Željko Komšić / Demokratska fronta

Politička dešavanja i aktuelnosti u Bosni i Hercegovini.

Moderators: Krokodil Behko, Duminjo

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37855
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2934 times
Been thanked: 2276 times
Status: Offline

Re: Komšić poslao "non paper" u Brisel: Žestoka kritika Delegacije EU zbog odnosa prema SNSD-u i HDZ-u

Post by Pasaga » 03 Apr 2021, 07:23

Vidis kako se igra.
Prgavo,i to prolazi.
Sarajevo nije nista naucilo iz rata.
Time pokazuju sta zaista i misle toj drzavi i narodu.
Ista mantra ko i u ratu,za mene jos gora,posle silinih presuda.
Ovi nastupaju diplomatki,izbjegavaju svaki moguci sud,finoca ..i to
Zasto sarajevo ne izlazi svako malo vremena sa maximalistickim zahtjevima
prozivkama istih,pa i predsjednika unije.
Biti bezobrazan,uciti od njih.
EU daje legitimitet komsijama,i jednim i drugim da mogu nesmetano radit to sto rade.
Doduse,jos nisu zvanicno,javno,no usko ce budimo sigurni.
Sta mislis,sta govore Baketu,a sta krkanu i legitimnom.
Mogu mislit,kakve kosti bacaju izmedju njih.
Tako je bilo i u ratu,puna usta pravde,a Armija uvjek pusila.
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
MorningStar
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6188
Joined: 08 Nov 2020, 21:29
Mood:
Has thanked: 890 times
Been thanked: 1334 times
Status: Offline

Re: Komšić poslao "non paper" u Brisel: Žestoka kritika Delegacije EU zbog odnosa prema SNSD-u i HDZ-u

Post by MorningStar » 03 Apr 2021, 07:49

Melek wrote: 03 Apr 2021, 06:53
MorningStar wrote: 02 Apr 2021, 23:20 Ocekivano spadas u grupu upaljenih glasaca.

"Probosanske snage" salju pismo kuknjave clanicama pic-a i zale se na njihove diplomate iako su isti veoma svjesni sta njihove diplomate rade na terenu. Isprazna suplja politika zbog koje se i desavaju vicevi o Bosancima. Dodas im da ti zabiju gol.

Zalis se na diplomate zemalja - zemljama koje su ih poslale i koje im salju instrukcije :valja umjesto da se formira konkretna politika - komso ide "medjunaaardno pravo,ljudska praaaava" - ja ne kontam izgleda ljudi zaboravili ta ljudska prava i medjunarodno pravo na djelu od 92-95.. intrigantno zaista.


Ovo je ko sa mostom 1/1 (zalit ce mo se mi meDjuNarodnoom suuudu) - ko zna mozda i komso pozovu na otvaranja mosta kojeg je upravo EU u dobroj mjeri finansirala.

Zaboravio sam ima plan B - doce Bajden i ukinut sve kantoni entiteti i par milinardi u kesu ostavit :valja



Nah nema nade vise ... ako posle svega narod i dalje nasjeda na proste gluposti bojim se da nema spasa.
Znas sta ja mislim? Ja mislim da ti, konkretno, ne da se bojis da nema spasa vec se nadas da nema spasa.

Kuknjava-nekuknjava, kakva to magicna politika moze eliminisati EU-legitimisani UZP koji blokira sve i svasta i na konto kojeg ne mozes nikuda?
Zasto uopste ni ne spominjes taj kukolj kao kljucni faktor, vec samo glabas bosnjacku politiku i puna su ti usta iskljucivo iste? Sve to sto si perfidno nabrojao i lezerno prisio iskljucivo bosnjackoj politici, svemu tome su i uzrok i razlog onde druge dvije sovinisticke politike.

Ja mislim da znam zasto.
Da li to zaista mislis ?


Zadnji dio posta da , upravo kao i u zivotu individue tako i u zivotu jedne politike i naroda - UVIJEK si sam sebi kriv.Igra i pravila nisu fer - moras da igras da pobijedis ,pametno,kalkulisano itd. A ovo pismo je suprotnost od toga.

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37855
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2934 times
Been thanked: 2276 times
Status: Offline

Re: Komšić poslao "non paper" u Brisel: Žestoka kritika Delegacije EU zbog odnosa prema SNSD-u i HDZ-u

Post by Pasaga » 03 Apr 2021, 07:57

Morningu...
Vjerovatno si mlad.
Neznas kako se igralo pocetkom 90-tih.
Ko nije naucio taktiku,zavrsio je....znas gdje ...
jbg....
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
MorningStar
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6188
Joined: 08 Nov 2020, 21:29
Mood:
Has thanked: 890 times
Been thanked: 1334 times
Status: Offline

Re: Komšić poslao "non paper" u Brisel: Žestoka kritika Delegacije EU zbog odnosa prema SNSD-u i HDZ-u

Post by MorningStar » 03 Apr 2021, 08:01

Pasaga wrote: 03 Apr 2021, 07:57 Morningu...
Vjerovatno si mlad.
Neznas kako se igralo pocetkom 90-tih.
Ko nije naucio taktiku,zavrsio je....znas gdje ...
jbg....
E pa slazem se , ko igra za raju i zanemaruje taktiku , zavrsi karijeru kod brace.

I danas naivno baca se prasina za raju, igra za sebe - imam osjecaj da se raja zavrsiti na vratniku.O cemu pricamo - medjunarodno pravo ? Kakvo pravo 4 godine te granairali u po evrope i jos nismo skontali da je to imaginarna stvar.

Hrvati igraju veoma pametno kao uvijek. Srbi su bogami naucili lekcija pa nema vise ko vo u kupus - a mi ? Nist ....

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2421 times
Status: Offline

Re: Komšić poslao "non paper" u Brisel: Žestoka kritika Delegacije EU zbog odnosa prema SNSD-u i HDZ-u

Post by Melek » 03 Apr 2021, 08:05

MorningStar wrote: 03 Apr 2021, 08:01
Pasaga wrote: 03 Apr 2021, 07:57 Morningu...
Vjerovatno si mlad.
Neznas kako se igralo pocetkom 90-tih.
Ko nije naucio taktiku,zavrsio je....znas gdje ...
jbg....
E pa slazem se , ko igra za raju i zanemaruje taktiku , zavrsi karijeru kod brace.

I danas naivno baca se prasina za raju, igra za sebe - imam osjecaj da se raja zavrsiti na vratniku.O cemu pricamo - medjunarodno pravo ? Kakvo pravo 4 godine te granairali u po evrope i jos nismo skontali da je to imaginarna stvar.

Hrvati igraju veoma pametno kao uvijek. Srbi su bogami naucili lekcija pa nema vise ko vo u kupus - a mi ? Nist ....
Svi oni za koje ti tvrdis da "igraju pametno" su u stvari igrali toliko glupo da su totalno usrali motku. Pametni ne zavrsavaju u Haagu.
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

User avatar
MorningStar
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6188
Joined: 08 Nov 2020, 21:29
Mood:
Has thanked: 890 times
Been thanked: 1334 times
Status: Offline

Re: Komšić poslao "non paper" u Brisel: Žestoka kritika Delegacije EU zbog odnosa prema SNSD-u i HDZ-u

Post by MorningStar » 03 Apr 2021, 08:07

Melek wrote: 03 Apr 2021, 08:05
MorningStar wrote: 03 Apr 2021, 08:01

E pa slazem se , ko igra za raju i zanemaruje taktiku , zavrsi karijeru kod brace.

I danas naivno baca se prasina za raju, igra za sebe - imam osjecaj da se raja zavrsiti na vratniku.O cemu pricamo - medjunarodno pravo ? Kakvo pravo 4 godine te granairali u po evrope i jos nismo skontali da je to imaginarna stvar.

Hrvati igraju veoma pametno kao uvijek. Srbi su bogami naucili lekcija pa nema vise ko vo u kupus - a mi ? Nist ....
Svi oni za koje ti tvrdis da "igraju pametno" su u stvari igrali toliko glupo da su totalno usrali motku. Pametni ne zavrsavaju u Haagu.
Bil ti stavio komplet nase rukovodstvo u Hag , te bio opterecen moralno (da se nasmijem tu) za BiH u jednom komadu ,funkcionalnu te onim protiv pod zemljom ili nogovanim ?

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37855
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2934 times
Been thanked: 2276 times
Status: Offline

Re: Komšić poslao "non paper" u Brisel: Žestoka kritika Delegacije EU zbog odnosa prema SNSD-u i HDZ-u

Post by Pasaga » 03 Apr 2021, 08:38

UGLEDNI AMERIČKI PROFESOR

Server upozorava: Dejton 2 je šifra za podjelu BiH!
Amerikanci bi se sigurno uključili, oni neće ostaviti BiH na cjedilu, ali neće ni intervenisati bez stvarnog razloga, smatra Server


Profesor s Univerziteta "Johns Hopkins" Danijel Server (Daniel Serwer) kazao je za Face TV da nije zadovoljan pismom američkog državnog sekretara Entonija Blinkena (Antony) upućen članovima Predsjedništva BiH, a u vezi s izmjenama Ustava i Izbornog zakona.

- Možda će biti više ruskih izgreda na Balkanu! Vidjeli smo kako su smjelo u Crnoj Gori promovisali alternative onima koji žele vladati na neetnički način! Slične stvari mogu uraditi i u BiH! U Srbiji ne rade dobre stvari! Očekujem da će Rusi nastaviti izazivati Amerikance! Imaju cilj da stvore haos, blokiraju dobre stvari! Putin nema dobre namjere, sigurno će pokušati blokirati napredovanje BiH prema članstvu u NATO-u - kazao je.

Brčko je centar ravnoteže
Smatra da Blinkenovo pismo jasno naznačava da Amerikanci žele promjene u BiH.

- Nisam zadovoljan pismom. Izgleda kao da je adresirano na sadašnje političko vodstvo. Ako Amerikanci žele vidjeti reforme morat će raditi ne samo sa Predsjedništvom, premijerima, kantonima, nego i sa građanima BiH. Neće doći do ozbiljnih ustavnih reformi u BiH sa sadašnjim političkim vodstvom! Dejton 2 je šifra za podjelu BiH. U procesu reformi ne može doći do pitanja teritorijalnog integriteta i suvereniteta. Ovo je pokušaj da se eliminiše Dodikovo rješenje podjela, otcjepljenje, sjedinjenje sa Srbijom! To je ono što se odbacuje kada kažu da neće biti Dejtona 2 - kazao je Server.

Dodaje da ne vjeruje da ovo pismo znači da nema ukidanja entiteta.

- Jedini način za ukidanje je ako se Bosanci za to opredijele uz podršku međunarodne zajednice. Ustavna reforma je srž! Voljom naroda se nešto može promijeniti. Kada Evropljani i Amerikanci budu spremni djelovati zajedno, desit će se dobre stvari u BiH. Blinkenova poruka je da su potrebne reforme i da će SAD podržati ustavne, političke i ekonomske reforme. Blinken je pisao Dodiku kao članu Predsjedništva. Međunarodna zajednica ne može donijeti ozbiljne reforme trenutnog Ustava. Građani to moraju zatražiti, inače će stvari biti rješavane na elitnom nivou. Ne vjerujem da će elita u saradnji sa Evropom ponuditi nešto bolje nego dosad. Ljudi griješe što čekaju međunarodnu zajednicu da im nešto da - kazao je.

Server smatra da je Balkan slaba tačka i za NATO i za EU.

- Ako dođe do sukoba, Brčko je centar ravnoteže. Bio je u prošlom ratu, bit će i budućem. Ne vjerujem da postoji direktna prijetnja, ali postoje ljudi koji su spremni praviti probleme. Može Kalabuhov likovati koliko hoće, Evropljani se mogu nositi sa ovim. Ako ne mogu, tu su Amerikanci! Ako bi postojao rizik za EUFOR trupe, Amerikanci bi se sigurno uključili, oni neće ostaviti BiH na cjedilu, ali neće ni intervenisati bez stvarnog razloga. Stvari razlog je stvarna prijetnja po suverenitet i teritorijalni integritet države ili EUFOR-a - naveo je Server.

Kaže kako se od Putinove Rusije moglo očekivati da će biti protiv NATO-a i reformi u BiH.

Izetbegović nije privržen liberalnoj, demokratskoj reformi
- Njima više odgovaraju etnonacionalisti i autokratski vladari. Ne možete očekivati ni od Dodika ni od Čovića da se raduju prijedlozima reforme Ustava. Oni su trenutno na istom fonu. Komšić je drugačiji, ali kolika je njegova moć ustvari? Izetbegović nije privržen liberalnoj, demokratskoj reformi! Nije glasan u svojim protivljenjima, ali nije ni privržen.


Izazivat će probleme između Srbije i Kosova. Na građanima je da donesu svoj izbor i da jasno kažu da žele krenuti u smjeru Evrope. Ponekad morate izaći na ulice, imati masovni pokret da biste nešto postigli - kazao je, između ostalo Server, za Face TV.


To je ono sto govorim.
Sarajevo se necuje.
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120362
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6956 times
Been thanked: 7873 times
Status: Online

Re: Komšić poslao "non paper" u Brisel: Žestoka kritika Delegacije EU zbog odnosa prema SNSD-u i HDZ-u

Post by Krokodil Behko » 03 Apr 2021, 10:13

MorningStar wrote: 02 Apr 2021, 22:08 Bravoo koomso po prstima hInA samo :valja

Malo ce se sad naSije naloziti na blebetanje pa glasati za tebe.Nema veze sto pomazes da EU stane u potpunosti na stranu ADEZea ,to prosjecni nOs nece skontati..

https://www.klix.ba/vijesti/bih/ambasad ... /210402155
"BESPOTREBNE SPEKULACIJE"
39
Ambasadori Kvinte i EU reagovali na Komšićev "non paper" koji je poslao u Brisel
Drzavu za konja.

Komšić jeste populista na kvadrat, ali i ti si defetista na kubik.
Neko ko toliko čita, prati, piše, a istovremeno tvrdi da je Dino Konaković budućnost, nikako ne može biti slučajan. To je namjerno.


Komšićev dokument, inko neće ni pročitati, ali ni hrvatski isto tako.
Podršku im dala grupa seljačkih država iz EU, tipa Mađarska, itd.
online

User avatar
MorningStar
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6188
Joined: 08 Nov 2020, 21:29
Mood:
Has thanked: 890 times
Been thanked: 1334 times
Status: Offline

Re: Komšić poslao "non paper" u Brisel: Žestoka kritika Delegacije EU zbog odnosa prema SNSD-u i HDZ-u

Post by MorningStar » 03 Apr 2021, 10:25

Krokodil Behko wrote: 03 Apr 2021, 10:13
MorningStar wrote: 02 Apr 2021, 22:08 Bravoo koomso po prstima hInA samo :valja

Malo ce se sad naSije naloziti na blebetanje pa glasati za tebe.Nema veze sto pomazes da EU stane u potpunosti na stranu ADEZea ,to prosjecni nOs nece skontati..

https://www.klix.ba/vijesti/bih/ambasad ... /210402155



Drzavu za konja.

Komšić jeste populista na kvadrat, ali i ti si defetista na kubik.
Neko ko toliko čita, prati, piše, a istovremeno tvrdi da je Dino Konaković budućnost, nikako ne može biti slučajan. To je namjerno.


Komšićev dokument, inko neće ni pročitati, ali ni hrvatski isto tako.
Podršku im dala grupa seljačkih država iz EU, tipa Mađarska, itd.
Pa vidi, da imam razlog za optimizam prvi bi znaci bio euforican. Ali nazalost nemam , drugo mislim da je mnogo mnogo stetnije govoriti "ma sve je ok,tace oni,po prstima" dok nas na diplomatskom planu samaraju ko budale-sto ce se preslikati na unutarnje odnose u BiH preko istih tih velikih sila.

Prije nego sto uopste diplomatski mozemo "potegnuti" moramo imati ekonomiju te uredjen sistem u kantonima i nivoima vlasti gdje su pro-bih predstavnici pristutni.

Kad to imamo onda mozemo da naravno kalkulisano i perfidno se igramo diplomatije - ovako ispadamo donji jos govorimo "ha ha jesmo vas"

Prvi korak ka rjesenju necega je prepoznati problem , pa priznati sam sebi stanje u kojem se nalazis - pa napraviti plan kako izaci iz tog stanja , te raditi na istom.


Mene prozivaju salonac,fgr,cetnik ne znam ni ja sta jer ponavljam da nam ne ide dobro ni malo .. katastrofa - a trebao bih da se uklopim u onu simplisticku mi protiv njih i lupam prazne floskule od kojih nemamo nista niti cemo sta postici.

Sto se tice Dine i bilo koga - kada bi djavo sletio sa neba i kandidovao se dao bi sansu , jer ovi su razvalili sto su stigli u 25 godina- kako god se okrene ne vidim da se na ekonomskom,razvojnom,pravnom,diplomatskom polju moze gore.

Ako Dino ****** neka i on ide da ne kazem dje.

User avatar
Taare
greatest
greatest
Posts: 32341
Joined: 19 Nov 2019, 13:51
Has thanked: 6107 times
Been thanked: 4410 times
Status: Offline

Re: Komšić poslao "non paper" u Brisel: Žestoka kritika Delegacije EU zbog odnosa prema SNSD-u i HDZ-u

Post by Taare » 03 Apr 2021, 13:59

To što je napisao, neka je napisao.
Al da će zbog toga dobiti moj glas, definitivno neće.
Svi mi se morete obratit

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 55929
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1945 times
Been thanked: 5752 times
Status: Online

Re: Komšić poslao "non paper" u Brisel: Žestoka kritika Delegacije EU zbog odnosa prema SNSD-u i HDZ-u

Post by Duminjo » 03 Apr 2021, 14:02

Taare wrote: 03 Apr 2021, 13:59 To što je napisao, neka je napisao.
Al da će zbog toga dobiti moj glas, definitivno neće.
+1

User avatar
Fuddo
Maliciozni seronja i forumas godine
Maliciozni seronja i forumas godine
Posts: 84377
Joined: 03 Dec 2018, 21:17
Has thanked: 11042 times
Been thanked: 16567 times
Status: Online

Re: Komšić poslao "non paper" u Brisel: Žestoka kritika Delegacije EU zbog odnosa prema SNSD-u i HDZ-u

Post by Fuddo » 03 Apr 2021, 14:14

Duminjo wrote: 03 Apr 2021, 14:02
Taare wrote: 03 Apr 2021, 13:59 To što je napisao, neka je napisao.
Al da će zbog toga dobiti moj glas, definitivno neće.
+1
Doduse, Covic vam je bolja opcija.
Dozvolite da se obratimo

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 55929
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1945 times
Been thanked: 5752 times
Status: Online

Re: Komšić poslao "non paper" u Brisel: Žestoka kritika Delegacije EU zbog odnosa prema SNSD-u i HDZ-u

Post by Duminjo » 03 Apr 2021, 14:19

Fuddo wrote: 03 Apr 2021, 14:14
Duminjo wrote: 03 Apr 2021, 14:02

+1
Doduse, Covic vam je bolja opcija.
Ja, akobogda na ljeto, odoh u Sarajevo i napravicu jedan veliki pano. Na njemu cu napisati "bogicu, osnuj svoju stranku, tako ti boga" i polozit ga ispred parlamenta 😂

User avatar
Fuddo
Maliciozni seronja i forumas godine
Maliciozni seronja i forumas godine
Posts: 84377
Joined: 03 Dec 2018, 21:17
Has thanked: 11042 times
Been thanked: 16567 times
Status: Online

Re: Komšić poslao "non paper" u Brisel: Žestoka kritika Delegacije EU zbog odnosa prema SNSD-u i HDZ-u

Post by Fuddo » 03 Apr 2021, 14:21

Duminjo wrote: 03 Apr 2021, 14:19
Fuddo wrote: 03 Apr 2021, 14:14

Doduse, Covic vam je bolja opcija.
Ja, akobogda na ljeto, odoh u Sarajevo i napravicu jedan veliki pano. Na njemu cu napisati "bogicu, osnuj svoju stranku, tako ti boga" i polozit ga ispred parlamenta 😂
Ja necu, a kad bih glasao, zaokruzio bih Zahiragica.
Dozvolite da se obratimo

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 55929
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1945 times
Been thanked: 5752 times
Status: Online

Re: Komšić poslao "non paper" u Brisel: Žestoka kritika Delegacije EU zbog odnosa prema SNSD-u i HDZ-u

Post by Duminjo » 03 Apr 2021, 14:26

Fuddo wrote: 03 Apr 2021, 14:21
Duminjo wrote: 03 Apr 2021, 14:19

Ja, akobogda na ljeto, odoh u Sarajevo i napravicu jedan veliki pano. Na njemu cu napisati "bogicu, osnuj svoju stranku, tako ti boga" i polozit ga ispred parlamenta 😂
Ja necu, a kad bih glasao, zaokruzio bih Zahiragica.
Ma sta cu zaokriziti. Sve u pet deka. Nasaa stranka nista, SDP nista. SDA se dokazo do sada, nista. NiP isti ljudi iz SDA, cak jos gori. Najgori su mi ovi preletaci za stolicama. Plus NiP u ovoj Koaliciji famozna trojka..

Da hoće izglasati novi zakon, zaokruzio bih Mileta. Et kakvi su u Federaciji da bih, ako bih imao mogućnost, Mileta zaokruzio

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2421 times
Status: Offline

Re: Komšić poslao "non paper" u Brisel: Žestoka kritika Delegacije EU zbog odnosa prema SNSD-u i HDZ-u

Post by Melek » 03 Apr 2021, 16:09

Duminjo wrote: 03 Apr 2021, 14:26
Fuddo wrote: 03 Apr 2021, 14:21

Ja necu, a kad bih glasao, zaokruzio bih Zahiragica.
Ma sta cu zaokriziti. Sve u pet deka. Nasaa stranka nista, SDP nista. SDA se dokazo do sada, nista. NiP isti ljudi iz SDA, cak jos gori. Najgori su mi ovi preletaci za stolicama. Plus NiP u ovoj Koaliciji famozna trojka..

Da hoće izglasati novi zakon, zaokruzio bih Mileta. Et kakvi su u Federaciji da bih, ako bih imao mogućnost, Mileta zaokruzio
Ha kandiduj se ti, možda nešto bidne :oo
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 55929
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1945 times
Been thanked: 5752 times
Status: Online

Re: Komšić poslao "non paper" u Brisel: Žestoka kritika Delegacije EU zbog odnosa prema SNSD-u i HDZ-u

Post by Duminjo » 03 Apr 2021, 16:19

Melek wrote: 03 Apr 2021, 16:09
Duminjo wrote: 03 Apr 2021, 14:26

Ma sta cu zaokriziti. Sve u pet deka. Nasaa stranka nista, SDP nista. SDA se dokazo do sada, nista. NiP isti ljudi iz SDA, cak jos gori. Najgori su mi ovi preletaci za stolicama. Plus NiP u ovoj Koaliciji famozna trojka..

Da hoće izglasati novi zakon, zaokruzio bih Mileta. Et kakvi su u Federaciji da bih, ako bih imao mogućnost, Mileta zaokruzio
Ha kandiduj se ti, možda nešto bidne :oo
Jednog dana cu se kandidovati za načelnika svoje opstine. Ako ne umrem do tad

Ovo ostalo, kako dalje ides, sve dublje blato a veci mrak.

Jedino mozda probati nesto na kantonalnom nivou sa fudom i animalsom. I stranku da osnujemo :hm
Npr stranka SPID

User avatar
Koteljubi_kadnisamtu
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6937
Joined: 17 Apr 2020, 03:03
Has thanked: 2731 times
Been thanked: 1268 times
Status: Online

Re: Komšić poslao "non paper" u Brisel: Žestoka kritika Delegacije EU zbog odnosa prema SNSD-u i HDZ-u

Post by Koteljubi_kadnisamtu » 03 Apr 2021, 16:22

Krokodil Behko wrote: 03 Apr 2021, 10:13
MorningStar wrote: 02 Apr 2021, 22:08 Bravoo koomso po prstima hInA samo :valja

Malo ce se sad naSije naloziti na blebetanje pa glasati za tebe.Nema veze sto pomazes da EU stane u potpunosti na stranu ADEZea ,to prosjecni nOs nece skontati..

https://www.klix.ba/vijesti/bih/ambasad ... /210402155



Drzavu za konja.

Komšić jeste populista na kvadrat, ali i ti si defetista na kubik.
Neko ko toliko čita, prati, piše, a istovremeno tvrdi da je Dino Konaković budućnost, nikako ne može biti slučajan. To je namjerno.


Komšićev dokument, inko neće ni pročitati, ali ni hrvatski isto tako.
Podršku im dala grupa seljačkih država iz EU, tipa Mađarska, itd.
jes pametan ovaj Behko, koju je on skolu zavrsio :cvijece
Twiterka

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2421 times
Status: Offline

Re: Komšić poslao "non paper" u Brisel: Žestoka kritika Delegacije EU zbog odnosa prema SNSD-u i HDZ-u

Post by Melek » 03 Apr 2021, 16:36

Opa, biće nešto :obrve
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120362
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6956 times
Been thanked: 7873 times
Status: Online

Re: Komšić poslao "non paper" u Brisel: Žestoka kritika Delegacije EU zbog odnosa prema SNSD-u i HDZ-u

Post by Krokodil Behko » 03 Apr 2021, 17:19

Melek wrote: 03 Apr 2021, 16:36 Opa, biće nešto :obrve
Biće paper dokument, from juesej :oo
online

Post Reply

Return to “Politika u BiH”

Who is online

Users browsing this forum: bosnjakinja and 14 guests