Bakir Izetbegović

Politička dešavanja i aktuelnosti u Bosni i Hercegovini.

Moderators: Krokodil Behko, Duminjo

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 43029
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14223 times
Been thanked: 12789 times
Status: Online

Re: Brojna poznata lica kao gosti na vjenčanju kćerke Bakira Izetbegovića

Post by Masamune » 31 Aug 2021, 11:01

Pa to govore uglavnom jedni Bošnjaci drugima. Dakle, muslimani za druge muslimane. Fokus ti je skroz pogrešan. Ali naravno najlakše je blatiti FGR.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11850
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2935 times
Been thanked: 2603 times
Status: Offline

Re: Brojna poznata lica kao gosti na vjenčanju kćerke Bakira Izetbegovića

Post by Naseef Mushroom » 31 Aug 2021, 11:04

MarlboroGold wrote: 31 Aug 2021, 10:39
Naseef Mushroom wrote: 31 Aug 2021, 10:34
Ne, tu dominira FGR šljam jer ko će drugi nego šljam napisati ovo
"Oni koji pišu da je alkohol na svadbi montaža su isti oni Srbi koji kaži da su na Markalama bombe podmetnute od ARBiH strane, ista škola".
Pa to je tvoja klika sa kojom voliš raspravljati danima. Ti našao da nas ovdje napadaš. Nas buraniju :oo
Ne pišem više često tamo radi takvih primjera koje sam naveo.
Već su me upoznali da na ovom forumu se mogu raspravljati u nedogled, da skoro ništa ne uzimam lično i da imam živaca i sa najnekulturnijim forumašima da izdržim pa tako i tamo, neka se rugaju meni, mojoj adresi stanovanja i mom radnom mjestu, na jedno uho ušlo a na drugo izašlo, ali nemam volje više radi takvih poređenja sa Markalama, da je SDS najbolja i najdržavotvornija stranka u BiH da su penzioneri koji glasaju za SDA u rangu četnika u Višegradu i da namjerno pojačaju muziku na 11.7. jer Bakir i Džaferović na taj dan drže govore.

Samo ću navraćati ponekad tamo kada se nešto veliko desi i FGR popushi iako znam da će postojati rik da će mi neko djecu uzeti u usta a proći će bez upozorenja a kamoli bana.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Skin
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5761
Joined: 19 Sep 2019, 15:46
Has thanked: 1872 times
Been thanked: 2286 times
Status: Offline

Re: Brojna poznata lica kao gosti na vjenčanju kćerke Bakira Izetbegovića

Post by Skin » 31 Aug 2021, 11:06

ali kakvi su to primjeri, pa to sve jesu moralna srozavanja. :roll
za "sektor" u kojem se moral potencira, to jeste licemjerno.
krajnosti nisu dobre, moje misljenje. i nije mi normalno da ne postuje ama bas nikakva pravila lijepog ponasanja, odgoja, odaje se kockanju, alkoholu, promiskuitetu, a onda se pokrije ili pusti bradu, ispovijedi koji put i sve je kao rukom odneseno. to nije preuzimanje odgovornosti za svoje postupke, nego gubljenje u krajnostima. jer postoje i clanovi drustva koji nista od toga nisu radili jer nije ispravno, i nanosi i stetu drugima. i kao takvi, moralniji sto puta i boljeg karaktera.

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 43029
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14223 times
Been thanked: 12789 times
Status: Online

Re: Brojna poznata lica kao gosti na vjenčanju kćerke Bakira Izetbegovića

Post by Masamune » 31 Aug 2021, 11:23

Ali sestro on je oženio buduću predsjednicu. Kako ne kontaš? :oo
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80653
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7232 times
Been thanked: 11708 times
Status: Online

Re: Brojna poznata lica kao gosti na vjenčanju kćerke Bakira Izetbegovića

Post by spacebound » 31 Aug 2021, 12:01

Ovo k'o da su nadrealisti pisali scenarij :ha
Ti koji si persona non grata u šalter salama komercijalnih banaka - Ramo

User avatar
Skin
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5761
Joined: 19 Sep 2019, 15:46
Has thanked: 1872 times
Been thanked: 2286 times
Status: Offline

Re: Brojna poznata lica kao gosti na vjenčanju kćerke Bakira Izetbegovića

Post by Skin » 31 Aug 2021, 12:27

MarlboroGold wrote: 31 Aug 2021, 11:23 Ali sestro on je oženio buduću predsjednicu. Kako ne kontaš? :oo
molim te, ispravka: sestra fgr :D.
kakve vratolomije, ma bjezi.
o moralu se ne diskutuje, ne znam sta mi bi

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11850
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2935 times
Been thanked: 2603 times
Status: Offline

Re: Brojna poznata lica kao gosti na vjenčanju kćerke Bakira Izetbegovića

Post by Naseef Mushroom » 31 Aug 2021, 12:28

MarlboroGold wrote: 31 Aug 2021, 11:01 Pa to govore uglavnom jedni Bošnjaci drugima. Dakle, muslimani za druge muslimane. Fokus ti je skroz pogrešan. Ali naravno najlakše je blatiti FGR.
Znam šta misliš ali nije baš tako.
Ima dosta Bošnjaka koji su se okrenuli islamu pa ogovaraju ali u smislu kada dvojica jarana piju, jedan se okrene vjeri i odmah ogovara ovog drugog "Vidi ga što pije, ne valja mu to, otići će u džehenem, sram ga bilo" a juče isto radio, znam dosta takvih primjera.
Ali FGRovci su ti što vode evidenciju šta je ko od vjernika radio sve nekoliko godina unazad dok nisu došli tobe.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Matan
Sila nečista
Sila nečista
Posts: 31722
Joined: 22 Mar 2020, 15:54
Has thanked: 2696 times
Been thanked: 5160 times
Status: Online

Re: Brojna poznata lica kao gosti na vjenčanju kćerke Bakira Izetbegovića

Post by Matan » 31 Aug 2021, 12:33

Jedno je vjernik a drugo pripadnik neke religije..
vjernici smo svi, a pripadnici religije nismo svi..
Zasto konja tuces sine, kad i drugi cura ima..

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 43029
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14223 times
Been thanked: 12789 times
Status: Online

Re: Brojna poznata lica kao gosti na vjenčanju kćerke Bakira Izetbegovića

Post by Masamune » 31 Aug 2021, 12:37

Naseef Mushroom wrote: 31 Aug 2021, 12:28
MarlboroGold wrote: 31 Aug 2021, 11:01 Pa to govore uglavnom jedni Bošnjaci drugima. Dakle, muslimani za druge muslimane. Fokus ti je skroz pogrešan. Ali naravno najlakše je blatiti FGR.
Znam šta misliš ali nije baš tako.
Ima dosta Bošnjaka koji su se okrenuli islamu pa ogovaraju ali u smislu kada dvojica jarana piju, jedan se okrene vjeri i odmah ogovara ovog drugog "Vidi ga što pije, ne valja mu to, otići će u džehenem, sram ga bilo" a juče isto radio, znam dosta takvih primjera.
Ali FGRovci su ti što vode evidenciju šta je ko od vjernika radio sve nekoliko godina unazad dok nisu došli tobe.
To ti ne stoji. Pa to je najprije zastupljeno među samim Bošnjacima.

Kod tebe je problem što FGR guraš tamo i gdje treba i gdje ne treba biti. Naravno ima i FGR koja to radi, ali kao što rekoh, 90% to rade ljudi koji se deklarišu kao Bošnjaci muslimani, a koji nemaju neke veze sa FGR.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

The 51st State
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8476
Joined: 24 Feb 2021, 13:14
Has thanked: 849 times
Been thanked: 1008 times
Status: Offline

Re: Brojna poznata lica kao gosti na vjenčanju kćerke Bakira Izetbegovića

Post by The 51st State » 31 Aug 2021, 12:37

Naseef Mushroom wrote: 31 Aug 2021, 12:28
MarlboroGold wrote: 31 Aug 2021, 11:01 Pa to govore uglavnom jedni Bošnjaci drugima. Dakle, muslimani za druge muslimane. Fokus ti je skroz pogrešan. Ali naravno najlakše je blatiti FGR.
Znam šta misliš ali nije baš tako.
Ima dosta Bošnjaka koji su se okrenuli islamu pa ogovaraju ali u smislu kada dvojica jarana piju, jedan se okrene vjeri i odmah ogovara ovog drugog "Vidi ga što pije, ne valja mu to, otići će u džehenem, sram ga bilo" a juče isto radio, znam dosta takvih primjera.
Ali FGRovci su ti što vode evidenciju šta je ko od vjernika radio sve nekoliko godina unazad dok nisu došli tobe.
cirkus, kad ih priupitas o sopstvenom moralnom standardu ode mast u propast, niti ga obicno imaju, a i ako imaju ne mogu ga argumentovano odbraniti, emotivno trabunjanje kao i ovih 20tak stranica topika.

User avatar
amidza idriz
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1851
Joined: 20 Mar 2019, 00:53
Location: komuna
Has thanked: 429 times
Been thanked: 279 times
Status: Offline

Re: Brojna poznata lica kao gosti na vjenčanju kćerke Bakira Izetbegovića

Post by amidza idriz » 31 Aug 2021, 12:39

Naseef Mushroom wrote: 31 Aug 2021, 10:53

Ne znam je li se iskreno okrenuo vjeri, ali se služim podatcima da je izašao iz tih voda i tako nije nigdje dokazano da su reis i Erdogan sa nekim ko je bludnik već sa nekim ko je griješio kao i svako drugi.
I ja sam pio i kockao nekada a danas idem u džamiju.
Kao što napisah, ne branim ni njega ni suprugu lično već branim svakoga muslimana od standardnih FGR vrijeđanja i provokacija
"Vidi ga šerijatski se ženi a bio direktor agencije za prostiticiju".
"Vidi je šerijatski se udaje a znamo koliko je pila, hodala sa vlahom i imala sex prije braka".

Tako za sve muslimane govore " Vidi ga glumi vjernika a prije 10 godina se olešio u kafani"
"Vidi je zamotala se a znam je prije 5 godina kada je hodala u miniću po diskotekama i imala 5 momaka".

A to za kriminalce, ja nikada neću braniti nekoga ko je kriv za zločin ali očigledno je da druga strana niti poštuje niti "Kriv je dok se ne dokaže" a niti tužilaštvo ili sudstvo jer poštuju ga samo kada nekoga osude ili oslobodi sa kim se oni slažu.
Kako ne shvatas da ona nije ''svaka'' nego kcerka predsjednika najvece stranke, pa clana predsjednistva sto je kao pedsjednik tako da ne mose svaki klosar biti zet. Ako njima Izetbegovicima moze stati pod kapu ali sto pozva predsjednika Turske i to da bude kum svodniku. To ne mozes ni ti ni Bakir opravdati.
Mislim da oni nisu znali tacno ko im je buduci zet.

Sam Erdogan da je znao za te detalje mislim da bi nasao razlog da ne dodje.
#Jaki ljudi ne spustaju druge dole, oni ih podizu.#

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11850
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2935 times
Been thanked: 2603 times
Status: Offline

Re: Brojna poznata lica kao gosti na vjenčanju kćerke Bakira Izetbegovića

Post by Naseef Mushroom » 31 Aug 2021, 12:42

animals wrote: 31 Aug 2021, 10:42 Pa Italijanski mafijasi, su svi redovno isli u crkve, pa onda poslije razmatraju, koga ce smaknuti..
tako da je pripadnik neke religije, samo potencijalni vojnik te organizacije,
sto i sam Nazif pise u svojim postovima..
svi muslimani su braca i svaki treba braniti sutra tog brata..
mislim, nista manje opasnije ideje, kao sto je Hitler imao ideje o übermensch..
Shvatam ja da tebi nije ništa onako hladno staviti "Moj brat musliman" u isti rang sa Hitlerom i Übermenschhem. Takvi kao ti su oni sto sebi tepaju da otkad su se oslobodili okova religija da su postali civilozovani Evropljani što ovakvim komentarima i dokazuju.

Ali za razliku od Hitlerovih nacista braća zauzimaju Evropu mirno migracijom, natalitetom i izgradnjom džamija. Naravno kraj toliko miliona muslimana nemoguće je da neće biti i neko agresivan kao što agresivnih ima u svakoj religiji, naciji i državi.

Iako osuđujem nasilje i ne bih ja nikada to uradio ipak je interesantno da taj stereotip o muslimana ne vodi do toga da će se izvršiti etnicko čišćenje nad njima već upravo suprotno, da od straha od eskalacija ne smiju ići do kraja kao što su radili sa Jevrejima.
Ukratko, pošteni muslimani se osjećaju kao štreber u skoli kojeg niko ne smije dirati jer su čuli da ima opasnog amidžu.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Matan
Sila nečista
Sila nečista
Posts: 31722
Joined: 22 Mar 2020, 15:54
Has thanked: 2696 times
Been thanked: 5160 times
Status: Online

Re: Brojna poznata lica kao gosti na vjenčanju kćerke Bakira Izetbegovića

Post by Matan » 31 Aug 2021, 12:45

Naseef Mushroom wrote: 31 Aug 2021, 12:42
animals wrote: 31 Aug 2021, 10:42 Pa Italijanski mafijasi, su svi redovno isli u crkve, pa onda poslije razmatraju, koga ce smaknuti..
tako da je pripadnik neke religije, samo potencijalni vojnik te organizacije,
sto i sam Nazif pise u svojim postovima..
svi muslimani su braca i svaki treba braniti sutra tog brata..
mislim, nista manje opasnije ideje, kao sto je Hitler imao ideje o übermensch..
Shvatam ja da tebi nije ništa onako hladno staviti "Moj brat musliman" u isti rang sa Hitlerom i Übermenschhem. Takvi kao ti su oni sto sebi tepaju da otkad su se oslobodili okova religija da su postali civilozovani Evropljani što ovakvim komentarima i dokazuju.

Ali za razliku od Hitlerovih nacista braća zauzimaju Evropu mirno migracijom, natalitetom i izgradnjom džamija. Naravno kraj toliko miliona muslimana nemoguće je da neće biti i neko agresivan kao što agresivnih ima u svakoj religiji, naciji i državi.

Iako osuđujem nasilje i ne bih ja nikada to uradio ipak je interesantno da taj stereotip o muslimana ne vodi do toga da će se izvršiti etnicko čišćenje nad njima već upravo suprotno, da od straha od eskalacija ne smiju ići do kraja kao što su radili sa Jevrejima.
Ukratko, pošteni muslimani se osjećaju kao štreber u skoli kojeg niko ne smije dirati jer su čuli da ima opasnog amidžu.
A moze li ikako posteni ljudi...
koga zaboli jesi li ti musliman ili krscanin..
Evo ja jucer radio sa jednim dobrim Turcinom..
stvarno dobar covjek, a jel musliman, njegova stvar..njegova licna..
to nikoga ne interesuje..
kad to muslimani svate, mozda pocne napredak i kod njih..
Zasto konja tuces sine, kad i drugi cura ima..

The 51st State
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8476
Joined: 24 Feb 2021, 13:14
Has thanked: 849 times
Been thanked: 1008 times
Status: Offline

Re: Brojna poznata lica kao gosti na vjenčanju kćerke Bakira Izetbegovića

Post by The 51st State » 31 Aug 2021, 12:46

dobar je covjek zato sto je vjerovatno musliman, nema dobro lose nako ofrlje.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11850
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2935 times
Been thanked: 2603 times
Status: Offline

Re: Brojna poznata lica kao gosti na vjenčanju kćerke Bakira Izetbegovića

Post by Naseef Mushroom » 31 Aug 2021, 12:57

amidza idriz wrote: 31 Aug 2021, 12:39
Naseef Mushroom wrote: 31 Aug 2021, 10:53

Ne znam je li se iskreno okrenuo vjeri, ali se služim podatcima da je izašao iz tih voda i tako nije nigdje dokazano da su reis i Erdogan sa nekim ko je bludnik već sa nekim ko je griješio kao i svako drugi.
I ja sam pio i kockao nekada a danas idem u džamiju.
Kao što napisah, ne branim ni njega ni suprugu lično već branim svakoga muslimana od standardnih FGR vrijeđanja i provokacija
"Vidi ga šerijatski se ženi a bio direktor agencije za prostiticiju".
"Vidi je šerijatski se udaje a znamo koliko je pila, hodala sa vlahom i imala sex prije braka".

Tako za sve muslimane govore " Vidi ga glumi vjernika a prije 10 godina se olešio u kafani"
"Vidi je zamotala se a znam je prije 5 godina kada je hodala u miniću po diskotekama i imala 5 momaka".

A to za kriminalce, ja nikada neću braniti nekoga ko je kriv za zločin ali očigledno je da druga strana niti poštuje niti "Kriv je dok se ne dokaže" a niti tužilaštvo ili sudstvo jer poštuju ga samo kada nekoga osude ili oslobodi sa kim se oni slažu.
Kako ne shvatas da ona nije ''svaka'' nego kcerka predsjednika najvece stranke, pa clana predsjednistva sto je kao pedsjednik tako da ne mose svaki klosar biti zet. Ako njima Izetbegovicima moze stati pod kapu ali sto pozva predsjednika Turske i to da bude kum svodniku. To ne mozes ni ti ni Bakir opravdati.
Mislim da oni nisu znali tacno ko im je buduci zet.

Sam Erdogan da je znao za te detalje mislim da bi nasao razlog da ne dodje.
Aha, ne želite begovluk, šerijat, džamahiriju a sa druge strane vam opet smeta što roditelji nisu izabrali zeta.

Interesantno je što vam ta djevojka nije svaka i kritikujete je isključivo jer se zna čija je a nije se nikada tako napadala ona Lana iz SDPa čiji je stric osuđeni ratni zločinac Jadranko Prlič.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11850
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2935 times
Been thanked: 2603 times
Status: Offline

Re: Brojna poznata lica kao gosti na vjenčanju kćerke Bakira Izetbegovića

Post by Naseef Mushroom » 31 Aug 2021, 12:59

animals wrote: 31 Aug 2021, 12:45
Naseef Mushroom wrote: 31 Aug 2021, 12:42
Shvatam ja da tebi nije ništa onako hladno staviti "Moj brat musliman" u isti rang sa Hitlerom i Übermenschhem. Takvi kao ti su oni sto sebi tepaju da otkad su se oslobodili okova religija da su postali civilozovani Evropljani što ovakvim komentarima i dokazuju.

Ali za razliku od Hitlerovih nacista braća zauzimaju Evropu mirno migracijom, natalitetom i izgradnjom džamija. Naravno kraj toliko miliona muslimana nemoguće je da neće biti i neko agresivan kao što agresivnih ima u svakoj religiji, naciji i državi.

Iako osuđujem nasilje i ne bih ja nikada to uradio ipak je interesantno da taj stereotip o muslimana ne vodi do toga da će se izvršiti etnicko čišćenje nad njima već upravo suprotno, da od straha od eskalacija ne smiju ići do kraja kao što su radili sa Jevrejima.
Ukratko, pošteni muslimani se osjećaju kao štreber u skoli kojeg niko ne smije dirati jer su čuli da ima opasnog amidžu.
A moze li ikako posteni ljudi...
koga zaboli jesi li ti musliman ili krscanin..
Evo ja jucer radio sa jednim dobrim Turcinom..
stvarno dobar covjek, a jel musliman, njegova stvar..njegova licna..
to nikoga ne interesuje..
kad to muslimani svate, mozda pocne napredak i kod njih..
Ma ja, najbolji musliman je onaj što šuti da je musliman do te mjere da se i ne zna je li musliman.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 43029
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14223 times
Been thanked: 12789 times
Status: Online

Re: Brojna poznata lica kao gosti na vjenčanju kćerke Bakira Izetbegovića

Post by Masamune » 31 Aug 2021, 12:59

The 51st State wrote: 31 Aug 2021, 12:46 dobar je covjek zato sto je vjerovatno musliman, nema dobro lose nako ofrlje.
Haman po toj logici i oni koji se raznose i ubiju civile
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
Skin
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5761
Joined: 19 Sep 2019, 15:46
Has thanked: 1872 times
Been thanked: 2286 times
Status: Offline

Re: Brojna poznata lica kao gosti na vjenčanju kćerke Bakira Izetbegovića

Post by Skin » 31 Aug 2021, 13:01

pa i jeste. vjera je intimna stvar

The 51st State
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8476
Joined: 24 Feb 2021, 13:14
Has thanked: 849 times
Been thanked: 1008 times
Status: Offline

Re: Brojna poznata lica kao gosti na vjenčanju kćerke Bakira Izetbegovića

Post by The 51st State » 31 Aug 2021, 13:02

MarlboroGold wrote: 31 Aug 2021, 12:59
The 51st State wrote: 31 Aug 2021, 12:46 dobar je covjek zato sto je vjerovatno musliman, nema dobro lose nako ofrlje.
Haman po toj logici i oni koji se raznose i ubiju civile
ne vidim da si imalo koristio logiku kad si pisao ovaj odgovor , a opet po tebi opet niti mozes osuditi niti opravdati tako nesto u moralnom smislu i ishodistu.

The 51st State
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8476
Joined: 24 Feb 2021, 13:14
Has thanked: 849 times
Been thanked: 1008 times
Status: Offline

Re: Brojna poznata lica kao gosti na vjenčanju kćerke Bakira Izetbegovića

Post by The 51st State » 31 Aug 2021, 13:03

Skin wrote: 31 Aug 2021, 13:01 pa i jeste. vjera je intimna stvar
to je formativna stvar prvenstveno, a ko prati ili ne prati moze se reci da je intimno.

Post Reply

Return to “Politika u BiH”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 94 guests