Imam želju, al se ne usuđujem

Dio foruma koji se ne cenzuriše

Moderator: VIP

Post Reply
User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119770
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5686 times
Been thanked: 12240 times
Contact:
Status: Offline

Imam želju, al se ne usuđujem

Post by Maja » 17 Aug 2011, 02:01

maštate li ikad da uradite nešto neprimjereno npr da pošaljete nekog u pm, da upadnete goli u sobu prepunu ljudi, da vrisnete u bogomolji
:valja

evo da ja počnem :D.

oduvijek sam željela izaći s nekim nepoznatim momkom i uraditi sljedeće:

najprije bih se obukla grozno, sa prenapadnom šminkom, pa kad bih ga vidjela počela bih mahati s obje ruke uz poklik "juhuuuuuuuuuuu". e onda bih čekala da mi otvori vrata od auta..

u kafiću/restoranu bih se histerično smijala na svaku njegovu rečenicu, tako da svi bulje u nas. srkala bih glasno dok pijem, žvakala čujno :zubi
pjevala i plesala na stolici glumeći da mi je pjesma koja ide u tom momentu najdraža, ali bih samo ponavljala zadnju riječ od svakog stiha
nazvala ko fol prijateljicu mobitelom i pričala joj 10 minuta kako mi kasni menstruacija 3 mjeseca ali me strah napraviti test itd
zamislite koji užitak bi bio gledati njegovu zbunjenu facu i samo čekati koji razlog će smisliti da ranije ode :valja

tek po rastanku napisala bih mu sms da sam se zezala, ali mislim da mi se svejedno ne bi više javio jer bi vjerovao da sam luda :D.

hajde vi sad...i dajte nešto sočno i bolesno :oo

User avatar
Kauboj
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 124
Joined: 18 Jul 2011, 19:15
Status: Offline

Re: Imam želju, al se ne usuđujem

Post by Kauboj » 17 Aug 2011, 02:33

Bez komentara, iako komentarišem.

P.S---> To što si mislila, već se radi. Ljudi tako zezaju svoje jarane, gledao sam na TV-u. Skroz luudo...

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119770
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5686 times
Been thanked: 12240 times
Contact:
Status: Offline

Re: Imam želju, al se ne usuđujem

Post by Maja » 17 Aug 2011, 02:39

ma ne bih ja to nikad uradila ali me samo zanima kako bi taj što je izašao sa mnom reagovao. gledati njegovu facu....neprocjenjivo

User avatar
String
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 9736
Joined: 24 Mar 2010, 21:00
Has thanked: 1 time
Been thanked: 23 times
Status: Offline

Re: Imam želju, al se ne usuđujem

Post by String » 17 Aug 2011, 06:28

Usao bih bez odjece u prodavnicu i na kasi od prodavacice trazio kondom, onda bih otisao donio na kasu jednu lubenicu, napravio bih cep na njoj i isprobao kondom i nekoj gospodji koja bi stojala do mene na kasi bih poklonio lubenicu. Na posao bih otisao samo u japankama i pocijepanoj potkosulji i trubio bih vuvuzelom dok hodam i smijao se histericno. ahahha ne mogu vise... :haha
Image

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120468
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6990 times
Been thanked: 7929 times
Status: Offline

Re: Imam želju, al se ne usuđujem

Post by Krokodil Behko » 17 Aug 2011, 09:19

Meni je malo teze,reci da zamisljam da izlazim na spoj na slijepo,jer sam to vec radio trista puta .. :kafa

Ali zaista,zamisljao sam,prije nekih 10-11 godina,kad je Tomb Rider,bio na vrhuncu slave i kad je Angelina snimila 1.dio Tomb ridera,bila je premijera u SA.. Zamisljao sam,kao bi bilo,da obucem pantolice,poput Lare Croft,okacim par plasticnih kopija pistolja,stavim perikicu sa repicem i pravac u kino! Bas kao u Letecem cirkusu,ponosno bih se isprsio i pravio se da sam sasvim obican posjetioc,kao i svi oko mene...
A zamisljao sam i da idem gledati operu sa jednom kulturnom hanumicom,koju poznajem u Sa...ili neki glupi dokumentarac (vec bili jednom) i da se smijem bezveze.. Ili ako me opet bude zvala na poetsko vece,gdje ce kulturni pjesnici,izdvojiti se pa pojesti zakusku sami,da se sljedeci put,ko s poslom,prikljucim i ja.. Samo pridjem i zgrabim komad bureka,onako rukama.,.i dok jos uvijek zvacem burek,tu u kuci Maka Dizdara na Bascarsiji,koju oni kao snobovi upropastise,da im kazem: najveci komad pite,za najveceg pjesnika medju vama... mrs luzeri! A zatim bih im pjevao nesto od Satana Panonskog... Na kraju,bih se okrenuo prijateljici (pod uslovom da nije pobjegla od stida ili umrla) i rekao bih joj.. guzica ti i nije bas nesto.. :lopta
online

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119770
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5686 times
Been thanked: 12240 times
Contact:
Status: Offline

Re: Imam želju, al se ne usuđujem

Post by Maja » 17 Aug 2011, 16:46

:haha :haha :haha :haha :haha

string, behko to se traži :apl :apl :apl :apl :apl :apl

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119770
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5686 times
Been thanked: 12240 times
Contact:
Status: Offline

Re: Imam želju, al se ne usuđujem

Post by Maja » 17 Aug 2011, 16:48

joj joj
Samo pridjem i zgrabim komad bureka,onako rukama.,.i dok jos uvijek zvacem burek,tu u kuci Maka Dizdara na Bascarsiji,koju oni kao snobovi upropastise,da im kazem: najveci komad pite,za najveceg pjesnika medju vama... mrs luzeri! A zatim bih im pjevao nesto od Satana Panonskog... Na kraju,bih se okrenuo prijateljici (pod uslovom da nije pobjegla od stida ili umrla) i rekao bih joj.. guzica ti i nije bas nesto..
:haha :haha :haha :haha

User avatar
gejsha
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 9299
Joined: 09 Feb 2011, 17:10
Location: tamo daleko,daleko od bola..
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Imam želju, al se ne usuđujem

Post by gejsha » 17 Aug 2011, 17:47

Meni neke zločeste ideje naumpadnu u momentu kada bi se one mogle ostvariti..Dakle ne planiram ih mjesecima unaprijed ,nego mi sinu baš tada.Ja znam da to neću učiniti,ali eto ipak svašta čovjeku prođe kroz glavu.
Npr neki dan sestra je čistila ormar i stajala je na stolici da bi mogla dohvatiti vrh ormara,a ja sam čuvala stolicu da ne bi pala.
Onda sam pomislila sada da izmaknem stolicu ona bi pala i slomila bi kičmu.
Ili nekad mi dođe da kada pijem neki crveni sok naprimjer želim da naglo okrenem čašu i zaflekam tepih.
Nije sloboda sa neba pala, za nju je sestra dva brata dala..

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120468
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6990 times
Been thanked: 7929 times
Status: Offline

Re: Imam želju, al se ne usuđujem

Post by Krokodil Behko » 17 Aug 2011, 17:53

oh...oh...oh.. pa ti si gejshice veoma zlocesta !
uuuu.. :mrgud
online

User avatar
sann
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 20989
Joined: 15 Nov 2010, 20:02
Been thanked: 11 times
Status: Offline

Re: Imam želju, al se ne usuđujem

Post by sann » 17 Aug 2011, 19:45

Da bacim bure baruta na komsiju,jer aparatom za varenje u ponoc nadje nesto za raditi..... :ljut jojjjjjjj...
ali sam jedne noci,otisla onako u pidjami i zamolila ga da preStane jer ne mogu spavati....... :DD a kada me vidio pita,jel komsinice a sto ti hodas u ova doba :valja ,rekoh,pa komsija ja cuh kod tebe se RADI iza ponoci pa dosla da PROVJERIM.... APARAT..:valja :valja ....jer mi treba hitno,pa ako ti nije sta hajd caskom i meni...zavari... :oo :valja

Mama kad me ne ubi,jer je cula sta sam mu rekla....a ja legla od smijeha,jer je komsija navikao na moju ozbiljnost.. :pusi :pusi
Pametne žene ne savjetuju muskarce.One mu suptilno i nježno,ženski neprimjetno,nametnu ono sto žele.I OSTAVE GA U ZABLUDI DA JE ON ODLUČIO.

User avatar
myka
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2403
Joined: 10 Nov 2010, 00:08
Location: tamam tu
Contact:
Status: Offline

Re: Imam želju, al se ne usuđujem

Post by myka » 17 Aug 2011, 20:23

:haha pa zasto to ne uradite,ja bih crkla kada ne bih
Za leprsav hod i sjaj u ocima koristite kozmetiku heineken
http://www.youtube.com/watch?v=R7j7GEuK1ZE
Tuge postoje da bi prizvale smijeh
http://www.youtube.com/watch?v=dFkUMsJGXzc

User avatar
myka
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2403
Joined: 10 Nov 2010, 00:08
Location: tamam tu
Contact:
Status: Offline

Re: Imam želju, al se ne usuđujem

Post by myka » 17 Aug 2011, 20:30

:haha :haha moj cojk :ruke
Za leprsav hod i sjaj u ocima koristite kozmetiku heineken
http://www.youtube.com/watch?v=R7j7GEuK1ZE
Tuge postoje da bi prizvale smijeh
http://www.youtube.com/watch?v=dFkUMsJGXzc

User avatar
paparaci
Hadžija
Hadžija
Posts: 6706
Joined: 26 Mar 2010, 22:08
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Imam želju, al se ne usuđujem

Post by paparaci » 18 Aug 2011, 01:05

zelja mi je nekad u tramvaju ili autobusu ispametiti nekog ko je odlutao mislima. ono prici mu polako i vrisnuti/dreknuti iz sveg glasa. nekad sebi zamislim tu sliku dok se vozim, pa se nasmijesim i pomislim "koja si ti budala" :D
NeK pUkNu DuSmAnI...

:srce S a n i c a - G r m e č :srce

User avatar
komsija
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3367
Joined: 14 Jan 2011, 09:08
Been thanked: 1 time
Contact:
Status: Offline

Re: Imam želju, al se ne usuđujem

Post by komsija » 18 Aug 2011, 01:08

Mozda bih volio nekoga stipnuti za guzu, pomilovati po sisama, poljubiti usne rumene ali se ne usudjujem iz nekih razloga :plavi
Kada ljudi odu od tebe, pusti ih neka idu.Tvoja sudbina nikada nije vezana za nekoga ko te napusti. To ne znači da je ta osoba loša, nego da je njena uloga u tvom životu završena."
I, obratno!

adacta
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3500
Joined: 25 Mar 2010, 23:59
Status: Offline

Re: Imam želju, al se ne usuđujem

Post by adacta » 18 Aug 2011, 01:17

Imam odavno zelju da clanovima predsjednistva jedne drzave ( :oo sta mislite koje ) onako cisto simbolicno posaljem po jedan prekrsajni nalog zbog drskog ponasanja i omalovazavanja svih gradjana te drzave :cudi

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120468
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6990 times
Been thanked: 7929 times
Status: Offline

Re: Imam želju, al se ne usuđujem

Post by Krokodil Behko » 18 Aug 2011, 01:22

Ja bih stvarno uradio puno stvari u zivotu. Tih blesavih i nepromisljenih. samo,nikada nisam mogao da dobijem podrsku sredine... Nemaju smisla za humor,pa jel ti boga..
A jednom,negdje jesenas,par puta sam izlazio sa nekom kokom iz Sa,koja je magistar farmakologije..ili bar tako ona kaze. I sve nesto,kad je pitam,oko tih konkretnijih stvari,ona izbjegava.. I sve je zanima. Sta radim,kakvog sam porijekla,hobiji,proslost.. Sve hoce da zna. Nesto se ne sjecam,da me je htjela predstaviti kolegam na primjer.. Pa sam cisto pozelio,da joj dodjem u tu apoteku. Strogo patike i razvucena majica.. I kad je ugledam..da rasirim ruke i potrcim joj u zagrljaj. Ako mi kaze sta ti je..Ja bih joj odgovorio. Pa ti me zvala ovdje na kafu ... Zatim bih se teatralno okrenuo ostalima i samoporedstavio se: Ja sam joj vjerenik.. Zovem se Semsudin ali me svi zovu Ibro Galama.. Radim u kineskoj radnji.. Prodajem donji ves.. A zatim bih se okrenuo svojoj "vjerenici" i rekao bih joj: Evo doneo sam ti one kineske tange sa rupom u sredini sto si mi trazila" :lopta
online

User avatar
Ledena
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8339
Joined: 21 Oct 2010, 19:37
Location: Uzavreli grad
Been thanked: 7 times
Status: Offline

Re: Imam želju, al se ne usuđujem

Post by Ledena » 18 Aug 2011, 12:43

Da obucem vjencanicu i u njoj prodjem kroz grad, odem na kafu... :ha
If you wanna play, then follow my way but if you don't then get out of my way!!

User avatar
String
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 9736
Joined: 24 Mar 2010, 21:00
Has thanked: 1 time
Been thanked: 23 times
Status: Offline

Re: Imam želju, al se ne usuđujem

Post by String » 18 Aug 2011, 16:55

da zamaskiram na jedno drvo pojacalo i da ga odvrnem u 3h ujutro na 360W i da sviram iz kuce najgore melodije sto postoje.
Image

User avatar
sann
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 20989
Joined: 15 Nov 2010, 20:02
Been thanked: 11 times
Status: Offline

Re: Imam želju, al se ne usuđujem

Post by sann » 18 Aug 2011, 17:17

Imam zelju,al se NE usudjujem... :pusi nanannnana
Pametne žene ne savjetuju muskarce.One mu suptilno i nježno,ženski neprimjetno,nametnu ono sto žele.I OSTAVE GA U ZABLUDI DA JE ON ODLUČIO.

User avatar
myka
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2403
Joined: 10 Nov 2010, 00:08
Location: tamam tu
Contact:
Status: Offline

Re: Imam želju, al se ne usuđujem

Post by myka » 18 Aug 2011, 17:46

da je meni imati zelju...usudila bih se ja za sec....to se samo odluci i odmah krene dok nije mozak ukljucen :P

A stekla sam utisak da mi nenormalni i nemamo nekih ludih zelja,gori su ovi fino-kulturni :P ...zabrinjavate me (pojedini) :plavi
Za leprsav hod i sjaj u ocima koristite kozmetiku heineken
http://www.youtube.com/watch?v=R7j7GEuK1ZE
Tuge postoje da bi prizvale smijeh
http://www.youtube.com/watch?v=dFkUMsJGXzc

Post Reply

Return to “Pričaona”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 59 guests