SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Politička dešavanja i aktuelnosti u Bosni i Hercegovini.

Moderators: Krokodil Behko, Duminjo

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 55967
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1957 times
Been thanked: 5770 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by Duminjo » 24 Jun 2022, 23:10

Nehora wrote: 24 Jun 2022, 23:05
Duminjo wrote: 24 Jun 2022, 23:02

Ne razumijem pitanje
Babo mu gost.Šta ne razumiješ?
Zove ga samog, bilo kako, bilo kada. Godinama u nazad. On nece.

Fikret nije ni loš izgovor vec nikakav.

User avatar
shark-attack
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6164
Joined: 25 Mar 2019, 09:04
Has thanked: 17 times
Been thanked: 402 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by shark-attack » 25 Jun 2022, 02:56

uranio nazif aga
il spavash mirno..ko beba.. savjest cista..ne znojish se..mahalom uzdignutog cela

cuvam ovce u motornom camcu, pokraj puta cvjetaju bandere dodji nazife nema veze
mogu i ja haiko na temi po vas dan i shupljirat
neko c se zalijepit pa cemo rashirit, skrenut pa malo sve ukljucit, izjednacit, samo ne treba shutit makar i gluposti pisat shto bake jednom izjavi
i....narod zna
negoizadji malo medju ljude, putuj, gledaj..

radijus kretanja ti ko brisac od fice.. centrala, kuca.. a nekad si znao i do dzamije i na sabah i jaciju svjetski coek
eee
nego, jesam li ti piso, (a mislim da nisam) kako sam zivio u Japanu.2x po 3.jeseca High schol studentska razmjena, jes bilo dobro
jes ovo dobro nazife dam ti materijala da skrecesh
a i zanimljivo, morash da pishesh po zadatku a ne smijesh ni na jedno konkretno pitanje odgovorit...nego haiko

sad malo na temu
jel istina da ti je gazdarica otudjila tudju doktorsku disertaciju, odnijrla sa sobom u Tursku, pa je morali trazit ds vrati.I da
je istrgla uvodnu stranicu..pa rekla:" halali"
kazu da ta knjiga postoji i danas, nije fikcija..ako ne lazu
nije valjda za neki plagijat ja ne vjerujem..lazu to je samo udar na boshnjake
i da niko ziv iz stranke ne smije postaviti pitanje oko tih diploma, da se jednom to zavrshi...da kaze generalici kako bi u interesu stranke trebala vec jednom to zavrshit
pokazat svima zacepit usta
i heroina
jok niko nrma muda da u privatnoj stranci tako neshto predlozi
eeee nazife valja se tebi josh znojit cupat kose na forumima po zadatku naredbi
ustani nazife prije gazdarice sve lijepo pometi ocisti...

lako mi je za tebe...
KIAORA

User avatar
shark-attack
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6164
Joined: 25 Mar 2019, 09:04
Has thanked: 17 times
Been thanked: 402 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by shark-attack » 25 Jun 2022, 03:15

Hurija wrote: 24 Jun 2022, 14:30 Nemoj mi samo reći da su sve sudije i tužioci lopovi u BiH Shark attack ,ima ih još i iz komunizma a i duži im je radni vijek .



:djed
hurijo, sestro...
uprava sam ti napisao primjer da nije tako, nisu svi lopovi..sad kolki mu je radni vijek ne znam
e sad zamijeni pod A seka lo d B teta zehra..istinit slucaj
seka tuzila , nije prilozila dokumentaciju..izgubila
to je sudija namjerno tako presudio... udar na boshnjake...sarkazam hurijo sestro
nego shta ti znaci ona rijec..vidim nazif aga zna svjetski coek
nego ti meni
prevedi

dok si na temi daj mali doprinos
kako se pravno kkasifikuje kad neko lazira dokumentaciju i radi na radnom mjestu za koje nema kvalifikaciju?
haj malo na "velicinu" lako je bilo (jes ono i fuadu mojoj krvi) rekla da bi nas sve zatvorila zbog klevete

eeee
lako je na sirotinju udarit
KIAORA

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11838
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2929 times
Been thanked: 2599 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by Naseef Mushroom » 25 Jun 2022, 07:56

shark-attack wrote: 25 Jun 2022, 02:56 uranio nazif aga
il spavash mirno..ko beba.. savjest cista..ne znojish se..mahalom uzdignutog cela

cuvam ovce u motornom camcu, pokraj puta cvjetaju bandere dodji nazife nema veze
mogu i ja haiko na temi po vas dan i shupljirat
neko c se zalijepit pa cemo rashirit, skrenut pa malo sve ukljucit, izjednacit, samo ne treba shutit makar i gluposti pisat shto bake jednom izjavi
i....narod zna
negoizadji malo medju ljude, putuj, gledaj..

radijus kretanja ti ko brisac od fice.. centrala, kuca.. a nekad si znao i do dzamije i na sabah i jaciju svjetski coek
eee
nego, jesam li ti piso, (a mislim da nisam) kako sam zivio u Japanu.2x po 3.jeseca High schol studentska razmjena, jes bilo dobro
jes ovo dobro nazife dam ti materijala da skrecesh
a i zanimljivo, morash da pishesh po zadatku a ne smijesh ni na jedno konkretno pitanje odgovorit...nego haiko

sad malo na temu
jel istina da ti je gazdarica otudjila tudju doktorsku disertaciju, odnijrla sa sobom u Tursku, pa je morali trazit ds vrati.I da
je istrgla uvodnu stranicu..pa rekla:" halali"
kazu da ta knjiga postoji i danas, nije fikcija..ako ne lazu
nije valjda za neki plagijat ja ne vjerujem..lazu to je samo udar na boshnjake
i da niko ziv iz stranke ne smije postaviti pitanje oko tih diploma, da se jednom to zavrshi...da kaze generalici kako bi u interesu stranke trebala vec jednom to zavrshit
pokazat svima zacepit usta
i heroina
jok niko nrma muda da u privatnoj stranci tako neshto predlozi
eeee nazife valja se tebi josh znojit cupat kose na forumima po zadatku naredbi
ustani nazife prije gazdarice sve lijepo pometi ocisti...

lako mi je za tebe...
:D.
Baš bi volio nakon toliko kmečanja da se nikada ne završi slučaj sa diplomama i da i nakon 5 godina na forumu pišeš "Đe su diplome?" :oo
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Hurija
Pandora
Pandora
Posts: 19647
Joined: 05 May 2018, 21:21
Has thanked: 874 times
Been thanked: 1047 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by Hurija » 25 Jun 2022, 09:20

:D

Čije diplome Nasefe?.

Da malo uputim Shark attaca,odgovoran je onaj i ko ovjerava neistinit sadržaj a i krivotvori isprave.

PS.Kažnjivo je i nezakonito prikupljanje dokaza .
Ostalo je cutanje.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11838
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2929 times
Been thanked: 2599 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by Naseef Mushroom » 25 Jun 2022, 09:24

Hurija wrote: 25 Jun 2022, 09:20 :D

Čije diplome Nasefe?.

Da malo uputim Shark attaca,odgovoran je onaj i ko ovjerava neistinit sadržaj a i krivotvori isprave.

PS.Kažnjivo je i nezakonito prikupljanje dokaza .
Valjda od Hansa iz magacina gdje radim :oo
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
shark-attack
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6164
Joined: 25 Mar 2019, 09:04
Has thanked: 17 times
Been thanked: 402 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by shark-attack » 25 Jun 2022, 11:53

Naseef Mushroom wrote: 25 Jun 2022, 07:56
shark-attack wrote: 25 Jun 2022, 02:56 uranio nazif aga
il spavash mirno..ko beba.. savjest cista..ne znojish se..mahalom uzdignutog cela

cuvam ovce u motornom camcu, pokraj puta cvjetaju bandere dodji nazife nema veze
mogu i ja haiko na temi po vas dan i shupljirat
neko c se zalijepit pa cemo rashirit, skrenut pa malo sve ukljucit, izjednacit, samo ne treba shutit makar i gluposti pisat shto bake jednom izjavi
i....narod zna
negoizadji malo medju ljude, putuj, gledaj..

radijus kretanja ti ko brisac od fice.. centrala, kuca.. a nekad si znao i do dzamije i na sabah i jaciju svjetski coek
eee
nego, jesam li ti piso, (a mislim da nisam) kako sam zivio u Japanu.2x po 3.jeseca High schol studentska razmjena, jes bilo dobro
jes ovo dobro nazife dam ti materijala da skrecesh
a i zanimljivo, morash da pishesh po zadatku a ne smijesh ni na jedno konkretno pitanje odgovorit...nego haiko

sad malo na temu
jel istina da ti je gazdarica otudjila tudju doktorsku disertaciju, odnijrla sa sobom u Tursku, pa je morali trazit ds vrati.I da
je istrgla uvodnu stranicu..pa rekla:" halali"
kazu da ta knjiga postoji i danas, nije fikcija..ako ne lazu
nije valjda za neki plagijat ja ne vjerujem..lazu to je samo udar na boshnjake
i da niko ziv iz stranke ne smije postaviti pitanje oko tih diploma, da se jednom to zavrshi...da kaze generalici kako bi u interesu stranke trebala vec jednom to zavrshit
pokazat svima zacepit usta
i heroina
jok niko nrma muda da u privatnoj stranci tako neshto predlozi
eeee nazife valja se tebi josh znojit cupat kose na forumima po zadatku naredbi
ustani nazife prije gazdarice sve lijepo pometi ocisti...

lako mi je za tebe...
:D.
Baš bi volio nakon toliko kmečanja da se nikada ne završi slučaj sa diplomama i da i nakon 5 godina na forumu pišeš "Đe su diplome?" :oo
zajedno jal nikako..nazif aga
nema tebi druge nego me pratit na temi...
p.s da nije seka upisala vanredno specijalizaciju pa 5g spominjesh...hajd jednu insajdersu

nego ,shta bi sa tom "posudbom" mora da je slucajno ponijela sa sobom, nema shta drugo bit...

jes ti cuo za neke " bijele dvore" na KCUS-u
kazu, samo odabrani imaju pristup..
kome/cemu nazif aga...
imash neku info za nas forumashe
nemoj da sve ja moran..hajd i ti neshto..
KIAORA

User avatar
ironman
sirius
sirius
Posts: 27121
Joined: 25 Jan 2021, 19:36
Has thanked: 14193 times
Been thanked: 14522 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by ironman » 25 Jun 2022, 11:58

Ovo vrijedi pratiti samo zbog vas dvojice .
dream of spring..
...at dawn look to the east.

User avatar
shark-attack
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6164
Joined: 25 Mar 2019, 09:04
Has thanked: 17 times
Been thanked: 402 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by shark-attack » 25 Jun 2022, 12:01

Hurija wrote: 25 Jun 2022, 09:20 :D

Čije diplome Nasefe?.

Da malo uputim Shark attaca,odgovoran je onaj i ko ovjerava neistinit sadržaj a i krivotvori isprave.

PS.Kažnjivo je i nezakonito prikupljanje dokaza .
hurijo sestro, jel to znaci..ode nam seka...negdje
ququ
e necemo mi u EU ( mogu kaku pravnu drzavu napravit)ne damo seku za evropi cijelu
KIAORA

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 55967
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1957 times
Been thanked: 5770 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by Duminjo » 25 Jun 2022, 12:24

ironman wrote: 25 Jun 2022, 11:58 Ovo vrijedi pratiti samo zbog vas dvojice .
Dobri su sad. Prosle godine bilo haman za vratove :D.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11838
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2929 times
Been thanked: 2599 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by Naseef Mushroom » 25 Jun 2022, 12:42

shark-attack wrote: 25 Jun 2022, 11:53
Naseef Mushroom wrote: 25 Jun 2022, 07:56
:D.
Baš bi volio nakon toliko kmečanja da se nikada ne završi slučaj sa diplomama i da i nakon 5 godina na forumu pišeš "Đe su diplome?" :oo
zajedno jal nikako..nazif aga
nema tebi druge nego me pratit na temi...
p.s da nije seka upisala vanredno specijalizaciju pa 5g spominjesh...hajd jednu insajdersu

nego ,shta bi sa tom "posudbom" mora da je slucajno ponijela sa sobom, nema shta drugo bit...

jes ti cuo za neke " bijele dvore" na KCUS-u
kazu, samo odabrani imaju pristup..
kome/cemu nazif aga...
imash neku info za nas forumashe
nemoj da sve ja moran..hajd i ti neshto..
Pa nisi ni svjestan da si pokušajem da dobiješ simpatije za plačku Ipeta sa pričom o rahmetli Aliji i Mladim Muslimanima samo zakucao zadnji ekser u sanduk svog moralisanja.

Ja mislim da svi liju suze nad tragičnom sudbinom sina Mladog Muslimana koji je postao žrtva aždahe koju je sam stvarao jer hej, njega je rahmetli Alija pazio jer je sin Mladog Muslimana, moraju ga kao malo vode na dlanu nositi i Alijina djeca i unučad i pra-pra unučad, ako neće, koja je poenta onda biti sin Mladog Muslimana? :oo

Naravno da je nepravda, sva djeca i unučad Mladih Muslimana danas uživaju a on mora jadan sa običnim smrtnicima na sopstvenoj koži iskusiti nepravedni sistem D.
(Onaj nepravedni sistem koji je sam gradio i bio dio toga)
A pošto ga više ne paze onda će iznijeti sav prljav veš, a kada su ga pazili onda je šutio, kao što su šutli Hadžifejzović, Latić, Radončić, Konaković, Kebo i ostali.

Šta ćeš, toliko doktora koji su otišli a ne može nijedan ispričati srceparajuću priču "Ali ja sam stajao uz rame sa rahmetli Alijom" pa možda zato jer nisu kao Ipe bili djeca Mladih Muslimana.
Kada se opet čujes sa njim samo mu poruči od mene: Karma is a Bitch :pusi
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Misolovka
Na probnom
Na probnom
Posts: 82
Joined: 26 May 2022, 09:35
Has thanked: 63 times
Been thanked: 34 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by Misolovka » 25 Jun 2022, 17:43

Naseef Mushroom wrote: 24 Jun 2022, 15:11 Da mu Sebija i Bakir dolaze u emisiju Senad bi i dalje pripremao pitanja za njih.
Da je Fahro ostao samo novinar on bi i dalje hvalio Bakira i Sebiju a pljuvao "komunjaru Bećirovića'
Latić bi umjesto onog gostovanja na Face gdje je " razotkrio" Aliju i dalje pisao pjesme o "kopiladima iz mješovitih brakova".
Da li bi tvoj Gavrankapetanović pitao za diplome da su ga Bakir i Sebija pazili kao Alija? Malo sutra i zato nabijem vaše pseudo-moralisanje :oo

Mjesecima se priča o Bakirovim emisarima koji su išli Vučiću vezano za reviziju tužbe, gdje je jedan od njih bio Zvizdić, od kada Zvizdić prede u NiP ušutiše se za emisare.
Čampara se od početka pominje sa ostalim u slučaju Memić. Od kada Čampara pređe u NiP ne pominje se nikako za taj slučaj..
Zaboli tebe Shark i za diplome i za Nadinu (inače bi pominjao i malu rahmetli Dženu) i za rahmetli Dženana i za reviziju i za nepravdu u ovom društvu. Isti ste kao SDAovci koji tek vide nepravdu ako je određeno prezme umiješano ili određena stranka ili kada oni dobiju nogu u guzicu.
tačno.
svi navedeni pljuvači SDA su u nekom dobu imali koristi od iste
ali kad šef zavrne pipu onda kmeka, e neka, nek kmeče sad

User avatar
shark-attack
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6164
Joined: 25 Mar 2019, 09:04
Has thanked: 17 times
Been thanked: 402 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by shark-attack » 26 Jun 2022, 02:26

uranio nazif aga, dobro/zdravo.
opet ti haiko poceo
i po gazdarici...

Nego shto seka nije bila u tom ljekarskom timu. Trebala je, " najbliza" od svih.Kcerka mu bila prevodilac shto je imao povjerenju u svoje.Jel tako..jes
Ipe licni ljekar shto je Alija imao povjerenja u njeg i kao insana i kao ljekara
jel tako ...jes
opet si naleto,

A snaha tu najbliza, najpreca ..a Alija nishta
.valjda je nju trebao ..a nije shto li..nije valjda da nije imao povjerenje u nju i kao osobu , a i kao i ljekara?

Omalovazash covjeka koji je rat proveo u bolnici, radeci posao za koji se shkolovao nekada danonocno nije izlazio iz ooeracione sale, pod granatama dolazio na posao, spasio svojim znanjem i zeljom da pomogne .
na stotine zivota, boraca, civila .Jel to problem to nekom smet?. U danashnji vakat, izgleda ,malo je nas pobijeno.Zna se ko tako razmishlja


A mogao je pobjec, dezertirat, kao ti i tvoja gazdarica, zaradjivat pare, uzivat.
Imao mogucnost izbora, odabrao da ostane tu u svojoj drzavi u svom gradu sa svojim narodom pa ka.
ko mu dragi Allah da.
Da je gledao korist, izashao bi na pocetku mnoooogo vishe zaradjivao i lagodnije zivio..a ne da "hajruje" otimajuci od svog naroda koji je spashavoApsurd, da ne moze veci

Mogucnost izbora..neko to a neko da skuplja humanitarnu i josh laze da je zavrshio.
I hvala ti shto me stavljash na Ipetovu stranu, cast mi je i zadovoljstvo
Ti sa sekom jer ste isti
sve si sam napisao, kakav si covjek

i nazif ag
a nikad se ne zna kada nam ili nashim najmilijim moze zatrebati dobar ljekar i dobar covjek .
I ako opet krenesh neshto haiko protiv Keme i Ipeta, DOOOOOBRO razmisli prije nego pritisnesh "poshalji" (karma ovo/ono)
Nedo Bog al ako se desi ja bih volio da je tom trenutku tu pored tebe Kemo ili Ipe a ne seka ili neki njen strucnjak a ti kako hocesh...

et opet si me nasekirao
treba meni izdurat vako sjedit gledat...

Image
KIAORA

User avatar
shark-attack
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6164
Joined: 25 Mar 2019, 09:04
Has thanked: 17 times
Been thanked: 402 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by shark-attack » 26 Jun 2022, 03:11

Duminjo wrote: 25 Jun 2022, 12:24
ironman wrote: 25 Jun 2022, 11:58 Ovo vrijedi pratiti samo zbog vas dvojice .
Dobri su sad. Prosle godine bilo haman za vratove :D.
znaci, dobro je,fala dumi dze cuo i necuo
nije ovo prepiska nazifa i mene, ovo ti nazif sam sa sobom borbe vodi
ja mu samo pomognem da se otvori, inac za njeg imaginaran..nece on mene u realnosti.jer...
jel ti stvarno mislish da seka nije ubijedjena kako je ona zavrshila i doktorat i specijalizaciju i da je stvarno tako
ni sekunde ne misli da je drugacije nakon toliko god uzivila se u to, vido si kako zahtijeva da je oslovljavaju generalna prof dr prijetnje tuzbama pa onda to i ostvari tuzi a nema dokaza to potvrdi, prica kako se ranila na tepsiju rat glad njo je najveci problem hocel imat tetanus u bolnici
ti nije ono "napad je najbolja odbrans" to ponashanje ima strucno objasnjenje..shta kako zbog cega ..necu strucno samo cu"nabacit" logika, kriticno razmishljanje razum postupci realnost i izgubljenost sa istom..svi su orotiv nje.krivi kszu petljaju sa mo da joj napakoste ...etc nishta novo shkolski primjer


slicno se josh neko ponasha..realnost i istina unishtavaju iluzije, snove...u tom "filmu" zivi..ina razlogE( mnozina) vide se jasno..

Iskreno, na pocetku imao sam razumijevanja,mnogi ovdje nisu znali razliku izmedju magistarskog doktorata/ i specijalizacije( ne mislim nishta loshe nego nisu se doticali u zivotu sa tin stvarima, a ne neki drugi razlog da se pogreshno ne protumaci).
Pokushao sam da objasnim, stavljao na temu svoje papire da malo priblizim razjasnim... taj put od dodiplomskog do zvsnja dr. ili specijalista i da nije moguce u njenom slucaju da je dr i specijalista.Jedino da se klonirala.
Ko je zelio da shvati, shvatio je..ko nije ima razloge shto nece
sa takvim..mogu se samo ovako..da ne kazem shta...

lijepo vrijeme ugrijalo, moj dumi, valja meni deverat znojit se..izborit sa tim..
moram bit mod da ga banujem

ili (onajzlocestismajli)
KIAORA

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11838
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2929 times
Been thanked: 2599 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by Naseef Mushroom » 26 Jun 2022, 09:22

shark-attack wrote: 26 Jun 2022, 02:26 Omalovazash covjeka koji je rat proveo u bolnici, radeci posao za koji se shkolovao nekada danonocno nije izlazio iz ooeracione sale, pod granatama dolazio na posao, spasio svojim znanjem i zeljom da pomogne .
na stotine zivota, boraca, civila .Jel to problem to nekom smet?. U danashnji vakat, izgleda ,malo je nas pobijeno.Zna se ko tako razmishlja
Kme kme :D.
To je isto kao da neko napiše da ne treba kritikovati Tinu Sušića jer je igrao na svjetskom prvenstvu a znamo da je bio tu samo radi amidže.

Činjenica je da je Ipče imao prednost i da je imao čast biti uz Aliju prvenstveno radi svog oca koji je bio Mladi Musliman, šta je sa ostalim doktorima koji su otjerani o kojima ne postoje teme? Ah da, nemaju poznatog babu da se o njima piše.

Izgradili su sistem gdje su mnogi sposobni doktori morali Gavrankapetanoviću ustupiti mjesto jer ima poznatog oca a on nije više tu radi žene koja ima poznatog svekra i supruga.
Fer igra gdje je i taj Ipče lično postavljao pravila. Sad treba samo posmatrati kako se međusobno krve :oo
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 55967
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1957 times
Been thanked: 5770 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by Duminjo » 26 Jun 2022, 14:13

shark-attack wrote: 26 Jun 2022, 03:11
Duminjo wrote: 25 Jun 2022, 12:24

Dobri su sad. Prosle godine bilo haman za vratove :D.
znaci, dobro je,fala dumi dze cuo i necuo
nije ovo prepiska nazifa i mene, ovo ti nazif sam sa sobom borbe vodi
ja mu samo pomognem da se otvori, inac za njeg imaginaran..nece on mene u realnosti.jer...
jel ti stvarno mislish da seka nije ubijedjena kako je ona zavrshila i doktorat i specijalizaciju i da je stvarno tako
ni sekunde ne misli da je drugacije nakon toliko god uzivila se u to, vido si kako zahtijeva da je oslovljavaju generalna prof dr prijetnje tuzbama pa onda to i ostvari tuzi a nema dokaza to potvrdi, prica kako se ranila na tepsiju rat glad njo je najveci problem hocel imat tetanus u bolnici
ti nije ono "napad je najbolja odbrans" to ponashanje ima strucno objasnjenje..shta kako zbog cega ..necu strucno samo cu"nabacit" logika, kriticno razmishljanje razum postupci realnost i izgubljenost sa istom..svi su orotiv nje.krivi kszu petljaju sa mo da joj napakoste ...etc nishta novo shkolski primjer


slicno se josh neko ponasha..realnost i istina unishtavaju iluzije, snove...u tom "filmu" zivi..ina razlogE( mnozina) vide se jasno..

Iskreno, na pocetku imao sam razumijevanja,mnogi ovdje nisu znali razliku izmedju magistarskog doktorata/ i specijalizacije( ne mislim nishta loshe nego nisu se doticali u zivotu sa tin stvarima, a ne neki drugi razlog da se pogreshno ne protumaci).
Pokushao sam da objasnim, stavljao na temu svoje papire da malo priblizim razjasnim... taj put od dodiplomskog do zvsnja dr. ili specijalista i da nije moguce u njenom slucaju da je dr i specijalista.Jedino da se klonirala.
Ko je zelio da shvati, shvatio je..ko nije ima razloge shto nece
sa takvim..mogu se samo ovako..da ne kazem shta...

lijepo vrijeme ugrijalo, moj dumi, valja meni deverat znojit se..izborit sa tim..
moram bit mod da ga banujem

ili (onajzlocestismajli)
Daleko od toga kako neko ne vjeruje da su diplome lazne. Cim je izasla prva vijest o laznim diplomama, mislim da je 90% ljudi povjerovalo u to i da su ostali u istom ubjedjenju. Bez obzira razumijemo li se ili ne razumijemo u sve te procedure, jednostavno znamo da tu sve smrdi.
Kao drustvo, imamo dva bitna problema koja koce razvoj:
1. Siromastvo, nezaposlenost i samim tim ljudi imaju dovoljno svojih briga od kojih ih dovoljno boli glava. Na sve te probleme, obicnom covjeku ne pada na pamet baviti se Sebijom.
2. Korupcija i kriminal. Ljudi su ubijedjeni i znaju da nista ne mogu uraditi protiv ove azdahe kao obicni gradjani. Ljudi gledaju nepravdu i kriminal svaki dan, uslo više pod kozu, postalo svakodnevnica, postalo neko normalno stanje. I kad neki pojedinac ispliva iz svega toga i pokusa nesto uraditi, docekaju ga maljem pa lupaju Po glavi dok se ne usuti. Ostatak narodne mase, umjesto da tukne malo glavom i pridruzi se tom pojedincu, podje istog ismijavati i zajebavati, sve uz neke smijesne doskocice "vidi levata" i slicno.

Kad ovo dvoje navedeno sastavis, na spominjanje Sebije, od obicnog covjeka uglavnom dobijes odgovor "nemoj mi je bogati spominjati" ili cak nista ne kaze vec samo odmahne glavom i spusti glavu.

Ne radim se, dakle, o tome da neko ne vjeruje kako je familija u korupciji i kriminalu do govana. Radi se o umoru ili jos preciznije, radi se o iznemoglosti insana. Puna kapa svega a ljudi izlaz ne vide.

Zato sam ja ljut na opoziciju, na Konakovica i njegovu grupicu. Obicni ljudi joj ne mogu nista. Oni mogu i oni su imali ili jos uvijek imaju neku masu iza sebe. Pokrenuli su pricu oko Sebije i diplome. Zakuhalo se momacki od Turske do Zagreba. Pocelo se fino kopati i sta se desilo? Prosli izbori, trojka uzela vlast u Sarajevu i niko više ne spominje ni Seku ni diplome. Sve divno i krasno.
E pazi sada ako opet podju sa istom pricom opet pred ove opce izbore, treba im se svima familije najebat i to muški.
I dabogda ostala do kraja zivota direktorica sa laznim diplomama ako je samo zbog izbora i fotelja budemo skidali.

Konto sam ic malo biciklo ganjat a haman ce kiša
Selam
Image

User avatar
shark-attack
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6164
Joined: 25 Mar 2019, 09:04
Has thanked: 17 times
Been thanked: 402 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by shark-attack » 26 Jun 2022, 15:08

Duminjo wrote: 26 Jun 2022, 14:13
shark-attack wrote: 26 Jun 2022, 03:11
znaci, dobro je,fala dumi dze cuo i necuo
nije ovo prepiska nazifa i mene, ovo ti nazif sam sa sobom borbe vodi
ja mu samo pomognem da se otvori, inac za njeg imaginaran..nece on mene u realnosti.jer...
jel ti stvarno mislish da seka nije ubijedjena kako je ona zavrshila i doktorat i specijalizaciju i da je stvarno tako
ni sekunde ne misli da je drugacije nakon toliko god uzivila se u to, vido si kako zahtijeva da je oslovljavaju generalna prof dr prijetnje tuzbama pa onda to i ostvari tuzi a nema dokaza to potvrdi, prica kako se ranila na tepsiju rat glad njo je najveci problem hocel imat tetanus u bolnici
ti nije ono "napad je najbolja odbrans" to ponashanje ima strucno objasnjenje..shta kako zbog cega ..necu strucno samo cu"nabacit" logika, kriticno razmishljanje razum postupci realnost i izgubljenost sa istom..svi su orotiv nje.krivi kszu petljaju sa mo da joj napakoste ...etc nishta novo shkolski primjer


slicno se josh neko ponasha..realnost i istina unishtavaju iluzije, snove...u tom "filmu" zivi..ina razlogE( mnozina) vide se jasno..

Iskreno, na pocetku imao sam razumijevanja,mnogi ovdje nisu znali razliku izmedju magistarskog doktorata/ i specijalizacije( ne mislim nishta loshe nego nisu se doticali u zivotu sa tin stvarima, a ne neki drugi razlog da se pogreshno ne protumaci).
Pokushao sam da objasnim, stavljao na temu svoje papire da malo priblizim razjasnim... taj put od dodiplomskog do zvsnja dr. ili specijalista i da nije moguce u njenom slucaju da je dr i specijalista.Jedino da se klonirala.
Ko je zelio da shvati, shvatio je..ko nije ima razloge shto nece
sa takvim..mogu se samo ovako..da ne kazem shta...

lijepo vrijeme ugrijalo, moj dumi, valja meni deverat znojit se..izborit sa tim..
moram bit mod da ga banujem

ili (onajzlocestismajli)
Daleko od toga kako neko ne vjeruje da su diplome lazne. Cim je izasla prva vijest o laznim diplomama, mislim da je 90% ljudi povjerovalo u to i da su ostali u istom ubjedjenju. Bez obzira razumijemo li se ili ne razumijemo u sve te procedure, jednostavno znamo da tu sve smrdi.
Kao drustvo, imamo dva bitna problema koja koce razvoj:
1. Siromastvo, nezaposlenost i samim tim ljudi imaju dovoljno svojih briga od kojih ih dovoljno boli glava. Na sve te probleme, obicnom covjeku ne pada na pamet baviti se Sebijom.
2. Korupcija i kriminal. Ljudi su ubijedjeni i znaju da nista ne mogu uraditi protiv ove azdahe kao obicni gradjani. Ljudi gledaju nepravdu i kriminal svaki dan, uslo više pod kozu, postalo svakodnevnica, postalo neko normalno stanje. I kad neki pojedinac ispliva iz svega toga i pokusa nesto uraditi, docekaju ga maljem pa lupaju Po glavi dok se ne usuti. Ostatak narodne mase, umjesto da tukne malo glavom i pridruzi se tom pojedincu, podje istog ismijavati i zajebavati, sve uz neke smijesne doskocice "vidi levata" i slicno.

Kad ovo dvoje navedeno sastavis, na spominjanje Sebije, od obicnog covjeka uglavnom dobijes odgovor "nemoj mi je bogati spominjati" ili cak nista ne kaze vec samo odmahne glavom i spusti glavu.

Ne radim se, dakle, o tome da neko ne vjeruje kako je familija u korupciji i kriminalu do govana. Radi se o umoru ili jos preciznije, radi se o iznemoglosti insana. Puna kapa svega a ljudi izlaz ne vide.

Zato sam ja ljut na opoziciju, na Konakovica i njegovu grupicu. Obicni ljudi joj ne mogu nista. Oni mogu i oni su imali ili jos uvijek imaju neku masu iza sebe. Pokrenuli su pricu oko Sebije i diplome. Zakuhalo se momacki od Turske do Zagreba. Pocelo se fino kopati i sta se desilo? Prosli izbori, trojka uzela vlast u Sarajevu i niko više ne spominje ni Seku ni diplome. Sve divno i krasno.
E pazi sada ako opet podju sa istom pricom opet pred ove opce izbore, treba im se svima familije najebat i to muški.
I dabogda ostala do kraja zivota direktorica sa laznim diplomama ako je samo zbog izbora i fotelja budemo skidali.

Konto sam ic malo biciklo ganjat a haman ce kiša
Selam
Image
velika razlika da "neshto smrdi" i da nema.
ne ulazim u politiku, ne zanima me plaho . opozicija, petorke,shestorke nemam ti
ja pojma ko su, shta su
prica pokrenuta nakon tog, zvanicno pismo doshlo iz zagreba u rektorat..koliko mogu skontat nije vishe do opozicije nego do pravosudja da to zavrshi..
ko neda da se to zavrshi ne treba puno da se skonta

uzivaj...nemoj krajem ..ni sredinom vozit. nego ' nako
KIAORA

User avatar
shark-attack
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6164
Joined: 25 Mar 2019, 09:04
Has thanked: 17 times
Been thanked: 402 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by shark-attack » 26 Jun 2022, 15:20

Naseef Mushroom wrote: 26 Jun 2022, 09:22
shark-attack wrote: 26 Jun 2022, 02:26 Omalovazash covjeka koji je rat proveo u bolnici, radeci posao za koji se shkolovao nekada danonocno nije izlazio iz ooeracione sale, pod granatama dolazio na posao, spasio svojim znanjem i zeljom da pomogne .
na stotine zivota, boraca, civila .Jel to problem to nekom smet?. U danashnji vakat, izgleda ,malo je nas pobijeno.Zna se ko tako razmishlja
Kme kme :D.
To je isto kao da neko napiše da ne treba kritikovati Tinu Sušića jer je igrao na svjetskom prvenstvu a znamo da je bio tu samo radi amidže.

Činjenica je da je Ipče imao prednost i da je imao čast biti uz Aliju prvenstveno radi svog oca koji je bio Mladi Musliman, šta je sa ostalim doktorima koji su otjerani o kojima ne postoje teme? Ah da, nemaju poznatog babu da se o njima piše.

Izgradili su sistem gdje su mnogi sposobni doktori morali Gavrankapetanoviću ustupiti mjesto jer ima poznatog oca a on nije više tu radi žene koja ima poznatog svekra i supruga.
Fer igra gdje je i taj Ipče lično postavljao pravila. Sad treba samo posmatrati kako se međusobno krve :oo


kako je nazif aga?
preko stotinu zdravstvenih radnika otjerala sa KCUS..sve imash dostupno....nisu samo Ipe i Kemo...opet ti po gazdarici udari

nego, imash li muda gazdarici spomenut diplome?
ako ti je to teshko, hajd malo spomeni Akademika prof dr Senku shto je nnu gazdarica otjerala?
KIAORA

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11838
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2929 times
Been thanked: 2599 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by Naseef Mushroom » 26 Jun 2022, 17:49

shark-attack wrote: 26 Jun 2022, 15:20 ako ti je to teshko, hajd malo spomeni Akademika prof dr Senku shto je nnu gazdarica otjerala?
:D. :D. :D.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
shark-attack
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6164
Joined: 25 Mar 2019, 09:04
Has thanked: 17 times
Been thanked: 402 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by shark-attack » 28 Jun 2022, 03:41

Naseef Mushroom wrote: 26 Jun 2022, 17:49
shark-attack wrote: 26 Jun 2022, 15:20 ako ti je to teshko, hajd malo spomeni Akademika prof dr Senku shto je nnu gazdarica otjerala?
:D. :D. :D.
uranio nazif aga, spavash li mirno
nemash muda ni zarez na pomen Akademika...eeee
nemash muda gazdarici spomenut diplome specijalizaciju..
nego
imash li muda sebi postaviti ta pitanja..da se zapitash, pa razmislish i odgovorish racionalno

gledam/ fotografishem ovaj kruzer i kontam koliko li moze "primit", a da ne potone
(putnika mislim)
trebo bi to znat tisi forumash sa najvishe zivotnog iskustva...tek sad sam "povezo" .. halali
samo ti nazif aga pushi baloncice i dalje....kapacitet si..
k'o brod
p.s. prijavi post, odrzi obecanje, davno si napisao ds cesh moje postove prijavljivat..zlocestismajlishtonamiguje
poshto ti je ovo zadnja faza, poslije izjednacavanja, bez komentara.. sllijede uvrede da se tema minira
et da te preduhitrim

odoh ti ja sad nazif aga...uzivaj..mozda nekad negdje sretnemo se ,kafu popijemo...

Image
KIAORA

Post Reply

Return to “Politika u BiH”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 32 guests