Šta bi uradio da skontas da si gej?

Različite teme koje ne spadaju u ostale podforume

Moderator: Krokodil Behko

Post Reply

Šta, šta?

Krio bih od drugih i glumio da sam hetero
2
7%
Krio bih od poznanika ali bih vodio dvostruki zivot
1
4%
Ubio se
7
26%
Priznao svima istinu i zivio zivot po svome
17
63%
 
Total votes: 27

User avatar
Vjetar
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 14764
Joined: 23 May 2015, 17:46
Location: Na konju
Been thanked: 22 times
Status: Offline

Re: Šta bi uradio da skontas da si gej?

Post by Vjetar » 17 Jan 2018, 23:59

Pa dobro, možda si liberalnija onda, ali ja vjerujem da će ti isto odgovoriti svaki straight muškarac - tu nema izbora, muškarac ne može biti opcija :)

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: Šta bi uradio da skontas da si gej?

Post by Zagorka » 18 Jan 2018, 00:07

Ni riki martin? :oo
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

User avatar
Bla
i dva polipa
i dva polipa
Posts: 75774
Joined: 30 Aug 2013, 14:21
Location: Rodna grudva
Mood:
Has thanked: 1 time
Been thanked: 34 times
Contact:
Status: Offline

Re: Šta bi uradio da skontas da si gej?

Post by Bla » 18 Jan 2018, 00:20

Zagorka wrote: 17 Jan 2018, 23:54 Ne privlaci me suprotni spol ni malo.
:hm
ćućešćećemoćeteće samsijesmostesu
:back: :underage: :no_mobile_phones: :do_not_litter: :stew: :pizza: :smoking: :ok:

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35858
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1127 times
Been thanked: 605 times
Status: Offline

Re: Šta bi uradio da skontas da si gej?

Post by Venera » 18 Jan 2018, 00:44

intersantno, strejt muskarci vole analni seks sa zenom, a malo ih je probalo dildo u svom anusu :hihi zar strjt msukraci nikad tokom masturbacije ne pipakju svoj anus :obrve

da podvucem: seksulane vragolije nemaju veze sa seksulanom orijentacijom
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

User avatar
Konsultant
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 11187
Joined: 22 May 2011, 10:40
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Šta bi uradio da skontas da si gej?

Post by Konsultant » 18 Jan 2018, 01:08

statebriga wrote: 18 Jan 2018, 00:44 da podvucem: seksulane vragolije nemaju veze sa seksulanom orijentacijom
Kako nemaju?

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35858
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1127 times
Been thanked: 605 times
Status: Offline

Re: Šta bi uradio da skontas da si gej?

Post by Venera » 18 Jan 2018, 01:20

Konsultant wrote: 18 Jan 2018, 01:08
statebriga wrote: 18 Jan 2018, 00:44
da podvucem: seksulane vragolije nemaju veze sa seksulanom orijentacijom
Kako nemaju?
pa lijepo nemaju :

ti volis analni skes, gej voli analni seks :kafa
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

User avatar
srculence7
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18144
Joined: 31 Mar 2016, 03:35
Location: iza zatvorenih vrata
Has thanked: 3747 times
Been thanked: 3710 times
Status: Offline

Re: Šta bi uradio da skontas da si gej?

Post by srculence7 » 18 Jan 2018, 01:42

Obavila i glasanje, za ovu zadnju opciju, ne mogu da zamislim da vodim neki drugačiji život, nešto što nije u skladu sa onim kako osećam da treba biti, bar ne na duži period ...
Ne diraj me ako se ne razumeš u mene, pokvarićeš nešto.

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35858
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1127 times
Been thanked: 605 times
Status: Offline

Re: Šta bi uradio da skontas da si gej?

Post by Venera » 18 Jan 2018, 01:51

a sto je sa biseksulacima, oni su istovremno strejt i gej :kafa
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

User avatar
srculence7
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18144
Joined: 31 Mar 2016, 03:35
Location: iza zatvorenih vrata
Has thanked: 3747 times
Been thanked: 3710 times
Status: Offline

Re: Šta bi uradio da skontas da si gej?

Post by srculence7 » 18 Jan 2018, 02:02

statebriga wrote: 18 Jan 2018, 01:51 a sto je sa biseksulacima, oni su istovremno strejt i gej :kafa
Poznajem neke, zavisi od slučaja, mogu reći na osnovu njihove priče, više naginju homoseksualizmu ali mogu imati odnose i sa suprotnim polom, mada kažu da je neuporedivo bolji osećaj sa partnerom istog pola, makar kad su muškarci u pitanju a žene to više vezuju za neki osećaj za estetiku, nežnost i prvenstveno preferenciju ka uživanju u oralnom sexu. Ima i onih koji daju objašnjenje da se neće ograničavati po pitanju izbora životnog partnera, pa im nije bitno kog su pola, traže srodnu dušu :)
Ne diraj me ako se ne razumeš u mene, pokvarićeš nešto.

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35858
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1127 times
Been thanked: 605 times
Status: Offline

Re: Šta bi uradio da skontas da si gej?

Post by Venera » 18 Jan 2018, 02:16

srculence7 wrote: 18 Jan 2018, 02:02
statebriga wrote: 18 Jan 2018, 01:51 a sto je sa biseksulacima, oni su istovremno strejt i gej :kafa
Poznajem neke, zavisi od slučaja, mogu reći na osnovu njihove priče, više naginju homoseksualizmu ali mogu imati odnose i sa suprotnim polom, mada kažu da je neuporedivo bolji osećaj sa partnerom istog pola, makar kad su muškarci u pitanju a žene to više vezuju za neki osećaj za estetiku, nežnost i prvenstveno preferenciju ka uživanju u oralnom sexu. Ima i onih koji daju objašnjenje da se neće ograničavati po pitanju izbora životnog parnera, pa im nije bitno kog su pola, traže srodnu dušu :)
hm, interesantno

nesto razmisljam, mi vecina imamo simpatije u djetinjstvu, i tad nemamo intezivna seksulana razmisljanja o osobi suprotnog pola, npr. djecacici od 7 godina privlace zenske grudi, ali njihova skolska simpatija u razredu ih jos nema, znaci, da se polna orijentacija formira znatno prije seksulane orijantacije, eh kad podivljaju hormoni, pojavljuje se sekualna orijantacija, i mislim da je to kljucni momenat kombiniranja polne i seksulane orijentacije , mozda grijesim :kafa

tako isto posmatram seksulane vragolije, jer su se iste formirale nakon polne orijentacije :kafa
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

User avatar
srculence7
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18144
Joined: 31 Mar 2016, 03:35
Location: iza zatvorenih vrata
Has thanked: 3747 times
Been thanked: 3710 times
Status: Offline

Re: Šta bi uradio da skontas da si gej?

Post by srculence7 » 18 Jan 2018, 02:38

statebriga wrote: 18 Jan 2018, 02:16 hm, interesantno

nesto razmisljam, mi vecina imamo simpatije u djetinjstvu, i tad nemamo intezivna seksulana razmisljanja o osobi suprotnog pola, npr. djecacici od 7 godina privlace zenske grudi, ali njihova skolska simpatija u razredu ih jos nema, znaci, da se polna orijentacija formira znatno prije seksulane orijantacije, eh kad podivljaju hormoni, pojavljuje se sekualna orijantacija, i mislim da je to kljucni momenat kombiniranja polne i seksulane orijentacije , mozda grijesim :kafa

tako isto posmatram seksulane vragolije, jer su se iste formirale nakon polne orijentacije :kafa
Treba razgraničiti polni identitet, rodni identitet i rodne uloge jer su to aspekti života koji se često povezuju sa seksualnom orijentacijom osobe, a postoji i često (neopravdano) očekivanje da bi sva tri trebala biti komplementarna. Pol je biološki predodređen, rod se odnosi na psihološki doživljaj i socijalnu ulogu (rodnu ulogu), a seksualna orijentacija na izvor seksualnog uzbuđenja (heteroseksualnost, homoseksualnost, biseksualnost, itd.). Rodni identitet i rodna uloga se formiraju tokom predškolskog uzrasta. Važnu ulogu imaju i psihološki, socijalni faktori ( što je predodređeno kulturom i običajima neke životne zajednice po pitanju nekih "pravila" šta je u nekom društvu dopušteno, a šta ne osobama određenog pola). Seksualna orijentacija se formira kasnije od rodnog identiteta i pod uticajem je i biološke determinante, ali nema pouzdanih podataka koji bi govorili o uticaju socijalne okoline u njenom razvoju. Problem u istraživanjima seksualne orijentacije je teškoća da se definiše ovaj pojam (na osnovu ponašanja, emocija, fantazija, …).
Treba pomenuti i pitanje razvoja kapaciteta, odnosno spremnosti za formiranje bliskih odnosa, jer je zreli razvoj rodnog identiteta i seksualne orijentacije vezan sa razvojem sposobnosti za ulaženje u bliske veze, kao i emocijama - zaljubljenosti i ljubavi. Ovi različiti aspekti razvijaju se uglavnom odvojeno do puberteta, a od adolescencije se preklapaju i vode formiranju zrelog, odraslog modela, odnosno identiteta.
Ne diraj me ako se ne razumeš u mene, pokvarićeš nešto.

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35858
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1127 times
Been thanked: 605 times
Status: Offline

Re: Šta bi uradio da skontas da si gej?

Post by Venera » 18 Jan 2018, 02:50

srculence7 wrote: 18 Jan 2018, 02:38
statebriga wrote: 18 Jan 2018, 02:16 hm, interesantno

nesto razmisljam, mi vecina imamo simpatije u djetinjstvu, i tad nemamo intezivna seksulana razmisljanja o osobi suprotnog pola, npr. djecacici od 7 godina privlace zenske grudi, ali njihova skolska simpatija u razredu ih jos nema, znaci, da se polna orijentacija formira znatno prije seksulane orijantacije, eh kad podivljaju hormoni, pojavljuje se sekualna orijantacija, i mislim da je to kljucni momenat kombiniranja polne i seksulane orijentacije , mozda grijesim :kafa

tako isto posmatram seksulane vragolije, jer su se iste formirale nakon polne orijentacije :kafa
Treba razgraničiti polni identitet, rodni identitet i rodne uloge jer su to aspekti života koji se često povezuju sa seksualnom orijentacijom osobe, a postoji i često (neopravdano) očekivanje da bi sva tri trebala biti komplementarna. Pol je biološki predodređen, rod se odnosi na psihološki doživljaj i socijalnu ulogu (rodnu ulogu), a seksualna orijentacija na izvor seksualnog uzbuđenja (heteroseksualnost, homoseksualnost, biseksualnost, itd.). Rodni identitet i rodna uloga se formiraju tokom predškolskog uzrasta. Važnu ulogu imaju i psihološki, socijalni faktori ( što je predodređeno kulturom i običajima neke životne zajednice po pitanju nekih "pravila" šta je u nekom društvu dopušteno, a šta ne osobama određenog pola). Seksualna orijentacija se formira kasnije od rodnog identiteta i pod uticajem je i biološke determinante, ali nema pouzdanih podataka koji bi govorili o uticaju socijalne okoline u njenom razvoju. Problem u istraživanjima seksualne orijentacije je teškoća da se definiše ovaj pojam (na osnovu ponašanja, emocija, fantazija, …).
Treba pomenuti i pitanje razvoja kapaciteta, odnosno spremnosti za formiranje bliskih odnosa, jer je zreli razvoj rodnog identiteta i seksualne orijentacije vezan sa razvojem sposobnosti za ulaženje u bliske veze, kao i emocijama - zaljubljenosti i ljubavi. Ovi različiti aspekti razvijaju se uglavnom odvojeno do puberteta, a od adolescencije se preklapaju i vode formiranju zrelog, odraslog modela, odnosno identiteta.
Da, a vidi ako komibiniras mozak-sredina-bioloska potreba , ipak sve pocinje iz mozga, i ne bih rekla da je sredina presudan faktor, jer braca i sestrae iz iste prodice mogu imati jednog brata ili sestru iz gej populacije, a treci faktor, biloloska potreba i biolosko izbudjenje su samo dodatni faktor privlanosti, ali nisu presudan faktor privlacnosti. Upravo primjer biseksulaca je dokaz da nisu u uvijek u vezi radi bioloske potrebe , vec radi signala iz mozga ka osobi istog ili razlicitog pola. Drugo, nije svakome seks jednako definiran i ne dozivljava svako seks na isti nacin, jer kao sto rekoh, sve pocinje i zavrsava sa opcijama u mozgu. :kafa
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80652
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7232 times
Been thanked: 11708 times
Status: Online

Re: Šta bi uradio da skontas da si gej?

Post by spacebound » 18 Jan 2018, 06:42

Bla wrote: 17 Jan 2018, 23:01
spacebound wrote: 12 Jan 2018, 09:49 Pomislih jos jedna Blaova tema osudjena na propast :oo
obrazloži :hm
TamaM posla :oo
Ti koji si persona non grata u šalter salama komercijalnih banaka - Ramo

User avatar
Bla
i dva polipa
i dva polipa
Posts: 75774
Joined: 30 Aug 2013, 14:21
Location: Rodna grudva
Mood:
Has thanked: 1 time
Been thanked: 34 times
Contact:
Status: Offline

Re: Šta bi uradio da skontas da si gej?

Post by Bla » 18 Jan 2018, 10:14

lijepi strah :zv
ćućešćećemoćeteće samsijesmostesu
:back: :underage: :no_mobile_phones: :do_not_litter: :stew: :pizza: :smoking: :ok:

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80652
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7232 times
Been thanked: 11708 times
Status: Online

Re: Šta bi uradio da skontas da si gej?

Post by spacebound » 18 Jan 2018, 11:22

Okrece se kolo srece :oo
Ti koji si persona non grata u šalter salama komercijalnih banaka - Ramo

User avatar
ina
Mjesečarka
Mjesečarka
Posts: 25703
Joined: 20 Feb 2015, 22:36
Location: izmedju neba i mora
Has thanked: 3144 times
Been thanked: 4160 times
Contact:
Status: Offline

Re: Šta bi uradio da skontas da si gej?

Post by ina » 18 Jan 2018, 12:24

Zagorka wrote: 17 Jan 2018, 22:28
spacebound wrote: 16 Jan 2018, 18:47 Nisam glasala.Ne znam sta bih ni kako.
Mogu ja napisat da bih zivjela svoj zivot ne mareci za okolinu, da bih ovo, da bih ono.Ali je cinjenica da nikad ne znamo sta bismo ZAISTA ucinili dok se ne nadjemo u situaciji.
Sjetim se samo nekih razmisljanja, nekih savjeta u raznim zivotnim situacijama upucenih drugima, a ako sam se kasnije nasla u slicnoj nisam postupila tako.Tu dodje ona:"Lako je tudjim khm khm khm :oo"
Sjetim se nekih svojih razmisljanja, a onda drugacijeg postupanja kad nesto treba ili ne treba uraditi.Razmisljam i sad kako sam neke stvari znala uradit koje su potpuno nekarakteristicne za mene.
Elem svodi se na ono da ne znas dok se ne desi.
Ako dovoljno dobro poznajes sebe,.znas vec unaprijed i napamet kako reagujes na kakve situacije i spoznaje.

Mene jos ni jedna moja reakcija nije zaprepastila.
Niko ne moze znati, sta se sutra, ili i u nekom bliznjem trenutku, moze desiti.
Poznavanje sebe siroko je polje... inace i pogotovo bazirano na vec dozivljene i ceste emocije i situacije.
Za one nepoznate i nerijetke ostaje pretpostavka koja se moze sa sigurnoscu utvrditi ili ne samo u datom trenutku desavanja.


Vodjena slicnom mislju (poznavanjem sebe) i ja sam u trenutku odma odgovorila...ipak da zivim u nekoj drugoj okolini mislim da bih vise puta razmislila da li sebe baciti tek tako u slast hijenama...i vjerovatno priznala samo najblizim ljudima.
Svijest ima sidrište.

User avatar
Bla
i dva polipa
i dva polipa
Posts: 75774
Joined: 30 Aug 2013, 14:21
Location: Rodna grudva
Mood:
Has thanked: 1 time
Been thanked: 34 times
Contact:
Status: Offline

Re: Šta bi uradio da skontas da si gej?

Post by Bla » 18 Jan 2018, 13:13

ja ću u sljedećem trenutku kliknuti na submit :hm
ćućešćećemoćeteće samsijesmostesu
:back: :underage: :no_mobile_phones: :do_not_litter: :stew: :pizza: :smoking: :ok:

User avatar
Bla
i dva polipa
i dva polipa
Posts: 75774
Joined: 30 Aug 2013, 14:21
Location: Rodna grudva
Mood:
Has thanked: 1 time
Been thanked: 34 times
Contact:
Status: Offline

Re: Šta bi uradio da skontas da si gej?

Post by Bla » 18 Jan 2018, 13:13

znao sam :1
ćućešćećemoćeteće samsijesmostesu
:back: :underage: :no_mobile_phones: :do_not_litter: :stew: :pizza: :smoking: :ok:

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: Šta bi uradio da skontas da si gej?

Post by Hannibal » 18 Jan 2018, 14:31

napravi mi sinaaaa
pod svjetlima kasina
🐽

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120520
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6999 times
Been thanked: 7954 times
Status: Offline

Re: Šta bi uradio da skontas da si gej?

Post by Krokodil Behko » 18 Jan 2018, 15:59

statebriga wrote: 18 Jan 2018, 00:44 zar strjt msukraci nikad tokom masturbacije ne pipakju svoj anus :obrve

Ja vala nikad. :hm
Ne smije me tu niko pipnuti, pa ni ja sam :pst
online

Post Reply

Return to “Razno”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 100 guests