Etnički miješani brakovi smanjuju broj Bošnjaka

Politička dešavanja i aktuelnosti u Bosni i Hercegovini.

Moderators: Krokodil Behko, Duminjo

User avatar
Koteljubi_kadnisamtu
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6953
Joined: 17 Apr 2020, 03:03
Has thanked: 2739 times
Been thanked: 1279 times
Status: Offline

Re: Etnički miješani brakovi smanjuju broj Bošnjaka

Post by Koteljubi_kadnisamtu » 25 Feb 2022, 17:38

Pomijesala bi se da nebosnjakom ali ne bi u brak, da li to ide u negativnu statitiku Bosnjaka ?
Twiterka

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9719 times
Status: Offline

Re: Etnički miješani brakovi smanjuju broj Bošnjaka

Post by insomnia » 25 Feb 2022, 17:40

Ako ga izvadi na vrijeme mozes se nekako provuci
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
Šabović Adis
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11281
Joined: 06 May 2021, 19:30
Has thanked: 1936 times
Been thanked: 2121 times
Status: Offline

Re: Etnički miješani brakovi smanjuju broj Bošnjaka

Post by Šabović Adis » 25 Feb 2022, 17:59

Pa ne moraš se sa nebošnjakom, dovoljno je miješan brak, ko naprimjer Francuz i Njemica, i hopla - Bošnjak manje. Msm, tako naslov kaže. :o
Ne mereeee 👉👌

User avatar
Koteljubi_kadnisamtu
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6953
Joined: 17 Apr 2020, 03:03
Has thanked: 2739 times
Been thanked: 1279 times
Status: Offline

Re: Etnički miješani brakovi smanjuju broj Bošnjaka

Post by Koteljubi_kadnisamtu » 25 Feb 2022, 18:22

Pa to i pitam, ne shvatam i hvala za objasnjenje.
To bas ima smisla, ali ne ovo od Insomnije, nekako mi vuce na prostakluk.
Twiterka

User avatar
Šabović Adis
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11281
Joined: 06 May 2021, 19:30
Has thanked: 1936 times
Been thanked: 2121 times
Status: Offline

Re: Etnički miješani brakovi smanjuju broj Bošnjaka

Post by Šabović Adis » 25 Feb 2022, 18:25

Pa zeza se, bona, štatije. :valja
Ne mereeee 👉👌

User avatar
Koteljubi_kadnisamtu
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6953
Joined: 17 Apr 2020, 03:03
Has thanked: 2739 times
Been thanked: 1279 times
Status: Offline

Re: Etnički miješani brakovi smanjuju broj Bošnjaka

Post by Koteljubi_kadnisamtu » 25 Feb 2022, 18:28

Cuj sta mi je ? Pa ne volim prostakluke, eto, osim ako nisu u spavacoj sobi :oo
Twiterka

Superhik
Poneki mu pročitamo
Poneki mu pročitamo
Posts: 858
Joined: 11 Feb 2022, 21:53
Has thanked: 67 times
Been thanked: 181 times
Status: Online

Re: Etnički miješani brakovi smanjuju broj Bošnjaka

Post by Superhik » 25 Feb 2022, 18:29

Šabović Adis wrote: 25 Feb 2022, 15:37
insomnia wrote: 25 Feb 2022, 15:28 Asime ne cinis mi se jasnime. Osim toga imaju podatci o etnickoj pripadnosti ARBiH. Ali nije stvar u nama no u njima. Protiv koga smo to onda ratovali?
Poenta je da je ta ARBiH mješovitog karaktera (što se nekima izgleda ne sviđa?).
A vi ako niste ratovali protiv običnih terorista i paramilitarista bolje da niste ni ratovali. Šta ti nije jasno? :oo

P.S.
Nije podatci nego podaci.
Poenta je samo u tome jesi li za Bosnu ili protiv. Ako si za Bosnu, zar je bitno jesi li mijesan ili nemijesan, ili neko poput Komsica, Vikica, Bursaca,..
Ili da pojasnim nekima tenekima - more bit gubitak samo ako ce se Husina djeca iz mijesanog braka biti za RS protiv Bosne ili za Covicev treci protiv Bosne. Kako se ljudi koji su za Bosnu izjasnjavaju, u kojeg Boga vjeruju ako vjeruju,..koje su rase, svjetonazora,.. je nebitno. Bitno je da li su za Bosnu ili ne.

Mislim da je sama tema pocev od naslova pa do ovijeh sto su se tu nasli - uvreda za same Bosnjake.

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9719 times
Status: Offline

Re: Etnički miješani brakovi smanjuju broj Bošnjaka

Post by insomnia » 25 Feb 2022, 18:32

Bingov buraz wrote: 25 Feb 2022, 18:29
Šabović Adis wrote: 25 Feb 2022, 15:37

Poenta je da je ta ARBiH mješovitog karaktera (što se nekima izgleda ne sviđa?).
A vi ako niste ratovali protiv običnih terorista i paramilitarista bolje da niste ni ratovali. Šta ti nije jasno? :oo

P.S.
Nije podatci nego podaci.
Poenta je samo u tome jesi li za Bosnu ili protiv. Ako si za Bosnu, zar je bitno jesi li mijesan ili nemijesan, ili neko poput Komsica, Vikica, Bursaca,..
Ili da pojasnim nekima tenekima - more bit gubitak samo ako ce se Husina djeca iz mijesanog braka biti za RS protiv Bosne ili za Covicev treci protiv Bosne. Kako se ljudi koji su za Bosnu izjasnjavaju, u kojeg Boga vjeruju ako vjeruju,..koje su rase, svjetonazora,.. je nebitno. Bitno je da li su za Bosnu ili ne.

Mislim da je sama tema pocev od naslova pa do ovijeh sto su se tu nasli - uvreda za same Bosnjake.
A sta ako kazu: “to nije moj rat” ili “ ma pucaju budale sa brda”, “papci protiv raje”?
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

Superhik
Poneki mu pročitamo
Poneki mu pročitamo
Posts: 858
Joined: 11 Feb 2022, 21:53
Has thanked: 67 times
Been thanked: 181 times
Status: Online

Re: Etnički miješani brakovi smanjuju broj Bošnjaka

Post by Superhik » 25 Feb 2022, 18:36

insomnia wrote: 25 Feb 2022, 18:32
Bingov buraz wrote: 25 Feb 2022, 18:29

Poenta je samo u tome jesi li za Bosnu ili protiv. Ako si za Bosnu, zar je bitno jesi li mijesan ili nemijesan, ili neko poput Komsica, Vikica, Bursaca,..
Ili da pojasnim nekima tenekima - more bit gubitak samo ako ce se Husina djeca iz mijesanog braka biti za RS protiv Bosne ili za Covicev treci protiv Bosne. Kako se ljudi koji su za Bosnu izjasnjavaju, u kojeg Boga vjeruju ako vjeruju,..koje su rase, svjetonazora,.. je nebitno. Bitno je da li su za Bosnu ili ne.

Mislim da je sama tema pocev od naslova pa do ovijeh sto su se tu nasli - uvreda za same Bosnjake.
A sta ako kazu: “to nije moj rat” ili “ ma pucaju budale sa brda”, “papci protiv raje”?
Onda ih pisaj. Imas podatke da to uglavnom mijesani govore?

User avatar
Šabović Adis
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11281
Joined: 06 May 2021, 19:30
Has thanked: 1936 times
Been thanked: 2121 times
Status: Offline

Re: Etnički miješani brakovi smanjuju broj Bošnjaka

Post by Šabović Adis » 25 Feb 2022, 18:39

Bingov buraz wrote: 25 Feb 2022, 18:29
Šabović Adis wrote: 25 Feb 2022, 15:37

Poenta je da je ta ARBiH mješovitog karaktera (što se nekima izgleda ne sviđa?).
A vi ako niste ratovali protiv običnih terorista i paramilitarista bolje da niste ni ratovali. Šta ti nije jasno? :oo

P.S.
Nije podatci nego podaci.
Poenta je samo u tome jesi li za Bosnu ili protiv. Ako si za Bosnu, zar je bitno jesi li mijesan ili nemijesan, ili neko poput Komsica, Vikica, Bursaca,..
Ili da pojasnim nekima tenekima - more bit gubitak samo ako ce se Husina djeca iz mijesanog braka biti za RS protiv Bosne ili za Covicev treci protiv Bosne. Kako se ljudi koji su za Bosnu izjasnjavaju, u kojeg Boga vjeruju ako vjeruju,..koje su rase, svjetonazora,.. je nebitno. Bitno je da li su za Bosnu ili ne.

Mislim da je sama tema pocev od naslova pa do ovijeh sto su se tu nasli - uvreda za same Bosnjake.
A eto...izgleda, kako ova junačina kaže, da im ove rede ne trebaju ni vikići ni šiberi ni divjaci jer nije ovo devedezdruga. Morebit misli formirat čisto bošnjačku armiju na čisto bošnjačkom teritoriju ( koji bi prvo moro nekako očistit..aaaa....recimo etnički :valja ) haj mu ga znaj. Plus neke prekopičke meni spominje, kontaš ga ti šta? :valja
Ne mereeee 👉👌

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9719 times
Status: Offline

Re: Etnički miješani brakovi smanjuju broj Bošnjaka

Post by insomnia » 25 Feb 2022, 18:39

Bingov buraz wrote: 25 Feb 2022, 18:36
insomnia wrote: 25 Feb 2022, 18:32

A sta ako kazu: “to nije moj rat” ili “ ma pucaju budale sa brda”, “papci protiv raje”?
Onda ih pisaj. Imas podatke da to uglavnom mijesani govore?
Imam
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

Ma znas
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1425
Joined: 12 Nov 2021, 20:11
Has thanked: 10 times
Been thanked: 137 times
Status: Offline

Re: Etnički miješani brakovi smanjuju broj Bošnjaka

Post by Ma znas » 25 Feb 2022, 19:03

Sve nam lijepo napisa Adis kao da je iz mijesanog braka.

Problem je samo u izjasnjsvanju djece iz mjesovitog braka a izjasnjsvanje na neki nacin odredjuje i pripadnost politici koju preferira, to jest da li im se dopadaju: Dodik, Covici, Karadzic, Mladic, Boban, Praljak i njima slicni.

Inace, u BiH ima malo Komsica Vikica, Miokovica itd. Daj Boze da BiH ima sto vise patriota koji je vole a malo ili nikako razbijaca tipa Dodik, Covic, Boban i Karadjic.

:ples :kiss
Last edited by Ma znas on 25 Feb 2022, 19:08, edited 1 time in total.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11835
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2928 times
Been thanked: 2599 times
Status: Offline

Re: Etnički miješani brakovi smanjuju broj Bošnjaka

Post by Naseef Mushroom » 25 Feb 2022, 19:07

Bingov buraz wrote: 25 Feb 2022, 11:45
Naseef Mushroom wrote: 25 Feb 2022, 11:33
Nakon onog govora karadžića gdje prijeti da će Bošnjaci otići u nestanak i genocida u Srebrenici je itekako važno hoće li Husein svršiti u Fatu ili Maru.

Ustvari nije važno, neka svrši, ženi, pravi desetero djece, ima multi-kulti brak ali da ne zaboravlja svoju tradiciju i onih 50% u braku.

I kakve veze ima priča o korumpiranim političarima sa tom temom? U Izraelu izađe hiljadu jevreja da protestuju protiv korumpiranog Netanyahua ali su i dalje složni svi, i neki izraelski obućar i Netanyahu, i neki hollywoodski glumac jevrejskog porijekla što spava na dolatima i šmrkće kokain za teme vezane za njihov narod.
Vodi ti radije racuna o svojoj kiti a ne necijoj drugoj.
I vodi radije racuna o svojoj tradiciji, politici,... ako to uopce imas definisano i jasno. Meni do sada ovo tvoje izgleda vise kao bosnjastvo u nekoj mahalskoj verziji. Covjek bi se rasplakao haman citajuci tvoje zadnje komentare gdje si maltene ugrozen od mijesanih.
Lako je prihvatiti bosnjastvo u onoj svojoj tolerantnoj, modernoj, nacionalnoj, demokratskoj,.. verziji i izdanju. Ovo tvoje tesko i nemijesanima

Ne rece mi po cemu mislis da si ti predstavnik i dusebriznik bosnjastva. Sudeci po tvojim komentarima a i avataru reklo bi se da ti je vjera primarni identitet i rekla-kazala.
Eto vidiš, kod zadnje rečenice praviš veliku grešku.
Da, kod mog avatara, potpisa i postova se vidi koji je moj stav ali uđi npr. na forum drugih naroda npr. hrvatskog naroda. Neko će imati avatar Tuđmana, neko Čovića, Komšića, neko Gotovine, neko Tita. Neko će pisati Bog i Hrvati, neko da Bog ne postoji, neko će imati grb herceg-bosne,neko zastavu SFRJ ali niko od njih nije veći ili manji Hrvat od ostalih.

To što ti pišeš je samo izgovor koji mnoge koriste da bi satanizirali Bošnjake, distancirali se od njih i smanjili broj na Popisu. Ja npr. nemam nikakav problem ni sa FGRom, ni Titoistom, ni komunistom, mi djecom mješovitog braka, ni Jugonostalgičarom niti ih smatram manjim Bošnjacima od mene, čak ni one koji se kunu u Fikreta Abdića ili u Vučića u Sandžaku, problem je kada oni sami bježe od Bošnjanstva kao đavo od krsta dok od Srpstva i Hrvatstva ne bježe.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9719 times
Status: Offline

Re: Etnički miješani brakovi smanjuju broj Bošnjakaz

Post by insomnia » 25 Feb 2022, 19:09

Znas kako kaze ona ilahija “istina je samo jedna”
Image
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

Superhik
Poneki mu pročitamo
Poneki mu pročitamo
Posts: 858
Joined: 11 Feb 2022, 21:53
Has thanked: 67 times
Been thanked: 181 times
Status: Online

Re: Etnički miješani brakovi smanjuju broj Bošnjakaz

Post by Superhik » 25 Feb 2022, 19:16

insomnia wrote: 25 Feb 2022, 19:09 Znas kako kaze ona ilahija “istina je samo jedna”
Image

Hoces da kazes da Bosnjak moze biti samo borac Armija BiH i musliman? Sta cemo onda sa svima onima nemijesanim deklarisanim Bosnjacima koji nisu bili ni u ratu, niti su vjernici, plus sto govore kako i sam kazes "budale sa brda, nije ovo moj rat,... "


Podsjecam - tema je ispadanje iz Bosnjastva. Pa definisi mi Bosnjastvo ako nije samo ucesce u ratu.

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9719 times
Status: Offline

Re: Etnički miješani brakovi smanjuju broj Bošnjaka

Post by insomnia » 25 Feb 2022, 19:17

Ne hocu da vas zamolim da me popustite sa tom pricom o borbi protiv budala sa brda
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

Superhik
Poneki mu pročitamo
Poneki mu pročitamo
Posts: 858
Joined: 11 Feb 2022, 21:53
Has thanked: 67 times
Been thanked: 181 times
Status: Online

Re: Etnički miješani brakovi smanjuju broj Bošnjaka

Post by Superhik » 25 Feb 2022, 19:18

Naseef Mushroom wrote: 25 Feb 2022, 19:07
Bingov buraz wrote: 25 Feb 2022, 11:45

Vodi ti radije racuna o svojoj kiti a ne necijoj drugoj.
I vodi radije racuna o svojoj tradiciji, politici,... ako to uopce imas definisano i jasno. Meni do sada ovo tvoje izgleda vise kao bosnjastvo u nekoj mahalskoj verziji. Covjek bi se rasplakao haman citajuci tvoje zadnje komentare gdje si maltene ugrozen od mijesanih.
Lako je prihvatiti bosnjastvo u onoj svojoj tolerantnoj, modernoj, nacionalnoj, demokratskoj,.. verziji i izdanju. Ovo tvoje tesko i nemijesanima

Ne rece mi po cemu mislis da si ti predstavnik i dusebriznik bosnjastva. Sudeci po tvojim komentarima a i avataru reklo bi se da ti je vjera primarni identitet i rekla-kazala.
Eto vidiš, kod zadnje rečenice praviš veliku grešku.
Da, kod mog avatara, potpisa i postova se vidi koji je moj stav ali uđi npr. na forum drugih naroda npr. hrvatskog naroda. Neko će imati avatar Tuđmana, neko Čovića, Komšića, neko Gotovine, neko Tita. Neko će pisati Bog i Hrvati, neko da Bog ne postoji, neko će imati grb herceg-bosne,neko zastavu SFRJ ali niko od njih nije veći ili manji Hrvat od ostalih.

To što ti pišeš je samo izgovor koji mnoge koriste da bi satanizirali Bošnjake, distancirali se od njih i smanjili broj na Popisu. Ja npr. nemam nikakav problem ni sa FGRom, ni Titoistom, ni komunistom, mi djecom mješovitog braka, ni Jugonostalgičarom niti ih smatram manjim Bošnjacima od mene, čak ni one koji se kunu u Fikreta Abdića ili u Vučića u Sandžaku, problem je kada oni sami bježe od Bošnjanstva kao đavo od krsta dok od Srpstva i Hrvatstva ne bježe.
Da se mi ne naduravamo dalje - sta je po tebi Bosnjastvo, kako se moze definisati, objasniti, prepoznati,..? Pa da znademo kako covjek moze ispasti iz toga.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11835
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2928 times
Been thanked: 2599 times
Status: Offline

Re: Etnički miješani brakovi smanjuju broj Bošnjaka

Post by Naseef Mushroom » 25 Feb 2022, 19:18

Šabović Adis wrote: 25 Feb 2022, 14:07
Naseef Mushroom wrote: 25 Feb 2022, 11:33
Nakon onog govora karadžića gdje prijeti da će Bošnjaci otići u nestanak i genocida u Srebrenici je itekako važno hoće li Husein svršiti u Fatu ili Maru.

Ustvari nije važno, neka svrši, ženi, pravi desetero djece, ima multi-kulti brak ali da ne zaboravlja svoju tradiciju i onih 50% u braku.

I kakve veze ima priča o korumpiranim političarima sa tom temom? U Izraelu izađe hiljadu jevreja da protestuju protiv korumpiranog Netanyahua ali su i dalje složni svi, i neki izraelski obućar i Netanyahu, i neki hollywoodski glumac jevrejskog porijekla što spava na dolarima i šmrkće kokain za teme vezane za njihov narod.
Bolan Nazife...imaš li ti blage veze zahvaljujući čemu Karadžićeva priča o islamskoj Bosni i muslimanskom Sarajevu nikad nije pila vode? Kad se već Karadžića laćaš, jel. Jesi kad čuo za Kljujića? Lazovića? Jesu oni fakat bili na pogrešnoj strani? Samo zbog tog sitnog detalja sva mu priča pada u vodu, nikakvog legitimiteta on nema da govori o BiH. I ne samo on. Boaln Nazife! :valja Kad ti već mješovitii brak smeta da te pitam ovo: smeta li ti mješovito Predsjedništvo? Znam, nije ti smetalo ono ratno al šta je sad s ovim mirnodopskim? Jel se ti fakat zalažeš za Srbima srpsko predsjedinštvo i srpska država, Hrvatima hrvatsko i hrvatska država i Bošnjacima bošnjačko i bošnjačka? Msm, ako da, dobićeš najgromoglasniji aplauz ikad i od Dodika i od Ćovića. :valja
P.S.
I ne fataj se Jevreja, nikako ti to ne služi na čast.
Pa ti citiraš moj post gdje me okrivjuješ da mi smeta mjesoviti brak a piše u tom citiranom postu šta sam napisao da mi smeta i šta mi ne smeta.

Nemoj se fokusirati na islamsko Sarajevo kod karadžića već na srpsko Sarajevo jer je na to mislio. karadžiću nije nikada smetalo bošnjačko/muslimansko/islamsko Sarajevo jer on tu viziju nije nikada imao u glavi već su mu smetali Bošnjaci kao strano tijelo u srpskom Sarajevu.

Biti na strani dobra nije nikada pogrešna strana ali to ne mijenja činjenicu da agresija na Republiku Bosnu i Hercegovinu nije bila uništenje svih Bosanaca i Hercegovaca inače bi se čulo za pokolj mnogih sela gdje su bili većinski bosanski Srbi počinjen od strane Srbijanaca a ne samo Bošnjaka i ostalih koji su ostali u većinski bošnjačkim mjestima.

Odakle ti da bi se ja zalagao za takvo predsjedništvo i po čemu si to shvatio?
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

Superhik
Poneki mu pročitamo
Poneki mu pročitamo
Posts: 858
Joined: 11 Feb 2022, 21:53
Has thanked: 67 times
Been thanked: 181 times
Status: Online

Re: Etnički miješani brakovi smanjuju broj Bošnjaka

Post by Superhik » 25 Feb 2022, 19:19

insomnia wrote: 25 Feb 2022, 19:17 Ne hocu da vas zamolim da me popustite sa tom pricom o borbi protiv budala sa brda
Ja tu pricu cujem uglavnom od nemijesanih.

Po rezultatima Popisa nebih rekao da par promila Ostalih prednjaci u tome.

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9719 times
Status: Offline

Re: Etnički miješani brakovi smanjuju broj Bošnjaka

Post by insomnia » 25 Feb 2022, 19:20

Bingov buraz wrote: 25 Feb 2022, 19:18
Naseef Mushroom wrote: 25 Feb 2022, 19:07
Eto vidiš, kod zadnje rečenice praviš veliku grešku.
Da, kod mog avatara, potpisa i postova se vidi koji je moj stav ali uđi npr. na forum drugih naroda npr. hrvatskog naroda. Neko će imati avatar Tuđmana, neko Čovića, Komšića, neko Gotovine, neko Tita. Neko će pisati Bog i Hrvati, neko da Bog ne postoji, neko će imati grb herceg-bosne,neko zastavu SFRJ ali niko od njih nije veći ili manji Hrvat od ostalih.

To što ti pišeš je samo izgovor koji mnoge koriste da bi satanizirali Bošnjake, distancirali se od njih i smanjili broj na Popisu. Ja npr. nemam nikakav problem ni sa FGRom, ni Titoistom, ni komunistom, mi djecom mješovitog braka, ni Jugonostalgičarom niti ih smatram manjim Bošnjacima od mene, čak ni one koji se kunu u Fikreta Abdića ili u Vučića u Sandžaku, problem je kada oni sami bježe od Bošnjanstva kao đavo od krsta dok od Srpstva i Hrvatstva ne bježe.
Da se mi ne naduravamo dalje - sta je po tebi Bosnjastvo, kako se moze definisati, objasniti, prepoznati,..? Pa da znademo kako covjek moze ispasti iz toga.
Patriotizam
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

Post Reply

Return to “Politika u BiH”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 24 guests