Na plaži......

Različite teme koje ne spadaju u ostale podforume

Moderator: Krokodil Behko

Ruana
Status: Offline

Re: Na plaži......

Post by Ruana » 08 Jul 2014, 23:49

Rum wrote:
Ruana wrote:E narode ovo sam svojim ocima vidjela da na plazi jedu pitu iz tepsije i na sredini gdje je oöaj krug, izvadili pitu i stavili zdjelu salate i umacu prstima i jedu. Neki iz Gorazda.
Sve bi ja to bacio ajkulama
Jes svegami Rume i jos ova jedna se dere Rijadeeee hajde evo Semsa ti pojede sav burek.

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96388
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34361 times
Been thanked: 21091 times
Contact:
Status: Offline

Re: Na plaži......

Post by Rum » 08 Jul 2014, 23:55

Ruana wrote:
Rum wrote:
Ruana wrote:E narode ovo sam svojim ocima vidjela da na plazi jedu pitu iz tepsije i na sredini gdje je oöaj krug, izvadili pitu i stavili zdjelu salate i umacu prstima i jedu. Neki iz Gorazda.
Sve bi ja to bacio ajkulama
Jes svegami Rume i jos ova jedna se dere Rijadeeee hajde evo Semsa ti pojede sav burek.
:plavi
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

Ciklama
Status: Offline

Re: Na plaži......

Post by Ciklama » 08 Jul 2014, 23:58

Ruana wrote:E narode ovo sam svojim ocima vidjela da na plazi jedu pitu iz tepsije i na sredini gdje je oöaj krug, izvadili pitu i stavili zdjelu salate i umacu prstima i jedu. Neki iz Gorazda.
:zubi A nek' jedu draga Ruana. Ima li negdje pravilnik prehrane na plaži?

Meni je drago što se naš narod odlučuje da ode na par dana do obale, bez obzira kako će se ponašati ili šta će jesti. Neko spominje Jugu i dobar život u njoj. A ja koliko se sjećam rijetki su tada guzice kvasili u slanoj vodi ... a danas su rijetki koji je ne kisele. :))))

Baš je fora kad izvade maslenicu i pečenu kokoš, malo narezanog paradajza i papaju. Što ja volim argetu, svježe pecivo, svježu papriku i paradajz papati na plaži ... tome nije ravna ni salata od janjetine ... :D.

Fakat, nikad ne idem tamo gdje ima našeg naroda. Više volim male, zabačene plaže ... a najsretnija bih bila na kakvom pustum otoku ... još da mi je par dana da sam sama ... :o

Ni lokalno stanovništvo sebi ne može priuštiti da jede po svojim restoranima, šta se treba čuditi našem narodu koji sebi nekako skupi nešto markica da dođe da se skvasi. :cudi

Ruana
Status: Offline

Re: Na plaži......

Post by Ruana » 09 Jul 2014, 00:04

Zavisi sta ko voli, kod nas se jedu 3 obroka i to za stolom. A na plazu se mogu nositi i sendvici. A pita se slozi u kutiju. Mislim da su ovi bili dijaspora iz gorazda Rijad je parlo svedski.

User avatar
Nela
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4897
Joined: 25 Mar 2010, 18:18
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Na plaži......

Post by Nela » 09 Jul 2014, 00:31

Rijetko kad mi sta "zapne" za oko, ne zagledam neg uzivam. Kad dodjem na plazu udjem u vodu, izadjem eventualno do kakve kafanice da sta pojedem i popijem i ponovo nazad u vodu. Ne volim se suncati.
Jednom sam vidjela zensku ful nasminkanu, puder, rumenilo, neke ratnicke boje po ocima, karmin i stoji u vodi, a voda joj je do struka i mase rukama kofol pliva :plavi Jedva sam se suzdrzala da je ne bucnem, a uradila bih to samo iz razloga da vidim sta bi joj se desilo sa smninkom.
A jedne godine smo dijelili terasu sa neke dvije djevojke. Klima nije radila i kad dodjemo sa plaze odmah bjezimo na tu terasu jer je bas hladovina. A te dvije mace se zatvorile u sobu. Nakon sigurno tri sata izlaze (a kad su krenule unutra cula sam da jedna govori da se idu spremati za izlazak), ful nasminkane, haljinice, stikletine od 20cm a iza njih oblak dima.
Prvo pitanje koje mi je sinulo je kako su prezivjele u onoj komori a drugo koliko im treba da se spreme za izlazak, ja sam se za maturu i svadbu brze spremila.
Nervira me kad je covjek govno a ponasa se k'o Rafaelo kuglica

User avatar
komsija
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3367
Joined: 14 Jan 2011, 09:08
Been thanked: 1 time
Contact:
Status: Offline

Re: Na plaži......

Post by komsija » 09 Jul 2014, 00:35

Isao sam u Juznu Karolinu i na plazi sam vidio jednu porodicu na plazi gdje je zena bila obucena u muslimansku nosnju (ne znam iz koje su drzave) a muz joj se sa dvoje djece kupao u okeanu
Ja i supruga smo vidjeli zenine ceznjive poglede ali sve sto je mogla to je da je kvasila noge a sve ostalo bilo pokriveno osim lica
Joj kako sam bio ljut, pa jebo te koji ce klinac na plazi ako ce ona samo gledati kako se njen guzonja zabavlja u vodi sa djecom :puca
Kada ljudi odu od tebe, pusti ih neka idu.Tvoja sudbina nikada nije vezana za nekoga ko te napusti. To ne znači da je ta osoba loša, nego da je njena uloga u tvom životu završena."
I, obratno!

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Na plaži......

Post by storm » 09 Jul 2014, 00:44

komsija wrote:Isao sam u Juznu Karolinu i na plazi sam vidio jednu porodicu na plazi gdje je zena bila obucena u muslimansku nosnju (ne znam iz koje su drzave) a muz joj se sa dvoje djece kupao u okeanu
Ja i supruga smo vidjeli zenine ceznjive poglede ali sve sto je mogla to je da je kvasila noge a sve ostalo bilo pokriveno osim lica
Joj kako sam bio ljut, pa jebo te koji ce klinac na plazi ako ce ona samo gledati kako se njen guzonja zabavlja u vodi sa djecom :puca
Ja sam istu stvar gledao u tunisu.... s tom razlikom, da se žene izdvoje i uredno u onoj nošnji kupaju za sebe.... njih 5-6, a muževi sa djecom za sebe :cudi

kako se kasnije to osuši na njoj ne pitaj me :lupa

al eto njihov običaj, njihov izbor
Habibti, ya nour el - ain... :srce

Ruana
Status: Offline

Re: Na plaži......

Post by Ruana » 09 Jul 2014, 00:54

Ja sam ih gledala u Alanji isto tako se kupaju i onda ezan podne ili ikindija i one onako mokre iz vode pravo u dzamiju.

User avatar
Dzagoda
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4639
Joined: 10 Feb 2014, 12:19
Status: Offline

Re: Na plaži......

Post by Dzagoda » 13 Jul 2014, 19:54

Uh, uh, nasmijah se od srca hahahahahahahahah

Da ne odgovaram sad redom: nis' me inace ne nervira, a ponajmanje na plazi:) Nek se oblaci kako ko hoce, a i skida ;) , nek jede ko sta hoce, i kako hoce, ja znam sta i kako ja volEm:)))))) Sto se kostima tice, no problem, ovdje sam prinudjena da nosim, dvodjelini uvijek, ne bih se vala zakopala u onaj oklop od sastavljenog, sto Ciklama kaze, malo kilaza gore, malo dole, daddy kaze da mu stima;) Inace sam veliki pobornik nudizma. Zaboli me kako ko shvata, sta zamislja, izmislja i slicno, ali za mene nema nista zdravije od dobrog suncanja negdje na moru:) Uvijek biram manje plaze, def. da nema djece, i cistoca plaze je presudna.
Dragi i nije nesto pristalica, ali se ne buni plaho kad idemo na divljaka hahahahahahahaha Sto se tice kupacih kostima za muskarce, e tu hoce nesto da mi bude. So, svi svjetski vaterpolisti, plivaci nose minice, ali jok, "moral" nalaze da se na plazi haman nose caksire. Prde metla. A od svega mi najbolji ti "moralisti". Pendrece se s kim i gdje stignu, mrze prvo sebe, pa bliznjeg svoga, ma nema u njima ni "I" od insana, al eto, da oni nesto kazu, i "prokazu". Isjecu se tupim nozOm :plavi :plavi :plavi :plavi :plavi
Helenese, za mene je Bog imao ideju da zivim negdje na dubokom jugu, al eto, malo se kanda poremetilo hahaahahah Docim, nikad ne reci nikad :D
D.I.L.L.I.G.A.F.
btw. U ovom ruznom svijetu imam noge za 10 :D

User avatar
Divlja_u_srcu
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18259
Joined: 30 Jul 2014, 10:39
Location: ``Home is where I`m with you``
Mood:
Status: Offline

Re: Na plaži......

Post by Divlja_u_srcu » 25 Aug 2014, 08:46

Kad ste na plaži posmatrate li druge ljude i nastojite li da to sakrijete naočalama i šta ja znam..

Uvjek, gledam i muško i žensko :cvike


Je li se vama samima muka skinuti na javnoj plaži, posebno ako niste zadovoljni linijom

Nije, šta me briga, ko me se sviđa nek gleda kome ne :stop



Je li vam problem šetkati u kostimu pred roditeljima

Pred tatom da :sram Ali ima deset godina kako sam snjima išla na odmore.



Zašto se dojnji veš posmatra kao golotinja, a kostim ne?

Dobro pitanje :hm


Pokrivate li stomačić jednodjelnim kostimom ili vas boli briga za tim

Ne pokrivam, stomačićom se ponosim :)



Mislite li da je neukusno kad deblje žene nose dvodjelni kostim

Nek svako nosi šta hoće i da su goli njihovo je.



Volite li na muškarcima vidjeti one birvaktile kupaće gaće ili nešto slično šorcu

Ovo drugo. :p



Šta je to što ne volite nikako vidjeti na plažama

Kad neko leži i puši i baca ćikove svuda okolo ili kad me neko neprestano bulji :lud



Šta vam je najzanimljivije

Gledati djecu kako se brćkaju i uživaju :)


Jeste li ikada išli među masu ljudi, a da niste znali plivati, nego ste se s djecom brčkali u plićaku

Ne sićan se :hihi



Piškite li u more :DD

Nikad :stop



Nervira li vas kad neki ljudi stalno jedu i to, na žalost domaćina, nose hranu od kuće

Ma ne...



Volite li se više sunčati ili ležati u hladu

Sunčati.



Čime se zabavljate kad niste u vodi...čitanje, društvene igre...

Sudoku, muzika, čitanje novina...



Kad idete u drugi grad/zemlju nastojite li da upoznate to mjesto ili se striktno držite plaže

I jedno i drugo.



Imate li kakvih dogodovština kojih se sjećate[/quote]

Nemogu se sada sjetit :mah
❤️ Majka❤️
Jedina osoba koja može svačije mjesto da zamjeni a njeno niko nemože. ❤️

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Na plaži......

Post by storm » 25 Aug 2014, 09:09

Čitam...mnogi ne piškite u more :kafa
ja ne propustim priliku, nekad mi je to i motiv da se bučnem, makar mi se ne da :valja
a nedavno je bio članak....biološki nema nikakve štete po morsku floru i faunu....naprotiv :djed
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Divlja_u_srcu
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18259
Joined: 30 Jul 2014, 10:39
Location: ``Home is where I`m with you``
Mood:
Status: Offline

Re: Na plaži......

Post by Divlja_u_srcu » 25 Aug 2014, 09:11

storm wrote:Čitam...mnogi ne piškite u more :kafa
ja ne propustim priliku, nekad mi je to i motiv da se bučnem, makar mi se ne da :valja
a nedavno je bio članak....biološki nema nikakve štete po morsku floru i faunu....naprotiv :djed
Ali ja sve i da hoću nemogu :cudi
Čak sam jednom i pokušala al jok.
❤️ Majka❤️
Jedina osoba koja može svačije mjesto da zamjeni a njeno niko nemože. ❤️

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Na plaži......

Post by storm » 25 Aug 2014, 09:15

Divlja_u_srcu wrote:
storm wrote:Čitam...mnogi ne piškite u more :kafa
ja ne propustim priliku, nekad mi je to i motiv da se bučnem, makar mi se ne da :valja
a nedavno je bio članak....biološki nema nikakve štete po morsku floru i faunu....naprotiv :djed
Ali ja sve i da hoću nemogu :cudi
Čak sam jednom i pokušala al jok.
Naderi se pive, pa češ vidjeti....jedva stigneš uletjeti u more :plavi
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
greeneyes
Hadžija
Hadžija
Posts: 90760
Joined: 19 Jan 2013, 21:17
Location: Ispod šljive na sred njive.
Has thanked: 6125 times
Been thanked: 6701 times
Status: Offline

Re: Na plaži......

Post by greeneyes » 25 Aug 2014, 09:16

Kad ste na plaži posmatrate li druge ljude i nastojite li da to sakrijete naočalama i šta ja znam..
Dabome, oči služe da se gleda, je l'. Podjahkad se zamaskiram s Očalima. :snimam

Je li se vama samima muka skinuti na javnoj plaži, posebno ako niste zadovoljni linijom
To u slučaju da se zadesim u tom haramluku( :oo )? ma naravno da nije, kud(kad) svi tu(tad) i mali Mujo.

Je li vam problem šetkati u kostimu pred roditeljima
Aham, sve se 'vako crvenim :rumenko

Zašto se dojnji veš posmatra kao golotinja, a kostim ne?
Možda zato što zavisi od vremena i mjesta kad se isti nose? :hm

Pokrivate li stomačić jednodjelnim kostimom ili vas boli briga za tim
Ha? :oo

Mislite li da je neukusno kad deblje žene nose dvodjelni kostim
Ne mislim, neka svako nosi ono u čemu se osjeća lijepo. Mada je meni svakako draže vidjeti žensko u dvodijelnom kostimu. :oo

Volite li na muškarcima vidjeti one birvaktile kupaće gaće ili nešto slično šorcu
Ja bar preferiram ovo drugo, a ne volim muškarce uopće vidjeti na plaži. :valja

Šta je to što ne volite nikako vidjeti na plažama
Ne volim vidjeti razbacane otpatke, a kanta udaljena tek par desetina metara. :ljut

Šta vam je najzanimljivije
A šta znam, manje više sve je zanimljivo.

Jeste li ikada išli među masu ljudi, a da niste znali plivati, nego ste se s djecom brčkali u plićaku
Jok. Što se tiče plivanja, ronjenja and ostalih aktivnosti u vodi, da nisam ovako lijep pomislili bi ljudi da sam riba. :cudi

Piškite li u more :DD
Kao mali-DA, sada NE, šta treba da se nekom omota oko noge? :o

Nervira li vas kad neki ljudi stalno jedu i to, na žalost domaćina, nose hranu od kuće
Ne, što bi me nerviralo. Ja bih i guz'ce dao za komad Krompiruše. :valja

Volite li se više sunčati ili ležati u hladu
Hmm, kako kad.

Čime se zabavljate kad niste u vodi...čitanje, društvene igre...
Smije l' se razgovarati s društvom?

Kad idete u drugi grad/zemlju nastojite li da upoznate to mjesto ili se striktno držite plaže
Da, nastojim da ophodam sve i što bolje upoznam grad i okolinu.

Imate li kakvih dogodovština kojih se sjećate
Niš posebno, sem da se i dan danas čudim kako sam p'jan k'o majka prepješačio 5-6 km do apartmana, a nisam se izgubio il' pak zaspao negdje pored puta?! :cudi
Samo sabura

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119624
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5632 times
Been thanked: 12139 times
Contact:
Status: Online

Re: Na plaži......

Post by Maja » 25 Aug 2014, 10:35

Piškite li u more :DD
Kao mali-DA, sada NE, šta treba da se nekom omota oko noge? :o
Da počnu žene vrištati i bježati iz vode uz povike da je neka neman u vodi jel :oo

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Na plaži......

Post by storm » 03 May 2015, 09:30

Ovdje mi treba samo voda u boci.... i kutija cigareta :oo

Image

zrikavci i more čine savršenu kompoziciju
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Mala_Mu
atomica
atomica
Posts: 63332
Joined: 09 Feb 2014, 13:14
Location: Dolina Mumijevih
Mood:
Has thanked: 551 times
Been thanked: 1385 times
Status: Offline

Re: Na plaži......

Post by Mala_Mu » 03 May 2015, 10:21

Maja wrote:
Piškite li u more :DD
Kao mali-DA, sada NE, šta treba da se nekom omota oko noge? :o
Da počnu žene vrištati i bježati iz vode uz povike da je neka neman u vodi jel :oo
Boze,pa ne vadis :grana

User avatar
greeneyes
Hadžija
Hadžija
Posts: 90760
Joined: 19 Jan 2013, 21:17
Location: Ispod šljive na sred njive.
Has thanked: 6125 times
Been thanked: 6701 times
Status: Offline

Re: Na plaži......

Post by greeneyes » 03 May 2015, 10:29

Mala_Mu wrote:
Maja wrote:
Piškite li u more :DD
Kao mali-DA, sada NE, šta treba da se nekom omota oko noge? :o
Da počnu žene vrištati i bježati iz vode uz povike da je neka neman u vodi jel :oo
Boze,pa ne vadis :grana
Pametna djeca podjahkad ipak vade, čisto da se šorc ne bi čuo na mokraću. :mah
Samo sabura

User avatar
Mala_Mu
atomica
atomica
Posts: 63332
Joined: 09 Feb 2014, 13:14
Location: Dolina Mumijevih
Mood:
Has thanked: 551 times
Been thanked: 1385 times
Status: Offline

Re: Na plaži......

Post by Mala_Mu » 03 May 2015, 10:31

Prosto je nemoguce da se cuje kad si u vodi po.cijeli dan :oo

Pogotovo morskoj :oo

User avatar
Mala_Mu
atomica
atomica
Posts: 63332
Joined: 09 Feb 2014, 13:14
Location: Dolina Mumijevih
Mood:
Has thanked: 551 times
Been thanked: 1385 times
Status: Offline

Re: Na plaži......

Post by Mala_Mu » 03 May 2015, 10:34

storm wrote:Ovdje mi treba samo voda u boci.... i kutija cigareta :oo

Image

zrikavci i more čine savršenu kompoziciju

A Uno? :oo

Post Reply

Return to “Razno”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests