SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Politička dešavanja i aktuelnosti u Bosni i Hercegovini.

Moderators: Krokodil Behko, Duminjo

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by Socrates » 27 Oct 2017, 21:37

Ako se otpustaju najbolji doktori u drzavi, onda itekako ima veze I treba se davati medijska paznja.

E sad, ja ne znam jesu li najbolji.
. . . . . . . . .

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96633
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34562 times
Been thanked: 21237 times
Contact:
Status: Online

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by Rum » 27 Oct 2017, 21:45

Sebija :srce
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by KOMESAR » 27 Oct 2017, 21:55

Rockefeller wrote: 27 Oct 2017, 21:35
KOMESAR wrote: 26 Oct 2017, 08:06 Ćudić (potpredsjednica Naše stranke):


"Kada ljudi mijenjaju agregatno stanje, to nam u svijest priziva logore i ljudska tijela. Alarmantno loše stanje na KCUS-u kojeg svakodnevno napuštaju vrsni ljekari, gdje se, sada već redovno dešavaju i pobune najranjivijih i najugroženijih pacijenata, kao što su pacijenti onkologije, zbog uvjeta liječenja, neće se maskirati bahatom retorikom. Gospođa Izetbegović u KCUS-u proizvodi stvarnost koja je bliska mraku koji izbija iz njenih riječi. Niko, a pogotovo direktorica jedne zdravstvene ustanove, ne smije u svojim istupima sijati strah u javnosti te se na najprizemnije načine obračunavati sa neistomišljenicima. Vrijeme je da gospođa Izetbegović promijeni retoriku, ali i struku“.
Ovo su političke gluposti, i općenito kampanja protiv Sebije je politička kampanja i nema veze sa objektivnim stvarima. Ta otpuštanja doktora... to je notorna glupost da se tome daje medijska pažnja.

Postoji samo jedan kriterij koji je mjerodavan a to je hoće li poslije Sebije za pacijente biti bolje ili gore.
Postoji samo jedna stvar koja se nije smjela desiti,pa makar svi otisli u vrazju mater ,a to je da Sebija nije smjela doci na to mjesto.
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
Rockefeller
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3670
Joined: 21 Apr 2013, 01:46
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by Rockefeller » 27 Oct 2017, 22:04

Ne postoji konstrukt koji se zove najbolji. Najbolji doktor npr. hirurg može biti najbolji samo 15 minuta nakon uspješne operacije. Poslije toga je isti.

Po drugoj strani, a ovo bi bilo idealno napisati na onoj temi "mi vs Europa vs USA", mi stalno mjerimo pogrešne stvari. U reprezentaciji se bavimo time koliko novih igrača je pozvao Baždarević, a u zdravstvu koliko doktora je otpušteno. Poenta selektora je da se bavi time kako narednu utakmicu da pobjedi, a poenta zdravstvenog sektora je da se bavi spriječavanjem pojave bolesti i uspješnim liječenjem.

Ako Sebija na kraju svog mandata bude mogla reći ono što je rekla Željka Cvijanović a to je da je produžila (prosječni) životni vijek stanovništva kantona ostalo ništa više nije bitno.

Po trećoj strani mi zaboravljamo konekst: imamo kliniku i zdravstveni sistem koji propada. Šta je trebalo uraditi? Pustiti ljudima koji su sve urušili da nastave isto raditi dok god je država može finansirati? Jasno je da su za stanje u zdravstvu krivi ljudi i jasno je da oni trebaju otići. I to se i radi.
Like Frankie said I did it my way!
__________________________________________________

Buddy, you're a young man, hard man
Shouting in the street, gonna take on the world someday
You got blood on your face, you big disgrace
Waving your banner all over the place

___________________________________________________
Think different

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by KOMESAR » 27 Oct 2017, 22:10

Rockefeller wrote: 27 Oct 2017, 22:04 Ne postoji konstrukt koji se zove najbolji. Najbolji doktor npr. hirurg može biti najbolji samo 15 minuta nakon uspješne operacije. Poslije toga je isti.

Po drugoj strani, a ovo bi bilo idealno napisati na onoj temi "mi vs Europa vs USA", mi stalno mjerimo pogrešne stvari. U reprezentaciji se bavimo time koliko novih igrača je pozvao Baždarević, a u zdravstvu koliko doktora je otpušteno. Poenta selektora je da se bavi time kako narednu utakmicu da pobjedi, a poenta zdravstvenog sektora je da se bavi spriječavanjem pojave bolesti i uspješnim liječenjem.

Ako Sebija na kraju svog mandata bude mogla reći ono što je rekla Željka Cvijanović a to je da je produžila (prosječni) životni vijek stanovništva kantona ostalo ništa više nije bitno.

Po trećoj strani mi zaboravljamo konekst: imamo kliniku i zdravstveni sistem koji propada. Šta je trebalo uraditi? Pustiti ljudima koji su sve urušili da nastave isto raditi dok god je država može finansirati? Jasno je da su za stanje u zdravstvu krivi ljudi i jasno je da oni trebaju otići. I to se i radi.
Sta je onda Sebija u ovoj prici? I sudija i tuzilac!
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by Socrates » 27 Oct 2017, 22:17

Rockefeller wrote: 27 Oct 2017, 22:04 Ne postoji konstrukt koji se zove najbolji. Najbolji doktor npr. hirurg može biti najbolji samo 15 minuta nakon uspješne operacije. Poslije toga je isti.

Po drugoj strani, a ovo bi bilo idealno napisati na onoj temi "mi vs Europa vs USA", mi stalno mjerimo pogrešne stvari. U reprezentaciji se bavimo time koliko novih igrača je pozvao Baždarević, a u zdravstvu koliko doktora je otpušteno. Poenta selektora je da se bavi time kako narednu utakmicu da pobjedi, a poenta zdravstvenog sektora je da se bavi spriječavanjem pojave bolesti i uspješnim liječenjem.

Ako Sebija na kraju svog mandata bude mogla reći ono što je rekla Željka Cvijanović a to je da je produžila (prosječni) životni vijek stanovništva kantona ostalo ništa više nije bitno.

Po trećoj strani mi zaboravljamo konekst: imamo kliniku i zdravstveni sistem koji propada. Šta je trebalo uraditi? Pustiti ljudima koji su sve urušili da nastave isto raditi dok god je država može finansirati? Jasno je da su za stanje u zdravstvu krivi ljudi i jasno je da oni trebaju otići. I to se i radi.
Ne mozes sve rusiti I onda praviti ni iz cega nesto novo.
. . . . . . . . .

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by KOMESAR » 27 Oct 2017, 22:58

Upravni odbor Udruženja/udruge BH novinari zahtijeva od Marija Vrankića, direktora BHT i Uredničkog kolegija ove javne televizije da javnost upoznaju sa razlozima skidanja sa programa intervjua sa Sebijom Izetbegović
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by KOMESAR » 30 Oct 2017, 18:43

Je li Sebija Izetbegović "zabranila" intervju na BHT-u ili nam se samo učinilo da smo vidjeli najavu za isti?!
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37923
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2957 times
Been thanked: 2300 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by Pasaga » 30 Oct 2017, 19:25

KOMESAR wrote: 27 Oct 2017, 22:58 Upravni odbor Udruženja/udruge BH novinari zahtijeva od Marija Vrankića, direktora BHT i Uredničkog kolegija ove javne televizije da javnost upoznaju sa razlozima skidanja sa programa intervjua sa Sebijom Izetbegović
Ako je ovaj kum SOKOLICA,dobit ce odgovor ..... :pusi
sve su prilike da jest....
...opet sve skupa tukne na BAKETA..... :djed
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by KOMESAR » 31 Oct 2017, 15:45

Jel smije neko traziti da plati?

Na prvom mjestu duznika VIK-u je „Studentski centar“ sa 245.000 KM, KCUS je na drugom mjestu sa 224.000, ZOI '84 Sportski objekti duguju 220.000 KM.
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by KOMESAR » 01 Nov 2017, 07:38

Predlazem da Sebiju izaberemo za novog selektora.Jedino ona moze rastjerati ovu bagru,a ni plata nije losa.
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by KOMESAR » 05 Nov 2017, 16:08

Intervju sa Sebijom Izetbegovic koji je emitiran sinoc na BHT-u dosnimavan,brisan i amaterski montiran.

p.s.
Dokle cemo ovako stici?!
http://www.nap.ba/images/slike/sebija%2 ... tervju.jpg
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102613
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2976 times
Been thanked: 3084 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by Chloe » 06 Nov 2017, 07:21

Ne emitiraju- ne valja
emitiraju - ne valja .... samo, što više po njoj pljujete meni se više sviđa ... :ovaj
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by KOMESAR » 06 Nov 2017, 19:01

Chloe wrote: 06 Nov 2017, 07:21 Ne emitiraju- ne valja
emitiraju - ne valja .... samo, što više po njoj pljujete meni se više sviđa ... :ovaj
Pricamo o BHT-u!
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102613
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2976 times
Been thanked: 3084 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by Chloe » 06 Nov 2017, 19:04

KOMESAR wrote: 06 Nov 2017, 19:01
Chloe wrote: 06 Nov 2017, 07:21 Ne emitiraju- ne valja
emitiraju - ne valja .... samo, što više po njoj pljujete meni se više sviđa ... :ovaj
Pricamo o BHT-u!
Ma jok o Bakirovci ... :123
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

User avatar
String
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 9736
Joined: 24 Mar 2010, 21:00
Has thanked: 1 time
Been thanked: 23 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by String » 06 Nov 2017, 19:11

...
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Image

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by KOMESAR » 07 Nov 2017, 15:47

"Sindikalna organizacija BHRT-a u potpunosti stoji iza iznesenih stavova urednika BH radija 1 Amira Sužnja u programu N1 televizije. Kolega Sužanj je još jednom potvrdio da je vrhunski profesionalac, jedan od najboljih novinara BHRT-a, kojeg osim novinarskih sposobnosti krase i sposobnosti borca za istinu, pravdu i pravičnost. Sindikalna organizacija BHRT-a zbog toga podržava stavove koje je iznio Amir Sužanj, i takvo mišljenje potvrđeno je na posljednjoj sjednici Upravnog odbora Sindikalne organizacije".

"Sindikat stoji i iza uposlenika (svojih članova) u Sektoru RTV produkcija zbog prebacivanja odgovornosti na njih u slučaju objavljivanja kontroverznog intervjua sa Sebijom Izetbegović te u potpunosti odbacuje tvrdnje menadžmenta. Sindikat traži odgovornost generalnog direktora Belmina Karamehmedovića, njegovih najbližih saradnika, savjetnkika, kojekakvih izmišljenih koordinatora te direktora televizije Marija Vrankića za štetu koju su prouzrokovali svojom nesposobnošću i neodgovornim djelovanjem prema bosanskohercegovačkoj javnosti. Njihove ostavke su prijeko potrebne!".
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96633
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34562 times
Been thanked: 21237 times
Contact:
Status: Online

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by Rum » 07 Nov 2017, 16:48

Sebija :srce
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by KOMESAR » 07 Nov 2017, 16:50

Rauber wrote: 07 Nov 2017, 16:48Sebija :srce
Madona :srce
I jedna i druga se presvlace po nekoliko puta za vrijeme nastupa.
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96633
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34562 times
Been thanked: 21237 times
Contact:
Status: Online

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by Rum » 07 Nov 2017, 16:57

haha
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

Post Reply

Return to “Politika u BiH”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 43 guests