čime? Potpeticom?
Ne mereeee 👉👌

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 53257
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1878 times
Been thanked: 14903 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by HAVANA » 29 Sep 2021, 06:47

Hannibal wrote: 29 Sep 2021, 00:43 sebija sve ljepsa ocm, bas joj lijepo stoji ovo sto je smrsala 😍
Napisi joj pjesmu brate. :srce
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
shark-attack
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6164
Joined: 25 Mar 2019, 09:04
Has thanked: 17 times
Been thanked: 402 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by shark-attack » 15 Oct 2021, 10:18

Hoce li te tuzbe, pa da se i diplome "ukazu"!?
il' je sakib softic opet "zaboravio'?!

Dogorilo, cim se morao Erdogan u "familiju", do tada je shutila..sad kao prijeti.



e "drzavo"!!!
KIAORA

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120160
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6890 times
Been thanked: 7769 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by Krokodil Behko » 15 Oct 2021, 10:23

shark-attack wrote: 15 Oct 2021, 10:18 Hoce li te tuzbe, pa da se i diplome "ukazu"!?
il' je sakib softic opet "zaboravio'?!

Dogorilo, cim se morao Erdogan u "familiju", do tada je shutila..sad kao prijeti.



e "drzavo"!!!


Nešto iz tvoje struke



Nizama Čamo iz Sarajeva preminula na KCUS-u: 'Ispovraćala se, a sat i po je nisu ni pogledali. Četiri sata ]nakon smrti rekli su nam da je umrla'


Image

Redakciji Source.ba video portala javio se Nezim Čamo, brat mlade Nizame Čamo, koja je prije nekoliko dana preminula od posljedica zaraze koronavirusom na Kliničkom centru u Sarajevu.



Kako je rekao na početku razgovora, Nezim tvrdi da mu uopće nisu jasne okolnosti pod kojim je njegova sestra preminula, te da je u bolnicu primljena zbog blažeg moždanog udara, ali da su se stvari kasnije mnogo zakomplikovale.



Za Source.ba portal je ispričao svoju priču, te je pojasio kako je sve teklo dok je njegova sestra bila na liječenju, odnosno na KCUS-u.



"Moja sestra je imala blaži moždani udar 11. septembra. Međutim, poslije je osjetila da lijeva strana posustaje i da ne može da se pomjeri. Hitna pomoć je stigla dan kasnije i samo su joj rekli da joj nije ništa, dali su joj, ako se ne varam, injekciju za bolove i otišli su. Pošto sam ja u inostranstvu, dobio sam poziv od nane da je dolazila Hitna i da ništa nisu konkretno poduzeli. Sutradan odlazi ljekaru i dobija uputnicu da ide na KCUS i odmah su je smjestili na neurologiju i tu je bila do 15. septembra, a nakon toga su je prebacili na Kliniku za infekcije. Eh, upravo sa te klinike je ovaj video koji sam vam dostavio da ga objavite", kaže na početku razgovora za Source portal Nezim Čamo.



Nezim tvrdi da mu je sestra poručila da je pored nje na neurologiji ležao čovjek koji je bio zaražen koronom, te da sumnja da se upravo tu zarazila koronavirusom, što će se kasnije ispostaviti. Također je poručio kako ima sve screenshotove razgovora sa svojom sestrom u kojem mu je to navela.



"Žalila mi se da je ne paze, da je ne presvlače redovno. Pokušao sam doći do nekog doktora, pretpostavljajući da će je malo bolje paziti. Uspio sam doći do jednog-dva doktora, ali je sve bilo isto, ništa se nije promijenilo. 28.09. su joj uzeli i telefon. Kada sam god zvao za informacije, dobio sam info da je stabilnog stanja, da je komunikativna, da jede i pije, da je dobila koronu i da je na kisiku. Također su mi uvijek govorili da ne znaju šta može biti za sat ili dva. Oni su meni do 07.10. aludirali da će nešto krenuti po zlu, samo su me upozoravali. Tražio sam samo da joj čujem glas, samo da vidim da je komunikativna, da se uvjerim u to što govore, ali nikada nisam uspio da je čujem", ističe naš sagovornik.



Tvrdi da mu je sestra putem telefona, dok joj isti nisu oduzeli, poručila kako samo jedva čeka da ozdravi i napusti bolnicu, te je najavila da će tužiti sve one koji su je liječili i brinuli se o njoj.



"07.10. sam dobio info da je noć prije bila vrlo loše, da joj je srce bilo stalo, bubrezi otkazali, pluća stala i da su se borili za njen život. Uspjeli su je reanimirati i vratili su je u život, te su je stavili na respirator. U tih 20-ak dana naše borbe i drame, ja sam možda sedam dana dobijao nekakve informacija, ali 13 nisam, jer mi se nisu javljali na telefon. Niti smo vidjeli kakve nalaze, niti smo šta znali. 11.10. je preselila u jedan sat, a tada je moj otac bio sa doktoricom. Rekli su mu da nazove za pola sata i da imaju hitnu intervenciju. Nismo ih mogli dobiti do pola 5, a onda su nam se javili u 17:00 sati i rekli da je naša Nizama umrla", kaže naš sagovornik.



Nezim kaže da je dan nakon smrti sestre razgovarao sa doktorom, te da ga je upitao zašto su informaciju o njenoj smrti dobili tek četiri sata kasnije i zašto su do same njene smrti informacije dobijali na kapaljku.



"Doktor mi je rekao da mi ne može reći u kakvom stanju je moja sestra došla na kliniku. Rekao je da jeste na toj klinici doktor, da rade u smjenama, te mi je rekao da nije cijelo vrijeme bio oko moje sestre. Rekao mi je da zovem šefa klinike. Uglavnom, to je neki katastrofalni i složeni sistem, ne znam šta se i kako se radi. Imam poruke od sestre gdje mi je napisala: 'Braco, mene prebacuju na infektivnu kliniku, ne znam zašto, ja se osjećam dobro'. Ne želim ja nikakvu odštetu, nego samo da se znaju stvari, pa da se sutra nečijem djetetu ovo opet ne dogodi. Odeš u bolnicu da ti bude bolje, a onda preseliš gore", ističe Nezim za Source portal.



Tvrdi da nikada nakon njene smrti nije dobio nikakve druge informacije. Također, dodaje da je niko nije presvukao sat i po, iako se ispovraćala i dozivala sestre da joj pomognu, što se vidi na klipu koji je poslao.



"Sama riječ intenzivna njega govori da ljudi tu moraju da budu stalno. Nju niko nije pogledao sat i po. Kada pacijent povrati, valjda se sve diže na noge, šta je problem, zašto je pacijent povratio, da se pregleda i da joj se rade nalazi... Ne možete ostaviti pacijenta sat i po nakon što se ispovraćao, a nakon toga da ga samo presvučete i da ništa ne uradite. Ni zbog čega ovo ne radim, nikakve koristi ili promocije, dvaput sam istu stvar doživio. Samo želim da javnost ovo sazna i da se stvari ako ništa malo poprave", rekao je na kraju razgovora za naš portal Nezim Čamo.



Čamo je na kraju razgovora poručio da Source.ba ima njegovo odobrenje da objavi video koji je poslao. Također je poslao screenshotove razgovora Nizame sa njim i sa drugim, njoj bliskim, ljudima, kojima se povjerila da je u jednom momentu bila žedna i gladna dok je ležala u bolnici.


Image
online

User avatar
shark-attack
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6164
Joined: 25 Mar 2019, 09:04
Has thanked: 17 times
Been thanked: 402 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by shark-attack » 15 Oct 2021, 10:38

Svi nalazi,intervencije (narocito reanimacije), terapiju koju je preminula primala MORAJU se dostaviti na uvid, potpisano od ljekara koji je konstatovao.
KIAORA

User avatar
shark-attack
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6164
Joined: 25 Mar 2019, 09:04
Has thanked: 17 times
Been thanked: 402 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by shark-attack » 03 Nov 2021, 01:05

hoce l' ta tuzba?

nema suspenzije na radnom mjestu
a narushava se ugled KCUS-u

narushava ugled stranke
a stranka ne reaguje, nema suspenzije...

bilo gdje u svijetu da pojedinac ugrozava ugled institucije i stranke, reagovali bi i jedni i drugi..

kad si gazda i klinike i stranke svi shute...ne cuje se

ili, davno bi podnijela ostavku ...
ali...
KIAORA

Ma znas
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1425
Joined: 12 Nov 2021, 20:11
Has thanked: 10 times
Been thanked: 137 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by Ma znas » 12 Nov 2021, 20:35

Sebija se usutila. Nema dara za rukovodjenje a izgleda da je naprvila ozbiljnu mucku. Lose za nju, lose za Bakira ali i SDA.

User avatar
shark-attack
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6164
Joined: 25 Mar 2019, 09:04
Has thanked: 17 times
Been thanked: 402 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by shark-attack » 19 Dec 2021, 11:27

Sebija Izetbegović o "aferi Diploma": Nikada preko mene neće krasti jajne stanice ženama, neka počnu skupljati pare za plaćanje odštete!
BIH15/09/2021 u 12:22 h
Izetbegović: Neka Tužilaštvo KS uradi provjeru
OSLOBOĐENJE.

Sasvim sam svjesna činjenice da će nakon toga biti izmišljen novi razlog za napade na mene, ali mi je i drago da će se svi uvjeriti da ove napade vode oni koji su preko veze završavali fakultete, pa i ne znaju kako se istinski ostvaruje akademska karijera, poručila je direktorica KCUS-a

Nakon što je jučer Tužilaštvo KS potvrdilo da je formiralo predmet te da će se provjeriti obrazivanje Sebije Izetbegović, generalne direktorice Kliničkog centra Univerziteta u Sarajevu (KCUS), o cijelom slučaju oglasila se prof. Izetbegović.

-Mislim da je krajnje vrijeme da Tužilaštvo uradi provjeru i da se prekine ova odvratna i agresivna hajka koja je usmjerena prema meni. Sasvim sam svjesna činjenice da će nakon toga biti izmišljen novi razlog za napade na mene, ali mi je i drago da će se svi uvjeriti da ove napade vode oni koji su preko veze završavali fakultete, pa i ne znaju kako se istinski ostvaruje akademska karijera. Također im poručujem: nikada preko mene neće zapošljavati preko veze i bez konkursa, niti kupovati opremu i lijekove bez tendera, otvarati privatne fakultete ponižavajuće niskog nivoa, krasti jajne stanice ženama niti lagati pacijente o dijagnozama. U mom putu napredovanja, morala sam proći sve provjere predvođene Zakonom o visokom obrazovanju. Osim toga, Tužilaštvo će provjeriti i sve one rukovodice i uposlenike koji su uzimali moj dosije koji se nalazi na Medicinskom fakultetu i utvrditi šta i ko je uzimao i otuđivao iz istog dokumentaciju. Ja nemam pristup svom dosijeu, a obaveza fakulteta je da ga čuva. Moja akademska karijera je neupitna i tužiću sve one koji su tvrdili drugačije u pokušaju narušavanja mog ugleda. Neka počnu skupljati pare za plaćanje odštete, poručila je Izetbegović, javlja N1.

Podsjećamo, Izetbegović se našla u centru javnosti nakon što se saznalo da je upisala prvu godinu postdiplomskog studija Medicinskog fakulteta u Zagrebu, ali da ne postoji dokumentacija kojom se potvrđuje vjerodostojnost o indeksu niti položenim ispitima.

Tražio se odgovor s fakulteta u Zagrebu s kojeg su poručili da ne postoji dokumentacija kojom se potvrđuje vjerodostojnost o indeksu niti položenim ispitima.


19/12/21 josh nishta...

hoce li tuzbe ?
ili diplome?
KIAORA

Ma znas
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1425
Joined: 12 Nov 2021, 20:11
Has thanked: 10 times
Been thanked: 137 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by Ma znas » 20 Dec 2021, 16:55

Osnovni zadatsk svakog rukovooioca pa tako i Dr. S. Izetbegivic je da radi na unppredjenju medjudskih odnosa u kolektivu i stvaranju sto boljeg strucnig tima.

Koliko smo mogli zakljuciti iz stampe Dr. S. Izetbegovic je radila sve suorotno. :kafa :kafa

User avatar
Šabović Adis
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11281
Joined: 06 May 2021, 19:30
Has thanked: 1936 times
Been thanked: 2121 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by Šabović Adis » 21 Dec 2021, 01:08

Ne mereeee 👉👌

Ma znas
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1425
Joined: 12 Nov 2021, 20:11
Has thanked: 10 times
Been thanked: 137 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by Ma znas » 27 Dec 2021, 20:26

Nema je nigdje. Malo prisutna u javnosti. :kafa

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37680
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2874 times
Been thanked: 2206 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by Pasaga » 27 Dec 2021, 20:30

povukla se prije vakta
ili je neko dobro otreso....
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120160
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6890 times
Been thanked: 7769 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by Krokodil Behko » 29 Dec 2021, 10:03

Evo, Sebija više ne parkira po pločniku. Poštuje propise i tako to.


Image
Image
online

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 80782
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 9955 times
Been thanked: 6804 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by Julia-Klara » 29 Dec 2021, 10:14

Ako cemo iskreno ni ta dvojica izmedju kojeg je parkirano Sebijino auto (ako je njeno) nisu propisno parkirana :kafa
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 53257
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1878 times
Been thanked: 14903 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by HAVANA » 29 Dec 2021, 10:16

Pade i ona qrcu za uho.Dje nesta glc,cuj c5 prva u bosnjakinja.
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120160
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6890 times
Been thanked: 7769 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by Krokodil Behko » 29 Dec 2021, 10:23

HAVANA wrote: 29 Dec 2021, 10:16 Pade i ona qrcu za uho.Dje nesta glc,cuj c5 prva u bosnjakinja.

Moramo im se dodvoriti, msm Francuzima.
Pošto su Hrvati kupili 12 aviona rafale (ili kako već), mi sad trebamo uzeti makar 12 citroena.
Možeš i ti pomoći kupovinom par komada.
online

Ma znas
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1425
Joined: 12 Nov 2021, 20:11
Has thanked: 10 times
Been thanked: 137 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by Ma znas » 29 Dec 2021, 10:33

Treba biti objektivan pa kritikovati sve sto nije u skladu sa zakonom i ustaljenim moralnim normama pa ma ko to bio. Kod nas nije tako. Zasto nije. Nije zbog toga jer smo i mi takvi.

Evo jedan primjer. Neki postavljaju kucu Bakira i Sebije Izetbegovic i pricaju " vila, vila vila". Kad odem u mjesto mog ridjenja mogu vidjeti najmanje 5 boljih kuca od "vile" porodice Izetbegivic.

S. Izetbegivic definitivno nije osoba za rukovodioca, cak i da je onakva kakvom se predstavlja. To sam napisao u svom prethodnom komentaru i naveo dva principa, a ima ih vise koje mora da ispostuje svaki dobar rukovodilac.

:pivo

Post Reply

Return to “Politika u BiH”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests