Srebrenica - genocid

Politička dešavanja i aktuelnosti u Bosni i Hercegovini.

Moderators: Krokodil Behko, Duminjo

User avatar
carobnjak N
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12908
Joined: 07 Oct 2010, 22:49
Has thanked: 801 times
Been thanked: 924 times
Status: Offline

Re: Srebrenica - genocid

Post by carobnjak N » 12 Jul 2022, 09:50

Ja mislim da njegova poruka nije bila relativiziacija istine već da je u metatekstu izgovorenog ustvari: “zanemarite identitete, to su ljudi i to danas-sutra može biti bilo ko na svijetu. Zamislite da ste to vi. “
niko te ne može spasiti osim tebe (Bukovski)

User avatar
Laser
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 15460
Joined: 31 Mar 2016, 16:01
Location: Sa onu stranu rijeke
Mood:
Has thanked: 675 times
Been thanked: 2167 times
Status: Online

Re: Srebrenica - genocid

Post by Laser » 12 Jul 2022, 12:11

Dritan Abazović nije odbornik u savjetu neke mjesne zajednice negdje u pripizdini. Visoko je obrazovan i dovoljno iskusan da bi shvatio značenje formulacije presude prema kojoj je VRS izvršila genocid nad BOŠNJACIMA. Takođe je sigurno svjestan šta sve proizlazi iz te formulacije.

Svaka druga interpretacija nije tačna. Njegovo navodno patetisanje nad Bošnjacima kao ljudima ne pije vode, a aboliranje koljača iz VRS i svaljivanje čitave krivice na "neke politike" je naručen ispad.

Kako god, mislim da se Dritanu nije "omaklo".
Do not disturb! U procesu sam radikalizacije.

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 56113
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1970 times
Been thanked: 5818 times
Status: Online

Re: Srebrenica - genocid

Post by Duminjo » 12 Jul 2022, 13:09

Da se manji entitet ne zove ovako kako se zove i da je broj Bosnjaka u manjem entitetu makar blizu onom broju prije genocida, mogli bi raspravljati o izjavi doticnog cija je drzava bila saucesnik.

Ispravno bi bilo gospodinu zabraniti ulazak u drzavu

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11848
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2933 times
Been thanked: 2600 times
Status: Offline

Re: Srebrenica - genocid

Post by Naseef Mushroom » 12 Jul 2022, 14:37

A po čemu se Dritanova izjava razlikuje od izjava mnogih da su u ratu ubijani Bosanci i Hercegovci iako se zna (i tako je najavljeno) da su agresija i pokolji imali cilj da eliminišu i etnički očiste samo Bošnjake?
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Dunjaa
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2998
Joined: 13 Feb 2020, 15:01
Has thanked: 396 times
Been thanked: 987 times
Status: Offline

Re: Srebrenica - genocid

Post by Dunjaa » 12 Jul 2022, 14:45

Matan wrote: 11 Jul 2022, 17:07
Dunjaa wrote: 11 Jul 2022, 15:50 Žalosno šta Dritan izjavi.
Konjina obicna..
umislio se da je politicar..
Vucicev igrac..
Dobro je. Izvinio se. Veli pogrešno je shvaćen :kafa

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 43018
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14210 times
Been thanked: 12780 times
Status: Online

Re: Srebrenica - genocid

Post by Masamune » 12 Jul 2022, 20:37

Naseef Mushroom wrote: 12 Jul 2022, 14:37 A po čemu se Dritanova izjava razlikuje od izjava mnogih da su u ratu ubijani Bosanci i Hercegovci iako se zna (i tako je najavljeno) da su agresija i pokolji imali cilj da eliminišu i etnički očiste samo Bošnjake?
Zato što je prvenstveni cilj bila teritorija, a sve ostalo usput. Svako ko se protivio tome je bio ubijen, protjeran i ostalo. Ne samo Bošnjaci iako Bošnjaci jesu ubjedljivo najviše stradali.

Kad je Srebrenica u pitanju tu se ciljano radilo o istrebljenju Bošnjaka (da ne postavljam Mladićev govor o "oslobođenju Srebrenice") i zato Dritanov govor nije na mjestu. Čisto sumnjam da mu je to samo tako izletilo... šuruje on sa srpskim nacionalistima.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11848
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2933 times
Been thanked: 2600 times
Status: Offline

Re: Srebrenica - genocid

Post by Naseef Mushroom » 12 Jul 2022, 20:51

Chan wrote: 12 Jul 2022, 20:37
Naseef Mushroom wrote: 12 Jul 2022, 14:37 A po čemu se Dritanova izjava razlikuje od izjava mnogih da su u ratu ubijani Bosanci i Hercegovci iako se zna (i tako je najavljeno) da su agresija i pokolji imali cilj da eliminišu i etnički očiste samo Bošnjake?
Zato što je prvenstveni cilj bila teritorija, a sve ostalo usput. Svako ko se protivio tome je bio ubijen, protjeran i ostalo. Ne samo Bošnjaci iako Bošnjaci jesu ubjedljivo najviše stradali.

Kad je Srebrenica u pitanju tu se ciljano radilo o istrebljenju Bošnjaka (da ne postavljam Mladićev govor o "oslobođenju Srebrenice") i zato Dritanov govor nije na mjestu.
Dritanov govor naravno nije na mjestu što ne znači da nije dvolično kada se neki zbog njegovog govora uzrujavaju a sami ne žele nazvati stvari pravim imenom.
mladićev govor se ne razlikije od karadžićevog " Nemojte misliti da nećete odvesti muslimanski narod u nestanak...". tako da je jasno da je se u čitavoj BiH planiralo šta je se počinilo u Srebtenici.

Samo zato što je u Sarajevu bilo više Srba koji su bili "raja" nego u Srebrenici ne znači da nije bila ista politika i isti plan a to je zauzimamje teritorije i istrebljenje Bošnjaka na čitavoj teritoriji Bosne i Hercegovine.
Tako da nema se šta reći Dritanu što je rekao ljudi umjesti Bošnjaci ako se u isto vrijeme govori da su ubijani Bosanci a ne Bošnjaci jer ako se ne varam nije bilo slučaja gdje JNA kročila u selo bosanskih Srba i poklalo ih samo zato jer su Bosanci.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Matan
Sila nečista
Sila nečista
Posts: 31701
Joined: 22 Mar 2020, 15:54
Has thanked: 2695 times
Been thanked: 5152 times
Status: Offline

Re: Srebrenica - genocid

Post by Matan » 12 Jul 2022, 21:06

Chan wrote: 12 Jul 2022, 20:37
Naseef Mushroom wrote: 12 Jul 2022, 14:37 A po čemu se Dritanova izjava razlikuje od izjava mnogih da su u ratu ubijani Bosanci i Hercegovci iako se zna (i tako je najavljeno) da su agresija i pokolji imali cilj da eliminišu i etnički očiste samo Bošnjake?
Zato što je prvenstveni cilj bila teritorija, a sve ostalo usput. Svako ko se protivio tome je bio ubijen, protjeran i ostalo. Ne samo Bošnjaci iako Bošnjaci jesu ubjedljivo najviše stradali.

Kad je Srebrenica u pitanju tu se ciljano radilo o istrebljenju Bošnjaka (da ne postavljam Mladićev govor o "oslobođenju Srebrenice") i zato Dritanov govor nije na mjestu. Čisto sumnjam da mu je to samo tako izletilo... šuruje on sa srpskim nacionalistima.
Suruje sa Vucicom..
Lazov obicni..
Zasto konja tuces sine, kad i drugi cura ima..

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 43018
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14210 times
Been thanked: 12780 times
Status: Online

Re: Srebrenica - genocid

Post by Masamune » 12 Jul 2022, 21:08

Naseef Mushroom wrote: 12 Jul 2022, 20:51
Chan wrote: 12 Jul 2022, 20:37
Zato što je prvenstveni cilj bila teritorija, a sve ostalo usput. Svako ko se protivio tome je bio ubijen, protjeran i ostalo. Ne samo Bošnjaci iako Bošnjaci jesu ubjedljivo najviše stradali.

Kad je Srebrenica u pitanju tu se ciljano radilo o istrebljenju Bošnjaka (da ne postavljam Mladićev govor o "oslobođenju Srebrenice") i zato Dritanov govor nije na mjestu.
Dritanov govor naravno nije na mjestu što ne znači da nije dvolično kada se neki zbog njegovog govora uzrujavaju a sami ne žele nazvati stvari pravim imenom.
mladićev govor se ne razlikije od karadžićevog " Nemojte misliti da nećete odvesti muslimanski narod u nestanak...". tako da je jasno da je se u čitavoj BiH planiralo šta je se počinilo u Srebtenici.

Samo zato što je u Sarajevu bilo više Srba koji su bili "raja" nego u Srebrenici ne znači da nije bila ista politika i isti plan a to je zauzimamje teritorije i istrebljenje Bošnjaka na čitavoj teritoriji Bosne i Hercegovine.
Tako da nema se šta reći Dritanu što je rekao ljudi umjesti Bošnjaci ako se u isto vrijeme govori da su ubijani Bosanci a ne Bošnjaci jer ako se ne varam nije bilo slučaja gdje JNA kročila u selo bosanskih Srba i poklalo ih samo zato jer su Bosanci.
Da je rat bio da se samo etnički očiste Bošnjaci ne bi cca 170k Hrvata bilo protjerano iz Posavine, a mnogi su svirepo ubijani na kućnom pragu isto kao i Bošnjaci Podrinja i drugih mjesta. U mojoj porodici je tako jedna osoba stradala.

Tako da... Srebrenicu treba gledati posebno. I Hag je genocid u Srebrenici gledao posebno spram ostalih mjesta stradanja.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
immuno
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10211
Joined: 01 Feb 2022, 19:48
Has thanked: 8342 times
Been thanked: 8722 times
Status: Online

Re: Srebrenica - genocid

Post by immuno » 12 Jul 2022, 21:19

Taj idiot sto neko rece nije sekretar u mjesnoj zajednici vec predstavnik jedne drzave Koji je dobio priliku da se obrati masi naroda, za takve govore se uvijek pripremi il on licno il neko koje zaduzen za to pripremi u pismenoj formi il koncept. Sve ublehe nije tako mislio nek ostavi vucicu I dodiku I njima slicnim.... Ono sto je rekao je Itekako mislio, pripremio.
Kad me pljunes neumivaj me - Njegovo izvini :bua

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11848
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2933 times
Been thanked: 2600 times
Status: Offline

Re: Srebrenica - genocid

Post by Naseef Mushroom » 12 Jul 2022, 21:28

Chan wrote: 12 Jul 2022, 21:08
Naseef Mushroom wrote: 12 Jul 2022, 20:51
Dritanov govor naravno nije na mjestu što ne znači da nije dvolično kada se neki zbog njegovog govora uzrujavaju a sami ne žele nazvati stvari pravim imenom.
mladićev govor se ne razlikije od karadžićevog " Nemojte misliti da nećete odvesti muslimanski narod u nestanak...". tako da je jasno da je se u čitavoj BiH planiralo šta je se počinilo u Srebtenici.

Samo zato što je u Sarajevu bilo više Srba koji su bili "raja" nego u Srebrenici ne znači da nije bila ista politika i isti plan a to je zauzimamje teritorije i istrebljenje Bošnjaka na čitavoj teritoriji Bosne i Hercegovine.
Tako da nema se šta reći Dritanu što je rekao ljudi umjesti Bošnjaci ako se u isto vrijeme govori da su ubijani Bosanci a ne Bošnjaci jer ako se ne varam nije bilo slučaja gdje JNA kročila u selo bosanskih Srba i poklalo ih samo zato jer su Bosanci.
Da je rat bio da se samo etnički očiste Bošnjaci ne bi cca 170k Hrvata bilo protjerano iz Posavine, a mnogi su svirepo ubijani na kućnom pragu isto kao i Bošnjaci Podrinja i drugih mjesta. U mojoj porodici je tako jedna osoba stradala.

Tako da... Srebrenicu treba gledati posebno. I Hag je genocid u Srebrenici gledao posebno spram ostalih mjesta stradanja.
Pa naravno da su i Hrvati stradali i žao mi je što si gubitak iskusio na svojoj familiji, to je bila ista politika prema hrvatskom narodu kao i u Vukovaru i ostalim mjestima u Hrvatskoj ali nije nikada počinjen zločin prema Josipu i Mehmedu jer su Bosanci već što su Hrvati i Bošnjaci, inače bi stradao i Mile sa Pala jer je i on Bosanac.

Iako je sud gledao Srebrenicu posebno ja ne gledam posebno zlotvore spram ostalih mjesta stradanja. Nisu zločinci u Srebrenici vodili drugačiju politiku od zločinaca u Sarajevu, Tuzli i Bihaću.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
harlekin
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3089
Joined: 14 Aug 2011, 02:04
Has thanked: 150 times
Been thanked: 261 times
Status: Offline

Re: Srebrenica - genocid

Post by harlekin » 12 Jul 2022, 21:47

Nama trebamo bitni mi,to hoce neki cetnik reci ovo ili ono je nebitno,nama je bitno sto ce reci neki jebeni Dritan ili Vucic a nije nam bitno sto radi nas Novalic ili Bakir,za to su ljudi umirali?10 puta mi je gori Novalic s respiratorima nego izjava nekog cetnika,kak mozes to radit narodu koji je kroz ovakve stvari prosao.
Mi sami samo blebecemo o Srebrenici i svim ostalim zrtvama,mi smo izdali i svaki dan izdajemo sve one sto su umirali,al eto dobar selfi iz Potočara je bitna stvar.
Nije stvar u Dritanima Vučicima i ostalim četnicima od njih dobro nest je glupo očekivat,stvar je u nama,mi ne postujemo ljude koji su umrli a očekujemo da ih postuju oni koji su ih pobili.

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 43018
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14210 times
Been thanked: 12780 times
Status: Online

Re: Srebrenica - genocid

Post by Masamune » 12 Jul 2022, 22:11

Naseef Mushroom wrote: 12 Jul 2022, 21:28
Chan wrote: 12 Jul 2022, 21:08
Da je rat bio da se samo etnički očiste Bošnjaci ne bi cca 170k Hrvata bilo protjerano iz Posavine, a mnogi su svirepo ubijani na kućnom pragu isto kao i Bošnjaci Podrinja i drugih mjesta. U mojoj porodici je tako jedna osoba stradala.

Tako da... Srebrenicu treba gledati posebno. I Hag je genocid u Srebrenici gledao posebno spram ostalih mjesta stradanja.
Pa naravno da su i Hrvati stradali i žao mi je što si gubitak iskusio na svojoj familiji, to je bila ista politika prema hrvatskom narodu kao i u Vukovaru i ostalim mjestima u Hrvatskoj ali nije nikada počinjen zločin prema Josipu i Mehmedu jer su Bosanci već što su Hrvati i Bošnjaci, inače bi stradao i Mile sa Pala jer je i on Bosanac.

Iako je sud gledao Srebrenicu posebno ja ne gledam posebno zlotvore spram ostalih mjesta stradanja. Nisu zločinci u Srebrenici vodili drugačiju politiku od zločinaca u Sarajevu, Tuzli i Bihaću.
Možeš ti to gledati s te strane i razumijem da su u pitanju emocije i proživljeni pakao i patnja naroda, ali to jednostavno nije ispravno. U BiH nisu samo stradali Bošnjaci niti je rat vođen isključivo zbog toga i to je poenta. To ne prolazi u bilo kojim ozbiljnim akademskim (a pogotovo historijskim) krugovima. Isto kao s druge strane što ne prolazi četnički proljev o građanskom ratu koji negira bilo kakvu agresiju Srbije. Razlog je teritorijalna ekspanzija, a sredstva da to ostvare nisu birali na mnogim mjestima - pogotovo u Srebrenici.

Kad je genocid u Srebrenici u fokusu on ne umanjuje žrtve i stradanja na drugim dijelovima teritorije u BiH. S ovim bih završio jer na ovo više nemam šta za reći.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 43018
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14210 times
Been thanked: 12780 times
Status: Online

Re: Srebrenica - genocid

Post by Masamune » 12 Jul 2022, 22:19

MrH wrote: 11 Jul 2022, 15:30
carobnjak N wrote: 11 Jul 2022, 14:26

po hanefijskom mezhebu to nije nikakva greška, jedino vehabije to forsiraju.
po njima je greška i imati bilo kakav memorijalni centar, pa su tako srušili sva u Medini, iz doba pocetka islama.
Tako su uradili ogromnu stetu za islamsku istoriju i materijalnu zaostavštinu.

brzina je jer ljudi i ne prouce kako treba, nema to nista sa mislima
tako je uvijek npr sa tespihanjem na kraju, ne mozes stici da si pita
Kakav mesheb, kakave vehabije???

Ne trebas biti nesto pametan da skontas prijevod Fatihe.

1.) Tebe, Allaha, Gospodara svjetova, hvalimo,
2.) Milostivog, Samilosnog,
3.) Vladara Dana sudnjeg,
4.) Tebi se klanjamo i od Tebe pomoć tražimo!
5.) Uputi nas na Pravi put,
6.) na Put onih kojima si milost Svoju darovao,
7.) a ne onih koji su protiv sebe srdžbu izazvali, niti onih koji su zalutali!

Mrtvi su svoje zavrsili sto se tice Pravog puta, a to sto vi po tradiciji pucate Fatihu kao joker za sve i sto je po tradiciji je druga prica.

I nemoj mu ti vaziti koji si izasao iz vjere, ne pricam ni ja tebi koja je piva slatka, a koja gorka.



Citaj!
Baš sam imao diskusiju sa jednim prijateljem o tome, a koji je musliman. I on je tvrdio da bi Fatihu trebalo učiti i ljudima koji su živi u smislu upućivanja na pravi put, a to itekako ima smisla. Više nego učenje umrlim, ali eto...
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9719 times
Status: Offline

Re: Srebrenica - genocid

Post by insomnia » 12 Jul 2022, 23:13

‘snjake ko je kleo, nije dangubio
Image
Trenutno na kugli ili ravnoj, ploci molim lijepo, zemaljskoj nema bezveznijeg, pickastijeg i besperspektivnijeg naroda od ‘snjaka
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
MrH
22 bez glave
22 bez glave
Posts: 22430
Joined: 07 Oct 2019, 21:24
Has thanked: 1654 times
Been thanked: 1355 times
Status: Offline

Re: Srebrenica - genocid

Post by MrH » 12 Jul 2022, 23:35

Chan wrote: 12 Jul 2022, 22:19
MrH wrote: 11 Jul 2022, 15:30

Kakav mesheb, kakave vehabije???

Ne trebas biti nesto pametan da skontas prijevod Fatihe.

1.) Tebe, Allaha, Gospodara svjetova, hvalimo,
2.) Milostivog, Samilosnog,
3.) Vladara Dana sudnjeg,
4.) Tebi se klanjamo i od Tebe pomoć tražimo!
5.) Uputi nas na Pravi put,
6.) na Put onih kojima si milost Svoju darovao,
7.) a ne onih koji su protiv sebe srdžbu izazvali, niti onih koji su zalutali!

Mrtvi su svoje zavrsili sto se tice Pravog puta, a to sto vi po tradiciji pucate Fatihu kao joker za sve i sto je po tradiciji je druga prica.

I nemoj mu ti vaziti koji si izasao iz vjere, ne pricam ni ja tebi koja je piva slatka, a koja gorka.



Citaj!
Baš sam imao diskusiju sa jednim prijateljem o tome, a koji je musliman. I on je tvrdio da bi Fatihu trebalo učiti i ljudima koji su živi u smislu upućivanja na pravi put, a to itekako ima smisla. Više nego učenje umrlim, ali eto...
Nema tu diskusije, ja sam samo rekao ono sto sam procitao i pogledao par predavanja na yt.
Nisam ja nikakav hafiz, daija, hodza. Kad sam to procitao i pogledao onda sam isao malo i istraziti jer me zanimalo i shvatio sam da ima logike ovo sto sam rekao, a takodjer nema logike uciti suru tj.dovu El Fatiha umrloj osobi.

Ja cu su uvijek prije napiti vode sa izvora nego negdje na sredini toka ili na uscu.
Naravno, shvatas sta zelim reci.

Svakako se zachatalo, tema je Srebrenica.
11/11/22

Nehora
Na probnom
Na probnom
Posts: 84
Joined: 12 May 2022, 22:44
Been thanked: 7 times
Status: Offline

Re: Srebrenica - genocid

Post by Nehora » 13 Jul 2022, 01:46

Dritan je samo rekao ono što se već godinama priča u sarajevskim " liberalnim" krugovima.
Jasu iz Prijedora i Jovu iz Bratunca su zavadili nacionalisti koji skreću temu s bitnih životnih pitanja.
Tako je Alija skrećao teme...

User avatar
carobnjak N
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12908
Joined: 07 Oct 2010, 22:49
Has thanked: 801 times
Been thanked: 924 times
Status: Offline

Re: Srebrenica - genocid

Post by carobnjak N » 13 Jul 2022, 06:13

Nehora wrote: 13 Jul 2022, 01:46 Dritan je samo rekao ono što se već godinama priča u sarajevskim " liberalnim" krugovima.
Jasu iz Prijedora i Jovu iz Bratunca su zavadili nacionalisti koji skreću temu s bitnih životnih pitanja.
Tako je Alija skrećao teme...
jeste pokvareni vi iz smećarske sda
to je čudo jedno
ima li išta da vam je sveto i da ne pokusavate i tu ocrniti druge?
niko te ne može spasiti osim tebe (Bukovski)

User avatar
carobnjak N
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12908
Joined: 07 Oct 2010, 22:49
Has thanked: 801 times
Been thanked: 924 times
Status: Offline

Re: Srebrenica - genocid

Post by carobnjak N » 13 Jul 2022, 06:14

insomnia wrote: 12 Jul 2022, 23:13 ‘snjake ko je kleo, nije dangubio
Image
Trenutno na kugli ili ravnoj, ploci molim lijepo, zemaljskoj nema bezveznijeg, pickastijeg i besperspektivnijeg naroda od ‘snjaka
to ti je tvoj antivax , teoretičar zavjera itd
glup.momak čudo jedno
ali takve u Srbiji gotive
niko te ne može spasiti osim tebe (Bukovski)

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11848
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2933 times
Been thanked: 2600 times
Status: Offline

Re: Srebrenica - genocid

Post by Naseef Mushroom » 13 Jul 2022, 07:07

carobnjak N wrote: 13 Jul 2022, 06:14
insomnia wrote: 12 Jul 2022, 23:13 ‘snjake ko je kleo, nije dangubio
Image
Trenutno na kugli ili ravnoj, ploci molim lijepo, zemaljskoj nema bezveznijeg, pickastijeg i besperspektivnijeg naroda od ‘snjaka
to ti je tvoj antivax , teoretičar zavjera itd
glup.momak čudo jedno
ali takve u Srbiji gotive
Nema veze sa ovim što je insomnia napisao.
Bošnjackoj majci treba policijska zaštita da obiđe mezar svog djeteta žrtvu genocida a ovaj se slobodno šeta sa kamericom i snima film o "Večnoj i prelepoj".
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

Post Reply

Return to “Politika u BiH”

Who is online

Users browsing this forum: HAVANA, Laser and 85 guests