Gubite li stvari

Različite teme koje ne spadaju u ostale podforume

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
Bonaqua
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3708
Joined: 10 Aug 2012, 07:47
Status: Offline

Re: Gubite li stvari

Post by Bonaqua » 09 Dec 2013, 13:55

Gumice za kosu, upaljace u vremenu kad sam bila pusac, kisobrane po autobusima/vozovima, kape, rukavice, naocale za sunce, kljuceve od kuce.
"Tako mi jutra,i noći kad se utiša"

User avatar
Bla
i dva polipa
i dva polipa
Posts: 75774
Joined: 30 Aug 2013, 14:21
Location: Rodna grudva
Mood:
Has thanked: 1 time
Been thanked: 34 times
Contact:
Status: Offline

Re: Gubite li stvari

Post by Bla » 09 Dec 2013, 14:06

Ja neki dan nešto lutao po sastancima i zijanim ključeve od kuće. Ma sve džepove po X puta pretražio, pa torbica, pa po autu. Kasno bilo da obiđem lokacije na kojima sam se zadržavao, jer sam mislio da mi je na nekom sastanku ispalo. Vratim se kući, a oni vise u ključaonici s vanjske strane. :oo
ćućešćećemoćeteće samsijesmostesu
:back: :underage: :no_mobile_phones: :do_not_litter: :stew: :pizza: :smoking: :ok:

User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Gubite li stvari

Post by laganini » 09 Dec 2013, 14:08

..zato se ja tri puta vraćam jesam li zaključa...i četvrti put pitam ženu jesam li...
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

Trepavica
Status: Offline

Re: Gubite li stvari

Post by Trepavica » 09 Dec 2013, 14:13

Svasta.

User avatar
Bonaqua
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3708
Joined: 10 Aug 2012, 07:47
Status: Offline

Re: Gubite li stvari

Post by Bonaqua » 09 Dec 2013, 14:31

Bla wrote:Ja neki dan nešto lutao po sastancima i zijanim ključeve od kuće. Ma sve džepove po X puta pretražio, pa torbica, pa po autu. Kasno bilo da obiđem lokacije na kojima sam se zadržavao, jer sam mislio da mi je na nekom sastanku ispalo. Vratim se kući, a oni vise u ključaonici s vanjske strane. :oo
:D.

Ja sam jednom dok sam u setnji isla u sumi (zimi), izgubila kljuceve. Dosla ja kuci, nema kljuceva,te se morala vracati i ni manje ni vise na vrh brda. Srecom, privjesak na kljucu je bio neke jarke boje i ni ja ne znam kako ali sam ga u snijegu nasla.

A sto laganini rece da se vraca provjeravati je li zakljucao, ja sam se tako nebrojeno puta morala vratiti jer sam mislila da je pegla ostala ukljucena.
"Tako mi jutra,i noći kad se utiša"

User avatar
Bla
i dva polipa
i dva polipa
Posts: 75774
Joined: 30 Aug 2013, 14:21
Location: Rodna grudva
Mood:
Has thanked: 1 time
Been thanked: 34 times
Contact:
Status: Offline

Re: Gubite li stvari

Post by Bla » 09 Dec 2013, 14:40

Ima tu i ostatak priče. Mislim, zašto sam bio ubijeđen da sam ih izgubio, jer sam, kad sam krenuo provjerio i tačno znao u koji džep od jakne sam ih stavio. I ta mi slika došla u glavu nekoliko sati kasnije kada sam skontao da ih tamo više nema. :sok
Al' je fol što sam se vratio s parkinga jer sam zaboravio telefon i tada su ostali u vratima. :oo
ćućešćećemoćeteće samsijesmostesu
:back: :underage: :no_mobile_phones: :do_not_litter: :stew: :pizza: :smoking: :ok:

User avatar
Bonaqua
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3708
Joined: 10 Aug 2012, 07:47
Status: Offline

Re: Gubite li stvari

Post by Bonaqua » 09 Dec 2013, 14:51

Poceo si da staris, nije nista strasno :grle
"Tako mi jutra,i noći kad se utiša"

dacina_curica
Status: Offline

Re: Gubite li stvari

Post by dacina_curica » 09 Dec 2013, 15:11

Bonaqua wrote:Ja sam se tako nebrojeno puta morala vratiti jer sam mislila da je pegla ostala ukljucena.
Kod mene vazi ona da ako ujutro ukljucim peglu ili rernu obavezno uslikam prije nego krenem iz kuce da ne bih paranoisala povazdan...dosta mi je ove generalne paranoje, jos i tim da razbijam glavu. :oo

P.S. ne znam sto ali svaki put malo umrem od smijeha kad Bla pomene svoju torbicu. :ooo

User avatar
Luna.
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5863
Joined: 04 Oct 2010, 17:50
Location: van sebe
Has thanked: 4 times
Been thanked: 14 times
Status: Offline

Re: Gubite li stvari

Post by Luna. » 09 Dec 2013, 15:14

i ja sam prije tako, dok mi psihijatrica rekla da ne kontrolise, jer s vremenom postaje sve gore.. bila sam grozna, po nekoliko puta kontrolisala je li sve zakljucano i pogaseno. sad pogledam jednom, svjesno i u sebi kazem da j eugaseno.. i nema vracanja..
ispocetka se javi ona potreba da kontrolises, ali ne treba odustat..
sad vise nista ne kontorlisem
Nesto sam razocaran ovih dana. Proci ce... ili mozda nece... jedno od to dvoje...
Djole

User avatar
POSAVLJAK
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2738
Joined: 24 Dec 2011, 13:53
Location: Wligorski okrug zapadno europskog centra na planini Arhipelagovog vrha
Contact:
Status: Offline

Re: Gubite li stvari

Post by POSAVLJAK » 10 May 2014, 20:18

Najčešće gubim daljinski od televizora

User avatar
sann
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 20989
Joined: 15 Nov 2010, 20:02
Been thanked: 11 times
Status: Offline

Re: Gubite li stvari

Post by sann » 11 May 2014, 13:43

...jedino,upaljac,nikad nemam, :ooo ostalo je uz mene,ne provjeravam,ali je tu,znam :)
Pametne žene ne savjetuju muskarce.One mu suptilno i nježno,ženski neprimjetno,nametnu ono sto žele.I OSTAVE GA U ZABLUDI DA JE ON ODLUČIO.

User avatar
Black woman
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2000
Joined: 02 Feb 2018, 18:34
Has thanked: 15 times
Been thanked: 51 times
Status: Offline

Re: Gubite li stvari

Post by Black woman » 06 Feb 2018, 18:35

redovito :plavi

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: Gubite li stvari

Post by Hannibal » 06 Feb 2018, 18:41

ja sinoc otiso na stup dva da prodam jednom liku mob i daje mi on pare, ja za novcanik da mu vratim kusur nema. kontam sigurno mi je ispo dok sam vadio cigare iz dzepa. usitni on pare u pekari i raskusuramo se nekako al haj sad nadji novcanik... cijeli stup dva sam pretrazio novcanika nema reko pokupio ga neko, dodjem navece kuci novcanik u fioci u sobi, gdje inace bude haha
🐽

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37890
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2945 times
Been thanked: 2287 times
Status: Offline

Re: Gubite li stvari

Post by Pasaga » 07 Feb 2018, 05:15

Hannibal wrote: 06 Feb 2018, 18:41 ja sinoc otiso na stup dva da prodam jednom liku mob i daje mi on pare, ja za novcanik da mu vratim kusur nema. kontam sigurno mi je ispo dok sam vadio cigare iz dzepa. usitni on pare u pekari i raskusuramo se nekako al haj sad nadji novcanik... cijeli stup dva sam pretrazio novcanika nema reko pokupio ga neko, dodjem navece kuci novcanik u fioci u sobi, gdje inace bude haha
ovde si ga sukno debelo ....
htjeo si lika izlevatit,presvuc .... :D.
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80530
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7184 times
Been thanked: 11633 times
Status: Offline

Re: Gubite li stvari

Post by spacebound » 07 Feb 2018, 06:18

Bla wrote: 09 Dec 2013, 14:06 Ja neki dan nešto lutao po sastancima i zijanim ključeve od kuće. Ma sve džepove po X puta pretražio, pa torbica, pa po autu. Kasno bilo da obiđem lokacije na kojima sam se zadržavao, jer sam mislio da mi je na nekom sastanku ispalo. Vratim se kući, a oni vise u ključaonici s vanjske strane. :oo
isto mi se desilo :D.

Gubim gumice za kosu, ukosnice, carape, a najcesce izgubim ono sto stavim na neko posebno mjesto da znam gdje je :lupa
Ti koji si persona non grata u šalter salama komercijalnih banaka - Ramo

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102613
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2976 times
Been thanked: 3083 times
Status: Offline

Re: Gubite li stvari

Post by Chloe » 07 Feb 2018, 07:30

Rijeeetkoooo kad se desi da ne znam gdje mi je nešto,
uglavnom drugi budi krivi jer ne vrate na mjesto ... :hihi

Volim kad stvari imaju svoje mjesto, tu stoje i tu moraju biti.
Djecu sam naučila isto, to je kućno pravilo.
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

User avatar
Nice try
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 29635
Joined: 09 Dec 2016, 08:03
Been thanked: 16 times
Status: Offline

Re: Gubite li stvari

Post by Nice try » 07 Feb 2018, 08:53

Hannibal wrote: 06 Feb 2018, 18:41 ja sinoc otiso na stup dva da prodam jednom liku mob i daje mi on pare, ja za novcanik da mu vratim kusur nema. kontam sigurno mi je ispo dok sam vadio cigare iz dzepa. usitni on pare u pekari i raskusuramo se nekako al haj sad nadji novcanik... cijeli stup dva sam pretrazio novcanika nema reko pokupio ga neko, dodjem navece kuci novcanik u fioci u sobi, gdje inace bude haha
Ma,to si ti podsvjesno namjerno zaboravio :D.

Rijetko nešto izgubim,ponekad ako sam rastresena nekim brigama i ono hodam kao zombi pa mi se dešavalo da neku stvar ostavim na nevjerovatno mjesto.gdje ni blizu ne treba da bude.Neki ludi automatizam,šta li :valja
Inače pazim na sve,i što Chloe kaže zna se gdje šta stoji i svi se toga pridržavamo jer bi nastao haos.
"Nećemo ništa razumeti od hoda sveta ako budemo zamišljali da ljudi uvek postupaju pravedno..."

Balada o Bohoreti

User avatar
Bla
i dva polipa
i dva polipa
Posts: 75774
Joined: 30 Aug 2013, 14:21
Location: Rodna grudva
Mood:
Has thanked: 1 time
Been thanked: 34 times
Contact:
Status: Offline

Re: Gubite li stvari

Post by Bla » 07 Feb 2018, 09:50

eh kad je to bilo...
ćućešćećemoćeteće samsijesmostesu
:back: :underage: :no_mobile_phones: :do_not_litter: :stew: :pizza: :smoking: :ok:

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120420
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6978 times
Been thanked: 7910 times
Status: Offline

Re: Gubite li stvari

Post by Krokodil Behko » 07 Feb 2018, 10:57

Hannibal wrote: 06 Feb 2018, 18:41 ja sinoc otiso na stup dva da prodam jednom liku mob i daje mi on pare, ja za novcanik da mu vratim kusur nema. kontam sigurno mi je ispo dok sam vadio cigare iz dzepa. usitni on pare u pekari i raskusuramo se nekako al haj sad nadji novcanik... cijeli stup dva sam pretrazio novcanika nema reko pokupio ga neko, dodjem navece kuci novcanik u fioci u sobi, gdje inace bude haha

Pazi sljedeći put, da ne u7zmeš moj, pošto ga i ja držim u ladici :rol
online

User avatar
Čupava
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 45445
Joined: 16 Feb 2016, 13:35
Location: Kad zatvorim oci, budem gdje pozelim...<3
Been thanked: 8 times
Status: Offline

Re: Gubite li stvari

Post by Čupava » 07 Feb 2018, 11:17

Nađem sve kad ne tražim .. :plete


U kuci se ne može nikad ništa izgubiti, ja to ne nazivam gubljenjem.. :cudi

Jedan put mi se samo desilo da sam izgubila novčanik sa svim dokumentima, karticama.. :grana
.

Post Reply

Return to “Razno”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 58 guests