Savez za bolju budućnost

Politička dešavanja i aktuelnosti u Bosni i Hercegovini.

Moderators: Krokodil Behko, Duminjo

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Savez za bolju budućnost

Post by KOMESAR » 23 Feb 2018, 22:09

Armin Cibra


RADONČIĆEVO PRIJATELJSTVO SA SRBIJANSKIM
RATNIM ZLOČINCIMA,TAJKUNIMA I POLITIČARIMA

Fahrudin Radončić je imao svakodnevne kontakte sa utjecajnim ljudima iz Srbije.U vrijeme kada je organizirao ubistvo Ramiza Delalića Ćele,Fahrudin Radončić je ostvario više telefonskih kontakata sa Frankom Simatovićem-Frenkijem,osnivačem Srbijanske "Jedinice za specijalne operacije" (JSO).Tada je Radončić doslovno rekao Simatoviću "Frenki genije,treba mi strijelac za Delalića".
Veza između Frenkija Simatovića i Fahrudina Radončića dokumentovana je i za vrijeme agrsije na BIH,kada je JSO vršila stravične zločine nad bošnjackim muslimanskim civilima,zbog čega je Frenki Simatović procesuiran pred međunarodnim Sudom u Hagu.U tom periodu Fahrudin Radončić je bio angažiran u kabinetu načelnika glavnog štaba ARBIH,tretiran od strane SDB BIH kao saradnik JNA i neprijateljskih srbijanskih paravojnih formacija pod pseudonimom "NOVINAR".

Jedan od Radončićevih poslovnih partnera iz Srbije je i tajkun Miroslav Mišković.
Miroslav Mišković je vlasnik srbijanske firme „Delta Holding“, čija je upravna zgrada u Beogradu i koji u regiji ima više otvorenih Delta cyti centara kao i drugih svojih firmi. Godine 2007., Miroslav Mišković prvi put dolazi u Sarajevo, kojom prilikom sa saradnicima slijeće na Sarajevski aerodrom. Njegovi tadašnji saradnici, koji su došli s njim, bili su Milka Forcan, Miškovićeva zamjenica, Vojin Lazarević i izvjesni Đorđije. Fahrudin Radončić je meni rekao da naša vozila preuzmu delegaciju iz Srbije i dovezemo je kod njega u kabinet, u hotel „Radon Plaza“, na 10. sprat. To smo i uradili. Blindiranim „audijem A-8“ dovezao sam Miroslava Miškovića i njegovu zamjenicu Milku Forcan, a u drugim vozilima su dovezeni ostali članovi delegacije i njihov prtljag. Nakon posjete u kabinetu Fahrudina Radončića i obilaska hotela „Radon Plaza“, Miroslava Miškovića i ostale smo odvezli u obilazak Radončićevog tornja koji je tada bio u izgradnji, a nakon toga, Miroslava Miškovića i ostale smo, istog dana, odvezli na sarajevski aerodrom i ispratili na let za Beograd.

Nakon toga, u narednom periodu, Miškovićevi saradnici, Vojin Lazarević i Đorđije, više puta su dolazili u „Avaz“ kod Radončića, kao i kod generalnog direktora „Grupacije Avaz“ Šabana Bajre. Također, poslije toga, krajem 2007. godine, ponovo je dolazio i Miroslav Mišković. Vozili smo ih na neke lokacije i u neke firme koje bi oni eventualno kupili a za čiju je prodaju kod bh. vlasnika lobirao Fahrudin Radončić. Tako sam Miroslava Miškovića vozio u firmu „Standard“, „Sarabon“, „Žicu“, „Energoinvest dalekovodi“, na lokaciju Kula, u Sarajevu,gdje je Mišković gledao zemljište, kao i na više lokacija u Mostaru, od kojih se sjećam velike zemljišne površine blizu skretanja za Blagaj. Na te lokacije u Mostaru vodio nas je Ekrem Lekić, koji nas je čekao u Mostaru, a sa mnom u vozilu iz Sarajeva su došli generalni direktor grupacije „Avaz“ Šaban Bajro i Miškovićev saradnik za nekretnine izvjesni Đorđije. U tom periodu, Radončić i Miroslav Mišković u Sarajevu su registrovali firmu pod nazivom „President nekretnine“ za čijeg direktora je imenovan dotadašnji generalni direktor grupacije „Avaz“ Bajro Šaban. Sjedište firme „President nekretnine“ bilo je u poslovnoj zgradi „Unipromet“ u Sarajevu.

Isto tako, delegacija „Avaza“ koju je predvodio Fahrudin Radončić, nekoliko puta je išla u posjetu Miroslavu Miškoviću u njegovu kompaniju „Delta Holding“ u Beogradu. U tim prilikama išli smo automobilima, gdje su pored Radončića bili generalni direktor grupacije „Avaz“ i direktor „Prezindent nekretnine“ Šaban Bajro, kao i tadašnji finansijski direktori i direktori marketinga „Avaza“. Za odlaske kod Miškovića u „Delta Holding“, u Beogradu, Radončić je iznajmio privatni avion firme „Pink“, s obzirom da je bio u bliskim vezama sa Željkom Mitrovićem, vlasnikom TV „Pink“.

SRBIJANSKI VRH ODLUČIO DA LAGUMDŽIJA OSTANE NA FUNKCIJI MINISTRA VANJSKIH POSLOVA

Jedan od najvažnijih sastanaka u kompaniji „Delta Holding“, kod Miroslava Miškovića, bio je 30. augusta 2012. godine. Te godine, politička situacija u Bosni i Hercegovini se usložnjavala iz dana u dan. Fahrudin Radončić i predsjednik SDP-a Zlatko Lagumdžija, nakon što je došlo do njihovog pomirenja, svakodnevno su se sastajali na Ekonomskom fakultetu u Sarajevu i u kabinetu Zlatka Lagumdžije, gdje je on radio kao profesor. Isto tako, Radončić i Lagumdžija su se, jedno vrijeme, svaku noć sastajali u objektu „Vinoteka“. Na ovim sastancima su prisustvovali tadašnji federalni ministar MUP-a i član SDP-a Predrag Kurteš, direktor „Elektroprivrede“ BiH Elmedin Grabovica, direktor Kliničkog centra Sarajevo Rusmir Mesihović, također član SDP-a, Lagumdžijin rođak Damir Fazlić Grok, Bakir Hadžiomerović, urednik na Federalnoj televiziji, Željko Komšić, koji je tada bio još aktivni član SDP-a...

Fahrudin Radončić i Zlatko Lagumdžija, u to vrijeme, zagovarali su ekspresno izbacivanje iz vlasti Lagumdžijinog tadašnjeg koalicionog partnera - SDA. U tom periodu, Lagumdžija i Radončić su Radončićevim privatnim avionom putovali u Banja Luku, na sastanak sa Miloradom Dodikom, odnosno na sastanak takozvane šestorke u koaliciji. Mi smo ih sa aerodroma Mahovljani, u Banjoj Luci, vozili automobilima kojima smo ranije otišli u Banja Luku do mjesta sastanka u Banjoj Luci. Tom prilikom, Lagumdžija i Radončić su međusobno ismijavali predsjednika SDA Sulejmana Tihića, nazivajući ga „osmi putnik“ i „neželjen gost“. U to vrijeme Milorad Dodik, predsjednik SNSD, kao i Sulejman Tihić, predsjednik SDA, na državnom nivou su tražili smjenu Zlatka Lagumdžije tadašnjeg ministra vanjskih poslova. Lagumdžijina smjena u to vrijeme nikako nije odgovarala Radončiću, s obzirom da je imao apetite i obećanja od Zlatka Lagumdžije da bi Radončić dobio funkciju ministra sigurnosti BiH. S obzirom da Radončić ni na koji način nije mogao umoliti Dodika, iako je snjim blizak prijatelj, da povuče zahtjev za Lagumdžijinu smjenu, dana 30. avgusta 2012. godine, Radončić ugovara sastanak sa političkim vrhom Srbije, koji bi se održao u Beogradu, u kabinetu Radončićevog poslovnog prijatelja Miroslava Miškovića, u sjedištu njegove kompanije „Delta Holding“.

Sa Radončićem sam dana 29. avgusta radio kao vozač u popodnevnim satima. Bili smo u restoranu „Elit“, na 31. spratu „Avazovog“ tornja, gdje mi je Radončić, kada smo izlazili iz restorana, rekao da ujutro dođem u odijelu i sa pasošem, da idemo nas dvojica sami na put u Beograd njegovim privatnim avionom i da o tome ne govorim nikome, pa čak ni ostalim vozačima i pratiocima iz njegovog tima.

Dana 30. avgusta 2012. godine, u jutarnjim satima, Radončićevim privatnim avionom, sa Sarajevskog aerodroma, Radončić i ja smo odletjeli za Beograd, gdje smo, oko 11 sati istog dana, sletjeli na beogradski aerodrom Surčin. Na aerodromu nas je čekao Miškovićev lični vozač sa blindiranim vozilom BMW i prevezao nas do upravne zgrade „Delta Holding“ u Beogradu. Tu nas je srdačno u kabinetu primio Miroslav Mišković, gdje su on i Radončić prešli u salu za sastanke a ja sam ostao u predsoblju te sale. Ubrzo, Miškoviću i Radončiću su se pridružili, prvo tadašnji ministar unutrašnjih poslova Srbije, Ivica Dačić, koji je došao u pratnji više tjelohranitelja. Zatim, u salu za sastanke došao je tadašnji predsjednik Srbije, Tomislav Nikolić, sa obezbjeđenjem, koji se srdačno pozdravio sa Radončićem i ostalima, Dačićem i Miškovićem.

Vrata sale u kojoj je bio sastanak bila su otvorena. Vidio sam da je sastanak tekao neuobičajeno, jer je Miroslav Mišković napadao Radončića, govoreći mu: „Fahro, dogovorimo se jedno a ti radiš drugo.“ Nakon pola sata ili sat vremena, u kabinet Miroslava Miškovića, vidno uznemiren, pojavio se predsjednik RS-a Milorad Dodik, sa obezbjeđenjem, koji je bio opuštenije obučen, za razliku od ostalih. Dolaskom Milorada Dodika u salu za sastanke, dolazi do kulminacije sastanka i eskalacije svih događaja na tom sastanku. Praktično, Radončić biva ugrožen na sastanku u smislu da su se svi najmanje po jednom ljutito obratili njemu, govoreći da je dvoličan, da se ne drži dogovora, da radi samo za svoje interese. Predsjednik Srbije, Tomislav Nikolić, se tada obratio Radončiću riječima: „Fahro, ti znaš da je Srbija majka politike i kada se dogovorimo nešto, to treba da bude tako, a ne da dolaziš ovdje samo kada ti treba pomoć.“

Nakon toga, politički vrh Srbije je utjecao na Dodika, da odustane od smjene Zlatka Lagumdžije, što je Dodik kategorički odbijao pravdajući to, navodno, neoprostivim greškama Lagumdžije prema srpskim interesima. Tada je Ivica Dačić rekao da se ovdje ne radi o Zlatku Lagumdžiji, već o Radončiću, i da Dodik treba da povuče zahtjev za smjenu Lagumdžije radi Radončića. Predsjednik Srbije Tomislav Nikolić je rekao Dodiku, a ujedno i svima: „Fahro nama u Bosni treba na poziciji, a ne u opoziciji.“ Dalji tok sastanka je prešao u zajednički dogovor, a zatim su nastavili sa druženjem, ručkom i zabavom, jer je Dodik udovoljio srbijanskom vrhu i Radončiću, obećavši da će odustati od zahtjeva za smjenu Lagumdžije sa funkcije ministra vanjskih poslova.

U večernjim satima, Radončića i mene je Miškovićev lični vozač blindiranim BMW odvezao na aerodrom Surčin. U putu do aerodroma, Radončić je pozvao Lagumdžiju i rekao mu: „Genije, napatio sam se, ali uspjeli smo. Čekaj me, za sat vremena u „Libertasu“. U avionu, dok smo letjeli prema Sarajevu, Radončić mi je više puta oštro skrenuo pažnju i zaprijetio da nikada nikome i ni ukojem slučaju ne smijem reći gdje smo bili, koga sam vidio i šta sam čuo.

Nakon što smo sletjeli na Sarajevski aerodrom, gdje nas je čekao eskort od dva vozila Radončićevog obezbjeđenja, Radončić mi je rekao da uzmem blindiranog džipa i da on i ja sami odemo do „Libertasa“, a da ostalim pratiocima kažem da idu u Avazov toranj. Kada smo napustili Sarajevski aerodrom, uzeo sam blindirano vozilo i odvezao Radončića u restoran „Libertas“, gdje ga je već čekao sam za stolom tadašnji ministar vanjskih poslova BiH i predsjednik SDP-a Zlatko Lagumdžija.
Radončić je tom prilikom rekao Lagumdžiji: „Bilo je teško. Mene su napali zbog nekih stvari. Dodika su hitno pozvali da dođe. Došao je. Bit će ti sve završeno, ali držat će te pod ovom istom pričom koju Dodik priča da će te smijeniti, sve do zadnjeg momenta, tako da nećeš moći vjerovati da će ti pomoći. Nećeš biti smijenjen.“

( 31.Poglavlje knjige "FAHRUDIN RADONČIĆ MAFIJAŠ U PODZEMLJU BALKANA" )
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
gaga
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1291
Joined: 07 Jan 2018, 22:02
Status: Offline

Re: Savez za bolju budućnost

Post by gaga » 23 Feb 2018, 22:15

Dobra knjiga
Pametni uce i od budala, budale ni od pametnih

User avatar
Veca
Uvijek slobodna!
Uvijek slobodna!
Posts: 26289
Joined: 08 Dec 2012, 19:16
Location: Sikirevci! ---- Dijasporo, od pomoći su potrebna samo finansijska sredstva!
Has thanked: 14162 times
Been thanked: 3740 times
Status: Online

Re: Savez za bolju budućnost

Post by Veca » 23 Feb 2018, 22:27

...ovo je Sejlina knjiga!
Zena koja ima kcer, sjedi na stolici-zena koja ima sinove naslanja se na zid.

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Savez za bolju budućnost

Post by KOMESAR » 23 Feb 2018, 22:30

Veca wrote: 23 Feb 2018, 22:27 ...ovo je Sejlina knjiga!
Nije ,nego Cibrina! Mozda izgleda malo glup,ali je covjek biljezio svaki ternutak proveden sa Tornjakom (covjek iz tornja).
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
Veca
Uvijek slobodna!
Uvijek slobodna!
Posts: 26289
Joined: 08 Dec 2012, 19:16
Location: Sikirevci! ---- Dijasporo, od pomoći su potrebna samo finansijska sredstva!
Has thanked: 14162 times
Been thanked: 3740 times
Status: Online

Re: Savez za bolju budućnost

Post by Veca » 23 Feb 2018, 22:34

...daj ba, ta pizdurina cibra, ukro od nje!
Zena koja ima kcer, sjedi na stolici-zena koja ima sinove naslanja se na zid.

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Savez za bolju budućnost

Post by KOMESAR » 23 Feb 2018, 22:36

Veca wrote: 23 Feb 2018, 22:34 ...daj ba, ta pizdurina cibra, ukro od nje!
Pa, nije ona mogla prebaciti svaleku mu preko ograde visoke dva i po metra?
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
Veca
Uvijek slobodna!
Uvijek slobodna!
Posts: 26289
Joined: 08 Dec 2012, 19:16
Location: Sikirevci! ---- Dijasporo, od pomoći su potrebna samo finansijska sredstva!
Has thanked: 14162 times
Been thanked: 3740 times
Status: Online

Re: Savez za bolju budućnost

Post by Veca » 23 Feb 2018, 22:36

...znam ja da on puno zna, ali je ona napisala knjigu, a on ju izlevatio! ...treba mu udove polomit, makar!
Zena koja ima kcer, sjedi na stolici-zena koja ima sinove naslanja se na zid.

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Savez za bolju budućnost

Post by KOMESAR » 23 Feb 2018, 22:37

Veca wrote: 23 Feb 2018, 22:27 ...ovo je Sejlina knjiga!
Knjiga je poucna za one koji pameti imaju,jer u njoj je pokazan sav jad u koji nas je bacila SDA.
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Savez za bolju budućnost

Post by KOMESAR » 23 Feb 2018, 22:38

gaga wrote: 23 Feb 2018, 22:15Dobra knjiga
Knjiga je poucna za one koji pameti imaju,jer u njoj je pokazan sav jad u koji nas je bacila SDA.
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
Veca
Uvijek slobodna!
Uvijek slobodna!
Posts: 26289
Joined: 08 Dec 2012, 19:16
Location: Sikirevci! ---- Dijasporo, od pomoći su potrebna samo finansijska sredstva!
Has thanked: 14162 times
Been thanked: 3740 times
Status: Online

Re: Savez za bolju budućnost

Post by Veca » 23 Feb 2018, 22:43

...pa nije scepo sda :hihi ...dobra knjiga, da ...sta je covjek sve napravio, a stoji usred Sarajeva, k'o piramida! ...e moj sinko, vi ste svjetsko ruglo!
Zena koja ima kcer, sjedi na stolici-zena koja ima sinove naslanja se na zid.

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Savez za bolju budućnost

Post by KOMESAR » 23 Feb 2018, 22:50

Veca wrote: 23 Feb 2018, 22:43 ...pa nije scepo sda :hihi ...dobra knjiga, da ...sta je covjek sve napravio, a stoji usred Sarajeva, k'o piramida! ...e moj sinko, vi ste svjetsko ruglo!
Upravo to sto si rekao da stoji usred Sarajeva,ko piramida,i pored tolikoe gadosti koje je naopravio, govori dokle nas je dovela nasa draga SDA.
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
gaga
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1291
Joined: 07 Jan 2018, 22:02
Status: Offline

Re: Savez za bolju budućnost

Post by gaga » 23 Feb 2018, 22:55

KOMESAR wrote: 23 Feb 2018, 22:50
Veca wrote: 23 Feb 2018, 22:43 ...pa nije scepo sda :hihi ...dobra knjiga, da ...sta je covjek sve napravio, a stoji usred Sarajeva, k'o piramida! ...e moj sinko, vi ste svjetsko ruglo!
Upravo to sto si rekao da stoji usred Sarajeva,ko piramida,i pored tolikoe gadosti koje je naopravio, govori dokle nas je dovela nasa draga SDA.
Bolje ne dirati govno,samo ce istruhnuti.Ako ga sada dirnes sve se se razmeljati,,nece ljudi moci zivjet od tog smrada.Kad spomenes to govno F.R. dodje mi da povratim,smrdi necovjestvom. :bua
Pametni uce i od budala, budale ni od pametnih

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Savez za bolju budućnost

Post by KOMESAR » 23 Feb 2018, 22:57

gaga wrote: 23 Feb 2018, 22:55
KOMESAR wrote: 23 Feb 2018, 22:50
Veca wrote: 23 Feb 2018, 22:43 ...pa nije scepo sda :hihi ...dobra knjiga, da ...sta je covjek sve napravio, a stoji usred Sarajeva, k'o piramida! ...e moj sinko, vi ste svjetsko ruglo!
Upravo to sto si rekao da stoji usred Sarajeva,ko piramida,i pored tolikoe gadosti koje je naopravio, govori dokle nas je dovela nasa draga SDA.
Bolje ne dirati govno,samo ce istruhnuti.Ako ga sada dirnes sve se se razmeljati,,nece ljudi moci zivjet od tog smrada.Kad spomenes to govno F.R. dodje mi da povratim,smrdi necovjestvom. :bua
Smrdi i svi to osjetimo,a korumpirano (SDA) tuzilastvo ne moze to da dokaze,kako?
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
Veca
Uvijek slobodna!
Uvijek slobodna!
Posts: 26289
Joined: 08 Dec 2012, 19:16
Location: Sikirevci! ---- Dijasporo, od pomoći su potrebna samo finansijska sredstva!
Has thanked: 14162 times
Been thanked: 3740 times
Status: Online

Re: Savez za bolju budućnost

Post by Veca » 23 Feb 2018, 23:00

KOMESAR wrote: 23 Feb 2018, 22:50
Veca wrote: 23 Feb 2018, 22:43 ...pa nije scepo sda :hihi ...dobra knjiga, da ...sta je covjek sve napravio, a stoji usred Sarajeva, k'o piramida! ...e moj sinko, vi ste svjetsko ruglo!
Upravo to sto si rekao da stoji usred Sarajeva,ko piramida,i pored tolikoe gadosti koje je naopravio, govori dokle nas je dovela nasa draga SDA.


...jel' ja tebi licim na musko? :respekt :pusi
Zena koja ima kcer, sjedi na stolici-zena koja ima sinove naslanja se na zid.

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Savez za bolju budućnost

Post by KOMESAR » 23 Feb 2018, 23:05

Veca wrote: 23 Feb 2018, 23:00
KOMESAR wrote: 23 Feb 2018, 22:50
Veca wrote: 23 Feb 2018, 22:43 ...pa nije scepo sda :hihi ...dobra knjiga, da ...sta je covjek sve napravio, a stoji usred Sarajeva, k'o piramida! ...e moj sinko, vi ste svjetsko ruglo!
Upravo to sto si rekao da stoji usred Sarajeva,ko piramida,i pored tolikoe gadosti koje je naopravio, govori dokle nas je dovela nasa draga SDA.


...jel' ja tebi licim na musko? :respekt :pusi
Izvinjavam se!
Nisam vidio da se i ti mijesas ,mislio sam da je ova gaga.
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
Veca
Uvijek slobodna!
Uvijek slobodna!
Posts: 26289
Joined: 08 Dec 2012, 19:16
Location: Sikirevci! ---- Dijasporo, od pomoći su potrebna samo finansijska sredstva!
Has thanked: 14162 times
Been thanked: 3740 times
Status: Online

Re: Savez za bolju budućnost

Post by Veca » 23 Feb 2018, 23:06

...toliko govana u tako maloj drzavi :sok :bua ...to ne ocisti nitko...jedino da netko od svjetskih sila uleti jednu noc, da niko ne zna,podavi :cudi ...i preda vam drzavu praznu od politicara...ma, vi bi i givit pokvarili, a kamol' drzavu!
Zena koja ima kcer, sjedi na stolici-zena koja ima sinove naslanja se na zid.

User avatar
Sheval
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 17562
Joined: 02 Mar 2012, 21:53
Has thanked: 344 times
Been thanked: 882 times
Status: Offline

Re: Savez za bolju budućnost

Post by Sheval » 23 Feb 2018, 23:07

Oprosti Komesare, evo ovdje naletio na tebe.
Zaboravio si tipovati Besiktas:):):)

User avatar
Veca
Uvijek slobodna!
Uvijek slobodna!
Posts: 26289
Joined: 08 Dec 2012, 19:16
Location: Sikirevci! ---- Dijasporo, od pomoći su potrebna samo finansijska sredstva!
Has thanked: 14162 times
Been thanked: 3740 times
Status: Online

Re: Savez za bolju budućnost

Post by Veca » 23 Feb 2018, 23:07

...cuj, Gaga :sok ...pa, dje ce Gaga onako lijep post, napisati? :ccc
Zena koja ima kcer, sjedi na stolici-zena koja ima sinove naslanja se na zid.

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Savez za bolju budućnost

Post by KOMESAR » 23 Feb 2018, 23:09

Sheval wrote: 23 Feb 2018, 23:07 Oprosti Komesare, evo ovdje naletio na tebe.
Zaboravio si tipovati Besiktas:):):)
Hvala! :respekt
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
gaga
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1291
Joined: 07 Jan 2018, 22:02
Status: Offline

Re: Savez za bolju budućnost

Post by gaga » 23 Feb 2018, 23:09

Veca wrote: 23 Feb 2018, 23:07 ...cuj, Gaga :sok ...pa, dje ce Gaga onako lijep post, napisati? :ccc
:zubi
Pametni uce i od budala, budale ni od pametnih

Post Reply

Return to “Politika u BiH”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests