Fašizam u BiH

Politička dešavanja i aktuelnosti u Bosni i Hercegovini.

Moderators: Krokodil Behko, Duminjo

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: Ko zapravo kvari medjunacionalne odnose u BiH?

Post by drugrankovic » 20 Jun 2014, 11:52

Pasaga wrote:
drugrankovic wrote:
evergreen wrote:što je reć' spin, spoji bakira uz dodika, i "njima slične".. i neko će se mlađahan zakačiti za to...

a možda se neko i zapita, zašto bakir, čime i kako to on kvari medjunacionalne odnose u bosni?

za druga miću se zna, eresovski precjednik-kabadahija ništa drugo i ne radi nego truje narod(e) pri tom sve cerekajuć' se ponosito svojim prljavim poslom.


samo idiot i krajnje zlonamjeran u istu recenicu stavlja dvojicu s pocetka posta.




jebe mi se za njegove lopovluke... to ti gutaj...
savetnik svo oca u ratu... alija doveo mudzahedine, zna se ko je savetovao... i za islamahiriju ko se borio ... milošević sigurno

ovi što sad napadaju irak isti su ti vaši mudzahediničići...
Toliko znas o tim muljazama ?
Budi COVEK,i usuti.....
Ili se barem izvini....ljudski je...
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
Bla
i dva polipa
i dva polipa
Posts: 75774
Joined: 30 Aug 2013, 14:21
Location: Rodna grudva
Mood:
Has thanked: 1 time
Been thanked: 34 times
Contact:
Status: Offline

Re: Ko zapravo kvari medjunacionalne odnose u BiH?

Post by Bla » 20 Jun 2014, 14:09

Totalno su iracionalne te priče o mudžahedinima i njihovoj važnosti na zbivanja u tadašnjoj BiH.
ćućešćećemoćeteće samsijesmostesu
:back: :underage: :no_mobile_phones: :do_not_litter: :stew: :pizza: :smoking: :ok:

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: Ko zapravo kvari medjunacionalne odnose u BiH?

Post by drugrankovic » 20 Jun 2014, 14:24

Bla wrote:Totalno su iracionalne te priče o mudžahedinima i njihovoj važnosti na zbivanja u tadašnjoj BiH.


totalno su nebitne price o arkanovcima i srpskim dobrovoljcima i njihovoj vaznosti na zbivanja u tadašnjoj BiH
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
Dzagoda
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4639
Joined: 10 Feb 2014, 12:19
Status: Offline

Re: Ko zapravo kvari medjunacionalne odnose u BiH?

Post by Dzagoda » 20 Jun 2014, 15:52

Fak! Nisam imala priLKu da vidim ni jednog od tijeh mudzafera! A valjalo b' da sam se mogla uslikat uz kakve trofeje i tako :lupa :hihi

Oooo AJ lav suplja! :plavi :plavi :plavi :plavi
D.I.L.L.I.G.A.F.
btw. U ovom ruznom svijetu imam noge za 10 :D

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120132
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6876 times
Been thanked: 7756 times
Status: Offline

Re: Ko zapravo kvari medjunacionalne odnose u BiH?

Post by Krokodil Behko » 20 Jun 2014, 16:45

drugrankovic wrote:
Bla wrote:Totalno su iracionalne te priče o mudžahedinima i njihovoj važnosti na zbivanja u tadašnjoj BiH.


totalno su nebitne price o arkanovcima i srpskim dobrovoljcima i njihovoj vaznosti na zbivanja u tadašnjoj BiH
Mensečini, da su arkanovci upravo počeli rat u BiH, a bilo ih je i prije toga po HR, pa onaj kapetan Dragan, odabran i poslat da izazove rat.. etc..etc..etc..
online

Ruana
Status: Offline

Re: Ko zapravo kvari medjunacionalne odnose u BiH?

Post by Ruana » 20 Jun 2014, 16:47

Nisu mudzahedini isli u Srbiju da kolju.

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37664
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2865 times
Been thanked: 2202 times
Status: Offline

Re: Ko zapravo kvari medjunacionalne odnose u BiH?

Post by Pasaga » 20 Jun 2014, 16:48

Krokodil Behko wrote:
drugrankovic wrote:
Bla wrote:Totalno su iracionalne te priče o mudžahedinima i njihovoj važnosti na zbivanja u tadašnjoj BiH.


totalno su nebitne price o arkanovcima i srpskim dobrovoljcima i njihovoj vaznosti na zbivanja u tadašnjoj BiH
Mensečini, da su arkanovci upravo počeli rat u BiH, a bilo ih je i prije toga po HR, pa onaj kapetan Dragan, odabran i poslat da izazove rat.. etc..etc..etc..
To jest bilo aktuelno...
Netreba zaboravit da ni druga strana nije nimalo kasnila....
To je mnogo manje poznato ljudima u Istocnoj i Sjevernijoj BH...
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37664
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2865 times
Been thanked: 2202 times
Status: Offline

Re: Ko zapravo kvari medjunacionalne odnose u BiH?

Post by Pasaga » 15 Mar 2015, 19:48

Drž'te teroristu, četnika pustite

Piše : Edina Latif


Image


Ravnogorci koji slave i veličaju Dražu Mihailovića nisu prijetnja po nacionalnu sigurnost države Bosne i Hercegovine, ali prijetnja jesu vehabije i selefije koji odlaze na ratište u Siriju.

Prijetnja po nacionalnu sigurnost BiH nisu ni Srbi koji odlaze na ratište u Ukrajinu.

SIPA, na čijem je čelu osuđeni direktor Goran Zubac revnosno radi na prikupljanju podataka o prvima koji odlaze na istok, dok podatke o onima koji su se pridružili ruskim separatistim, navodno, nemaju. Zanimljivo! Ali, pametnom i išaret dosta.

Više od stotinu pripadnika Ravnogorskog četničkog pokreta jučer se okupilo u centru Višegrada, obučeni u crna odijela, sa šubarama i kokardama, dugih neurednih brada. Isti folklor kao i krvave 1992. godine kada su kretali u klanja, silovanja i protjerivanja Bošnjaka iz Višegrada.

Policija nije odreagirala. Bit će da su uredno najavili okupljanje. U skladu sa zakonom.

Nije bilo ni SIPA-e u blizini. Jer četnici koji baštine Dražinu tradiciju su miroljubivi. Nikome ništa ne rade (sada) osim što unose nemir i strah među ono malo Bošnjaka što se vratilo na svoja ognjišta, i svakim svojim okupljanjem podsjete na Drinu koja je krvava tekla, na spaljene ljude u Pionirskoj ulici, na zločinca Milana Lukića…

Bosna i Hercegovina se pridružila koaliciji zemalja koje se bore protiv ISIL-a.

Bošnjaci koji su najveće žrtve u ovoj zemlji, koji su doživjeli genocide znaju kakvo je zlo kada neko ubija u ime izmišljenih ideologija, krijući se pri tome iza vjere.

Bošnjaci-muslimani znaju da islam nema nikakve veze sa onim što čini projektovani ISIL.

Bošnjaci-muslimani nikada i nikome ne treba da se pravdaju i izvinjavaju za ono što tamo neki ISIL čini.

Ali, Bošnjacima treba da se pravdaju i izvinjavaju svi oni koji su ih ubijali i koji i danas četničkom ikonografijom “prijete” da bi se krvava prošlost mogla ponoviti.

Svi zaboravaljaju film "Gori vatra" koji između ostalih, nosi u sebi i antologijsku istinitu poruku, u dijalogu predstavnika međunarodne zajednice i općinskog načelnika Bošnjaka : Š.... jesam, ali terorista nisam".

Bošnjaci najbolje znaju kako je to kada te ubijaju samo zato što si drugačiji. Zbog toga i jesu svim srcem dio koalicije protiv ISIL-a. Nevini ne smiju stradati, ni zbog kakvih ideologija,ciljeva, nafte, novaca…

Bosna i Hercegovina je donijela i zakon kojim se kažnjavaju oni koji odlaze na strana ratišta. Na optuženičkim klupama našli su se svi oni koji su se ili spremali u Siriju ili se vratili otamo.

I ispravno je zaustaviti da nam mladost gine na stranim ratištima. I kazniti one koji vrbuju omladinu i usmjeravaju ih krivim putem.

Ali, zašto onda nema i zakona koji će zabraniti djelovanje fašističkih i neofašističkih organizacija u BiH? Zato što stranke iz Republike Srpske nisu željele podržati njegovo usvajanje u Parlamentu BiH.

Šta nam to govori? Da im odgovara imati Ravnogorski četnički pokret koji će legalno djelovati, i biti njihova produžena ruka pa ionako izluđenom narodu govoriti ono što političari baš i ne smiju- rat nije stao, ponovo bi moglo biti krvoprolića, idemo praviti veliku Srbiju.

Za to vrijeme, teze se olahko mijenjaju. Gdje god se vidi harf ispisan ili na majici ili na slici kreće hajka. Histerija protiv svega što je islam i asocira na islam.

Gdje god se šta desi ili samo vidi, odmah se kvalificira kao terorizam! Mnogi su u BiH skontali da je to sada najprofitabilnije, a posebno kod predstavnika međunarodne zajednice u našoj zemlji. Ima i onih koji se na visokim pozicijama održavaju upravo zahvaljujući “borbi protiv terorizma”.

Tako se eto i jučer u danu kada se paravojna formacija, a ne grupa “olinjalih četnika” postrojavala usred Višegrada, što nijednog trena nije zabrinulo obavještajne i policijske sigurnosne agencije provela akcija “Beneluks”. SIPA objavi da su hapšenja zbog terorizma, a revnosni i precizini Šveđani ih ismijaše pa poručiše da se radi o kriminalnim bandama, a ne terorizmu.

Da li su to SIPA i Tužilaštvo BiH u cijeloj ovoj histeriji borbe protiv terorizma, upada u maoče i hapšenja likova sa majicama na kojima je otisnut pečat poslanika Muhammeda toliko obnevidjeli, pa im je sve što odrade sada megapopularni terorizam.

Zakona nemamo, neće ga podržati stranke iz RS-a, jer zdušno pomažu paravojnu formaciju koja je jučer u Višegradu imala reprizu iz 1992. godine. Mogao bi visoki predstavnik Valentin Inzko, koji se osim čestitke damama za 8. mart gotovo i ne oglašava, iskoristiti ovlasti koje ima pa makar nametnuti ovaj zakon o zabrani djelovanja fašističkih organizacija.

Ako je prijetnja BiH, Evropi i svijetu terorizam, prijetnja su ništa manja i fašisti-četnici, oni jučerašnji iz Višegrada.
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37664
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2865 times
Been thanked: 2202 times
Status: Offline

Re: Ko zapravo kvari medjunacionalne odnose u BiH?

Post by Pasaga » 21 Mar 2015, 11:05

Nenadjoh prikladno mjesto,mod. moze uturit gdje treba..... :hihi

Naši vuku u suprotnim pravcima

Žao mi konja!


Kažu da je nekada davno, tamo negdje, daleko od svih prometnih puteva, u mjestu gdje počinju sve bajke, živio čovjek koji je držao prodavnicu ljudskih lobanja. Što zbog daljine, što zbog zabačenosti, rijetko bi ko navraćao u njegovu prodavnicu.

Izgubljeni i nemarni

Tek jednom ili dva puta godišnje neki putnik, nenamjernik, najčešće neko ko bi se izgubio ili zalutao, ušao bi u čudnu prodavnicu i ostajao zapanjen viđenjem polica punih lijepo poredanih ljudskih lobanja; jedna do druge, bijele i sređene, uredno poredane po rafama. Tek nakon što bi prošao kroz vrata vidio bi da je prostorija poluokrugla - neočekivano - jer je kuća izvana izgledala kao i sve ostale kuće - ćoškasto. Zatečen, više za sebe nego za ne-tako-starog-koliko-sijedog čovjeka koji je stajao za tezgom, izgovorio bi: „Šta je ovo, za Boga miloga?" „Prodavnica lobanja", lakonski bi odgovorio onaj sijedi čovjek.

Prihvatajući zastrašujući odgovor, kao da je čuo najnormalniju stvar na svijetu, čovjek bi nastavio: „Pa, koliko koštaju?" „Ove s lijeve strane - jedan bakrenjak, ove s desne strane - jedan srebrenjak, a ove iza mojih leđa su besplatne", odgovarao bi sijedi prodavac samo povećavajući zbunjenost kod nesretnog kupca koji još nije imao vremena ni pokajati se što je uopće i ušao u ovo čudno mjesto. „Zašto su im cijene tako različite; naoko sve izgledaju isto?" upitao bi dalje.

„Ove što koštaju srebrenjak pamtile su, usvajale i prihvatale svaki dobronamjeran savjet koji bi čule, uzimale bi znanje gdje god bi ga našle - ne razmišljajući od koga korisno znanje dolazi - znajući da je to njihova izgubljena imovina, savjetovale su se sa boljim od sebe i primjenjivale sve što bi naučile; u njima je ostalo sve što su ikada čule i naučile. Ove od bakrenjak, čule bi ponešto od onoga što bi trebalo da slušaju, pamtile bi malo, a primjenjivale još manje; dok su bile glave (prije nego su postale lobanje) mislile su da su najpametnije na svijetu, a svaki dobronamjeran savjet smatrale su otvorenim neprijateljstvom i samo su se sa gorim od sebe savjetovale; u njima ništa od naučenog nije ostajalo. Ove besplatne, i dok su bile glave, služile su samo za ukras. Niti su šta čule, niti su šta upamtile, niti su šta pitale, niti ih je bilo šta osim ukrašavanja zanimalo."

Jesam li imao išta drugo napisati osim ove, gotovo besmislene, pričice? Jesam. Mogao sam, naprimjer, pisati o činjenici da je situacija u kojoj smo izravni pokazatelj stanja u kakvom smo: izgubljeni, neinventivni, nemarni i samozadovoljni gluhi neistomišljenici. Neistomišljenici ionako ne mogu razgovarati ni o čemu, a da taj razgovor ima ikakvog smisla i svrhe, a činjenica da smo gluhi, neki uz to i slijepi (i nijemi), samo dodatno naglašava da jedni druge niti čujemo, niti vidimo, a nesraz u mišljenju, na kraju, doveo nas je do paradoksa koji živimo.

Mogao sam pisati o tome kako su najveći vladari svijeta uvijek uza se imali makar po jednog koji je o svemu što bi vladar smislio i odlučio imao drukčije, pa i potpuno suprotno mišljenje. U drevna vremena, većina vladara je imala takozvane dvorske lude koji su, dovoljno paradoksalno napose, bili među najpametnijim ljudima u kraljevstvima, ali zato što su ih držali ludim, ovi su imali slobodu reći sve što im naumpadne, pa i usprotiviti se vladaru i makar ga malo zamisliti nad onim što bi rekao ili namjerio učiniti. Mogao sam pisati o tome da ovakvi, i da nismo duboko podijeljeni kao što jesmo, svojih konja upregnutih u mnoštvo kola nigdje nećemo stići. S druge strane, i da su upregnuti u ista kola naši konji vuku u suprotnim pravcima i sasvim je normalno da nigdje ne mrdamo. Žao mi je samo konja.

Mogao sam, ali to, više, doista, nema smisla. Osjećam se kao u onoj dječijoj igri u kojoj se neka riječ ponavlja toliko puta dok potpuno izgubi smisao. Kad djeci dosadi ona promijene igru, a odrasli uglavnom postanu nervozni i svadljivi.

Dobri i zalutali

Umjesto toga, napisat ću šta prenosi Omer od Najboljeg Čovjeka koji je ikada živio, da je rekao: „Doći će vrijeme kada će svijet imati ljudske oblike, ali će im srca biti poput srca pustinjskih vukova. Prolijevaće krv i neće se libiti svako zlo učiniti! Ako im se zavjetuješ na vjernost - prevarit će te, a ako ti obećaju - slagat će te, ako im se povjeriš - iznevjerit će te, a kada ne budeš sa njima - ogovarat će te. Djeca će im biti bezobrazna, omladina pokvarena; njihovi stari će biti poročni - neće naređivati dobro niti će odvraćati od zla. Biti sa njima je poniženje, a tražiti ono što je njihovo je pravo siromaštvo! Dobri među njima je zalutao, dok je zalutali među njima dobar! Onaj koji među njima bude upućivao na dobro bit će sumnjiv, a licemjer među njima bit će smatran časnim čovjekom, dok će vjernik kod njih biti potlačen!

Kada se ljudi počnu ponašati tako Allah će dati da njima ovladaju ljudi koji će ih ubijati ako što prozbore, koji će ih tlačiti ako budu šutili, koji će im uzimati ono što zarade i koji će se nepravedno prema njima odnositi dok budu vladali njima! Kiše će obilne padati, a zemlja neće davati plodove! Doći će vrijeme kada će se iskreni čovjek ugoniti u laž, a lažovu će se vjerovati, kada će se povjerljivi proglašavati varalicom, a varalica povjerljivim, kada će ljudi svjedočiti i onda kada se to od njih ne bude tražilo, i kada će se ljudi zaklinjati onda kad se od njih to ne bude tražilo! Tada će ljudi istjeravati dobrog čovjeka zbog toga što neće da radi ono što oni rade, a čovjeku ništa neće biti od koristi osim dinara i dirhema! Doći će vrijeme kada će najvrijednije djelo nekog čovjeka biti spavanje, a najbolja nauka - šutnja!"

Da, besmislena pričica s početka kolumne ima i nastavak, odnosno kraj: onaj nesretni, izgubljeni putnik bi izlazeći iz čudne prodavnice upitao: „A ima li lobanja koje koštaju zlatnik?" „Ima", čuo bi odgovor, „ali one nisu na prodaju."

Autor: Edin Urjan Kukavica
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
Biba
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 16577
Joined: 12 Feb 2015, 12:12
Location: Zemlja Nedođija
Status: Offline

Re: Ko zapravo kvari medjunacionalne odnose u BiH?

Post by Biba » 21 Mar 2015, 18:29

:aplauzz Ma znala sam cija vrijedi zlatnik...E da... :pusi ....i glupavi ce se rugati pametnima..
Počeo sam pušiti otkad su se moji snovi pretvorili u dim. :pusi

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120132
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6876 times
Been thanked: 7756 times
Status: Offline

Četnici divljaju u Višegradu: Napadnute novinarske ekipe

Post by Krokodil Behko » 13 Mar 2016, 16:42

Image
Delegacije Boračke organizacije opštine Višegrad i članovi Ravnogorskog pokreta iz Republike Srpske položili su danas cvijeće i vijence na centralni spomenik u Višegradu povodom 70 godina od hapšenja Dragoljuba Draže Mihailovića.
Predsjednik Predsjedništva Boračke organizacije Višegrad Dražan Perendija u obraćanju prisutnima rekao je da je ovaj datum bio tabu tema za obilježavanje.

"Kada se sa najsretnijim srpskim idejama 1941. godine krenulo u borbu protiv okupatora, desilo se nešto drugo, a neki naši saveznici su od 1942. do 1944. godine svjesno radili na izdaji kralja Petra i đenerala Draže", naveo je Perendija.
Image
On je dodao da je bilo puno progona, ne samo pripadnika Ravnogorskog pokreta, nego i njihovih simpatizera.

Perendija je istakao da spomenik u Višegradu zaslužuju borci posljednjeg odbrambeno-otadžbinskog rata, Karađorđe i Dragoljub Draža Mihailović.

U 11.00 držan je pomen i parastos Mihailoviću i njegovim pratiocima kapetanu Nikoli Majstoroviću, majoru Dragiši Vasiljeviću i poručniku Blagoju Kovaču koje je podignuto u Undruljama, gdje je Mihailović uhapšen 13. marta 1946. godine, a njegovi saborci ubijeni.


Pripadnici ravnogorskog pokreta su u okolini Višegrada napali ekipu N1

Ekipa N1 je oko pola 2 stigla u Draževinu, gdje se u jednom šatoru održavao ručak povodom 70 godina od hapšenja četničkog vođe Dragoljuba Draže Mihajlovića.

Naša ekipa je prišla putu koji vodi do šatora, u kojem su se nalazili mlađi momci u crnim odijelima i pripadnici Ravnogorskog pokreta. "Pitali smo ih da nam daju izjave, na šta su nas pitali odakle dolazimo, i kada smo rekli da smo iz Sarajeva, kazali su kako ne mogu davati izjave. Stariji gospodin je tada prišao te tražio legitimaciju. Pokazali smo lične karte i onda je rekao da ne možemo snimati. Kada smo pitali zašto, rekao je samo da jednostavno ne možemo", kazala nam je reporterka N1 Adisa Ibrahimović.

Nakon toga su se odmakli na drugi put te su odlučili da snime par kadrova iz daljine. "Napad se desio tako da nismo to ni primijetili. Pojavio se stariji čovjek visok dva metra i zaletio se na snimatelja Alena i počeo ga udarati kamerom po glavi. Prišla sam i govorila i molila ga da to ne radi, onda se okrenuo prema meni i počeo me udarati mikrofonom po glavi. Kada mu je ispao mikrofon, okrenuo se prema snimatelju i potrčao s njim. Prišao nam je i drugi, također stariji čovjek i govorio strašne stvari. U to se uključila i jedna žena", govori Ibrahimović.

No, na sreću, spasili su ih momci iz Srbije. "Momci iz Srbije su poletjeli prema nama i počeli da nas brane i da nas guraju od čovjeka i utrpali su nas u auto, nakon čega su počeli i drugi da dolaze. Napravili su nam prostor da odemo i kroz prozor su nam se izvinili i rekli da im je žao što se to desilo, da to nije stav njih i da je to djelo pojedinca i da to nikad ne bi uradili", kazala nam je reporterka N1 vidno potresena.

(N1)
online

User avatar
salko24
Na probnom
Na probnom
Posts: 90
Joined: 07 Mar 2016, 20:39
Location: Sweden
Status: Offline

Re: Četnici divljaju u Višegradu: Napadnute novinarske ekipe

Post by salko24 » 13 Mar 2016, 17:11

Вишеград- Обиљежавање у Дражевини протекло без инцидената Инспектор полиције у Вишеграду Нешо Кесић изјавио је за Срну да је обиљежавање 70 година од хапшења генерала Драгољуба Драже Михаиловића, које је одржано данас у Дражевини код Вишеграда, протекло у доброј атмосфери без икаквих инцидената. Кесић је рекао да је на овом скупу било неколико медија из Републике Српске и ФБиХ, и да нико од њих није удаљен са овог мјеста, нити му је забрањено снимање. Он је демантовао извјештаје медија који су објавили да су чланови Равногорског покрета физички напали екипе Федералне телевизије и ТВ Н1. Око 600 чланова и симпатизера Равногорског покрета Републике Српске и Србије обиљежило је данас у мјесту Дражевина код Вишеграда 70 година од када су припадници Озне ухапсили генерала Дражу Михаиловића.

Evo ovako izvjestava SRNA

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 80763
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 9950 times
Been thanked: 6780 times
Status: Offline

Re: Četnici divljaju u Višegradu: Napadnute novinarske ekipe

Post by Julia-Klara » 13 Mar 2016, 17:13

A kako bi drugacije :cudi
I mor aneko imati bilo kakav snimak, i snimatelj mora imati vidljive povrede kad ga je ovaj lupao po glavi kamerom.

Sto se cetnika tice - trebala je OZNA bolje raditi svoj posao, da ih vise nikad ne bude :kafa
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120132
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6876 times
Been thanked: 7756 times
Status: Offline

Re: Četnici divljaju u Višegradu: Napadnute novinarske ekipe

Post by Krokodil Behko » 13 Mar 2016, 17:30

online

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 80763
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 9950 times
Been thanked: 6780 times
Status: Offline

Re: Četnici divljaju u Višegradu: Napadnute novinarske ekipe

Post by Julia-Klara » 13 Mar 2016, 17:39

ne vidi se bas puno,ali se cuje - majku Tursku i 500 godina ... :grana
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86350
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1641 times
Status: Offline

Re: Četnici divljaju u Višegradu: Napadnute novinarske ekipe

Post by Mutevelija » 13 Mar 2016, 17:43

Julia-Klara wrote:A kako bi drugacije :cudi
I mor aneko imati bilo kakav snimak, i snimatelj mora imati vidljive povrede kad ga je ovaj lupao po glavi kamerom.

Sto se cetnika tice - trebala je OZNA bolje raditi svoj posao, da ih vise nikad ne bude :kafa
Možeš pobiti čentike ali ne možeš njihovu ideologiju.
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
salko24
Na probnom
Na probnom
Posts: 90
Joined: 07 Mar 2016, 20:39
Location: Sweden
Status: Offline

Re: Četnici divljaju u Višegradu: Napadnute novinarske ekipe

Post by salko24 » 13 Mar 2016, 17:49

Nisu vise ni cetnici sto su bili,ugledali se na svog predsjenika Dodika pa samo napadaju zene.

User avatar
greeneyes
Hadžija
Hadžija
Posts: 90760
Joined: 19 Jan 2013, 21:17
Location: Ispod šljive na sred njive.
Has thanked: 6125 times
Been thanked: 6701 times
Status: Offline

Re: Četnici divljaju u Višegradu: Napadnute novinarske ekipe

Post by greeneyes » 13 Mar 2016, 17:59

I opet će se ovakvi okupljati, orgijati normala.
Samo sabura

User avatar
salko24
Na probnom
Na probnom
Posts: 90
Joined: 07 Mar 2016, 20:39
Location: Sweden
Status: Offline

Re: Četnici divljaju u Višegradu: Napadnute novinarske ekipe

Post by salko24 » 13 Mar 2016, 18:27

Bilo bi pogresno pridavati paznju ovoj grupi smrdljivih,zadriglih ljudi koji su skupili nekoliko maraka i kupili
neka odjela koja izgledaju kao vatrogasne uniforme.Po njima se vidi da su to imbecili koji ne mogu pretrcati
sto metara i da nisu neka ozbiljna snaga.Opasniji su oni koji ih nagovaraju na ovakve provokacije i finansiraju,njihova cetnicka dijaspora iz Kanade,Cikaga itd.Ta dijaspora je i sakupljala pare kad je bio
genocid u Srebrenici.Sakupljali su pare i zlato i slali dole sa porukom--...samo ubijaj.

User avatar
harlekin
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3089
Joined: 14 Aug 2011, 02:04
Has thanked: 150 times
Been thanked: 261 times
Status: Offline

Re: Četnici divljaju u Višegradu: Napadnute novinarske ekipe

Post by harlekin » 13 Mar 2016, 20:24

e jbm ga ja sta ste taki,sve nest ratoborno i koljivo
ljudi se malo okupili da prozbore koju pametnu vi odmah vaki naki
treba samo razgovarat snjima,vidjet sta zele zbog cega su to sto jesu
malo pametovat ak treba i po forumima snjima jbg coek odmah pametniji malo izgleda cim snjima ganja neke dokaze is istorije i cinjenjice,pa ak nekom to i smeta ocitat njemu lekciju a ne cetniku en pitajte behke kak to ide,pa u toj silnoj prici i ne skontas da dodje vrijeme kad im nesmijes nist ni reci od ovih "pametni" i napredni cojki,a recimo da se pita mene vake seljacine neb se ovo desavalo,nego bi se pricalo et nekad bili neki cetnici.al et sreca pa pametni cojki vladaju,pametni vode drustvo,pametni kroje sudbinu i nama budalama,hjjooj sta volim pametne cojke :jupi

Post Reply

Return to “Politika u BiH”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests