Srebrenica - genocid

Politička dešavanja i aktuelnosti u Bosni i Hercegovini.

Moderators: Krokodil Behko, Duminjo

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: Srebrenica - genocid

Post by Hannibal » 01 Oct 2021, 19:57

brate ovo za divjaka si slago ono pravo srpski, cetnicki. pastor a cetnik 🙄
🐽

User avatar
dacha bosanac
Poneki mu pročitamo
Poneki mu pročitamo
Posts: 778
Joined: 21 Sep 2021, 18:26
Has thanked: 295 times
Been thanked: 326 times
Status: Offline

Re: Srebrenica - genocid

Post by dacha bosanac » 01 Oct 2021, 20:03

Hannibal wrote: 01 Oct 2021, 19:57 brate ovo za divjaka si slago ono pravo srpski, cetnicki. pastor a cetnik 🙄
Sram te i stid bilo. Al eto, živi i ti i neki u svojim ubjeđenjima. Ja znam šta je čovjek rekao i o tome sam pričao dok je bio živ. A tebi ako daje zadovoljstvo da me zoveš četnikom, smo naprijed. To govori o tebi, kakav si ti čovjek, ne o meni.
Ovom ću završiti svaki razgovor ovdje. očito je nekim teško prihvatiti istinu koja zadire u njihove redove. takvi su i Srbi i Hrvati. zato ste stvoreni jedni za druge.
Hard to handle

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11838
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2929 times
Been thanked: 2599 times
Status: Offline

Re: Srebrenica - genocid

Post by Naseef Mushroom » 01 Oct 2021, 20:08

dacha bosanac wrote: 01 Oct 2021, 19:32
amidza idriz wrote: 01 Oct 2021, 19:28
Ti ko novinar onaj smrad Maric, najbolje intervjue je imao sve sa pokojnim ljudima. Nema ko da ga demantuje.

Ti pises tipicno za jednog Srbina bezz obzira sto se necim ogradjujes. Jovo nije volio Aliju, Alija za sve kriv. Ni slucajno Milosevic SANU i kamarila iz mordora.
Srebrenicu ne uzimaj u usta osim da izrazis zaljenje za sve zrtve genocida. I ovdje provlacis srbsku tezu, politicari nam bacaju koske i nije trebalo ovo Incku. Tvoje je da kazes da je ispravno postupio i da su Srbi trebali davno i bez Incka da priznaju genocid.
Nisi vrijedan da ti na ovakav upis bilo šta odgovorim.
Pa i ne moraš, čovjek je sa par rečenica unistio sav onaj esej koji si napisao gore.
Misliš da ako post počneš sa time da si vjersko lice da je to što si napisao riječ Božja i da to treba prihvatiti kao istinu.
Sebe zoveš vjerskim licem a lažeš tako pošto je dokazano ko je kriv za svo ovo zlo 90ih, sram te bilo.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11838
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2929 times
Been thanked: 2599 times
Status: Offline

Re: Srebrenica - genocid

Post by Naseef Mushroom » 01 Oct 2021, 20:17

dacha bosanac wrote: 01 Oct 2021, 20:03
Hannibal wrote: 01 Oct 2021, 19:57 brate ovo za divjaka si slago ono pravo srpski, cetnicki. pastor a cetnik 🙄
Sram te i stid bilo. Al eto, živi i ti i neki u svojim ubjeđenjima. Ja znam šta je čovjek rekao i o tome sam pričao dok je bio živ. A tebi ako daje zadovoljstvo da me zoveš četnikom, smo naprijed. To govori o tebi, kakav si ti čovjek, ne o meni.
Ovom ću završiti svaki razgovor ovdje. očito je nekim teško prihvatiti istinu koja zadire u njihove redove. takvi su i Srbi i Hrvati. zato ste stvoreni jedni za druge.
Ma ja, zaslužili smo jedni druge sa agresijama, genocidima i etnickim čišćenjima koje su sve tri strane činil jedni nad drugima 92-95, jel tako?
Trebamo biti objektivni i izdići se iza tog torovskog ludila kao što si ti to uradio gdje si svjestan da su svi krivi ali je ipak Alija malo više kriv ili bolje, glavni krivac iako ne moram nabrajati sve te krvoloke iz druga dva reda
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: Srebrenica - genocid

Post by Hannibal » 01 Oct 2021, 20:18

dacha bosanac wrote: 01 Oct 2021, 20:03
Hannibal wrote: 01 Oct 2021, 19:57 brate ovo za divjaka si slago ono pravo srpski, cetnicki. pastor a cetnik 🙄
Sram te i stid bilo. Al eto, živi i ti i neki u svojim ubjeđenjima. Ja znam šta je čovjek rekao i o tome sam pričao dok je bio živ. A tebi ako daje zadovoljstvo da me zoveš četnikom, smo naprijed. To govori o tebi, kakav si ti čovjek, ne o meni.
Ovom ću završiti svaki razgovor ovdje. očito je nekim teško prihvatiti istinu koja zadire u njihove redove. takvi su i Srbi i Hrvati. zato ste stvoreni jedni za druge.
ne seri, nije ovo tema za toga
🐽

User avatar
amidza idriz
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1851
Joined: 20 Mar 2019, 00:53
Location: komuna
Has thanked: 429 times
Been thanked: 279 times
Status: Offline

Re: Srebrenica - genocid

Post by amidza idriz » 01 Oct 2021, 20:32

dacha bosanac wrote: 01 Oct 2021, 20:03
Hannibal wrote: 01 Oct 2021, 19:57 brate ovo za divjaka si slago ono pravo srpski, cetnicki. pastor a cetnik 🙄
Sram te i stid bilo. Al eto, živi i ti i neki u svojim ubjeđenjima. Ja znam šta je čovjek rekao i o tome sam pričao dok je bio živ. A tebi ako daje zadovoljstvo da me zoveš četnikom, smo naprijed. To govori o tebi, kakav si ti čovjek, ne o meni.
Ovom ću završiti svaki razgovor ovdje. očito je nekim teško prihvatiti istinu koja zadire u njihove redove. takvi su i Srbi i Hrvati. zato ste stvoreni jedni za druge.
kao i tebi.
#Jaki ljudi ne spustaju druge dole, oni ih podizu.#

User avatar
Matan
Sila nečista
Sila nečista
Posts: 31581
Joined: 22 Mar 2020, 15:54
Has thanked: 2680 times
Been thanked: 5127 times
Status: Offline

Re: Srebrenica - genocid

Post by Matan » 01 Oct 2021, 20:37

Ovaj covjek nije cetnik, sta ga svi napadate odmah.
sta ako je Srbin, automatski los covjek ili genocidas..
niste normalni...
Zasto konja tuces sine, kad i drugi cura ima..

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: Srebrenica - genocid

Post by Hannibal » 01 Oct 2021, 20:44

ne znam sta je radio za vrijeme rata al laze ko pravi cetnik. eto jovan divjak iso od stola do stola i prico anonimusima da je alija kriv za rat. jes al u qrcu
🐽

User avatar
dacha bosanac
Poneki mu pročitamo
Poneki mu pročitamo
Posts: 778
Joined: 21 Sep 2021, 18:26
Has thanked: 295 times
Been thanked: 326 times
Status: Offline

Re: Srebrenica - genocid

Post by dacha bosanac » 01 Oct 2021, 20:50

animals wrote: 01 Oct 2021, 20:37 Ovaj covjek nije cetnik, sta ga svi napadate odmah.
sta ako je Srbin, automatski los covjek ili genocidas..
niste normalni...
Nisam Srbin. Otac mi je Čeh, majka Bosanka (muslimanka). Niti imam šta protiv muslimana (a imam jako dobrih prijatelja i to mnogo), niti branim bilo koga. Rekao sam šta mi je čovjek rekao i stojim iza toga. Neka me zovu kako hoće, neka vrijeđaju. To, ponavljam, više govori o njima nego o meni.
Hard to handle

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11838
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2929 times
Been thanked: 2599 times
Status: Offline

Re: Srebrenica - genocid

Post by Naseef Mushroom » 01 Oct 2021, 20:50

animals wrote: 01 Oct 2021, 20:37 Ovaj covjek nije cetnik, sta ga svi napadate odmah.
sta ako je Srbin, automatski los covjek ili genocidas..
niste normalni...
Što se odmah vadite na to da ga ko napada jer je Srbin? Piše mu se tako jer piše bljuvotine, da je Bošnjak zvali bi ga imenima rezervisanih za Bošnjake nakon onoga napisanog.
Što ne može samo biti Srbin i biti korektan već mora biti Srbin koji gusla pa je onda poslije "Šta imate protiv njega samo zato što je Srbin"?
Eno forumaš Saint Mirad, ne znam je li Srbin ali pretpostavljam da jest pa ga smatram jednim od najboljih forumaša i ljepota je sa njim komunicirati za razliku od ovoga što piše neistine i teorije u rangu ubistva srpskog svata.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120414
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6973 times
Been thanked: 7903 times
Status: Online

Re: Srebrenica - genocid

Post by Krokodil Behko » 01 Oct 2021, 20:51

Ako čovjek i laže, ne morate ga tako baš napadati.
Skratite malo "izražavanja", ili ja skraćujem broj postova na ovoj temi.
online

User avatar
ironman
sirius
sirius
Posts: 27121
Joined: 25 Jan 2021, 19:36
Has thanked: 14193 times
Been thanked: 14522 times
Status: Offline

Re: Srebrenica - genocid

Post by ironman » 01 Oct 2021, 20:51

Okaljat Divjaka..
Nisi to trebao.
dream of spring..
...at dawn look to the east.

User avatar
Matan
Sila nečista
Sila nečista
Posts: 31581
Joined: 22 Mar 2020, 15:54
Has thanked: 2680 times
Been thanked: 5127 times
Status: Offline

Re: Srebrenica - genocid

Post by Matan » 01 Oct 2021, 20:55

Ljepota foruma je u razlicitim misljenjima..
Zasto konja tuces sine, kad i drugi cura ima..

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: Srebrenica - genocid

Post by Hannibal » 01 Oct 2021, 20:57

"Mi lažemo da bismo obmanuli sebe, da utešimo drugoga; lažemo iz samilosti, lažemo iz stida, da ohrabrimo, da sakrijemo svoju bedu, lažemo zbog poštenja. Lažemo zbog slobode. Laž je vid srpskog patriotizma i potvrda naše urođene inteligencije. Lažemo stvaralački, maštovito, inventivno". 💪💪
🐽

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11838
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2929 times
Been thanked: 2599 times
Status: Offline

Re: Srebrenica - genocid

Post by Naseef Mushroom » 01 Oct 2021, 21:06

ironman wrote: 01 Oct 2021, 20:51 Okaljat Divjaka..
Nisi to trebao.
Hajd što je dovoljno što ga okalja ali i ovo šta mu Hannibal napisa da ispada Divjak išao od stola do stola u po Sarajeva i to na Pesah i pokazivati prstom "Eno njegov otac je kriv za krvoproliće", to ne bi dijete smislio :grana

Čovjek da je se htio nagovoriti Aliji napisao bi mu u onom pismu svašta kada je predao činove. General čitav rat bio častan i na kraju ispade kukavica koji je čekao da Alija umre da priča o njemu i da kao neka pijana budala na svečanosti u neprimjerenom trenutku pokazuje prstom " Vidite ljudi šta je njegov otac uradio".
Treba imati obraza to napisati i još uzeti dvije ljudske gromade u usta koji su mrtvi i ne mogu to demantovati. Fuj!
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
MorningStar
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6188
Joined: 08 Nov 2020, 21:29
Mood:
Has thanked: 890 times
Been thanked: 1334 times
Status: Offline

Re: Srebrenica - genocid

Post by MorningStar » 01 Oct 2021, 21:12

dacha bosanac wrote: 01 Oct 2021, 20:03
Hannibal wrote: 01 Oct 2021, 19:57 brate ovo za divjaka si slago ono pravo srpski, cetnicki. pastor a cetnik 🙄
Sram te i stid bilo. Al eto, živi i ti i neki u svojim ubjeđenjima. Ja znam šta je čovjek rekao i o tome sam pričao dok je bio živ. A tebi ako daje zadovoljstvo da me zoveš četnikom, smo naprijed. To govori o tebi, kakav si ti čovjek, ne o meni.
Ovom ću završiti svaki razgovor ovdje. očito je nekim teško prihvatiti istinu koja zadire u njihove redove. takvi su i Srbi i Hrvati. zato ste stvoreni jedni za druge.
Dacha dacha.. ne zaboravi da si na internetu dje najgori ljudski .... ispliva - sve sto se tice tema politike,historije i to otpisi bilo kakav pokusaj normalne komunikacije - zasto nekome nesto objasnjavati "Ignorance is bliss".


Nego imas kakve dobre duhovne muzike :)

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: Srebrenica - genocid

Post by Hannibal » 01 Oct 2021, 21:14

primo ja stipendiju od udruzenja obrazovanje gradi bih jovana divjaka i jednom zakasnim na neko okupljanje, kad jovan me ceka na vratima i kaze aj sad sto kasnis 10 sklekova. reko aj stari ne seri da te ne odalamim jednom i aj ti sad uradi 20 sklekova. jovo se prepade i bgm sagnu se i uradi 20 sklekova. ustade i rece mi u povjerenju, sine alija je kriv za rat.
🐽

User avatar
Šabović Adis
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11281
Joined: 06 May 2021, 19:30
Has thanked: 1936 times
Been thanked: 2121 times
Status: Offline

Re: Srebrenica - genocid

Post by Šabović Adis » 01 Oct 2021, 21:16

Divjak? Titov lični tjelohranitelj?
Prva liga lik!
Ne mereeee 👉👌

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120414
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6973 times
Been thanked: 7903 times
Status: Online

Re: Srebrenica - genocid

Post by Krokodil Behko » 01 Oct 2021, 21:22

Znači, počeo sam brisati postove.
Nema mi ništa mrže od čoporativnih napada. Ne zanima me ko je rekao istinu, a ko ne.
Jednostavno, razgovarat ćete ljudskije, ili se ne trudite uzalud
online

User avatar
Hurija
Pandora
Pandora
Posts: 19647
Joined: 05 May 2018, 21:21
Has thanked: 874 times
Been thanked: 1047 times
Status: Offline

Re: Srebrenica - genocid

Post by Hurija » 01 Oct 2021, 21:54

Hannibal wrote: 01 Oct 2021, 21:14 primo ja stipendiju od udruzenja obrazovanje gradi bih jovana divjaka i jednom zakasnim na neko okupljanje, kad jovan me ceka na vratima i kaze aj sad sto kasnis 10 sklekova. reko aj stari ne seri da te ne odalamim jednom i aj ti sad uradi 20 sklekova. jovo se prepade i bgm sagnu se i uradi 20 sklekova. ustade i rece mi u povjerenju, sine alija je kriv za rat.

Ihhh ,sta bi kad se probudi ?.


:ooo
Ostalo je cutanje.

Post Reply

Return to “Politika u BiH”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests