Fašizam u BiH

Politička dešavanja i aktuelnosti u Bosni i Hercegovini.

Moderators: Krokodil Behko, Duminjo

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120484
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6992 times
Been thanked: 7930 times
Status: Offline

Re: U pripremi zakon o zabrani fašističkih organizacija

Post by Krokodil Behko » 19 Mar 2016, 10:06

Nole wrote: Boli me qrac za četnike pobijte ih sve do jednog...smeta mi što je tema fašizam a pisac stavi zastavu republike Srbije. Zato vas piitam dali je vaša definicija FAŠISTA-SRBIN?

Nije je pisac stavio, nego su je četnici donijeli sa sobom.

Evo, i ovdje je "pisac stavio" srpsku zastavu

Image

I ovdje

Image

Ah, pardon, ja zaboravio da Karadžić i Mladić nisu četnici :ideja
online

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: U pripremi zakon o zabrani fašističkih organizacija

Post by storm » 19 Mar 2016, 10:08

Nole wrote: Sedmog decemba 91. Je potpisam Vensov plan i JNA je krenula povlačenje iz Hrvatske. Srbi su po tom planu bili zaštićena zona UN dok se ne nađe konačno rešenje....jasno je meni da im Sloba nije dao da potpišu Z4 pa ih prodao pisle al to je dogovor iz Karađorđeva Bosnu na pola a Srbe iz krajine na Kosovo....e Sloba se malo zajebo došo Bili i rekao nono

Boli me qrac za četnike pobijte ih sve do jednog...smeta mi što je tema fašizam a pisac stavi zastavu republike Srbije. Zato vas piitam dali je vaša definicija FAŠISTA-SRBIN?
To se vi između sebe dogovorite, zašto vam sramote zastavu..
a samo idiot može braniti četnike i ustaše od definicije fašizma.
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
salko24
Na probnom
Na probnom
Posts: 90
Joined: 07 Mar 2016, 20:39
Location: Sweden
Status: Offline

Re: U pripremi zakon o zabrani fašističkih organizacija

Post by salko24 » 19 Mar 2016, 11:10

"Ah, pardon, ja zaboravio da Karadžić i Mladić nisu četnici "
:plavi

User avatar
SPINERKA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18479
Joined: 20 Aug 2015, 18:13
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: U pripremi zakon o zabrani fašističkih organizacija

Post by SPINERKA » 19 Mar 2016, 11:52

:julia
Pojedini zastupnici državnog Parlamenta su najavljivali pokretanje inicijative kojom bi se definiralo koje su to fašističke organizacije

Bosna i Hercegovina priprema posebni zakon o zabrani širenja nacionalne, vjerske i svake druge mržnje.

Pojedini zastupnici državnog Parlamenta su najavljivali pokretanje inicijative kojom bi se definiralo koje su to fašističke organizacije.
Image

User avatar
Nole
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10065
Joined: 04 Sep 2015, 15:20
Status: Offline

Re: U pripremi zakon o zabrani fašističkih organizacija

Post by Nole » 19 Mar 2016, 12:02

Socrates wrote:
Nole wrote: Sedmog decemba 91. Je potpisam Vensov plan i JNA je krenula povlačenje iz Hrvatske. Srbi su po tom planu bili zaštićena zona UN dok se ne nađe konačno rešenje....jasno je meni da im Sloba nije dao da potpišu Z4 pa ih prodao pisle al to je dogovor iz Karađorđeva Bosnu na pola a Srbe iz krajine na Kosovo....e Sloba se malo zajebo došo Bili i rekao nono

Boli me qrac za četnike pobijte ih sve do jednog...smeta mi što je tema fašizam a pisac stavi zastavu republike Srbije. Zato vas piitam dali je vaša definicija FAŠISTA-SRBIN?
Sad se malo pravis naivan, ali neka. Da li bi Srbi iz Hrvatske ikad pristali na bilo koji plan? Plan je bio da se nekom suludom geografskom egzibicijom pripoje Srbiji. Kad je Milosevic digao ruke, onda su malo pricali da ce u zajednicku drzavu sa bosanskim Srbima. Kad je i Karadzic digao ruke, onda se opet nisu dozvali pameti, nego su sve doveli do Oluje.


Pa, iebote, politika je ozbiljna nauka i treba se znati baviti njome. :zid
Sedi dole 1!!!

Oluja i Bosna su dogovorene u Karađorđevu još pre Vukovara....
Ne jede se sve što leti.;)

User avatar
SPINERKA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18479
Joined: 20 Aug 2015, 18:13
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: U pripremi zakon o zabrani fašističkih organizacija

Post by SPINERKA » 19 Mar 2016, 12:05

:julia
Pojedini zastupnici državnog Parlamenta su najavljivali pokretanje inicijative kojom bi se definiralo koje su to fašističke organizacije

Bosna i Hercegovina priprema posebni zakon o zabrani širenja nacionalne, vjerske i svake druge mržnje.

Pojedini zastupnici državnog Parlamenta su najavljivali pokretanje inicijative kojom bi se definiralo koje su to fašističke organizacije.
:misli --


NIJE MISLIO SAMO NA ČETNIKE?! Izetbegović: Očekujemo da se konačno zabrani rad radikalnih pokreta!
Očekujemo da se konačno zabrani rad radikalnih pokreta. Kad je u pitanju radikalizam, da se istim aršinom mjere i oni koji pripadaju bošnjačkom korpusu i oni koji pripadaju drugim korpusima. Da se definitivno stane ukraj divljanju četnika, koje se ponavlja – naglasio je Bakir Izetbegović večeras nakon sjednice Kolegija SDA u Sarajevu.

Mislim da Predsjednik Bakir --ne bi trebao da koristi rijec __cetnik_.
Image

User avatar
Nole
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10065
Joined: 04 Sep 2015, 15:20
Status: Offline

Re: U pripremi zakon o zabrani fašističkih organizacija

Post by Nole » 19 Mar 2016, 12:08

storm wrote:
Nole wrote: Sedmog decemba 91. Je potpisam Vensov plan i JNA je krenula povlačenje iz Hrvatske. Srbi su po tom planu bili zaštićena zona UN dok se ne nađe konačno rešenje....jasno je meni da im Sloba nije dao da potpišu Z4 pa ih prodao pisle al to je dogovor iz Karađorđeva Bosnu na pola a Srbe iz krajine na Kosovo....e Sloba se malo zajebo došo Bili i rekao nono

Boli me qrac za četnike pobijte ih sve do jednog...smeta mi što je tema fašizam a pisac stavi zastavu republike Srbije. Zato vas piitam dali je vaša definicija FAŠISTA-SRBIN?
To se vi između sebe dogovorite, zašto vam sramote zastavu..
a samo idiot može braniti četnike i ustaše od definicije fašizma.
pobite i četnike i ustaše i balije i baliste.....drugog dana pravoslavnog uskrsa 1941. su Šiptari isterali sve iz kuće mojih, dedu i najmađeg strica su stavili ispred zida da streljaju, komšija njihov, takođe ŠIPTAR, JE STAO ISPRED NJIH I REKAO IM DA ĆE PRVO MORATI NA NJEGA DA PUCAJU.... ne generalizujte narod kao zločinački, već izdvojte pojedince i njih osudite....ja se družim sa svima iz EXYU prostora....
ovde mi smeta zastava REPUBLIKE SRBIJE.... da je neko postavio četnike zaboleo bi ma baš...

User avatar
Mirelam
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12356
Joined: 13 Jul 2015, 20:47
Has thanked: 35 times
Been thanked: 337 times
Status: Offline

Re: U pripremi zakon o zabrani fašističkih organizacija

Post by Mirelam » 19 Mar 2016, 12:12

Nole wrote:
Mirelam wrote:Bre Nole kod tebe nekih frustracija da se covek zabrine.
Ne kod mene....pre bih rekao kod vas...za mene Hrvati nisu ustaše al za vas Srbi jesu četnici...stavite vi malo prst na čelo.
Brate , to si samo ti procitao i vidio.Ali ona zastava koju ti ljubis, ljube je i ovi simpaticni deckici.
E znam, nije lako ljagu saprati s imena, ali to nije do mene. :ooo
Ali da te podsjetim na onu staru narodnu "Niko nema sta Srbin imade, cetnika za precednika vlade" koji ono rece 100 komada za jednog Srbina. Onako demokratski. Pa dobro imala je i Bosna cetnika u predsjednistvu, pa sta je problem?
Fulas skroz frajeru, tema nije to sto ti potenciras, ali zulja te debelo.
Rekoh ti , na ovakve teme u papucama ulazis i to onim sunjalicama, bescujnim , polako, da ne bi remetio smiraj nadjenih kostiju. A svakog proljeca, sa kisama i bujicama ova jadna zemlja uspije da ispljune iz svoje utrobe jos novih-starih dokaza o pravednoj srbskoj borbi. Dva mjeseca prevaspitavanja od Amera pa ne mozes da halalis, a probaj zamisliti 3,5 godine orgijanja raznih falangi pod ovom zastavom koja ti je ko biva zasmetala , jer je ko fol stavljena u negativan kontekst.E moj Nole, jos nisi skonto ko bi prst, ne jedan nego svih deset, trebao da stavi na celo pa se zamisli malo.
Hajde ti svojim putem ziv bio.

User avatar
Nole
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10065
Joined: 04 Sep 2015, 15:20
Status: Offline

Re: U pripremi zakon o zabrani fašističkih organizacija

Post by Nole » 19 Mar 2016, 12:15

SPINERKA wrote::julia
Pojedini zastupnici državnog Parlamenta su najavljivali pokretanje inicijative kojom bi se definiralo koje su to fašističke organizacije

Bosna i Hercegovina priprema posebni zakon o zabrani širenja nacionalne, vjerske i svake druge mržnje.

Pojedini zastupnici državnog Parlamenta su najavljivali pokretanje inicijative kojom bi se definiralo koje su to fašističke organizacije.
:misli --


NIJE MISLIO SAMO NA ČETNIKE?! Izetbegović: Očekujemo da se konačno zabrani rad radikalnih pokreta!
Očekujemo da se konačno zabrani rad radikalnih pokreta. Kad je u pitanju radikalizam, da se istim aršinom mjere i oni koji pripadaju bošnjačkom korpusu i oni koji pripadaju drugim korpusima. Da se definitivno stane ukraj divljanju četnika, koje se ponavlja – naglasio je Bakir Izetbegović večeras nakon sjednice Kolegija SDA u Sarajevu.

Mislim da Predsjednik Bakir --ne bi trebao da koristi rijec __cetnik_.
Nemam ništa protiv zakona...i treba ga napraviti....smeta mi fotografija sa zastavom Srbije u temi fašizma....mogao je staviti i fotografiju hrvatskog reprezetativca Šimunića kada salutira pred publikom...eto njega i ove četnike i sve bi bilo ok...ne bi komentar dao...ali praviti od svih Srba zločince nikada se neću pomiritisa tim....nikada se po nacionalnopj ili verskoj osnovi nisam potukao , nikada nisam pucao na nikog, ni promašio, a kamoli ubio....ne dam da smo svi Srbi zločinci....oni koji jesu treba da odgovatraju za to....ali ne može ni Hag da osudi Gotovinu na 20 god pa ga posle puste....koga lažete gospodo????

User avatar
SPINERKA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18479
Joined: 20 Aug 2015, 18:13
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: U pripremi zakon o zabrani fašističkih organizacija

Post by SPINERKA » 19 Mar 2016, 12:15

Nole
ovde mi smeta zastava REPUBLIKE SRBIJE.... da je neko postavio četnike zaboleo bi ma baš...
--Morate samo nesto uciniti --PRVI .


Zasto srbi kao ti , ne zabranite ''cetnicima'' da nose zastavu SRBIJE.
Image

User avatar
salko24
Na probnom
Na probnom
Posts: 90
Joined: 07 Mar 2016, 20:39
Location: Sweden
Status: Offline

Re: U pripremi zakon o zabrani fašističkih organizacija

Post by salko24 » 19 Mar 2016, 12:17

SPINERKA wrote:Nole
ovde mi smeta zastava REPUBLIKE SRBIJE.... da je neko postavio četnike zaboleo bi ma baš...
--Morate samo nesto uciniti --PRVI .


Zasto srbi kao ti , ne zabranite ''cetnicima'' da nose zastavu SRBIJE.
Mudro receno!!!

User avatar
SPINERKA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18479
Joined: 20 Aug 2015, 18:13
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: U pripremi zakon o zabrani fašističkih organizacija

Post by SPINERKA » 19 Mar 2016, 12:25

.
Last edited by SPINERKA on 19 Mar 2016, 12:26, edited 1 time in total.
Image

User avatar
Nole
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10065
Joined: 04 Sep 2015, 15:20
Status: Offline

Re: U pripremi zakon o zabrani fašističkih organizacija

Post by Nole » 19 Mar 2016, 12:26

Mirelam wrote:
Nole wrote:
Mirelam wrote:Bre Nole kod tebe nekih frustracija da se covek zabrine.
Ne kod mene....pre bih rekao kod vas...za mene Hrvati nisu ustaše al za vas Srbi jesu četnici...stavite vi malo prst na čelo.
Brate , to si samo ti procitao i vidio.Ali ona zastava koju ti ljubis, ljube je i ovi simpaticni deckici.
E znam, nije lako ljagu saprati s imena, ali to nije do mene. :ooo
Ali da te podsjetim na onu staru narodnu "Niko nema sta Srbin imade, cetnika za precednika vlade" koji ono rece 100 komada za jednog Srbina. Onako demokratski. Pa dobro imala je i Bosna cetnika u predsjednistvu, pa sta je problem?
Fulas skroz frajeru, tema nije to sto ti potenciras, ali zulja te debelo.
Rekoh ti , na ovakve teme u papucama ulazis i to onim sunjalicama, bescujnim , polako, da ne bi remetio smiraj nadjenih kostiju. A svakog proljeca, sa kisama i bujicama ova jadna zemlja uspije da ispljune iz svoje utrobe jos novih-starih dokaza o pravednoj srbskoj borbi. Dva mjeseca prevaspitavanja od Amera pa ne mozes da halalis, a probaj zamisliti 3,5 godine orgijanja raznih falangi pod ovom zastavom koja ti je ko biva zasmetala , jer je ko fol stavljena u negativan kontekst.E moj Nole, jos nisi skonto ko bi prst, ne jedan nego svih deset, trebao da stavi na celo pa se zamisli malo.
Hajde ti svojim putem ziv bio.
To je moja zastava koju je neko zloupotrebio ....jebe mi se i za Karadžića (Luku poštara , njegovog brata znam, krao pare od naroda i švercovao naftu iz Bugarske) i Mladića...Nek ih osude na smrt streljanjem....briga me....ja nisam, bio za rat upamti to...Ko je na koga pucao i koliko na ovim prostorima? Pa uvek onaj koji ima više snage...šta se tu ima lagati....ali šta će nam to??? Dali i sutra neki novi klinci jedne vere treba da kolju neke klince druge vere samo zato što imaju ili nečiju podršku ili su trenutno jači???? Stavi ti burazeru prst na čelo i pomisli ti o tome! Sutra Turska ojača i naoruža Bošnjake oni će ubijati Srbe ui još će misliti da ubijaju fašiste!!! Zato nije smela ona zastava na ovu temu....ili da ste stavili sve 3...ovako ....FAŠISTA= SRBIN ....tako ispada po vašoj psihologiji i propagandi....e za to se bunim, a sve ratne zločince....pobi govna i rešena stvar.

User avatar
Nole
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10065
Joined: 04 Sep 2015, 15:20
Status: Offline

Re: U pripremi zakon o zabrani fašističkih organizacija

Post by Nole » 19 Mar 2016, 12:30

SPINERKA wrote:Nole
ovde mi smeta zastava REPUBLIKE SRBIJE.... da je neko postavio četnike zaboleo bi ma baš...
--Morate samo nesto uciniti --PRVI .


Zasto srbi kao ti , ne zabranite ''cetnicima'' da nose zastavu SRBIJE.
Kako kad su i predsednik i premijer u prošlosti podržavali četnike???
Nisam njihov fan, čak šta više ne podnosim ih ali Gebels je trenutno najmoćniji čovek Srbije (Vučić) On je bre ukinuo emisiju na B92 Olje Bećković....gadi mi se....zato ga i zovem, Gebels!!!

User avatar
SPINERKA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18479
Joined: 20 Aug 2015, 18:13
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: U pripremi zakon o zabrani fašističkih organizacija

Post by SPINERKA » 19 Mar 2016, 12:34

Slusaj --Preseli se u Bosnu--pusti te probleme ( u tvojim godinama je to opasno) u Srbiji -nikada ih nece rijesiti.

Nas Bakir --politika -sitni korak --sve rijesio -mada, narod pola od toga nije ni ''svjestan''.

Imam kafu za tebe. :jutarnja
Image

User avatar
Nole
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10065
Joined: 04 Sep 2015, 15:20
Status: Offline

Re: U pripremi zakon o zabrani fašističkih organizacija

Post by Nole » 19 Mar 2016, 12:42

storm wrote:
Nole wrote: Sedmog decemba 91. Je potpisam Vensov plan i JNA je krenula povlačenje iz Hrvatske. Srbi su po tom planu bili zaštićena zona UN dok se ne nađe konačno rešenje....jasno je meni da im Sloba nije dao da potpišu Z4 pa ih prodao pisle al to je dogovor iz Karađorđeva Bosnu na pola a Srbe iz krajine na Kosovo....e Sloba se malo zajebo došo Bili i rekao nono

Boli me qrac za četnike pobijte ih sve do jednog...smeta mi što je tema fašizam a pisac stavi zastavu republike Srbije. Zato vas piitam dali je vaša definicija FAŠISTA-SRBIN?
To se vi između sebe dogovorite, zašto vam sramote zastavu..
a samo idiot može braniti četnike i ustaše od definicije fašizma.
ne nabijaj mi nešto što nikada nisam napisao!!! Čemu ta tvoja tolika potreba??? Zabole me qrac za četnike, pobite ih sve do jednog ali ne prihvatam definiciju da su svi Srbi četnici i fašisti...kontaš li sad???

User avatar
Nole
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10065
Joined: 04 Sep 2015, 15:20
Status: Offline

Re: U pripremi zakon o zabrani fašističkih organizacija

Post by Nole » 19 Mar 2016, 12:44

SPINERKA wrote:Slusaj --Preseli se u Bosnu--pusti te probleme ( u tvojim godinama je to opasno) u Srbiji -nikada ih nece rijesiti.

Nas Bakir --politika -sitni korak --sve rijesio -mada, narod pola od toga nije ni ''svjestan''.

Imam kafu za tebe. :jutarnja
Kasno je da ja selim ikud....al zato mi je ćerka već van , a i klinac planira za godinu dve da briše iz ove vukojebine...

User avatar
Mirelam
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12356
Joined: 13 Jul 2015, 20:47
Has thanked: 35 times
Been thanked: 337 times
Status: Offline

Re: U pripremi zakon o zabrani fašističkih organizacija

Post by Mirelam » 19 Mar 2016, 12:48

E hajde ovako da ti kazem , mozda ces bolje razumijeti. Ma koji si ti quvac ovdje , pa da ti budes protiv ili za neki zakon u drugoj drzavi?
Imali ste priliku da pobijete gadove, pa je niste iskoristili, nego ste je cvijecem na ulicama Beograda ispracali na ratiste. Sta koji quvac hoces od nas sada.Sutili ste ko picke dok se orgijalo, a kada je dosla kuga i na vasa vrata, onda kuku majko pomagaj. Ima ona prica o Nijemcima, kada su odvodili ovoga i onoga, ja sam sutao, a kada su dosli da vode mene, nije vise bilo nikaoga da me brani.Ko nas bre zavadi?
Jebo te , pa do kada? Ako su ovo tvoji pokusaji pomirbe, odustani u startu srece ti.

User avatar
SPINERKA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18479
Joined: 20 Aug 2015, 18:13
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: U pripremi zakon o zabrani fašističkih organizacija

Post by SPINERKA » 19 Mar 2016, 12:53

Mislim da se Nole --jasno izjasnio --ko je i kakvo misljnje ima .

On da je CETNIK ne bi bio na ovom FORUMU.
Image

User avatar
Nole
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10065
Joined: 04 Sep 2015, 15:20
Status: Offline

Re: U pripremi zakon o zabrani fašističkih organizacija

Post by Nole » 19 Mar 2016, 12:59

Mirelam wrote:E hajde ovako da ti kazem , mozda ces bolje razumijeti. Ma koji si ti quvac ovdje , pa da ti budes protiv ili za neki zakon u drugoj drzavi?
Imali ste priliku da pobijete gadove, pa je niste iskoristili, nego ste je cvijecem na ulicama Beograda ispracali na ratiste. Sta koji quvac hoces od nas sada.Sutili ste ko picke dok se orgijalo, a kada je dosla kuga i na vasa vrata, onda kuku majko pomagaj. Ima ona prica o Nijemcima, kada su odvodili ovoga i onoga, ja sam sutao, a kada su dosli da vode mene, nije vise bilo nikaoga da me brani.Ko nas bre zavadi?
Jebo te , pa do kada? Ako su ovo tvoji pokusaji pomirbe, odustani u startu srece ti.
grešiš šinko šilno grešiš....u Novom Sadu niko nije bacao cveće na tenkove!!!! UPAMTI JEDNOM!!!
o kakvom pomirenju pišeš kad Srbima tovarite i šta (MOŽDA) nisu uradili . MARKALE 2...ako neki novi klinci čitaju ovo skontaće da su svi Srbi fašisti, a fašiste treba ubijati kao što su to radili Tihi i Prle...Ja se bunim samozbog zastave, a ne i vašeg zakona...U BIH devedestih niko nije bio cvećka...moj prijatelj Ratko Smiljanić je nestao u Sarajevu još pre opsade grada...jel ga odneo drekavac iz tunela?
Ponavljam ti ponovo...ovde ko se oseća moćnijim i jačim taj kolje onog drugog. Dokle? To te pitam! Ovakvom retorikom vašom ništa se nikada rešiti neće.

Post Reply

Return to “Politika u BiH”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 45 guests