SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Politička dešavanja i aktuelnosti u Bosni i Hercegovini.

Moderators: Krokodil Behko, Duminjo

User avatar
ironman
sirius
sirius
Posts: 26566
Joined: 25 Jan 2021, 19:36
Has thanked: 13842 times
Been thanked: 14107 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by ironman » 23 Jun 2021, 13:36

Beni wrote: 23 Jun 2021, 13:34
ironman wrote: 23 Jun 2021, 12:54
Ama,vidim da ti benji nabacujete jedan drugom pa me podsjeti ma scenu..
Skroz si sve uprsko bezze,kakvo licno i qq..
Jebo te Beni :valja
Brt moj.
Ja se salim a Esad ozbiljno.
dream of spring..
...at dawn look to the east.

User avatar
Beni
Fuck you
Fuck you
Posts: 26358
Joined: 27 Aug 2019, 17:14
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
Mood:
Has thanked: 1848 times
Been thanked: 4036 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by Beni » 23 Jun 2021, 13:38

ironman wrote: 23 Jun 2021, 13:36
Beni wrote: 23 Jun 2021, 13:34

Jebo te Beni :valja
Brt moj.
Ja se salim a Esad ozbiljno.
Cim vidis smajlica na kraju moje recenice shvati kao zaebanciju kao ostalih 98% moih postova gdje nema smajli
Fuck you a friendly note to start the day

User avatar
Beni
Fuck you
Fuck you
Posts: 26358
Joined: 27 Aug 2019, 17:14
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
Mood:
Has thanked: 1848 times
Been thanked: 4036 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by Beni » 23 Jun 2021, 13:42

idemo dalje

Znaci papanka

Image
Fuck you a friendly note to start the day

User avatar
shark-attack
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6164
Joined: 25 Mar 2019, 09:04
Has thanked: 17 times
Been thanked: 402 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by shark-attack » 23 Jun 2021, 13:42

Beni wrote: 23 Jun 2021, 13:38
ironman wrote: 23 Jun 2021, 13:36

Brt moj.
Ja se salim a Esad ozbiljno.
Cim vidis smajlica na kraju moje recenice shvati kao zaebanciju kao ostalih 98% moih postova gdje nema smajli
izdade me beni brate..ja ne koristim smajli...

moram stalno naglashavat da se shalim..nema mi druge..
KIAORA

User avatar
shark-attack
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6164
Joined: 25 Mar 2019, 09:04
Has thanked: 17 times
Been thanked: 402 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by shark-attack » 23 Jun 2021, 13:45

Beni wrote: 23 Jun 2021, 13:42 idemo dalje

Znaci papanka

Image
fotomontaza...vidish da prednji tockovi nisu simetricni
KIAORA

User avatar
Beni
Fuck you
Fuck you
Posts: 26358
Joined: 27 Aug 2019, 17:14
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
Mood:
Has thanked: 1848 times
Been thanked: 4036 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by Beni » 23 Jun 2021, 13:46

shark-attack wrote: 23 Jun 2021, 13:42
Beni wrote: 23 Jun 2021, 13:38

Cim vidis smajlica na kraju moje recenice shvati kao zaebanciju kao ostalih 98% moih postova gdje nema smajli
izdade me beni brate..ja ne koristim smajli...

moram stalno naglashavat da se shalim..nema mi druge..
Meni to nekako godinama po algoritmu ide :oo
Fuck you a friendly note to start the day

User avatar
Beni
Fuck you
Fuck you
Posts: 26358
Joined: 27 Aug 2019, 17:14
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
Mood:
Has thanked: 1848 times
Been thanked: 4036 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by Beni » 23 Jun 2021, 13:46

shark-attack wrote: 23 Jun 2021, 13:45
Beni wrote: 23 Jun 2021, 13:42 idemo dalje

Znaci papanka

Image
fotomontaza...vidish da prednji tockovi nisu simetricni
to nije spuru uradila :valja
Fuck you a friendly note to start the day

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11821
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2918 times
Been thanked: 2593 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by Naseef Mushroom » 23 Jun 2021, 14:02

Venera wrote: 23 Jun 2021, 13:30
Naseef Mushroom wrote: 23 Jun 2021, 13:06 Najbolji su ovi što misle da im je neko dužan objašnjenje i još su toliko arogantni da misle da je jedini razlog zašto Sebija ne pokazuje diplome zato što ih nema a ne zbog toga što joj te osobe nisu dovoljno važne da im pokaže :oo
Ona bi trebala dokazati, i takvim potezom završiti cirkus.

Očigledno ona nema, jer svako na njenom mjestu bi dokazao, ako ima adekvatne dokumente.
Pa kakav bolan cirkus? Osim televizije gdje jedan voditelj kmeči jer mu jedan bračni par ne želi doći u goste pa ih spominje 24 sata i onog oportuniste sa Avaza niko i ne pominje tu "aferu" a ponašamo se kao da je to najveći problem.
Pa ako ćemo iskreno, u doba Corone narod više interesuje afera respiratori i vakcinacija a ne da li je Sebija studirala kod Kurjaka i tačnost diplome, to su dva egomanijaka poput Nenada i Šćepe spustili na lični nivo i ubjedili su narod da je to najveći i najvažniji problem iza rata.

Evo npr. da tebe neki trol sedmicama proziva da imaš dva korisnicka računa i da si klonirana. Ti bi mogla stupiti u kontakt sa administratorom da objavi da nemaš 2 IP adrese i sa samo jednim potezom završiti taj cirkus da mu zavežes usta ali je pitanje da li je ta osoba uopšte važna za tebe na ovom forumu da mu se pravdaš i umjesto toga stavit ćeš ga na ignore. Tako i Sebija za Nenada i to je nešto što neki ne žele ili ne mogu shvatiti.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
shark-attack
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6164
Joined: 25 Mar 2019, 09:04
Has thanked: 17 times
Been thanked: 402 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by shark-attack » 23 Jun 2021, 14:15

josh jednom..nije meni teshko...

uslov za magistarski i specijalizaciju:

dodiplomski u roku.prosjek ocjena 8 i vishe+neki dodatni uslovi propisani na Uni..

ako neko za 10g zavrshi ono shto je propisano 5g i ima manji prosjek od 8 NE MOZE upisati ni magistarski ni specijalizaciju..osim ako 'neko" ne dozvoli.
Ne mozesh pristupiti ispitima, ako nisi odslushao predavanja/vjezbe..
Ako kazesh da si polozio 10 ispita, a to Sveucilishte nema pisanog dokaza da si bio i upisan...nije validno.
Ako kazesh da nisi radio specijalizaciju nego samo "onako" dolazio.. a imash papir da si zavrshio (i to na engleskom)..
Da si u medjuvremenu boravio u Turskoj (i po svjedocenju nekog iz tvoje porodice radio na prikupljanju humanitarne pomoci ) kako si mogao zavrshiti specijalizaciju (najmanje 4 g u kontinuitetu) i magistarski kad te nema medju upisanim niti da si dao i jedan ispit?

ostalo..seka placa pa i nazifa
sve spominji samo nemoj onog ko je "drzava" i ko je unishtio i drzavu i zdravsto..radi licnog interesa..odoshe i njima pozicije..pa ce i njima diplome na provjeru..maknut se sa radnih mjesta koje su na nezakonit nacin zauzeli..

ona je ljekar opshte prakse (mada je i to upitno..' et)..ali trebaju titule generalne direktorice.profesorice da bi se sve moglo "poklopit"..sve drzat pod kontrolom

na lazima /obmanama/kradji /izdaji.. zive a kriju se iza "patriotizma"
to su najveci dushmani...
KIAORA

User avatar
shark-attack
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6164
Joined: 25 Mar 2019, 09:04
Has thanked: 17 times
Been thanked: 402 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by shark-attack » 23 Jun 2021, 14:23

samo tin azife opet okreni na mene
asim dobro placa....

sad cu ja u tvoju fotelju..gotovo
KIAORA

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35672
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1052 times
Been thanked: 573 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by Venera » 23 Jun 2021, 14:51

Naseef Mushroom wrote: 23 Jun 2021, 14:02
Venera wrote: 23 Jun 2021, 13:30

Ona bi trebala dokazati, i takvim potezom završiti cirkus.

Očigledno ona nema, jer svako na njenom mjestu bi dokazao, ako ima adekvatne dokumente.
Pa kakav bolan cirkus? Osim televizije gdje jedan voditelj kmeči jer mu jedan bračni par ne želi doći u goste pa ih spominje 24 sata i onog oportuniste sa Avaza niko i ne pominje tu "aferu" a ponašamo se kao da je to najveći problem.
Pa ako ćemo iskreno, u doba Corone narod više interesuje afera respiratori i vakcinacija a ne da li je Sebija studirala kod Kurjaka i tačnost diplome, to su dva egomanijaka poput Nenada i Šćepe spustili na lični nivo i ubjedili su narod da je to najveći i najvažniji problem iza rata.

Evo npr. da tebe neki trol sedmicama proziva da imaš dva korisnicka računa i da si klonirana. Ti bi mogla stupiti u kontakt sa administratorom da objavi da nemaš 2 IP adrese i sa samo jednim potezom završiti taj cirkus da mu zavežes usta ali je pitanje da li je ta osoba uopšte važna za tebe na ovom forumu da mu se pravdaš i umjesto toga stavit ćeš ga na ignore. Tako i Sebija za Nenada i to je nešto što neki ne žele ili ne mogu shvatiti.
Porediš ozbiljan problem Sebije sa forumskom djetinjarijom duplog IP. :lupa
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11821
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2918 times
Been thanked: 2593 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by Naseef Mushroom » 23 Jun 2021, 15:10

Venera wrote: 23 Jun 2021, 14:51
Naseef Mushroom wrote: 23 Jun 2021, 14:02
Pa kakav bolan cirkus? Osim televizije gdje jedan voditelj kmeči jer mu jedan bračni par ne želi doći u goste pa ih spominje 24 sata i onog oportuniste sa Avaza niko i ne pominje tu "aferu" a ponašamo se kao da je to najveći problem.
Pa ako ćemo iskreno, u doba Corone narod više interesuje afera respiratori i vakcinacija a ne da li je Sebija studirala kod Kurjaka i tačnost diplome, to su dva egomanijaka poput Nenada i Šćepe spustili na lični nivo i ubjedili su narod da je to najveći i najvažniji problem iza rata.

Evo npr. da tebe neki trol sedmicama proziva da imaš dva korisnicka računa i da si klonirana. Ti bi mogla stupiti u kontakt sa administratorom da objavi da nemaš 2 IP adrese i sa samo jednim potezom završiti taj cirkus da mu zavežes usta ali je pitanje da li je ta osoba uopšte važna za tebe na ovom forumu da mu se pravdaš i umjesto toga stavit ćeš ga na ignore. Tako i Sebija za Nenada i to je nešto što neki ne žele ili ne mogu shvatiti.
Porediš ozbiljan problem Sebije sa forumskom djetinjarijom duplog IP. :lupa
Ne, poredim svakoga ko za tebe u životu nije relevantan i gdje te ne interesuje niti ta osoba niti njegovo mišljenje, toj osobi se nećeš pravdati.
Ovo nije uopšte toliki problem kakvim ga Nenad želi prikazati jer imamo 50 prečih problema a po Nenadu ispada najveći poslijeratni problem.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
shark-attack
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6164
Joined: 25 Mar 2019, 09:04
Has thanked: 17 times
Been thanked: 402 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by shark-attack » 24 Jun 2021, 02:33

bakir i sebija...
zvanicni odgovor Sveucilishta..


i jeste najvec problem i..jer su lazima/obmanama/falsifikatima postali to shto jesu...doveli se u poziciju da svojim ne znanjem odlucuju o zivotima Bosanaca i Hercegovaca..i sudbini BiH
sve ovo danas je posljedica.. a uzrok su oni
niko nema pravo nikom u "amanet" ostaviti BiH..ako mislishda je tako ..onda je cuvaj..pazi...ne prodaji je ..bori se za nju.
sve shto ti je 'babovina" prodaji/poklanjaj radi shto hocesh...drzavno jok..to cuvaj bori se ...
ali lakshe je "zaboravit" reviziju..

kad se vec toliko busash patriotizmom, ABiH, borcima...prisjecash deshavanja od prije nekoliko godina:
Proshetaj do Dobrinje..pronadji "onog" forumasha..ziv je ..(zna ga cijela Dobrinja)..vidi gdje kako zivi. Koliko i kako mu drzava pomaze, koliko mjesecno placa za lijekove..pitaj zashto nije operisan.Koliko puta je ranjavan? Kad? Gdje?
Sve ima dokumentovano..nema prevare.lazi..sakrivanja.
Slobodno,odesh popricash uz kafu..sve cujesh iz prve ruke shta misli o 'drzavi". Njegova se pika,ni tvoja ni moja!
p.s.ako ti treba kontakt/adresa javi mi na pp da ti proslijedim

A on je samo jedan od mnogih koji su, kada je trebalo, stali u odbranu BiH..a tako im se vraca.

To su PATRIOTE..LjuDINE...a ne ti i tvoje 'patriote" shto jedni drugim guzove cuvate...


bilo bi zanimljivo da se moze (al' to je privatno..ne treba ulaziti jel') uporediti pasoshe pojedinih "patriota" i anamo onih (dodinih).
Ljetovanje u Izraelu(Haifa),Thailand (Phuket)...ko kupuje garderobu u Italiji(Milano).pa uporediti datume...da se vidi ko se s kim druzi..zajedno ljetuje/kupuje...sve bi se moglo vidjeti..

et' centrala..provjeri...

p.s. samo ti nastavi..
KIAORA

User avatar
Odraz
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5461
Joined: 03 Mar 2020, 14:52
Has thanked: 256 times
Been thanked: 254 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by Odraz » 24 Jun 2021, 03:08

Naseef Mushroom wrote: 23 Jun 2021, 15:10
Venera wrote: 23 Jun 2021, 14:51

Porediš ozbiljan problem Sebije sa forumskom djetinjarijom duplog IP. :lupa
Ne, poredim svakoga ko za tebe u životu nije relevantan i gdje te ne interesuje niti ta osoba niti njegovo mišljenje, toj osobi se nećeš pravdati.
Ovo nije uopšte toliki problem kakvim ga Nenad želi prikazati jer imamo 50 prečih problema a po Nenadu ispada najveći poslijeratni problem.
Svakako da je veliki problem kad neko ko se docepao vlasti a ko ni po kojoj osnovi nije sposoban kroji sudbinu sposobnijim i skolovanijim od sebe.
Neki ljudi zivot posvete nauci za dobrobit drustva, da bi napisali doktorske radove i knjige iz kojih ce buduce generacije sticati znanja dalje raditi za korist drustva. I onda neki muljator koji je dograbio vlast nastampa diploma i postavi opancare na radna mjesta ovih spomenutih. Postavi osobu koja ne zna poroditi bebu da upravlja kadrovima klinickog centra. Zatim omoguce da bilo ko moze lako do diplome, da bi se prikrili ovi veliki stakori ... eno u mojoj bivsoj firmi masovno nakupovali travnickih diploma, sef voznog parka bivsi ugostitelj sad diplomirani ekonomista, pravnice doktorirale u Banjoj Luci, zastitar isto diplomirani ekonomista jer se zna sa sefom voznog parka, nisu dana proveli u univerzitetskoj klupi ... mislim pitas li se ti sta se desava kad se obezvrijedi znanje sta se desava sa tim drustvom, sa tom drzavom? Podrzavas li kupovinu diploma na pijaci? :123 Smatras da je napad na bosnjake ako bosnjaci zahtijevaju da se provjeri strucna sprema jedne medju bosnjacima?

Sve takve treba pozatvarati na duze robije, nisu to bosnjaci, to su neprijatelji bosnjaka kao i cetnici i ustase, ako ne i gori jer su izdali nas borce i vlastiti narod radi licne koristi. :kafa

Ja se nisam borio u ovom ratu da nakon sto sam ostavio pusku i magistrirao imam sefa koji se skrivao po podrumima i zasjeo vlast dok sam ja krvario, a poslije se obogatio rasprodajom drzavne imovine i kupio diplomu u Travniku, i postavljen da meni naredjuje. Mogu mu samo izbiti zube, j.... mu onoga ko mu je to omogucio.

Ko ih brani isti je kao i oni. :kafa
Last edited by Odraz on 24 Jun 2021, 03:21, edited 1 time in total.

User avatar
shark-attack
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6164
Joined: 25 Mar 2019, 09:04
Has thanked: 17 times
Been thanked: 402 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by shark-attack » 24 Jun 2021, 03:19

Odraz wrote: 24 Jun 2021, 03:08
Naseef Mushroom wrote: 23 Jun 2021, 15:10
Ne, poredim svakoga ko za tebe u životu nije relevantan i gdje te ne interesuje niti ta osoba niti njegovo mišljenje, toj osobi se nećeš pravdati.
Ovo nije uopšte toliki problem kakvim ga Nenad želi prikazati jer imamo 50 prečih problema a po Nenadu ispada najveći poslijeratni problem.
Svakako da je veliki problem kad neko ko se docepao vlasti a ko ni po kojoj osnovi nije sposoban kroji sudbinu sposobnijim i skolovanijim od sebe.
Neki ljudi zivot posvete nauci za dobrobit drustva, da bi napisali doktorske radove i knjige iz kojih ce buduce generacije sticati znanja dalje raditi za korist drustva. I onda neki muljator koji je dograbio vlast nastampa diploma i postavi opancare na radna mjesta ovih spomenutih. Postavi osobu koja ne zna poroditi bebu da upravlja kadrovima klinickog centra. Zatim omoguce da bilo ko moze lako do diplome, da bi se prikrili ovi veliki stakori ... eno u mojoj bivsoj firmi masovno nakupovali travnickih diploma, sef voznog parka bivsi ugostitelj sad diplomirani ekonomista, pravnice doktorirale u Banjoj Luci, zastitar isto diplomirani ekonomista jer se zna sa sefom voznog parka, nisu dana proveli u univerzitetskoj klupi ... mislim pitas li se ti sta se desava kad se obezvrijedi znanje sta se desava sa tim drustvom, sa tom drzavom? Podrzavas li kupovinu diploma na pijaci? :123 Smatras da je napad na bosnjake ako bosnjaci zahtijevaju da se provjeri strucna sprema jedne medju bosnjacima?
p.s. ako se javi "neko" sa liberalnijim/mekshim pristupom. da te kao malo "omeksha"...pravi se da ne kontash taktiku.."dobar policajac,losh policajac"
a ima i ona "nash murga nije obican drot,njegove metode su modernije..."

nije fora da propada fazon...

garantujem ti...samo sacekaj..na finocu da krenu..
KIAORA

User avatar
Odraz
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5461
Joined: 03 Mar 2020, 14:52
Has thanked: 256 times
Been thanked: 254 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by Odraz » 24 Jun 2021, 03:23

shark-attack wrote: 24 Jun 2021, 03:19 p.s. ako se javi "neko" sa liberalnijim/mekshim pristupom. da te kao malo "omeksha"...pravi se da ne kontash taktiku.."dobar policajac,losh policajac"
a ima i ona "nash murga nije obican drot,njegove metode su modernije..."

nije fora da propada fazon...

garantujem ti...samo sacekaj..na finocu da krenu..
Ma neka mi ga glabaju. :bua

User avatar
Odraz
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5461
Joined: 03 Mar 2020, 14:52
Has thanked: 256 times
Been thanked: 254 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by Odraz » 24 Jun 2021, 03:26

Reci ce kao ona seljankura iz SNSD na skupstini - Kome se ne svidja ova vlast neka napusti drzavu. :grana

User avatar
shark-attack
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6164
Joined: 25 Mar 2019, 09:04
Has thanked: 17 times
Been thanked: 402 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by shark-attack » 24 Jun 2021, 03:35

Odraz wrote: 24 Jun 2021, 03:23
shark-attack wrote: 24 Jun 2021, 03:19 p.s. ako se javi "neko" sa liberalnijim/mekshim pristupom. da te kao malo "omeksha"...pravi se da ne kontash taktiku.."dobar policajac,losh policajac"
a ima i ona "nash murga nije obican drot,njegove metode su modernije..."

nije fora da propada fazon...

garantujem ti...samo sacekaj..na finocu da krenu..
Ma neka mi ga glabaju. :bua
nemoj tako..
mogao bih i ja shta "hajrovat" od ovih prepiski..placa asim dobro

CV poshaljem u centralu (postavljao sam i ovdje sve validno, Opecaceno) u opisu poslova.. izmedju ostalih,radio sam u izradi programa za policiju/vojsku...kako prepoznati kad neko folira(ono nacin kako prica, govor tijela..etc) kako reagovati na poligraf (ako neko ima srcane smetnje, probleme sa disanjem, mentalalna oboljenja, psihicke probleme nisu validni testovi poligrafa)...znam programe na comp..kako folirati ip adresu,,,

promijenim stranko.to je moderno

"ubij'o" sam se za nazifove pozicije...

nazife...nesh josh dugo...ja imam validne papire..ti nemash..kupio si diplomu..ako nisi dokazi...
KIAORA

User avatar
Hurija
Pandora
Pandora
Posts: 19647
Joined: 05 May 2018, 21:21
Has thanked: 874 times
Been thanked: 1047 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by Hurija » 24 Jun 2021, 05:51

:D.

Veliki su mi gore tekstovi bogami i čemu je bit,kome je "mehak".
Ostalo je cutanje.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11821
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2918 times
Been thanked: 2593 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by Naseef Mushroom » 24 Jun 2021, 09:16

Odraz wrote: 24 Jun 2021, 03:08
Naseef Mushroom wrote: 23 Jun 2021, 15:10
Ne, poredim svakoga ko za tebe u životu nije relevantan i gdje te ne interesuje niti ta osoba niti njegovo mišljenje, toj osobi se nećeš pravdati.
Ovo nije uopšte toliki problem kakvim ga Nenad želi prikazati jer imamo 50 prečih problema a po Nenadu ispada najveći poslijeratni problem.
Svakako da je veliki problem kad neko ko se docepao vlasti a ko ni po kojoj osnovi nije sposoban kroji sudbinu sposobnijim i skolovanijim od sebe.
Neki ljudi zivot posvete nauci za dobrobit drustva, da bi napisali doktorske radove i knjige iz kojih ce buduce generacije sticati znanja dalje raditi za korist drustva. I onda neki muljator koji je dograbio vlast nastampa diploma i postavi opancare na radna mjesta ovih spomenutih. Postavi osobu koja ne zna poroditi bebu da upravlja kadrovima klinickog centra. Zatim omoguce da bilo ko moze lako do diplome, da bi se prikrili ovi veliki stakori ... eno u mojoj bivsoj firmi masovno nakupovali travnickih diploma, sef voznog parka bivsi ugostitelj sad diplomirani ekonomista, pravnice doktorirale u Banjoj Luci, zastitar isto diplomirani ekonomista jer se zna sa sefom voznog parka, nisu dana proveli u univerzitetskoj klupi ... mislim pitas li se ti sta se desava kad se obezvrijedi znanje sta se desava sa tim drustvom, sa tom drzavom? Podrzavas li kupovinu diploma na pijaci? :123 Smatras da je napad na bosnjake ako bosnjaci zahtijevaju da se provjeri strucna sprema jedne medju bosnjacima?

Sve takve treba pozatvarati na duze robije, nisu to bosnjaci, to su neprijatelji bosnjaka kao i cetnici i ustase, ako ne i gori jer su izdali nas borce i vlastiti narod radi licne koristi. :kafa

Ja se nisam borio u ovom ratu da nakon sto sam ostavio pusku i magistrirao imam sefa koji se skrivao po podrumima i zasjeo vlast dok sam ja krvario, a poslije se obogatio rasprodajom drzavne imovine i kupio diplomu u Travniku, i postavljen da meni naredjuje. Mogu mu samo izbiti zube, j.... mu onoga ko mu je to omogucio.

Ko ih brani isti je kao i oni. :kafa
Image

Znači da je Sebija vama malo simpatičnija i harizmatičnija ne bi imali problem sa njom što je na poziciji za koju nije kvalifikovana jer niste imali problem što je bravar vodio državu.
Sutra da SDA pošalje nekog tekstilca za ambasadora u neku vukojebinu na BH forumu bi nasta!o kmečanje sto nas sramote ali pazi, bravar nam predstavlja državu i kao zadnji papak zapali cigaru u Bijeloj kući pred američkim predsjednikom (pa bravari su poznati da puše gdje ne treba :D. )

Kritikuješ kako je se neko ko nije trebao dočepao vlasti i kroji drugima sudbinu, čak onim koji su školovaniji i sposobniji od nje a čitave familije nisu svog oca, brata, sina više nikada vidjeli jer ih je progutao mrak ili su završili na Golom otoku jer se nisu slagali sa jednim bravarom.
I onda se bunite kada bivši vodoinstalater koji je u selu sa samo 400 mještana postao glavni jer je u stranci kaže nekome sa fakultetom "Ovdje sam ja batina, pripazi se!"

Malo dvolično zar ne?
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

Post Reply

Return to “Politika u BiH”

Who is online

Users browsing this forum: Masamune and 24 guests