Sniženja

User avatar
Čupava
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 45445
Joined: 16 Feb 2016, 13:35
Location: Kad zatvorim oci, budem gdje pozelim...<3
Been thanked: 8 times
Status: Offline

Re: Sniženja

Post by Čupava » 29 Nov 2018, 23:24

Posle Božica slijedi sniženje - a kakve sam sreće nikad ne bide sniženo sto mi se dopada ... :D.
.

User avatar
toxic
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 20588
Joined: 26 Jul 2016, 15:22
Location: My Own World
Status: Offline

Re: Sniženja

Post by toxic » 30 Nov 2018, 15:33

Čupava wrote: 29 Nov 2018, 23:24 Posle Božica slijedi sniženje - a kakve sam sreće nikad ne bide sniženo sto mi se dopada ... :D.
Story of my life. Do snizenja vec sve sto valja bude rasprodato :cudi
Ja vise ne cekam, sto mi se svidi kupujem odmah. E, sad, ovde u nekim radnjama je takav policy da ako u nekom kratkom periodu nekoj stvari koju sam platila po regularnoj ceni spadne cena, mogu da odem i uradim price match i oni ti vrate razliku para.
𝗪𝗲'𝗿𝗲 𝗔𝗹𝗹 𝗠𝗮𝗱 𝗛𝗲𝗿𝗲

User avatar
Čupava
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 45445
Joined: 16 Feb 2016, 13:35
Location: Kad zatvorim oci, budem gdje pozelim...<3
Been thanked: 8 times
Status: Offline

Re: Sniženja

Post by Čupava » 30 Nov 2018, 16:49

toxic wrote: 30 Nov 2018, 15:33
Čupava wrote: 29 Nov 2018, 23:24 Posle Božica slijedi sniženje - a kakve sam sreće nikad ne bide sniženo sto mi se dopada ... :D.
Story of my life. Do snizenja vec sve sto valja bude rasprodato :cudi
Ja vise ne cekam, sto mi se svidi kupujem odmah. E, sad, ovde u nekim radnjama je takav policy da ako u nekom kratkom periodu nekoj stvari koju sam platila po regularnoj ceni spadne cena, mogu da odem i uradim price match i oni ti vrate razliku para.
Ma sve ja to znam, da čekam sniženja i kupim nešto sto valja načekala bih se ... :D. A volim prošetati ipak i malo pogledati sta izlože ... danas sam kupila jedan dzemper nije bio na sniženju a znam da neće ni biti ...

Ima i ovdje isto ... ta sve artikle ako kupiš jeftinije vrate ti razliku... ma kad mi se nešto dopadne na prvi pogled ne dvoumim se... :cudi i ne obilazim 100 prodavnica...
.

Post Reply

Return to “MODA”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests