Da li kitite jelku

Različite teme koje ne spadaju u ostale podforume

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9718 times
Status: Offline

Re: Bužimljani ljuti zbog sramne provokacije premijera USK Mustafe Ružnića

Post by insomnia » 29 Dec 2021, 22:57

General War wrote: 29 Dec 2021, 22:48
insomnia wrote: 29 Dec 2021, 21:24

Najbolje bi bilo da ti skoknes da im objasnis
Ooo velkam kambek.
Haj valja mi pozurit sace praznici zavrsiti, pa ce svi nazad za kjafirski zapad.
Ma kurax cafirski. Liberalne ljubicice ga upropastise. U fr evo skoro pa bozic ne smijes spomenuti
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
General War
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1285
Joined: 18 May 2021, 22:55
Has thanked: 80 times
Been thanked: 98 times
Status: Offline

Re: Bužimljani ljuti zbog sramne provokacije premijera USK Mustafe Ružnića

Post by General War » 29 Dec 2021, 23:23

insomnia wrote: 29 Dec 2021, 22:57
General War wrote: 29 Dec 2021, 22:48
Ooo velkam kambek.
Haj valja mi pozurit sace praznici zavrsiti, pa ce svi nazad za kjafirski zapad.
Ma kurax cafirski. Liberalne ljubicice ga upropastise. U fr evo skoro pa bozic ne smijes spomenuti
Znaci i tam fgr helac pravi..pa dokle.

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9718 times
Status: Offline

Re: Bužimljani ljuti zbog sramne provokacije premijera USK Mustafe Ružnića

Post by insomnia » 29 Dec 2021, 23:24

General War wrote: 29 Dec 2021, 23:23
insomnia wrote: 29 Dec 2021, 22:57

Ma kurax cafirski. Liberalne ljubicice ga upropastise. U fr evo skoro pa bozic ne smijes spomenuti
Znaci i tam fgr helac pravi..pa dokle.
Pa do izbora nadam se.
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
General War
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1285
Joined: 18 May 2021, 22:55
Has thanked: 80 times
Been thanked: 98 times
Status: Offline

Re: Bužimljani ljuti zbog sramne provokacije premijera USK Mustafe Ružnića

Post by General War » 29 Dec 2021, 23:27

insomnia wrote: 29 Dec 2021, 23:24
General War wrote: 29 Dec 2021, 23:23
Znaci i tam fgr helac pravi..pa dokle.
Pa do izbora nadam se.
Ma svijet otiso u quvac, iz jedne krajnosti u drugu.

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9718 times
Status: Offline

Re: Bužimljani ljuti zbog sramne provokacije premijera USK Mustafe Ružnića

Post by insomnia » 29 Dec 2021, 23:28

Mala cifutka je samo u skladu sa vjetrovima promjene u Evropi. To sto je ona cestitala kalendar nije nista neobicno vec dugo godina u Fr
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11794
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2914 times
Been thanked: 2584 times
Status: Offline

Re: ZENIČANI OGORČENI BILBORDOM: Jelka, Djed Mraz i Nova godina nisu dio islama i tradicije Bošnjaka

Post by Naseef Mushroom » 30 Dec 2021, 00:16

bosanski migrant wrote: 29 Dec 2021, 21:42
Naseef Mushroom wrote: 29 Dec 2021, 19:03
Pa jesi li vidio šta Orban govori kako su Mađari zadnji branik kršćanstva, porodičnih vrijednosti i tradicije u Evropi pa koliko ima Mađara što ih zaboli i za kršćanstvo i za porodične vrijednosti i za tradiciju j nastavljaju živjeti kao Mađari po svom jer su Mađari stariji od Orbana.

Svaki narod na zemaljskoj kugli ima konzervativce koji govore da pravi pripadnici određenog naroda trebaju ići u crkvu i pridržavati se određenih pravila i imaš druge pripadnike naroda koji čine suprotno ali su i dalje pripadnici tog naroda jer narodnost nije klub gdje se možeš iz zajebancije učlaniti i isčlaniti.

Vi da imate dovoljno poštovanja prema Bošnjacima kao narodu vi ih ne bi tretirali kao neka vesela kockica u anketi za izjašnjavanje u rangu Klingonaca već nečim ozbiljnijim koji je veće i od Bakira i SDA i reisa i osoba koje su postavile bilbord.

Ponašali bi se kao npr. Jelena Karleuša prema svom srpskom narodu gdje se isto forsiraju određena pravila od vodećih političara i pravoslavne crkve da se mora negirati genocid u Srebrenici, voljeti rs, ljubiti popovima ruke i maštati o srpskom svetu da budeš pravi Srbin a Karleuša se izjašnjava kao ateista, osuđuje genocid u Srebrenici i ne sanja o nikakvom svetu pa opet nije manje Srpkinja niti mora biti u drustvu Vučića i Dodika da bi bila prava Srpkinja.
Pa upravo vi ne date takvim da budu bosnjaci, izmedju ostalim i ovakvim plakatima, ne znam kako to napises a ne mozes prenijeti to na bih i bosnjake
Ako ti je bilo mrsko pročitati čitav moj post koji si citirao mogao si bar pročitati prvi dio sa Orbanom gdje sam objasnio to šta ti pišeš.

Orban i njegovi Orbanovci su protiv abortusa, homoseksualaca, sexa prije braka, migranata, ateizma, stranaca, bore se za religiju, staromodne porodične vrijednosti i da kršćanska Evropa vlada i to su za njega i njegove pravi Mađari.
Onda sa druge strane imamo Mađare ateiste, homoseksualce, koji ne vjeruju u brak, koje zaboli ona stvar za porodičnim vrijednostima ili koji se mole satani i oni se ne smatraju manje Mađarima niti pomišljaju da ne budu više Mađari jer znaju da je narod i nacija veća i starija i od jednog Orbana.

Nema naroda na svijetu koji nema liberalnih vjernika, radikalnih vjernika, ateista, agnostika, satanista, konvertita i sektaša ali su svi pripadnici jednog naroda jer to nije relevantno u diskusiji o naciji i narodu.
Imamo hiljade članaka širom svijeta gdje ljudi mijenjaju svoje ime, prezime, religiju, državljanstvo ili političku stranku ali mijenjanje nacionalnosti nikada ili baš u ekstremnim slučajevima.
Samo kod bošnjačkog naroda su za vas Bakir, SDA, vehabije, islamska zajednica ili neki plakat argument zašto ne želite pripadati određenom narodu iako neka ličnost, vjerska zajednica ili politička stranka nisi uopšte relevantni u toj diskusiji.

Onda bar budite fer i priznajte da za vas Bošnjaci nisu narod već projekat od strane SDA i islamske zajednice i prestanite vrijeđati inteligenciju sa vašim pseudo-kosmopolitizmom
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86347
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 849 times
Been thanked: 1640 times
Status: Offline

Re: Bužimljani ljuti zbog sramne provokacije premijera USK Mustafe Ružnića

Post by Mutevelija » 30 Dec 2021, 00:16

Image



Pa nek opet dodje
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11794
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2914 times
Been thanked: 2584 times
Status: Offline

Re: ZENIČANI OGORČENI BILBORDOM: Jelka, Djed Mraz i Nova godina nisu dio islama i tradicije Bošnjaka

Post by Naseef Mushroom » 30 Dec 2021, 00:30

--jusuf-- wrote: 29 Dec 2021, 19:15
bosanski migrant wrote: 29 Dec 2021, 14:08

Ne znam gdje zivis ali ja u malom gradu u bukvalno svakom marketu imam svinjske proizvode, da bi kupio bas svinjetinu, pecenje, komad moras u auto ali moras i po janjetinu
"Islamizaciju" smatrat nazadnom? 😁😁j a dobih takav dojam. Zar i ti sine Nazife i ovaj drugi bosanski migrante?
Pogrešno si shvatio :oo
Migrant je bio taj koji je islamizaciju smatrao nazadnim i da nije niko lud da se vraća u prošli vijek.
Ja sam se samo nadovezao i napisao da ne kaže nikad "nikad" jer svako stariji od 30 godina je se uvjerio kako veoma brzo može ekstremno doći do promjena, pogotovo na našim prostorima.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

bosanski migrant
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 494
Joined: 21 Jul 2021, 14:21
Has thanked: 12 times
Been thanked: 69 times
Status: Offline

Re: ZENIČANI OGORČENI BILBORDOM: Jelka, Djed Mraz i Nova godina nisu dio islama i tradicije Bošnjaka

Post by bosanski migrant » 30 Dec 2021, 00:52

Naseef Mushroom wrote: 30 Dec 2021, 00:16
bosanski migrant wrote: 29 Dec 2021, 21:42

Pa upravo vi ne date takvim da budu bosnjaci, izmedju ostalim i ovakvim plakatima, ne znam kako to napises a ne mozes prenijeti to na bih i bosnjake
Ako ti je bilo mrsko pročitati čitav moj post koji si citirao mogao si bar pročitati prvi dio sa Orbanom gdje sam objasnio to šta ti pišeš.

Orban i njegovi Orbanovci su protiv abortusa, homoseksualaca, sexa prije braka, migranata, ateizma, stranaca, bore se za religiju, staromodne porodične vrijednosti i da kršćanska Evropa vlada i to su za njega i njegove pravi Mađari.
Onda sa druge strane imamo Mađare ateiste, homoseksualce, koji ne vjeruju u brak, koje zaboli ona stvar za porodičnim vrijednostima ili koji se mole satani i oni se ne smatraju manje Mađarima niti pomišljaju da ne budu više Mađari jer znaju da je narod i nacija veća i starija i od jednog Orbana.

Nema naroda na svijetu koji nema liberalnih vjernika, radikalnih vjernika, ateista, agnostika, satanista, konvertita i sektaša ali su svi pripadnici jednog naroda jer to nije relevantno u diskusiji o naciji i narodu.
Imamo hiljade članaka širom svijeta gdje ljudi mijenjaju svoje ime, prezime, religiju, državljanstvo ili političku stranku ali mijenjanje nacionalnosti nikada ili baš u ekstremnim slučajevima.
Samo kod bošnjačkog naroda su za vas Bakir, SDA, vehabije, islamska zajednica ili neki plakat argument zašto ne želite pripadati određenom narodu iako neka ličnost, vjerska zajednica ili politička stranka nisi uopšte relevantni u toj diskusiji.

Onda bar budite fer i priznajte da za vas Bošnjaci nisu narod već projekat od strane SDA i islamske zajednice i prestanite vrijeđati inteligenciju sa vašim pseudo-kosmopolitizmom
Pa ti tvoji jebu ljudima mozak, te bitno je biti bošnjak kampanja, te bošnjak klanja, bošnjak ne pije, bošnjak ne smije ovo, ne smije ono...imaš gomilu bošnjaka, koji se tako izjašnjavaju, pored onih što se izjašnjavaju kao bosanci, koji vide koliko su ti tvoji što ih braniš nakaradni stvorovi sa još nakaradnijim ideologijama... ljudi žele da budu bošnjaci i to kažu ali i kažu da ne može ni bakir, ni sda, ni IZ određivati šta je ko

Ti tvoji izmišljaju komunjare na svakom korak, nekakav FGR, oni konstantno vrše podjele u društvu i razjedinjuju same bošnjake, napravili ste društvo u kome se svakom iole pametnijem i urbanijem gadi sama pomisao na državu i vlast, bukvalno ti nije ostalo ništa za voljeti u ovoj državi osim rijeka, livada i planina i vlastitih uspomena...

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9718 times
Status: Offline

Re: ZENIČANI OGORČENI BILBORDOM: Jelka, Djed Mraz i Nova godina nisu dio islama i tradicije Bošnjaka

Post by insomnia » 30 Dec 2021, 01:26

Ja samo ne znam od kud vama ta prica da Bakir odredjuje nekom nesto. Mislim znam al to se tako kaze. Bakir niti ima pokrivenu gospodju niti koji kurac
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
bosnjakinja
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5537
Joined: 20 Jan 2021, 08:28
Has thanked: 135 times
Been thanked: 256 times
Status: Offline

Re: ZENIČANI OGORČENI BILBORDOM: Jelka, Djed Mraz i Nova godina nisu dio islama i tradicije Bošnjaka

Post by bosnjakinja » 30 Dec 2021, 01:32

insomnia wrote: 30 Dec 2021, 01:26 Ja samo ne znam od kud vama ta prica da Bakir odredjuje nekom nesto. Mislim znam al to se tako kaze. Bakir niti ima pokrivenu gospodju niti koji k....
bujrum back :123 :oo

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9718 times
Status: Offline

Re: ZENIČANI OGORČENI BILBORDOM: Jelka, Djed Mraz i Nova godina nisu dio islama i tradicije Bošnjaka

Post by insomnia » 30 Dec 2021, 01:32

Allah te nagradio sestro
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
Šabović Adis
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11281
Joined: 06 May 2021, 19:30
Has thanked: 1936 times
Been thanked: 2121 times
Status: Offline

Re: ZENIČANI OGORČENI BILBORDOM: Jelka, Djed Mraz i Nova godina nisu dio islama i tradicije Bošnjaka

Post by Šabović Adis » 30 Dec 2021, 01:52

Mirelam wrote: 29 Dec 2021, 21:19
animals wrote: 29 Dec 2021, 21:01 Prvo..Djed Mraz je konunisticka izmisljotina..
Pravi je Sv.Nikola..
on donosi djeci darove..
a Santa Claus je Americka izmisljotina..
znaci, Djeda Mraza mogu slobodno slaviti muslimani, to uopce nije katolicki simbol..
vec komunisticki..
To je onda jos gore.
Po koga?
Ne mereeee 👉👌

User avatar
srculence7
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18064
Joined: 31 Mar 2016, 03:35
Location: iza zatvorenih vrata
Has thanked: 3666 times
Been thanked: 3548 times
Status: Offline

Re: ZENIČANI OGORČENI BILBORDOM: Jelka, Djed Mraz i Nova godina nisu dio islama i tradicije Bošnjaka

Post by srculence7 » 30 Dec 2021, 02:23

animals wrote: 29 Dec 2021, 21:09
Djeda mraz je komunisticki..
jer je dolazio za Novu Godinu..
ne za Bozic..
a Santa Claus je za Bozic..
a pravi, je sv. Nikola 6 Decembra..
viewtopic.php?style=37&p=1378197#p1378197
Ne diraj me ako se ne razumeš u mene, pokvarićeš nešto.

The 51st State
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8476
Joined: 24 Feb 2021, 13:14
Has thanked: 849 times
Been thanked: 1008 times
Status: Offline

Re: ZENIČANI OGORČENI BILBORDOM: Jelka, Djed Mraz i Nova godina nisu dio islama i tradicije Bošnjaka

Post by The 51st State » 30 Dec 2021, 07:20

Venera wrote: 29 Dec 2021, 19:57
The 51st State wrote: 29 Dec 2021, 19:28

Po nultoj godini.
To ne postoji. :zubi

Pope Paul III recruited several astronomers, principally the Jesuit Christopher Clavius (1537-1612), to come up with a solution. They built upon calendar reform proposals by the astronomer and physician Luigi Lilio (d. 1576). When Pope Gregory XIII was elected he found various proposals for calendar reform before him, and decided in favor of that of Clavius.

https://www.hermetic.ch/cal_stud/cal_ar ... ian_Reform

:p
Ma ja, papa treci..., ne nema nikake veze :D.

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102568
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2938 times
Been thanked: 3041 times
Status: Offline

Re: Bužimljani ljuti zbog sramne provokacije premijera USK Mustafe Ružnića

Post by Chloe » 30 Dec 2021, 07:23

Venera wrote: 29 Dec 2021, 13:06
Chloe wrote: 29 Dec 2021, 09:29

:hm:

O čemu ti?

Kad generaliziraš neke građane, trebala bi prije toga provesti kod tih ljudi neki period ( iako bi i to bilo subjektivno mišljenje ), a kamo li ovako obezvrjeđivati i omalovažavati.

kad čuješ za Krajinu - ustani, posebno kad je ratni period u pitanju, bez obzira na abdićevce. ;)
Jašta ću ustajati božanstvu zvanom Krajina. :jutarnja

Vrlo dobro znam o čemu pišem, a ti glumiš kako nemaš pojma. :pusa
" Oj Krajino krvava haljino,
krvav bio ko te zavrgao
Ovaka je krvava Krajina,
s krvi ručak, a s krvi večera,
Svak krvave žvače zalogaje,
nikad b'jela danka za odmorka."

Znam historiju svog kraja, okolnosti kako god utječu na nas od rodjenja do smrti, tako je jedan narod formiraju.

Zašto li krajiško tradicionano narodno kolo gluho?
Zašto li Krajiškinje oduvijek rade teške poslove koje po deugim djelovima BiH rade muškarci?

Niti kažem da smo divni i bajni, ali neću prešutjeti ni pljuvanje svog kraja, jer ništa ostali gradjani BiH nisu bolji od Krajišnika
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35555
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 989 times
Been thanked: 506 times
Status: Offline

Re: Bužimljani ljuti zbog sramne provokacije premijera USK Mustafe Ružnića

Post by Venera » 30 Dec 2021, 07:48

Chloe wrote: 30 Dec 2021, 07:23
Venera wrote: 29 Dec 2021, 13:06

Jašta ću ustajati božanstvu zvanom Krajina. :jutarnja

Vrlo dobro znam o čemu pišem, a ti glumiš kako nemaš pojma. :pusa
" Oj Krajino krvava haljino,
krvav bio ko te zavrgao
Ovaka je krvava Krajina,
s krvi ručak, a s krvi večera,
Svak krvave žvače zalogaje,
nikad b'jela danka za odmorka."

Znam historiju svog kraja, okolnosti kako god utječu na nas od rodjenja do smrti, tako je jedan narod formiraju.

Zašto li krajiško tradicionano narodno kolo gluho?
Zašto li Krajiškinje oduvijek rade teške poslove koje po deugim djelovima BiH rade muškarci?

Niti kažem da smo divni i bajni, ali neću prešutjeti ni pljuvanje svog kraja, jer ništa ostali gradjani BiH nisu bolji od Krajišnika
To nije dio debate, a ovaj moj komentar nisi ni pokušala komentirati:

Bužimljani su dio Cazinske Krajine, oni su oduvijek "svoj svijet" i prije juge, tokom juge, i danas.
Oni nisu mjerilo ni pozitivan primjer u BiH. Zar se ne sjećate Abdićeve brigade tokom rata. Da su mogli, odcijepili bi se od BiH. Atif dudakvić i Izet Nanić su bili za BiH, a ne za Abićevce.

Osobenjaci ste.
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35555
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 989 times
Been thanked: 506 times
Status: Offline

Re: ZENIČANI OGORČENI BILBORDOM: Jelka, Djed Mraz i Nova godina nisu dio islama i tradicije Bošnjaka

Post by Venera » 30 Dec 2021, 07:51

The 51st State wrote: 30 Dec 2021, 07:20
Venera wrote: 29 Dec 2021, 19:57

To ne postoji. :zubi

Pope Paul III recruited several astronomers, principally the Jesuit Christopher Clavius (1537-1612), to come up with a solution. They built upon calendar reform proposals by the astronomer and physician Luigi Lilio (d. 1576). When Pope Gregory XIII was elected he found various proposals for calendar reform before him, and decided in favor of that of Clavius.

https://www.hermetic.ch/cal_stud/cal_ar ... ian_Reform

:p
Ma ja, papa treci..., ne nema nikake veze :D.
Da li se praviš glup ili jesi?

"recruited several astronomers"
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

The 51st State
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8476
Joined: 24 Feb 2021, 13:14
Has thanked: 849 times
Been thanked: 1008 times
Status: Offline

Re: ZENIČANI OGORČENI BILBORDOM: Jelka, Djed Mraz i Nova godina nisu dio islama i tradicije Bošnjaka

Post by The 51st State » 30 Dec 2021, 07:57

Venera wrote: 30 Dec 2021, 07:51
The 51st State wrote: 30 Dec 2021, 07:20

Ma ja, papa treci..., ne nema nikake veze :D.
Da li se praviš glup ili jesi?

"recruited several astronomers"
Isto pitanje mogu i ja tebi postaviti, ako nema nikakve veze zasto je bc i ac :)

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102568
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2938 times
Been thanked: 3041 times
Status: Offline

Re: Bužimljani ljuti zbog sramne provokacije premijera USK Mustafe Ružnića

Post by Chloe » 30 Dec 2021, 07:58

Venera wrote: 30 Dec 2021, 07:48
Chloe wrote: 30 Dec 2021, 07:23
" Oj Krajino krvava haljino,
krvav bio ko te zavrgao
Ovaka je krvava Krajina,
s krvi ručak, a s krvi večera,
Svak krvave žvače zalogaje,
nikad b'jela danka za odmorka."

Znam historiju svog kraja, okolnosti kako god utječu na nas od rodjenja do smrti, tako je jedan narod formiraju.

Zašto li krajiško tradicionano narodno kolo gluho?
Zašto li Krajiškinje oduvijek rade teške poslove koje po deugim djelovima BiH rade muškarci?

Niti kažem da smo divni i bajni, ali neću prešutjeti ni pljuvanje svog kraja, jer ništa ostali gradjani BiH nisu bolji od Krajišnika
To nije dio debate, a ovaj moj komentar nisi ni pokušala komentirati:

Bužimljani su dio Cazinske Krajine, oni su oduvijek "svoj svijet" i prije juge, tokom juge, i danas.
Oni nisu mjerilo ni pozitivan primjer u BiH. Zar se ne sjećate Abdićeve brigade tokom rata. Da su mogli, odcijepili bi se od BiH. Atif dudakvić i Izet Nanić su bili za BiH, a ne za Abićevce.

Osobenjaci ste.
Miješaš kruške i jabuke.

Prije svega kakve veze Bužim ima sa Abdićem i bilo kojom brigadom?

Autonomija nije nikla u Bužimu nego u Velikoj Kladuši, a isto tako prvi su Kladušani rekle: " NE! " Fikretu i Autonomiji, prve žrtve za odbranu BIH od izdaje su pale u Velikoj Kladuši dok su tada Dreković i rahmetli Nanić razmišljali na koju će stranu.

Nek' si ti savršenstvo bez mahane. :D.
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

Post Reply

Return to “Razno”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests