SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Politička dešavanja i aktuelnosti u Bosni i Hercegovini.

Moderators: Krokodil Behko, Duminjo

User avatar
shark-attack
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6164
Joined: 25 Mar 2019, 09:04
Has thanked: 17 times
Been thanked: 402 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by shark-attack » 24 Jun 2021, 14:29

Naseef Mushroom wrote: 24 Jun 2021, 13:30
shark-attack wrote: 24 Jun 2021, 12:32 struka govori/objashnjava...

Je li to onaj što mu pišu po socijalnim mrežama "Sram vas sve bilo, dok narod umire vi se našli prepucavati po medijima".
Mada ne čudi me što se sa ovim FGRovci mogu identificirati jer i strategija političara za koje glasaju je " Samo ću pljuvati druge umjesto sam da nešto radim".

Kakva su ovo tri mušketira Nenad-Dizdarević-Gavrankapetanović koji mjesecima Sebiju ne vade iz usta. Da se bar nesto konkretno dešava ali sve se svelo samo na kmečanje, kmečanje, tri odrasla muškarca kmeče mjesecima zbog žene :D.
slushaj.uci..nauci...


nije sramota shto ne znash...nego...
KIAORA

User avatar
shark-attack
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6164
Joined: 25 Mar 2019, 09:04
Has thanked: 17 times
Been thanked: 402 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by shark-attack » 24 Jun 2021, 14:36

ustani dok slushash...


uci nazife..uci..
KIAORA

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11838
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2929 times
Been thanked: 2599 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by Naseef Mushroom » 24 Jun 2021, 14:57

Pa rekoh ja, tri mušketira :D. Nenad i ova dvojica
A ovi doktori kao Olsen blizankinje, ako se postavi video jednog odmah ide video drugog. Ko Sejdić i Finci :plavi
Kad već postavljaš videa ovog što ne postavljaš one ad hominem seksistične izjave od strane Dizdarevića gdje se pokazije da ga ne interesuje ni zakon ni poštenje već da je ovo njegov lični obracun i rat sa Sebijom?
Naravno da nećeš.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
shark-attack
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6164
Joined: 25 Mar 2019, 09:04
Has thanked: 17 times
Been thanked: 402 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by shark-attack » 24 Jun 2021, 14:59

Naseef Mushroom wrote: 24 Jun 2021, 14:57 Pa rekoh ja, tri mušketira :D. Nenad i ova dvojica
A ovi doktori kao Olsen blizankinje, ako se postavi video jednog odmah ide video drugog. Ko Sejdić i Finci :plavi
Kad već postavljaš videa ovog što ne postavljaš one ad hominem seksistične izjave od strane Dizdarevića gdje se pokazije da ga ne interesuje ni zakon ni poštenje već da je ovo njegov lični obracun i rat sa Sebijom?
Naravno da nećeš.
ustani i slushaj..nauci neshto


KIAORA

User avatar
shark-attack
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6164
Joined: 25 Mar 2019, 09:04
Has thanked: 17 times
Been thanked: 402 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by shark-attack » 24 Jun 2021, 15:04

KIAORA

User avatar
Mirelam
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12356
Joined: 13 Jul 2015, 20:47
Has thanked: 35 times
Been thanked: 337 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by Mirelam » 24 Jun 2021, 15:19

ironman wrote: 24 Jun 2021, 12:50
Mirelam wrote: 24 Jun 2021, 12:45

Pa Mirza dragi, daj te provjerene informacije, pa da se zaključa ova trakavica. :ooo
Kad si već tu, u tvojoj zoni odgovornosti je taj neki amerikanski univerzitet, dokle smo sa Osmicinom diplomom? :??
Opet si jeo pizzu sa mozzarelom od fermentiranog bivoljeg mlijeka :D.
Sredicu sve ne brini.
Dobro Asime. :D.
De mi makar sapni na uho. :ooo

User avatar
Odraz
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5461
Joined: 03 Mar 2020, 14:52
Has thanked: 256 times
Been thanked: 254 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by Odraz » 24 Jun 2021, 15:20

Naseef Mushroom wrote: 24 Jun 2021, 13:14
To je problem na našim prostorima i ne postavljam džaba slike Tita kada god neko počne pisati da želi kvalifikovane ljude na pravim pozicijama jer je simbolično da se ex-Yu prostor veže za jednog bravara koji je vodio državu i zbog toga imamo takav mentalitet.
Kakav bravar, to su bile price za male pionire i radnike u metalskoj struci bolan. Tito je znaju i vrapci bio obuceni sovjetski agent ubacen na ove prostore da osnuje borbene jedinice i ucvrsti komunisticku partiju, koji je mudro zaigrao na kartu ko vise nudi bolji za narod i okrenuo ledja Staljinu da ne zavrsimo u Sovjetskom bloku, a postavio se neutralno prema svima. Covjek je svirao klavir, koji to bravar svira klavir? Govorio francuski ...
Bio je velicina za svoje vrijeme, nekom je valjao, nekom nije valjao ... I to je to, bio - pros'o, dosla druga vremena ... valja dalje. :cudi

User avatar
Beni
Fuck you
Fuck you
Posts: 26399
Joined: 27 Aug 2019, 17:14
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
Mood:
Has thanked: 1867 times
Been thanked: 4093 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by Beni » 24 Jun 2021, 15:21

Odraz wrote: 24 Jun 2021, 15:20
Naseef Mushroom wrote: 24 Jun 2021, 13:14
To je problem na našim prostorima i ne postavljam džaba slike Tita kada god neko počne pisati da želi kvalifikovane ljude na pravim pozicijama jer je simbolično da se ex-Yu prostor veže za jednog bravara koji je vodio državu i zbog toga imamo takav mentalitet.
Kakav bravar, to su bile price za male pionire i radnike u metalskoj struci bolan. Tito je znaju i vrapci bio obuceni sovjetski agent ubacen na ove prostore da osnuje borbene jedinice i ucvrsti komunisticku partiju, koji je mudro zaigrao na kartu ko vise nudi bolji za narod i okrenuo ledja Staljinu da ne zavrsimo u Sovjetskom bloku, a postavio se neutralno prema svima. Covjek je svirao klavir, koji to bravar svira klavir? Govorio francuski ...
Bio je velicina za svoje vrijeme, nekom je valjao, nekom nije valjao ... I to je to, bio - pros'o, dosla druga vremena ... valja dalje. :cudi
I Milovao sofiju loren :oo
Fuck you a friendly note to start the day

User avatar
shark-attack
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6164
Joined: 25 Mar 2019, 09:04
Has thanked: 17 times
Been thanked: 402 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by shark-attack » 24 Jun 2021, 15:31

nazife...

kad se vec toliko busash patriotizmom, ABiH, borcima...prisjecash deshavanja od prije nekoliko godina:
Proshetaj do Dobrinje..pronadji "onog" forumasha..ziv je ..(zna ga cijela Dobrinja)..vidi gdje kako zivi. Koliko i kako mu drzava pomaze, koliko mjesecno placa za lijekove..pitaj zashto nije operisan.Koliko puta je ranjavan? Kad? Gdje?
Sve ima dokumentovano..nema prevare.lazi..sakrivanja.
Slobodno,odesh popricash uz kafu..sve cujesh iz prve ruke shta misli o 'drzavi". Njegova se pika,ni tvoja ni moja!
p.s.ako ti treba kontakt/adresa javi mi na pp da ti proslijedim...

ako si "previdio"
Last edited by shark-attack on 24 Jun 2021, 15:34, edited 1 time in total.
KIAORA

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11838
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2929 times
Been thanked: 2599 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by Naseef Mushroom » 24 Jun 2021, 15:31

shark-attack wrote: 24 Jun 2021, 14:59
Naseef Mushroom wrote: 24 Jun 2021, 14:57 Pa rekoh ja, tri mušketira :D. Nenad i ova dvojica
A ovi doktori kao Olsen blizankinje, ako se postavi video jednog odmah ide video drugog. Ko Sejdić i Finci :plavi
Kad već postavljaš videa ovog što ne postavljaš one ad hominem seksistične izjave od strane Dizdarevića gdje se pokazije da ga ne interesuje ni zakon ni poštenje već da je ovo njegov lični obracun i rat sa Sebijom?
Naravno da nećeš.
ustani i slushaj..nauci neshto


Na tvoju žalost ne živimo više u onom vaktu gdje se mora ustati i slušati neko, stajati mirno kada se nečije ime spomene, gledati videa od 30 minuta niti se ikakvi dokumenti moraju priložiti da bi se šta dokazalo čaršiji. Ako se u nekog sumnja neka se formira predmet, podnese tužba i na sudu ćemo vidjeti je li kriva i onda ću ja prvi poštovati odluke suda a ne što Nenad hoće odgovore ili par doktora koji vode lični rat ili nekoliko forumaša.
Ni ja kada me osobe koje su za mene nevažne u životu pitaju "Otkud ti to? Kako si mogao to priuštiti? Da nisi ukrao?" nemam potrebu niti sam im dužan šta objašnjavati ali kada te nevažne osobe me prijave ja sam tek onda dužan objašnjavati otkud mi to.

Ja shvatam da ste vi FGRovci naučili (jer se tako ponašaju političari za koje glasate) imati djetinjasti pristup ozbiljnim problemima ali u svijetu odraslih tek je neko dužan da vam nešto objasni i priloži ako ga država, i zakon natjeraju.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
shark-attack
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6164
Joined: 25 Mar 2019, 09:04
Has thanked: 17 times
Been thanked: 402 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by shark-attack » 24 Jun 2021, 15:32

Naseef Mushroom wrote: 24 Jun 2021, 15:31
shark-attack wrote: 24 Jun 2021, 14:59

ustani i slushaj..nauci neshto


Na tvoju žalost ne živimo više u onom vaktu gdje se mora ustati i slušati neko, stajati mirno kada se nečije ime spomene, gledati videa od 30 minuta niti se ikakvi dokumenti moraju priložiti da bi se šta dokazalo čaršiji. Ako se u nekog sumnja neka se formira predmet, podnese tužba i na sudu ćemo vidjeti je li kriva i onda ću ja prvi poštovati odluke suda a ne što Nenad hoće odgovore ili par doktora koji vode lični rat ili nekoliko forumaša.
Ni ja kada me osobe koje su za mene nevažne u životu pitaju "Otkud ti to? Kako si mogao to priuštiti? Da nisi ukrao?" nemam potrebu niti sam im dužan šta objašnjavati ali kada te nevažne osobe me prijave ja sam tek onda dužan objašnjavati otkud mi to.

Ja shvatam da ste vi FGRovci naučili (jer se tako ponašaju političari za koje glasate) imati djetinjasti pristup ozbiljnim problemima ali u svijetu odraslih tek je neko dužan da vam nešto objasni i priloži ako ga država, i zakon natjeraju.
Ustani...slushaj..nauci...struka govori..
KIAORA

User avatar
shark-attack
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6164
Joined: 25 Mar 2019, 09:04
Has thanked: 17 times
Been thanked: 402 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by shark-attack » 24 Jun 2021, 15:35

nazife...

kad se vec toliko busash patriotizmom, ABiH, borcima...prisjecash deshavanja od prije nekoliko godina:
Proshetaj do Dobrinje..pronadji "onog" forumasha..ziv je ..(zna ga cijela Dobrinja)..vidi gdje kako zivi. Koliko i kako mu drzava pomaze, koliko mjesecno placa za lijekove..pitaj zashto nije operisan.Koliko puta je ranjavan? Kad? Gdje?
Sve ima dokumentovano..nema prevare.lazi..sakrivanja.
Slobodno,odesh popricash uz kafu..sve cujesh iz prve ruke shta misli o 'drzavi". Njegova se pika,ni tvoja ni moja!
p.s.ako ti treba kontakt/adresa javi mi na pp da ti proslijedim...

ako si "previdio"
KIAORA

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11838
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2929 times
Been thanked: 2599 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by Naseef Mushroom » 24 Jun 2021, 15:38

shark-attack wrote: 24 Jun 2021, 15:31 nazife...

kad se vec toliko busash patriotizmom, ABiH, borcima...prisjecash deshavanja od prije nekoliko godina:
Proshetaj do Dobrinje..pronadji "onog" forumasha..ziv je ..(zna ga cijela Dobrinja)..vidi gdje kako zivi. Koliko i kako mu drzava pomaze, koliko mjesecno placa za lijekove..pitaj zashto nije operisan.Koliko puta je ranjavan? Kad? Gdje?
Sve ima dokumentovano..nema prevare.lazi..sakrivanja.
Slobodno,odesh popricash uz kafu..sve cujesh iz prve ruke shta misli o 'drzavi". Njegova se pika,ni tvoja ni moja!
p.s.ako ti treba kontakt/adresa javi mi na pp da ti proslijedim...

ako si "previdio"
Bogami se pika i moja jer sam bio borac ARBiH kao i gospodin ili ti to selektivno biraš borce?
Kako sad da je odjednom tema da se pika šta ko misli o državi? Zar nije tema Sebija i diplome ili nečije mišljenje o družavi čini Sebiju više ili manje krivom vezano za diplome?
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
shark-attack
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6164
Joined: 25 Mar 2019, 09:04
Has thanked: 17 times
Been thanked: 402 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by shark-attack » 24 Jun 2021, 15:42

Naseef Mushroom wrote: 24 Jun 2021, 15:38
shark-attack wrote: 24 Jun 2021, 15:31 nazife...

kad se vec toliko busash patriotizmom, ABiH, borcima...prisjecash deshavanja od prije nekoliko godina:
Proshetaj do Dobrinje..pronadji "onog" forumasha..ziv je ..(zna ga cijela Dobrinja)..vidi gdje kako zivi. Koliko i kako mu drzava pomaze, koliko mjesecno placa za lijekove..pitaj zashto nije operisan.Koliko puta je ranjavan? Kad? Gdje?
Sve ima dokumentovano..nema prevare.lazi..sakrivanja.
Slobodno,odesh popricash uz kafu..sve cujesh iz prve ruke shta misli o 'drzavi". Njegova se pika,ni tvoja ni moja!
p.s.ako ti treba kontakt/adresa javi mi na pp da ti proslijedim...

ako si "previdio"
Bogami se pika i moja jer sam bio borac ARBiH kao i gospodin ili ti to selektivno biraš borce?
Kako sad da je odjednom tema da se pika šta ko misli o državi? Zar nije tema Sebija i diplome ili nečije mišljenje o družavi čini Sebiju više ili manje krivom vezano za diplome?
opa malo smo nervozni..

ti borac ARBiH?

ne budali kraljevicu marko..ti se samo za svoju guzicu iz fotelje borish..rata nisi vidio..
KIAORA

User avatar
shark-attack
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6164
Joined: 25 Mar 2019, 09:04
Has thanked: 17 times
Been thanked: 402 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by shark-attack » 24 Jun 2021, 15:45

kako te nije stid da lazesh..
KIAORA

User avatar
shark-attack
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6164
Joined: 25 Mar 2019, 09:04
Has thanked: 17 times
Been thanked: 402 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by shark-attack » 24 Jun 2021, 15:47

ma shalim s eja..znam ja da si ti bio borac
KIAORA

User avatar
shark-attack
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6164
Joined: 25 Mar 2019, 09:04
Has thanked: 17 times
Been thanked: 402 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by shark-attack » 24 Jun 2021, 15:48

a gdje si ratov'o?
jes bio ranjavan?
KIAORA

User avatar
shark-attack
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6164
Joined: 25 Mar 2019, 09:04
Has thanked: 17 times
Been thanked: 402 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by shark-attack » 24 Jun 2021, 15:51

u kojoj jedinici si bio?
KIAORA

User avatar
ironman
sirius
sirius
Posts: 27121
Joined: 25 Jan 2021, 19:36
Has thanked: 14193 times
Been thanked: 14522 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by ironman » 24 Jun 2021, 15:51

Mirelam wrote: 24 Jun 2021, 15:19
ironman wrote: 24 Jun 2021, 12:50

Opet si jeo pizzu sa mozzarelom od fermentiranog bivoljeg mlijeka :D.
Sredicu sve ne brini.
Dobro Asime. :D.
De mi makar sapni na uho. :ooo
Psstst
dream of spring..
...at dawn look to the east.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11838
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2929 times
Been thanked: 2599 times
Status: Offline

Re: SEBIJA - SEKA IZETBEGOVIĆ (GRAĐEVIĆ)

Post by Naseef Mushroom » 24 Jun 2021, 17:37

shark-attack wrote: 24 Jun 2021, 15:42
Naseef Mushroom wrote: 24 Jun 2021, 15:38
Bogami se pika i moja jer sam bio borac ARBiH kao i gospodin ili ti to selektivno biraš borce?
Kako sad da je odjednom tema da se pika šta ko misli o državi? Zar nije tema Sebija i diplome ili nečije mišljenje o družavi čini Sebiju više ili manje krivom vezano za diplome?
opa malo smo nervozni..

ti borac ARBiH?

ne budali kraljevicu marko..ti se samo za svoju guzicu iz fotelje borish..rata nisi vidio..
Pa da, hiljade boraca oko tebe koji su poslije rata nastavili sa svojim životom ali tebi su borci samo oni koji iza rata sastavljaju kraj sa krajem iz jednostavnog razloga što tebe zaboli i za tog borca kojeg si naveo i svakog drugog jer njihovo siromaštvo koristiš za neka forumska prepucavanja. Da nije tako onda bi priznao da je bilo boraca i koji imaju za ljekove ili da im ne trebaju.
Dobar fazon, pominješ samo borce čije ti misljenje paše da dokažeš sta borci misle o državi :D.

A gdje si ti ratovao izdao si rečenicom "Mišljenje borca se pika a ne moje". Pravi licemjer, napadaš Sebiju, ženu, što nije bila tu u ratu pa došla na gotovo a ti mudonja dezerter, jos ti dezerter glumis da ti je stalo do borca.

Ali dosta o prošlosti, hajmo o sadašnjosti. Činjenica da visiš samo na ovoj temi, da izgleda imaš pojma o medicini i da prečesto postavljaš videa od ona dva doktora očigledno je da si guzni haver sa ta dva klovna pa tvoje kmečanje što ste od Sebije dobili šipak umjesto diplome dobija sasvm novu dimenziju. :D. jer je i kod tebe na ličnom nivou pa je tvoje kmečanje sada još slađe
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

Post Reply

Return to “Politika u BiH”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 28 guests