Ljudi više ne žele logo brenda na odjeći

Post Reply
User avatar
SPINERKA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18479
Joined: 20 Aug 2015, 18:13
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Ljudi više ne žele logo brenda na odjeći

Post by SPINERKA » 08 Jan 2017, 15:39

dr laganini wrote:..svak ima prioritete..neko trosi na putovanja neoo na garderobu...neko na nesto trece..
hm , pa ne mozes bas zaobici garderobu - neiophodna je i vrlo 'bitna'.
Kao i boca vina .
Image

User avatar
dr laganini
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 9234
Joined: 28 Jun 2016, 15:51
Status: Offline

Re: Ljudi više ne žele logo brenda na odjeći

Post by dr laganini » 08 Jan 2017, 15:40

..za mene da al razumim i one za koje nije..

User avatar
SPINERKA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18479
Joined: 20 Aug 2015, 18:13
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Ljudi više ne žele logo brenda na odjeći

Post by SPINERKA » 08 Jan 2017, 15:41

rethna wrote:
SPINERKA wrote:
rethna wrote:Hocel' biti kakve svadje ovdje?
Kazite odma da ne cekam dzaba :oo
daj svoje misljenje :oklagija
Prvo ostavi tu oklagiju i lijepo me zamoli :oo
:pusa

:hihi JEL DOVOLJNO
Image

gospođa Brams
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10179
Joined: 10 Jun 2012, 21:23
Has thanked: 127 times
Been thanked: 554 times
Status: Offline

Re: Ljudi više ne žele logo brenda na odjeći

Post by gospođa Brams » 08 Jan 2017, 15:46

Bla wrote:
Jel' ugrađuješ samo brendirane komponente :oo
SVAKA žena mora imati barem jedan par intel i7 + geforce GTX 1070 :djed
Sicut erat in principio, et nunc et semper, et in saecula saeculorum.

User avatar
rethna
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 27232
Joined: 09 Oct 2014, 01:51
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Ljudi više ne žele logo brenda na odjeći

Post by rethna » 08 Jan 2017, 15:48

SPINERKA wrote:
rethna wrote:
SPINERKA wrote:
rethna wrote:Hocel' biti kakve svadje ovdje?
Kazite odma da ne cekam dzaba :oo
daj svoje misljenje :oklagija
Prvo ostavi tu oklagiju i lijepo me zamoli :oo
:pusa

:hihi JEL DOVOLJNO
Hajde dobro :hihi

Pisem kasnije, da ne bude sad providno :D.
Question everything.

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 81297
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 10234 times
Been thanked: 7104 times
Status: Offline

Re: Ljudi više ne žele logo brenda na odjeći

Post by Julia-Klara » 08 Jan 2017, 17:57

:kokice

Heidi , Ote cipele sto si metnula - ima li broj 41-42? I koliko kostaju? Ja ovdje nigdje nisam vidjela da imaju,a obilazim
Sto se obuce tice vjerujem samo u Rieker, Josef Seibel, eventualno Gabor i Tamaris :)
No, uglavnom kupujem u Deichmannu :)
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102613
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2976 times
Been thanked: 3083 times
Status: Offline

Re: Ljudi više ne žele logo brenda na odjeći

Post by Chloe » 08 Jan 2017, 19:09

dr laganini wrote:..za mene da al razumim i one za koje nije..
E upravo to.

Došlo je snobovsko vrijeme kad nema empatije prema manje imućnima.

Spustite to na nivo djece, pubertetlija.
Zbog snobizma odraslih šta se dešava njima.
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

User avatar
Bla
i dva polipa
i dva polipa
Posts: 75774
Joined: 30 Aug 2013, 14:21
Location: Rodna grudva
Mood:
Has thanked: 1 time
Been thanked: 34 times
Contact:
Status: Offline

Re: Ljudi više ne žele logo brenda na odjeći

Post by Bla » 08 Jan 2017, 19:12

Nije došlo, uvijek je bilo takvo vrijeme, i uvijek će biti ;)
dok komunizam ne zavlada. :oo
ćućešćećemoćeteće samsijesmostesu
:back: :underage: :no_mobile_phones: :do_not_litter: :stew: :pizza: :smoking: :ok:

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102613
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2976 times
Been thanked: 3083 times
Status: Offline

Re: Ljudi više ne žele logo brenda na odjeći

Post by Chloe » 08 Jan 2017, 19:16

Bla wrote:Nije došlo, uvijek je bilo takvo vrijeme, i uvijek će biti ;)
dok komunizam ne zavlada. :oo
Mora biti tako kad veliki nikako da "narastu" ... :tuga
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

posmatrac
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5944
Joined: 29 Nov 2016, 18:11
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Ljudi više ne žele logo brenda na odjeći

Post by posmatrac » 08 Jan 2017, 20:53

Dok god "Logo" pokazuje provjereni "kvalitet" proizvoda i dok su god ljudi sigurni da ce im "markirana" roba garantovati razne pogodnosti, onda sam za to da se Logo koriosti i u buducnosti.

Ne mogu da vjerujem da se razne Krapme koje dobiju 50 lajkova na FAcebooku za selfie, od licemjernih prijatelja, koji ih podrzavaju samo zasto sto ovi nisu bolji od njih(lajkni ti mene da bi ja tebe :D) nafuraju da su same od sebe Brendirane.

User avatar
Vladimir RUS
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4984
Joined: 15 Apr 2014, 14:45
Status: Offline

Re: Ljudi više ne žele logo brenda na odjeći

Post by Vladimir RUS » 08 Jan 2017, 21:17

Kod mene osim Nike trenerke i Adidas patika ništa više od garderobe i obuće nije brendirano. Neke nebrendirane stvari koje imam su čak i skuplje od brendirane robe poznatih marki, a opet jeftinije od onih brendiranih skupocjenih marki, a pritom ništa manje kvalitetnije od istih. Imam lakovane kožne cipele od italijanske kože koje su rađene po narudžbi. Draže mi je njih nosati nego neke koje su istog kvaliteta sa znakom neke veoma poznate marke, a koje koštaju 3-4 puta više s obzirom da će se odmah znati i koliko sam ih platio. Ovako niko ne zna i niko se ne "divi" tome koliko sam ih platiio već koliko su dobre, udobne i kvalitetne što je najbitnije u cijeloj priči jer ne kupujem ja za druge da bih nekog impresionirao već da bi mene služile, još ako se pritom nekom svide, to je samo dodatni plus. Ovako kada nekom kažem "joj što sam kupio Armani cipele". On ih nije ni vidio, a već mi viče "to lafe". To je meni tako bezveze. Zato brendovi donekle imaju efekat, a preko toga kontraefekat dok u nekoj osnovnoj varijanti, bolje da kupiš nešto brendirano nego nešto što će se brzo pokvariti pošto nije neka velika razlika u cijeni, a jeste u kvalitetu pošto pokidaće se ili ne znam šta. Samo tu brend igra ulogu dok u višoj cjenovnoj kategoriji, to je samo bacanje para s obzirom da i manje poznate marke u višoj klasi nude vrhunski kvalitet.

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Ljudi više ne žele logo brenda na odjeći

Post by storm » 08 Jan 2017, 21:41

Vladimir RUS wrote:Kod mene osim Nike trenerke i Adidas patika ništa više od garderobe i obuće nije brendirano. Neke nebrendirane stvari koje imam su čak i skuplje od brendirane robe poznatih marki, a opet jeftinije od onih brendiranih skupocjenih marki, a pritom ništa manje kvalitetnije od istih. Imam lakovane kožne cipele od italijanske kože koje su rađene po narudžbi. Draže mi je njih nosati nego neke koje su istog kvaliteta sa znakom neke veoma poznate marke, a koje koštaju 3-4 puta više s obzirom da će se odmah znati i koliko sam ih platio. Ovako niko ne zna i niko se ne "divi" tome koliko sam ih platiio već koliko su dobre, udobne i kvalitetne što je najbitnije u cijeloj priči jer ne kupujem ja za druge da bih nekog impresionirao već da bi mene služile, još ako se pritom nekom svide, to je samo dodatni plus. Ovako kada nekom kažem "joj što sam kupio Armani cipele". On ih nije ni vidio, a već mi viče "to lafe". To je meni tako bezveze. Zato brendovi donekle imaju efekat, a preko toga kontraefekat dok u nekoj osnovnoj varijanti, bolje da kupiš nešto brendirano nego nešto što će se brzo pokvariti pošto nije neka velika razlika u cijeni, a jeste u kvalitetu pošto pokidaće se ili ne znam šta. Samo tu brend igra ulogu dok u višoj cjenovnoj kategoriji, to je samo bacanje para s obzirom da i manje poznate marke u višoj klasi nude vrhunski kvalitet.
Koliko si gluposti ti ovdje navaljao :grana
Neke nebrendirane stvari koje imam su čak i skuplje od brendirane robe poznatih marki
ako su skuplje znači da su kvalitetne, samo što eto nije OVDJE poznati brand....
ja da sad prođem gradom u košulji armani....svaki će seljak to prepoznati....a da uzmem i stavim svoju finu Ben Sherman, računam da max 5 ljudi u čitavom gradu zna što je to uopće.(mada je Ben vjerojatno 3x skuplji)
Point je možda u tome da i nije svaki brand nužno kvaliteta....ali jeftino (osim kad jamiš nešto na rasprodajama ili ebay) skoro pa jamačno nije kvaliteta
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Vladimir RUS
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4984
Joined: 15 Apr 2014, 14:45
Status: Offline

Re: Ljudi više ne žele logo brenda na odjeći

Post by Vladimir RUS » 08 Jan 2017, 21:57

Ovo što si boldovao i jeste suština moje poente.

User avatar
Pametnica
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1203
Joined: 24 Dec 2016, 21:04
Status: Offline

Re: Ljudi više ne žele logo brenda na odjeći

Post by Pametnica » 08 Jan 2017, 22:08

Zagorka wrote:Nije to da neces nikog reklamirati. Otkud im taj glupi zakljucak? Da nekog ne volis ne bi ga kupovao.
Nego je seljacki, isto da cijenu ostavis. Ispada ko foliranje i nelagodno ti.
Plus masa nema ni za obicnu majicu pa nije primjereno.
Fakt je ono sto vani ne bi mogli prismrdit nosom radnjama na balkanu ces naci u second handu. Iskreno ja vise volim platit krojaca da realizuje moje vidjenje nego licit na nesto na sta lici 500 000 ljudi.

Drugo, ono sto rijetko ko vidi jeste opasnost etiketiranja ljudi. Zelja za necim da bi ispao bolji od drugih. On to moze, on to ima.

Treće, od djece se napravilo takve karikature da me jedna balavica, sline, kojoj mama jos uvijek pere guzicu, zaista pitalo da li je moja marama od prave svile...
--------------------------------------------------------------------------------
"Hazreti Aisa prica: "Pitala sam Allahova Poslanika kome zena najvise duguje svoju poslusnost, a on mi rece: Muzu. A kome covjek najvise duguje? Majci – odgovori mi Allahov Poslanik."
(Ahmed, Nesai)
----------------------------

User avatar
Bla
i dva polipa
i dva polipa
Posts: 75774
Joined: 30 Aug 2013, 14:21
Location: Rodna grudva
Mood:
Has thanked: 1 time
Been thanked: 34 times
Contact:
Status: Offline

Re: Ljudi više ne žele logo brenda na odjeći

Post by Bla » 08 Jan 2017, 22:13

pa jel' od prave? :oo
ćućešćećemoćeteće samsijesmostesu
:back: :underage: :no_mobile_phones: :do_not_litter: :stew: :pizza: :smoking: :ok:

posmatrac
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5944
Joined: 29 Nov 2016, 18:11
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Ljudi više ne žele logo brenda na odjeći

Post by posmatrac » 08 Jan 2017, 22:22

storm wrote:
Vladimir RUS wrote: Koliko si gluposti ti ovdje navaljao :grana
Neke nebrendirane stvari koje imam su čak i skuplje od brendirane robe poznatih marki

Point je možda u tome da i nije svaki brand nužno kvaliteta....ali jeftino (osim kad jamiš nešto na rasprodajama ili ebay) skoro pa jamačno nije kvaliteta
DA, ali najcesce kvantitativni izbor, ili tacnije kvantitativni "sud" vecine govori i o kvaliteti, pa ce se 99,9% ljudi na svijetu sloziti da je lupam Mercedes bolje auto od Lade :D, bez obzira sto ne mogu svi da sebi priuste da voze Mercedesa.

Svaki brand jeste nuzno kvaliteta i u nasem subjektivnom misljenju, ako smo mi zadovoljni sa tim proizvodom, pa je logicnije da cemo vise vjerovati Leviskama, koje mogu da se nose 5,6 godina, nego farmerkama sa pijace.

User avatar
SPINERKA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18479
Joined: 20 Aug 2015, 18:13
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Ljudi više ne žele logo brenda na odjeći

Post by SPINERKA » 09 Jan 2017, 02:03

Image

:kafa ukusno spojeno
Image

User avatar
Pametnica
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1203
Joined: 24 Dec 2016, 21:04
Status: Offline

Re: Ljudi više ne žele logo brenda na odjeći

Post by Pametnica » 09 Jan 2017, 04:59

posmatrac wrote:
storm wrote:
Vladimir RUS wrote: Koliko si gluposti ti ovdje navaljao :grana
Neke nebrendirane stvari koje imam su čak i skuplje od brendirane robe poznatih marki

Point je možda u tome da i nije svaki brand nužno kvaliteta....ali jeftino (osim kad jamiš nešto na rasprodajama ili ebay) skoro pa jamačno nije kvaliteta
DA, ali najcesce kvantitativni izbor, ili tacnije kvantitativni "sud" vecine govori i o kvaliteti, pa ce se 99,9% ljudi na svijetu sloziti da je lupam Mercedes bolje auto od Lade :D, bez obzira sto ne mogu svi da sebi priuste da voze Mercedesa.

Svaki brand jeste nuzno kvaliteta i u nasem subjektivnom misljenju, ako smo mi zadovoljni sa tim proizvodom, pa je logicnije da cemo vise vjerovati Leviskama, koje mogu da se nose 5,6 godina, nego farmerkama sa pijace.
Ja mislim da je davno prošlo vrijeme otkad je vazila ona ako ne znas sta je dobro, kupi sta je skupo.
--------------------------------------------------------------------------------
"Hazreti Aisa prica: "Pitala sam Allahova Poslanika kome zena najvise duguje svoju poslusnost, a on mi rece: Muzu. A kome covjek najvise duguje? Majci – odgovori mi Allahov Poslanik."
(Ahmed, Nesai)
----------------------------

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Ljudi više ne žele logo brenda na odjeći

Post by storm » 09 Jan 2017, 05:16

Jasno... Ukus se ne može kupiti ;)
Habibti, ya nour el - ain... :srce

navika
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12400
Joined: 18 Mar 2015, 20:07
Status: Offline

Re: Ljudi više ne žele logo brenda na odjeći

Post by navika » 09 Jan 2017, 05:24

SPINERKA wrote:
Obrati paznju, svaka Mexicanka nosi MK torbu. I to onu sto MK pise po citavoj torbi, da ljudi iz aviona mogu vidjeti.
A kod kuce ih zivi 15ero skupa.
sta je problem sto ih ima 15 -ro

MK i nije neka klasa -cak i kada je original

Nije problem ako imaju mini hotel i ako su jedna porodica. Ali tri porodice pod krovom kuce namjenjene jednoj porodici meni bi bio problem. I to veliki. I ne bi mi se nista znacilo klincit (da prostiti) u skupoj odjeci a vamo kod kuce me stid npr da ko vidi gdje i kako zivim.

Moram ici spavati, a svasta bi bash ovdje imala reci.

Post Reply

Return to “MODA”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 38 guests