Na plaži......

Različite teme koje ne spadaju u ostale podforume

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119202
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5510 times
Been thanked: 11735 times
Contact:
Status: Online

Na plaži......

Post by Maja » 12 Nov 2011, 03:40

Uh ovdje bih mogla postaviti milion pitanja......

Ima ona pjesma od TBF-a...gdje god se okrenem guzice i sise halo halo di si..

Kad ste na plaži posmatrate li druge ljude i nastojite li da to sakrijete naočalama i šta ja znam..

Je li se vama samima muka skinuti na javnoj plaži, posebno ako niste zadovoljni linijom

Je li vam problem šetkati u kostimu pred roditeljima

Zašto se dojnji veš posmatra kao golotinja, a kostim ne?

Pokrivate li stomačić jednodjelnim kostimom ili vas boli briga za tim

Mislite li da je neukusno kad deblje žene nose dvodjelni kostim

Volite li na muškarcima vidjeti one birvaktile kupaće gaće ili nešto slično šorcu

Šta je to što ne volite nikako vidjeti na plažama

Šta vam je najzanimljivije

Jeste li ikada išli među masu ljudi, a da niste znali plivati, nego ste se s djecom brčkali u plićaku

Piškite li u more :DD

Nervira li vas kad neki ljudi stalno jedu i to, na žalost domaćina, nose hranu od kuće

Volite li se više sunčati ili ležati u hladu

Čime se zabavljate kad niste u vodi...čitanje, društvene igre...

Kad idete u drugi grad/zemlju nastojite li da upoznate to mjesto ili se striktno držite plaže

Imate li kakvih dogodovština kojih se sjećate

User avatar
niska grana
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2441
Joined: 21 May 2011, 23:01
Location: Osamnaesti tetrapak
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Na plaži......

Post by niska grana » 12 Nov 2011, 23:03

Iako post možda neće biti sasma u duhu teme, kako po sadržaju tako i dužini, nešto mi se baš večeras piskara....

Sjećam se tri dana u Španiji, kad sam prvi put uživo vidio kilometarsku pješčanu plažu.
Bili smo neiživljeni dječarci s iskustvom skoro tek svršenog rata i iako niko od nas to nije naglas rekao (u sasvim opravdanoj bojazni od kasnije veoma izglednih grubih šala na svoj račun), mislim da smo svi bili i više nego impresionirani pijeskom, čistoćom, golotinjom, toboganima, bazenima te ostalim pratećim sadržajima i prividnim blagostanjem.
Trebali smo nastupiti na nekakvom međunarodnom turniru u odbojci na pijesku zbog čega smo između ostalog kao i otišli na tu mini - ekskurziju, ali čim smo po dolasku na plažu ugledali more - koje neki nisu vidjeli 5 godina a neki nikad - zaletili smo se kao krdo bizona gazeći sve pred sobom.
Samo jedan lik je ostao na pijesku dovikujući za nama da smo kreteni i seljačine, ali ubrzo se i on sav sretan našao u vodi gdje smo divljali nekih par sati bez prestanka.....uzalud nas je očajni glas spikera prozivao preko razglasa da se vratimo na turnir, od čega smo razaznali jedino milion puta ponovljenu riječ "Boznija, Boznija“

Sljedeća ideja po bosanskoj logici stvari bila je spajanje ugodnog s korisnim, tj. razgledanje ljepotica na sunčanju i naravno prisvajanje tuđe imovine.
Grupica od tri odmetnika u kojoj sam se našao patrolirala je kilometrima pijeska vrebajući one stvari na plaži čiji su vlasnici bili u moru. Ništa krupno: poneki sat, nešto malo siće i bezvrijedne điđe.....bili smo diletanti u odnosu na neke naše kolege koje su kasnije ulazile u shopping centre u kupaćim gaćama a izlazili besplatno odjeveni po posljednoj modi i to onako kulerski, sa sombrerom i sunčanim naočalama s okačenom cijenom na glavi te lokalnim novinama pod miškom. Onako usput sakupili smo i par poznanstava s djevojkama koje su se od srca smijale našoj šarmantnoj neuhranjenosti i znanju engleskog jezika.
U svakom slučaju zaigurno smo svi skupa dali skromni doprinos uljepšavanju ionako poztivnog imidža naše zemlje u svijetu.

Helem, nakon nekog vremena i nekoliko obrađenih plivača ispostavilo se da jedan od nas trojice nije ništa otuđio pa smo na njega izvršili pritisak koji je jedva nekako urodio plodom. Momak je za metu odabrao stvari jedne starije gospođe i sav izvan sebe od straha krenuo u akciju i od dvije torbice roza boje odabrao manju koja je više ličila ne neseser.
Kad se malo smirio i kad smo se sklonili na sigurno iza jedne kabine za presvlačenje, puni nade otvorili smo torbicu, kad unutra.....tri mala soka na slamku :valja
Uz uvrede upućene nevještom kradljivcu, mračnih izraza lica posrkali smo sokiće i sa sitnim plijenom u gaćama vratili se u hotel gdje su nas čekali zbunjeni domaćini i vođe puta koji su htjeli propasti u zemlju od bijesa i srama.....u svakom slučaju, uvijek ću pamtiti ta tri nezaboravna dana.
Gratias ago Tibi, Domine, quia fui in hoc mundo.

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119202
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5510 times
Been thanked: 11735 times
Contact:
Status: Online

Re: Na plaži......

Post by Maja » 13 Nov 2011, 01:34

hahahaha grano :cool

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120132
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6876 times
Been thanked: 7757 times
Status: Offline

Re: Na plaži......

Post by Krokodil Behko » 13 Nov 2011, 10:15

Ima ona pjesma od TBF-a...gdje god se okrenem guzice i sise halo halo di si..

To jeste problem.. Kako naci svoju zensku,kad je mozes prepoznati,samo po dupetu?
A kod svake druge,isto ili slicno. Pojma nemam,zasto svaka,zeli da joj se kaze da je "posebna" :kafa

Kad ste na plaži posmatrate li druge ljude i nastojite li da to sakrijete naočalama i šta ja znam..

Posmatram zenske guzove ko sav normalan svijet i ne trudim se bas,prikriti. Zar je to nesto cudno danas?

Je li se vama samima muka skinuti na javnoj plaži, posebno ako niste zadovoljni linijom


Nije mi to,nikakva muka.. Necu se skinuti dibidus,pa da mi bude muka.


Zašto se dojnji veš posmatra kao golotinja, a kostim ne?


To sam i ja jednom davno,govorio jednoj curi.
Tek se sriktaval a ljeto bilo. I kazem ja njoj,kad ti je vec toplo,skini majicu. A ona,blene li blene. I kazem: Vidjecu samo ono,srto je svaki papak,vidio ljetos na plazi :cudi

Pokrivate li stomačić jednodjelnim kostimom ili vas boli briga za tim

Ne pokrivam ga time,nego po potrebi,pokrijem ga novinama.

Mislite li da je neukusno kad deblje žene nose dvodjelni kostim


Sta ima da bude neukusno?
Milina vidjeti stomacic i zamisljati,kako se talasa gore-dole u "sezdeset devetci"
zato i kazem,od svih drustvenih igara,najvise volim da se igram cunamija :kafa

Volite li na muškarcima vidjeti one birvaktile kupaće gaće ili nešto slično šorcu

Ne postoje

Šta je to što ne volite nikako vidjeti na plažama

Ako ikako moze,bez konzervi,siljatog kamenja i slicno

Šta vam je najzanimljivije


Kod koje,se bradavice najbolje vide

Jeste li ikada išli među masu ljudi, a da niste znali plivati, nego ste se s djecom brčkali u plićaku

Pa ja sam i bio dijete,kad sam naucio plivati.
mada,vidjeo sam i one,koji i u zrelim godinama,plivaju ko sjekire.

Piškite li u more :DD


Ne piskim..ali nemojte nikome reci. Mislice da sam cudan :D

Nervira li vas kad neki ljudi stalno jedu i to, na žalost domaćina, nose hranu od kuće


Ne nervira mene to nista.
Inace,na posao,nikada nisam poneo,hranu od kuce,niti sam sa posla,visak nosio kuci.
Ako su cevapi ili hamburger,pojedem sve a ako sam kupovao u trgovini,visak hljeba bacim u smece. Meni je bezveze,stedjeti na komadu hljeba i slicno.


Čime se zabavljate kad niste u vodi...čitanje, društvene igre...


Ako sam sa rajom,onda igramo remi "u nesto". Ako sam sa nekom zenskom,onda smisljam gluposti,da mi ne bude dosadno,kao ni njoj.

Kad idete u drugi grad/zemlju nastojite li da upoznate to mjesto ili se striktno držite plaže


Nije mi nista zanimljivo. Prosetam malo po tom gradu i to je to.
Uglavnom mi je najbitnije,naci bastu ili ili nesto slicno,gdje cu se lijepo osjecati,dok pijuckam kafe i pive.
online

Voljena
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1307
Joined: 23 Jul 2011, 09:37
Status: Offline

Re: Na plaži......

Post by Voljena » 13 Nov 2011, 11:05

dobra tema :cool
osvrnem se drugi put na nju i odg. konkretnije :)
ali cu da kazem nesto ukratko....sjecam se kad smo bili ljetos u turskoj..haha...to su bili sokovi svaki dan na plazi :hihi
jedan dan ti ja legnem na stomak da suncam ledja, ja ti se malo uspavala i nakon par sati lezeci tako, onako iz sna ja podignem glavu...i ugledam ispred sebe neke guzove :plavi ...nisu bile obicne bikini vec one sto u guzicu idu...pogledam malo bolje, gore nema nista...kontam skinula gornji dio da izjednaci, a bijelo tijelo ko sir a pogotovu guzovi..kasnije sam skontala da je musko...kad je posao u vodu da se malo brcka :hihi ...aLI kao da je bio iz 60`ih, kosa malo duza kovrdjava, cvike pilotske, a mrsav i zgoljav samo tako..i DA na desnom guzu je imao skorpijon tattoo :zubi ..svi na plazi su se smijali kad je god isao u vodu ili izlazio iz vode..to su bili sokovi...htjela sam ga slikat ali uvjek sam zaboravljala :plavi ...kasnije kad bi ga vidjeli u restoranu, ja i moj dragi bi se zapitali...ko bi rekao da je ovo onaj sa plaze.. :oo

User avatar
gejsha
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 9299
Joined: 09 Feb 2011, 17:10
Location: tamo daleko,daleko od bola..
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Na plaži......

Post by gejsha » 14 Nov 2011, 13:08

Naravno da posmatram druge ljude,ali ne očigledno.ne volim buljiti u nekoga :)
Malo me je sram skinuti se pred tatom..a inače nije mi se muka skinuti.nemam problema sa viškom kilograma :hihi
i meni je uvijek to bilo smiješno zašto je kupaći drugačiji od veša,ali eto tako je i zaista nikada ne bih u donjem vešu izašla pred tatu.
Niti bih kupila neki bijeli obični kostim koji podsjeća na donji veš.
Stomaka nemam,a i ne volim jednodijelne kostime , draži su mi oni iz dva dijela.
Na muškarcima više volim vidjeti šorc,ali ne predug,ima ih koji se kupaju u nekim dužim šorcevima,ako se ono uopšte može nazvati šorcem i to mi je grozno.
Ne volim vidjeti cure i žene bez gornjeg dijela kostima.
Zanimljivo mi je vidjeti kada neko igra lopte u vodi.
ili neke slične igre..
Rano sam naučila plivati,tako da se nikad nisam sramotila što se toga tiče :DD
Ovo piškite li u more..ako kažem da nisam..odmah će neko reći da lažem.ali moj problem je u tome što ne mogu piškiti u moru,smetaju mi valovi,ja inače teško piškim,trebam se potpuno opustiti..
Ne volim mnogo biti na suncu,volim se i sunčati i biti u hladu.ništa pretjerano.
Što se tiče društvenih igara,najčešće igramo karata..a volim i čitati novine ili ispunjavati križaljke.ponekad ponesem neku knjigu pa čitam.
Ja ne volim dugo biti na moru,nekako mi dosadi, više volim otići na dan dva..i meni je dovoljno.
Naravno da idem s momkom bilo bi to drugačije :hihi
Eto ja odgovorih na sva pitanja..
Nije sloboda sa neba pala, za nju je sestra dva brata dala..

User avatar
noris
Poneki mu pročitamo
Poneki mu pročitamo
Posts: 679
Joined: 30 Sep 2011, 18:36
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Na plaži......

Post by noris » 14 Nov 2011, 13:45

Stavim cale i smekam :cvike
vozdra

User avatar
merylin
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4572
Joined: 30 Mar 2010, 13:22
Been thanked: 4 times
Status: Offline

Re: Na plaži......

Post by merylin » 15 Nov 2011, 09:41

Maja wrote: Kad ste na plaži posmatrate li druge ljude i nastojite li da to sakrijete naočalama i šta ja znam..
Posmatram,posmatram :obrve ,ali diskretno naravno,nabacim cvike i opalaaa... :hihi
Je li se vama samima muka skinuti na javnoj plaži, posebno ako niste zadovoljni linijom
Nije mi muka,nemam problema sa kilogramima,pa i da ih imam,toliko nesavrsenstava vidimo na plazi i opet su svi u kupacim kostimima...kome smeta neka ne gleda!
Je li vam problem šetkati u kostimu pred roditeljima
Nisam dugo isla sa roditeljima na more,ali prije...da bude mi nezgodno setkati se okolo pred ocem u kupacem kostimu.
Zašto se dojnji veš posmatra kao golotinja, a kostim ne?
Pa sve u svoje vrijeme...kad si na plazi logicno mi je da se razgoliseni kupamo.

Mislite li da je neukusno kad deblje žene nose dvodjelni kostim
Nije,opet kazem,kome se ne gleda neka ne gleda!
Volite li na muškarcima vidjeti one birvaktile kupaće gaće ili nešto slično šorcu
Jedva sam oca nagovorila da baci stare kupace gace :valja ,njemu su bile predrage...ali aman,zaman odvratneee...
Šta je to što ne volite nikako vidjeti na plažama
Ne volim vidjeti da neko vrsi nuzdu u moru,povraca mi se...jednom sam bila svjedok kako stari prdonja kaki u more,a g.... isplivavaju iznad njega,ma fuuuuj... :bua
Šta vam je najzanimljivije
Volim posmatrati malu djecu,vriste kako im je voda slana,nose ih valovi u samom plicaku,zatrpavaju se u pijesak sta sve ne...simpaticni su mi skroz.
A ima i onih skakaca,e njih takodje rado posmatram,ali i sve ostale vodene sportove...
Jeste li ikada išli među masu ljudi, a da niste znali plivati, nego ste se s djecom brčkali u plićaku.
Plivati sam naucila rano,nisam nikada s tim imala problema.
Piškite li u more :DD
Joooj neeee,gdje cu tooo... :bua
Nervira li vas kad neki ljudi stalno jedu i to, na žalost domaćina, nose hranu od kuće
Hahaha,prosle godine smo sjedili pored bosanaca iz srebrenika...ne bi vjerovali sta ljudi sve ne iznose iz svojih torbica(u ovom slucaju torbetina)Teglu ajvara,djema,kiseli krastavci,dinja i lubenica,par plastika,svaka je bila drugacijeg sadrzaja,paradajz,sir,salama i sta sve ne...prizor je strahotican :lupa ali fakat su dolazili u coporu :D.
Volite li se više sunčati ili ležati u hladu
Malo na suncu,dok se ne osusim,zatim odmah letim u hlad...ma ne volim ni u cemu pretjerivati.
Čime se zabavljatead niste u vodi...čitanje, društvene igre...
Knjiga je obavezna,novine i karte.
Kad idete u drugi grad/zemlju nastojite li da upoznate to mjesto ili se striktno držite plaže.
Ako sam u drugoj zemlji ili na nekom mjestu kojem nisam bila,obavezno svaki dan idemu u istrazivanje :D ,razgledanje...ne volim da budem po cijeli dan na plazi,dovoljno mi je cetiri sata dnevno,inace mi brzo dosadi!
Imate li kakvih dogodovština kojih se sjećate
To napisem drugi put :mah
Give a girl the right shoes,and she can conqer the world!
Marilyn Monroe

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120132
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6876 times
Been thanked: 7757 times
Status: Offline

Re: Na plaži......

Post by Krokodil Behko » 17 May 2012, 16:49

Više ne idemo na plažu?
zaboravio sam da dodam, da je meni na plaži, zanimljivo,
možda nekih pola sata. Kupam se, pa se malo suhnem na plaži,
pa opet u vodu, pa se suhnem samo malo i eto, to bi bilo
moje sunčanje :D
online

User avatar
Sheval
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 17562
Joined: 02 Mar 2012, 21:53
Has thanked: 344 times
Been thanked: 882 times
Status: Offline

Re: Na plaži......

Post by Sheval » 17 May 2012, 16:58

Da ga yebeš,u mene na plaži oči ko u kalkana.Bolja mi je žena od 90-95% drugih na plaži ali džaba...volim i gotovo.
Zadnjih par godina ipak idem na one divlje plaže,imam par 'loga',ljepota,uvala moja.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120132
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6876 times
Been thanked: 7757 times
Status: Offline

Re: Na plaži......

Post by Krokodil Behko » 17 May 2012, 17:02

Pazi se da ne naletiš na Arduanu.
I ona voli da hoda po divljim plažama a opasna je :noga
online

User avatar
Toruk Makto
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3417
Joined: 24 Mar 2010, 02:02
Location: C:\Documents and Settings\Toruk Makto\Desktop
Has thanked: 6 times
Been thanked: 8 times
Status: Offline

Re: Na plaži......

Post by Toruk Makto » 17 May 2012, 17:19

noris wrote:Stavim cale i smekam :cvike
Krokodil Behko wrote:Posmatram zenske guzove ko sav normalan svijet i ne trudim se bas,prikriti. Zar je to nesto cudno danas?
Krokodil Behko wrote:Nije mi nista zanimljivo. Prosetam malo po tom gradu i to je to.
Uglavnom mi je najbitnije,naci bastu ili ili nesto slicno,gdje cu se lijepo osjecati,dok pijuckam kafe i pive.
fino to oni napisase , slozio bi se i jos da kazem da mnoooogo mrzim sunce i žegu i uvijek bježim u hladovinu .
Dal se trava sadi kod njih ko kod nas žito ,
da vidim svemirca , to bi ga ja upitooo .

User avatar
silence
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 9687
Joined: 18 Oct 2010, 23:07
Status: Offline

Re: Na plaži......

Post by silence » 17 May 2012, 18:58

Plaža...kako to divno zvuči u ovo sumorno kišno vrijeme.... :hihi

Majo, postavila si milion pitanja.

Na plaži ne volim gužvu...to je pod br. 1.
Volim da sam jako blizu obale, a ako nisam nastojim uvjek biti - sjesti ili leći uz samu vodu. Volim sunce i maksimalno se sunčam, a kada pregorim od vručine trk u vodu, a onda u hlad. Ne promatram puno, znatiželjno, a i zbog čega bih promatrala druge ljude meni nepoznate koje vidim tad i nikada ih više neću sresti niti vidjeti. Volim čitati ili jednostavno meditirati gledajući u nepregledno more.
Na plaži imam samo jedan problem, a to je da sam stalno gladna koliko god da jedem... :hihi . To mi se jedino ne dopada
Čuvaj se žurbe, jer ona uvijek dovodi do kajanja:
onaj koji žuri govori prije nego što sazna,
odgovara prije negoli nešto shvati,
odluči prije negoli provjeri,
kudi prije nego što se u nešto uvjeri.
(Arapska poslovica)

User avatar
Sheval
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 17562
Joined: 02 Mar 2012, 21:53
Has thanked: 344 times
Been thanked: 882 times
Status: Offline

Re: Na plaži......

Post by Sheval » 17 May 2012, 19:23

Krokodil Behko wrote:Pazi se da ne naletiš na Arduanu.
I ona voli da hoda po divljim plažama a opasna je :noga
Arduana is ok :ok

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120132
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6876 times
Been thanked: 7757 times
Status: Offline

Re: Na plaži......

Post by Krokodil Behko » 17 May 2012, 19:26

Sheval wrote:
Krokodil Behko wrote:Pazi se da ne naletiš na Arduanu.
I ona voli da hoda po divljim plažama a opasna je :noga
Arduana is ok :ok
Ahaaa!

A izgleda, da će ovog ljeta, sama na plažu.
Razvod pri kraju. Eno ima vijest. Još samo da natrčiš na nju :DD
online

User avatar
Sheval
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 17562
Joined: 02 Mar 2012, 21:53
Has thanked: 344 times
Been thanked: 882 times
Status: Offline

Re: Na plaži......

Post by Sheval » 17 May 2012, 19:28

Meni je ona privlačna,uostalom za neobavezno druženje nije smetnja brak,ona je to dokazala.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120132
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6876 times
Been thanked: 7757 times
Status: Offline

IMAJTE OBZIRA: Deset stvari koje ne smijete raditi na plaži

Post by Krokodil Behko » 22 Jul 2012, 10:55

Image

U špici sezone nije na odmet reći šta nikako ne smijete raditi na plaži. Zlatno pravilo je sljedeće: 'Ne radite ništa što sami ne želite vidjeti na mjestu gdje svako dolaziti napuniti baterije. Nemojte drugima ostati u sjećanju kao neko čiji je bonton ostao na razini pračovjeka u pećini. Red je red.

Intima zvana tiskanje bubuljica


Koliko god ste bliski sa svojim partnerom niko, ali, ponavljamo, niko ne želi gledati kako si međusobno tiskate prišteve, bubuljice, čvimbe i ostale ljepote na plaži. Iako je to vama znak prisnosti, ili ste je baš ugledali na leđima svog partnera i ne možete si pomoći, vjerujte, to nije nimalo simpatično. Operaciju ostavite za kuću.

Novootkriveni DJ


Ako slušate muziku na svom 'I love tehnologiju' uređaju, nemojte si umisliti kako ste DJ svjetskog glasa. Vjerovatno zbog toga jer to i niste. Ako volite Jelenu Rozgu, možda vaš susjed na ručniku nema iste muzičke interese pa ćete mu pokvariti godišnji, pogotovo ako pjesmu 'Solo igračica' stavite na repeat.

Seks na gradskoj plaži


Seks na plaži zvuči zabavno i ludo, no nikako seks na javnoj plaži. Osim što će vam neko vidjeti bijelu pozadinu ili će imati fobije kad izroni iz mora, postoji mogućnost da će vas neko slikati pa će vaše fotografije prodati najbližim dnevnim novinama i zaraditi nekoliko stotina kuna. Savjetujemo da sačuvate dostojanstvo ili odete u uvalu gdje još nije stupila ljudska noga.

Sladak san na luftiću


Spavanje na luftiću samo se čini kao dobra ideja. Razmislite još jednom. Ako ste sami na plaži, postoji mogućnost da otplovite na pučinu, a isto tako pazite koliko se baš trebate opustiti na luftiću, jer nerijetko takvi junaci dobiju boju raka.

Rješavanje dlačica


Pripadnice nježnijeg spola znaju se dodatno uređivati na plaži. Nije uopće zgodno vidjeti nekog ko čupa dlake s bikini zone pincetom na plaži. Posebno apeliramo na djevojke koje se u plićaku dodatno briju britvicom. Dakle, higijena se obavlja prije samog dolaska i to je osnovno pravilo, jer niko ne želi biti prisilno toliko intiman s vama.

Šutnja je zlato


Glasno dovikivanje i komentiranje nečije pozadine, celulitnih bedara i super cica apsolutno je zabranjena. Prvo pogledajte sebe pa pričajte o drugim ljudima. Gledanje je dopušteno, no budite umjereni. Budite posebno pažljivi ako vidite da su gosti stranci, jer će se dogoditi da je djevojka koja ima 'air bagove do jaja', a koja zvuči kao da je iz Australije, inače iz Valpova i savršeno dobro razumije sve što ste prokomentirali. To nikako ne pomaže u nastojanju da se s nekim zbližite; pogledajte samo statistiku bauštelaca kad zvižde za djevojkama. Znači, šutnja je zlato.

Ta neodgodiva nužda...


Olakšavanje ili obavljanje nužde u moru nekome je najnormalnija stvar. Ako vam je stiska, možemo razmotriti olakotnu okolnost za broj jedan, no nikako za broj dva. Nikome neće biti ugodno plivati delfin i leđno uz uljeza u moru. Vi sigurno ne biste željeli imati bliski susret s nečijim viškom, tako da bi i drugi to rado izbjegli.

Alkohol u podne na +40

Da, da, razumijemo, došli ste se na plažu opustiti nakon napornog radnog tempa, no ne pretjerujte s alkoholom koji od vas pravi čudaka. Pogotovo kad je vani sunce, a vi teturate u plićaku. Svima je jasno da vaš izlet neće završiti hepiendom, tako da ćete ostati sami. Zato odgovornost u ruke i umjereno, a dokazivanje da ste party animal uvijek možete početi sa zalaskom sunca.

Kućicu na leđa pa na plažu...

Nemojte od plaže praviti vlastiti vašar. Treba ponijeti samo osnovne stvari. Ako nosite svoje ležaljke, hladnjak suncobran, tobogan i za svaki slučaj još dvije ležaljke, najvjerovatnije ćete ukupno zauzeti nekoliko hektara, a ljudi koji su se došli kupati, sigurno će vas ogovarati.

Vidi šta imam!


Ne šepurite se i nemojte nositi vrijedne stvari. Priliku da pokažete da živite na visokoj nozi ostavite za navečer kao mamac za nove 'prijatelje'. Prilika čini lopova, a neko je možda oduvijek sanjao da ima sat ili lanac kao vaš. Zato za plažu odaberite minimalizam, nakon što ste negdje usidrili svoju jahtu.
online

User avatar
STrendzer
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8758
Joined: 26 Jan 2012, 20:39
Status: Offline

Re: IMAJTE OBZIRA: Deset stvari koje ne smijete raditi na pl

Post by STrendzer » 22 Jul 2012, 13:22

jako vazno...,ne dozvolite(muski) da vam nakon plivanja posto ste se na lezaljci malo osuncali i ugrijali "skoci" srednji dio gacica najvise iz razloga sto vam krvotok reaguje na vizuelne "impulse" s vana... :pusi :hihi

User avatar
Dust
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 7268
Joined: 21 Dec 2011, 01:53
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: IMAJTE OBZIRA: Deset stvari koje ne smijete raditi na pl

Post by Dust » 22 Jul 2012, 13:56

Zato je zakon sorc za kupanje :oo
Gledam te nekim drugim ocima
upravo onako kako ne treba...
I ne shvatam sta mi se desava
nedostaje mi rec koja resava
u tebi je neka tajna ostala
k'o muzika starih majstora

User avatar
gejsha
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 9299
Joined: 09 Feb 2011, 17:10
Location: tamo daleko,daleko od bola..
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: IMAJTE OBZIRA: Deset stvari koje ne smijete raditi na pl

Post by gejsha » 22 Jul 2012, 14:27

Ponekad se i na šorcu ugleda :hihi
Nije sloboda sa neba pala, za nju je sestra dva brata dala..

Post Reply

Return to “Razno”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests