Sta ste sanjali predhodne noci?

Različite teme koje ne spadaju u ostale podforume

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
ironman
sirius
sirius
Posts: 26264
Joined: 25 Jan 2021, 19:36
Has thanked: 13605 times
Been thanked: 13860 times
Status: Offline

Re: Sta ste sanjali predhodne noci?

Post by ironman » 13 Jul 2021, 17:47

koteljubi_kadnisamtu wrote: 13 Jul 2021, 17:42 Mozda ceznes da ga sretnes uzivo :cudi
Ja sam amerikanac u srcu i dusi.
Cornhusker :ooo
dream of spring..

User avatar
bagra
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12016
Joined: 12 Jun 2013, 20:00
Has thanked: 492 times
Been thanked: 1074 times
Status: Offline

Re: Sta ste sanjali predhodne noci?

Post by bagra » 13 Jul 2021, 18:07

ElTriconi wrote: 13 Jul 2021, 17:45 Ne sjecam se prosilh dvi sedmice sta sam sanjo, valjda kako su vrucine 🤔
Image
?


mora neki crnac uvjek bit
jebiga :grana

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 80538
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 9824 times
Been thanked: 6643 times
Status: Offline

Re: Sta ste sanjali predhodne noci?

Post by Julia-Klara » 21 Jul 2021, 09:27

Ja u nekom hotelu, kisa pada.
Kad u hotel se prijavljuju dvoje njemackih glumaca, on se zove (u snu) Harald Krasnitzer (moram vidjeti zove li se covjek tako uopste), i glumica kojoj se ni sad ne mogu sjetiti imena, ali mu je kao to zena.
Od hotela preko rijecice vodi neki most, preko mosta idu dvije zene, svaka vodi po neku zivotinju - lici na magarca ili konja, ali je puno manje, kao pas. Jedno je mladunce, a drugo majka. Mladunce skakuce i veselo je, a majka ga ponosno gleda i smjeska se na nestasluke. Imaju bijele glave, i smedja tijela. I - PRICAJU! Ljudskim jezikom!!! I ja sam odusevljena, zelim ih ici vidjeti. U to u sobu ulazi rodica sa svojom djecom, prave mu rusvaj! Ja zelim ici da vidim zivotinje, i da se slikam sa Haraldom i zenom, ako ih sretnem u hotelu. U sobi ulazi njegova zena, s njom pricam njemacki. U 14:00 trebam citati vijesti na radiju, a vec je 14:02, a ni vijesti nemam spremne. Kontam kako cu moraci reci Taibu (bivsi kolega) da mi posalje svoje vijesti mailom, i skontam da Taib nema moj email adresu.
Oblacim se, kisa ne prestaje. Imam samo natikace. Obuvam ih, preko njih kese, a preko kesa stavljam ove hirurske maske :grana.
Izlazim iz sobe, i odjednom sam negdje na ulici, i samo s te strane mogu doci do tih pricajucih konjica. Ulice su mokre i blatnjave. Srecem prijateljicu, zagledamo pse u izlozbi napustenih pasa za usvajanje, neke zdjele s hranom ispred njih, a okolo brda blata.
Kako ne bi prljale noge ja "poletim", tj. lebdim iznad zemlje, uzmem Lusi za ruku da i nju povedem. Idemo prema vodi, ja zamalo kasno vidim, i "kocim" i vracam nas iznad zemlje, jer "letenje" ne radi iznad vode, i mogle smo zavrsiti u rijeci, a vec smo prokisle.

Tu se probudim. Do pricajucih slatkih konjica nisam stigla.

:sok da ga nisam usnila ne bih ni znala kako se covjek zove - fakat Harald Krassnitzer :sok
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
arzuhal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10040
Joined: 08 Nov 2019, 07:21
Location: čajdžinica "Kod nefsu-l-levvame", u budžaku politički nekorektnih
Been thanked: 4 times
Status: Offline

Re: Sta ste sanjali predhodne noci?

Post by arzuhal » 21 Jul 2021, 09:46

Ja sanjao četnike kako vode Bošnake na streljanje, sve civile...

Ustanem, upalim internet, i čitam - obrazovanog ljekara, Beograđanina, nekadašnjeg člana rokerske grupe Idoli i bivšeg prijatelja i savjetnika demokratskog četnika Borisa Tadića - Nebojšu Krleta:

Image

... civiliziranom Srbinu samo dadni dovoljno vremena i prlike, i iz te ljušture će se izlijeći četnik od formata.


Evo, j.... im sve mrtvo i živo, svo jutro, sjeme im se zatrlo :kafa
uzmi Lysobact

User avatar
Shadow
Svemirka
Svemirka
Posts: 50967
Joined: 06 Apr 2020, 08:13
Has thanked: 20786 times
Been thanked: 20485 times
Status: Online

Re: Sta ste sanjali predhodne noci?

Post by Shadow » 06 Aug 2021, 02:17

Dok nisam zaboravila ( jer obicno, ujutru kad ustanem, snova se ne sjecam bas).

Sanjala Jokera 😍😍😍
Ne znam koji je to joker. Ma onaj iz 2013. Najvise je slicio. Samo kosa crna.
A kakav san, ko film jos sam pod adrenalinom :haha

Poginuo je on na kraju, odletio u zrak sa sve autom, zapalio se. Ubili ga. Ali svi misle nesreca. Eto ja znam da nije :oo
Elem krenem mu na dzenazu :grana sa maskom na licu bijelom i sva zamotana u bijelo. I svi ostali u bijelom. I kako izlazim iz tog nakog 'zamka' gdje je zivio, a ostala sam posljednja, prolazim kroz nake holove uske, prolazim kroz masu vrata..na svakim od tih vrata po pas. Ogroman. Naskace na mene. Prepadnem se ja ali nastavljam dalje..kroz mrak. Na kraju se 'izbavim' iz svega toga i izadjem vani. A vani, dan, sunce. Valjda nisam spomenula kako je prije bila noc.
I kako idem, tako srecem njegovu rodbinu, prijatelje, poznanike..vracaju se :sok i svako od njih u svom filmu i o svojim problemima...niko ni da ga spomene..kao da nisu sa "dzenaze"..
Dodjem do te nake obale gdje sahranjen..on lezi u cvijecu...

Onda je ozivio. Kako i kada, tog mi momenta nema.
Samo mi govori kako se ide osvetit i ja za njim :plavi
I gledam prolazi kroz tunel, lebdi i reseta tog nakog. Sad je ovaj odletio u zrak. Ali scena kao na filmu 😁
Vracam se nazad..vraca i on.
Ja naravno nista ne znam o smrti lika na vijestima 😂

Kraj.


Ovog se ujutro vjerovatno ovako ne bi sjecala. Zato sam obustavila spavanje da se ne zaboravi🤩🤩🤩

Eto, laku noc :DD
Mirno more

User avatar
Shadow
Svemirka
Svemirka
Posts: 50967
Joined: 06 Apr 2020, 08:13
Has thanked: 20786 times
Been thanked: 20485 times
Status: Online

Re: Sta ste sanjali predhodne noci?

Post by Shadow » 06 Aug 2021, 02:29

I sto li mi ovo nece forumski smajliji
Mirno more

User avatar
ElTriconi
Đulaga
Đulaga
Posts: 36624
Joined: 24 Mar 2019, 14:13
Mood:
Has thanked: 22594 times
Been thanked: 4409 times
Status: Offline

Re: Sta ste sanjali predhodne noci?

Post by ElTriconi » 10 Aug 2021, 19:53

Sanjo da sam u prodavnici halata al da seksi cure tu rade 🙈

Sta cu, zagledo nesto sto je visoko i morala cura ljestvama dofacat a ja zagledo 🙈
Sehara mi puna blaga
Al ne haje moja draga 🤗😊

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80063
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 6988 times
Been thanked: 11255 times
Status: Online

Re: Sta ste sanjali predhodne noci?

Post by spacebound » 11 Aug 2021, 11:19

Kao zove me bivsi sef i moli ako mogu da odem na posao, nece bit problema jer sam tu radila, znam sve sta treba, a kolegica sto je dosla u nocnu se razboljela. Nema ko radit. Pogledam na sat, proslo pola 4 ujutro. Odem ja. Okrecem se, kontam odakle krenuti, dokle je ona stigla, pa odlucim prvo sve sobe prekontrolisati, ali su izmijesani pacijenti, ima i nekih novih, prisjecam se kome ako udjem u sobu cu nadrljat jer ce se probudit i onda mi stalno zvonit, pa necu stici nista oko ostalih pacijenata.
Odlucim da prvo provjerim sve masine i kome treba hranu ukljucit.
Udjem u Sasinu sobu, on lezi na boku, ledjima mi okrenut, pogledam, nema boce s hranom, nema kanile, nema Absauggäret :sok
Hocu da provjerim da li je suh, kad on se probudi i progovori. Ja u soku. Kaze mi da me se sjeca, a ja njega pitam sta se to desilo, kad sam otisla bio je kao biljka, s kanilom i hranom preko sonde. Kaze da je jako brzo odjednom njegov oporavak krenuo. Zahvaljuje mi se sto sam za razliku od nekih drugih kolega i kolegica ja uvijek bila dobra i njezna prema njemu, nikad nisam koristila priliku da sfuserim jer on ne moze nikome reci. A meni suze potekle. Govorim mu kako sam se odnosila prema njemu kao prema svim pacijentima, onako kako bih voljela da se brinu za nekog mog u takvoj situaciji ili za mene. Kazem mu jos da me se njegov slucaj jako dojmio, da sam puno mislila na njega i da mi je jako zao sto je bio u takvom stanju. Pomogla mu da ustane, i ono gledam ga i ne vjerujem. Koliko mi je osjecaja navrlo, kako sma sretna bila kao da je neko moj. Prica mi kako mu je drago sto ga ljudi nisu zaboravili, sto mu je osim majke dolazila i bivsa vjerenica, drago mu je sto se udala, nastavila zivot, ipak je on godinama bio kao biljka, i kako mu je kcerka prekrasna mlada dama, a ja samo placem...

User avatar
Koteljubi_kadnisamtu
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6697
Joined: 17 Apr 2020, 03:03
Has thanked: 2568 times
Been thanked: 1159 times
Status: Offline

Re: Sta ste sanjali predhodne noci?

Post by Koteljubi_kadnisamtu » 11 Aug 2021, 11:47

ElTriconi wrote: 10 Aug 2021, 19:53 Sanjo da sam u prodavnici halata al da seksi cure tu rade 🙈

Sta cu, zagledo nesto sto je visoko i morala cura ljestvama dofacat a ja zagledo 🙈
More biti da ti se svidjaju seksi cure u minicima
Jesu bile udate ? :ooo
:kafa

User avatar
ElTriconi
Đulaga
Đulaga
Posts: 36624
Joined: 24 Mar 2019, 14:13
Mood:
Has thanked: 22594 times
Been thanked: 4409 times
Status: Offline

Re: Sta ste sanjali predhodne noci?

Post by ElTriconi » 11 Aug 2021, 16:15

koteljubi_kadnisamtu wrote: 11 Aug 2021, 11:47
ElTriconi wrote: 10 Aug 2021, 19:53 Sanjo da sam u prodavnici halata al da seksi cure tu rade 🙈

Sta cu, zagledo nesto sto je visoko i morala cura ljestvama dofacat a ja zagledo 🙈
More biti da ti se svidjaju seksi cure u minicima
Jesu bile udate ? :ooo
To me interesovalo ko i alat koji sam trazio da mi dofate :ooo
Sehara mi puna blaga
Al ne haje moja draga 🤗😊

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119064
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5478 times
Been thanked: 11602 times
Contact:
Status: Offline

Re: Sta ste sanjali predhodne noci?

Post by Maja » 20 Aug 2021, 13:45

Sinoc sanjam skupljam pare pred bajram da kupim pakete hrane siromasnima u stolackoj opstini. Skupila 1100km ali ne znam ko su siromasni. Posaljem nasem hodzi poruku, objasnim sve i pitam koje su porodice u nasem dzematu najugrozenije a on mi kaze kupi ti razglas za dzamiju. Onda ga blokiram i kontam pitacu Merseda i tad se probudim.

User avatar
TAFKAP
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10000
Joined: 19 Sep 2019, 21:42
Has thanked: 1541 times
Been thanked: 2647 times
Status: Offline

Re: Sta ste sanjali predhodne noci?

Post by TAFKAP » 20 Aug 2021, 19:21

Šeficu... opet :bali

Image

User avatar
Koteljubi_kadnisamtu
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6697
Joined: 17 Apr 2020, 03:03
Has thanked: 2568 times
Been thanked: 1159 times
Status: Offline

Re: Sta ste sanjali predhodne noci?

Post by Koteljubi_kadnisamtu » 21 Aug 2021, 15:46

Sanjala sam da sam u drustvu frajera koje je isti Ryan Gosling. On mi se u jednom trenutku obraca mojim nadimkom iz srednje skole kaze mi kako sam mlada. Ja mu na to odgovaram da se on meni jako svidja. Smije se I dobacuje da se I ja na njemu jako dopadam, a ja kontam kako cemo se ljubiti.
molim tumacenje :123
:kafa

User avatar
ElTriconi
Đulaga
Đulaga
Posts: 36624
Joined: 24 Mar 2019, 14:13
Mood:
Has thanked: 22594 times
Been thanked: 4409 times
Status: Offline

Re: Sta ste sanjali predhodne noci?

Post by ElTriconi » 21 Aug 2021, 15:49

A kako bi se ti ljubila, jel mozes dofatit bez propinjanja? 🤗☺️
Sehara mi puna blaga
Al ne haje moja draga 🤗😊

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120038
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6820 times
Been thanked: 7704 times
Status: Offline

Re: Sta ste sanjali predhodne noci?

Post by Krokodil Behko » 21 Aug 2021, 16:37

koteljubi_kadnisamtu wrote: 21 Aug 2021, 15:46 Sanjala sam da sam u drustvu frajera koje je isti Ryan Gosling. On mi se u jednom trenutku obraca mojim nadimkom iz srednje skole kaze mi kako sam mlada. Ja mu na to odgovaram da se on meni jako svidja. Smije se I dobacuje da se I ja na njemu jako dopadam, a ja kontam kako cemo se ljubiti.
molim tumacenje :123

Mensečini, žališ za mladošću i nekim likom, želiš vrijeme da ti se vrati. itd.
online

User avatar
Koteljubi_kadnisamtu
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6697
Joined: 17 Apr 2020, 03:03
Has thanked: 2568 times
Been thanked: 1159 times
Status: Offline

Re: Sta ste sanjali predhodne noci?

Post by Koteljubi_kadnisamtu » 23 Aug 2021, 04:56

Sanjala sam lift koji ide velikom brzinom prema gore
:kafa

User avatar
Dori
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 22155
Joined: 12 Nov 2019, 14:35
Mood:
Has thanked: 12672 times
Been thanked: 12246 times
Status: Online

Re: Sta ste sanjali predhodne noci?

Post by Dori » 08 Sep 2021, 07:29

Došla u Sarajevo na godišnji i šetam Carsijom…A gužva….Kao SFF, neko dešavanje u gradu. I skontam pa tu garant ima i forumasa….I odjednom vidim Duminjo i Chandler (iz Prijatelja) piju kafu u nekoj basti :D.

Probudim se, nastavim, sanjam čitava familija na aerodromu….Opet gužva. I mali i ja se razdvojimo od ostalih. Uhvate me tamo da plaćam neke carine. Poslije tog hocu da nazovem svoje da vidim gdje su, a imam onaj stari telefon na preklapanje i ne znam ni jednog broja napamet….

Evo pijem kafu….Kontam šta to sve bi… :kafa
”Fascism is cured by reading and racism is cured by traveling”

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119064
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5478 times
Been thanked: 11602 times
Contact:
Status: Offline

Re: Sta ste sanjali predhodne noci?

Post by Maja » 08 Sep 2021, 19:44

Jest sigurno Chandler iz Prijatelja :p

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119064
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5478 times
Been thanked: 11602 times
Contact:
Status: Offline

Re: Sta ste sanjali predhodne noci?

Post by Maja » 08 Sep 2021, 19:51

Ja sam sanjala ko izbori u Stocu i bice neki skup povodom toga. Svako mora ponijeti hranu za taj skup. Obicno su ljudi nosili pecenje ili pite, samo sam se ja pojavila s loncem graha.
Prilazim mjestu gdje se odrzava skup, blizu ulaza stoje s jedne strane ulice nacelnik Stjepan Boskovic, s druge bivsi kandidat za nacelnika Zoran Turkovic.
Vice Stjepan Zoranu, Zorane, sta mislis za koga je ova, za tebe ili za mene. I poce se smijati.
I Zoran se nasmija pa rece, nije ni za tebe, ni za mene, vec za Nesvrstane.





Svasta.

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2419 times
Status: Offline

Re: Sta ste sanjali predhodne noci?

Post by Melek » 08 Sep 2021, 19:55

Crnci su većinom nesvrstani :hm
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

Post Reply

Return to “Razno”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests