Intervjui sa slavnim forumašima

Različite teme koje ne spadaju u ostale podforume

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
Vrag
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 26599
Joined: 05 Oct 2018, 08:54
Has thanked: 56 times
Been thanked: 246 times
Status: Offline

Re: Intervjui sa slavnim forumašima

Post by Vrag » 19 Sep 2019, 15:51

Pa vec 4 nova :sok

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 80782
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 9955 times
Been thanked: 6802 times
Status: Offline

Re: Intervjui sa slavnim forumašima

Post by Julia-Klara » 19 Sep 2019, 15:56

i ja cu ko Maxo kad ostarim, ali necu na Hadz
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Nice try
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 29635
Joined: 09 Dec 2016, 08:03
Been thanked: 15 times
Status: Offline

Re: Intervjui sa slavnim forumašima

Post by Nice try » 19 Sep 2019, 19:32

Vrag wrote: 19 Sep 2019, 15:51 Pa vec 4 nova :sok
Ne bih ti bila u koži :ooo
A sve nadugo i naširoko :oo
"Nećemo ništa razumeti od hoda sveta ako budemo zamišljali da ljudi uvek postupaju pravedno..."

Balada o Bohoreti

User avatar
Vrag
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 26599
Joined: 05 Oct 2018, 08:54
Has thanked: 56 times
Been thanked: 246 times
Status: Offline

Re: Intervjui sa slavnim forumašima

Post by Vrag » 19 Sep 2019, 19:52

Nice try wrote: 19 Sep 2019, 19:32
Vrag wrote: 19 Sep 2019, 15:51 Pa vec 4 nova :sok
Ne bih ti bila u koži :ooo
A sve nadugo i naširoko :oo
Ma hajd Bogati mogu ostati u neznanju :ooo

User avatar
vila
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 14912
Joined: 08 May 2014, 08:45
Has thanked: 436 times
Been thanked: 786 times
Status: Offline

Re: Intervjui sa slavnim forumašima

Post by vila » 19 Sep 2019, 20:22

Tocno ste osvjezili ovu temu i sa pitanjima i sa odgovorima
:ok

Merlin246
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 15942
Joined: 28 Aug 2018, 13:21
Been thanked: 3 times
Status: Offline

Re: Intervjui sa slavnim forumašima

Post by Merlin246 » 19 Sep 2019, 22:37

Hvala Bogu da ste konacno skontali ovu temu :thank

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86350
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1641 times
Status: Offline

Re: Intervjui sa slavnim forumašima

Post by Mutevelija » 19 Sep 2019, 22:39

Jel to mislis da ce neko tebe intervijuisati :oo




Sad sigurno hoće, jer sam rekao da neće tebe :D

Nema na čemu
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

Merlin246
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 15942
Joined: 28 Aug 2018, 13:21
Been thanked: 3 times
Status: Offline

Re: Intervjui sa slavnim forumašima

Post by Merlin246 » 19 Sep 2019, 23:14

Mutevelija wrote: 19 Sep 2019, 22:39 Jel to mislis da ce neko tebe intervijuisati :oo




Sad sigurno hoće, jer sam rekao da neće tebe :D

Nema na čemu
Mislim da bi ti dobro dosao jedan ban barem na dan :julia

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 55523
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1861 times
Been thanked: 5571 times
Status: Offline

Re: Intervjui sa slavnim forumašima

Post by Duminjo » 20 Sep 2019, 01:06

mad_max_ba wrote: 19 Sep 2019, 15:36 Dame i gospodo, dozvolite da vam predstavim velikoga humanistu, proletera i tekstopisca. Čovjeka poznatom širom foruma(pl) po baksuzluku da fula svaki postavljeni ženski atribut ali muški ne. To je gospodin duluminho.

Prije svega želim da kažem da mi je velika čast i zadovoljstvo u današnjoj emisiji da sjednemo "vako fejs tu fejs, s tim da ću se ja ipak malo odmaknuti i prisloniti leđa bliže zidu, te da poželim dobrodošlicu.
Pa da lagano krenemo.


1. Možete li nam ukratko reći o Vašim početcima na forumima, šta je Vas kao ljudsku gromadu privuklo na forumanje?
nadam se da ovo nije neka provokacija. moj prvi post, na nekom forumu, bio je na temi o gej populaciji. nikad necu zabooraviti.. napisah post, prvi u zivotu, na prvom forumu, dobih trajni ban. nije me to obeshrabrilo, registrovah se opet sa ovim istim nikom koji i sada koristim. i et, nekih desetak godina je trajalo do sljedeceg trajnog bana. naucio sam da vise ne komentarisem gej populaciju.
privuko me, valjda, taj prvi trajni ban, poslije prvog posta. ono.. ko si ti da ti mene banujes? sta da Vam kazem, nasa seljacka politika i razmisljanja "ko sam ti ko ja".
meni je nekako interesantnije pricati o samom boravku na forumu. lahko je nesto privuci, valja to zadrzati, jel? svima nam je nekad dosadno pa hajd ono cackamo svasta po netu i svakakve gluposti. tako i naletimo na forum pa se registrujemo. al biti na nekom forumu deset ili vise godina, nije bas "normalno". za pocetak, samo saberes ili zamislis koliko si sati,dana, mjeseci proveo tu. pa prolazi kroz glavu mogo sam ovo, mogo sam ono. nesto slicno kao ona prica o cigarama: "da ne pusis, imo bi toliko i toliko". onda se trznes i skontas da razmisljas o glupostima, opustis se i udjes na forum :oo .
koliko god se mi trudili da imamo zanimljive zivote, nekako je svakodnevnica tu negdje. ako nije ista, slicna je. ono najbitnije, slicni su ljudi oko nas. sve je to nekako u pet deka. i one ljude koje volimo i sa kojima se druzimo su slicni. slicno razmisljamo, slazemo se, volimo.. ono sto vidimo i citamo na forumu nije bas slicno. ljudi drugacije razmisljaju, drugacije pisu, drugacije se ponasaju. pa i onoga koga ne simpatisemo, ponekad procitamo i bude nam zanimljivo. ne mora znaciti da se slazemo sa napisanim da bi bilo zanimljivo. bocne nas neko pa je zanimljivo. ako nista, drugacije je :oo zato je nekad pozeljno pobjeci malo iz te svakodnevnice. odmoriti se od zivota, gurnuti malo probleme ili obaveze. uci i citati/gledati budalastine, zna odmoriti mozak. nekome je to tusiranje, nekome sat dva sna, nekome knjiga...meni je kafa, cigara i nesto sto me odvlaci od svakodnevnice. da imam para, vjerovatno bi me svaki dan dvije-tri, nacitane plavuse, odvlacile od svakodnevnice. ovako, dovoljan je i forum da sat-dva malo pobjegnes.
na kraju, poslije tih godina forumanja, tog zajebavanja, nekad i slucajno, upozna se i uzivo finih ljudi.


2. Ukoliko Vam nije zahmet, da nam opišete Vaš savršen dan.
nekad ustanemo na lijevu, nekad na desnu. ne moze covjek sada reci savrsen bi mio bio takav i takav. jer, kakav god da opisem, poslije nekog vremena, taj isti bi dosadio. da ne bjezim od odgovora, bilo kakvog, pokusacu opisati kakav bih dan sutra zelio.
volio bih se probuditi na nekom letecem krevetu, od platna, iznad nekog malog potoka. recimo oko 8 sati. onda bih volio da taj potok ima i neki dublji i siri dio pa poslije par zalogaja, da se protegnem i bacim u tu "rupu". dvije tri minute i onda pored istog, na nekoj ledini i deci ispijati kahvu. normalno, sve to neko da mi pravi :D. eh, onda bih oko podne volio da se malo na biciklu provozam kroz neku sumu, onim puteljcima. sat,dva..dosta. samo da se covjek malo protegne. onda bih se javio zeni (posto je to idealan dan, zamislicemo da sam sretno zaljubljen). u nekom kracem razgovoru bi se dogovorili gdje da idemo. nekako et zaljubljeno, mirno, romanticno i fino popodne da provedemo. licno, ja bih na Unu, na rafting. pa poslije raftinga na janje. poslije toga, moglo bi se skoknuti do argentine i gledati derbi izmedju boce i rivera na bombonjeri :D.

ovakvi dani bi vjerovatno brzo dosadili. fali tu dosta stvari koje covjek voli. gdje je fudbal, gdje je rostilj, gdje je sex (vidi ne stavih sex u savrsen dan :lupa ). a, kada bi se sve te zanimljive stvari i radile, opet bi dosadilo. onda bi nam falilo da cijepamo drva, da lozimo vatru, da kosimo, da mijesamo beton..da budemo korisni. dzaba ti sve, ako nisi u sebi sretan, ako se osjecas ko uljez. pa budi pametan i skontaj savrsen dan..nema sanse.

3. Šta Vam predstavlja ona patkica prilikom kupanja, da li Vam je to dar od neke osobe iz djetinjstva ili gajite neke "posebne" :obrve emocije ka patkici?
ako bude jos ovako provokativnih pitanja, napustam emisiju :ruke

4. Kakav je osjećaj profulati baš sve i jednu fotografiju ženske osobe na temama?
osjecaji su pomijesani. covjek cesto, u trenutku, svasta pomisli. bila jednom jedna koja se postavljala preko godinu dana i svaki put sam je fulio. poslije godinu i par mjeseci, potrefim je nekako. uskoro je napustila forum :D. mozda cete se sjetiti a ako ne, mogu Vam, nakon emisije, reci o kome se radi. onda sam, u tim teskim trenucima, onako hladne glave, nesto razmisljo. zasto je to tako? je li do mene ili je do njih ili do konekcije ili je kriv komsija Hans? elem, shvatio sam da nije do mene. ako ja nisam za nesto kriv, ako nije do mene, onda se nesto plaho i ne sekiram. tako da, osjecaji (ljutnja, huja, bijes, razocarenje,) odu kako i dodju


5. Šta ste uradili pa se taj (u gornjem pitanju navedeni) maler kutarisao Vas?
ma svega je tu bilo. saljevo sam stravu u jednom selu kod fojnice. onda u pazaricu. iso sam u Vares na kurz "prst metak". tu sam uvjezbo F5. bio sam, malo je reci, brz. al dzaba, opet nije bilo dovoljno. sejtan je to. onda sam posjetio jednog gospodina preko bare i on me uputio. ovom prilikom bih mu se zahvalio. tenk ju kentaki veri veri mac. aj vil never forget jur hart soul und golden arms. poslije tri mjeseca boravka preko bare, koliko je seansa trajala, shvatio sam kako sam jednostavno na pogresnom mjestu i kako samo trebam kokosinjac promijeniti. tako mala stvar a tako teska za vidjeti. valjda ljudi u americi bolje vide od nas. hvala mu jos jednom.

6. Više volite kada Vas masira djevojka ili zgodni muškarac i zašto?
alergican sam na muski dodir i ne trpajte mi se vise. veceras Vam se nece posreciti :o

7. Da možete promijeniti nešto u vašem životu šta bi to bilo?
oprostite sto necu odgovoriti konkretno na ovo pitanje. kad kazete "da mogu", to mi je onda nesto golemo, nesto veliko na sta ne mogu uticati. to je odmah neka velika zelja ili stvar. od tih velikih zelja, svi mi imamo nekoga koga smo nekada izgubili pa bi volili da ga imamo. malo je nerealno i nemoguce. malo je vise privatno pa cu reci ono sto bih mozda mogao jednog dana i sto nije toliko privatno. volio bih baciti cigare..


8. Svjedoci smo da ste tri dana lokali u određenom objektu zbog neke mlade dame a niste ništa postigli, kamo Vam cohones :ooo ?
pa sad..svi mi radimo nekad neke gluposti i opustimo se vise nego bi trebali. pogotovo kada pustimo mozak na pasnjak, kada odmaramo i bas ne mislimo na posljedice. sto se tice doticne dame, svidjela mi se i nije me sramota. a zasto nije bilo nicega, zasto nije htjela, mozemo sada samo nagadjati. kazu da je pretpostavka majka zajeba, zato mi se nesto ne nagadja...jednostavno ne volim. volim crno i bijelo, volim citati jasno kako pise i drzati se napisanog. nagadjanje i pretostavke su mi nekako kao utjehe, gubljenje vremena..dok nagadjas, nikad ne kreces dalje. tapkas u mjestu i nagadjas, umjesto da zagazis i krenes.
postujem drugo i drugacije. postujem svacije razmisljanje i svaciji izbor. mogu reci i da razumijiem, sve dok mene ne ugrozava. mlada dama je ostavila na mene pozitivan utisak. nije mi guzicom zatvorila vrata. zato se mogu samo nadati da cu je i sljedeci put sresti, pozdraviti i porazgovarati sa njom.


9. Vidjeli smo da ste sinoć bili u minkenu na tekmi, što nisi zvao šupak? :ooo
ko je mene zvao u ribu, zvao sam i ja njega na utakmicu :D. a bilo je slucajno. hocemol? hocemo...i et jbg

10. Vas kao iskusnu osobu na tom polju, ne mogu a da ne pitam. Koga bi ste od muških forumaša najrađe priveli za cimera :ooo ?
grinajsa

11. Kako napredujete u učenju heklanja? jeste li uspjeli odheklati barem stoljnjak?
stoljnjak je bogami fin komad. svaka kuca se radi od temelja, pa tako i mi prvo ucimo klupko razmotati i zakaciti za one igle. bitno je da se klupko krece. korak po korak. langzam aba ziha :oo recimo da su uslovi zadovoljavajuci, ambijent i atmosfera su na nivou. ostalo je do nas pa cemo vidjeti, nakon godinu ili tri, hoce li se neka slavna glumica, na crvenom bosanskom cilimu, pojaviti u nasem heklanom radu


Eto, to bi bilo to. Nadam se da nas gosp. duluminho neće zaobići i da će na vrijeme odgovoriti

hvala na pozivu. potrudio sam se odgovoriti na sva pitanja. moram priznati da sam bio i malo iznenadjen nekima.. znate, i ja bih mozda volio mir u svijetu i tako nesto slicno pametovati. ovako, par puta sam se moro fino zamisliti. nadam se da je zadovoljstvo bilo obostrano.
do nekog drugog druzenja, sve najbolje :ruke

User avatar
Salko
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 26742
Joined: 25 Sep 2018, 14:23
Location: Tamni Vilajet
Mood:
Status: Offline

Re: Intervjui sa slavnim forumašima

Post by Salko » 20 Sep 2019, 08:02

A jarane ti roman u tri toma napiso

Valja mi jos jednom procitat
:ooo
"ignorance is bliss"

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80132
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7022 times
Been thanked: 11334 times
Status: Online

Re: Intervjui sa slavnim forumašima

Post by spacebound » 20 Sep 2019, 08:26

Duminjo :respekt Odlicno!

User avatar
Nice try
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 29635
Joined: 09 Dec 2016, 08:03
Been thanked: 15 times
Status: Offline

Re: Intervjui sa slavnim forumašima

Post by Nice try » 20 Sep 2019, 08:43

Dumi se lijepo potrudio :ok
"Nećemo ništa razumeti od hoda sveta ako budemo zamišljali da ljudi uvek postupaju pravedno..."

Balada o Bohoreti

User avatar
Nice try
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 29635
Joined: 09 Dec 2016, 08:03
Been thanked: 15 times
Status: Offline

Re: Intervjui sa slavnim forumašima

Post by Nice try » 20 Sep 2019, 08:44

Znala sam da će biti pitanje o patkici :valja
"Nećemo ništa razumeti od hoda sveta ako budemo zamišljali da ljudi uvek postupaju pravedno..."

Balada o Bohoreti

User avatar
Salko
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 26742
Joined: 25 Sep 2018, 14:23
Location: Tamni Vilajet
Mood:
Status: Offline

Re: Intervjui sa slavnim forumašima

Post by Salko » 20 Sep 2019, 08:50

Nice try wrote: 20 Sep 2019, 08:44 Znala sam da će biti pitanje o patkici :valja
nije mu ovo kviskoteka da preskače pitanja
:ooo
"ignorance is bliss"

User avatar
Nice try
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 29635
Joined: 09 Dec 2016, 08:03
Been thanked: 15 times
Status: Offline

Re: Intervjui sa slavnim forumašima

Post by Nice try » 20 Sep 2019, 08:51

mad_max_ba wrote: 20 Sep 2019, 08:50
Nice try wrote: 20 Sep 2019, 08:44 Znala sam da će biti pitanje o patkici :valja
nije mu ovo kviskoteka da preskače pitanja
:ooo
Nisi mu ni ponudio bar jednog jokera :hihi
"Nećemo ništa razumeti od hoda sveta ako budemo zamišljali da ljudi uvek postupaju pravedno..."

Balada o Bohoreti

User avatar
vila
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 14912
Joined: 08 May 2014, 08:45
Has thanked: 436 times
Been thanked: 786 times
Status: Offline

Re: Intervjui sa slavnim forumašima

Post by vila » 20 Sep 2019, 09:03

@duminjo
Imas plus kod mene
:ok

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 80782
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 9955 times
Been thanked: 6802 times
Status: Offline

Re: Intervjui sa slavnim forumašima

Post by Julia-Klara » 20 Sep 2019, 09:04

@Majo, meci mu onaj avatar s patkicom, gotovo je. POstala je sastavni dio njegove forumske licnosti
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Nice try
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 29635
Joined: 09 Dec 2016, 08:03
Been thanked: 15 times
Status: Offline

Re: Intervjui sa slavnim forumašima

Post by Nice try » 20 Sep 2019, 09:08

Nije,nemoj Majo :jutarnja
"Nećemo ništa razumeti od hoda sveta ako budemo zamišljali da ljudi uvek postupaju pravedno..."

Balada o Bohoreti

User avatar
ina
Mjesečarka
Mjesečarka
Posts: 25660
Joined: 20 Feb 2015, 22:36
Location: izmedju neba i mora
Has thanked: 3109 times
Been thanked: 4104 times
Contact:
Status: Offline

Re: Intervjui sa slavnim forumašima

Post by ina » 20 Sep 2019, 10:11

smatram da nisam nikada napravio nešto što sebi ne bih mogao oprostiti i nadam se da nikada neću
:cool
Svijest ima sidrište.

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35710
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1089 times
Been thanked: 586 times
Status: Offline

Re: Intervjui sa slavnim forumašima

Post by Venera » 20 Sep 2019, 13:29

lejlamo wrote: 17 Sep 2019, 16:20
statebriga wrote: 17 Sep 2019, 12:54 Cupava hvala Merci Dnke spasiba Thank You :ples

sad samm na turneji hodanja, kad se vratim iz Svedske , sa zadovoljstvom odgovoriti na pitanja , a postavit cu jos bolja pitanja :hihi

Ina, ja i ti biramo slvano forumsko lice , dogovorimo se :pusa Ina i ja smo se dvoumile izmjsu izbora kontra ili jelamo, ali smo izabrale lejlamo , iako volimo jednko obje :srce :srce

lejlamo

ou :sram lijepo je što ste me se sjetile :cvijece , al' meni su baš neugodni ovako neki specijalni nastupi
pa, da što prije završim sa svim...
1. Zasto , danas, ljudi manje pomazu? Dali je uzrok nemanje materijalne mogunosti pomaganja ili je udaljavanje od humanosti rezultat nepovjerenja!? Razumlivo, ekomski i drustveni faktori utjecu na ljudsko ponasanje, ali , reducirana uzajamna pomoc medju ljudima je pisutna, Zasto?
pitanje je vezano za altruizam, a dati jednostavan odgovor na tu temu nije baš lagano.
da li uopšte postoji čisti altruizam ili ljudi pomažu onda kada imaju dobitak, u bilo kojem smislu, od te pomoći? e, još nisam nigdje naišla na objašnjenje o kojem se ne bi dalo raspravljati.
ali, u globalu, kako ste već navele, ekonomski i društveni faktori neminovno utiču na naš život u cjelini. kompetitivni smo, jer ako ne budemo, neko će nas prestići i direktno uticati na našu egzistenciju. svuda oko nas vlada konkurencija i borba za autoritet
(jači tlači). takmičenje dovodi do otuđenja, a otuđenje do manjka altruizma. mislim da je u korijenu strah za vlastitu egzistenciju koja rađa nepovjerenje prema drugima, zatvaranje i gubljenje sluha za tuđe potrebe.
2. Tasne ili cipele!? Sto bi prvo izabrala, ako nemas izbora za oboje?
cipele. preče mi je da imam u čemu hodati, a stvari mogu i u ceker.
3. Profi pitanje: Sto treba promjeniti u BiH sistemu skolovanja? (ovo je ujdno moje prvo poslovno zanimanje, stoga dijelimo medjuzobno znanje i iskustvo , a Ina, kao majka, je takojer zainteresirana o tvojim razmisljanjma o skolovanju u BiH)
uh. baš me počastiste pitanjima
prva promjena…selekcija kadrova, počev od kriterija pri upisu na nastavničke fakultete pa uzlaznom ljestvicom do onih koji sjede u resornim ministarstvima. kompetentni (al’ ne samo na papiru) profesionalci su ključ promjene, a te profesionalce motivisati i adekvatnim naknadama za uloženi rad.
ostale promjene se tiču kurikuluma koji se mora temeljiti na životnim vještinama, na tome da se djecu uči kritičkom promišljanju i načinima rješavanja problema kroz pravilnu selekciju informacija, a ne zapaćivanju pukih činjenica. to je nešto od čega bih počela.
4. Kako se odbraniti od poskoka? Postavila si nekoliko fotki sa zmijama, ja se preznojim kad ih vidim i na internetu!
haha. voč jor step, briga…nema ti druge.
kad već spomenu zmije, žao mi je što ih ljudi ubijaju bespotrebno. Imamo samo dvije otrovnice, a ugriz ostalih nije opasan te ostavljajući ih na životu imamo samo korist.
5. Koji dio Hercegovine ima najljepsu prirodu, sto bi kao turistici vodic, preporucila vidjti tokom posjete Hercegovini?
to zavisi od ličnih preferencija i kada bih nekome sklapala turu po hercegovini rukovodila bih se individualnim sklonostima i željama. hercegovina zaista ima mnogo da ponudi.
6. Dali svoju ljubav prema fotografiji koristis u svom trenutnom zanimanju, skolstvu?
koristim, uglavnom na časovima likovne kulture i prirode i društva.
7. Volis prirodu, sto je tvoje najdraze drvo?
hmmmmm….nemam najdraže drvo, ali kada me neko pita o omiljenom mirisu, kažem miris borova i mora..pa eto, neka bude bor.
8. Dali imas , drugo (plan B) poslovno zanimanje?
negdje sam već pisala da sam sklopljena tako da se isključivo vidim u radu s djecom.
to mogu biti vanškolske aktivnosti, kreativne radionice u sklopu igraonica I sl., neki vidovi instruktivne nastave. raspitivala sam se o uslovima za pokretanje ove ideje o nekakvoj kreativnoj igraonici, doduše samo površno…pa, možda nešto u tom smjeru.
9. Tvoje tri destinacije koje zelis posjetiti ?
voljela bih otputovati na istok (posebno japan), čisto da iz prve ruke doživim atmosferu.
ostalo, ne mogu sada izdvojiti tačne destinacije, ali uvijek sam za putovanje, ono zažmirila bih, zarotirala globus, pa šta kažiprst pokaže….samo da je para :rozi tako bi i bilo
10. OK, jedno, ali jedino pitanje o ljubavi i muskarcima : Sto te prvo privuce ka muskracima, a sto te zadrzi kod "izabraog" muskarca" ?
ono što me privuče to me i zadržava. privuče me pristup, odnos prema meni u komunikaciji, geste koje ima, valna dužina na kojoj se pronađemo….i, dok ima valova, traje.



eto, haman se preznojih :hihi ....hvala na pažnji i to sve.

osobu i pitanja za naredni intervju ću odabrati i postaviti samo dok pogledam ko nije učestvovao, da ne ponavljam iste likove.
lejlamo, fenoemtasticna si :hop
da dodam komentar na prvo pitenj/odgovor : da, lijepo si obrazlozila, ali moj stav:
ljudi su glupi, jer otidjivanjem, strahom, udljavju se mejdusobno, a istovreeno takvim aktom upravo eliminiraju podrsku sredine u kojoj zivi;
ljudi se kosntatno zele na stanje, zale su drugim osobama u istoj pozociji, a najeca tragedija u tome je , da jedni drugima ne daju podrsku, nema povjrenja, ne razumijem :rumenko

hvala puno Lejlice u Inino i moje ime :cvijece :srce :srce
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

Post Reply

Return to “Razno”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests