Bakir Izetbegović

Politička dešavanja i aktuelnosti u Bosni i Hercegovini.

Moderators: Krokodil Behko, Duminjo

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42928
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14154 times
Been thanked: 12737 times
Status: Online

Re: Bakir Izetbegović

Post by Masamune » 24 Nov 2021, 19:44

Stoji i to, ali su rudnici u katastrofalnoj situaciji. Naročito Kreka. Dok duguju Boga oca za doprinose privatnike inspekcija ganja za feninge ako šta ne štima.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
Taare
greatest
greatest
Posts: 32341
Joined: 19 Nov 2019, 13:51
Has thanked: 6107 times
Been thanked: 4410 times
Status: Offline

Re: Bakir Izetbegović

Post by Taare » 24 Nov 2021, 22:29

Po ko zna koji put ova majmunčina spašava dodika. Pa je li ovo moguće :grana
Izetbegović, Dodik i Čović na večeri kod Sattlera, na stolu brojne političke teme
Svi mi se morete obratit

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: Bakir Izetbegović

Post by Hannibal » 25 Nov 2021, 00:20

Taare wrote: 24 Nov 2021, 22:29 Po ko zna koji put ova majmunčina spašava dodika. Pa je li ovo moguće :grana
Izetbegović, Dodik i Čović na večeri kod Sattlera, na stolu brojne političke teme
pogledaj ovo cehre brt
jel mislis da je on sposoban da uradi takvo nesto?
jeli bre
FB_IMG_1637795827019.jpg
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
🐽

User avatar
Taare
greatest
greatest
Posts: 32341
Joined: 19 Nov 2019, 13:51
Has thanked: 6107 times
Been thanked: 4410 times
Status: Offline

Re: Bakir Izetbegović

Post by Taare » 25 Nov 2021, 00:22

Isti burns
Svi mi se morete obratit

User avatar
Taare
greatest
greatest
Posts: 32341
Joined: 19 Nov 2019, 13:51
Has thanked: 6107 times
Been thanked: 4410 times
Status: Offline

Re: Bakir Izetbegović

Post by Taare » 25 Nov 2021, 09:40

Al kakvo je to pokvareno đubre, braćo draga. Nevjerovatno da je to nastalo od onakvog merhametlije i neiskvarenog insana kakav je bio rahmetli alija.
Ok, alija je bio slab političar. Možda je to razlog zbog kojeg su ga podržavali velikosrpski ideolozi. Jednostavno su znali da nije politički kapacitet koji je u stanju stati na kraj njihovim planovima.
Ali je barem bio pošten. Za aliju se nije mogla povezati nijedna ukradena marka.

Ali ovaj njegov isprdak, nit je pošten, nit je političar.
Stoji na čelu mafijaške organizacije koja ima jasno određene strukture i koja je pustila korijenje u svakoj oblasti.
svaki od njih je asim. Ta pokvarena klika živi ko bubreg u loju. Za njih je bosna ravna eldoradu.
Nema firme koju nisu sjebali i prodali nekome uz ogromne provizije, ili namirili nekog od svojih tajkuna.
Kreneš redom od poslijeratne privatizacije preko telekoma, ep sa rudnicima, infrastrukture...sve sda.

I sad kad smo u situaciji da su njegovi pandani u liku vožda iz laktaša i hrvatskog ćiriličara maltene na konopcima i samo ih treba dokusuriti, on po ko zna koji put pruža ruku spasa.
Zašto?
Izuzmemo li to što su mu braća po kriminalu s kojom ima odličnu suradnju, pomaže im i zato jer zna da u građanskoj bih u kojoj bi se tražio ekonomski napredak, on nema šta za ponuditi.
Jer, kad se ne priča o ratu, na vidjelo izlazi kriminal.
U građanskoj državi, bakir bi nestao u roku dvije godine.
U najgorem slučaju, za njega, jelte, završio bi u zatvoru.

Zato valja zatezati sa dodikom, al kad dođe minut do dvanaest, onda praviti kompromis i isti naivnim budalašima prodavati kao uspjeh.

Kad je čitav demokratski svijet i velike vojne sile detektovali krivca za trenutno stanje i kad se sve glasnije počelo pričati o nestanku rs-a, gospodin ide da ih spašava.
Eto, ne bi on pregovarao, nego ga pozvali stranci pa je red da ode.

Čovjek se slomi da čoviću pokloni izborni zakon. I to navalio na dom naroda iako mu i amerika suflira da ne pregovara oko istog. Iako je isti crvena linija za bošnjački korpus.

Laktašenko se morao pustiti da ide dok mu voda ne uđe u grlo. Čim uđe, pritisnuti glavu da se utuši.
Imaš ljude koji su spremni da jednom za sva vremena sjebu velikosrpske planove i da tu akciju prodamo kao odbranu ustavnog poretka.
Sve se poklopilo. Srbi šuruju sa američkim neprijateljima, turci nikad jači, englezi konačno stali na pravu stranu...
Al jok, đubre ide da spašava partnera dodu i svoju kriminalnu hobotnicu.
Isto tako, budući da se prepao "trojke" i da je shvatio kako bi na izborima moglo biti knap, sjetio se da manjak glasova nadoknadi u dijaspori.
Svi mi se morete obratit

User avatar
bosnjakinja
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5882
Joined: 20 Jan 2021, 08:28
Has thanked: 172 times
Been thanked: 294 times
Status: Online

Re: Bakir Izetbegović

Post by bosnjakinja » 25 Nov 2021, 09:48

Opet na izborima za Baketa pa crknite,nema tog poteza koji ce mene odvratit od glasanja za Baketa :oo :oo :oo

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120469
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6990 times
Been thanked: 7929 times
Status: Offline

Re: Bakir Izetbegović

Post by Krokodil Behko » 25 Nov 2021, 09:53

Taare wrote: 25 Nov 2021, 09:40
Ok, alija je bio slab političar. Možda je to razlog zbog kojeg su ga podržavali velikosrpski ideolozi. Jednostavno su znali da nije politički kapacitet koji je u stanju stati na kraj njihovim planovima.
Ali je barem bio pošten. Za aliju se nije mogla povezati nijedna ukradena marka.

Radije bih da je bio kriminalac, al da je u ratu bio čvrst.
Npr, potpisati Washingtonski sporazum, al deset dana kasnije. Te dane iskoristiti, da se HVO u Srednjoj Bosni zakuca u zemlju i to bi bio kraj za njih. Pičkica, gurbet i govnar.
online

User avatar
Calla
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 12706
Joined: 12 Apr 2012, 09:16
Location: Wiesbaden-Hessen-Germany
Has thanked: 2773 times
Been thanked: 2205 times
Status: Offline

Re: Bakir Izetbegović

Post by Calla » 25 Nov 2021, 10:04

Taare wrote: 24 Nov 2021, 22:29 Po ko zna koji put ova majmunčina spašava dodika. Pa je li ovo moguće :grana
Izetbegović, Dodik i Čović na večeri kod Sattlera, na stolu brojne političke teme
Pa njih trojica su oduvjek I bili najbolji sahovski igraci partneri u ovoj prljavoj igri podjele geo bosanske teritorije svjetskom novom poretku.
Ljubav je igra za dvoje u kojoj oboje mogu pobjediti (Eva Gabor)

User avatar
Taare
greatest
greatest
Posts: 32341
Joined: 19 Nov 2019, 13:51
Has thanked: 6107 times
Been thanked: 4410 times
Status: Offline

Re: Bakir Izetbegović

Post by Taare » 25 Nov 2021, 10:25

bosnjakinja wrote: 25 Nov 2021, 09:48 Opet na izborima za Baketa pa crknite,nema tog poteza koji ce mene odvratit od glasanja za Baketa :oo :oo :oo
Ovo je taj prosječni polupismeni, zatucani sda glasač koji nema ni truna vjere, morala ni obraza.
O kratkoj pameti da ne govorimo.
Zašto pokušavati pronaći razliku između njih i četnika?!
Svi mi se morete obratit

User avatar
ironman
sirius
sirius
Posts: 27245
Joined: 25 Jan 2021, 19:36
Has thanked: 14255 times
Been thanked: 14592 times
Status: Online

Re: Bakir Izetbegović

Post by ironman » 25 Nov 2021, 10:27

Pretjerujes..cetnicima su blizi ,puno blizi otpadnici od sda..a kad kazem cetnicima,,mislim na svu bagru koja bi torove pravila..
dream of spring..
...at dawn look to the east.

User avatar
Taare
greatest
greatest
Posts: 32341
Joined: 19 Nov 2019, 13:51
Has thanked: 6107 times
Been thanked: 4410 times
Status: Offline

Re: Bakir Izetbegović

Post by Taare » 25 Nov 2021, 10:30

Krokodil Behko wrote: 25 Nov 2021, 09:53
Taare wrote: 25 Nov 2021, 09:40
Ok, alija je bio slab političar. Možda je to razlog zbog kojeg su ga podržavali velikosrpski ideolozi. Jednostavno su znali da nije politički kapacitet koji je u stanju stati na kraj njihovim planovima.
Ali je barem bio pošten. Za aliju se nije mogla povezati nijedna ukradena marka.

Radije bih da je bio kriminalac, al da je u ratu bio čvrst.
Npr, potpisati Washingtonski sporazum, al deset dana kasnije. Te dane iskoristiti, da se HVO u Srednjoj Bosni zakuca u zemlju i to bi bio kraj za njih. Pičkica, gurbet i govnar.
Gledajući iz ovog ugla, potpisivanje primirja sa hrvatima i nije bio jedan od lošijih poteza kojeg je povukao.
Msm, izdobrilo se za nas, jelte. Nije rahmetlija znao da ćemo ovako dobro proći i da će hrvati pasti ispod 300k
Sad imamo šansu da ih dokusurimo na jedan fin, demokratski način: izbori.
Pa nek skiče na poskoku i drugim uzničkim portalima.
Svi mi se morete obratit

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: Bakir Izetbegović

Post by Hannibal » 25 Nov 2021, 10:36

tare za koga ces ti abd glasatna sljedecim izborima
🐽

User avatar
Taare
greatest
greatest
Posts: 32341
Joined: 19 Nov 2019, 13:51
Has thanked: 6107 times
Been thanked: 4410 times
Status: Offline

Re: Bakir Izetbegović

Post by Taare » 25 Nov 2021, 10:42

ironman wrote: 25 Nov 2021, 10:27 Pretjerujes..cetnicima su blizi ,puno blizi otpadnici od sda..a kad kazem cetnicima,,mislim na svu bagru koja bi torove pravila..
Vjeruj da sam dugo razmišljao o onome kad je beni napisao da je sda gora od karadžića.
Ono, na prvu pomisliš, gdje će to napisat, karadžić je krivac za genocide u srebrenici i prijedoru; krivac za kapiju i markale, te krivac za logore.
nakon što sam dobrano razmislio, moram priznati da nije daleko od istine.
i sda je "ubila" stotine hiljada ljudi. Da, za državu i naciju, ti ljudi su mrtvi iako žive u nekoj od zapadnih zemalja.
Prva generacija će se vrtiti oko bosne, al kad dođu druga i treća, bosna će im biti mjesto rođenja roditelja.
Neće doći ni na odmor, a kamoli da žive.
to je jedino istinsko blago, a mi smo ga izgubili.
preciznije, kriminalna sda politika ih je otjerala.
shvataš li ti šta za bosnu i bošnjake znači odlazak pola miliona ljudi i zabrana povratka za ratne izbjeglice?
To znači nestanak nacije i gašenje države.
Svi mi se morete obratit

User avatar
Taare
greatest
greatest
Posts: 32341
Joined: 19 Nov 2019, 13:51
Has thanked: 6107 times
Been thanked: 4410 times
Status: Offline

Re: Bakir Izetbegović

Post by Taare » 25 Nov 2021, 10:46

Hannibal wrote: 25 Nov 2021, 10:36 tare za koga ces ti abd glasatna sljedecim izborima
Pa moraš birati manje zlo, jelte. Budući da nemaš nekog izbora i da je platforma za progres pala kurcu za uši, moraš birati između socijalista i dine konakovića.
Čekam još malo da vidim hoće li se dini prikačit kakva afera. Sad zasad nema. Ono, nisu aman zaman sposobni, al barem nisu lopovi.
Svi mi se morete obratit

User avatar
ironman
sirius
sirius
Posts: 27245
Joined: 25 Jan 2021, 19:36
Has thanked: 14255 times
Been thanked: 14592 times
Status: Online

Re: Bakir Izetbegović

Post by ironman » 25 Nov 2021, 10:47

Taare wrote: 25 Nov 2021, 10:42
ironman wrote: 25 Nov 2021, 10:27 Pretjerujes..cetnicima su blizi ,puno blizi otpadnici od sda..a kad kazem cetnicima,,mislim na svu bagru koja bi torove pravila..
Vjeruj da sam dugo razmišljao o onome kad je beni napisao da je sda gora od karadžića.
Ono, na prvu pomisliš, gdje će to napisat, karadžić je krivac za genocide u srebrenici i prijedoru; krivac za kapiju i markale, te krivac za logore.
nakon što sam dobrano razmislio, moram priznati da nije daleko od istine.
i sda je "ubila" stotine hiljada ljudi. Da, za državu i naciju, ti ljudi su mrtvi iako žive u nekoj od zapadnih zemalja.
Prva generacija će se vrtiti oko bosne, al kad dođu druga i treća, bosna će im biti mjesto rođenja roditelja.
Neće doći ni na odmor, a kamoli da žive.
to je jedino istinsko blago, a mi smo ga izgubili.
preciznije, kriminalna sda politika ih je otjerala.
shvataš li ti šta za bosnu i bošnjake znači odlazak pola miliona ljudi i zabrana povratka za ratne izbjeglice?
To znači nestanak nacije i gašenje države.
Sda i sve sto je bila imas sada i u Tk i u Sarajevu kao new wave...ljude koji su vedrili i oblacili 20 godina se predstavlja alternativom.
To je laz i prevara..
Vidjecemo hoce li proci.
Iskreno,nije me briga,nemam nista od toga..ali nisam slijep..
dream of spring..
...at dawn look to the east.

User avatar
bosnjakinja
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5882
Joined: 20 Jan 2021, 08:28
Has thanked: 172 times
Been thanked: 294 times
Status: Online

Re: Bakir Izetbegović

Post by bosnjakinja » 25 Nov 2021, 10:50

Taare wrote: 25 Nov 2021, 10:25
bosnjakinja wrote: 25 Nov 2021, 09:48 Opet na izborima za Baketa pa crknite,nema tog poteza koji ce mene odvratit od glasanja za Baketa :oo :oo :oo
Ovo je taj prosječni polupismeni, zatucani sda glasač koji nema ni truna vjere, morala ni obraza.
O kratkoj pameti da ne govorimo.
Zašto pokušavati pronaći razliku između njih i četnika?!
eee hajde povuci sve to odmah momentalno trazi halala


ova tri zelena znaci da sam se salila,a da si pratio moje komentare znao bi da sam ja za NiP i Konakovica,doduse i on e razocarao i nadam se da s trojkom nece ostat

User avatar
Taare
greatest
greatest
Posts: 32341
Joined: 19 Nov 2019, 13:51
Has thanked: 6107 times
Been thanked: 4410 times
Status: Offline

Re: Bakir Izetbegović

Post by Taare » 25 Nov 2021, 10:59

Izvinjavam se. Samo gledaj da se ne zezaš na taj način. Sda je neprijatelj bosne i bošnjaka i svako ko se barem primakne toj kriminalnoj hobotnici, obavezno mora biti oštembiljan.
individualno je hoće li biti označen ko glupan poput onog što je skandirao sebiji i bakiru, ili kriminalac poput asima, ili sda sendvičar iliti poltron poput forumaša nazifa.
Oni koji su glasali iz ubjeđenja, imaju alternativu u dini konakoviću.
Svi mi se morete obratit

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: Bakir Izetbegović

Post by Hannibal » 25 Nov 2021, 11:05

taj tvoj dino konakovic bi hrvatima sutra dao izborni zakon
🐽

User avatar
Taare
greatest
greatest
Posts: 32341
Joined: 19 Nov 2019, 13:51
Has thanked: 6107 times
Been thanked: 4410 times
Status: Offline

Re: Bakir Izetbegović

Post by Taare » 25 Nov 2021, 11:14

Ne vjerujem. Optužujete druge, a branite bakira koji otvoreno nudi taj izborni zakon.
Samo ga fino zapakovao da izgleda ko neš što se mora.
Svi mi se morete obratit

The 51st State
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8476
Joined: 24 Feb 2021, 13:14
Has thanked: 849 times
Been thanked: 1008 times
Status: Offline

Re: Bakir Izetbegović

Post by The 51st State » 25 Nov 2021, 11:20

Bezze ti je prica Tare. Stetocine i nesposobnjakovici nesumnjivo, neprijatelji nisu osim ako svakog politickog oponenta ne stavljas u taj kos. Sda je svakakva ali ih je glupo pod neprijatelje stavljati, ima tu gradacija i nijansiranja. Recimo 90 posto stvari isti je deklarativni politicki priroitet kod nip i sda, onda vidis koliko je glupa ta dramaticna kvalifikacija "neprijatelj" to ide samo na mlin fgr i separatistickim strankama koje svrsavaju na tronozni narativ.

Post Reply

Return to “Politika u BiH”

Who is online

Users browsing this forum: baton and 36 guests