Etnički miješani brakovi smanjuju broj Bošnjaka

Politička dešavanja i aktuelnosti u Bosni i Hercegovini.

Moderators: Krokodil Behko, Duminjo

User avatar
Taare
greatest
greatest
Posts: 32341
Joined: 19 Nov 2019, 13:51
Has thanked: 6107 times
Been thanked: 4410 times
Status: Offline

Re: Etnički Mješani Brakovi Smanjuju Broj Bošnjaka

Post by Taare » 26 Jan 2022, 17:48

HAVANA wrote: 26 Jan 2022, 17:35 Pravicu vam dagnje ,pomfrit,smos
Eto vidiš zašto ćemo te oćerat. Mi bosanci jedemo janjetinu.
Svi mi se morete obratit

User avatar
Beni
Fuck you
Fuck you
Posts: 26358
Joined: 27 Aug 2019, 17:14
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
Mood:
Has thanked: 1848 times
Been thanked: 4036 times
Status: Online

Re: Etnički Mješani Brakovi Smanjuju Broj Bošnjaka

Post by Beni » 26 Jan 2022, 17:49

Taare wrote: 26 Jan 2022, 17:48
HAVANA wrote: 26 Jan 2022, 17:35 Pravicu vam dagnje ,pomfrit,smos
Eto vidiš zašto ćemo te oćerat. Mi bosanci jedemo janjetinu.
Zar i ti :sok
Fuck you a friendly note to start the day

User avatar
MunDzi
Svadjalica
Svadjalica
Posts: 19015
Joined: 26 Jan 2020, 16:50
Has thanked: 715 times
Been thanked: 1390 times
Status: Offline

Re: Etnički Mješani Brakovi Smanjuju Broj Bošnjaka

Post by MunDzi » 26 Jan 2022, 17:50

Taare wrote: 26 Jan 2022, 17:48
HAVANA wrote: 26 Jan 2022, 17:35 Pravicu vam dagnje ,pomfrit,smos
Eto vidiš zašto ćemo te oćerat. Mi bosanci jedemo janjetinu.
A do jucer si se qurcio da si bosnjak. :oo

User avatar
Taare
greatest
greatest
Posts: 32341
Joined: 19 Nov 2019, 13:51
Has thanked: 6107 times
Been thanked: 4410 times
Status: Offline

Re: Etnički Mješani Brakovi Smanjuju Broj Bošnjaka

Post by Taare » 26 Jan 2022, 17:55

Beni wrote: 26 Jan 2022, 17:49
Taare wrote: 26 Jan 2022, 17:48
Eto vidiš zašto ćemo te oćerat. Mi bosanci jedemo janjetinu.
Zar i ti :sok
Pa jesam. Bošnjak po nacionalnosti, ali smo svi bosanci i hercegovci.
Svi mi se morete obratit

User avatar
Beni
Fuck you
Fuck you
Posts: 26358
Joined: 27 Aug 2019, 17:14
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
Mood:
Has thanked: 1848 times
Been thanked: 4036 times
Status: Online

Re: Etnički Mješani Brakovi Smanjuju Broj Bošnjaka

Post by Beni » 26 Jan 2022, 17:57

Taare wrote: 26 Jan 2022, 17:55
Beni wrote: 26 Jan 2022, 17:49

Zar i ti :sok
Pa jesam. Bošnjak po nacionalnosti, ali smo svi bosanci i hercegovci.
:plavi
Fuck you a friendly note to start the day

User avatar
Fuddo
Maliciozni seronja i forumas godine
Maliciozni seronja i forumas godine
Posts: 83733
Joined: 03 Dec 2018, 21:17
Has thanked: 10896 times
Been thanked: 16166 times
Status: Offline

Re: Etnički Mješani Brakovi Smanjuju Broj Bošnjaka

Post by Fuddo » 26 Jan 2022, 18:02

Taare wrote: 26 Jan 2022, 17:55

Pa jesam. Bošnjak po nacionalnosti, ali smo svi bosanci i hercegovci.
Tako je fufe



I hasiba ima isti vaku frizuru i dan danas
Sam ne zna pjevat
Dozvolite da se obratimo

User avatar
Matan
Sila nečista
Sila nečista
Posts: 31164
Joined: 22 Mar 2020, 15:54
Has thanked: 2648 times
Been thanked: 4994 times
Status: Offline

Re: Etnički Mješani Brakovi Smanjuju Broj Bošnjaka

Post by Matan » 26 Jan 2022, 18:03

Bosnjak moze biti samo narodnost, nikako nacija..
Zasto konja tuces sine, kad i drugi cura ima..

User avatar
Taare
greatest
greatest
Posts: 32341
Joined: 19 Nov 2019, 13:51
Has thanked: 6107 times
Been thanked: 4410 times
Status: Offline

Re: Etnički Mješani Brakovi Smanjuju Broj Bošnjaka

Post by Taare » 26 Jan 2022, 18:03

MunDzi wrote: 26 Jan 2022, 17:50 A do jucer si se qurcio da si bosnjak. :oo
Ponosni bošnjak :djed
da bosanac postoji ko ustavna kategorija, izjašnjavo bih se ko bosanac i to samo zato da se razlikujem od nazifa i njegovih kriminalaca.
Vidim da je uzurpiro i ovu temu.
Nema ga na temama o sekinim respiratorima, tašnama koje vrijede hiljade dolara, skupocjenim automobilima, svadbama od milion, bakirovoj izdaji i sličnim.
A-A, neće tam. Žiža! Zabranjen ulaz.
dedera vam đe more guslat oko gluposti i skretati pažnju sa važnih pitanja.
Sendvičar!
Svi mi se morete obratit

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11821
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2918 times
Been thanked: 2593 times
Status: Offline

Re: Etnički Mješani Brakovi Smanjuju Broj Bošnjaka

Post by Naseef Mushroom » 26 Jan 2022, 18:50

Fuddo wrote: 26 Jan 2022, 17:22
Naseef Mushroom wrote: 26 Jan 2022, 17:18
Pa nisam bio, bio sam na teritorije današnje opštine Doboj-Jug pa ne kmečim niti ikome nabijam na nos kada me neko u 2022 godini nazove botinom, vehabijom, magacinerom...
Ko ti to govori da si botina i magacioner?
Bilo je i na ovom i na onom forumu, botina, magacionar, sendvičar, dezerter, vehabija i da kažem iskreno ne smeta mi ni 1%. Ja znam gdje sam bio 1992. i ono malo još raje što nas ima još po Tešnju, Jelahu, Matuzićima, par nas preostalih koji smo trebali ući u Doboj ali je se drugačije odigralo, važno je da oni znaju i toliki narod gdje sam na početku boravio u Logobarama mada i njih je sve manje, pomrlo, odselilo se, neka njih mogu u oči pogledati. Ja ne mogu utjecati na druge forumaše što me ne znaju i svasta mi pišu u nedostaku argumenata.

Razlog zašto ovo pišem je što ne volim to puno pominjati niti ću ubuduće ovo pisati i drago će mi biti kada se ovaj post brzo zaboravi. To gdje sam bio 1992.-1995 ne želim da išta ima veze sa mojim postovima u 2022. i čak ako me neko vrijeđa neka me vrijeđa zbog nečega šta sam napisao u 2022. a ne da ima postovanja prema mojim postovima čak i kad su blesavi samo zbog moje prošlosti.
Isto tako neka niko ne smatra da sam ovdje ičiji patriotizam i prošlost doveo u pitanje, sve šta pišem se odnosi na 2022. godinu
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
MunDzi
Svadjalica
Svadjalica
Posts: 19015
Joined: 26 Jan 2020, 16:50
Has thanked: 715 times
Been thanked: 1390 times
Status: Offline

Re: Etnički Mješani Brakovi Smanjuju Broj Bošnjaka

Post by MunDzi » 26 Jan 2022, 18:50

Fuddo wrote: 26 Jan 2022, 18:02
Taare wrote: 26 Jan 2022, 17:55

Pa jesam. Bošnjak po nacionalnosti, ali smo svi bosanci i hercegovci.
Tako je fufe



I hasiba ima isti vaku frizuru i dan danas
Sam ne zna pjevat
Volim i ja tebe. :ooo
Mozes samo sanjati o ovakvoj frizuri. :oo
Image

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11821
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2918 times
Been thanked: 2593 times
Status: Offline

Re: Etnički Mješani Brakovi Smanjuju Broj Bošnjaka

Post by Naseef Mushroom » 26 Jan 2022, 18:53

Taare wrote: 26 Jan 2022, 18:03
MunDzi wrote: 26 Jan 2022, 17:50 A do jucer si se qurcio da si bosnjak. :oo
Ponosni bošnjak :djed
da bosanac postoji ko ustavna kategorija, izjašnjavo bih se ko bosanac i to samo zato da se razlikujem od nazifa i njegovih kriminalaca.
Vidim da je uzurpiro i ovu temu.
Nema ga na temama o sekinim respiratorima, tašnama koje vrijede hiljade dolara, skupocjenim automobilima, svadbama od milion, bakirovoj izdaji i sličnim.
A-A, neće tam. Žiža! Zabranjen ulaz.
dedera vam đe more guslat oko gluposti i skretati pažnju sa važnih pitanja.
Sendvičar!
O važnim temama: Tašne koje vrijede hiljade dolara.
Vidi se da si Nenadov fan :oo Samo je kod njega dok i stranci upozoravaju na sukobe Sekina torba udarna tema :D.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
MunDzi
Svadjalica
Svadjalica
Posts: 19015
Joined: 26 Jan 2020, 16:50
Has thanked: 715 times
Been thanked: 1390 times
Status: Offline

Re: Etnički Mješani Brakovi Smanjuju Broj Bošnjaka

Post by MunDzi » 26 Jan 2022, 18:54

Za nas naivne, sta su vam ti sendvicari?

User avatar
Taare
greatest
greatest
Posts: 32341
Joined: 19 Nov 2019, 13:51
Has thanked: 6107 times
Been thanked: 4410 times
Status: Offline

Re: Etnički Mješani Brakovi Smanjuju Broj Bošnjaka

Post by Taare » 26 Jan 2022, 18:55

Naravno da jeste, sendvičaru.
Opljačkali od naroda. Cijelu državu zavili u crno. Kod seke se umire ko na traci.
Naravno da je ispravno pokazati plodove njihovog rada protiv bosne i bh naroda.
MunDzi wrote: 26 Jan 2022, 18:54 Za nas naivne, sta su vam ti sendvicari?
Ljudi poput nazifa tj oni koji su za sda sendvič prodali dušu i obraz.
Svi mi se morete obratit

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42117
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 13757 times
Been thanked: 12307 times
Status: Offline

Re: Etnički Mješani Brakovi Smanjuju Broj Bošnjaka

Post by Masamune » 26 Jan 2022, 19:20

Naseef Mushroom wrote: 26 Jan 2022, 17:10
MarlboroGold wrote: 26 Jan 2022, 16:33 Pa zašto bi neko nekog nazivao Bosancem ako sam za sebe ne kaže da to jeste? O čemu pričaš? Imaju ljudi pravo biti i Srbi i Hrvati, ali i Bosanci ako to hoće. Ima i jednih i drugih i trećih. Sve dok ne žele zlo BiH i narodu što se mene tiče je ok i stvar je apsolutno jasna.

To su pitanja na koja postoje vrlo jednostavni odgovori. To što ti ne poštuješ naprijed navedeno samo zapravo govori o tvojoj nekulturi.
Ne radi se ovdje o izboru je li bolje kupiti automatik ili manuelni nego košenje sa vašom sopstvenom logikom.
Ako odbijaš teoriju da ne postoje građani koji su samo Bosanci več da su svi Bošnjaci, Srbi, Hrvati, Romi, Jevreji, Albanci itd. koji čine Bosance i Hercegovce, ako FGRovci Mirza i Eldin negiraju da su etnički i nacionalno Bošnjaci onda bi trebali biti doslijedni i negirati i sve narode a ne govoriti "Ja sam Bosanac a najbolji prijatelj mi je Hrvat iz Visokog".
To znači da u istoj rečenici i negira i priznaje da različiti narodi čine Bosance. Totalno kontradiktorno.
Osoba može govoriti samo u svoje ime, kako se ona osjeća i za šta veže identitet. Ni pod razno ne može drugima govoriti šta su oni. Prvo osnove trebaš svariti, a tebi to ide jako teško.

To što biste vi Mirzu i Eldina nazor gurali u vašu verziju Bošnjaka je drugi par čarapa. Oni ne negiraju tebi da budeš to što smatraš da jesi, već oni smatraju da nisu isto što i ti niti bi nekoj Ivani govorili da je ona Bosanac ako ona ne smatra da jeste. Ključna razlika i apsolutno demokratski. Možda bi Bošnjaci bili danas kao Albanci da vaše elite bošnjaštvo nisu agresivno vezali za ummet po principu BiH -> Bošnjak -> Musliman. Tako da... kritiku uputi Aliji i onima nakon njega, a ne ljudima poput Havane. Dok to ne ispravite u vlastitom korpusu džaba krečite. Ako nećete nikad ispravljati i smatrate da je to savršeno onda prihvatite jednom za sva vremena da ima ljudi u vašem korpusu koji se s time ne mogu identificirati, jer je činjenica da je danas Bosanac ono što je Bošnjak bio nekad. Možda to za 50-100 godina bude bilo drugačije i to niko ne može garantovati.

A da... ne radi se o izboru. Radi se o "opstanku Bošnjaka". Takve i slične priče. 5% vas ugrožava. Jadna majko.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11821
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2918 times
Been thanked: 2593 times
Status: Offline

Re: Etnički Mješani Brakovi Smanjuju Broj Bošnjaka

Post by Naseef Mushroom » 27 Jan 2022, 00:16

Taare wrote: 26 Jan 2022, 18:55 Naravno da jeste, sendvičaru.
Opljačkali od naroda. Cijelu državu zavili u crno. Kod seke se umire ko na traci.
Naravno da je ispravno pokazati plodove njihovog rada protiv bosne i bh naroda.
MunDzi wrote: 26 Jan 2022, 18:54 Za nas naivne, sta su vam ti sendvicari?
Ljudi poput nazifa tj oni koji su za sda sendvič prodali dušu i obraz.
Evo ukratko pošto si navalio :oo

Nikad nisam bio član SDA ali sam glasao na prvim izborima za SDA i na to sam ponosan jer nisu pobjedile komunjare.

Glasao sam za SDA rado i na prvim izborima nakon rata, od tada i za stranke Mirnesa, Harisa, Radončića, za SDA sam češče glasao jer su jednostavno najduže na sceni.
Glasao za Željka češće nego za Bakira čak i kada je bio crveni SDPovac.

Jedini SDAovac sa kim sam ikada sjedio je Šemsudin Mehmedović, Osmanoviča znam prije i za vrijeme rata a Bakira sam uživo gledao samo na tribini na otvorenom u predizbornoj ali sam u istoj predizbornoj prisustovao i kada su dolazili SDP i DF.

Nisam ni od koga imao financijsku korist, još su mi kao borcu dužni. Da imam korist od stranke ne bih išao u Njemačku raditi.

A evo je li uvijek pišem pozitivno o Bakiru, Sebiji, šta mislim o drugim strankama i da li navijam da SDA izgubi na ovim izborima
Naseef Mushroom wrote: 24 Dec 2020, 20:45 Ja ne znam zašto neki misle da je uvreda biti simpatizer SDA? Možda za one koji govore da su sve tri strane iste i da su nas vođe zavadile

Ja sam ovdje 100 puta napisao da nisam uvijek ali sam često glasao za SDA.
Meni jedino smeta kada me zovu SDA botom iz dva razloga.

Prvi, zato što je djetinjasto reći nekome ko je napisao možda 10% komentara na temu politika da piše u ime stranke
i drugi razlog što je na mnogim forumima zabranjeno da pišeš na zadatku i reklamišeš stranke pa mogu biti banovan zbog laži samo sto se nekome ne sviđa drugačije mišljenje.
a ovo ostalo, nek samo pišu, meni će uvijek biti draža jedna poštena SDA nego pošteni SDP.

Meni je čak drago što je SDA izgubila u Sarajevu ako će opozicija #1 biti druga bošnjačka stranka poput NiP a ne kao do sada SDP i Njihova Stranka.
Čak nemam lijepe riječi prema bračnom paru Izetbegović, ne što su SDAovci nego zato što su svojim odlukama otjerali mnoge dobre bošnjačke političare.

Ako sam bot onda sam bot svih bošnjackih stranaka, među njima naravno i SDA ali ne isključivo.
I opet ću pisati kada bude vrijeme, kada se sa činjenicama dokaže a neću sigurno prije samo da impresioniram nekoga ko nasjeda na FGR članke. Neću iz principa jer znam dobro da su Bakira mrzili od prvog dana samo zato što je Alijin sin i što su popljuvali Alijinu unuku (ne onu što se skoro udala) iako je podržavala gay paradu gdje bi svaka druga osoba sa tim stavom poatala FGR miljenik.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11821
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2918 times
Been thanked: 2593 times
Status: Offline

Re: Etnički Mješani Brakovi Smanjuju Broj Bošnjaka

Post by Naseef Mushroom » 27 Jan 2022, 00:26

MunDzi wrote: 26 Jan 2022, 18:54 Za nas naivne, sta su vam ti sendvicari?
To je postalo popularno na onom tamo forumu gdje su častili svakoga ko uputi kritike određenoj stranci koja je protivnik SDA, "Stranka časti u centrali sendvičem sa majonezom nakon smjene botovanja" zato sendvičari.
Najjadnije što se na taj fazon najviše pali forumaš kojeg bi zbog njegovih stavova najprije napali tamo da je sendvičar. Čak je ovdje neki forumaš ga razotkrio da su ga najurili sa onog tamo foruma (korisničko ime King...) pa valjda na taj način ublažava stetu dok sam ja sa onog foruma dobrovoljno otišao i vratit ću se kada opet budem imao volje, bez bana, svađe, niti me je ko otjerao pa sam valjda zbog toga opušteniji.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11821
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2918 times
Been thanked: 2593 times
Status: Offline

Re: Etnički Mješani Brakovi Smanjuju Broj Bošnjaka

Post by Naseef Mushroom » 27 Jan 2022, 00:32

MarlboroGold wrote: 26 Jan 2022, 19:20
Naseef Mushroom wrote: 26 Jan 2022, 17:10
Ne radi se ovdje o izboru je li bolje kupiti automatik ili manuelni nego košenje sa vašom sopstvenom logikom.
Ako odbijaš teoriju da ne postoje građani koji su samo Bosanci več da su svi Bošnjaci, Srbi, Hrvati, Romi, Jevreji, Albanci itd. koji čine Bosance i Hercegovce, ako FGRovci Mirza i Eldin negiraju da su etnički i nacionalno Bošnjaci onda bi trebali biti doslijedni i negirati i sve narode a ne govoriti "Ja sam Bosanac a najbolji prijatelj mi je Hrvat iz Visokog".
To znači da u istoj rečenici i negira i priznaje da različiti narodi čine Bosance. Totalno kontradiktorno.
Osoba može govoriti samo u svoje ime, kako se ona osjeća i za šta veže identitet. Ni pod razno ne može drugima govoriti šta su oni. Prvo osnove trebaš svariti, a tebi to ide jako teško.

To što biste vi Mirzu i Eldina nazor gurali u vašu verziju Bošnjaka je drugi par čarapa. Oni ne negiraju tebi da budeš to što smatraš da jesi, već oni smatraju da nisu isto što i ti niti bi nekoj Ivani govorili da je ona Bosanac ako ona ne smatra da jeste. Ključna razlika i apsolutno demokratski. Možda bi Bošnjaci bili danas kao Albanci da vaše elite bošnjaštvo nisu agresivno vezali za ummet po principu BiH -> Bošnjak -> Musliman. Tako da... kritiku uputi Aliji i onima nakon njega, a ne ljudima poput Havane. Dok to ne ispravite u vlastitom korpusu džaba krečite. Ako nećete nikad ispravljati i smatrate da je to savršeno onda prihvatite jednom za sva vremena da ima ljudi u vašem korpusu koji se s time ne mogu identificirati, jer je činjenica da je danas Bosanac ono što je Bošnjak bio nekad. Možda to za 50-100 godina bude bilo drugačije i to niko ne može garantovati.

A da... ne radi se o izboru. Radi se o "opstanku Bošnjaka". Takve i slične priče. 5% vas ugrožava. Jadna majko.
Moto Hrvata je " Bog i Hrvati", vojnike rs-a su odlikovali pravoslavni popovi, sva tri naroda su bliski svojoj većinskoj religiji a Srbi su umjesto Alije imali genocidaše radovana i sratka gdje je mainstream Srpstvo da negiraš genocid, pjevas pjesme o Srebrenici i ljubiš časni krst pa to opet ne ometa mnoge Hrvate ateiste da budu i dalje Hrvati niti Natašu Kandić i Čedu Jovanovića da budu Srbi.
Znači to šta pišeš je prilično tanak argument.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
MunDzi
Svadjalica
Svadjalica
Posts: 19015
Joined: 26 Jan 2020, 16:50
Has thanked: 715 times
Been thanked: 1390 times
Status: Offline

Re: Etnički Mješani Brakovi Smanjuju Broj Bošnjaka

Post by MunDzi » 27 Jan 2022, 01:04

Naseef Mushroom wrote: 27 Jan 2022, 00:26
MunDzi wrote: 26 Jan 2022, 18:54 Za nas naivne, sta su vam ti sendvicari?
To je postalo popularno na onom tamo forumu gdje su častili svakoga ko uputi kritike određenoj stranci koja je protivnik SDA, "Stranka časti u centrali sendvičem sa majonezom nakon smjene botovanja" zato sendvičari.
Najjadnije što se na taj fazon najviše pali forumaš kojeg bi zbog njegovih stavova najprije napali tamo da je sendvičar. Čak je ovdje neki forumaš ga razotkrio da su ga najurili sa onog tamo foruma (korisničko ime King...) pa valjda na taj način ublažava stetu dok sam ja sa onog foruma dobrovoljno otišao i vratit ću se kada opet budem imao volje, bez bana, svađe, niti me je ko otjerao pa sam valjda zbog toga opušteniji.
E cuj sendvic sa majonezom.
Mogli su vala saftali somunce sa jagnjetinom. Nije da ne mogu priustiti.

Ne vjerujem da su Fifija najurili.
Nije ovo Australija pa da se samo nepozeljni skupljaju. :ooo

bosanski migrant
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 494
Joined: 21 Jul 2021, 14:21
Has thanked: 12 times
Been thanked: 69 times
Status: Offline

Re: Etnički Mješani Brakovi Smanjuju Broj Bošnjaka

Post by bosanski migrant » 27 Jan 2022, 01:07

Pa nisu baš BiH i Hrvatska isto, nisu ni stanovnici Hrvatske u istoj poziciji kao stanovnici BiH. Tri naroda u BiH su jako slični sa tim nacionalnim retorikama s tim da su Hrvati i Srbi u boljoj poziciji jer i kad "izdaju" svoje ostajemo im mi. Vi ovim našim ne date disati, a nemaju ni rezervnog naroda ni rezervne države.

User avatar
Mister No
The Good, the Bad and the Ugly
The Good, the Bad and the Ugly
Posts: 31591
Joined: 28 Sep 2010, 18:17
Has thanked: 7128 times
Been thanked: 3862 times
Status: Offline

Re: Etnički Mješani Brakovi Smanjuju Broj Bošnjaka

Post by Mister No » 27 Jan 2022, 01:08

Fuddo wrote: 26 Jan 2022, 18:02
Taare wrote: 26 Jan 2022, 17:55

Pa jesam. Bošnjak po nacionalnosti, ali smo svi bosanci i hercegovci.
Tako je fufe



I hasiba ima isti vaku frizuru i dan danas
Sam ne zna pjevat
:D.
High Hopes...

Post Reply

Return to “Politika u BiH”

Who is online

Users browsing this forum: HAVANA and 2 guests