Modni stil forumaša/forumašica

User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Modni stil forumaša/forumašica

Post by laganini » 28 Apr 2014, 21:18

..prilično sam modno osviješten iako preferiram uglavnom sportski stil nije mi strano ni svečana obleka što bi purgeri rekli...prčkajući danas po ormaru radeći selekciju što je iskristivo za toplije dane otkrio sam da mi je 80 posto robe s oliver marke..koliko vi dajete važnosti odijevanju i koja vam je omiljena marka..ili opće ne pridajete važnost markiranoj robi... :123
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 81411
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 10313 times
Been thanked: 7160 times
Status: Offline

Re: modni stil forumaša/forumašica

Post by Julia-Klara » 28 Apr 2014, 21:19

marke mi nisu bitne
kupujem ono sto mi se svidja pod uslovom da je jeftino ;)
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

Bambi
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5425
Joined: 20 Feb 2012, 17:30
Location: Grad celika,a ime mu je Zenica
Status: Offline

Re: modni stil forumaša/forumašica

Post by Bambi » 28 Apr 2014, 22:11

laganini wrote:..prilično sam modno osviješten iako preferiram uglavnom sportski stil nije mi strano ni svečana obleka što bi purgeri rekli...prčkajući danas po ormaru radeći selekciju što je iskristivo za toplije dane otkrio sam da mi je 80 posto robe s oliver marke..koliko vi dajete važnosti odijevanju i koja vam je omiljena marka..ili opće ne pridajete važnost markiranoj robi... :123
Dajem puno važnosti odijevanju,a omiljena marka mi je oduvijek i zauvijek adidas(pocevsi od patika pa dalje :oo ) :ooo rijetko uzmem polovnu majicu(jednom u godini :oo ) uglavnom ne volim polovne stvari :cudi ne znam zašto,ali me odbijaju :stop

Kad kupujem,volim da znam za šta sam dala pare,više volim dobro platiti nešto original nego uzeti za par KM polovno makar bilo i pedeset hiljada puta ljepše :ooo original je original :hihi

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: modni stil forumaša/forumašica

Post by storm » 28 Apr 2014, 23:02

:D. imam i ja dosta s olivera jer mi rodica radi u dučanu, pa dobijem za sitnu lovu svašta...inače

adidas
fred perry :srce
trapke još uvijek levis 501 :klanja
i sve uglavnom casual stil ( tu sam dosta određen i nekim modnim kretanjima navijačkog svijeta )
...a za svečanije prilike....crna obleka, bijela šulja i crna kravata ...pulp fiction :pusi
Habibti, ya nour el - ain... :srce

Ružni
Status: Offline

Re: modni stil forumaša/forumašica

Post by Ružni » 28 Apr 2014, 23:05

Trenerka i patike u 90% slučajeva.

User avatar
hojla
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2468
Joined: 22 Aug 2011, 22:58
Status: Offline

Re: modni stil forumaša/forumašica

Post by hojla » 28 Apr 2014, 23:14

uglavnom sportski.....marka mi nije vazna....vazan je materijal.....i da je funkcionalno
inace....... farmerice majice jakna i uglavnom merell patike.....cipele geox i to je to
Our solution mind revolution

User avatar
Dzagoda
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4639
Joined: 10 Feb 2014, 12:19
Status: Offline

Re: modni stil forumaša/forumašica

Post by Dzagoda » 29 Apr 2014, 02:00

Imam svoj stil:)
D.I.L.L.I.G.A.F.
btw. U ovom ruznom svijetu imam noge za 10 :D

Ciklama
Status: Offline

Re: modni stil forumaša/forumašica

Post by Ciklama » 29 Apr 2014, 08:30

Nisam ograničena na jedan stil, volim sportsku odjeću kao i consual u svoje slobodno vrijeme, elegancija je za posao ... večernje haljine po potrebi i sve je to opet u nekom mom prepoznatljivom fazonu. Kupujem kvalitetniju odjeću al' znam kupiti i nešto skroz jeftino ako mi se dopada ili je potrebno da mi dopuni neku kombinaciju. Nisam od onih žena koje trpaju ormare. :)

Trepavica
Status: Offline

Re: modni stil forumaša/forumašica

Post by Trepavica » 29 Apr 2014, 10:28

Pisali smo vec o ovome, koliko se sjecam...Volim eleganciju , bas chic et choc...

uaaaauuuuuu... :oo
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96715
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34632 times
Been thanked: 21275 times
Contact:
Status: Online

Re: modni stil forumaša/forumašica

Post by Rum » 03 Sep 2014, 16:55

Kupujem ono u cemu se osjecam ok , sta mi se svidi na oko8meni mocno ne drugome a i drugome jer imam ukusa imam :obrve) bila majica od 10 km do 100000 eura ako je mocna ja cu je kupiti ,ako nista ukrascu je :obrve evo bas ovo dana gledam jakne i naleti na ovo http://www.pik.ba/artikal/12011476/musk ... din-paris/ smece pa sa ovim nebi u sumu a vidi cifre :lupa to je to o cemu ja pricam :djed a vi ne slusate :123


http://www.pik.ba/artikal/5116849/muska ... edju-jakn/ evo jos jedna haha pa k oce ovo kupiti i obuci neka se ubije
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 81411
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 10313 times
Been thanked: 7160 times
Status: Offline

Re: modni stil forumaša/forumašica

Post by Julia-Klara » 03 Sep 2014, 17:03

business casual
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
harlekin
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3089
Joined: 14 Aug 2011, 02:04
Has thanked: 150 times
Been thanked: 261 times
Status: Offline

Re: modni stil forumaša/forumašica

Post by harlekin » 03 Sep 2014, 18:31

moj stil je da nemam stil,i da mi nikad ne pase ono sto se trenutno nosi :cudi
odem po hlace,na veli ove,ja se odvalim smijat,veli sad se nisi mrkva kroj :hm
ma jbm ti mrkvu i pol basce imas hlace da ne izgledam ko onaj modni macak :vik
i onda mi prosvijetli :ideja
kvaka je u tom sto onakvi odredjuju sto se nosi,sto je in,sto je moderno
i ti likovi su totalni debili,cisto nerealno bi bilo za ocekivat onda od njih nest zbilja normalno da smisle :kafa

User avatar
Rabiosa
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2232
Joined: 18 Aug 2014, 16:21
Location: Na metli
Status: Offline

Re: modni stil forumaša/forumašica

Post by Rabiosa » 03 Sep 2014, 18:48

Ne patim na marku, al bitna mi je kvaliteta cipela, donjeg vesha i zimskih jakni.:)
Aktiviram se na dodir.

gospođa Brams
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10179
Joined: 10 Jun 2012, 21:23
Has thanked: 127 times
Been thanked: 554 times
Status: Offline

Re: modni stil forumaša/forumašica

Post by gospođa Brams » 03 Sep 2014, 18:54

Tamne i neutralne boje, koža, metalni dodaci, ali imam i romantičnih haljina i suknji. Od obuće uglavnom starke i kožne čizme. Nekad sam više casual, nekad manje, ovisi kako mi dođe. Ne ograničavam se stilovima, ali sam s vremenom skontala u kojim se bojama i krojevima najbolje osjećam. Ne volim šarenilo, previše nakita, ne patim na skupu odjeću ali ne volim onu za koju se baš vidi da je jeftina i nekvalitetna. Mogu se naći i za razumne novce neki komadi koji izgledaju pristojno i ok su kvalitete. Ne slijedim baš slijepo trendove, samo poneke koji mi se svide.
Sicut erat in principio, et nunc et semper, et in saecula saeculorum.

User avatar
STrendzer
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8758
Joined: 26 Jan 2012, 20:39
Status: Offline

Re: modni stil forumaša/forumašica

Post by STrendzer » 03 Sep 2014, 20:06

kako bih rekao... :hm ..ne patim od marki i brendova(da budem iskren,ako bih isao u zadnju dubinu moje duse i karaktera ustvari ih mrzim pomalo jer su uglavnom markenbrendovi istovremeno i teski monopolisti) ali sam kroz zivot skuzio da je uglavnom(paznja!-rekoh uglavnom) ono sto kosta malo vise ustvari i kvalitet a time uglavnom(opet) istovremeno kao slucajno i brend/marka-zesca ili malo manje od zesce..

volim naravno,ako mogu to sebi prisutit mnoge stvari od Gaastra,ponesto Boss,NZA,Gin Tonic,Diesel Jeans,Hilfiger,Kapraun jakne itd...
ali da to moram imat-ne moram,ni slucajno :djed

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 81411
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 10313 times
Been thanked: 7160 times
Status: Offline

Re: modni stil forumaša/forumašica

Post by Julia-Klara » 03 Sep 2014, 20:17

camargue wrote:kako bih rekao... :hm ..ne patim od marki i brendova(da budem iskren,ako bih isao u zadnju dubinu moje duse i karaktera ustvari ih mrzim pomalo jer su uglavnom markenbrendovi istovremeno i teski monopolisti) ali sam kroz zivot skuzio da je uglavnom(paznja!-rekoh uglavnom) ono sto kosta malo vise ustvari i kvalitet a time uglavnom(opet) istovremeno kao slucajno i brend/marka-zesca ili malo manje od zesce..

volim naravno,ako mogu to sebi prisutit mnoge stvari od Gaastra,ponesto Boss,NZA,Gin Tonic,Diesel Jeans,Hilfiger,Kapraun jakne itd...
ali da to moram imat-ne moram,ni slucajno :djed
:maja ko te ne zna skupo bi te platio :hop
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
STrendzer
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8758
Joined: 26 Jan 2012, 20:39
Status: Offline

Re: modni stil forumaša/forumašica

Post by STrendzer » 03 Sep 2014, 20:39

nemoj tako Julija ;)

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 81411
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 10313 times
Been thanked: 7160 times
Status: Offline

Re: modni stil forumaša/forumašica

Post by Julia-Klara » 03 Sep 2014, 20:43

camargue wrote:nemoj tako Julija ;)
pa ko ce ako necu ja ;)
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

gospođa Brams
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10179
Joined: 10 Jun 2012, 21:23
Has thanked: 127 times
Been thanked: 554 times
Status: Offline

Re: Modni stil forumaša/forumašica

Post by gospođa Brams » 03 Sep 2014, 21:18

Ja sam došla do zaključka da se uglavnom isplati investirati prvenstveno u kvalitetnu obuću, a onda i u jakne/kapute.
Što se tiče svega ostalog, cijena ne mora značiti baš ništa. Jedno vrijeme (dok sam zapravo tek počela kupovati sama sebi) sam kupovala traperice samo određene marke, koje su bile dosta skupe, ali sam naivno mislila kako će mi onda i trajati. Mislim da sam ih troje kupila, nijedne nisu trajale duže od godinu dana, a jedne nisu ni toliko izdržale. Onda sam se opametila i počela kupovati puno jeftinije hlače, i eto, traju mi godinama. Bitno je da imaju puno elastina, i neće se poderati, eventualno mogu izblijediti s vremenom.
Majice, haljine, i slično, imam ih jeftinijih, imam i skuplji, neke skuplje su trajale dulje od jeftinijih, neke jeftinije dulje od skupljih. Tu ipak se oslanjam na procjenu prilikom kupnje, mogu sama vidjeti/opipati koliko mi se materijal čini kvalitetnim. Kupujem sve sa što manje sintetike. I kupujem u razumnim cijenama, jer se potrudim nać kvalitetne komade a da nisu pre skupi.

Kad bih imala novaca da mi cijela garderoba bude markirana, možda bi i kupovala više markirane stvari, i ne osuđujem automatski osobe koje to rade, ono što je meni bitno je da se logo neke marke ne vidi. Mrzim komade sa kojih svijetli koje su marke da to, eto, svi vide. I osobe koje forsiraju takve stvari, koje vole isticati što nose i koliko to košta, e to mi ide na živce.
Najsmiješniji su mi ipak oni koji baš nemaju previše novaca a žarko žele hodati odjeveni u marke, pa ili kupuju fejk kopije (koje izgledaju očajno) ili ne jedu po tjedan dana da si priušte npr. skupe cipele. Ne znam šta je gore. Živi u skladu sa svojim mogućnostima i ne nabijaj nikom na nos šta nosiš :cudi
Sicut erat in principio, et nunc et semper, et in saecula saeculorum.

User avatar
vila
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 14923
Joined: 08 May 2014, 08:45
Has thanked: 442 times
Been thanked: 797 times
Status: Offline

Re: Modni stil forumaša/forumašica

Post by vila » 03 Sep 2014, 21:25

ja čizme obožavam...duboke,plitke,s potpeticom od 10 cm,ravne...to i platim onako solidno...nebitno mi jesu li neka fensi marka ili ne
kožna jakna isto opsesija

traperice...imam ih gomilu...doslovno...
i u pravilu mi je to troje najvažniji dio garderobe...
ostalo šta naleti...šta mi se sviđa...u principu jednostavne stvarčice....doduše sad sam zabrijala na ovaj cvjetni uzorak haljinica i košulja..al to je kratkotrajni đir

Post Reply

Return to “MODA”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 76 guests