Kakav vam je bio dan?

Dio foruma koji se ne cenzuriše

Moderator: VIP

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 81395
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 10291 times
Been thanked: 7153 times
Status: Offline

Re: Kakav vam je bio dan?

Post by Julia-Klara » 28 Nov 2017, 16:47

Jako produktivan, sto volim.
Sredila dva dokumenta, napokon lice na nesto. 10 mjeseci nisam radila i niko ih ni pipnuo nije, cisti bezobrazluk. A milion infomarcija koje su se trebale promijeniti :oklagija
Zato je "mama" sad tu, i sve ce da sredi :hop
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Mala_Mu
atomica
atomica
Posts: 63332
Joined: 09 Feb 2014, 13:14
Location: Dolina Mumijevih
Mood:
Has thanked: 551 times
Been thanked: 1386 times
Status: Offline

Re: Kakav vam je bio dan?

Post by Mala_Mu » 28 Nov 2017, 17:09

Ne ponovio se :ooo

User avatar
greeneyes
Hadžija
Hadžija
Posts: 90760
Joined: 19 Jan 2013, 21:17
Location: Ispod šljive na sred njive.
Has thanked: 6125 times
Been thanked: 6702 times
Status: Offline

Re: Kakav vam je bio dan?

Post by greeneyes » 28 Nov 2017, 17:42

Sve u svemu-dobar :oo
Samo sabura

User avatar
Femea
Propala kaladontašica 
Propala kaladontašica 
Posts: 25549
Joined: 24 Mar 2016, 17:26
Status: Offline

Re: Kakav vam je bio dan?

Post by Femea » 28 Nov 2017, 17:51

Blesav :bla
Prestala sam da se opterećujem moranjima i očekivanjima, bilo čijim, pa i svojim.

gospođa Brams
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10179
Joined: 10 Jun 2012, 21:23
Has thanked: 127 times
Been thanked: 554 times
Status: Offline

Re: Kakav vam je bio dan?

Post by gospođa Brams » 14 Dec 2017, 18:24

Bio je jedan od onih dana za koje nema objašnjenja osim da se sam svemir urotio protiv tebe. Jučer se prvi put nakon mnogo vremena ponadam da je krenulo na bolje i dozvolim si biti sretna jedan mizerni dan, i spuštanje na dno utrobe Zemlje nastupa odmah idući dan.
Prvo me auto opet poče zajebavat a nemam više para za popravke, al hajde preživim ja tu vožnju, i cijeli dan sam uz mobitel jer čekam jako važan poziv sa burze, u vezi nekih bitnih informacija koje mi javljaju naravno u zadnji čas. Trebaju mi za sutra. Odem na kat objesiti veš i ponesem mobitel sa sobom, jer nikad ne znaš kad će se oni sjetit nazvat, i dok sam se sagnula ispade mi mobitel iz džepa i op, razbijem mobitel par mjeseci star, koji sam ionako uzela jedva nekako na pretplatu i na rate. Eno ga promijenio je ekran sto boja. I što je najgore od svega i dalje ja meditiram ostatak dana kraj tog, sad već razbijenog mobitela, lamentirajući nad vlastitom sudbinom, i izađem van iz kuće nešto pogledati u autu, na pet minuta, na prokletih PET MINUTA od cijelog jebenog dana što sam stražarila kaj mobitela, i baš u tih pet minuta me nazovu s burze i ja se naravno nisam stigla javiti. Nije prošlo ni par minuta od poziva odmah sam ih nazvala i zovem ja i zovem jedno pet puta i nitko mi se nije javio.
Baš si jučer razmišljam što ću sad s ovim nekim parama koje bi trebala dobiti od burze, eto što ću, dat ću ih za popravak mobitela, ako ih uopće i dobijem. Eto bolje da sam prespavala cijeli dan. Ma, bolje bi mi bilo da sam se zatvorila u neki podrum i da uopće ne pokušavam ništa sa sobom :grana
Sicut erat in principio, et nunc et semper, et in saecula saeculorum.

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102613
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2976 times
Been thanked: 3084 times
Status: Offline

Re: Kakav vam je bio dan?

Post by Chloe » 14 Dec 2017, 21:10

Ako zanemarim kritike, pa incident kolegice i neke tete, glavobolju, umor .... extra dan :hop ... elhamdulillah. :zubi
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

User avatar
Nice try
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 29635
Joined: 09 Dec 2016, 08:03
Been thanked: 16 times
Status: Offline

Re: Kakav vam je bio dan?

Post by Nice try » 15 Dec 2017, 08:25

gospođa Brams wrote: 14 Dec 2017, 18:24 Bio je jedan od onih dana za koje nema objašnjenja osim da se sam svemir urotio protiv tebe. Jučer se prvi put nakon mnogo vremena ponadam da je krenulo na bolje i dozvolim si biti sretna jedan mizerni dan, i spuštanje na dno utrobe Zemlje nastupa odmah idući dan.
Prvo me auto opet poče zajebavat a nemam više para za popravke, al hajde preživim ja tu vožnju, i cijeli dan sam uz mobitel jer čekam jako važan poziv sa burze, u vezi nekih bitnih informacija koje mi javljaju naravno u zadnji čas. Trebaju mi za sutra. Odem na kat objesiti veš i ponesem mobitel sa sobom, jer nikad ne znaš kad će se oni sjetit nazvat, i dok sam se sagnula ispade mi mobitel iz džepa i op, razbijem mobitel par mjeseci star, koji sam ionako uzela jedva nekako na pretplatu i na rate. Eno ga promijenio je ekran sto boja. I što je najgore od svega i dalje ja meditiram ostatak dana kraj tog, sad već razbijenog mobitela, lamentirajući nad vlastitom sudbinom, i izađem van iz kuće nešto pogledati u autu, na pet minuta, na prokletih PET MINUTA od cijelog jebenog dana što sam stražarila kaj mobitela, i baš u tih pet minuta me nazovu s burze i ja se naravno nisam stigla javiti. Nije prošlo ni par minuta od poziva odmah sam ih nazvala i zovem ja i zovem jedno pet puta i nitko mi se nije javio.
Baš si jučer razmišljam što ću sad s ovim nekim parama koje bi trebala dobiti od burze, eto što ću, dat ću ih za popravak mobitela, ako ih uopće i dobijem. Eto bolje da sam prespavala cijeli dan. Ma, bolje bi mi bilo da sam se zatvorila u neki podrum i da uopće ne pokušavam ništa sa sobom :grana
Nadati se da je to vrhunac nekog lošeg perioda i da će ti krenuti nabolje.Znaš kako kažu,nesreća nikad ne dolazi sama,.Kad krene,kako kažu,jedno za drugim,ali jednom mora stati i poći po nekim našim očekivanjima.
Mora biti gore da bi bilo bolje :ok
"Nećemo ništa razumeti od hoda sveta ako budemo zamišljali da ljudi uvek postupaju pravedno..."

Balada o Bohoreti

gospođa Brams
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10179
Joined: 10 Jun 2012, 21:23
Has thanked: 127 times
Been thanked: 554 times
Status: Offline

Re: Kakav vam je bio dan?

Post by gospođa Brams » 15 Dec 2017, 13:07

Nice try wrote: 15 Dec 2017, 08:25 Nadati se da je to vrhunac nekog lošeg perioda i da će ti krenuti nabolje.Znaš kako kažu,nesreća nikad ne dolazi sama,.Kad krene,kako kažu,jedno za drugim,ali jednom mora stati i poći po nekim našim očekivanjima.
Mora biti gore da bi bilo bolje :ok
Nadam se i ja da je svo zlo u tome
Nije ni danas nista bolje, jednostavno kao da mi nesto ne da da iskoristim priliku koja mi se pruzila. Valjda ce biti bolje.
Sicut erat in principio, et nunc et semper, et in saecula saeculorum.

User avatar
Nice try
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 29635
Joined: 09 Dec 2016, 08:03
Been thanked: 16 times
Status: Offline

Re: Kakav vam je bio dan?

Post by Nice try » 15 Dec 2017, 13:11

Naiđe takav period,čini ti se da uhvatiš za zelenu granu da bi se i ona osušila.Ali,biće bolje,ne daj se crnim mislima :tjesi
"Nećemo ništa razumeti od hoda sveta ako budemo zamišljali da ljudi uvek postupaju pravedno..."

Balada o Bohoreti

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80647
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7225 times
Been thanked: 11701 times
Status: Offline

Re: Kakav vam je bio dan?

Post by spacebound » 15 Dec 2017, 13:14

@ Brams, krenulo te, valja izdurat.A onda ce doci period kad ce sve ici kao po loju I tako se to smjenjuje.Bez onoga loseg ne bismo cijenili sve ono dobro sto nam se dogadja.
Nek ne potraje dugo.
Ti koji si persona non grata u šalter salama komercijalnih banaka - Ramo

User avatar
Mala_Mu
atomica
atomica
Posts: 63332
Joined: 09 Feb 2014, 13:14
Location: Dolina Mumijevih
Mood:
Has thanked: 551 times
Been thanked: 1386 times
Status: Offline

Re: Kakav vam je bio dan?

Post by Mala_Mu » 15 Dec 2017, 15:50

Huh.. Kakav :grana

Sad sam tu, bice bolji :medi

gospođa Brams
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10179
Joined: 10 Jun 2012, 21:23
Has thanked: 127 times
Been thanked: 554 times
Status: Offline

Re: Kakav vam je bio dan?

Post by gospođa Brams » 15 Dec 2017, 16:32

spacebound wrote: 15 Dec 2017, 13:14 @ Brams, krenulo te, valja izdurat.A onda ce doci period kad ce sve ici kao po loju I tako se to smjenjuje.Bez onoga loseg ne bismo cijenili sve ono dobro sto nam se dogadja.
Nek ne potraje dugo.
Hvala. Podsjecam se stalno da ima puno gorih stvari u zivotu i da ovo sve nije vrijedno zivciranja. Jako sam bila zivcana ova dva dana al necu vise svoje zdravlje trositi. Ako ne ide, ne ide, treba to prihvatit i ic dalje. Nadam se da ce nesto krenuti na bolje. Samo da je zdravlja a sve drugo se nekako sredi.
Sicut erat in principio, et nunc et semper, et in saecula saeculorum.

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: Kakav vam je bio dan?

Post by Hannibal » 15 Dec 2017, 16:43

jel zvala burza
🐽

gospođa Brams
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10179
Joined: 10 Jun 2012, 21:23
Has thanked: 127 times
Been thanked: 554 times
Status: Offline

Re: Kakav vam je bio dan?

Post by gospođa Brams » 15 Dec 2017, 16:46

Hannibal wrote: 15 Dec 2017, 16:43 jel zvala burza
Ne. Dakle zovem tu zenu od 8 ujutro cijeli dan i nije mi se javila. Odem na burzu nitko ne zna sta je i zasto mi nitko nista ne javlja. Cirkus.

Bila sam i u servisu za mobitel skoro pala u nesvijest kad su mi rekli koliko kosta popravak. Cuvajte ekrane. Meni je krivo sto si nisam uzela neku masku, kad nisam navikla na to. Al nisam nikad prije razbila mobitel. Do sad. Sad kad skupim za novi nosit cu ga okolo u zastitnoj kacigi. Ma u sefu.
Sicut erat in principio, et nunc et semper, et in saecula saeculorum.

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: Kakav vam je bio dan?

Post by Hannibal » 15 Dec 2017, 16:52

uzmi onaj cat haha. mom starom je pao na kasiku od bagera direkt ekranom i nista mu nije bilo
🐽

User avatar
Bla
i dva polipa
i dva polipa
Posts: 75774
Joined: 30 Aug 2013, 14:21
Location: Rodna grudva
Mood:
Has thanked: 1 time
Been thanked: 34 times
Contact:
Status: Offline

Re: Kakav vam je bio dan?

Post by Bla » 15 Dec 2017, 20:10

meni se dešavalo s telefonima da ispadnu ali samo pod tačno određenom okolnošću

dakle desi se da mi nekad džep od košulje bude jedino mjesto gdje ga mogu privremeno odložiti.
a nisam baš navikao da bude tu. i ako mi se, dok je on u džepu, baš tada odveže pertla, i ako baš iz nekog razloga ne mogu da čučnem nego moram da se sagnem da je svežem, tada mi obavezno ispadne iz džepa.
ćućešćećemoćeteće samsijesmostesu
:back: :underage: :no_mobile_phones: :do_not_litter: :stew: :pizza: :smoking: :ok:

User avatar
Mohr
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8978
Joined: 16 Aug 2015, 21:15
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Offline

Re: Kakav vam je bio dan?

Post by Mohr » 15 Dec 2017, 20:14

Bla wrote: 15 Dec 2017, 20:10 meni se dešavalo s telefonima da ispadnu ali samo pod tačno određenom okolnošću

dakle desi se da mi nekad džep od košulje bude jedino mjesto gdje ga mogu privremeno odložiti.
a nisam baš navikao da bude tu. i ako mi se, dok je on u džepu, baš tada odveže pertla, i ako baš iz nekog razloga ne mogu da čučnem nego moram da se sagnem da je svežem, tada mi obavezno ispadne iz džepa.
Pa je li to moguće... :roll

User avatar
Bla
i dva polipa
i dva polipa
Posts: 75774
Joined: 30 Aug 2013, 14:21
Location: Rodna grudva
Mood:
Has thanked: 1 time
Been thanked: 34 times
Contact:
Status: Offline

Re: Kakav vam je bio dan?

Post by Bla » 15 Dec 2017, 20:19

:zbunj
ćućešćećemoćeteće samsijesmostesu
:back: :underage: :no_mobile_phones: :do_not_litter: :stew: :pizza: :smoking: :ok:

User avatar
Bla
i dva polipa
i dva polipa
Posts: 75774
Joined: 30 Aug 2013, 14:21
Location: Rodna grudva
Mood:
Has thanked: 1 time
Been thanked: 34 times
Contact:
Status: Offline

Re: Kakav vam je bio dan?

Post by Bla » 15 Dec 2017, 20:19

zar nema ovakav smajli
:misli
ćućešćećemoćeteće samsijesmostesu
:back: :underage: :no_mobile_phones: :do_not_litter: :stew: :pizza: :smoking: :ok:

User avatar
greeneyes
Hadžija
Hadžija
Posts: 90760
Joined: 19 Jan 2013, 21:17
Location: Ispod šljive na sred njive.
Has thanked: 6125 times
Been thanked: 6702 times
Status: Offline

Re: Kakav vam je bio dan?

Post by greeneyes » 15 Dec 2017, 20:20

Ovaj moja t3 je kao VW T3. Buukvalno mu nema smrti. Ispao deset hiljada puta, okrnjio svaki moguci cosak, ali opet fercera :D. Valjda ga ne ureknem :o

Jedino sam ovih dana imao problem s punjenjem. :oo
Samo sabura

Post Reply

Return to “Pričaona”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 33 guests