Nova koalicija stranaka iz FBiH i RS

Politička dešavanja i aktuelnosti u Bosni i Hercegovini.

Moderators: Krokodil Behko, Duminjo

Post Reply
User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 55519
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1861 times
Been thanked: 5568 times
Status: Offline

Nova koalicija stranaka iz FBiH i RS

Post by Duminjo » 25 Apr 2021, 11:48

Bosna i Hercegovina bi na narednim Općim izborima 2022. godine mogla dobiti široku političku platformu na nivou cijele države, a koju bi činile opozicone stranke iz RS-a (SDS, PDP i DNS) i popularno nazvana "Trojka" (Narod i pravda, SDP i Naša stranka) iz FBiH.

Image


Povod za razmišljanje o takvoj ideji dao je bivši član Predsjedništva BiH i počasni predsjednik PDP-a Mladen Ivanić u nedavnom intervjuu za Klix.ba.
On je tada izrazio nadu da će se uskoro u FBiH pojaviti stranke koje žele graditi državu na borbi protiv korupcije, jačanju institucija, eliminaciji utjecaja pojedinaca, zdravom pravosuđu i otvaranju BiH prema svijetu i privlačenje investicija.

Ova izjava je ponukala "Trojku", koja je opozicija na federalnom nivou, da pozitivno odgovori na Ivanićevu poruku s ciljem zajedničkog hvatanja u koštac s istinskim problemima svih građana BiH, a po strani ostave ratnohuškačku politiku i retoriku kojoj svjedočimo posljednjih dana.

U razgovoru za Klix.ba, lider NiP-a Elmedin Konaković kazao je da je vidio poruku Mladena Ivanića i da mu je izgledala vrlo upečatljivo.

"Moram reći da o tome razgovaramo cijeli dan, kolege Predrag Kojović, Nermin Nikšić i ja. Ovo je pravo vrijeme da se napravi polarizacija između mogućih politika nade i strahova", kazao je.

Konaković ističe da njemu niko ne može pričati ni o ratovima ni o patriotizmu jer je bio maloljetni borac Armije BiH.

"Znam ja šta bih, kada bih to opet morao, ali ovo je vrijeme u kojem se te platforme opet zloupotrebljavaju kako bi se prikrivali drugi problemi i kako bi ovi ljudi jedni drugima pogodovali takvim izjavama", dodao je.


Zajednički graditi bolju BiH uprkos ideološkim razlikama

Za izjavu Mladena Ivanića naglašava da je veoma odgovorna i da budi nadu svima. Kaže da se na primjeru "Trojke" može graditi cijela BiH.

"Mi ćemo sigurno ovih dana razgovarati ozbiljno na tu temu i možda na primjeru 'Trojke' pokazati kako je moguće različite političke stranke, koje ideološki nisu baš na istim matricama, da mogu odabrati prioritete oko kojih mogu okupljati i na bazi kojih mogu i djelovati", kazao je.

Lider NiP-a smatra da se može kvalitetno raditi i sa političarima iz RS-a koji žele da grade BiH i učine je boljim mjestom za život svih naših sugrađana.

"Mi smo svjesni da nikada od njih nećemo čuti ono što bi naše uši željele po pitanju nekih teških tema, ali smo s druge strane svjesni da moramo definisati neke prioritete jer je naš najveći problem što svake godine iz ove zemlje nestane jedan cijeli veliki grad. Sigurno da u FBiH ima ljudi koji mogu na drugačiji način artikulisati poruke prema političkoj sceni Republike Srpske, a da time ni za tren ne pogaze svoje dostojanstvo ili neke historijske činjenice", poručio je.


Platforma sa 300-500 mjera za cijelu BiH

Konaković je mišljenja da je došlo pravo vrijeme za prave promjene.

"Mslim da je upravo sada pravi trenutak da se ovdje na jednoj političkoj livadi ostave Milorad Dodik i Bakir Izetbegović, a da svi drugi pokažu neku želju za drugačijom politikom kojima će ljudima unijeti malo optimizma za živote", kaže Konaković.

Za kraj kaže da bi saradnja opozicije iz RS-a i FBiH mogla biti jaka politička platforma sa 300-500 mjera i principa koji su važni za državu Bosnu i Hercegovinu.

"To su ciljevi i mislim da u trenutku dok Dodik i Izetbegović šalju zabrinjavajuće poruke, opozicija u RS-u je poslala vrlo hrabre i odgovorne poruke. Došlo je vrijeme da se otvore stolovi novih politika i da se za njih sjedne. Već u narednim danima se mogu očekivati prvi razgovori, a već sam razgovarao s Kojovićem i Nikšićem. Mislim da narod to od nas i očekuje", zaključio je.




klix.ba

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 55519
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1861 times
Been thanked: 5568 times
Status: Offline

Re: Je li na pomolu politička platforma na nivou cijele BiH s ciljem rušenja SNSD-a, SDA i HDZ-a?

Post by Duminjo » 25 Apr 2021, 11:54

Predsjednik DNS-a Nenad Nešić reagovao je na ideju o pravljenju političke platforme na nivou cijele BiH za naredne izbore, a oko koje bi se okupile opozicione stranke iz oba bh. entiteta.

Image

"Ako su izjave političara iz Federacije BiH najava da je moguće okretanje od tema koje nas udaljavaju od zajedničkog života i okretanje ka temama za sve ljude i njihove živote onda je to vrijedno pažnje. Izjavama kojima se traži ukidanje Republike Srpske ili najave rata protiv Srba, koje su zvanična politika SDA i Bakira Izetbegovića, BiH ne može opstati. Srbi to ne mogu i neće da prihvate, braneći svoje pravo na svaki način", rekao je Nešić za Klix.ba.

On smatra da postoji mnogo problema koje svi zajedno dijelimo.

"Efikasno društvo, na vladavini prava, fokusirano na korištenje svih potencijala koje imamo da privučemo investicije i nova radna mjesta ključna su da nam gradovi i sela ne bi opustjeli. I to je interes i želja svakog normalnog čovjeka u Mostaru, Sarajevu, Banjaluci i Trebinju", smatra prvi čovjek DNS-a.

Dodaje kako bošnjački narod mora shvatiti da Srbi nisu i neće biti građani drugog reda, da imaju i ne daju svoju Republiku Srpsku i da je na njihovim političkim elitama da učine prvi korak.

"Svaki korak koji ne ugrožava nikoga, a gradi kvalitetniji i bogatiji život svih u RS-u i cijeloj BiH je nešto sa čim narodi siguran sam ne bi imali problem. Problem imaju samo političari koji se javno služe mržnjom i ranama, a u tajnosti uživaju u plodovima svojih nedjela", zaključio je.



klix.ba

The 51st State
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8476
Joined: 24 Feb 2021, 13:14
Has thanked: 849 times
Been thanked: 1008 times
Status: Offline

Re: Je li na pomolu politička platforma na nivou cijele BiH s ciljem rušenja SNSD-a, SDA i HDZ-a?

Post by The 51st State » 25 Apr 2021, 11:58

Glasac sam NiP ali ako bi uski u ovaj aranzman ne bi glaso za njih, sa rs samo onoliko koliko se mora mimo podrske povratncikom stanovnistvu

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 55519
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1861 times
Been thanked: 5568 times
Status: Offline

Re: Je li na pomolu politička platforma na nivou cijele BiH s ciljem rušenja SNSD-a, SDA i HDZ-a?

Post by Duminjo » 25 Apr 2021, 12:00

Prema nezvaničnim informacijama, prvi favorit za kandidata opozicionih stranaka za člana Predsjedništva BiH je Mirko Šarović, prvi čovjek Srpske demokratske stranke (SDS). Uz ovu funkciju spominje se i kandidatura Nebojše Vukanovića, ali nije realno očekivati da će dobiti veću podršku od iskusnog Šarovića.

Imena koja se spominju kao opcije za predsjednika RS-a su aktuelni gradonačelnik Banje Luke Draško Stanivuković (PDP), Jelena Trivić (PDP) i Milan Milićević (SDS), koji obavlja svoj treći mandat načelnika Teslića.

Funkciju premijera, u slučaju da ove stranke dobiju mogućnost formiranja vlasti u entitetu RS, trebao bi dobiti Nenad Nešić, predsjednik DNS-a.

Nešić se spominje i kao opcija za predsjednika RS-a, ali nije za očekivati da će taj dogovor biti postignut jer PDP traži tu fotelju.


klix.ba

User avatar
bosnjakinja
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5570
Joined: 20 Jan 2021, 08:28
Has thanked: 136 times
Been thanked: 262 times
Status: Offline

Re: Je li na pomolu politička platforma na nivou cijele BiH s ciljem rušenja SNSD-a, SDA i HDZ-a?

Post by bosnjakinja » 25 Apr 2021, 12:00

Opa sds ???????

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2420 times
Status: Offline

Re: Je li na pomolu politička platforma na nivou cijele BiH s ciljem rušenja SNSD-a, SDA i HDZ-a?

Post by Melek » 25 Apr 2021, 12:01

Nenad ne pomenu baš puno ljudska prava nesrba u pc, ali ako ne budu pominjali otcjepljenja, mirne razlaze, porade na pravima povratnika i suzbiju HDZ-blokade tako da FBiH profunkcioniše kako treba onda sve ovo itekako ima rezona u usporedbi sa današnjim notornim prepadanjem naroda zarad guzice, koga su siti i Bog i narod.
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2420 times
Status: Offline

Re: Je li na pomolu politička platforma na nivou cijele BiH s ciljem rušenja SNSD-a, SDA i HDZ-a?

Post by Melek » 25 Apr 2021, 12:03

I naravno, put u Nato.
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2420 times
Status: Offline

Re: Je li na pomolu politička platforma na nivou cijele BiH s ciljem rušenja SNSD-a, SDA i HDZ-a?

Post by Melek » 25 Apr 2021, 12:06

Inače je postalo prebolesno ovo, ha-bu eto rata eto entiteta, ja ću vas da spasim. Nek ide nazad u trezor.
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

User avatar
ironman
sirius
sirius
Posts: 26566
Joined: 25 Jan 2021, 19:36
Has thanked: 13842 times
Been thanked: 14107 times
Status: Offline

Re: Je li na pomolu politička platforma na nivou cijele BiH s ciljem rušenja SNSD-a, SDA i HDZ-a?

Post by ironman » 25 Apr 2021, 12:07

Ovo je okupljanje zarad uzimanja vlasti u federaciji i entitetu.
Nek prva tacka koalicionog sporazuma bude da nema blokiranja NATO puta i imaju moj glas.
Ali to se nece desiti.
Sds je u latici aktivaciju MAP drzao 8 ili 9 godina.
S " nase" strane imacemo likove koji su davno izjavili da " se treba dogovarat o cemu moze a o cemu ne moze da ceka".
Ovdje svi koji vole BiH moraju prelomit preko koljena.
Da odmah udjemo u NATO.
A onda,hoce li biti Bakir,Nermin ili Elmedin na celu Bosnjackih politika meni licno nece biti bitno.
dream of spring..
...at dawn look to the east.

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 55519
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1861 times
Been thanked: 5568 times
Status: Offline

Re: Je li na pomolu politička platforma na nivou cijele BiH s ciljem rušenja SNSD-a, SDA i HDZ-a?

Post by Duminjo » 25 Apr 2021, 12:07

Image

Image


:hm
Image



Ako se ovo i desi, ako ovo i upali, ako se sda i snsd sruse, nek me jbe ko hoce ako Čović opet ne bi preživio :zubi

User avatar
Grom
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6650
Joined: 13 Nov 2019, 22:30
Mood:
Has thanked: 42 times
Been thanked: 23 times
Status: Offline

Re: Je li na pomolu politička platforma na nivou cijele BiH s ciljem rušenja SNSD-a, SDA i HDZ-a?

Post by Grom » 25 Apr 2021, 12:08

:haha

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 55519
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1861 times
Been thanked: 5568 times
Status: Offline

Re: Je li na pomolu politička platforma na nivou cijele BiH s ciljem rušenja SNSD-a, SDA i HDZ-a?

Post by Duminjo » 25 Apr 2021, 12:09

Melek wrote: 25 Apr 2021, 12:01 Nenad ne pomenu baš puno ljudska prava nesrba u pc, ali ako ne budu pominjali otcjepljenja, mirne razlaze, porade na pravima povratnika i suzbiju HDZ-blokade tako da FBiH profunkcioniše kako treba onda sve ovo itekako ima rezona u usporedbi sa današnjim notornim prepadanjem naroda zarad guzice, koga su siti i Bog i narod.
Pa vidi.. Od dva razbojnika, jednog (Čovića) odvojiti na stranu, nije malo.
Al valja to uraditi. Covke je najjaci političar na citavom Balkanu

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 55519
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1861 times
Been thanked: 5568 times
Status: Offline

Re: Je li na pomolu politička platforma na nivou cijele BiH s ciljem rušenja SNSD-a, SDA i HDZ-a?

Post by Duminjo » 25 Apr 2021, 12:56

ironman wrote: 25 Apr 2021, 12:07 Ovo je okupljanje zarad uzimanja vlasti u federaciji i entitetu.
Nek prva tacka koalicionog sporazuma bude da nema blokiranja NATO puta i imaju moj glas.
Ali to se nece desiti.
Sds je u latici aktivaciju MAP drzao 8 ili 9 godina.
S " nase" strane imacemo likove koji su davno izjavili da " se treba dogovarat o cemu moze a o cemu ne moze da ceka".
Ovdje svi koji vole BiH moraju prelomit preko koljena.
Da odmah udjemo u NATO.
A onda,hoce li biti Bakir,Nermin ili Elmedin na celu Bosnjackih politika meni licno nece biti bitno.
Opozicija uvijek prica drugacije dok ne dodje na vlast. Činjenica je da se u manjem entitetu mora srbovati da bi se bilo koji glas osvojio.
Hajmo vako, sta moze poci po zlu ili, sta moze biti lošije nego zadnjih 10-20 godina?
Nemamo granicu na Drini pod kontrolom. Nemamo nikakav pomak sto se tice ukidanja entiteta. Nista nemamo ili sam ja nesto preskocio..

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37664
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2865 times
Been thanked: 2204 times
Status: Offline

Re: Je li na pomolu politička platforma na nivou cijele BiH s ciljem rušenja SNSD-a, SDA i HDZ-a?

Post by Pasaga » 25 Apr 2021, 13:21

Jutos citam,taze vjest...
SDA,ADEZEEE,su u punom jeku pregovora oko i.zakona,i cjele reorganizacije fedracije.
Ovo sto Bake prica,to je za umirivanje javnosti,biva nema dogovora.
U igri su velike stvari.
Prisutni su igraci iz eu,amerike
U narednim danima,vrlo skoro,moglo bi da bude gotovo.
Tu ce se odlucivati,o BH,mozda i na duge staze.
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2420 times
Status: Offline

Re: Je li na pomolu politička platforma na nivou cijele BiH s ciljem rušenja SNSD-a, SDA i HDZ-a?

Post by Melek » 25 Apr 2021, 15:07

Bez da se u to “rješavanje sudbine” ne uključe i ostale stranke?
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37664
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2865 times
Been thanked: 2204 times
Status: Offline

Re: Je li na pomolu politička platforma na nivou cijele BiH s ciljem rušenja SNSD-a, SDA i HDZ-a?

Post by Pasaga » 25 Apr 2021, 15:09

Melek wrote: 25 Apr 2021, 15:07 Bez da se u to “rješavanje sudbine” ne uključe i ostale stranke?
kolko sam shvatio,zavisit ce od razvoja sit.
stavovi su maximalisticki....
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102580
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2951 times
Been thanked: 3054 times
Status: Offline

Re: Je li na pomolu politička platforma na nivou cijele BiH s ciljem rušenja SNSD-a, SDA i HDZ-a?

Post by Chloe » 25 Apr 2021, 15:13

paja patak wrote: 25 Apr 2021, 11:48 Bosna i Hercegovina bi na narednim Općim izborima 2022. godine mogla dobiti široku političku platformu na nivou cijele države, a koju bi činile opozicone stranke iz RS-a (SDS, PDP i DNS) i popularno nazvana "Trojka" (Narod i pravda, SDP i Naša stranka) iz FBiH.

Image


Povod za razmišljanje o takvoj ideji dao je bivši član Predsjedništva BiH i počasni predsjednik PDP-a Mladen Ivanić u nedavnom intervjuu za Klix.ba.
On je tada izrazio nadu da će se uskoro u FBiH pojaviti stranke koje žele graditi državu na borbi protiv korupcije, jačanju institucija, eliminaciji utjecaja pojedinaca, zdravom pravosuđu i otvaranju BiH prema svijetu i privlačenje investicija.

Ova izjava je ponukala "Trojku", koja je opozicija na federalnom nivou, da pozitivno odgovori na Ivanićevu poruku s ciljem zajedničkog hvatanja u koštac s istinskim problemima svih građana BiH, a po strani ostave ratnohuškačku politiku i retoriku kojoj svjedočimo posljednjih dana.

U razgovoru za Klix.ba, lider NiP-a Elmedin Konaković kazao je da je vidio poruku Mladena Ivanića i da mu je izgledala vrlo upečatljivo.

"Moram reći da o tome razgovaramo cijeli dan, kolege Predrag Kojović, Nermin Nikšić i ja. Ovo je pravo vrijeme da se napravi polarizacija između mogućih politika nade i strahova", kazao je.

Konaković ističe da njemu niko ne može pričati ni o ratovima ni o patriotizmu jer je bio maloljetni borac Armije BiH.

"Znam ja šta bih, kada bih to opet morao, ali ovo je vrijeme u kojem se te platforme opet zloupotrebljavaju kako bi se prikrivali drugi problemi i kako bi ovi ljudi jedni drugima pogodovali takvim izjavama", dodao je.


Zajednički graditi bolju BiH uprkos ideološkim razlikama

Za izjavu Mladena Ivanića naglašava da je veoma odgovorna i da budi nadu svima. Kaže da se na primjeru "Trojke" može graditi cijela BiH.

"Mi ćemo sigurno ovih dana razgovarati ozbiljno na tu temu i možda na primjeru 'Trojke' pokazati kako je moguće različite političke stranke, koje ideološki nisu baš na istim matricama, da mogu odabrati prioritete oko kojih mogu okupljati i na bazi kojih mogu i djelovati", kazao je.

Lider NiP-a smatra da se može kvalitetno raditi i sa političarima iz RS-a koji žele da grade BiH i učine je boljim mjestom za život svih naših sugrađana.

"Mi smo svjesni da nikada od njih nećemo čuti ono što bi naše uši željele po pitanju nekih teških tema, ali smo s druge strane svjesni da moramo definisati neke prioritete jer je naš najveći problem što svake godine iz ove zemlje nestane jedan cijeli veliki grad. Sigurno da u FBiH ima ljudi koji mogu na drugačiji način artikulisati poruke prema političkoj sceni Republike Srpske, a da time ni za tren ne pogaze svoje dostojanstvo ili neke historijske činjenice", poručio je.


Platforma sa 300-500 mjera za cijelu BiH

Konaković je mišljenja da je došlo pravo vrijeme za prave promjene.

"Mslim da je upravo sada pravi trenutak da se ovdje na jednoj političkoj livadi ostave Milorad Dodik i Bakir Izetbegović, a da svi drugi pokažu neku želju za drugačijom politikom kojima će ljudima unijeti malo optimizma za živote", kaže Konaković.

Za kraj kaže da bi saradnja opozicije iz RS-a i FBiH mogla biti jaka politička platforma sa 300-500 mjera i principa koji su važni za državu Bosnu i Hercegovinu.

"To su ciljevi i mislim da u trenutku dok Dodik i Izetbegović šalju zabrinjavajuće poruke, opozicija u RS-u je poslala vrlo hrabre i odgovorne poruke. Došlo je vrijeme da se otvore stolovi novih politika i da se za njih sjedne. Već u narednim danima se mogu očekivati prvi razgovori, a već sam razgovarao s Kojovićem i Nikšićem. Mislim da narod to od nas i očekuje", zaključio je.




klix.ba
E Dino, Dino.... :grana
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 55519
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1861 times
Been thanked: 5568 times
Status: Offline

Re: Nova koalicija stranaka iz FBiH i RS

Post by Duminjo » 29 May 2021, 21:36

Danas se, kako saznaje portal Klix.ba, u Neumu održava sastanak više parlamentarnih političkih stranaka iz oba bh. entiteta koje žele unaprijediti izborni proces i usaglasiti rješenja za Izborni zakon, koja bi osigurala slobodne i poštene izbore.

Image


Inicijativu za ovakav pristup i zajednički rad na ovoj temi, kako smo saznali, pokrenuo je lider Nezavisnog bloka Senad Šepić, zajedno za liderom PDP-a Branislavom Borenovićem.

Na današnjem sastanku, drugom po redu prisustvovali su lideri i predstavnici stranaka opozicije iz FBiH i RS-a uključujući SDP, SDS, NES, DNS, LDS, PDP i Nezavisni blok, uz Platformu za progres, HS i Našu stranku koji su također podržali ovu inicijativu.

Ove stranke žele u parlament zajedno uputiti rješenja koja će osigurati skeniranje glasačkih listića i transparentnost ovoga procesa te način izbora i raspodjele mjesta u biračkim odborima, što se do sada pokazalo kao najslabija karika u postojećem izbornom zakonodavstvu.

Odavno u BiH nije bilo spremnosti političkih stranaka na zajednički rad i izradu zakona koji su važni za sve građane i na prostoru cijele BiH, a ova tema je i jedna od 14 prioriteta iz mišljenja Evropske komisije za BiH i sigurno je da će ovakav pristup imati podršku mnogih domaćih, ali i međunarodnih aktera, koji željno iščekuju da političke stranke u BiH počnu konkretno i odgovorno raditi za dobrobit svih.



klix.ba

User avatar
Taare
greatest
greatest
Posts: 32341
Joined: 19 Nov 2019, 13:51
Has thanked: 6107 times
Been thanked: 4410 times
Status: Offline

Re: Nova koalicija stranaka iz FBiH i RS

Post by Taare » 29 May 2021, 22:03

Koji glupan ovaj konaković. :bua veće budale su samo oni koji podrže ovaj savez.
Svi mi se morete obratit

Post Reply

Return to “Politika u BiH”

Who is online

Users browsing this forum: Naseef Mushroom and 26 guests