Fašizam u BiH

Politička dešavanja i aktuelnosti u Bosni i Hercegovini.

Moderators: Krokodil Behko, Duminjo

User avatar
Nice try
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 29635
Joined: 09 Dec 2016, 08:03
Been thanked: 16 times
Status: Offline

Re: Užasavajuća slika iz Gornjeg Vakufa: Prijetnje Bošnjacima i poruke koje veličaju genocid

Post by Nice try » 07 Aug 2019, 18:29

Noć nakon svirke uživo,šaka pijane omladine,jedan sprej,...sve ostalo je legenda.
"Nećemo ništa razumeti od hoda sveta ako budemo zamišljali da ljudi uvek postupaju pravedno..."

Balada o Bohoreti

User avatar
Vjetar
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 14764
Joined: 23 May 2015, 17:46
Location: Na konju
Been thanked: 22 times
Status: Offline

Re: Užasavajuća slika iz Gornjeg Vakufa: Prijetnje Bošnjacima i poruke koje veličaju genocid

Post by Vjetar » 07 Aug 2019, 18:45

Nije sprej :p Fino ponio četku i kantu boje i izrazio se. Možeš misliti kako mu je kad mora da živi sa Bošnjacima i svakodnevno ih gleda, radi sa njima... Pod kakvim je stresom ta momčina :(

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96455
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34399 times
Been thanked: 21139 times
Contact:
Status: Online

Re: Užasavajuća slika iz Gornjeg Vakufa: Prijetnje Bošnjacima i poruke koje veličaju genocid

Post by Rum » 07 Aug 2019, 18:47

Sta svastika tu radi :hm
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
Nice try
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 29635
Joined: 09 Dec 2016, 08:03
Been thanked: 16 times
Status: Offline

Re: Užasavajuća slika iz Gornjeg Vakufa: Prijetnje Bošnjacima i poruke koje veličaju genocid

Post by Nice try » 07 Aug 2019, 18:47

Oblak wrote: 07 Aug 2019, 18:45 Nije sprej :p Fino ponio četku i kantu boje i izrazio se. Možeš misliti kako mu je kad mora da živi sa Bošnjacima i svakodnevno ih gleda, radi sa njima... Pod kakvim je stresom ta momčina :(
E sad zamišljam tog kantonošu :valja
"Nećemo ništa razumeti od hoda sveta ako budemo zamišljali da ljudi uvek postupaju pravedno..."

Balada o Bohoreti

User avatar
Nice try
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 29635
Joined: 09 Dec 2016, 08:03
Been thanked: 16 times
Status: Offline

Re: Užasavajuća slika iz Gornjeg Vakufa: Prijetnje Bošnjacima i poruke koje veličaju genocid

Post by Nice try » 07 Aug 2019, 18:48

Rum wrote: 07 Aug 2019, 18:47 Sta svastika tu radi :hm
Simbol pogodan za iskazivanje umjetničkih osjećanja.
"Nećemo ništa razumeti od hoda sveta ako budemo zamišljali da ljudi uvek postupaju pravedno..."

Balada o Bohoreti

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120418
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6978 times
Been thanked: 7909 times
Status: Online

Re: Užasavajuća slika iz Gornjeg Vakufa: Prijetnje Bošnjacima i poruke koje veličaju genocid

Post by Krokodil Behko » 07 Aug 2019, 19:03

Oblak wrote: 07 Aug 2019, 18:45 Nije sprej :p Fino ponio četku i kantu boje i izrazio se. Možeš misliti kako mu je kad mora da živi sa Bošnjacima i svakodnevno ih gleda, radi sa njima... Pod kakvim je stresom ta momčina :(

Jeste kanta. Ono nije sprej.
Ne znam kako ih misle otjerati s bojom, kad G. Vakuf nije pao ni poslije tenkovskih napada.

Nice try wrote: 07 Aug 2019, 18:29 Noć nakon svirke uživo,šaka pijane omladine,jedan sprej,...sve ostalo je legenda.

Odlično.
Takva govna i treba razbiti, pa nek im se raseli i to malo populacije, iz tog kantona.
Još bolje ako su pijani, neće pružiti otpor.
online

User avatar
Vjetar
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 14764
Joined: 23 May 2015, 17:46
Location: Na konju
Been thanked: 22 times
Status: Offline

Re: Užasavajuća slika iz Gornjeg Vakufa: Prijetnje Bošnjacima i poruke koje veličaju genocid

Post by Vjetar » 07 Aug 2019, 19:07

Neće ih otjerati, ali nije im ni ugodno kad im po kući neko, vrlo vjerovatno iz komšiluka, ispiše "balije". Pijana budala ili ne, taj je rekao pijan ono šta trijezan misli. To je žalosno da živiš sa takvim idiotima i da čekaš šta će ti sljedeće uraditi.

User avatar
Nice try
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 29635
Joined: 09 Dec 2016, 08:03
Been thanked: 16 times
Status: Offline

Re: Užasavajuća slika iz Gornjeg Vakufa: Prijetnje Bošnjacima i poruke koje veličaju genocid

Post by Nice try » 08 Aug 2019, 09:18

Krokodil Behko wrote: 07 Aug 2019, 19:03
Oblak wrote: 07 Aug 2019, 18:45 Nije sprej :p Fino ponio četku i kantu boje i izrazio se. Možeš misliti kako mu je kad mora da živi sa Bošnjacima i svakodnevno ih gleda, radi sa njima... Pod kakvim je stresom ta momčina :(

Jeste kanta. Ono nije sprej.
Ne znam kako ih misle otjerati s bojom, kad G. Vakuf nije pao ni poslije tenkovskih napada.

Nice try wrote: 07 Aug 2019, 18:29 Noć nakon svirke uživo,šaka pijane omladine,jedan sprej,...sve ostalo je legenda.

Odlično.
Takva govna i treba razbiti, pa nek im se raseli i to malo populacije, iz tog kantona.
Još bolje ako su pijani, neće pružiti otpor.
https://www.gornjivakuf-x.com/vijesti/g ... elju-krupa
Uvredljivi grafiti na pet automobila i dvije kuće iznenadili su i uznemirili mještane sela Krupa kod Gornjeg Vakufa-Uskoplja, u kojem žive Bošnjaci i Hrvati.

"Bit će još Srebrenica" i "Neće ostati balija-Uskoplje" samo su neki od grafita koji su zgrozili mještane Krupe.

Adis Pokvić je kazao kako je prije nekoliko godina otišao u Austriju da radi. S puta je došao jučer, a sinoć je izašao s prijateljima.

"Jutros dolazim i budim se, pronalazim to na autima šarano i ispisano. Kukavički, katastrofa", kazao je Adis.

Muhamed Pokvić je rekao kako mu je sin rano jutros rekao da je automobil uništen, a da su grafiti ispisani na kući i ispred nje.

"Prosto me iznenadilo, jer ovdje je bio dobar suživot. Što se tiče komšija i nas to je ok, multietična sredina, nije bilo problema. Komšije je stid da izađu ovdje, jer nam ne mogu pogledati u oči, jer znaju da nisu oni to uradili", rekao je Muhamed, vlasnik kuće na kojoj su ispisani grafiti.

Natpise je prvi vidio njegov sin Selmir, koji je također iznenađen incidentom.

"Ovo je tačno dirnulo u srce, gdje smo imali baš dobar osjećaj s komšijama. Ovo je prijetnja meni, kući i svemu. Ja sam za suživot ovdje. Po grafitima, motivi su nacionalni", izjavio je Selmir.

Njihov rođak Abid Pokvić je kazao kako nije mogao vjerovati šta se desilo.

"Ne mogu da dođem sebi da se ovo moglo desiti ovdje. Poslije rata, Gornji Vakuf-Uskoplje nije imao nikad incidenta. U zavadi nismo ni s kim. Tačno sam iznenađen", kazao je Abid.

Dopredsjednik Mjesne zajednice Krupa Anto Batinić je najoštrije osudio incident koji se desio u njegovom selu.

"Najoštrije osuđujem ovo i da se što prije počinitelj nađe i da se zna imenom i prezimenom ko je to napravio, da se nijedan narod ne osuđuje u globalu", istakao je Anto.

Komšinica Marija Subašić je rekla kako su međuetnički odnosi u selu dobri i da nikada nisu imali problema.

"Bombone, čokolade, kad je Uskrs nosimo im jaja. I prije rata se to radilo, njihova nena i mi. Nikad mi s njima nismo nikakvih problema imali", rekla je Marija.
https://www.trt.net.tr/hrvatski/region- ... nt-1248380

Eto,tako otprilike,ostali tekstovi na ovu temu su slični.

Behko,neće se raseliti ljudi zbog ovoga,pa u ratu je grad bio podijeljen na pola.Nikoga grafit neće uplašiti do te mjere da se raseli radi toga.Jedino zbog posla i bolje budućnosti svoje djece.A što se tiče tog razloga,tu nema razlike u nacionalnosti.
"Nećemo ništa razumeti od hoda sveta ako budemo zamišljali da ljudi uvek postupaju pravedno..."

Balada o Bohoreti

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120418
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6978 times
Been thanked: 7909 times
Status: Online

Re: Užasavajuća slika iz Gornjeg Vakufa: Prijetnje Bošnjacima i poruke koje veličaju genocid

Post by Krokodil Behko » 08 Aug 2019, 09:20

Nice try wrote: 08 Aug 2019, 09:18
Krokodil Behko wrote: 07 Aug 2019, 19:03


Jeste kanta. Ono nije sprej.
Ne znam kako ih misle otjerati s bojom, kad G. Vakuf nije pao ni poslije tenkovskih napada.





Odlično.
Takva govna i treba razbiti, pa nek im se raseli i to malo populacije, iz tog kantona.
Još bolje ako su pijani, neće pružiti otpor.
https://www.gornjivakuf-x.com/vijesti/g ... elju-krupa
Uvredljivi grafiti na pet automobila i dvije kuće iznenadili su i uznemirili mještane sela Krupa kod Gornjeg Vakufa-Uskoplja, u kojem žive Bošnjaci i Hrvati.

"Bit će još Srebrenica" i "Neće ostati balija-Uskoplje" samo su neki od grafita koji su zgrozili mještane Krupe.

Adis Pokvić je kazao kako je prije nekoliko godina otišao u Austriju da radi. S puta je došao jučer, a sinoć je izašao s prijateljima.

"Jutros dolazim i budim se, pronalazim to na autima šarano i ispisano. Kukavički, katastrofa", kazao je Adis.

Muhamed Pokvić je rekao kako mu je sin rano jutros rekao da je automobil uništen, a da su grafiti ispisani na kući i ispred nje.

"Prosto me iznenadilo, jer ovdje je bio dobar suživot. Što se tiče komšija i nas to je ok, multietična sredina, nije bilo problema. Komšije je stid da izađu ovdje, jer nam ne mogu pogledati u oči, jer znaju da nisu oni to uradili", rekao je Muhamed, vlasnik kuće na kojoj su ispisani grafiti.

Natpise je prvi vidio njegov sin Selmir, koji je također iznenađen incidentom.

"Ovo je tačno dirnulo u srce, gdje smo imali baš dobar osjećaj s komšijama. Ovo je prijetnja meni, kući i svemu. Ja sam za suživot ovdje. Po grafitima, motivi su nacionalni", izjavio je Selmir.

Njihov rođak Abid Pokvić je kazao kako nije mogao vjerovati šta se desilo.

"Ne mogu da dođem sebi da se ovo moglo desiti ovdje. Poslije rata, Gornji Vakuf-Uskoplje nije imao nikad incidenta. U zavadi nismo ni s kim. Tačno sam iznenađen", kazao je Abid.

Dopredsjednik Mjesne zajednice Krupa Anto Batinić je najoštrije osudio incident koji se desio u njegovom selu.

"Najoštrije osuđujem ovo i da se što prije počinitelj nađe i da se zna imenom i prezimenom ko je to napravio, da se nijedan narod ne osuđuje u globalu", istakao je Anto.

Komšinica Marija Subašić je rekla kako su međuetnički odnosi u selu dobri i da nikada nisu imali problema.

"Bombone, čokolade, kad je Uskrs nosimo im jaja. I prije rata se to radilo, njihova nena i mi. Nikad mi s njima nismo nikakvih problema imali", rekla je Marija.
https://www.trt.net.tr/hrvatski/region- ... nt-1248380

Eto,tako otprilike,ostali tekstovi na ovu temu su slični.

Behko,neće se raseliti ljudi zbog ovoga,pa u ratu je grad bio podijeljen na pola.Nikoga grafit neće uplašiti do te mjere da se raseli radi toga.Jedino zbog posla i bolje budućnosti svoje djece.A što se tiče tog razloga,tu nema razlike u nacionalnosti.

Kao da predlažeš šampionat u krasnopisu parole "nož-žica-srebrenica"?
online

User avatar
Nice try
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 29635
Joined: 09 Dec 2016, 08:03
Been thanked: 16 times
Status: Offline

Re: Užasavajuća slika iz Gornjeg Vakufa: Prijetnje Bošnjacima i poruke koje veličaju genocid

Post by Nice try » 08 Aug 2019, 09:22

Oblak wrote: 07 Aug 2019, 19:07 Neće ih otjerati, ali nije im ni ugodno kad im po kući neko, vrlo vjerovatno iz komšiluka, ispiše "balije". Pijana budala ili ne, taj je rekao pijan ono šta trijezan misli. To je žalosno da živiš sa takvim idiotima i da čekaš šta će ti sljedeće uraditi.
Ne vjerujem da je neko iz komšiluka,ta ne ideš šarati po svojoj mahali.
Zatim,bilo je slučajeva da iste ili slične stvari rade upravo oni iz vlastitog tora.Ne kažem da je to ovdje slučaj,ali nije ni neviđeno do sad.
Uvijek treba da su tenzije podgrijane,ne smiju da se previše hlade.Da ne bi ljudi slučajno počeli razmišljati o vlastitoj bijedi u kojoj su.
Pisac je rekao šta misli,da.Imamo cijele generacije ovakvih pisaca i neće se to skoro smiriti,ni srediti.
Stvorili smo,sada gledajmo ;)
"Nećemo ništa razumeti od hoda sveta ako budemo zamišljali da ljudi uvek postupaju pravedno..."

Balada o Bohoreti

User avatar
Nice try
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 29635
Joined: 09 Dec 2016, 08:03
Been thanked: 16 times
Status: Offline

Re: Užasavajuća slika iz Gornjeg Vakufa: Prijetnje Bošnjacima i poruke koje veličaju genocid

Post by Nice try » 08 Aug 2019, 09:25

Krokodil Behko wrote: 08 Aug 2019, 09:20
Nice try wrote: 08 Aug 2019, 09:18
https://www.gornjivakuf-x.com/vijesti/g ... elju-krupa



https://www.trt.net.tr/hrvatski/region- ... nt-1248380

Eto,tako otprilike,ostali tekstovi na ovu temu su slični.

Behko,neće se raseliti ljudi zbog ovoga,pa u ratu je grad bio podijeljen na pola.Nikoga grafit neće uplašiti do te mjere da se raseli radi toga.Jedino zbog posla i bolje budućnosti svoje djece.A što se tiče tog razloga,tu nema razlike u nacionalnosti.

Kao da predlažeš šampionat u krasnopisu parole "nož-žica-srebrenica"?
Ako ne razumiješ šta želim reći,nemoj ni ići u krajnost.
Ovo je u mom komšiluku i valjda bolje znam šta priča običan narod i kako se ovo shvatilo.
Sačekajmo da pronađu počinioce,a nadam se da hoće i neka svako odgovara za ono što je učinio.
"Nećemo ništa razumeti od hoda sveta ako budemo zamišljali da ljudi uvek postupaju pravedno..."

Balada o Bohoreti

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120418
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6978 times
Been thanked: 7909 times
Status: Online

Re: Užasavajuća slika iz Gornjeg Vakufa: Prijetnje Bošnjacima i poruke koje veličaju genocid

Post by Krokodil Behko » 08 Aug 2019, 09:29

Nice try wrote: 08 Aug 2019, 09:25
Krokodil Behko wrote: 08 Aug 2019, 09:20


Kao da predlažeš šampionat u krasnopisu parole "nož-žica-srebrenica"?
Ako ne razumiješ šta želim reći,nemoj ni ići u krajnost.
Ovo je u mom komšiluku i valjda bolje znam šta priča običan narod i kako se ovo shvatilo.
Sačekajmo da pronađu počinioce,a nadam se da hoće i neka svako odgovara za ono što je učinio.

Da, ono baš je G. Vakuf mnogoljudna metropola i valja to sve dobro pretresti.
Čitaš li ti šta pišeš?
online

User avatar
Nice try
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 29635
Joined: 09 Dec 2016, 08:03
Been thanked: 16 times
Status: Offline

Re: Užasavajuća slika iz Gornjeg Vakufa: Prijetnje Bošnjacima i poruke koje veličaju genocid

Post by Nice try » 08 Aug 2019, 09:32

Krokodil Behko wrote: 08 Aug 2019, 09:29
Nice try wrote: 08 Aug 2019, 09:25
Ako ne razumiješ šta želim reći,nemoj ni ići u krajnost.
Ovo je u mom komšiluku i valjda bolje znam šta priča običan narod i kako se ovo shvatilo.
Sačekajmo da pronađu počinioce,a nadam se da hoće i neka svako odgovara za ono što je učinio.

Da, ono baš je G. Vakuf mnogoljudna metropola i valja to sve dobro pretresti.
Čitaš li ti šta pišeš?
Znam šta pišem i nemoj mi tih ponižavajućih rečenica.
Ni po čemu nisi nadmoćniji od mene.naročito po ovim pitanjima u višenaconalnim sredinama.
Nemaš veze s tim,a vječito podbadaš.

:mah

Do neke druge teme.
"Nećemo ništa razumeti od hoda sveta ako budemo zamišljali da ljudi uvek postupaju pravedno..."

Balada o Bohoreti

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120418
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6978 times
Been thanked: 7909 times
Status: Online

Re: Užasavajuća slika iz Gornjeg Vakufa: Prijetnje Bošnjacima i poruke koje veličaju genocid

Post by Krokodil Behko » 08 Aug 2019, 09:40

Nice try wrote: 08 Aug 2019, 09:32
Krokodil Behko wrote: 08 Aug 2019, 09:29


Da, ono baš je G. Vakuf mnogoljudna metropola i valja to sve dobro pretresti.
Čitaš li ti šta pišeš?
Znam šta pišem i nemoj mi tih ponižavajućih rečenica.
Ni po čemu nisi nadmoćniji od mene.naročito po ovim pitanjima u višenaconalnim sredinama.
Nemaš veze s tim,a vječito podbadaš.

:mah

Do neke druge teme.

A zašto ti misliš da je želim imati veze s takvim sredinama, ili da ih zagovaram?
Preostaje mi samo da konstatujem da ne čitaš ni sebe ni mene :hm
online

User avatar
Vjetar
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 14764
Joined: 23 May 2015, 17:46
Location: Na konju
Been thanked: 22 times
Status: Offline

Re: Užasavajuća slika iz Gornjeg Vakufa: Prijetnje Bošnjacima i poruke koje veličaju genocid

Post by Vjetar » 08 Aug 2019, 10:00

Nice try wrote: 08 Aug 2019, 09:22
Oblak wrote: 07 Aug 2019, 19:07 Neće ih otjerati, ali nije im ni ugodno kad im po kući neko, vrlo vjerovatno iz komšiluka, ispiše "balije". Pijana budala ili ne, taj je rekao pijan ono šta trijezan misli. To je žalosno da živiš sa takvim idiotima i da čekaš šta će ti sljedeće uraditi.
Ne vjerujem da je neko iz komšiluka,ta ne ideš šarati po svojoj mahali.
Zatim,bilo je slučajeva da iste ili slične stvari rade upravo oni iz vlastitog tora.Ne kažem da je to ovdje slučaj,ali nije ni neviđeno do sad.
Uvijek treba da su tenzije podgrijane,ne smiju da se previše hlade.Da ne bi ljudi slučajno počeli razmišljati o vlastitoj bijedi u kojoj su.
Pisac je rekao šta misli,da.Imamo cijele generacije ovakvih pisaca i neće se to skoro smiriti,ni srediti.
Stvorili smo,sada gledajmo ;)
Ja se sjećam da su komšije znale ići ubijati po svojoj mahali :hm I nešto sumnjam da bi im dajdžić (obzirom koliki im je tor u GV) došao i pisao ovo po kući i autima, zarad skretanja misli i dizanja tenzija. Ali hajde, treba sve opcije razmotriti, prije one očigledne :D

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102613
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2976 times
Been thanked: 3083 times
Status: Offline

Re: Užasavajuća slika iz Gornjeg Vakufa: Prijetnje Bošnjacima i poruke koje veličaju genocid

Post by Chloe » 08 Aug 2019, 10:34

Prijedor - dženaza

Na putu prema Prijedoru, tačnije Bosanski Novi, ušla sam na benzisku pumpu da kupim dvije ledene kafe.
Lijepo sam dala 10 KM , momak mi je bacio ( nisu mu ispale ) 5 KM kusura.

( imala sam Srebrenički cvijet na srcu i vjerovatno je on bio razlog )

Nakon dženaze, u autu je bilo prevruće, onako umotane smo prokuhale na suncu i onoj gužvi, pa sam otvorila prozor dok klima počne rashlađivati i ostala zatečena kad sam čula policajca koji je regulisao saobraćaj da nam majku, da nas treba pobiti. Pitala sam kolegicu koja mi je bila suvozač je li čula šta je rekao policajac, nažalost nije.
Iza mene u drugom autu je bio moj dajdža i još neke čike, od kojih je jedan malo žešći živac, a svi smo bili pod dojmom 86 tabuta, sigurna sam da bi došlo do fizičkog sukoba da sam stala i rekla šta sam čula, sa knedlom u grlu sam kukavički nastavila dalje. :grana

Smeta Srebrenički cvijet, smeta veo i dolazak na dženazu ... Vama je to ok?
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

User avatar
alcapone
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 15966
Joined: 22 Jul 2018, 16:33
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Užasavajuća slika iz Gornjeg Vakufa: Prijetnje Bošnjacima i poruke koje veličaju genocid

Post by alcapone » 08 Aug 2019, 10:48

Zasto tiga nema po sarajevu vec sve po manjim mjestima..
1n73LL1g3nc3 15 7h3 4b1L17Y 70 4D4P7 70 CH4NG3

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: Užasavajuća slika iz Gornjeg Vakufa: Prijetnje Bošnjacima i poruke koje veličaju genocid

Post by Hannibal » 09 Aug 2019, 10:13

ovaj lik sam sam piso grafite po svojoj qci i kolima 😂 samo ne kontam stoo, sta ima od toga?
🐽

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120418
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6978 times
Been thanked: 7909 times
Status: Online

Re: Užasavajuća slika iz Gornjeg Vakufa: Prijetnje Bošnjacima i poruke koje veličaju genocid

Post by Krokodil Behko » 09 Aug 2019, 10:21

Hannibal wrote: 09 Aug 2019, 10:13 ovaj lik sam sam piso grafite po svojoj qci i kolima 😂 samo ne kontam stoo, sta ima od toga?

Platili mu uzepeovci da preuzme krivicu.
online

User avatar
Tokmak
Vucin apostol
Vucin apostol
Posts: 15190
Joined: 08 Jul 2015, 17:31
Location: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
Has thanked: 974 times
Been thanked: 962 times
Status: Offline

Re: Užasavajuća slika iz Gornjeg Vakufa: Prijetnje Bošnjacima i poruke koje veličaju genocid

Post by Tokmak » 09 Aug 2019, 17:08

Bravo Behko,vidim da si se opet prosipao...

I jos napadao @nice try... :grana
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

Post Reply

Return to “Politika u BiH”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 29 guests