Greatest Shits!

Različite teme koje ne spadaju u ostale podforume

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
Mohr
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8978
Joined: 16 Aug 2015, 21:15
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Offline

Re: Greatest Shits!

Post by Mohr » 07 Jul 2016, 18:47

No pravi šou je počeo tek nakon što je petominutna reportaža emitirana. DW-u se javio hrvatski ambasador u Njemačkoj Ranko Vilović i tražio razgovor s glavnom urednicom, protestirajući zbog toga što se ‘HDZ spominje u kontekstu prosvjeda protiv Trga maršala Tita’. Osim što je neobično da ambasador reagira u obranu jedne stranke, Vilovića su mogli malo bolje brifirati, pa mu objasniti da je na prosvjedu govorio predsjednik Kluba utemeljitelja HDZ-a ‘Dr. Franjo Tuđman’ Milan Kovač, koji je najavio da će micanje Titovog imena s trga biti jedan od uvjeta za preslagivanje u Gradu Zagrebu. Bivši HDZ-ov saborski zastupnik Ante Beljo također je govorio na skupu, a za micanje Titovog imena založio se nedavno i ministar Hasanbegović.





http://www.portalnovosti.com/jasenovac-montaa

User avatar
Mohr
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8978
Joined: 16 Aug 2015, 21:15
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Offline

Re: Greatest Shits!

Post by Mohr » 08 Jul 2016, 19:40

Nadigrali smo Francuze

Joachim Loew :bla

User avatar
Mohr
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8978
Joined: 16 Aug 2015, 21:15
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Offline

Re: Greatest Shits!

Post by Mohr » 09 Jul 2016, 20:58

I nije bilo teško, krivac je bio tu, na dohvat ruke – šef stranke, Tomislav Karamarko, izabran glasovima skoro sto tisuća članova samo koji mjesec ranije na unutarstranačkim izborima, dakako onako demokratski – kao jedini kandidat. Na fotografijama iz toga davnog vremena, to jest prije samo mjesec dana, iza Karamarka čvrsto su nagurani isti likovi, ministri i partijski prvaci, svi odlučni u obrani lika i djela svoga predsjednika, koji će pak već za koji dan postati stranački prognanik, krivac za svo rasulo partije, vlade, države. Image

Što je to građansko i civilizirano u izjavama toga Plenkovića, kojima papagajski ponavlja riječi svoga prethodnika, kako će se oslanjati isključivo na Tuđmanovu „politiku pomirbe“, a koja je i dovela do dubokih i trajnih društvenih podjela? :cudi

Zato je, eto, taj Plenković isti truli sadržaj u novom pakovanju, kozmetički proizvod stranke koja će se „radikalno promjeniti“, e da bi ostala ista. ;)




http://www.tacno.net/zagreb/vucje-krzno/

User avatar
Mohr
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8978
Joined: 16 Aug 2015, 21:15
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Offline

Re: Greatest Shits!

Post by Mohr » 11 Jul 2016, 22:56

:o

Image

User avatar
Mohr
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8978
Joined: 16 Aug 2015, 21:15
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Offline

Re: Greatest Shits!

Post by Mohr » 12 Jul 2016, 18:28

Prvi put je ustaški/endehazijski psihopat Ante Pavelić poslao na istočno bojište 3865 hrvatskih legionara u 369. pojačanoj pješačkoj pukovniji, koja je u sastavu njemačkog Wehrmachta od ljeta 1941. godine počinila jezive zločine u SSSR-u dok je u Staljingradu nije razbila Crvena armija. :obrve Sedam stotina preživjelih predalo se Rusima, od kojih je 429 legionara i časnika potom pristupilo Prvoj samostalnoj jugoslavenskoj brigadi pod zapovjedništvom svog potpukovnika Marka Mesića i s Titovom su se Jugoslavenskom armijom nastavili do oslobođenja Jugoslavije boriti pod crvenom zvijezdom, srpom i čekićem. Ovih su dana predsjednica RH Kolinda Grabar-Kitarović te tehnički ministri Miro Kovač i Josip Buljević obećali na varšavskom summitu NATO-a drugi put poslati hrvatsku vojsku na rusku granicu. Bez odluke Hrvatskog sabora to nisu smjeli učiniti







http://www.tacno.net/novosti/hrvatska-s ... -s-rusima/

User avatar
Mohr
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8978
Joined: 16 Aug 2015, 21:15
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Offline

Re: Greatest Shits!

Post by Mohr » 16 Jul 2016, 19:42

Ovaj je dvostruki, prvo zbog ove besmislice:

Prema ugovoru koji su potpisali NSZ i poslodavac, poslodavac se bio obavezao da sa učesnicima programa zaključi ugovor o radu na godinu dana, s tim što je imao obavezu i da nakon isteka ugovora zadrži zaposlene u radnom odnosu još najmanje godinu dana. :cudi

A zatim sve skupa što slijedi:

Sada imamo dve različite presude VKS o istom činjeničnom stanju. Imamo i majku deteta koja mora da plati gotovo 1.500 evra sudskih troškova državi i diskriminatorki, a sve to zbog neznanja suda. Ostaje vera :klanja da će Ustavni sud postupajući po Ustavnoj žalbi ukinuti presudu Vrhovnog kasacionog suda (kao što u poslednje vreme često čini). Tako nešto ne samo da bi pružilo moralnu satisfakciju žrtvi (Ustavni sud ne može da dosudi povratak žrtve na rad), već bi moglo da bude i opomena sudovima da se njihova nestručnost ne može tolerisati i da su već odavno prešli granice očekivanog neznanja :roll i ušli (svesno ili nesvesno, nehatno ili umišljajno) u zonu sistemskog podrivanja prava građana.





http://pescanik.net/vrhovni-sud-vrhunska-nepravda/

User avatar
Mohr
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8978
Joined: 16 Aug 2015, 21:15
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Offline

Re: Greatest Shits!

Post by Mohr » 18 Jul 2016, 23:12

KOLAPS RUDARSTVA ZBOG SUKOBA U SDA: Dok rudari štrajkuju, privatna kompanija izvlači milione iz rudnika!


Iako govore da imaju višak radnika, federalni rudnici angažuju rudare iz privatne kompanije "Rudar", koja je za tri godine imala prihod od 45 miliona maraka!





http://www.zurnal.info/novost/19910/dok ... iz-rudnika

User avatar
Mohr
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8978
Joined: 16 Aug 2015, 21:15
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Offline

Re: Greatest Shits!

Post by Mohr » 20 Jul 2016, 21:09

„Svako ima oca i ima majku. Naša majka je Turska“, objašnjavao je prije deceniju okupljenim Bošnjacima Mustafa efendija Cerić, tada još uvijek reisu-l-ulema. (Nije Vezir objasnio ko je otac :cudi )

„Selam alejk, veliki predsjedniče“, pozdravljao je prije dvije godine predsjednik naše države predsjednika Turske.



Zašto prigovaramo Dodiku da voli Srbiju, a istovremeno obožavamo Tursku?

Negodujemo što je Čovićeva kibla u Zagrebu, a mi se iz Sarajeva okrećemo ka Bosforu.

Zašto uopće dokazujemo koliko je Bošnjaka, ako prešućujemo Erdoanovu rečenicu da smo Turci?

Zar se uopće isplati boriti za maternji, bosanski jezik ako je naša majka Turska?






http://www.zurnal.info/novost/19920/sel ... edsjednice

User avatar
Mohr
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8978
Joined: 16 Aug 2015, 21:15
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Offline

Re: Greatest Shits!

Post by Mohr » 22 Jul 2016, 00:26

Dnevnik 3, HRT


S kojim ste motivom pozajmili novac jednoj političkoj stranci? pita Damir Smrtić Tomislava Debeljaka, vlasnika DIV-a koji je HDZ-u pozajmio 1,4 milijuna kuna uz šest posto kamata.

‘Ja sam inače osobno dosta socijalna osoba, kad me netko traži novac, naročito za isplatu plaća, pa još ako je to pred Božić, ja pozajmim ako mogu, ako to ne šteti našoj tvrtki’, kaže Debeljak, dodajući da je šest posto kamata lijep interes. Image I svojim radnicima? pita Smrtić. Debeljak upada u dugu stanku, :ovaj a onda odgovara: ‘Apsolutno.’ :djed Kad su radnici svojedobno otpočeli štrajk, Debeljak ih je nazvao teroristima. :imex To je danas u Hrvatskoj dosta moderan pojam, :hop zahvaća široke skupine ljudi. :ples Smrtić nastavlja s dobrim pitanjima: Jeste li možda pomagali druge političke stranke? Biste li tako pozajmili novac i HDZ-ovom glavnom oponentu, SDP-u? Debeljak gleda u nebo, mulja, petlja: ‘Ne sjećam se da je toga bilo u povijesti, :mohr ali pomagali smo nekim drugim udrugama kad je to bilo potrebno.’

Hrvatska u posljednje vrijeme podsjeća na natjecanje u smišljanju svinjarija. :bla U ljutoj konkurenciji Bandića koji udomljuje pse, Kolinde koja huligane proziva orjunašima i teroristima i sličnih majstorija, ovaj Debeljakov merhametluk kotira jako visoko, možda više od ostalih, jer je u njega ugrađeno sve što zahtijeva jedan kvalitetan shit: budalastost tvrdnje, istaknut prezir prema pameti gledatelja, figu u džepu (šest posto kamate budućoj vlasti?!) i otvorenu drskost.


Boris Rašeta, Novosti

User avatar
Mohr
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8978
Joined: 16 Aug 2015, 21:15
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Offline

Re: Greatest Shits!

Post by Mohr » 30 Jul 2016, 20:39

Iz Vijeća su na naš upit odgovorili da je Vinkovačka televizija temeljem sudjelovanja u dva natječaja dobila iz Fonda za poticanje pluralizma 609 tisuća kuna i još 564 tisuće kuna u 2015. godini te 357 tisuća kuna u ovoj godini, dakle 1,5 milijuna kuna. Pritom je, da stvar bude apsurdnija, ovaj nakladnik koji širi mržnju prema manjinama dobio potporu za programe iz kategorije ‘Nacionalne manjine’, ali i kategorija ‘Pravo građana na javno informiranje’, ‘Poticanje kvalitetnih programa za djecu i mlade’ i ‘Poticanje stvaralaštva na narječjima hrvatskog jezika’.





http://www.portalnovosti.com/mrzilaka-tv

User avatar
Mohr
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8978
Joined: 16 Aug 2015, 21:15
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Offline

Re: Greatest Shits!

Post by Mohr » 31 Jul 2016, 19:28

Studio 4, HRT, četvrtak, 21. srpnja, 12:30

I u najgorim se novinama može dobro pisati, zaključio je AGM, pa se i u najgoroj emisiji može pametno zboriti. Ivo Josipović razgrnuo je magle s nekoliko ljutih spinova, kojima pokvarenjaci u politici obmanjuju javnost. Jedna od njih je tzv. zakon o univerzalnoj jurisdikciji o kojemu prema običaju ne znamo ništa, ali mislimo sve. Bivši predsjednik izrekao je jednu zapanjujuću činjenicu:

‘O tom zakonu govore svi, iako nitko čak ne zna ni točan naziv zakona’, rekao je Josipović. ‘Riječ je o zakonu koji su uglavnom Srbi u dobrom dijelu prepisali od nas…’ Prema Josipoviću, mahnitanje sa zakonom dio je predizborne groznice. ‘I mi imamo univerzalnu nadležnost, i mi možemo suditi počinitelju ratnog zločina, primjerice Srbinu koji je počinio ratni zločin na Kosovu. Zbog toga nas nisu ozbiljno uzeli u EU, jer smo dovodili u pitanje nešto što i mi imamo. :bla A da je bilo zloupotreba, bilo je, i sa strane Srbije, a nažalost u prijašnjim slučajevima i s naše’, rekao je bivši predsjednik. To je točka kopernikanskog obrata u tumačenju ove priče, ali ne treba se brinuti – sve će i dalje ići po starom.


Boris Rašeta, Novosti

User avatar
Mohr
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8978
Joined: 16 Aug 2015, 21:15
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Offline

Re: Greatest Shits!

Post by Mohr » 01 Aug 2016, 20:39

Zaista zadivljujuća efikasnost tijela kaznenog postupka komunističke Jugoslavije - komentirao je nakon svoje odluke o poništenju presude kardinalu Alojziju Stepincu predsjednik sudskog vijeća na Županijskom sudu u Zagrebu Ivan Turudić brzinu kojom su njegove davnašnje kolege presudile potencijalnom katoličkom svecu. Suđenje koje ismijava Turudić započelo je 30. rujna 1946. a presuda je donesena 11. listopada iste godine, no podjednakih razloga za podsmijeh imaju i oni koji ovih dana svjedoče istovrsnoj Turudićevoj efikasnosti – naime, zahtjev Stepinčeve rodbine za poništenje presude zaprimio je 15. srpnja, a odluku donio već 22. srpnja, dakle u svega sedam dana, zajedno s vikendom.






http://www.portalnovosti.com/premontirani-proces

User avatar
Mohr
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8978
Joined: 16 Aug 2015, 21:15
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Offline

Re: Greatest Shits!

Post by Mohr » 03 Aug 2016, 18:06

General u akciji “uzimanja kulturnog prostora”


»Moramo uzeti kulturni prostor, ne samo pravni sustav. Što ako mi dobijemo funkcionalnu državu a nismo uzeli kulturni prostor? Onda nemamo državu«, veli general Glasnović. A novinarka – novoimenovana članica jednog povjerenstva pri Ministarstvu kulture – domeće: »Evo ministar Hasanbegović to nastoji napraviti…«


Pod umoljubnim naslovom »Narode moj, ne daj se više idiotizirati!«, Slobodna Dalmacija je jučer objavila intervju s »gnjevnim ratnikom«, »generalom i političarom koji govori ono što misli« i koji »bez kompleksa razgovara sa svim predstavnicima stranih vojski, i to tako da većina ostane bez teksta«.

Tim riječima je novinarka splitskoga lista čitateljstvu predstavila Željka Glasnovića – bivšega pripadnika kanadske Legije stranaca, umirovljenoga generala HV-a i HVO-a, te zastupnika HDZ-a u posljednjem sazivu Hrvatskog sabora...

Novinarka je valjda u dobroj vjeri pretpostavila da je Glasnović njezinim čitateljima još otprije dvadeset godina poznat po onoj glasnovitoj izjavi »Ovdje demokracija i nije potrebna. Nama treba vojna uprava i čizma u zube!«


»Hrvatski narod je rob svoga mentalnog sklopa«, veli general i uvaženi zastupnik HDZ-a :bla :D.


Takvom narodu general Glasnović mora otkriti da u Hrvatskoj uopće nije tako grozno kao npr. u Indiji gdje je »od 2006. do 2010. umrlo tri i pol milijuna djece od zagađene vode« ili npr. u Kanadi gdje se »u gradu veličine Zagreba osamdesetih mogao kupiti jednosoban stan za 85 tisuća dolara«, dok je »sada isti stan 350 tisuća dolara, a satnica je ostala ista«. :obrve

No, Glasnović tvrdi da je »kod nas uništen i osjećaj za individualnu odgovornost«, u što se osobno uvjerio za svojega kratkotrajnog zastupničkog mandata. »Pa čekajte, nisam ja kriv što ste napravili građevinu na ilegalnom zemljištu i sada zovete mene kao saborskog zastupnika da interveniram. Meni je dolazilo dnevno barem pet ljudi, od kojih su me najmanje dvojica htjela prevariti. U Hrvatskoj je važnije imati portabilni detektor za laž nego ručni bacač ili kalašnjikov.« :hrvatska

I što sad s tim narodom koji – prema gorkim iskustvima zastupnika Glasnovića – obiluje prevarantima i gdje stopa lažljivosti prelazi 40 posto? Što s narodom koji, umjesto izbrisane kolektivne memorije, ima »praznu ploču po kojoj pišu agitpropovci u medijima, u politici«? General Glasnović, naravno, zna što treba učiniti…


Bit će to napokon kultura kakvu sanjaju Hasanbegovićevi tifosi. Kultura s čizmom u zubima i s jezikom koji ne služi nizašto osim za lizanje čizme.







http://www.tacno.net/novosti/general-u- ... -prostora/

User avatar
Mohr
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8978
Joined: 16 Aug 2015, 21:15
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Offline

Re: Greatest Shits!

Post by Mohr » 08 Aug 2016, 23:17

DOBRO, SRBI, JAPANCI, PROKLETI KINEZI, A S OSTALIMA JE OK? Uglavnom da, širi ljubav i toleranciju. Premda ne podnosi ljevicu, njemu je sve to mrkli komunizam koji je upoznao još kao klinac kad je pobijedio u kvizu državne televizije u socijalističkoj zemlji.




http://www.forum.tm/vijesti/robert-paul ... mozga-4242

User avatar
Mohr
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8978
Joined: 16 Aug 2015, 21:15
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Offline

Re: Greatest Shits!

Post by Mohr » 10 Aug 2016, 16:09

Histerični retardi :o


A već u nastavku vijesti s Vira ispostavilo se da švicarski državljanin što je izvjesio zastavu „pod kojom su pripadnici četničke paravojske ušli u Vukovar“ uopće nije Srbin, već – Hrvat!

I zaista, eno u kući na otoku Viru baš pravog Hrvata, katolika, uredno krštenog i pričešćenog, što živi i radi u Švicarskoj, a u Viru ljetuje s obitelji! „Ja sam švicarski državljanin, ali sam isto tako hrvatski državljanin katoličke vjere“, objasnio je novinarima. „Zastavu sam odmah skinuo. Nije mi palo na pamet da bi do ovoga moglo doći. Htio bih naglasiti da mi nije bila namjera nikoga povrijediti na nacionalnoj, političkoj ili vjerskoj osnovi.“

I zaista, eno na kući na otoku Viru baš prave dječje gusarske zastave, klasične piratske crne zastave s lubanjom i mačevima, kakvu znamo iz crtanih filmova, slikovnica, stripova i avanturističkih filmova o Jacku Sparrowu. „Moj sin veliki je obožavatelj Johnnya Deppa i njegovih karipskih gusara iz filma ‘Pirati s Kariba’, pa sam ga htio obradovati njegovom omiljenom temom“, objasnio je na koncu nesuđeni virski četnički vojvoda iz Švajcarske. „Gusarska zastava kupljena je prošle godine na štandu u Zadru, u blizini crkve Svetog Donata.“ :valja




http://www.tacno.net/novosti/cetnicki-v ... ek-sparou/

User avatar
Mohr
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8978
Joined: 16 Aug 2015, 21:15
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Offline

Re: Greatest Shits!

Post by Mohr » 10 Aug 2016, 21:06

Paz' ovo srculenčice :obrve Ovaj ko naša @šabtegabri :D.


"Zastupnik sam Lombrozove teorije strukture ličnosti na osnovu fizičkog izgleda i uzimam nekoliko parametara koji bi mi se uklopili. Da kažem, taj vizuelni je jako bitan."


Darko Bulatović
Gradonačelnik Niša o tome kako bira saradnike.

User avatar
Mohr
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8978
Joined: 16 Aug 2015, 21:15
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Offline

Re: Greatest Shits!

Post by Mohr » 10 Aug 2016, 21:11

"Današnji susret sa Kolindom i maestralna politika Vlade Srbije u regionu u direktnoj je vezi sa najvećim privrednim rastom u Evropi." :mohr


Predsednik opštine Obrenovac Miroslav Čučković o regionalnoj politici Vlade i ekonomskom rastu.

Tviter, 20.6.2016. godine

User avatar
Mohr
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8978
Joined: 16 Aug 2015, 21:15
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Offline

Re: Greatest Shits!

Post by Mohr » 10 Aug 2016, 21:36

“Želim da se zahvalim jer sam dobio pismo i od državnog sekretara (Džona) Kerija, ali želim da se zahvalim i na porukama od predsednika (Baraka) Obame vezano za dvojicu ljudi koje smo preuzeli iz Gvantanama. Mislim da je to nešto što je uobičajeno, preuzela je jedna Nemačka, preuzele su mnoge zemlje iz regiona, normalno je da to učini i Srbija.” :cudi



Premijer o premeštanju dva pritvorenika iz Gvantanama u Srbiju

User avatar
Mohr
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8978
Joined: 16 Aug 2015, 21:15
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Offline

Re: Greatest Shits!

Post by Mohr » 11 Aug 2016, 18:25

"Danas imamo zaista pred sobom jedno autorsko delo za koje, pre svega, ne treba reći da je literalni rad, jer neko ko je pisao autorsko delo i ko je na ovakav sistematični način uradio 250 strana, u skraćenoj verziji 67, može slobodno da kaže da ima osobine naučnog rada."


Aleksandra Tomić
Narodna poslanica o ekspozeu mandatara za sastav nove vlade. Sajt Narodne skupštine, 11.8.2016. godine

User avatar
srculence7
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18138
Joined: 31 Mar 2016, 03:35
Location: iza zatvorenih vrata
Has thanked: 3742 times
Been thanked: 3693 times
Status: Offline

Re: Greatest Shits!

Post by srculence7 » 11 Aug 2016, 18:44

Mohr wrote:Paz' ovo srculenčice :obrve Ovaj ko naša @šabtegabri :D.


"Zastupnik sam Lombrozove teorije strukture ličnosti na osnovu fizičkog izgleda i uzimam nekoliko parametara koji bi mi se uklopili. Da kažem, taj vizuelni je jako bitan."


Darko Bulatović
Gradonačelnik Niša o tome kako bira saradnike.

gde njega nađe :haha
Ne diraj me ako se ne razumeš u mene, pokvarićeš nešto.

Post Reply

Return to “Razno”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 51 guests