Intervjui sa slavnim forumašima

Različite teme koje ne spadaju u ostale podforume

Moderator: Krokodil Behko

Post Reply
User avatar
gejsha
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 9299
Joined: 09 Feb 2011, 17:10
Location: tamo daleko,daleko od bola..
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Intervjui sa slavnim forumašima

Post by gejsha » 30 Nov 2011, 18:16

Znači naši forumaši su poznate ličnosti.Pripremila sam intervju za jednog forumaša i nakon što on odgovori na postavljena pitanja ima pravo postaviti neka druga pitanja forumašu kojeg on odabere.A ako ne želi da postavlja pitanja,neka se izjasni i prepusti to nekom drugom.

Moj odabrani forumaš je niska grana

Dobro veče,niska grano.
Kako se osjećate povodom toga što ste večeras naš odabrani gost?

Koji je Vaš omiljeni dio bosanskog foruma,gdje najviše volite čitati i pisati?

Sigurna sam da ste upoznali mnogo osoba na ovom forumu koje su Vam se na neki način dopale.Koje osobe biste mogli izdvojiti kao one koje se po nečemu izdvajaju?

A sada da pređemo na neke druge stvari..koji Vam je do sada bio najbolji period u životu i zašto?

Koju vrstu glazbe preferirate?

Koji je Vaš omiljeni praznik?

Kad smo već kod praznika, da li već imate neke planove za novogodišnju noć?

Šta najviše volite raditi u slobodno vrijeme?

Hvala na druženju.



--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
INTERVJUIRANI DO SADA:
niska grana
gejsha
merylin
Voljena
Alysa
Senko
Jaca
Katja
Calla
Ruana
Alexandar
Bambi
POSAVLJAK
Luna
Pehko 2 times
Baja 2 times
Alexandar
Melek
Sibila
Chloe
Nije sloboda sa neba pala, za nju je sestra dva brata dala..

User avatar
niska grana
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2441
Joined: 21 May 2011, 23:01
Location: Osamnaesti tetrapak
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Intervju sa poznatim osobama

Post by niska grana » 30 Nov 2011, 22:10

Joj što me zavali gejsho....vratit ću ti za ovo :ne :ooo

Dobro veče,niska grano.
Kako se osjećate povodom toga što ste večeras naš odabrani gost?

Neugodno.

Koji je Vaš omiljeni dio bosanskog foruma,gdje najviše volite čitati i pisati?
Zavisi....nekad se čak zna desiti da u maniru totalnog psihopate jednostavno uživam par minuta promatrati nickove prisutnih forumaša. I bude mi drago kad ih ima dosta i kad se druže, čak i onda kad ja uopšte ne učestvujem u tome.

Sigurna sam da ste upoznali mnogo osoba na ovom forumu koje su Vam se na neki način dopale.Koje osobe biste mogli izdvojiti kao one koje se po nečemu izdvajaju?
Naravno. Svi su dragi, ali svakako bih abecednim redom izdvojio Heidi, Ideju i Mailed. Kad god ih vidim toplo mi je oko srca, mucam i znoje mi se ruke.

A sada da pređemo na neke druge stvari..koji Vam je do sada bio najbolji period u životu i zašto?
Ne znam, dvoumim se između perioda od pete do jedanaeste godine te srednjoškolskog doba. Zato što sam u tim peridoima stalno imao lebdeći oblačić iznad glave, kao likovi u stripovima kad o nečemu razmišljaju....s tim što u mom oblačiću nije pisalo ništa, tj. bio je potpuno prazan.

Koju vrstu glazbe preferirate?
Glazba :oo
Zavisi od raspoloženja......trenutno je to italo-disco.

Koji je Vaš omiljeni praznik?
Ramazanski Bajram.

Kad smo već kod praznika, da li već imate neke planove za novogodišnju noć?
U suštini baš i ne volim praznike, kao ni masovna okupljanja. Vjerovatno ću malko proletjeti gradom a zatim sijeliti sa nekoliko sebi sličnih fantoma, smijati se likovima na novogodišnjem programu a u neka doba zabrinuto raspravljati o sudbini čovjelanstva.

Šta najviše volite raditi u slobodno vrijeme?
Ležati, spavati, čitati, pušiti i bjesomučno ispijati enormne količine kafe.

Hvala na druženju.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Evo, ja odabirem Krokija.....ne metodom slučajnog uzorka, nego zato što me na momente podsjeća na jednog mog jaru koji kada čita intervjue, a naročito Klub Poznatih u Avazu, ima besmislen običaj da kaže: "Eh da su mene pitali, ja bih im rekao.....".
Pa da čujemo :D

1) Da niste Krokodil Behko, koji biste forumaš bili?

2) Šta morate imati u frižideru?

3) Šta ste bili u prošlom životu?

4) Šta na vama privlači žene?

5) Da li je bolje biti lijep i pametan ili ružan i glup?

6) Da imate 15 minuta vlasti....šta biste učinili?

7) Navedite top 5 forumaša
a) koje bi voljeli upoznati;
b) s kojima biste voljeli roštiljati;
c) s kojima biste voljeli sjediti na terasi hotela Jadran, dok Zdravko Čolić u bordo sakou s leptir mašnom izvodi evergeenove;
d) s kojima biste se voljeli pobiti;
e) kojima biste povjerili glavu, tj. koji bi vam čuvali leđa dok predvodite diverzantski pohod na njemački bunker.

8) Opišite Blentu u tri riječi

9) Omiljena grupa i muzičar?

10) Pratite li modu i koliko ste IN?

11) Šta volite oblačiti kad želite izgedati sexy?

12) Da je sutra smak svijeta, šta biste danas učinili?

13) Vaša omiljena uzrečica iz stripova?

14) Koju biste forumašicu poveli na pusto ostrvo, a koju u opštinu?

15) Koliko ima istine u izreci "Dok jednom ne smrkne..."?

16) Poruka za forumaše?
Gratias ago Tibi, Domine, quia fui in hoc mundo.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120037
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6820 times
Been thanked: 7702 times
Status: Offline

Re: Intervju sa poznatim osobama

Post by Krokodil Behko » 30 Nov 2011, 23:02

Evo, ja odabirem Krokija.....ne metodom slučajnog uzorka, nego zato što me na momente podsjeća na jednog mog jaru koji kada čita intervjue, a naročito Klub Poznatih u Avazu, ima besmislen običaj da kaže: "Eh da su mene pitali, ja bih im rekao.....".
Pa da čujemo :D

Aaa..fala gos'n niska grana,cast mi je,dati intervju,za vas uvazeni klub poznatih :oo


1) Da niste Krokodil Behko, koji biste forumaš bili?


Jao.gos'n grana,malo nejasno,dal samo ovaj ili svi forumi,ali ne bi bilo lose,biti tutnplock a u maniru "ma zabole me uvce bre..imam ja zivaca"


2) Šta morate imati u frižideru?

Obavezno,moram imati argetu,tunjevinu i crno vino. Ali ne pijem ja,samo poneka casica :ooo

3) Šta ste bili u prošlom životu?

Zivim gorshtacki,vec stoljecima i zi tog razloga,moj prosli zivot,bio je jako davno. Bio sam Hektor Trojanski i ubode me Ahilej,nakon sto sam se spotakao o kamen. Mucki i sa ledja. Ono sto je glupi i coravi Homer napisao,nije tacno.

4) Šta na vama privlači žene?

Od "fizike" obicno,one isticu odnjegovane ruke,oci i ostrije crte lica. od ostalog,isticu prijatnost i kao neku toplinu koja zraci iz mene (vjesta gluma) :D

5) Da li je bolje biti lijep i pametan ili ružan i glup?

Mozda je bolje,ovo drugo. ne brines se puno i sve sto te zapadne..u redu je. Ako te ne zapadne nista,uvijek imas to,kao sjajno opravdanje.

6) Da imate 15 minuta vlasti....šta biste učinili?

Pobio bih neke izvjesne stranke,pedofile,pedere i razne tupsone i nakon toga,svecano bih proglasio demokratiju.

7) Navedite top 5 forumaša

Eh sad,za sljedecu grupu pitanja,moram napraviti selekciju,da mi se ne omakne koji muskarac,na terasi :D

a) koje bi voljeli upoznati;

Luna,Madam,Lanci,Alyssa i Heidi

b) s kojima biste voljeli roštiljati;

niska grana,blento,Rum,tutn,string

c) s kojima biste voljeli sjediti na terasi hotela Jadran, dok Zdravko Čolić u bordo sakou s leptir mašnom izvodi evergeenove;

Maja,mailed,Jaca,Ideja i paparaci (pojacanje)

d) s kojima biste se voljeli pobiti;

Ne bih se volio,ni sa kim pobiti,ali ako ih ima,mogu da se jave,njih 5 dobrovoljaca :kafa

e) kojima biste povjerili glavu, tj. koji bi vam čuvali leđa dok predvodite diverzantski pohod na njemački bunker.

E tu vec,ne znam,kako da uvrstim zenske :D.
vjerujem,da bih se mogao i smio osloniti,na petoricu (navedenih) velicanstvenih

8) Opišite Blentu u tri riječi

vrijedan,pametan,pomalo smotan

9) Omiljena grupa i muzičar?

tesko je odabrati,ali istaknucu grupu violent fames i Nick cave-a (moze i Tom Waits)

10) Pratite li modu i koliko ste IN?

ne pratim bas nesto,ali mislim da sam inn,sve dok me ne gledaju cudno.
A i vrijedi markirana odjeca :ooo

11) Šta volite oblačiti kad želite izgedati sexy?

Nista! tad se obicno skidam...

12) Da je sutra smak svijeta, šta biste danas učinili?

Vjerovatno bih pitao onu kosarkasicu iz supermarketa,da se nije slucajno predomislila :misli

13) Vaša omiljena uzrečica iz stripova?

Svih mi bubnjeva Darkvuda :D.

14) Koju biste forumašicu poveli na pusto ostrvo, a koju u opštinu?

Ma poveo bih ja njih podosta na to ostrvo a u opstinu poslabo...
Valjda me kontaju,pa sad.. Izgleda da ne mogu dati odgovor,jer nemam kandidatkinje :cudi

15) Koliko ima istine u izreci "Dok jednom ne smrkne..."?

Potpuna istina. Dok jednom ne omrkne,sam u nju upada.

16) Poruka za forumaše?

Podug ti ovaj intervju brate dragi.. Ali bilo je uzivanje odsgovoriti na ova pitanja..
Svaka cast..


Helem... biram :misli .. Hajd Rum

Dobarvece Rume.. ?? halo! Zemlja zove Ruma.. Rume javi se.
Casopis "zemlja-zrak" ,ima nekoliko pitanja za vas. Objavicemo intervju,na dvolisnici,tik uz nasu najnoviju zecicu sa ogromnim cicama :cool


1. Da li vam je udobno,dok oblijecete orbitu za orbitom oko zemlje?


2. Koje bi poslove,jos voljeli obavljati,pored toga,sto ste prvi bosanski kosmonaut?


3. Koji bi forumasi,po vasem misljenju,mogli biti dobri kosmonauti?


4. Mozete li navesti 5 forumasica,koje bi poveli sa sobom u bestezinsko stanje?


5. Sta bi ste vi,rekli za govornicom parlamenta da imate priliku a sta bi slagali radnicima?


6. Da li se bosanske piramide,vide iz svemira i da li se vidi,da su to ljudske tvorevine? Posto ima nekih neslaganja,zamolio bih vas da nam to potvrdite i da to napokon postane jedna totalna istina.


7. Jeste li vidjeli neke vanzemaljce i jeste li se druzili? kakvo je njihovo misljenje o nama?


8. Na koje forumasice,mislite,kad se tusirate?


9. Vasa omiljena hrana?


10 I za kraj,mozete li nam reci,da li je podforum religija,vas omiljeni podforum?
online

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 95041
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 33305 times
Been thanked: 20316 times
Contact:
Status: Offline

Re: Intervju sa poznatim osobama

Post by Rum » 01 Dec 2011, 01:51

1. Da li vam je udobno,dok oblijecete orbitu za orbitom oko zemlje?

Veoma udobno nagledo se raznih cuda i novih planeta ,par puta me kontala smazati crna rupa ali izvukao sam se ...

2. Koje bi poslove,jos voljeli obavljati,pored toga,sto ste prvi bosanski kosmonaut?
Volio bi pregledati vagine ,operisati sise , i volio bi raditi u rudniku da shebem udarnika Aliju Sirotanovica znaci da ja budem veci udarac ....

3. Koji bi forumasi,po vasem misljenju,mogli biti dobri kosmonauti?
Pa vi vas bi stavio za kapetana broda,adacta ,blento da ga uvjerim da postoje mali zeleni....

4. Mozete li navesti 5 forumasica,koje bi poveli sa sobom u bestezinsko stanje?
Gejsha,mailed,merylin,lanci,Maju obavezno da je malo maknem iz bih makar u svemir,ps a i sve ostale forumasice bi nekako prosvercovao ;)

5. Sta bi ste vi,rekli za govornicom parlamenta da imate priliku a sta bi slagali radnicima?
NE ZELIMO LAZI NI PRIJEVARE DOSTA NAM JE,NE ZELIM IZACI PRED OVAJ NAROD I DAVATI JEFTINA OBECANJA,U NAMA SAMIMA LEZI BUDUCNOST BOSANSKOG NARODA,mi sami moramo voditi ovaj bosanski narod,ka radu znoju i odlucnosti,trudu,pozrtvovanju,i tada cemo se uzdici kao nekad nasi ocevi koji su Bih sami stvorili....

6. Da li se bosanske piramide,vide iz svemira i da li se vidi,da su to ljudske tvorevine? Posto ima nekih neslaganja,zamolio bih vas da nam to potvrdite i da to napokon postane jedna totalna istina.
Piramide dobro pitanje naravno da se vide ali , ne iz svih dijelova svemira,vidljivost je najbolja blizu orcusa, i 2005fy9,a da li su ljudske tvorevine i to smo dokazali ,koristeci naj noviju opremu snimajuci plocu po plocu, i laserskom dubinskom opremom ustanovili da je na piramidi radilo oko 500 hiljada ljudi,i nasli smo ostatke mumija (brkat neki coban)i u njima uzorke dnk, koji, asociraju na opojno suho meso i cevape, znaci ovo razbija sve teze o ne postojanju piramida pocnite da pisete novu historiju ..

7. Jeste li vidjeli neke vanzemaljce i jeste li se druzili? kakvo je njihovo misljenje o nama?
Jos bolje pitanje vidio sam vise vrsta nase brace,piok ,mei ,erwr,i lerui,lerui mi se najvise svidjaju svi su zenskog spola znaci planeta zena,i bilo je druzenja plesanja , a bogami i sexa ,sve najbolje mislim o njima uglavnom mirni ...

8. Na koje forumasice,mislite,kad se tusirate?
Hm Mislim na da se nelazemo na sve svako kupanje nova totalno su sexy i moderne :kiss ;)

9. Vasa omiljena hrana?
Grah

10 I za kraj,mozete li nam reci,da li je podforum religija,vas omiljeni podforum?
Naravno da nije ;)


Dame imaju prednost kod mene , znaci znaci biram , hm :hm :hm biram biram Vanilu

1)Da li je istina da ste Ekrema JEvrica ganjali po jednom trznom centru u francuskoj, kako bi se slikala sa njim ,i to plasirala u baklanske medije kao informaciju da ste najbolji prijatelji i da ce ti on napisati pjesmu sa tvojim imenom ?

2)Imate 26 pari tangi razliciti boja ?

3)Najbolji crtani film za vas je?

4) Najbolji ljubavni film za vas je ?

5) Zasto je potonuo titanik ?

6) Glavni djelovi uha su ?

7)Izaberite forumasa kojeg bi poveli na pusto ostrvo?

8) Izaberi te 3 forumasa koje bi ste namazali po prsima sa slagom i lizali ?

9)Volite da se da pjevate kada se kupate ?

10)Sta ste sanjali sinoc ?

11)Sam vam drag ? :zubi

12) Sta ono radite na prstima i zasto vam je haljinica prekratka (mislim na avatar )?
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚

User avatar
mailed
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3696
Joined: 30 Nov 2010, 10:00
Status: Offline

Re: Intervju sa poznatim osobama

Post by mailed » 01 Dec 2011, 15:52

1)Da li je istina da ste Ekrema JEvrica ganjali po jednom trznom centru u francuskoj, kako bi se slikala sa njim ,i to plasirala u baklanske medije kao informaciju da ste najbolji prijatelji i da ce ti on napisati pjesmu sa tvojim imenom ?

Pa znate svi smo morali odnekle da pocnemo :D
Samo da kazem da sam za vas odvojila posebno vremena jer kao sto vidite sad sam veoma trazena :D.
Za koji dan treba da izadje moja biografija, to ce vas kolega Behko da objavi.

2)Imate 26 pari tangi razliciti boja ?
Ne, nemam toliko, jer su vecinom crne boje

3)Najbolji crtani film za vas je?
Bugs Bunny

4) Najbolji ljubavni film za vas je ?
City of Angels

5) Zasto je potonuo titanik ?
Ah, kapetan bio corav haman :D

6) Glavni djelovi uha su ?
Ni sam ti ja wikipedia :ble


7)Izaberite forumasa kojeg bi poveli na pusto ostrvo?
Sapnem ti na uho :oo

8) Izaberi te 3 forumasa koje bi ste namazali po prsima sa slagom i lizali ?
Pa, na ovo pitanje mogu dati odgovor tek kad forumasi postave slikice

9)Volite da se da pjevate kada se kupate ?
Pa vidite, ja volim da pjevam po cjeloj kuci samo ne u kupatilu kao sto vecina radi. Vec sam rekla u mojim predhodnim izjavama da stvarno sam posebna :zubi

10)Sta ste sanjali sinoc ?
Kako dajem intervju za jedan veoma vazan casopis :D

11)Sam vam drag ?
Bio si, posle svega ovog moram da razmislim :plavi :grle

12) Sta ono radite na prstima i zasto vam je haljinica prekratka (mislim na avatar )?
Pokusavam da dohvatim zvijezde a haljina se pocjepala kad sam se penjala na komodu :hihi

Majo na tebe je red

1.Kako ste dosli na ideju da napravite ovaj forum?

2.Da li ste i u privatnom zivotu podjednako autoritativni kao ovdje :D

3. Goran Bare nije uopste privlacan a ipak vam se svidja ?

4.Sta je za veceru ?

5.Ma sta je sa tobom pa ti nijedan glumac ne valja :D.

6.Ko vam se najvise svidja od forumasa (muskih) :valja

7.Mislite li se uskoro udavati i sta ce biti sa forumom ako dodje do toga :D

8.Gdje ces za novu godinu :ooo

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119064
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5478 times
Been thanked: 11601 times
Contact:
Status: Offline

Re: Intervju sa poznatim osobama

Post by Maja » 01 Dec 2011, 21:51

Majo na tebe je red

1.Kako ste dosli na ideju da napravite ovaj forum?

Prije svega da kažem da mi je velika čast da dajem intervju za Le Figaro.
Kad sam krenula s forumom, nisam ni sanjala da ću završiti u vašim novinama.
Na moju odluku da napravim forum najviše je uticao Semir Osmanagić.
Kontala sam, ako je on, plavušan zagonetnog pogleda i prostodušnog osmijeha, uspio mali gradić Visoko, koji se nalazi u srcu Bosne pretvoriti u svjetski poznato mjesto, onda svi možemo sve napraviti. I tako je skupina nas mladih entuzijasta krenula s forumom, polako...mravljim koracima...slažući temu po temu, kao Osmanagić kamene blokove, da bi sada završili u Le Figaru.


2.Da li ste i u privatnom zivotu podjednako autoritativni kao ovdje :D

Sebe ne smatram autoritetom :D


3. Goran Bare nije uopste privlacan a ipak vam se svidja ?

Vidite, mlada damo, svaka žena koja sluša njegovu muziku neće se složiti s vama.
To se ne može objasniti riječima. Ne možeš znati, ako ne voliš njega i njegovu muziku :zubi


4.Sta je za veceru ?

Krompir i riba



5.Ma sta je sa tobom pa ti nijedan glumac ne valja :D.

:sok kako bona?? Joaquin Phoenix, Danny Trejo, Daniel Day Lewis, Fabijan Šovagović



6.Ko vam se najvise svidja od forumasa (muskih) :valja

Semir Osmanagic. I on je forumaš, samo što nije registrovan :zubi



7.Mislite li se uskoro udavati i sta ce biti sa forumom ako dodje do toga :D

Ne mislim se udavati, a ako dođe do toga...pa ništa. Imat ćemo još jednog admina :D.



8.Gdje ces za novu godinu :ooo

:zao

Kući!






Danas vam donosimo intervju sa najbogatijim Gorštakom- Behko, Krokodil Behko sa planine čiji su žitelji plemeniti Gorštaci.

Poštovanje gospodine Behko! Moram vam priznati da imam veliku tremu jer nikad nisam intervjuisala nekog tako slavnog. Idemo odmah na pitanja!


1. Vi ste ostvarili pravi bosanski san. Krenuli ste iz Bijeljine s jednim zavežljajem preko ramena put daleke Ilidže, da biste nakon dvadesetak godina stekli isto toliko milijardi. Pretpostavljam da početak nije bio lagan?




2. Kako ste se odlučili baš na taj posao? Uzgoj drekavaca je, priznat ćete, nesvakidašnja pojava? Štaviše, vi ste prvi u svijetu koji uzgaja ta misteriozna bića.




3. Drekavce je vrlo teško uhvatiti. Kako ste došli do prva dva primjerka (mužjak i ženka).
Gdje ste ih uhvatili i na koji način?



4. Kako se drekavci razmnožavaju? Zahtjevaju li posebne uslove?
Čula sam da se znatno bolji rezultati postižu kada se mužjacima masira prostata.



5. S obzirom da drekavci dreče, ostavljaju li ti jaki zvukovi ikakve posljedice?
Nosite li zaštitne slušalice? Je li ovo vaše otvoreno pisanje o seksu na forumu jedna od nuspojava pretjeranog izlaganja kreštanju te mistične životinje?




6. Možete li nam ukratko objasniti kako se uzgajaju drekavci. Čime ih hranite, vole li svjetlost, toplinu.. Koja je njihova svrha uopće? Jel ih ljudi kupuju kao kućne ljubimce ili se njihovo meso konzumira u ishrani?



7. Sada kada ste se našli na samom vrhu Forbesove liste, planirate li da siđete s planine? Koji su vaši planovi?



8. Hoćete li potplatiti sud da osude Mrkija zbog pljuvanja po našem bivšem predsjedniku?




9. hoćete li zakonom zabraniti sex sa crncima?


10. Hoćete li pokrenuti proizvodnju nakurnjaka?

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119064
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5478 times
Been thanked: 11601 times
Contact:
Status: Offline

Re: Intervju sa poznatim osobama

Post by Maja » 14 Dec 2011, 22:06

:cudi

Nema odgovora od Komšije.
Ima li neki dobrovoljac

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120037
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6820 times
Been thanked: 7702 times
Status: Offline

Re: Intervju sa poznatim osobama

Post by Krokodil Behko » 14 Dec 2011, 22:12

Evo ja cu odgovoriti na ta pitanja.
bit ce mi cast.. Ali samo moras malo korigovati.

ja sam Gorshtak i u planinama,gajim drekavce.
Od silnih meditacija,pretvorio sam se u krokodila.
A nakurnjak,svakako nosim jer je u brdima ostra zima :cvike
online

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119064
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5478 times
Been thanked: 11601 times
Contact:
Status: Offline

Re: Intervju sa poznatim osobama

Post by Maja » 14 Dec 2011, 22:19

Eto prepravila

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120037
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6820 times
Been thanked: 7702 times
Status: Offline

Re: Intervju sa poznatim osobama

Post by Krokodil Behko » 14 Dec 2011, 23:08

Danas vam donosimo intervju sa najbogatijim Gorštakom- Behko, Krokodil Behko sa planine čiji su žitelji plemeniti Gorštaci.

Poštovanje gospodine Behko! Moram vam priznati da imam veliku tremu jer nikad nisam intervjuisala nekog tako slavnog. Idemo odmah na pitanja!


Postovanje,postovana reporterko magazina "sex i ekologija na rubu znanosti"
Velika je cast,sto ste dosli u moju kolibu na Bjelasnici i na taj nacin,stavili mi do znanja da sam jos uvijek ziv :cvike


1. Vi ste ostvarili pravi bosanski san. Krenuli ste iz Bijeljine s jednim zavežljajem preko ramena put daleke Ilidže, da biste nakon dvadesetak godina stekli isto toliko milijardi. Pretpostavljam da početak nije bio lagan?

Da da.. Put nije bilo lagan. Pjesacio sam preko Zvijeze i Konjuha,naoruzan samo gorshtackom voljom i britkim makazama za sisanje ovaca. Katkad nosim i sablju ali to je samo uz praznike. Zadnji put,opasao sam je kad je bila krunidba Tvrtka I.
Nakon toliko stoljeca zivota,uzgajajuci ovce na Igmanu,obogatio sam se prodajom njihovog loja za pravljenje prijesnaca,dole u Hercegovini. A oni su meni davali sol i duhan u zamijenu,koje sam prodavao u bezistanu,cim se otvorio.
Naknadno,otpoceo sam uzgoj drekavaca.

2. Kako ste se odlučili baš na taj posao? Uzgoj drekavaca je, priznat ćete, nesvakidašnja pojava? Štaviše, vi ste prvi u svijetu koji uzgaja ta misteriozna bića.


Visoko gore u Bjelasnici,tamo kod Umoljana, azdaha je narodu prijetila,pa sam joj otkino glavu.Primjetio sam ta bica.. bila su u azdahinom leglu. To je neki proizvod,nastao krizanjem azdahe i prvih vanzemaljaca,koji su pohodili Bosnu. Smjesta sam se dosjetio,da bi to moglo biti profitabilno pred nadolazecim trzisnim vremenima u austrougarskoj upravi.


3. Drekavce je vrlo teško uhvatiti. Kako ste došli do prva dva primjerka (mužjak i ženka).
Gdje ste ih uhvatili i na koji način?


Tesko ih je uhvatiti zaista!
Ja sam prvi par,nasao u tom leglu i poceli su da vriste i skacu meni na ledja.. Nisu imali kud. Bili su stijesnjeni u pecini. Dosjetio sam se odjednom,ako sam azdahu,moro ufatiti za vrat i otkinuti joj glavu,znaci drekavce sam moro ufatiti za rep.. tako je i bilo. Dohvatio sam i muzjaka i zenku i vrtio ih sve dok nisam dosao do svoje kuce na vrhu Bjelasnice,gdje su nekada,Iliri pravili bedeme protiv Rimljana. Napravio sam odmah,kavez od pruca i oblijepio ga sa blatom,da se ne vide spolja,niti da oni vide napolje.

4. Kako se drekavci razmnožavaju? Zahtjevaju li posebne uslove?
Čula sam da se znatno bolji rezultati postižu kada se mužjacima masira prostata.


Drekavci se razmnozavaju seksom i to na nacin da se zenka nacuturi i uhvati prednjim sapama za pruce i vristi. isprva lakse a kasnije,sve brze i brze.. Muzjak je prati i ritam njenog vristanja,odredjuje njegovu brzinu.. Kako se stvar,blizi vrhuncu,muzjak ispusta desetominutni neprekidni krik i kolaci oci. Krik je toliko jak,da nije ni cudo,sto na vrhu Bjelasnice,ne zive nikakvi hajvani. Ni divlji ni pitomi.
masiranje prostate,moze pospijesiti plodnost ali nije prakticno,zbog nesnosne buke.koju oni proizvode kad im se to radi.


5. S obzirom da drekavci dreče, ostavljaju li ti jaki zvukovi ikakve posljedice?
Nosite li zaštitne slušalice? Je li ovo vaše otvoreno pisanje o seksu na forumu jedna od nuspojava pretjeranog izlaganja kreštanju te mistične životinje?


Nosim vunene tampone protiv buke i cak i spavam sa njima. Drekavci vole da vriste po noci i sto je mjesecina jaca,oni su sve glasniji i glasniji. Ovime e potvrdjuje,da su oni zapravo jedna divna i romanticna bica.

Pisanje na forumu o seksu,jeste prouzroceno drekom drekavaca. Cak sam mutirao,pa sad i ja vristim do kse seksam. A neki kazu,da licim na drekavca inace. stalno nesto vristim. tek ponekoj dami,zanesenoj u silnom ljubavnom poletu,ucini se da sam nesto normalnije.. Obicno me porede sa krokodilom.

6. Možete li nam ukratko objasniti kako se uzgajaju drekavci. Čime ih hranite, vole li svjetlost, toplinu.. Koja je njihova svrha uopće? Jel ih ljudi kupuju kao kućne ljubimce ili se njihovo meso konzumira u ishrani?



7. Sada kada ste se našli na samom vrhu Forbesove liste, planirate li da siđete s planine? Koji su vaši planovi?


Imam plan da muzem mlijeko zenki drekavaca i izvozim u Spaniju. Nika je potrebno da to daju svojim velikim bikovima koji ucestvuju na koridama. daju im ga neposredno pred pocetak koride na cuculu. Mlijeko pospjesuje njihovu riku i cini da bikovi budu razdrazljivi ne samo na crvenu boju,nego i na roze.


8. Hoćete li potplatiti sud da osude Mrkija zbog pljuvanja po našem bivšem predsjedniku?

Ako me bude nervirao,zbog nekih drugih stvari,onda cu da potplatim da ga osude,izmedju ostalog i zbog napadanja na naseg prvog predsjednika.


9. hoćete li zakonom zabraniti sex sa crncima?

Nema potrebe. treba se seksati sa crncima. Mozda ispadne jos neka profitabilna rasa za prodaju.

10. Hoćete li pokrenuti proizvodnju nakurnjaka?


Nakurnjak nosim,zbog velikih mrazeva na Bjelasnici. Pletem ga sam i uzivam u tom poslu.
Katkad me drekavci ometaju pa i ja pocnem da vristim da bi ih otjerao. Oni se plase moje dreke. Dobra je ideja,proizvoditi nakurnjake. bas mi djeluje nekako metroseksualno.
Planiram ih izvoziti u Australiju i prodavati tamosnjim kupacima. velika je potreba. Ima puno onih,koji su ostali bez kite u napadima ajkula.


Ehhhh... koga sad :hm

Dragi citatelji,donosimo intervju,sa najpoznatijom modnom kreatorkom danasnjice!
Veklika nam je cast objaviti u nasem listu,razmisljanja jedne i jedine Gejshe :cvike

Dobro vece gejsha!

1. Vas put,do neslucenih kreatorskih visina,vjerovatno nije bio lak.
kako ste uopste dosli na ideju,da se odselite u Pariz i zapocnete taj posao?

2. jeste li prije toga,pokusavali nesto u BiH,naziv neke modne kuce i vasa iskustva na domacem trzistu?

3. kako ste dosli na ideju da lansirate liniju "orange in purple orange" koja je postala svjetski hit?

4. kako je zivjeti u Parizu? Mi ovdje vcujemo da vas cijene i kao vrsnog poznavaoca okusa,svih francuskih vina i konjaka?

5. da li je upravo to,presudilo u tome,da ste osmislili najpoznatiji svjetski parfem pod nazivom "coco gejshanel No_667711% ?

6. Citate li bas sva pisma,koja vam pisu obozavatelji? Posebno je zanimljivo,da vam puno pisu sa bliskog istoka a u vezi planetarno poznate kolekcije prilagodjene stilu oblacenja,tamosnjih zena?

7. da li ste,odgajajuci vase cetvero djece,dosli do zakljucka,da treba poraditi na redizajnu benkica i gegica?

8. Planirate li u BiH,otvoriti neku modnu kucu i koliko cete novca uloziti?

9. Ovdje je bilo neke price,da su nasi politicari,zainteresirani,da kupuju odijela u vasoj modnoj kuci o budzetskom trosku. da li ste potpisali taj ugovor?

10. kako vidite buducnost mode u svijetu i da li cete se posvetiti izradi posebnih kreacija za putovanja u svemir? Mozete li reci neke detalje o tome?
online

User avatar
gejsha
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 9299
Joined: 09 Feb 2011, 17:10
Location: tamo daleko,daleko od bola..
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Intervju sa poznatim osobama

Post by gejsha » 15 Dec 2011, 16:57

Dobro vece gejsha!

Dobro veče !

1. Vas put,do neslucenih kreatorskih visina,vjerovatno nije bio lak.
kako ste uopste dosli na ideju,da se odselite u Pariz i zapocnete taj posao?

Naravno,nije bilo lako i nisam ni slutila kako će završiti.Pariz je oduvijek bio grad koji me privlačio i koji sam željela posjetiti,a nisam ni slutila da ću jednoga dana tamo i odseliti.

2. jeste li prije toga,pokusavali nesto u BiH,naziv neke modne kuce i vasa iskustva na domacem trzistu?
Nisam pokušavala ništa u BiH,vrlo mlada sam otputovala u Pariz,tako da nisam stigla u Bosni nešto ni pokušati,a nisam sigurna ni da li bi uspjelo.

3. kako ste dosli na ideju da lansirate liniju "orange in purple orange" koja je postala svjetski hit?

4. kako je zivjeti u Parizu? Mi ovdje vcujemo da vas cijene i kao vrsnog poznavaoca okusa,svih francuskih vina i konjaka?
Divno!Sve što osjećam i mislim za ovaj grad snova,ne može se riječima opisati.Svakome bih preporučila da dođe i da vidi.

5. da li je upravo to,presudilo u tome,da ste osmislili najpoznatiji svjetski parfem pod nazivom "coco gejshanel No_667711% ?
:hihi Da , naravno
6. Citate li bas sva pisma,koja vam pisu obozavatelji? Posebno je zanimljivo,da vam puno pisu sa bliskog istoka a u vezi planetarno poznate kolekcije prilagodjene stilu oblacenja,tamosnjih zena?
Ne mogu da stignem baš svako pismo pročitati,ali zadovoljstvo mi je čitati ih.Drago mi je što se moja kolekcija svidjela tim ženama za koje je namijenjena.Željela sam nešto malo drugačije,zbog čega su mnogi reagovali iznenađeno .

7. da li ste,odgajajuci vase cetvero djece,dosli do zakljucka,da treba poraditi na redizajnu benkica i gegica?
Nisam sigurna da ću ja raditi na tome.

8. Planirate li u BiH,otvoriti neku modnu kucu i koliko cete novca uloziti?
U skorijoj budućnosti ne.

9. Ovdje je bilo neke price,da su nasi politicari,zainteresirani,da kupuju odijela u vasoj modnoj kuci o budzetskom trosku. da li ste potpisali taj ugovor?
Da,potpisala sam taj ugovor.Bilo mi je zadovoljstvo što se zanimaju za moju modnu kuću i nadam se da će im se svidjeti.

10. kako vidite buducnost mode u svijetu i da li cete se posvetiti izradi posebnih kreacija za putovanja u svemir? Mozete li reci neke detalje o tome?
Nisam još razmišljala o takvim stvarima,ali možda i to jednog dana uzmem u obzir.

****

Dobro veče,merylin!

S obzirom da niste davno rodili vašu drugu djevojčicu,kako se osjećate povodom toga?


Kako je to biti roditelj?Da li je to najzahtijevniji posao?


Nedavno sam prisustvovala izložbi vaših fotografija.Možete li nam reći kako ste započeli s tim?



Šta Vas najviše motiviše da slikate?Da li više volite slikati mrtvu prirodu ili ljude,životinje...?


Koji je Vaš životni moto?


Šta Vam je najbitnije u životu?


Da li porodicu stavljate ispred karijere?


Koji su Vam najbitniji datumi ?
Nije sloboda sa neba pala, za nju je sestra dva brata dala..

User avatar
merylin
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4572
Joined: 30 Mar 2010, 13:22
Been thanked: 4 times
Status: Offline

Re: Intervju sa poznatim osobama

Post by merylin » 20 Dec 2011, 11:20

Dobro veče,merylin!

S obzirom da niste davno rodili vašu drugu djevojčicu,kako se osjećate povodom toga?

Sem sto se borim sa viskom kilograma,sve ostalo je u najboljem redu,imam podrsku i ljubav svojih najmilijih...sto mi vise treba?


Kako je to biti roditelj?Da li je to najzahtijevniji posao?

Najteza uloga koju covjek dobije tokom zivota,jeste biti dobar, pozrtvovan roditelj.
Nema tog recepta koji ce nam pomoci da odgojimo svoje dijete kako valja...ali trebamo biti svjesni da je dijete ogledalo nas samih.


Nedavno sam prisustvovala izložbi vaših fotografija.Možete li nam reći kako ste započeli s tim?

Polaskana sam sto pratite moj rad...hvala puno...
Studirala sam akademiju likovne umjetnosti,vec od ranog djetinstva gajim ljubav prema slikanju,ali ozbiljniji rad je nastupio tek nakon upisa u akademiju.




Šta Vas najviše motiviše da slikate?Da li više volite slikati mrtvu prirodu ili ljude,životinje...?

Sve zavisi od mog trenutnog raspolozenja,misli kojima sam okupirana,inspiraciji...
Kroz silna putovanja sa svojim suprugom prikupila sam mnostvo slika koje cuce u meni,pitanje je samo trenutka kada cu ih pretociti u stvarnu sliku.Volim da slikam pejzaze,ljude,ali sa pozadinom...rijetko kada slikam samo portrete,nekako mi je to pomalo suhoparno.



Koji je Vaš životni moto?

Ne obecavam sto nemogu ispuniti,ne trazim sto nemogu dobiti.


Šta Vam je najbitnije u životu?

Zdravje,definitivno...sve ostalo dodje kad tad samo od sebe


Da li porodicu stavljate ispred karijere?

Ne,apsolutno ne... prvo moja obitelj,ali trudim se i posao da ne zapostavljam.



Koji su Vam najbitniji datumi ?

Rodjenje mojih dvaju djevojcica i prva solisticka izlozba mojih slika :)







Nas stilist za svako snimanje kupi sebi torbu,to mu je ritual!Priznaje da je maher u fulanju stylinga,ali nije mu neugodno traziti modni savjet u zenskom okruzenju!

Dobro vece konsultant!

Koliku pozornost posvecujes odjeci glumaca na snimanju?

Sto nikada ne bi obukao?

Ima li djevojka prste u tvom odijevanu?

Sto mislis kada gledas svoje stare slike?

Sta svoje ne bi nikada posudio?

Kako bi zelio izgledati za 50 godina?

Ko je medju nasim filasima na glasu kao veliki sminker?Ciji stil ti se svidja?

Znas li nam nabrojati barem dva zimska trenda?
Give a girl the right shoes,and she can conqer the world!
Marilyn Monroe

User avatar
Konsultant
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 11187
Joined: 22 May 2011, 10:40
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Intervju sa poznatim osobama

Post by Konsultant » 28 Dec 2011, 09:59

Dobro vece !
Dobro jutro, dobar dan i dobrA vecer. Zavisno gdje se trenutno nalazite i u kojoj ste galaksiji.
Usput, ne mogu nikako shvatiti kako ljudi mogu reci "dobar vece". Haj "dobro" i nekako moze proci, ali "dobar vecer" je teze izgovoriti. The pravopis kaze.

Koliku pozornost posvecujes odjeci glumaca na snimanju?
Govorio ti njima ne govorio oni svoje pa svoje. Dobar degenek cuda cini.
Ako je stajling kvalitetno uradjen onda ce te se stopiti sa likom glumca, naglasiti sam lik i dodati jednu posebnu dimenziju. Zamislite da je Emir HadziHaf. u kafanu bio u civilnom odijelu. Kad je u uniformi, to znaci da je na aktivnoj dezuri i da na cin pokusava nesto pokupiti.

Sto nikada ne bi obukao?
Papuce i japanke u kombinaciji sa odijelom. Nesto ovako
Totalni potop. Nema mi nista gore od toga. S druge strane, nisam jedinica mjere za dizajn i to je dosta relativno. Svidila mi se ova haljina svidila, a proglasena je najgorom.
Da sam zensko, ovako ili ovako se nikad ne bih obukao. Jeftino do bola, potop morala. Mada je slican, kulturan dekolte je nesto totalno drugacije tipa ovog. Volim jednostavno i uparenu kombinaciju boja kao ovo.

Ima li djevojka prste u tvom odijevanu?
Nema. Nemam djevojku sto iskljucuje mogucnost njenog mjesanja. :oo

Sto mislis kada gledas svoje stare slike?
Garantujem da svakom prodje isto kroz glavu: gdje su sada osobe sa slike, sjecanje trenutaka provedenih sa tim osobama, kako brzo vrijeme leti, kako je to nekad bilo, ...

Sta svoje ne bi nikada posudio?
Vjerovatno kao i svak' : NOVCANIK. :ooo

Kako bi zelio izgledati za 50 godina?
Kao Vladimir Putin. Mnogi u njegovim godinama imaju debeli dosje kod doktora. I dalje je fizicki sposoban, redovno se bavi sportom. Kao da ga vrijeme ne nagriza.
Putinovu galeriju mozete pogledati ovdje. Ajdrecitedanijefacazarezakosmijete. No za 50 god. ko ziv ko mrtav.

Ko je medju nasim filmasima na glasu kao veliki sminker?Ciji stil ti se svidja?
Daniel Craig. Iskreno se nadam da ce mu Ledena biti snaha.
Civilna and akciona

Znas li nam nabrojati barem dva zimska trenda?
Ne znam, ne pratim ih i ne interesuju me. Previse se otislo u komercijalizaciju u smislu, daj nesto novo samo nek se nesto desava i prodaje. U prevodu, izmisljaj toplu vodu kako bi se (sto vise) prodavalo. Volim dizajn tj. kad neko nesto napravi tako da i izgledom i idejom/konstrukcijom bude perfekcija. Ne mora to biti moda, moze biti arhitektura tipa Tadz Mahala ili Burj Al Araba, auto Porshe 911...
Dobar dizajn moze donijeti i nesto lose. Sidnejska opera je recimo postala simbol grada, nesto specificno i prepoznatljivo. Medjutim u project managementu to je najgori projekat svih vremena, em je kasnio em je debelo probijen budzet.
The project was completed ten years late and over-budget by more than fourteen times. Vjerovatno su Dodo i slicni ovo izucavali:)



Postovanje Alysa,
ima li bi nekoliko pitanja za Vas:

1. Koliko vjerujete u poravnanje planeta i interplanetarnu energiju odnosno njihov uticaj na nas zivot?
2. Za koji casopis mislite da prati modne trendove frizura?
3. Dosadi li Vam nekada trenutni posao? Je li Vam dosla neka ideja da bi nesto drugo radili? Ako jeste, koji je to posao?
4. Gdje ste do sada imali najbolji odmor i sta bi volili posjetiti? Ako je to vise lokacija molimo nabrojte ih.
5. Ako bi Vam neko ponudio besplatno ucestvovanje u putu oko svijeta poput ovog http://www.planetsolar.org/ bi li ste pristali?
6. Kada ste bili mali sta ste najcesce sanjali u snovima?
7. Koji mladi sportista po Vama je najperspektivniji, a koji ima najbolji styling?
8. Koji bi bili uslovi da se preselite na neki drugi kontinent? Recimo neko Vam ponudi dobar posao, koji su uslovi da nastavite svoj zivot negdje drugo?
9. Voli te li eksperimentisati sa svjetskim kuhinjama i pripremati razna cudnovata jela koja se obicno na nasim prostorima ne pripremaju?
10. Koja ste pricu najcesce koristili u srednjoj skoli da bi opravdali svoj izostanak u skoli? S koljena na koljeno se prenosi ona tradicionalna: Bio/bila kod zubara.
11. Da li bavite inline rolanjem?
12. Evo za kraj, jedno teze pitanje. Kakvu vidite buducnost za Euro valutu?

Voljena
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1307
Joined: 23 Jul 2011, 09:37
Status: Offline

Re: Intervju sa poznatim osobama

Post by Voljena » 28 Dec 2011, 11:45

vidjeh sad, po pomoci Jace :valja
Ajee Zeko, kud mene nadje...mozeli neko drugi, bitte?? nemam kad, treba mi puno vremena da odg. a jos i drugom postavim intervju.. :sok
U frci sam sa vremenom, pa samo promjeni nick, umjesto mog stavi neki drugi.
Ali Hvala ti od :srce :cool :cool

User avatar
Konsultant
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 11187
Joined: 22 May 2011, 10:40
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Intervju sa poznatim osobama

Post by Konsultant » 28 Dec 2011, 19:28

alyssa_ wrote:vidjeh sad, po pomoci Jace :valja
Ajee Zeko, kud mene nadje...mozeli neko drugi, bitte?? nemam kad, treba mi puno vremena da odg. a jos i drugom postavim intervju.. :sok
U frci sam sa vremenom, pa samo promjeni nick, umjesto mog stavi neki drugi.
Ali Hvala ti od :srce :cool :cool
nemre, moras odgovoriti ili cemo ti la costu zvati :plavi
ne hiti vidis koliko je meni trebalo vremena. za 7-10 dana, polako, svaki dan pomalo dodajes i onda sve objavis u jednom postu.

Voljena
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1307
Joined: 23 Jul 2011, 09:37
Status: Offline

Re: Intervju sa poznatim osobama

Post by Voljena » 04 Jan 2012, 13:17

Postovanje Alysa,
ima li bi nekoliko pitanja za Vas:



Postovanje Konsultant,drago mi je da imam priliku, dati intervju za veoma vazan,
poslovmo konsultantski magazin,koji se cita i na Bh berzi i na jos nekim berzama
:oo

1. Koliko vjerujete u poravnanje planeta i interplanetarnu energiju odnosno njihov uticaj na nas zivot?


Potpuno vjerujem u poravnanje planeta ali i u to, da je covjekova moc,jaca od te moci.



2. Za koji casopis mislite da prati modne trendove frizura?


mislim,da je casopis "Jet set" aktivan na tome. Kao i glamour.
Ali obavezno bi ti trebao gledati i frizure na duplerici Playboya
. :obrve


3. Dosadi li Vam nekada trenutni posao? Je li Vam dosla neka ideja da bi nesto drugo radili? Ako jeste, koji je to posao?


Ne dosadi mi ovaj posao nikada. Katkad osjetim zamor ali to brzo prodje.
nisam posebno razmisljala o promjeni profesije ali mogu se zamisliti, u ulozi
filmske sminkerke ili teatarskog kostimografa.




4. Gdje ste do sada imali najbolji odmor i sta bi volili posjetiti? Ako je to vise lokacija molimo nabrojte ih.



Najbolji odmor,imala sam u Izmiru u Turskoj. Tamo je plaza strava i more je
plavije od najplavijeg neba. Voljela bih posjetiit Acapulco,Diznilend, i Sarm el saik.
isto tako,rado bih odsjela u Dubaiju u hotelu Bujr-arab
.

5. Ako bi Vam neko ponudio besplatno ucestvovanje u putu oko svijeta poput ovog http://www.planetsolar.org/ bi li ste pristali?

Ne bih pristala. Volim putovati u svojoj reziji i zastajkivati i fotografisati,
sve sto mi se dopadne
.


6. Kada ste bili mali sta ste najcesce sanjali u snovima?



Ne sjecam se bas,svojih snova iz djetinjstva ali ono cega se sjecam,da sam oduvijek,
bila fascinirana raznim krajolicima,udaljenih zemalja. To sam nerijetko i sanjala.


7. Koji mladi sportista po Vama je najperspektivniji, a koji ima najbolji styling?

Najperspektivniji je Leo Mesi a styling,to pripada Beckhamu, naravno.


8. Koji bi bili uslovi da se preselite na neki drugi kontinent? Recimo neko Vam ponudi dobar posao, koji su uslovi da nastavite svoj zivot negdje drugo?

Da to bude,neka toplija zemlja po mogucnosti i da mogu raditi svoj posao.
Bitno je jos i to,da mi obezbjede spavacu sobu sa vodenim krevetom.
Zaista smislim fantasticne ideje za frizure,dok se ljuljuskam na takvom krevetu.



9. Voli te li eksperimentisati sa svjetskim kuhinjama i pripremati razna cudnovata jela koja se obicno na nasim prostorima ne pripremaju?



Ne volim bas eksperimente. pripremam ono sto znam pripremiti i za sta imam vremena,
od silnog posla. Vjesta sam u raznim verzijama palacinaka i jos nekim vrstama hrane
od tijesta. Tijesto mi nekako,odrzava liniju u idealnim granicama.


10. Koju ste pricu najcesce koristili u srednjoj skoli da bi opravdali svoj izostanak u skoli? S koljena na koljeno se prenosi ona tradicionalna: Bio/bila kod zubara.

Nisam puno izostajala sa casova. Volila sam paziti na casu a ako sam izostajala,
to je stvarno bilo iz nekih razloga koji su bitniji.. tad sam obicno,govorila da imam
temperaturu ili jednostavno,zamolim da me puste.



11. Da li bavite inline rolanjem?

Ne bavim se rolanjem. Mislim da je to nekako,isfurana prica. U modi je surfanje :D

12. Evo za kraj, jedno teze pitanje. Kakvu vidite buducnost za Euro valutu?


Ne vjerujem,da ce doci do kolapsa te valute. Ova godina,bit ce teska ali sve ce
biti u redu. Mnogo truda i zlata je ulozeno u taj projekat i jerujem da ce se EU,boriti
za svoju valutu.



Dobar Dan Lanci !


1. Koliko volite svoj posao?
2. Da li ste od malena sanjali da budete to sto jeste po profesiji?
3. Da li ste ponosni na sebe?
4. Da li imate dovoljno sna da funkcionisete normalno svaki dan? Da li uvjek uspijete da uskladite,da
li je tesko uskladiti neku normu?
5. Da li imate ciljeve za 2012 godinu? I ako ih imate; koji su to?
6. Da li se vise trudite da udovoljite sebi ili drugima?
7. Sta je to sto prvo zapazite na nekoj osobi kada je upoznate?
8. Da li ste zadovoljni svojim trenutnim zivotom?
9. Da mozete, gdje biste sada najradije bili?

User avatar
Lanci
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 35715
Joined: 05 Oct 2011, 18:59
Location: Daleko
Has thanked: 91 times
Been thanked: 48 times
Status: Offline

Re: Intervju sa poznatim osobama

Post by Lanci » 04 Jan 2012, 20:33

Postovanje......ljepotice Alysa

Velika mi cast i zadovoljstvo da odg na tvoja pitanja ;)


1. Koliko volite svoj posao?
Vise nego sto sam mislila da cu da zavolim

2. Da li ste od malena sanjali da budete to sto jeste po profesiji?
Pa da kazem se se moj san ostvario....ne nije...ali nikada nije kasno..

3. Da li ste ponosni na sebe?
Uvijek,

4. Da li imate dovoljno sna da funkcionisete normalno svaki dan? Da li uvjek uspijete da uskladite,da
li je tesko uskladiti neku normu?
Vise ne nego sto da

5. Da li imate ciljeve za 2012 godinu? I ako ih imate; koji su to?
Moj zivotni cilj se vec ostvario...

6. Da li se vise trudite da udovoljite sebi ili drugima?
Pa iskreno vise prvo sebi pa onda drugima..

7. Sta je to sto prvo zapazite na nekoj osobi kada je upoznate?
Karakter.

8. Da li ste zadovoljni svojim trenutnim zivotom?
Prezadovoljna

9. Da mozete, gdje biste sada najradije bili?
Ovdje gdje i jesam..pored svojih najdrazi,

:pusa :pusa
Last edited by Lanci on 04 Jan 2012, 20:52, edited 1 time in total.
I keep my personal life private,so don’t think you know me!
You know what I allow you to know.

User avatar
Lanci
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 35715
Joined: 05 Oct 2011, 18:59
Location: Daleko
Has thanked: 91 times
Been thanked: 48 times
Status: Offline

Re: Intervju sa poznatim osobama

Post by Lanci » 04 Jan 2012, 20:49

E pa posto je sad red da ja odabarem nekoga,,
a to ce da bude Jaca :pusa

Izvoli draga:)

1.Vi se u stvari sa ljudima družite kroz muziku?

2.Kako iskazujete pozitivnu energiju?

3.Imate li više vremena za sebe sada, kada su vam djeca odrasla

4.Šta sve čini vaš pun život?

5.Ostvaruju li se neke stvari kada ih iskreno želimo

6.Vi ste ponosna mama...dali je bilo tesko doci do toga?

7.Gdje sebe vidite za jedno 10 godina?

8.Vasa omiljena hrana je?

9.Muskarac snova?

10.Dali ste osjetljivi na svadje?
I keep my personal life private,so don’t think you know me!
You know what I allow you to know.

User avatar
Jaca
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6755
Joined: 29 Sep 2011, 02:18
Location: potrazi me u predgradju...
Status: Offline

Re: Intervju sa poznatim osobama

Post by Jaca » 04 Jan 2012, 21:20

Hvala mila cast mi je odgovriti na tvoja pitanja :oo



1.Vi se u stvari sa ljudima družite kroz muziku?

Tacno ja volim muziku i sto ja najvaznije volim svu muziku a zadovoljsvo mi je kad mogu nekom da ispunim
muzicku zelju ili ako pogodim st bi neko volio da cuje ...kroz muziku cesto izrazavam moje raspolozenje

2.Kako iskazujete pozitivnu energiju?

Pozitivnu energiju izrazavam sa smijehom i salama i pokusavam na druge da to prenesem

3.Imate li više vremena za sebe sada, kada su vam djeca odrasla

Imam puno vise vremena mada mi zivot pocinje da bude monoton ....najsrecnija sam bila kad su bili mali a ja sve na trke skuhaj, operi,pospremi po stanu i trk na posao a navece zadace i igre sa mojim sinovima

4.Šta sve čini vaš pun život?

moji sinovi,moja familija, moji prijatelji, moj posao.......fali jos nesto ali nemozemo sve imati :cudi

5.Ostvaruju li se neke stvari kada ih iskreno želimo

Pa meni se dogadjalo vrlo cesto da stvari koje zelim ali ono bas jako i iskreno se ostvari mada uvijek bude malo na pricek ...zato sam znala cesto nekom reci ako nesto zelis misli na to zeli to iz sve snage i naravno idi u tom pravcu i mora se ostvariti


6.Vi ste ponosna mama...dali je bilo tesko doci do toga?

Bilo je veoma tesko i bilo je momenata kada nisam znala kako dalje jer ipak odgojiti dva muska djeteta sam u tudjem svijetu nije lahko ali hvala bogu uspjela sam i moji sinovi su postali posteni ljudi koji znaju da cijene prave stvari u zivotu

7.Gdje sebe vidite za jedno 10 godina?

Uhh , za 10 godina ko zna mozda i u starackom domu :plavi ...ali ako me zdravlje posluzi pa nista zivjet cu u becu i valjda vec imati koje unuce pa cu se opet zanimati sa djecom

8.Vasa omiljena hrana je?

Od slanih jela najvise volim sarmu , mogla bih je jesti svaki dan jedno 7 dana
slatko: bas i nisam nesto za kolace mozda samo toblerone cokoladu ali zato voce obozavam a najvise grozdje i tresnje

9.Muskarac snova?

Eh, muskarac.... snova jednog sam imala i nesretno izgubila....a drugog ...malo komplikovano
a njih dvojica su tako slicni tako da samo takav muskarac dolazi u obzir ....oni su ono bas muski muskarci
jaki, njezni, vrijedni, pozrtvovani, duhoviti, snalazljivi ima toga jos i to sve u jednoj licnosti a sto se izgleda tice
nemam neki kriterij.... mora da ima ono nesto sto me privuce na prvi pogled i ako ima i ostale osobine moze da bude i plav,crn, smedj, visok, nizak ne igra ulogu


10.Dali ste osjetljivi na svadje?

Veoma , nevolim se svadjati ali volim da rascistim sve. Mrzim kad ostanu nedorecene stvari i kad neko stvori sebi sliku o meni a da se nije sa mnom raspravio. Volim da kazem svje misljenje ali da se taj neko ne naljuti odmah ...mozda sam previse direktna i mrzim da sa nekim ne pricam :cudi


Eto bas sam raspricala hvala Lanci sto si me saslusala :) :pusa
bolje biti malo lud nego malo pametan

User avatar
Jaca
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6755
Joined: 29 Sep 2011, 02:18
Location: potrazi me u predgradju...
Status: Offline

Re: Intervju sa poznatim osobama

Post by Jaca » 04 Jan 2012, 21:33

Dobar dan Senko ... djesi si ti.... mogu li da ti postavim par pitanja?


1. Sta ima novo u Svedskoj

2. Kako prodis ove zimske dane

3. Cujem iz pouzdanih izvora da si se zaljubio .... reci mi jel to istina i koja je to srecnica

4. Sta treba tvoja izabranica da ima i da li ta nova ljubav to posjeduje

5. Cime ostvaruje to da uvjek tako dobro (prokleto dobro) izgledas

6. Koja je tvoja najveca ljubav sem zena (mislim na neki hoby ili tako nesto)

7. Koliko ti treba vremena da se spremis za izlazak i kako to cinis

8. Pjevas li neku pjesmu ili koju dok se kupas ili nesto poslujes po kuci

9. Kako se osjecas na forumu

10. Koje forumase najvise cijenis a koje najvise volis.....omiljene teme na forumu

11. Sta si zelio da postanes a sta si postao (zanimanje)

12. Tvoje omiljeno jelo i pice

13. Reci jos nesto za kraj
bolje biti malo lud nego malo pametan

Post Reply

Return to “Razno”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests