Vojska BiH

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
rethna
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 27232
Joined: 09 Oct 2014, 01:51
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Pripadnik OS BiH nudi novac za silovanje novinarke

Post by rethna » 01 Sep 2016, 01:22

abdulah wrote:
rethna wrote:Jos bih na temu dodao da moras biti potpuni moron,neznalica,provokator ili hejter da izvalis nesto ovako besmisleno i apsurdno.

Religija koja naredjuje skromnost,umjerenost,pristojnost u svemu pa tako i u odijevanju i kao takva nekome da smeta govori dovoljno o tome ko to vidi kao nesto lose.
Nije to njoj ni lose nego perverzno i traumaticno sto je cini jos jadnijom.

Smeta ti pristojno obucena zena?Pa to i objasnjava zasto ti je dildo prvi naumpao.
Sreća pa većina u BiH ne jebe religiju ni 2% za većinu životnih situacija i što je religija na lancima inače bi svakodnevno prisustvovali ritualnim sakaćenjima, kaznama, ubijanjima, silovanjima, progonima u ime religije tolerancije i mira, skromnosti i pristojnosti.
Zali Boze tvoga nicka.
Question everything.

User avatar
rethna
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 27232
Joined: 09 Oct 2014, 01:51
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Pripadnik OS BiH nudi novac za silovanje novinarke

Post by rethna » 01 Sep 2016, 01:31

srculence7 wrote:Svako može reći ono što misli, ali i snositi odgovornost za izrečeno. Nasilje kao i svaki poziv na to nema opravdanja. Žalosno je samo što društvene mreže između ostalog omogućavaju okupljanje i podržavanje budala istomišljenika.
Akcija povlaci reakciju :cudi
Question everything.

User avatar
rethna
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 27232
Joined: 09 Oct 2014, 01:51
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Pripadnik OS BiH nudi novac za silovanje novinarke

Post by rethna » 01 Sep 2016, 01:33

Podrinjac wrote:Religija je organizovana politika, zašto se ne smije iznositi svoje mišljenje o religiji u sekularnoj i demokratskoj državi?
Zato sto je ne zelimo sekularnu :zao :oo


Iznositi misljenje o necemu i vrijedjati i pljuvati po istome nije jednako.
Question everything.

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35858
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1127 times
Been thanked: 605 times
Status: Offline

Re: Pripadnik OS BiH nudi novac za silovanje novinarke

Post by Venera » 01 Sep 2016, 01:51

storm wrote:
dr laganini wrote:..zamisli da ti neko kriz usporedi s dildom..iako ne vidim svrhu oni pokrivala .. :zubi
Islam nema vjerskog simbola, bar ne u obliku i značenju kakav predstavlja križ u katolicanstvu!

Uz dodatak da ja protiv hidzaba nemam apsolutno ništa, čak naprotiv...
Imam protiv idiota... Puno.
ma lako je nebiti protiv hidzaba,ali treba biti iskren,pa priznati,da niko ne zeli nositi maramu,periku,turban ili periku 24/7,nije to modni detalj koji se nosi povremeno sa cejfom,vec je shvacen od strane vjernika kao religijska obaveza i propis,koji se kao ne mora postovati,ali je pozeljno da se prakticira,a to je jako nelogican potez

nosenje bilo cega na glavi 24/7 u ime nekakve ideologije je prilicno ektremno, ujedno je vrlo iskljucivo ocekivanje od strane bilo koje grupe koaj slijedi nekakvu ideologiju

Islam je prepoznatiljiv i putem mjeseca i zvijezde kao simbol,a kriz je vazan hrisvanima jer je Isus razapet ,a kriz simoblizira muke Isusive,ali je i to pretjerivanje vjernika sa krizem i nosenjem kriza ,tj. nelogicno je vezanje vlastitog vjerovanja za predmet , nije vazno sto je ,komad materijala za maramu ili komad materijala za kriz
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

User avatar
dr laganini
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 9234
Joined: 28 Jun 2016, 15:51
Status: Offline

Re: Pripadnik OS BiH nudi novac za silovanje novinarke

Post by dr laganini » 01 Sep 2016, 02:21

..i meni je glupo al usporedjivat s dildom to ko što si rekla obveza il želja sasvim svejedno je i na kraju se prikazat žrtvom je manipulacija..mislim na novinarku..

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35858
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1127 times
Been thanked: 605 times
Status: Offline

Re: Pripadnik OS BiH nudi novac za silovanje novinarke

Post by Venera » 01 Sep 2016, 02:34

joj jeste bukvalni,pa nije ona uporedila dildo za krizem ili maramom,vec je pokusala ,istine nespretno, objasniti teznju ljudi da eksponiraju svoja uvjerenja ,a tu je u pravu,ljudi imaju potrebu da budu idnetificirani 24/7 "objektima" na glavi,iako je vjerovanje ,kao akt speficificno za svaku osobu
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

User avatar
dr laganini
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 9234
Joined: 28 Jun 2016, 15:51
Status: Offline

Re: Pripadnik OS BiH nudi novac za silovanje novinarke

Post by dr laganini » 01 Sep 2016, 02:37

...svejedno usporedba je degutantna..
Last edited by dr laganini on 01 Sep 2016, 07:08, edited 1 time in total.

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35858
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1127 times
Been thanked: 605 times
Status: Offline

Re: Pripadnik OS BiH nudi novac za silovanje novinarke

Post by Venera » 01 Sep 2016, 02:41

degutantno nije,jer i religijski egzibicionizma je prilicno cudan akt
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

User avatar
dr laganini
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 9234
Joined: 28 Jun 2016, 15:51
Status: Offline

Re: Pripadnik OS BiH nudi novac za silovanje novinarke

Post by dr laganini » 01 Sep 2016, 02:45

statebriga wrote:degutantno nije,jer i religijski egzibicionizma je prilicno cudan akt
..recimo da more bit i stvar uvjerenja a ne samo egzibicionizam...vjerojatno ima jednog i drugog...meni je pomalo nelagoda kraj takve osobe al njeno pravo di imaju pravo..sve više se razmišlja o zabrani u eu..na javnim mjestima..

User avatar
Podrinjac
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12409
Joined: 07 Jul 2014, 15:53
Location: raždeGo
Been thanked: 4 times
Status: Offline

Re: Pripadnik OS BiH nudi novac za silovanje novinarke

Post by Podrinjac » 01 Sep 2016, 07:06

rethna wrote:
Podrinjac wrote:Religija je organizovana politika, zašto se ne smije iznositi svoje mišljenje o religiji u sekularnoj i demokratskoj državi?
Zato sto je ne zelimo sekularnu :zao :oo


Iznositi misljenje o necemu i vrijedjati i pljuvati po istome nije jednako.
Znam. To je isto kao da pljuješ SDA i vašeg Bakira

User avatar
Sheval
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 17562
Joined: 02 Mar 2012, 21:53
Has thanked: 344 times
Been thanked: 883 times
Status: Offline

Re: Pripadnik OS BiH nudi novac za silovanje novinarke

Post by Sheval » 01 Sep 2016, 07:17

Sto se tice pokrivanja...budimo realni...zene u zapadnoj Hercegovini npr. su se pokrivale do prije 10-ak dana godina.Isto tako i u Dalmatinskoj Zagori kao u ubutrasnjosti Crne Gore.Nije to bilo klasicno pokrivanje...bilo je salce...ali su se ipak pokrivale.Meni stvarno nista od toga ne smeta...osim pak kada se takve stvari rade iz neke zelje za dokazivanjem,iz provokacije,na silu.Ili kad se namece drugom.

User avatar
dr laganini
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 9234
Joined: 28 Jun 2016, 15:51
Status: Offline

Re: Pripadnik OS BiH nudi novac za silovanje novinarke

Post by dr laganini » 01 Sep 2016, 07:21

Sheval wrote:Sto se tice pokrivanja...budimo realni...zene u zapadnoj Hercegovini npr. su se pokrivale do prije 10-ak dana godina.Isto tako i u Dalmatinskoj Zagori kao u ubutrasnjosti Crne Gore.Nije to bilo klasicno pokrivanje...bilo je salce...ali su se ipak pokrivale.Meni stvarno nista od toga ne smeta...osim pak kada se takve stvari rade iz neke zelje za dokazivanjem,iz provokacije,na silu.Ili kad se namece drugom.
..a to je onda problem te osobe a ne moj i tvoj.. :zid

User avatar
Sheval
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 17562
Joined: 02 Mar 2012, 21:53
Has thanked: 344 times
Been thanked: 883 times
Status: Offline

Re: Pripadnik OS BiH nudi novac za silovanje novinarke

Post by Sheval » 01 Sep 2016, 07:23

Mislis?
A kad smo kod provokacija...budite sigurni da bi se u skorijoj buducnosti na Kravicama moglo dogoditi nesto jako lose.Nazalost...ali to je trazenje sejtana...jbg.
Nije moj problem...naravno.I nije to moj rat.

User avatar
dr laganini
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 9234
Joined: 28 Jun 2016, 15:51
Status: Offline

Re: Pripadnik OS BiH nudi novac za silovanje novinarke

Post by dr laganini » 01 Sep 2016, 07:25

..misliš da to što si siguran ima veze s odjećom il..možda s glavom..

User avatar
Sheval
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 17562
Joined: 02 Mar 2012, 21:53
Has thanked: 344 times
Been thanked: 883 times
Status: Offline

Re: Pripadnik OS BiH nudi novac za silovanje novinarke

Post by Sheval » 01 Sep 2016, 07:26

Povezano je.
Twix.

User avatar
Lavlje_srce
Alienka
Alienka
Posts: 16324
Joined: 04 May 2012, 11:30
Has thanked: 3420 times
Been thanked: 2688 times
Status: Offline

Re: Pripadnik OS BiH nudi novac za silovanje novinarke

Post by Lavlje_srce » 01 Sep 2016, 10:33

Voljela bih vidjeti reakcije da je Biserka dala identicnu izjavu za casne sestre.

Samo to se ne moze desiti (niti treba da se razumijemo), ali se moze desiti da se na najdegutantniji, najbizarniji (i najretardiraniji) moguci nacin pljuje zena muslimanka. Jer lako je po njoj. Stigmatizirana je kroz medije i to na globalnoj razini, percipirana kao slaba i vulnerabilna, jednostavno idealna meta. I onda se tu racionaliziraju uvrijezene predrasude od onih koji znaju malo ili nista o Islamu i znacenju hidzaba, burke ili nikaba.

Istovremeno se pokazuje opce razumijevanje i univerzalno postovanje za Hindu zene i njihove sarije, za ortodoksne Jevrejke koje nose male marame ili perike ili za casne sestre. Koga cemo gaziti - pa dajte da gazimo muslimanke. To je i tako dozvoljeno. Posebno je degutantno kada to dolazi od druge zene (opterecene vlastitom podsvjescu, no nebitno). Bitno je mada ne i slucajno, na koga je ona to uperila strijelu.

I sto je najgore u zastitu pokrivene muslimanke staje onaj koji je jos gori od kvazi-novinarke. Primitivac sa dna kace, koji na krajnje nepostovanje jedne zene odgovara javnim pozivom na linc druge. Feminizam je u BiH nasusna potreba zbog zadrtog patrijarhata i treba se izucavati u skolama. Oboje treba suspendirati, a njega i krivicno procesuirati imo.

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35858
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1127 times
Been thanked: 605 times
Status: Offline

Re: Pripadnik OS BiH nudi novac za silovanje novinarke

Post by Venera » 01 Sep 2016, 14:00

Lavlje_srce wrote:Voljela bih vidjeti reakcije da je Biserka dala identicnu izjavu za casne sestre.

Samo to se ne moze desiti (niti treba da se razumijemo), ali se moze desiti da se na najdegutantniji, najbizarniji (i najretardiraniji) moguci nacin pljuje zena muslimanka. Jer lako je po njoj. Stigmatizirana je kroz medije i to na globalnoj razini, percipirana kao slaba i vulnerabilna, jednostavno idealna meta. I onda se tu racionaliziraju uvrijezene predrasude od onih koji znaju malo ili nista o Islamu i znacenju hidzaba, burke ili nikaba.

Istovremeno se pokazuje opce razumijevanje i univerzalno postovanje za Hindu zene i njihove sarije, za ortodoksne Jevrejke koje nose male marame ili perike ili za casne sestre. Koga cemo gaziti - pa dajte da gazimo muslimanke. To je i tako dozvoljeno. Posebno je degutantno kada to dolazi od druge zene (opterecene vlastitom podsvjescu, no nebitno). Bitno je mada ne i slucajno, na koga je ona to uperila strijelu.

I sto je najgore u zastitu pokrivene muslimanke staje onaj koji je jos gori od kvazi-novinarke. Primitivac sa dna kace, koji na krajnje nepostovanje jedne zene odgovara javnim pozivom na linc druge. Feminizam je u BiH nasusna potreba zbog zadrtog patrijarhata i treba se izucavati u skolama. Oboje treba suspendirati, a njega i krivicno procesuirati imo.
U svim primjerima ,koje si spomenula,u svom postu ,zene i muskraci svojim religijskim oblacenjem izgledaju kao karikature. Religije prakticiraju stoljecima stare obicaje koji nemaju nikakve veze sa religioznosti,ali su tad judi bili obiljezeni u raznim grupama i rangovima. Ortodoksno prakticiranje relgija jeste predozirano,osobiinaljudkse krajnosti i pretjerivnja koje,opet nema veze sa vjerovanjem.
Smijesno je da vjernici insistiraju na posotvanju ,npr. pokrivene muslimanke,a ista je pokrivena radi relgisjkog pravila koje se ne mora prakticirati,ali je pozelljno.To znaci,da ni religije ne postiju svoje vjernke. Drzava i religijske grupe imaju odvojena pravila,koja mogu biti suprostavljena,ne znam ,zasto se toliko cudite.
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120520
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6999 times
Been thanked: 7954 times
Status: Offline

Re: Pripadnik OS BiH nudi novac za silovanje novinarke

Post by Krokodil Behko » 01 Sep 2016, 17:48

Došla nam štatebriga. Nikad ne bih pomislio, da će mi tako jako nedostajati :rozi
online

User avatar
IM_ex
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6816
Joined: 29 Jan 2012, 23:07
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Pripadnik OS BiH nudi novac za silovanje novinarke

Post by IM_ex » 01 Sep 2016, 23:44

Podrinjac wrote:
IM_ex wrote:+1 @srculence7

Steta sto se i Lejla u ovom naslovu ne moze razapeti. Po meni, veci je krivac ona od tamo nekog "opakog lovatora" sa drustvenih mreza.
Njegovo kabadahijsko usiljavanje i poziv na silovanje ne shvatam ozbiljno, za razliku od nje koja vrijedja tradiciju i vjeru jednog naroda. Izmedju redova moglo bi se reci cak tri (mozda i vise) naroda jer i kod Srba i Katolika postoje zene koje su pokrivene, bilo tradicionalno ili za vjeru vezano, podsjecam. Mada, jasno je na koga je doticna uperila svoj pogani jezik. Nasla, jadnica, nacin da bude u centru paznje, nebitno sad kolko dugo, bitno da se o njoj pise, komentarise - da je izronila iz anonimnosti.

Da je srece i da je pravde, oboje bi dobili otkaz.
Svaka prijetnja na smrt i na silovanje se smatra ozbiljnim, posebno preko društvenih mreža.
Prvo vjernici trebaju znati ignorisati, i ne paliti se na svake izjave nebitnih osoba. Na ovakav način oni su više štete napravili svojoj tzv. vjeri zbog njihovih prijetećih poruka, nego što je Lejla uvrijedila Islam.
a_ha Znaci, vjernici treba da puste da im se "sere po glavi", da prostis.
Doticni iz naslova ce vjerovatno biti kaznjen. Zakonski, pretpostavljam. Za Lejlu, ne znam bas hoce li biti kaznjena, ako hoce ne znam kako, ali se poigrala vatrom. Svima puna usta slobode govora, iako, vjerujem, svi znate da i sloboda govora ima granice. Vec zaboravljen slucaj Charlie Hebdo?
E sad necu ni kako ja hocu

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: Pripadnik OS BiH nudi novac za silovanje novinarke

Post by Zagorka » 02 Sep 2016, 00:43

Mora da je njemu majmun silovo mater, (pa ispo on) cim mu je silovanje prihvatljivo.

Da ima zehru mozga (ko sto nema) sa par dobrih recenica ju je mogo natjerati da se zastidi i proguta svoju objavu.

Jer se izvalila koliko je duga i siroka. I njena blamaza mu bila prilika da ispadne pametniji, tolerantniji, veci insan, a on ovako ispo hajvan veci od nje i od ikakvog drugog hajvana.

:kafa
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

Post Reply

Return to “Vojska, vojna tehnologija, bitke i strategije”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests